Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ο καλυτερος σουτερ της Γ' Εθνικης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2
pointguard
ο καλύτερος σουτέρ είναι ο Χάρης Μυστιλόγλου
dimitris 888
γιαουρτογλου απο αεκ κομοτηνης...με το 9...καλο σουτ...
Ολυμπιακός
QUOTE(president @ Oct 15 2007, 08:05 ) *
Ενας καλος Σουτερ απο μεση και μακρινη αποσταση ειναι ο Κωστης Δεδες του Απολλωνα Σμυρνης και σε καλη ηλικια 22ετων . Πιστευω οτι εαν προσεξει θα εξελιχθει.



Αμαν ρε φιλε president με αυτον τον Δεδε. Ουτε ο πατερας του να ησουν.(αστιευομαι). Κατα τη γνωμη μου σουτερ υπαρχουν να φανε και οι κοτες. Απο ποιον να αρχισεις και ποιον να τελειωσεις. Στεφανακη, Τσακιριδη, Παναγακη, Κατσαρο, Θεο, Δεδε, Δρακοπουλο, Πλαγιανακο, Μανο? Πολυ πραμα
panosak
QUOTE(Ολυμπιακός @ Jan 14 2008, 18:02 ) *
Αμαν ρε φιλε president με αυτον τον Δεδε. Ουτε ο πατερας του να ησουν.(αστιευομαι). Κατα τη γνωμη μου σουτερ υπαρχουν να φανε και οι κοτες. Απο ποιον να αρχισεις και ποιον να τελειωσεις. Στεφανακη, Τσακιριδη, Παναγακη, Κατσαρο, Θεο, Δεδε, Δρακοπουλο, Πλαγιανακο, Μανο? Πολυ πραμα

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ απριλιος07 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ 10/15
μονο μπανε και τομιτς εχουν παρομοιες επιδοσεις απ'οσο ξερω-αν δεν ξερω αρκετα διορθωστε με
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (πως να διαφωνησω αλλωστε με τετοιο ονομα?)
αλλα δε νομιζω πως ο αλεξης ειναι ο κλασσικος σουτερ.
captain charisma
εκτος απο μπανε και τομιτς και ο σειν χιλ οταν επαιζε στη νηαρ ηστ βαλει 11 τριποντα σε ενα ματς αλλα με βεβιασμενες προσπαθειες γιατι ηθελε να ξεπερασει τα 100 τριποντα σε μια χρονια στην α1 και το καταφερε
Ολυμπιακός
Το ειχα ακουσει αυτο το τρομερο ποσοστο του Στεφανακη. Ισως να ξεχωριζει λιγο απο ολους τους αλλους του ομιλου. Στον αλλο ομιλο Μανος. Και οι δυο τρελα πιστολια
elefsinios
QUOTE(Ολυμπιακός @ Jan 14 2008, 20:03 ) *
Το ειχα ακουσει αυτο το τρομερο ποσοστο του Στεφανακη. Ισως να ξεχωριζει λιγο απο ολους τους αλλους του ομιλου. Στον αλλο ομιλο Μανος. Και οι δυο τρελα πιστολια

Να προσθέσω και τον Μπαλτά του Αρκαδικού.
Melo
QUOTE(panosak @ Jan 14 2008, 19:45 ) *
ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ απριλιος07 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ 10/15
μονο μπανε και τομιτς εχουν παρομοιες επιδοσεις απ'οσο ξερω-αν δεν ξερω αρκετα διορθωστε με
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (πως να διαφωνησω αλλωστε με τετοιο ονομα?)
αλλα δε νομιζω πως ο αλεξης ειναι ο κλασσικος σουτερ.




