Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προσωπικα (Mπασκετικα )ρεκορ..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2
kostasvc15
Δε βρηκα αλλο τοπικ παρομοιο και ειπα να ανοιξω ενα με τα προσωπικα μας ρεκορ...αυτα που εχω να προσθεσω εγω ειναι:

bball.gif Περιπου 8 ωρες μπασκετ σε μια μερα με 2-3 μικρα διαλειματα
bball.gif 14 συνεχομενα τριποντα.Οχι σε αγωνα (αυτο ελειπε),παντως σουταρα ολη μερα,προηγουμενο ρεκορ 13
bball.gif 30 ποντοι σε αγωνα
bball.gif Λαθη σε αγωνα τα περισσοτερα πρεπει να ειναι καμια 10αρια
bball.gif Μακρυνοτερο σουτ:απο τη μια βολη στο απεναντι καλαθι,2 φορες μαλιστα
Ginobili
Το έκανα 10 φορές με την Μπελούτσι και 6 με την Γουινόνα Ράιντερ tongue.gif
thrylos7
Στις υπόλοιπες 4 δεν άντεξε ε; laugh.gif

Νομίζω υπάρχει παρόμοιο τόπικ Κώστα, αλλά απ' ότι φαίνεται θέλει αρκετό κουράγιο για να το βρεις.
Gravedigger
QUOTE (thrylos7 @ Dec 3 2008, 05:22 ) *
Στις υπόλοιπες 4 δεν άντεξε ε; laugh.gif

Όχι του έκλεψε τα ρούχα και ξενέρωσε. 65.gif
captain charisma
τη περσινη χρονια σε αγωνα πρωταθληματος ειχα 10π αλλα δεν ειναι αυτο το ρεκορ μου...
το ρεκορ ειναι οτι ειχα σε ολο το ματς 0/10 βολες!

αλλο ενα ρεκορ μου ειναι να βαλω 5 συνεχομενα τριποντα απ το κεντρο αλλα μη φανταστειτε με κανονικο σουτ οπως ο λεμπρον στο βιντεο...
NBAholic
Σύμφωνοι, αλλά το τόπικ αυτό έχει μπασκετικό περιεχόμενο.

Προσεγγιστικά ρεκόρ που θυμάμαι για έναν αγώνα: 10-12 τάπες στο λύκειο, 6-7 κλεψίματα στο γυμνάσιο (και μάλιστα το πρώτο μπασκετάκι που έπαιξα σα μαθητής γυμνασίου), τρίποντο στο λύκειο...
benchwarmer
Εγω παλι εμπειρια απο αγωνες σε ομαδα, δεν εχω οποτε θα πω για τα 3-3 η 4-4...
Θυμαμαι σιγουρα 5 ταπες σε εναν αγωνα (μπορει να εχω και περισσοτερες, απλα αυτες ηταν στο ιδιο ατομο biggrin.gif ), και καπου 5-6 νικητηρια 3ποντα (2ποντα δηλαδη), με το σκορ στο 19-19, 19-20 η και παραπανω... Α, και 4 συνεχομενα 3ποντα στο ιδιο ματς (εννοω εντελως συνεχομενα, επαιρνε "ριμπαουντ" δικος μου και ξανασουταρα)
Ε, ποντους, ριμπαουντ, ασιστ σε μονα δεν μετραει κανενας rolleyes.gif
Gravedigger
-37 πόντους σε αγώνα
-20 βολές σε αγώνα (άντε να έβαλα τις μισές αλλά οι αντίπαλοι στο τέλος έπαιζαν με 4)
-2 triple double στο παιδικό (όχι δεν τα μέτραγα μόνος μου,είχαμε άτομο στην κερκίδα tongue.gif )
-17 rebound σε αγώνα
-7 τάπες σε αγώνα
Αυτά,για assist δεν ξέρω κάπου τις έχαναν,τώρα το TD πως το έβγαλαν ούτε που ξέρω smile.gif
pmam
Πιστεύω ότι κανένας δεν περνάει το δικό μου ρεκόρ...
80 λεπτά στον παγκο σε ένα σαββατοκύριακο!!!
(αν και δεν πρεπει να αισθάνομαι πολύ περήφανος γι'αυτό smiley.gif)
Aκόμη...(είμαι ακόμα εφηβικό)
Εφηβικό: Σε 2,5 χρόνια: 2 πόντοι
Ανδρικό: Σε 1 αγώνα: 4 πόντοι!!!

