Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 44ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2
kaligkaris
Μια χαρά τα πήγες τώρα. smiley.gif

Σε ευχαριστώ που με επιβεβαίβωσες.

Δεν θα επανέλθω και θα δεις ότι εγώ, το εννοώ. rolleyes.gif

AS1972
QUOTE (kaligkaris @ Jul 4 2017, 15:51 ) *
Μια χαρά τα πήγες τώρα. smiley.gif

Σε ευχαριστώ που με επιβεβαίβωσες.

Δεν θα επανέλθω και θα δεις ότι εγώ, το εννοώ. rolleyes.gif


Χαχαχα.. έγινε....
έλα πες.... ΣΥΡΙΖΑ ψήφισες... σίγουρα, έτσι που σου αρέσει να κάνεις το άσπρο-μαύρο... και πάω στοίχημα και τι δουλειά κάνεις... πουλάς πάγο σε Εσκιμώους!!!χαχαχα...

Flinafim
Βρες γρήγορα αυτο που σου λείπει...αν δεν το βρίσκεις σε έμψυχα ψάξε σε cartoon...
Υ.Γ 1 ασχημα παιδικά χρονια διαισθάνομαι, με πολυ ξύλο...χαχαχα
Υ.Γ 2 εχει υπερβεί τα εσκαμμένα...μαζέψτε τον...
Υ.Γ 3 χρησιμοποίησα παλι λεξιλόγιο εκτος curriculum φραπεδομαγκα για να εντυπωσιάσω..θα με συγχωρήσεις αραγε;;;;
Υ.Γ 4 Ουστ...
Gkos
QUOTE (polykos @ Jul 3 2017, 10:52 ) *
Δεν το έγραψα με κακό τρόπο. Στην οθόνη δεν αποτυπώνεται η εικόνα ενός αγώνα τόσο καλά οσο στο γήπεδο. Μου έκανε εντύπωση που ο Ζαφειρούδης δεν το πήγε στα άκρα το ματς για να κάνει το 5-0, Αυτό είναι όλο. Εξάλλου με τους ίδιους αθλητές θα έπαιζε ακόμα κι αν καιγόταν για τη νίκη, θα έχανε σε αυτήν την περίπτωση?


Αυτό ειναι μια καλη ερώτηση μεν ,πολυ θεωρητική δε.
Γιατί άλλη είναι η προσεγγιση όταν θες νίκη και μόνο νίκη και άλλη όταν σου αρκεί να κρατήσεις μια (μεγάλη) διαφορά.

Τώρα αν με ρωτάς,όπως τον είδα κουρασμένο τον ΠΑΟΚ πιστευω θα έχανε ακόμα και νίκη αν ήθελε.

Προφανώς και σε αυτή την περίπτωση θα είχε άλλη αντίδραση στο τελευταίο λεπτό και δεν θα συμβιβαζόταν με την μικρή ήττα ,οπότε καταλήγουμε στον αρχικό σχολιασμό ότι η ερώτηση είναι θεωρητική.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.