Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
benchwarmer
Χωρίς προβλήματα οι δύο ομάδες, με τον Γκάμπριελ μη δηλωμένο οι "πράσινοι".

Πρόβλεψή μου ότι θα δούμε άλλο ένα κακό ματς σαν αυτό της Ευρωλίγκας, με τον Ολυμπιακό να έχει ένα μικρό πλεονέκτημα λόγω έδρας.


Να παρακαλέσω γενικά για νηφαλιότητα από όλους, και όχι ποστ μισής γραμμής την ώρα του ματς, ειδικά για θέματα διαιτησίας.

Consider yourselves warned rolleyes.gif
Athanasios_Olympiacos
Προβλεπω νικη του Ολυμπιακου, ευκολοτερη απο το τελευταιο αγωνα. Η ομαδα και ο Σφαιροπουλος εχουν αποδειξει οτι ξερουν να κερδιζουν με καθε τροπο το Παναθηναικο. Η εδρα για μια ακομη φορα θα ειναι καθοριστικη!
merpasas
Φαβορι ειμαστε εμεις (Ολυμπιακος). Περα απ το ψυχολογικο προβαδισμα τη χημεια κ ολα αυτα που εχουν ειπωθει κατα καιρους, νομιζω οτι μια σημαντικη διαφορα ειναι οτι η μια ομαδα εχει 11παικτες που ολο κ κατι λιγο πολυ θα σου δωσουν ενω ο Παναθηναικος δεν εχει αυτο το στοιχειο. Δινω πιθανοτητες στον Παο αν βαλει επιπλεον παικτες στην εξισωση πχ αν βαλει τα σουτ ο Φελντειν η ο Φωτσης κ ο Μπουρουσης δωσει πραγματα. Θελω πολυ να δω τριτο σερι ντερμπι για Γουοτερς κ αποδοση Τζεντιλε
yorgos
Νομίζω θα κερδίσουμε, πόσα ματς πια να χάσουμε στη σειρά; Καλύτερο ρόστερ έχουμε, οι απέναντι έχουν καλύτερη ομάδα, κάποια στιγμή θα κερδίσουν και οι μονάδες, δεν είναι η διαφορά των ομάδων αυτό που έχουμε δει μέχρι στιγμής. Αν κερδίσουμε θα είναι εξαιρετική τόνωση για όλους, αν χάσουμε δεν τον βλέπω καλά τον Πασχαλίτσα και μαζί όλο το τμήμα, με τα μυαλά που κουβαλάει ο πρόεδρος. Προβλέπω να παίρνουμε διαφορά στην αρχή κιόλας. Και το +5,5 το βρήκα προκλητικό και το τίμησα.
troll_ey
QUOTE (yorgos @ Jan 16 2017, 03:17 ) *
Νομίζω θα κερδίσουμε, πόσα ματς πια να χάσουμε στη σειρά; Καλύτερο ρόστερ έχουμε, οι απέναντι έχουν καλύτερη ομάδα, κάποια στιγμή θα κερδίσουν και οι μονάδες, δεν είναι η διαφορά των ομάδων αυτό που έχουμε δει μέχρι στιγμής. Αν κερδίσουμε θα είναι εξαιρετική τόνωση για όλους, αν χάσουμε δεν τον βλέπω καλά τον Πασχαλίτσα και μαζί όλο το τμήμα, με τα μυαλά που κουβαλάει ο πρόεδρος. Προβλέπω να παίρνουμε διαφορά στην αρχή κιόλας. Και το +5,5 το βρήκα προκλητικό και το τίμησα.

Καλημέρα.
Το επιχείρημα πως κάποια στιγμη θα κερδίσετε επειδή έχετε καλύτερες μονάδες δεν προκύπτει απο πουθενά.Μιλάμε για πολυ μικρές διαφορές παικτών.
Στην τελική ούτε ο καλάθης είναι καλύτερος του σπανούλη,ούτε ο τζειμς του γκριν,ούτε ο ριβερς του λοτζέσκι,ούτε ο σιγλεντον του πρίντεζη.
Τι να πει και η μακάμπι δηλαδή...
back2back
Να σημειώσω εγώ ότι ο Ολυμπιακός μετράει 6 σερί νίκες κόντρα στον Παναθηναϊκό και ο Σφαιρόπουλος 5 σερί νίκες κόντρα στον Πασκουάλ και όλα αυτά με τον Μάντζαρη να παίζει 25 λεπτά tongue.gif

Καλά πόσες φορές ακόμα θα παίξουν Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός φέτος, έχει καταντήσει κουραστικό το όλο θέμα cool.gif

