Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ο καλυτερος σουτερ της Γ' Εθνικης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2
Kidd4
Για να ακουω γνωμες!!

Λεμε εναν παικτη και τον αναλυουμε λιγακι.

Κανω την αρχη με Βεζιρτζογλου απο Ηλιουπολη.
Απιστευτος 3ποντακιας,εχει βαλει φετος και 7 νομιζω με Καλαματα.Δεν ειναι ιδιαιτερα αθλητικος αλλα απο σουτ εχει φαρμακερο...
dribler
o 10 της ΡΑΦΗΝΑς ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟς ΤΡΙΠΟΝΤΑΚΙΑς ΤΗς Γ¨΄ΕΘΝΙΚΗΣ
ΚΑΙ Ο ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΕΝΤΑΖΙΔΗΣ ΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
nash
QUOTE(dribler @ Jan 29 2007, 05:15 PM) *
o 10 της ΡΑΦΗΝΑς ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟς ΤΡΙΠΟΝΤΑΚΙΑς ΤΗς Γ¨΄ΕΘΝΙΚΗΣ
ΚΑΙ Ο ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΕΝΤΑΖΙΔΗΣ ΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ


Ε όχι και σουτέρ ο Πενταζίδης. Καλός σκόρερ ναι αλλά όχι καλός σουτέρ. Είναι κυρίως inside scorer.

Καλοί σουτερ είναι οι Καραλής του Γκυζιακού, Καραλής της Ιεράπετρας, Πρόκος, Καζιάνης.
dolly12
γρηγορακος θωμας απο ζωγραφου, χερι φαρμακι εχει βαλει επισης 7 αλλα ειναι εμπιστο χερι εδω κ χρονια απο την ηλιουπολη
Wilkinson
Ένας είναι ο καλύτερος σουτέρ της Γ

ο Κώστας ο Σλούκας... 77.gif
v-span
Πιστεύω ο Δρακόπουλος το Αρκαδικού είναι top έχει βάλει 10(!!!!!!!!!!) σε ένα παιχνίδι και ο Γιαννακόπουλος του Λαυρίου που μπορεί να σουτάρει και από μακριά και υπό πίεση
mimos8
γιαννακοπουλος του λαυριου!
pointguard
Prokos kai giannakopoulos
Peritri
Καζιάνης του Κρανιδίου. Ασταμάτητος ο τύπος.

Τον θυμάμαι και επί εποχής που έπαιζε Άνω Λιόσια
''Έχεις ένα κώλο σα Καζάνιιιι ρε Καζιάνηηη ρε Καζιάαανηηη'' biggrin.gif
womanplayer
QUOTE(Kidd4 @ Jan 29 2007, 09:09 PM) *
Για να ακουω γνωμες!!

Λεμε εναν παικτη και τον αναλυουμε λιγακι.

Κανω την αρχη με Βεζιρτζογλου απο Ηλιουπολη.
Απιστευτος 3ποντακιας,εχει βαλει φετος και 7 νομιζω με Καλαματα.Δεν ειναι ιδιαιτερα αθλητικος αλλα απο σουτ εχει φαρμακερο...


+1
mimos8
ο ΜΠΙΡΔΑΣ του παπαγου.πιτσιρικας αλλα αδικειται απο τον μαντη
v-span
Συμφωνω για το Μπίρδα έχει τα φόντα για καριέρα παραπάνω από τη Γ'Εθνική
firefox
Μακραν Προκος
Σιγα σιγα αρχιζει να κανει αυτα που εκανε και στο Αιγιο.
Scales.4
Ο Απόλυτος ο μεγαλειώδης Πρόκος. Απλά ασταμάτητος εχω φάει 25 πόντους μέχρι το ημίχρονο σε φιλικό
όταν έπαιζε στο αίγιο. Δεν υπήρχε αυτό το πράγμα!
pointguard
o mimos einai xaderfos tou birda biggrin.gif smiley.gif evilmonkey.gif
christina n10
QUOTE(pointguard @ Feb 15 2007, 11:08 AM) *
o mimos einai xaderfos tou birda biggrin.gif smiley.gif evilmonkey.gif
Aχ ,εσυ μικρο διαβολακι 19.gif 19.gif ,,τα μαρτυρας ολα!!! cool.gif
pointguard
plakitsa ekana aploi filoi einai smile.gif
christina n10
QUOTE(pointguard @ Feb 15 2007, 11:24 AM) *
plakitsa ekana aploi filoi einai smile.gif
και εγω μικρο καθαρματακι ,πλακιτσα κανω!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif σε πειραζω μην τσιμπας
Papaloukas_4
Από τους καλύτερους σουτέρ που υπάρχουν είναι ο Ντάλλης της Γουμένισσας. bball.gif
nash
Και ο Ανδρεάδης επίσης της Γουμένισσας.
dedes-9
ο καλυτερος σουτερ ειναι ο Σπυρος Σαμολης της ηλιουπολης! και ο καλυτερος playmaker απο α2 και κατω! αντε και ο βεζυρτζογλου με το γρηγορακο
argyro1979
loipon basi statistikon kai mono auton kaliteros einai o trelo papous kazianis!
vasi omos tis dikias mou gnomis kai ap oti exv dei se arketa paixnidia pou exo parakolouthisi poli kalos einai autos o papaioannou kai o grigorakos apo zografou.an arxisoun den stamatane.
kalos einai kai o augerinos apo ta giannena.
Das Kapital
Εγω θα πω Αντωνιου Ανω λιοσια ειναι και γνωστος μου!!!
karibu
Euri papaioannou kai tipota allo...ekei teleionei i enoia tou souter!!!!
play8
Πιαδια δεν ξερω τι λετε εσεις παντως για μενα ο καλυτερος σουτερ ειναι το 11 του ζωγραφου........!!!! wink.gif
dolly12
Τυχαια τωρα εγινε αυτη η επιλογη???!!!