Το ξέρω.... Είμαι υπερπαίχτης cool.gif
j-kidd13
To συγκλονιστικό,αμίμητο και απαράμιλλο(και μοναδικό βέβαια... 69.gif 69.gif 69.gif) σουτ περίπου απο τη γραμμή των βολών που έβαλα κόντρα στον Ιωνικό ΝΦ στο παιδικό!!!!!...Σε εκείνο το παιχνίδι είχα αφήσει για άλλους το σκοράρισμα και μοίραζα αφειδώς ασίστ(ως φαν του Κιντ...) smiley.gif smiley.gif
kemp
τον τελευταιο εναμιση χρονο απο τους 49 αγωνες πρωταθληματος στο β και α τοπικο,εχω χασει τους 40 λογω τραυματισμου με:

-ρηξη εσω πλαγιου γονατος
-υποτροπη ρηξης εσω πλαγιου
-θλαση αριστερου προσαγωγου
-διαταση εσω καθεκτικου συνδεσμου δεξιας επιγονατιδας
-2ου βαθμου θλαση δεξιου τετρακεφαλου
-κακωση δεξιας φτερνας

στο ιδιο διαστημα εχω κανει 4 MRI

τα προηγουμενα 7 χρονια που επαιζα μπαλα δεν ειχα χασει ουτε ενα αγωνα λογω τραυματισμου, ουτε ειχα καθησει λεπτο στο παγκο σε ολη μου τη ζωη... icon_drunk.gif
apkat
Απειρα καλαθια σε isolation με αντιπαλο τον ΑΝΑΖ..!! icon_joy.gif icon_joy.gif icon_joy.gif
pitto
από 12 χρονών συμμετοχή στο ανδρικό (παιδικό & εφηβικό δεν έχω παίξει)......

επίσης στον κυριακάτικο αγώνα είχα 4/4 βολές, πράμα που είχε να γίνει τουλάχιστον 15 χρόνια !!! χα χα χα χα χα χα

smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Υ.Γ. φίλε pmam, δεν παίζεσαι !!!!



QUOTE(pmam @ Dec 3 2008, 22:47 ) *
Πιστεύω ότι κανένας δεν περνάει το δικό μου ρεκόρ...
80 λεπτά στον παγκο σε ένα σαββατοκύριακο!!!
(αν και δεν πρεπει να αισθάνομαι πολύ περήφανος γι'αυτό smiley.gif)
Aκόμη...(είμαι ακόμα εφηβικό)
Εφηβικό: Σε 2,5 χρόνια: 2 πόντοι
Ανδρικό: Σε 1 αγώνα: 4 πόντοι!!!

Το ξέρω.... Είμαι υπερπαίχτης cool.gif

panagiotisTheDream
-3 συνεχόμενα μονά (3 on 3 νομίζω) στα 21, χωρίς να χάσω σουτ (και βάραγα αρκετά συχνά)
-8 χλμ. κάνοντας διάδρομο περπατώντας σε ταχύτητα 7χλμ/ώρα. Δοκιμάστε να ΠΕΡΠΑΤΑΤΕ σε τέτοια ταχύτητα και για 8 συνεχόμενα χιλιόμετρα.
-6 ώρες συνεχόμενου μπάσκετ Ιούλιο μήνα, απ τις τρεις το μεσημέρι (ω, ναι!) μέχρι τις εννιά, όταν πλέον δεν βλέπαμε μπροστά μας....
kostasvc15
QUOTE(NBAholic @ Dec 3 2008, 16:38 ) *
Σύμφωνοι, αλλά το τόπικ αυτό έχει μπασκετικό περιεχόμενο.

Προσεγγιστικά ρεκόρ που θυμάμαι για έναν αγώνα: 10-12 τάπες στο λύκειο, 6-7 κλεψίματα στο γυμνάσιο (και μάλιστα το πρώτο μπασκετάκι που έπαιξα σα μαθητής γυμνασίου), τρίποντο στο λύκειο...