Ως παικτης της Αγιας,συμφωνω με τον panosak,σ ενα παιχνιδι που αν ο Στεφανακης ειχε βαλει 9 αντι για 10 τριποντα ισως...να χαμε ανεβει περυσι. Τα 7 απο τα 10 υπο πιεση.Πραγματικα ΣΟΥΤΕΡ.Και για να ευλογησω το σπιτι μου...εχω να αναφερω κι εγω τον Πλαγιαννακο που στην μερα του...το βλεπει ΒΑΡΕΛΙ.
Ολυμπιακός
Σωστος ο παικταρας.
xsot
Για φετος δεν ξερω αλλα πριν 1,5 χρονο ο Χρυσανθοπουλος,σετοπικο ομως επιπεδο,βαραγε κοντα στα 10/20 τριποντα.....Φετος,απ' οτι λεει ο ιδιος,μειραζονται οι ποντοι...Προχθες λεει εβαλε 17 αυτος και 18 ενας συμπαικτης του...
teotsouve
KALYTEROS SOUTER GIA MENA EINAI TOU GYZIAKOU O KARALHS.KRIO AIMA.DEN XAMPARIZEI TIPOTA KAI EIDIKA STA KRISIMA SHMEIA.META EINAI MANOS ALLA ME VEVIASMENES PROSPATHIES KAI PLAGGIANAKO THS AGIAS POLI KALOS EPISIS..
golden
1. ΜΑΝΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ) : ασχετα με το οτι κανει πολλα σουτ , γιατι και να καταφερεις να κανεις σουτ με ολη την αμυνα σχεδιασμενη επανω σου αποτελει "ικανοτητα" για τον σουτερ
2. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ(ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ) : εαν ειχε περισσοτερα σωματικα προσοντα θε διεπρεπε και σε παραπανω κατηγορια
3. ΚΑΡΑΛΗΣ (ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ): ο γρηγοροτερος σε εκτελεση
4. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.) : σουπερ αλλα ο πλεον ασταθης
5.ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ (ΟΦΗ): ο ποιοτικοτερος , ειναι ο καλυτερος στο να εκεμεταλευται την ικανοτητα που εχει στο σουτ υπερ των συμπαικτων του τραβωντας ολη την αμυνα βρισκοντας παντα τον ελευθερο
6.ΔΕΔΕΣ(ΑΠΟΛΛΩΝ) : ο ανερχομενος με πολυ καλα πατηματα
8.ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ(ΚΡΟΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) : ο πιο Ψυχωμενος
9. ΔΡΕΛΙΩΖΗΣ (ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ) : ηρεμη δυναμη

ΨΗΛΟΙ :ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ(ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.) , ΚΑΡΑΛΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ) , ΦΑΡΜΑΚΗΣ (ΟΦΗ) ,ΘΕΟΣ (ΕΛΕΥΣΙΝΑ)
elefsinios
QUOTE(golden @ Jan 16 2008, 22:04 ) *
ΨΗΛΟΙ :ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ(ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.) , ΚΑΡΑΛΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ) , ΦΑΡΜΑΚΗΣ (ΟΦΗ) ,ΘΕΟΣ (ΕΛΕΥΣΙΝΑ)


Νομίζω και ο Γρηγοράκος αν δεν κάνω λάθος το ονομά του, του ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ, είναι πολύ καλός σουτερ.
president
Παιδια αν ψαξουμε ολες τις ομαδες Γ Εθνικης ολες λιγο πολυ εχουν καποιον η καποιους παικτες που εχουν εφεση στο σουτ.Για μενα εκτος του Μανου που ειναι κορυφαιος για την κατηγορια μην ξεχναμε και τον Βουρτζουμη επισης πολυ καλο σουτερ.Επειδη ομως το basket εχει αλλαξει ολοι οι παικτες μεσα στο γηπεδο πρεπει να κανουν πολλα πραγματα.Δεν μπορω λοιπον να απομονωσω την ποιοτητα του σουτ ενος παικτη και να αδιαφορησω για τα υπολοιπα.Για μενα λοιπον πρεπει ο παικτης να μπορει και να παιζει αμυνα αλλα και να μπορει να πασαρει και βεβαιως να ειναι ταλαντουχος σουτερ.Ενας παικτης που εμενα μου αρεσε και πληρουσε πιστευω τα παραπανω ηταν ο Νικος Βουλγαρης του Παγκρατιου ο οποιος τωρα ειναι Α2.
drazen petrovic
ενας καλος σουτερ ειναι ο Ξαρχας του Παπαγου!κλασικος 3 pointer!
balou
QUOTE(drazen petrovic @ Jan 17 2008, 17:04 ) *
ενας καλος σουτερ ειναι ο Ξαρχας του Παπαγου!κλασικος 3 pointer!