Σε λιγότερο σημαντικά θέματα τώρα πιστεύω ότι ο Ολυμπιακός θα κερδίσει το ματς αν μπει περισσότερο συγκεντρωμένος στο ματς σε σχέση με τον προηγούμενο αγώνα, κάνει λιγότερα ανόητα λάθη, παίξει την ίδια άμυνα, κερδίσει τη μάχη των ριμπάουντς και είναι πιο εύστοχος. Περιμένω επίσης και καλύτερο Πρίντεζη. Επιπλέον να θυμίσω ότι ο Σφαιρόπουλος μετά το προηγούμενο παιχνίδι δήλωσε πως τώρα ξέρουμε πως να μαρκάρουμε τον Τζέιμς. Αυτά
RipCity
Φαβορι ο Ολυμπιακος, αλλα δε γινεται να κερδιζει συνεχως τον Παναθηναικο. Μακαρι το σερι να μη σπασει σημερσ, αλλα στο επομενο που ναι αδιαφορο.
ice-wolf
Νίκη του Παναθηναϊκού με 10 πόντους.
Είναι υπέρβαση το 6-0 του ΟΣΦΠ. Δεν είναι τέτοια η διαφορά των δύο ομάδων, που να δικαιολογεί τέτοιο σερί.
Τζεντίλε, Ρίβερς και Τζέιμς θα τραβήξουν κουπί. Αναμένω και από τον δεινόσαυρο της ομάδας να δώσεις απαντήσεις. Πρωτίστως, στον εαυτό και μετά σε μας τους υπόλοιπους.

Από τους απέναντι, προσοχή σε Πρίντεζη, Παπαπέτρου και κατά δεύτερο λόγο σε Λοτζέσκι. Ας κάνει ματσάρα ο Σπανούλης. Ένας παίκτης - ενίοτε και δύο - δεν κερδίζουν ένα παιχνίδι.
The Admiral
Αμα υπαρχει κανα λινκ για το ματς, π.μ. me please...
Οχι για μενα,για τον φουκαριαρη τον πατερα μου ,που περιμενει απο μενα να του βαζω streams απ το ιντερνετ laugh.gif
MaJesty23
QUOTE(The Admiral @ Jan 16 2017, 12:10 ) *
Αμα υπαρχει κανα λινκ για το ματς, π.μ. me please...
Οχι για μενα,για τον φουκαριαρη τον πατερα μου ,που περιμενει απο μενα να του βαζω streams απ το ιντερνετ laugh.gif


Kαι εγώ ίδια φάση...με ζαλίζει κανα 2 ωρο πριν ! tongue.gif ...Μόνο που έμένα είναι Ολυμπιακός ,οπότε ακόμα χειρότερο biggrin.gif
jazz thrilos
Το μόνο πλεονέκτημα του Ολυμπιακού, και ικανό να του δώσει και τη νίκη αν δεν γίνουν εκπληκτικά πράγματα, είναι το γεγονός οτι δεν κάιγεται για τη νίκη σε αντίθεση με τον Παναθηναϊκό. Η έλλειψη άγχους απο τη μία και το βάρος στις πλάτες των παιχτών του Παναθηναϊκού απο την άλλη, που μάλιστα δέχθηκαν και επίσκεψη των οργανωμένων (για συμπαράσταση προς το παρόν, μετά το παιχνίδι βλέπουμε...) μάλλον ευνοεί τον Ολυμπιακό.

Καθαρά αγωνιστικά νομίζω οτι έχουν ειπωθεί τα περισσότερα. Δεν έχει αλλάξει τίποτα απο την τελευταία φορά που συναντήθηκαν οι δύο ομάδες. Προσωπικά θα επικεντρωθώ σε δύο πολύ ενδιαφέροντα στοιχεία πέρα απο το ποιός θα κερδίσει το ματς. Στην παρουσία του Γουότερς απο την μία (θέλω να τον δω σε ακόμη ένα ματς, ελπίζω να παίξει αρκετά) και στου Τζεντίλε απο την άλλη.