Ας το προσθεσει καποιος μοντ οτι ειναι μπασκετικο στον υποτιτλο...Εσυ θυμασαι ρεκορ απο το γυμνασιο κιολας;
Που περασες ειπαμε; tongue.gif
Koan
παμπαιδικό : 23 πόντους
παιδικό: 29 πόντους }
εφηβικό:31 πόντους (πρόσφατα μάλιστα) , 9 κλεψίματα , 8 ασιστ } επισημοι αγώνες
αντρικό: 4 κλεψίματα , 4 ασιστ , 0 πόντους - σε 7συμμετοχες }

5/7 τρίποντα σε ματς

απειρες λάθος πάσες!!
reignman
το 1999 Α ΕΣΚΑΝΑ παιδων εναντια στον Πανιωνιο : 44 ποντοι , 15 ασσιστ , 8 ριμπαουντ , (8 λαθη) , 7/21 ΒΟΛΕΣ <- ^^ παρ'ολο που ειχα πολυ καλο και στατικο και εν κινηση σουτ... με τις βολες ειχα προβλημα παντα.

Στην 1η Λυκειου παιξαμε στον τελικο εναντια στο αθλητικο λυκειο του Βυρωνα. Χασαμε μεν 69(συμβολικο το σκορ) - 52 αλλα στο χαρτι με τα στατιστικα (το οποιο ακομα το εχω ! σαν παπυρος εχει γινει) 20 ριμπαουντ , 33 ποντοι , 4 φαουλ εκ των οποιων το 1 αντιαθλητικο και το αλλο τεχνικη ποινη (τα οποια τα εφαγα το ενα πισω απο το αλλο).


Κληση εθνικη παιδων 2000
Μεταγραφη στον Ολυμπιακο 2000 (τελος "καριερας")

αυτα ειναι τα "ρεκορ" μου.

leonkalf
Και γιατί τέλος καριέρας τόσο νωρίς????
Pierce
QUOTE (reignman @ Oct 18 2007, 12:03 ) *
το 2000 οταν ημουν στις εθνικες παμπαιδων επαθα ολικη ριξη προσαγωγων... αλλα μετα απο πολλα προβληματα που προεκυψαν με τις εγχειρησεις εφαγα 12 μηνες και αλλους 4 σε πισινα...


απο παλαιοτερο ποστ , στου Σοφοκλη το τοπικ για την ακριβεια
(πηρα την πρωτοβουλια , ελπιζω να μην σε πειραζει ρειν smile.gif)
reignman
Κανενα προβλημα Pierce wink.gif
Μου αρεσει να αποφευγω αυτη τη συζητηση πλεον. Καλα εκανες και το ειπες ^^


Να συμπληρωσω αλλο ενα ρεκορ μου. Πρεπει να ειμαι ο μοναδικος ανθρωπος στην Ελλαδα που εχασε χρονια στο γυμνασιο για να παιζει μπασκετ (ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ).
Σχεδον πρωι στην 2α γυμνασιου απο τις 8 μεχρι τις 2 ήμουν στο αλσος Νικαιας κανοντας προπονηση μονος μου. Τρεξιμο , dribbling drills και σουτ.
Επισης επαιζα και "Φανταστικα" παιχνιδια προσποιουμενος πως ειμαι καθε φορα και αλλος παιχτης απο ΝΒΑ. Απο Πενι μεχρι Σακ icon_drunk.gif
Ξερω , ξερω... ειχα προβλημα σοβαρο ^^
panagiotisTheDream
ναι καλά....μακάρι να είχαμε όλοι το "πρόβλημά" σου........ wink.gif cool.gif cool.gif
benchwarmer
QUOTE(reignman @ Feb 17 2009, 14:57 ) *
Κανενα προβλημα Pierce wink.gif
Επισης επαιζα και "Φανταστικα" παιχνιδια προσποιουμενος πως ειμαι καθε φορα και αλλος παιχτης απο ΝΒΑ. Απο Πενι μεχρι Σακ icon_drunk.gif


Ω ναι! Και γω το εκανα αυτο! Λιγο πιο μικρος βεβαια.. Δημοτικο μαλλον rolleyes.gif
j-kidd13
Eγω εκανα το εξης...Μαζι με τον αδερφο μου φτιαχναμε απο μια 5αδα ο καθενας,και παιζαμε προσποιουμενοι τους παιχτες 1on1,και σε καθε φαση αλλαζαμε και παιχτη...Σημειωναμε ποντους,κανονικα...Απ οτι βλεπω δεν ημασταν οι μονοι...!!!
pitto
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 17 2009, 16:13 ) *
Eγω εκανα το εξης...Μαζι με τον αδερφο μου φτιαχναμε απο μια 5αδα ο καθενας,και παιζαμε προσποιουμενοι τους παιχτες 1on1,και σε καθε φαση αλλαζαμε και παιχτη...Σημειωναμε ποντους,κανονικα...Απ οτι βλεπω δεν ημασταν οι μονοι...!!!