Καλησπερα να πω κι εγω την γνωμη μου Εμιρης απο Αγια Παρασκευη πολυ σιγουρος και ταλενταρα
41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
soouza
Καλές απόψεις διαβάζω.Για να κρίνεις ένα σουτέρ,δύο παράγοντες παίζουν ρόλο.Το στυλ κι η αποτελεσματικότητα.Ο Καζιάνης το χει σα χάπι,ο Βεζιρτζόγλου το ίδιο,ο Καραλής του Γκυζιακού είναι καλός αλλά έχει λίγο αργή εκτέλεση σε σχέση με τους δύο προηγούμενους. bball.gif
alexf-5
Μάνος!
Φέτος σταθερά σε μ.ο. πάνω από 28 πόντους!
Αν βρεθεί σε καλή μέρα καθαρίζει το φύλλο αγώνος για πάρτη του!
loufer
QUOTE(alexf-5 @ Jan 23 2008, 03:28 ) *
Μάνος!
Φέτος σταθερά σε μ.ο. πάνω από 28 πόντους!
Αν βρεθεί σε καλή μέρα καθαρίζει το φύλλο αγώνος για πάρτη του!


Θα συμφωνήσω με το φίλο...
Μάνος με διαφορά, ο μηχανισμός του είναι τέλειος, από το πάτημα μέχρι και την εκτέλεση...
Saniboy#7
Ο καλύτερος σουτέρ τελικά είναι ένας....αν βλέπατε σήμερα το ματσάκι Πειραικός-Γκυζιακός θα έκανε μπάμ για το ποιός είναι...Γιανναλετσος!!!Παίζει ο Γκυζιακός ενα σύστημα για να τον ποστάρει, και αυτός τραβιέται προς το 3ποντο και σουτάρει.....ΚΑΡΥΔΙ!!!!!!!!!!!!! Τέτοιο καρύδι ούτε σε καρυδόπιτα δεν έχω ξαναδεί.....Ευτυχώς δεν έσπασε η μπασκέτα και το παιχνίδι συνεχήστηκε κανονικά.Μη μασάς Μητσάρα keep shooting!!!Το πολύ πολύ να ανοίξουμε ζαχαροπλαστείο με σπεσιαλιτέ τις καρυδόπιτες....
Melo
QUOTE(Saniboy#7 @ Mar 16 2008, 22:04 ) *
Ο καλύτερος σουτέρ τελικά είναι ένας....αν βλέπατε σήμερα το ματσάκι Πειραικός-Γκυζιακός θα έκανε μπάμ για το ποιός είναι...Γιανναλετσος!!!Παίζει ο Γκυζιακός ενα σύστημα για να τον ποστάρει, και αυτός τραβιέται προς το 3ποντο και σουτάρει.....ΚΑΡΥΔΙ!!!!!!!!!!!!! Τέτοιο καρύδι ούτε σε καρυδόπιτα δεν έχω ξαναδεί.....Ευτυχώς δεν έσπασε η μπασκέτα και το παιχνίδι συνεχήστηκε κανονικά.Μη μασάς Μητσάρα keep shooting!!!Το πολύ πολύ να ανοίξουμε ζαχαροπλαστείο με σπεσιαλιτέ τις καρυδόπιτες....



Μου επιτρεπεις ομως λιγο ετσι μου επιτρεπεις....πεταχτε καρυδια μαγκες τσαμπα ειναι...
Saniboy#7
QUOTE(Melo @ Mar 16 2008, 22:09 ) *
Μου επιτρεπεις ομως λιγο ετσι μου επιτρεπεις....πεταχτε καρυδια μαγκες τσαμπα ειναι...