smiley.gif smiley.gif
play8
QUOTE(dolly12 @ Mar 21 2007, 02:20 PM) *
Τυχαια τωρα εγινε αυτη η επιλογη???!!!

smiley.gif smiley.gif

ENTEΛΩΣ........................
HrwNo9
QUOTE(play8 @ Mar 21 2007, 02:18 PM) *
Πιαδια δεν ξερω τι λετε εσεις παντως για μενα ο καλυτερος σουτερ ειναι το 11 του ζωγραφου........!!!! wink.gif


Αν δεν παινέσουμε το σπίτι μας, θα πέσει να μας πλακώσει... smiley.gif smiley.gif smiley.gif icon_wave.gif
CAP10ZOO
QUOTE(HrwNo9 @ Mar 21 2007, 07:59 PM) *
Αν δεν παινέσουμε το σπίτι μας, θα πέσει να μας πλακώσει... smiley.gif smiley.gif smiley.gif icon_wave.gif

Πεστο ψεματα..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif Α ρε Ηρω...δεν σου ξεφευγει τιποτα!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif
dolly12
QUOTE(CAP10ZOO @ Mar 22 2007, 09:56 AM) *
Πεστο ψεματα..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif Α ρε Ηρω...δεν σου ξεφευγει τιποτα!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif


κοριτσια δεν ειστε ενταξει!!!! θα σας μαλωσω!!! γιατι μου πειραζετε το play μου!!!??!!!
smiley.gif
HrwNo9
QUOTE(CAP10ZOO @ Mar 22 2007, 09:56 AM) *
Πεστο ψεματα..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif Α ρε Ηρω...δεν σου ξεφευγει τιποτα!!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif


Εννοείται πως δε μου ξεφεύγει τίποτα... 19.gif 19.gif Νομίζεις ότι επειδή είμαι 500 km μακριά δε σας ελέγχω? icon_wave.gif icon_wave.gif Άσε που έχω και τους σπιούνους μου... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
HrwNo9
QUOTE(dolly12 @ Mar 22 2007, 10:24 AM) *
κοριτσια δεν ειστε ενταξει!!!! θα σας μαλωσω!!! γιατι μου πειραζετε το play μου!!!??!!!
smiley.gif


Τέτοιο που είναι καλά κάνουμε και το μαλώνουμε... smiley.gif smiley.gif Άσε που το υφιστάμεθα(καλό το αρχαίο εε?????) χρόνια τώρα, ε Cap10zoo?
Ελπίζω να ρίχνει και κανά βλέφαρο στα βιβλία εκτός από το μπάσκετ!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
dolly12
Κοιτα βλεφαρο ριχνει!!!! τωρα το που δεν μπορω να το αποκαλυψω!!!! tongue.gif tongue.gif

οσο για το υφισταμεθα που θα βρεις καλυτερα βρε!!! τωρα που εφυγες τα λες αυτα???!!! τοσα χρονια!!!
Α ρε CAP10ZOO δεν αναγνωριζεται η προσφορα του play sto a8lima!!!! smiley.gif

αλλα δεν μας ειπες εσυ ποιον βαζεις καλυτερο σουτερ???? ΄)
HrwNo9
QUOTE(dolly12 @ Mar 22 2007, 12:38 PM) *
Κοιτα βλεφαρο ριχνει!!!! τωρα το που δεν μπορω να το αποκαλυψω!!!! tongue.gif tongue.gif