τί δεν ήσασταν μόνοι μου λες ?

εγώ όταν βαριόντουσαν τα φιλαράκια να παίξουμε, έκανα διπλό κανονικό ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ !!!!
μέχρι και πάσες στο εαυτό μου έκανα (με την βοηθεια του τοίχου) !!!

ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
blink.gif blink.gif blink.gif
reignman
ειναι χοντρο το προβλημα μας , παιδες ^^
giannis23
Καλύτερη επίδοση σε αγώνα
bball.gif 24π 9ασ. 1ταπα 13ρ.

Με φίλους
bball.gif 4 συνεχόμενα 3ποντα απο το κέντρο
bball.gif 16 στα 16 σουτ 2ποντα
bball.gif Μετά το 3ωρο φιλικό ήπια 4 0,5 λ μπουκάλια νερό smiley.gif

gallistis
με καλο φιλαρακι μου πριν 15 χρονια το καλοκαιρι παιρναμε το τριποντο(το περιοδικο).ειχε αφιερωματα στα ευρωπαικα πρωταθληματα.παιρναμε απο μια ομαδα ο καθενας και παιζαμε μονα μεσα στο καυσωνα με 40 βαθμους.οταν εχανε καποιος αλλαζε ομαδα.εχω παρει πρωταθληματα με αντιμπ και σολε...
πρωσοπικα ρεκορ τωρα.σε διπλο με φιλους,το παιχνιδι να ληγει στα 100(οποιος τα φτασει πρωτος) εβαλα 51 ποντους.και μια αλλη φορα με παιχνιδι να ληγει στα 80 εβαλα 40 ποντους(με 7/9 τριποντα).εληξε θυμαμαι 81-49(ηταν 78+3ποντο στο τελος)παιζοντας ολοκληρωτικο μπασκετ.μαλιστα ηταν την ημερα που παιζαμε ημιτελικο με τη γιουγκοσλαβια στο ευρωμπασκετ του 1995.α,ρε εποχες...

Timemaster
πλάκα έχει....

λοιπόν μονό 3 εναντίων τρεις...
5/5 δίποντα
1/1 τρίποντο
και σκορ 7-2
όμως στο τελευταίο σουτ μου εκτός ισορροπίας (μπίκε)
πάτησα πάνω στο πόδι κάποιου και...
βαρύ διάστρεμμα ενάμιση μήνα νάρθηκα ένα χρόνο με πατερίτσες και φυσικοθεραπείες!!!

δε ξέρω αν ήταν το καλύτερο μου παιχνίδι (σίγουρα δεν ήταν) αλλά είναι το μόνο που μου έμειναν τα στατιστικά!!!


άουτς...


69.gif 69.gif
dizzy_fingers
QUOTE(gallistis @ May 28 2009, 23:54 ) *
με καλο φιλαρακι μου πριν 15 χρονια το καλοκαιρι παιρναμε το τριποντο(το περιοδικο).ειχε αφιερωματα στα ευρωπαικα πρωταθληματα.παιρναμε απο μια ομαδα ο καθενας και παιζαμε μονα μεσα στο καυσωνα με 40 βαθμους.οταν εχανε καποιος αλλαζε ομαδα.εχω παρει πρωταθληματα με αντιμπ και σολε...
πρωσοπικα ρεκορ τωρα.σε διπλο με φιλους,το παιχνιδι να ληγει στα 100(οποιος τα φτασει πρωτος) εβαλα 51 ποντους.και μια αλλη φορα με παιχνιδι να ληγει στα 80 εβαλα 40 ποντους(με 7/9 τριποντα).εληξε θυμαμαι 81-49(ηταν 78+3ποντο στο τελος)παιζοντας ολοκληρωτικο μπασκετ.μαλιστα ηταν την ημερα που παιζαμε ημιτελικο με τη γιουγκοσλαβια στο ευρωμπασκετ του 1995.α,ρε εποχες...