Πρόβλεψη για το παιχνίδι δεν θα κάνω, θα κάνω όμως μια για τον Τζεντίλε. Νομίζω οτι πάλι δεν θα είναι καλός στο ΣΕΦ και αν μείνει και πολύ χρόνο στο παρκέ περισσότερο θα μπερδέψει την λειτουργία του Παναθηναϊκού παρά θα βοηθήσει. Θέλει πολύ χρόνο ακόμη για να μπει στο πνεύμα της ομάδας. Πολύ καλός παίχτης αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμη πως θα "κουμπώσει" στο πλάνο του Πασκουάλ. Θα μου πεις εδώ δεν έχουμε καταλάβει ακόμη το πλάνο του Πασκουάλ, αλλά όλο και κάτι αχνοφαίνεται σιγά σιγα.
Quincy
QUOTE(back2back @ Jan 16 2017, 08:17 ) *
Καλά πόσες φορές ακόμα θα παίξουν Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός φέτος, έχει καταντήσει κουραστικό το όλο θέμα cool.gif



10-11 μαζί με το σημερινό cool.gif
kyuss
QUOTE (ice-wolf @ Jan 16 2017, 10:39 ) *
Νίκη του Παναθηναϊκού με 10 πόντους.
Είναι υπέρβαση το 6-0 του ΟΣΦΠ. Δεν είναι τέτοια η διαφορά των δύο ομάδων, που να δικαιολογεί τέτοιο σερί.
Τζεντίλε, Ρίβερς και Τζέιμς θα τραβήξουν κουπί. Αναμένω και από τον δεινόσαυρο της ομάδας να δώσεις απαντήσεις. Πρωτίστως, στον εαυτό και μετά σε μας τους υπόλοιπους.

Από τους απέναντι, προσοχή σε Πρίντεζη, Παπαπέτρου και κατά δεύτερο λόγο σε Λοτζέσκι. Ας κάνει ματσάρα ο Σπανούλης. Ένας παίκτης - ενίοτε και δύο - δεν κερδίζουν ένα παιχνίδι.

Ενας παικτης σαν τον Τζεημς που παιζει μονο για να σκοραρει δεν παιρνει παιχνιδι. Ενας παικτης σαν τον Σπανουλη που βαζει 10+ μονος τους και δινει και αλλους 20 σε αλλους, μπορει, ειδοποιος διαφορα δεν νομιζεις?
Reggie Miller 31
QUOTE (The Admiral @ Jan 16 2017, 12:10 ) *
Αμα υπαρχει κανα λινκ για το ματς, π.μ. me please...
Οχι για μενα,για τον φουκαριαρη τον πατερα μου ,που περιμενει απο μενα να του βαζω streams απ το ιντερνετ laugh.gif

Αν το δείχνει η Nova είναι λιγο δύσκολο, γιατί συνήθως τα κλείνει όλα...

ΥΓ Λίγο κουραστικό ρε παιδιά τόσα παιχνίδια ΠΑΟ-ΟΣΦΠ... Χάνει και την αίγλη του αν γίνεται τόσο συχνά.
Ginobili
Δεν υπάρχει Γκάμπριελ...αν παίξει πάλι κανά 20' ο Φώτσης...αντε γεια...
Είναι αστείο πια το επιχείρημα ότι είναι μπαρουτοκαπνισμένος στα ντέρμπι...ένας πρώην μπασκετμπολίστας.
Ο Τσαρτσαρής στα τελευταία του,κατόρθωνε και ήταν χρήσιμος,γιατί ήταν παίκτης με μπασκετικό μυαλό,και μπορούσε να ποστάρει.Αυτά ο Φώτσης δεν τα είχε ποτέ....είχε όλα τα άλλα.Μόνο που πλέον,τα έχει χάσει όλα τα άλλα.
Πρέπει να παλέψει στην ρακέτα ο ΠΑΟ σήμερα όσο μπορεί.Να μην επιτρέψει να χάνει ριμπ και να δίνει δευτερες επιθέσεις στον Ολυμπιακό.

Κατά τα άλλα....δεν παίζει ρόλο ούτε κανά σερί,ούτε η ψυχολογία.Αυτά είναι σαχλαμάρες των καιρών,ότι και καλά ο Ολυμπιακός κερδίζει τον ΠΑΟ επειδή έχει ψυχολογία όπως είχε παλιότερα ο ΠΑΟ του Ζοτς,και του Πεδουλάκη....άρες μάρες κουκουνάρες...
Ο ΠΑΟ ακόμα χτίζεται και δουλεύεται....και δεν μπορεί να κερδίσει την Ουνικς εκτός έδρας,και στο ΟΑΚΑ γινόμαστε καρδιακοί...με χειρότερες ομάδες από τον Ολυμπιακό.Πως να κερδίσει στο ΣΕΦ??
rankin
QUOTE(MaJesty23 @ Jan 16 2017, 12:27 ) *
Kαι εγώ ίδια φάση...με ζαλίζει κανα 2 ωρο πριν ! tongue.gif ...Μόνο που έμένα είναι Ολυμπιακός ,οπότε ακόμα χειρότερο biggrin.gif