Πλακίτσα κάνω μωρέ....χαβαλές να γίνεται...στο ποστάρισμα είναι πολύ καλος. Και στη ρύλέτα είναι γαμάτος....όλα στο κόκκινο τα έπαιξε 5 φορές και....0/5...τρομερή ρέντα...Μητσάρα για τί ποσό μιλάμε????? smiley.gif
dragan
an mou epitrepeis, esy re melo dhladh, den peta karydia? gia na les etsi tha peta kamposa kila...
notosbc
QUOTE(Ολυμπιακός @ Jan 14 2008, 20:03 ) *
Το ειχα ακουσει αυτο το τρομερο ποσοστο του Στεφανακη. Ισως να ξεχωριζει λιγο απο ολους τους αλλους του ομιλου. Στον αλλο ομιλο Μανος. Και οι δυο τρελα πιστολια

εγω το ειχα δει αυτο με το στεφανακη,δυστυχως φετος ειναι τραυματιας.μας λειπει το τριποντο.
Melo
QUOTE(dragan @ Mar 16 2008, 22:42 ) *
an mou epitrepeis, esy re melo dhladh, den peta karydia? gia na les etsi tha peta kamposa kila...



Αν πεταω λεει? Αφου καθε κυριακη μετα το τελος του αγωνα καθομαι και τα μαζευω απ το παρκε και τα πηγαινω στην μανα μου να φτιαξει καρυδο-γιουβετσι σε πηλινο.

Γι αυτο σας λεω ρε μαγκες...πετατε καρυδια οσο ειναι καιρος...αφου λεω να φτιαξω και topic με τα πιο ωραια καρυδια της σεζον!Γιατι ειναι ωραιο να ξερεις ποιος ειναι ο βαρβατος σουτερ...αλλα ειναι ακομα πιο ωραιο να γνωριζεις και τον καρυδατο σουτερ.Αυτον που στο κρισιμο σημειο δεν φοβαται να πεταξει το καρυδι του...
dragan
BRAVO MELO, TOYLAXISTON ESY TO PARADEXESAI!! ISXYOYN LOIPON OI FHMES OTI HSOYN KAI PARAMENEIS LIGO AMPALOUTSIKOS, AN MOU EPITREPEIS PANTA,ETSI? XWRIS PAREKSHGHSH....
Melo
QUOTE(dragan @ Mar 17 2008, 22:52 ) *
BRAVO MELO, TOYLAXISTON ESY TO PARADEXESAI!! ISXYOYN LOIPON OI FHMES OTI HSOYN KAI PARAMENEIS LIGO AMPALOUTSIKOS, AN MOU EPITREPEIS PANTA,ETSI? XWRIS PAREKSHGHSH....



Βεβαια και ισχυουν μην το συζητας καθολου. Τωρα αυτο που πρεπει να σε ανησυχει ειναι οτι ανεικω στην αγαπημενη σου ομαδα...

Φιλακια γλυκουλα μου.
dragan
to kserw oti kapote hsoun sto roster ths agaphmenh mou omadas! Alla akoma kanoume to stavro mas pou thn ekanes gia alles politeies. Se euxaristoume gia thn fygh sou... xwris pareksigish panta
Melo
QUOTE(dragan @ Mar 26 2008, 22:53 ) *
to kserw oti kapote hsoun sto roster ths agaphmenh mou omadas! Alla akoma kanoume to stavro mas pou thn ekanes gia alles politeies. Se euxaristoume gia thn fygh sou... xwris pareksigish panta


Ναι αυτο σου λεω,ακόμα ανεικω...δανεικος παιζω όπου παιζω οποτε συνεχισε να κανεις τις προσευχες σου γιατι μπορει να επιστρεψω ανα πασα στιγμη.

Επισης ξερω οτι σου ειναι δυσκολο να αποκαλυψεις δημοσια ποιος είσαι οπότε αν θες ελα πριβε και πες μου.
Μεχρι τοτε θα σε αποκαλω γλυκουλα μου χωρις παρεξηγηση παντα.