Θεός! 77.gif (για το υποτυπώδες fantasy league biggrin.gif)

Αυτός ο ημιτελικός ρε γμτ....
kakarrot
42 ποντους με αντιπαλο τον παναθηναικο
1 ολοκληρη σεζον χωρις να βγω αλλαγη

αυτα στο παιδικο


τωρα πια εχω σταματησει να κανω ρεκορ
βαρεθηκα.... tongue.gif
aigio
Τελικος Αχαϊας στη Β Λυκειου. Χασαμε 86-24 απο την Πατρα. smiley.gif
4 ποντοι με 2/2 διποντα και 0/1 τριποντα με 1 ριμπαουντ, 1 κλεψιμο και 1 φαουλ.
Τελικος Αιγιου. Νικησαμε 40-26.
2 ποντοι με 1/1 διποντα, 1 ασσιστ, 1 φαουλ.

(Και στα 2 ματς γυρω στο 10λεπτο συμμετοχη - ενταξει, ρολιστας πολυτελειας ημουν)

Σε μονα και διπλα στη γειτονια, απειρες συγκινητικες στιγμες tongue.gif Θυμαμαι χαρακτηριστικα καθως νυχτωνε και ισα που βλεπαμε, εβαλα τριποντο απο τη γωνια που εκρινε τον αγωνα.
Flash
4/4 ήττες στο τελευταίο bfm cool.gif

Oh, yeahhhhhhh... tongue.gif
man10
Ωραιο topic!
28 ποντοι με το προπαιδικο μιας Σερβικης ομαδας
6 ευστοχα τριποντα(15 σουταρα...)
καλοκαιρια ολοκληρα να παιζω καθε μερα μπασκετ
αυτοκαλαθι 3 φορες...(ναι το ξερω πρεπει να μαι περηφανος)
να μαλωσω ταυτοχρονα με τον δικο μου προπονητη,τον προπονητη της αντιπαλης ομαδας και τον διαιτητη
και αλλα τρελα...
The Warlus
QUOTE(man10 @ May 29 2009, 23:12 ) *
Ωραιο topic!
28 ποντοι με το προπαιδικο μιας Σερβικης ομαδας
6 ευστοχα τριποντα(15 σουταρα...)
καλοκαιρια ολοκληρα να παιζω καθε μερα μπασκετ
αυτοκαλαθι 3 φορες...(ναι το ξερω πρεπει να μαι περηφανος)
να μαλωσω ταυτοχρονα με τον δικο μου προπονητη,τον προπονητη της αντιπαλης ομαδας και τον διαιτητη
και αλλα τρελα...


Ρε man αυτό πώς το κατάφερες;;;Είσαι ο θεός μου μιλάμε biggrin.gif biggrin.gif

Εγώ προσωπικά το καλοκαίρι που μας πέρασε για 1,5 μήνα που δεν έκανα προπόνηση με την ομάδα έπαιζα γύρω στις 5 ώρες μπάσκετ από τις 17:00 μέχρι τις 22:00 μετά γυρνούσα σπίτι σε μία άθλια κατάσταση,έβγαινα έξω,κατά τις 4 το πρωϊ έβλεπα ΝΒΑ dvd και κατά τις 5:30 πήγαινα για μπάσκετ μέχρι τις 8 το πρωϊ...Αυτό καθημερινά.Α και άκουγα ένα καλοκαίρι ΜΟΝΟ Iron Maiden καθώς προετοιμαζόμουν για την συναυλία τους τον Αύγουστο biggrin.gif
gallistis
QUOTE(J-Kas34 @ May 29 2009, 23:28 ) *
Ρε man αυτό πώς το κατάφερες;;;Είσαι ο θεός μου μιλάμε biggrin.gif biggrin.gif