οσο για το υφισταμεθα που θα βρεις καλυτερα βρε!!! τωρα που εφυγες τα λες αυτα???!!! τοσα χρονια!!!
Α ρε CAP10ZOO δεν αναγνωριζεται η προσφορα του play sto a8lima!!!! smiley.gif

αλλα δεν μας ειπες εσυ ποιον βαζεις καλυτερο σουτερ???? ΄)


Αυτό φοβάμαι κι εγώ, ότι ρίχνει βλέφαρο μόνο εκεί που υπονοείς... laugh.gif laugh.gif

Ε δε λένε ότι όταν χάνεις κάτι καταλαβαίνεις την αξία του ??? Έτσι κι εγώ.. smiley.gif smiley.gif

Καταλαβαίνω ότι είμαστε εκτός θέματος, αλλά για τον καλύτερο σουτέρ δεν έχω άποψη γιατί παρακολουθώ μόνο Ζωγραφάρα και αυτό όχι και πολυ συχνά, οπότε δεν ξέρω τι κάνουν τα παιδιά από άλλες ομάδες !!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
play8
QUOTE(HrwNo9 @ Mar 22 2007, 12:51 PM) *
Αυτό φοβάμαι κι εγώ, ότι ρίχνει βλέφαρο μόνο εκεί που υπονοείς... laugh.gif laugh.gif

Ε δε λένε ότι όταν χάνεις κάτι καταλαβαίνεις την αξία του ??? Έτσι κι εγώ.. smiley.gif smiley.gif

Καταλαβαίνω ότι είμαστε εκτός θέματος, αλλά για τον καλύτερο σουτέρ δεν έχω άποψη γιατί παρακολουθώ μόνο Ζωγραφάρα και αυτό όχι και πολυ συχνά, οπότε δεν ξέρω τι κάνουν τα παιδιά από άλλες ομάδες !!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif


Παντου ριχνω βλεφαρο εγω....εχω πολλα ταλεντα....!!!!!!
Ηρω τι εγινε ρε συ? μας εγινες συνηθεια και μετα εφυγες...?? sad.gif sad.gif
HrwNo9
QUOTE(play8 @ Mar 23 2007, 03:51 PM) *
Παντου ριχνω βλεφαρο εγω....εχω πολλα ταλεντα....!!!!!!
Ηρω τι εγινε ρε συ? μας εγινες συνηθεια και μετα εφυγες...?? sad.gif sad.gif


Το ξερω οτι εισαι πολυταλαντη, γι'αυτο σου χω και απολυτη εμπιστοσυνη! 77.gif 77.gif

Τι να κανω ρε... κατεβαινω οσο πιο συχνα μπορω... Σε καμια βδομαδα θα μαι κατω παλι!!!

Οποτε..... tongue.gif tongue.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
CAP10ZOO
QUOTE(HrwNo9 @ Mar 23 2007, 06:29 PM) *
Το ξερω οτι εισαι πολυταλαντη, γι'αυτο σου χω και απολυτη εμπιστοσυνη! 77.gif 77.gif

Τι να κανω ρε... κατεβαινω οσο πιο συχνα μπορω... Σε καμια βδομαδα θα μαι κατω παλι!!!

Οποτε..... tongue.gif tongue.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif

Aυτα τηςλετε και ψωνιζεται....αντε να δουμε αν θα μας ερθει κανα12-13στο τελος....Εγω παντως τηςεχω εμπιστοσυνη....Ηρω καλο το αρχαιο...Θα το εφαρμοσω κι εγω biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Οταν ερθεις να σεδουμε γιατι τις προαλλες εφυγες και ουτε φωνη,ουτε ακροαση 68.gif 68.gif Οσο για τον σουτερ θα συμφωνησω μετην play8..(δεν θελω να της πηγαινω κοντρα τωρα που ειναι σε δυσκολη φαση) tongue.gif tongue.gif
k_sal_15
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ, τι γνώμη έχετε για τους σουτέρ των βορείων ομίλων??? Υπάρχει ένας καλός σουτέρ, Νεστορόπουλο τον λένε στη Νικήτη, τον έχει κανείς ακουστά???
zambon
ΠΡΟΚΟΣ.ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥΤ ΤΗΣ Γ. wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif
aigio
Προκος...
Περισυ με το Αιγιο εκανε απιστευτα πραγματα. Και απο οτι μαθαινω φετος με τους Ικαρους Ν.Σμυρνης συνεχιζει... Αν τον ειχαμε φετος στην Β' θα πηγαιναμε πιο ανετα την ανοδο.
Yellow heart
QUOTE(Wilkinson @ Jan 29 2007, 10:35 PM) *
Ένας είναι ο καλύτερος σουτέρ της Γ

ο Κώστας ο Σλούκας... 77.gif

Ποιος ειναι αυτος?