φιλακια γλυκουλα μου.
nini
Πρίτσος από Άρη Νικαίας και παλία στον κρόνο.
dragan
Mporeis na me apokaleis opws thes alla den perimena kai tipota parapanw apo kapoion antibasketiko san kai sena! mono kane mou mia xarh : phgaine daneikos se olh thn europe , mono mh gyriseis erithraia giati tha se paroun me tis ntomates! ciao mikre
Melo
QUOTE(dragan @ Mar 28 2008, 22:37 ) *
Mporeis na me apokaleis opws thes alla den perimena kai tipota parapanw apo kapoion antibasketiko san kai sena! mono kane mou mia xarh : phgaine daneikos se olh thn europe , mono mh gyriseis erithraia giati tha se paroun me tis ntomates! ciao mikre


Ελα υπερβαλλεις παλι εισαι σε πληρη συγχυση.Τρεμεις.

1. Σου ειπα ελα πριβε. Το θέμα σου γλυκούλα μου δεν αφορα το topic.Ειναι προσωπικό.
2. Αντιμπασκετικός μάλλον είσαι εσύ που ο κομπλεξισμος σου σε κανει αφενος να κρυβεσαι πισω απ την ανωνυμια του forum αφετερου να μην σεβεσαι εμενα που χειροκτοταγες πριν 3 χρονια οταν με μερικα αλλα παιδια ανεβαζαμε την αγαπημενη σου ομαδα κατηγορια.Αληθεια στο Λαυριο στην Ραφηνα και στο Μετς ησουν μέσα?Γιατι ο αντιμπασκετικος αυτα τα ντερμπυ στα ειχε παρει. Μηπως ειχε κακο καιρο κ ειχες κατσει σπιτι μην κρυωσεις γλυκουλα μου?
3.Προφανως η μπασκετικη σου γνωση περιοριζεται σε πολυ στενα όρια και φαινεται οτι δεν εχεις πατησει παρκε περα απο αυτο που σ εβαζε μικρο να γυαλιζεις η μανα σου.Ακου και το τελευταιο τωρα.Για τον μονο λόγο που θα έπρεπε να κάνεις προσπαθεια να με σεβαστείς είναι οτι αποτελώ οικονομικο πόρο της αγαπημενης σου ομάδας και μαλλιστα τον υψηλοτερο υπο μορφη δανεισμου παιχτη παντα.


Φιλακια τωρα και το νου σου...εχω ακουσει για κακοκαιρια ηδη βρεχει πολυ εξω στα βορεια προαστεια θα ειναι εναν με δυο βαθμους χαμηλοτερη η θερμοκρασια..ντυσου καλα.

Να προσεχεις.
Kafromania
Μπαρλας! παιχτης του Αρδηττου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif shot.gif shot.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Μακραν ο καλυτερος!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
KEBAB
QUOTE(Kafromania @ Mar 29 2008, 22:17 ) *
Μπαρλας! παιχτης του Αρδηττου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif shot.gif shot.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Μακραν ο καλυτερος!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Καλυτερος σουτερ, μακραν του δευτερου ειναι ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ του Αρκαδικου.
Ακολουθουν οι ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ του Παπαγου, ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ του Ιωνικου Νικαιας, ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ της Μεσσηνης και ο ΠΛΑΓΙΑΝΑΚΟΣ της Αγιας Παρασκευης.
Basketballman
ΚΑΙ Ο ΛΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΟΥΤΕΡ
Augmon
Οι καλύτεροι σουτέρ του Α΄ομίλου της Γ' εθνικής φέτος ήταν .
Γιάννης Μάνος(Αρκαδικός), Τάσος Μπέκος(Απολλωνιάδα), Καραλής,Μαυραγάνης(Κεφαλλονιά).Για την τελευταία δεκαετία:Θόδωρος Ξυλιάς(Αίγιο 2003-04).Μέσο όρο 5,4 τρίποντα ανά αγώνα.8 με Νίκαια, 7 με Καλαμάτα, 6 με Ξυλόκαστρο και στα 2 παιχνίδια, 7 με κρόνο έξω 4 μέσα.Μιλάμε για σουτέρ πάντα και όχι για ολοκληρωμένους παίχτες.Και ο Ζερβουλάκος του Κρόνου έβαζε 4 κάθε ματς τότε.Στηνόταν σε μια γωνία δεν τουδινε κανείς σημασία και όσο να το καταλάβεις σουχε κολλήσει τα 4
profitisilias9
QUOTE(Augmon @ Jul 10 2008, 10:42 ) *
Οι καλύτεροι σουτέρ του Α΄ομίλου της Γ' εθνικής φέτος ήταν .
Γιάννης Μάνος(Αρκαδικός), Τάσος Μπέκος(Απολλωνιάδα), Καραλής,Μαυραγάνης(Κεφαλλονιά).Για την τελευταία δεκαετία:Θόδωρος Ξυλιάς(Αίγιο 2003-04).Μέσο όρο 5,4 τρίποντα ανά αγώνα.8 με Νίκαια, 7 με Καλαμάτα, 6 με Ξυλόκαστρο και στα 2 παιχνίδια, 7 με κρόνο έξω 4 μέσα.Μιλάμε για σουτέρ πάντα και όχι για ολοκληρωμένους παίχτες.Και ο Ζερβουλάκος του Κρόνου έβαζε 4 κάθε ματς τότε.Στηνόταν σε μια γωνία δεν τουδινε κανείς σημασία και όσο να το καταλάβεις σουχε κολλήσει τα 4