Εγώ προσωπικά το καλοκαίρι που μας πέρασε για 1,5 μήνα που δεν έκανα προπόνηση με την ομάδα έπαιζα γύρω στις 5 ώρες μπάσκετ από τις 17:00 μέχρι τις 22:00 μετά γυρνούσα σπίτι σε μία άθλια κατάσταση,έβγαινα έξω,κατά τις 4 το πρωϊ έβλεπα ΝΒΑ dvd και κατά τις 5:30 πήγαινα για μπάσκετ μέχρι τις 8 το πρωϊ...Αυτό καθημερινά.Α και άκουγα ένα καλοκαίρι ΜΟΝΟ Iron Maiden καθώς προετοιμαζόμουν για την συναυλία τους τον Αύγουστο biggrin.gif



respect για ολα.απο την αρχη μεχρι το τελος 77.gif 77.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Flash @ May 29 2009, 18:32 ) *
4/4 ήττες στο τελευταίο bfm cool.gif

Oh, yeahhhhhhh... tongue.gif

Δεν μας ειπες ομως ποιος εκανε 4 νικες. tongue.gif

49 ποντοι με 9/11 τριποντα, 8/10 βολες, 7/11 διποντα.
6 ασιστ, 11 ριμπαουντ, 3κλεψιματα, 1 ταπα, 5 λαθη.
Β' Εσκα, νομιζω με αντιπαλο το Χαλανδρι.
captain charisma
ουτε ο λεμπρον τζειμς δεν μπορει να κανει τα κατορθωματα σου ρε λυκε tongue.gif tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(big dirk @ May 30 2009, 01:09 ) *
ουτε ο λεμπρον τζειμς δεν μπορει να κανει τα κατορθωματα σου ρε λυκε tongue.gif tongue.gif

Εκεινη την ημερα εμπαιναν ολα.

Και ηταν η πρωτη φορα που ειχε ερθει η κοπελια μου να με δει
και επαθε πλακα.
The Warlus
QUOTE(gallistis @ May 30 2009, 00:46 ) *
respect για ολα.απο την αρχη μεχρι το τελος 77.gif 77.gif



Χαχαχα!!Ευχαριστώ!
Giwrgos lbj
mia fora enas simpextis m eixe riksei tapa ston antipalo i mpala eksase katw sto parke kai mpike autokalatho XD ps new member biggrin.gif
C.P.3
ΤΟ καλυτερο μ παιχνιδι το εκανα φετοσ στο β τοπικο...οπου ειχα 12 ποντουσ.......12 ασσιστ........6 ριμπαουντ.....4 κλεψιματα.....1 ταπα και ολα αυτα σε 30 λεπτα παιχνιδιου.... smiley.gif
darksoho


26 ποντους ρεκορ αγωνα

15 ποντους στο πρωτο 10λεπτο

μετα βγηκε η κουραση




OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(J-Kas34 @ May 29 2009, 23:28 ) *
Ρε man αυτό πώς το κατάφερες;;;Είσαι ο θεός μου μιλάμε biggrin.gif biggrin.gif

Εγώ προσωπικά το καλοκαίρι που μας πέρασε για 1,5 μήνα που δεν έκανα προπόνηση με την ομάδα έπαιζα γύρω στις 5 ώρες μπάσκετ από τις 17:00 μέχρι τις 22:00 μετά γυρνούσα σπίτι σε μία άθλια κατάσταση,έβγαινα έξω,κατά τις 4 το πρωϊ έβλεπα ΝΒΑ dvd και κατά τις 5:30 πήγαινα για μπάσκετ μέχρι τις 8 το πρωϊ...Αυτό καθημερινά.Α και άκουγα ένα καλοκαίρι ΜΟΝΟ Iron Maiden καθώς προετοιμαζόμουν για την συναυλία τους τον Αύγουστο biggrin.gif



XAxa μ αρεσει π λες ''Iron Maiden καθώς προετοιμαζόμουν για την συναυλία τους τον Αύγουστο biggrin.gif''
Θεικο!!!!!!!!!!!!

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 30 2009, 00:56 ) *
Δεν μας ειπες ομως ποιος εκανε 4 νικες. tongue.gif

49 ποντοι με 9/11 τριποντα, 8/10 βολες, 7/11 διποντα.
6 ασιστ, 11 ριμπαουντ, 3κλεψιματα, 1 ταπα, 5 λαθη.
Β' Εσκα, νομιζω με αντιπαλο το Χαλανδρι.