Για μενα Κουεμτζογλου της Μακαμπη και Γαλανιδης του Μαντουλιδη(μικρος αλλα θαυματουργος)
Wilkinson
QUOTE(Yellow heart @ Apr 17 2007, 04:18 PM) *
Ποιος ειναι αυτος?

Για μενα Κουεμτζογλου της Μακαμπη και Γαλανιδης του Μαντουλιδη(μικρος αλλα θαυματουργος)

Πώς σου ήρθε να ρωτήσεις???
Στον Μαντουλίδη παίζει αλλα είναι μικρός ακόμα...
Στον μέλλον θα τον ξέρουνε όλοι...

Σόρυ για την αργοπορημένη απάντηση αλλα τώρα είδα το πόστ σου
Bell
Grigoris Koukouras
liosatos
Εγω θα ελεγα Μανωλιουδακης(10) της Ραφηνας.Τις τελεφταιες αγωνιστικες δεν εχανε σουτ κ εβαζε σε καθε αγωνα πανω απο 4 τριποντα..
οσο για τον Προκο,οντως παιχταρας κ σουτερ.,Αλλα κανει κατι εκνευριστικο(για τους αντιπαλους)πριν σουταρει,φωναζει..''ΕΞΩ ΕΞΩ''..κ μετα..χλααατςς.
argyro1979
Για οσους ειχαν την τυχη να παρακολουθησουν το τριημερο 8-10 ιουνιου το FINAL FOUR των 2ων ομαδων των ομιλων της Γ εθνικης θα ειδαν και θα αντιληφθηκαν οτι και βορρας και νοτος εχουν αντιστοιχα τρελους BOMBERS. 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Ετσι λοιπον απλα αναφερω
ΣΤΡΑΤΩΝΙ:Τσιουντος(πολυ τριποντο ρε παιδι μου)
ΑΡΧΕΛΑΟΣ:Χρυσανθοπουλος(τα λογια ειναι περιττα για τον γνωστο σε ολους μας απο ΠΑΟ,ΑΡΗ κ.α) bball.gif bball.gif
Μανουσακης(οσο μποϊ του λειπει τοσο τρομερο σουτ εχει) ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
ΖΩΓΡΑΦΟΥ:Παπαϊωαννου(στο λεξικο διπλα στη λεξη 3pointer εχει την φωτογραφια του) 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Γρηγορακος(πρεπει να ειναι το 4αρι με το καλυτερο τριποντο σε Γ και Β εθνικη μαζι) shot.gif shot.gif
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ:Ζερβος(βασικα τα κανει ολα και συμφερει και βαζει και τα τριποντακια που καινε οποτε...) 41.gif 41.gif 41.gif
Αυτα τα λιγα.Παντως αυτο που καταλαβα στο FINAL FOUR ειναι οτι απο killers η Ελλαδαρα ειναι γεματη.Μπραβο μας.
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
thanos4
Nα προσθέσω και τον Πλαγιαννακο της Αγιας Παρασκευης. Πολύ καλος σουτερ και αυτος.
Wilkinson
QUOTE(nash @ Jan 29 2007, 23:28 ) *
Ε όχι και σουτέρ ο Πενταζίδης. Καλός σκόρερ ναι αλλά όχι καλός σουτέρ. Είναι κυρίως inside scorer.

Καλοί σουτερ είναι οι Καραλής του Γκυζιακού, Καραλής της Ιεράπετρας, Πρόκος, Καζιάνης.

O Pentazidis file nash evale 7 41.gif triponta tin proigumeni kiriaki.... 77.gif
zigolo7
ο ένας και μοναδικός ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ!!!
και απο βορρα ο ντισλης του στρατωνιου
president
Ενας καλος Σουτερ απο μεση και μακρινη αποσταση ειναι ο Κωστης Δεδες του Απολλωνα Σμυρνης και σε καλη ηλικια 22ετων . Πιστευω οτι εαν προσεξει θα εξελιχθει.
Thunder
Συμφωνω με τον president.Mπορει να μην ειναι ο καλυτερος σουτερ που υπαρχει τωρα στη Γ' Εθνικη,αλλα σιγουρα ειναι απο τους πιο πολυδιαστατους παικτες κ φυσικα με ολα τα φοντα να γινει απο τους καλυτερους!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.