Εξαιρετικός σουτέρ υπήρξε στη Γ' εθνική και ο Δελάρτας (Κεραυνός Αιγίου).
77.gif 77.gif 77.gif
Augmon
QUOTE(profitisilias9 @ Jul 11 2008, 00:45 ) *
Εξαιρετικός σουτέρ υπήρξε στη Γ' εθνική και ο Δελάρτας (Κεραυνός Αιγίου).
77.gif 77.gif 77.gif


Ναι με μισό τρίποντο σε κάθε αγώνα υπερσουτέρ ήταν 19.gif 19.gif 19.gif
profitisilias9
QUOTE(Augmon @ Jul 11 2008, 11:50 ) *
Ναι με μισό τρίποντο σε κάθε αγώνα υπερσουτέρ ήταν 19.gif 19.gif 19.gif


Ωπα ρε μάγκα, παίξε και εσύ πρώτα Γ' ΕΘΝΙΚΗ και μετά τα λέμε! 68.gif
Augmon
QUOTE(profitisilias9 @ Jul 11 2008, 14:42 ) *
Ωπα ρε μάγκα, παίξε και εσύ πρώτα Γ' ΕΘΝΙΚΗ και μετά τα λέμε! 68.gif


Εγώ είμαι στρατιώτης του τοπικού ααααααααα το σωστό σωστό
PIG
QUOTE(Augmon @ Jul 11 2008, 15:31 ) *
Εγώ είμαι στρατιώτης του τοπικού ααααααααα το σωστό σωστό

Τον Μπουκουρα του Πήγασου γιατι δεν τον αναφερει κανενας? 10 τριποντα με Μεσηνη, 8 με Γιαννενα , 8 με Αργος , 7 με Αιγιο , 7 με Ξυλόκαστρο και πάει λέγοντας.
Zourinho
Μιχαηλιδης κυριοι Ιεραπετρα!!! ο καλυτρερος σουτερ και το κανει χρονια σε ολες τις ομαδες που εχει παιξει στην Γ και Β εθνικη !
jack d
QUOTE(Zourinho @ Dec 9 2008, 14:28 ) *
Μιχαηλιδης κυριοι Ιεραπετρα!!! ο καλυτρερος σουτερ και το κανει χρονια σε ολες τις ομαδες που εχει παιξει στην Γ και Β εθνικη !

77.gif 77.gif 77.gif
ΚΩΣΤΑΣΠ
ΤΣΑΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΚΑΙ ΣΙΔΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΒΟΡΑ.
rolleyes.gif
Faitas
QUOTE(Zourinho @ Dec 9 2008, 14:28 ) *
Μιχαηλιδης κυριοι Ιεραπετρα!!! ο καλυτρερος σουτερ και το κανει χρονια σε ολες τις ομαδες που εχει παιξει στην Γ και Β εθνικη !

Θα συμφωνήσω κι εγώ!Κι όχι μόνο για τις δυνατότητες στο σουτ αλλά κ για τη χρησιμότητά τους στις δύσκολες στιγμές που καίει η μπάλα!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.