Τωρα θα σου την πω Λυκε
Σε μονο στο σχολειο στη γυμναστικη 3-3 εκανα triple -double με 10 ποντουσ 12 ριμπαουντ και 13 ασσιστσ smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif \


Αν και τα καλυτερα ερχονται του χρονου στο πρωταθλημα δυτικης αττικης με το εφηβικο bball.gif
Dromeas7
Σκόραρα 30 πόντους στο τελευταίο φιλικό προετοιμασίας με φοβερά ποσοστά όταν έπαιζα πριν χρόνια σε ομάδα.



Στους επίσημους αγώνες δεν κατάφερα να σκοράρω πάνω από 8 πόντους εκείνη τη χρονιά.Μάλλον με ματιάσανε....
il postino
αν και παικτης αμυνας κυριως με ντραιβ και μετριο προς καλο σουτ , αλμα καλο, εφεση στα ριμπαουντ αν και μολις 1,76 :

σε σχολικο πρωταθλημα 38π

σε τοπικο πρωταθλημα 28π-15ρ και μαλιστα στην τελευταια φαση κλεψιμο και αιφνιδιασμο με νικητηριο καλαθι σε νεκρο χρονο.

το καλυτερο μου , 4/4 3ποντα στο β ημιχρονο και τα 2 τελευταια (στο τελευταιο λεπτο) απο τα 7 και 9 μετρα αντιστοιχα! καιαντι για διχτυ ειχαμε αλυσιδα τοτε!!!!!!!!!! ονειρωξη!!!! xasame ομως.... angry_red.gif


P.s πρεπει να μαστε πολυ ψωναρες για να γραφουμε σε αυτο το section!!!!!!

επισης οταν σπουδαζα αθηνα κατεβαινα κυριως στην ευελπιδων για μπασκετ (ειχα παιξει μαλιστα εκει στην ομαδα του γκυζη για 1-2 χρονια). κατεβαινω ενα απογευμα και ειχε σκασει ενας τυπος εγχρωμος (ισουψης-1,75-1,77) αριστεροχειρας με τρελο σουτ. ερχεται η σειρα μας , μου βαζει τα 2 πρωτα , στο τριτο τον κατεβασα , κοκκινησε το χερι μου!!!!!!! τον τσαντισα ομως ρε παιδια , κανω ενα ντραιβ και ο τυπος πηδηξε τοσο ψηλα που κατεβαινοντας με ταπωσε!!!!!!!!!! να ναι καλα το παλικαρι!
mg13
15 ΑΣΙΣΤ.ΠΑΡΤΕ ΚΟΣΜΕ ΗΜΟΥΝΑ ΤΟΤΕ!ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ
sn3
Παιδικο στη λαρισα...


στον πρωτο αγωνα με την αελ 40 λεπτα παγκο,στον αμεσως επομενο 1 βδομαδα αργοτερα 37 λεπτα μεσα...
σε αρκετους αγωνες πανω απο 10-15 ριμπαουντ κ το κορυφαιο 4 φαουλ σε 40 δευτερολεπτα!!
kolokotronis
42 πόντοι στο παιδικό
35 πόντοι στο εφηβικό
13 πόντοι στο αντρικό (Β' εθνική)
ComingUpRoses
εγω περυσι που παιζαμε με ενα μεγαλιτερο τμημα επειδη κολωνα να ανεβω για lay - up (αν και ειμαι 1.70 (καλα για την ηλικια μου)) οι αλλοι ηταν 1,80 + προσπαθουσα να πασσαρω και τελειωσα με 11 assist


Στους Αγωνες

bball.gif 11 ασσιστ
bball.gif 26 ποντοι σε αγωνα με παμπαιδες (επαιζα μινι τοτε)
bball.gif Να τελιωσω με 2 Faul (WoW!!!!)
bball.gif 6 Rebound

(σε διαφορετικους αγωνες το καθενα tongue.gif)

Στο γηπεδο με τους Φιλους

bball.gif 65 ποντοι (απο τους 100 που ειχαμε βαλει σαν ομαδα)
bball.gif 6 ταπες
bball.gif Σε ενα μονο μεχρι τα 21 10 συνεχωμενα 2ποντα .. (επαιρνα την μπαλα και με την μια σουταρα)
bball.gif Τριποντο Καθιστως LoL!!!! ειχα καθησει για να δεσω τα κορδονια (ειμουν κουρασμενος) μου ειρθε η μπαλα και την πεταξα
bball.gif 2 συνεχομενα απο το κεντρο (δν παιζαμε καναμε βλακειες biggrin.gif)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.