Και πως του ξέφυγες ρε θηρίο; laugh.gif

Στο σημερινό, με βάση την παράδοση του κυπέλλου, το δίνω διπλό (και δεν το κάνω για γούρι)
Νομίζω οτι οντως η διαφορά των δυο ομάδων δεν ειναι τέτοια ωστε να πάμε στο 7-0 (οχι οτι ειναι απίθανο, απο τη στιγμή που το παιχνίδι ειναι στο ΣΕΦ).
Φυσικά, στη πραγματικότητα το παιχνίδι ειναι 51-49 λόγω της έδρας και στη πράξη θα δουμε αν η μπίλια θα κάτσει στο κόκκινο ή στο πράσινο.
Προβλέψεις σε αυτα τα παιχνίδια, ποτέ δεν χωρούσαν. Ούτε την εποχή του Λάζαρου του Αγαδάκου. (Καλά. Άκυρο. Εκεί χωρούσαν... biggrin.gif )

επι της ουσίας, παίζεται ενας τίτλος, αλλά εμένα αν με ρωτήσετε, δεν με απασχολεί να τον πάρει η ομάδα μου. Ας το πάρει οποιος θέλει.. Ξύλο να μην πέσει και να δουμε καλό μπάσκετ (ή εστω ενα παιχνίδι με αγωνία)
Για την ακρίβεια, να δουν καλό μπάσκετ, οσοι το δουν, γιατι η ΝΟΒΑ αποτελεί κλειστό κλαμπ> κάτι σαν μασονία. Πρέπει να πληρώνεις 40-50 ευρώ το μηνα για να βλέπεις κανα μπασκετάκι... Εχουν κλειδώσει και ολα τα παράθυρα (αν και με την ευρωλίγκα κάτι γίνεται) και τελικά το μπασκετ το βλέπεις μονο αν εισαι συνδρομητής ή αν πας στο καφενείο της γειτονιάς σου, πιεις σινάλκο κολα και πείσεις τα μπαρμπάδια οτι ειναι προτιμότερο να δουν εναν αγωνα μπασκετ, παρά Αλαβές-Οσασούνα για το Ισπανικό κύπελλο ποδοσφαίρου.

Ετσι οπως είναι η φετινή σεζόν, με την ευρωλίγκα να έχει 250 παιχνίδια για τη κάθε ομάδα ξερωγω, στο κύπελλο θα έπρεπε να παίζουν μονο έλληνες μεχρι 23 ετών συν εναν ελληνα ακόμα συν 2 ξενους για κάθε ομάδα. Ετσι, για τον χαβαλέ. Μπορεί να έπαιρνε κυπελλάκι και η Ολύμπια Λάρισας κάπως έτσι, ή γενικά μια ομάδα με καλό νέο αίμα.

Το λέω γιατι εμένα προσωπικά, δε με φτιάχνει ακόμα ενα ντερμπι, ούτε με φτιάχνει η συγκεκριμένη διοργάνωση με τη συγκεκριμένη δομή. Θα μπορούσαν να κάνουν κάποιες κινήσεις για να της δώσουν νεο ενδιαφέρον, πέραν του κλασσικού πλέον κοκκινοπράσινου ντερμπι, που εν τέλει κρίνει και τον τίτλο, ειτε ειναι τελικός, είτε είναι α προκριματικός γύρος.
natouralistis
Ο Ολυμπιακός έχει πέντε συνεχόμενα χρόνια που χάνει από τον Παναθηναϊκό αυτό το τρόπαιο, το δεύτερο εν Ελλάδι.

Τελευταία φορά που το κατέκτησε ήταν το μακρινό 2011


Από τότε η ομάδα κατέκτησε 2 ευρωπαϊκά και 3 πρωταθλήματα αλλά όχι το κύπελλο. Σήμερα πρέπει να δώσει τέλος σε αυτό το αρνητικό σερί και να πλεύσει προς τον πρώτο τίτλο της χρονιάς.

D-Wade
Ναι δεν έχουμε ιδιαίτερη επιτυχία στο θεσμό τα τελευταία χρόνια. Έχουμε χάσει απο τον ΠΑΟ και σε ουδέτερο και στο ΟΑΚΑ και στο ΣΕΦ τα τελευταία 5 χρόνια.

Έχω την εντύπωση ότι θα πρέπει να παίξουμε καλύτερα σε σχέση με το ευρωπαικό αν θέλουμε να νικήσουμε. Και για να γίνει αυτό θα πρέπει να είναι σε καλύτερη κατάσταση ο Σπανούλης.. Να δούμε πόσο καλό του έκανε το ρεπό
Dred11
Aπλά παράκληση όποιος ευεργέτης έχει link να στείλει pm. Thanks.
Dreamerpanos
Μέσα Γκάμπριελ,έξω Νίκολς διάβασα πριν λίγο!
nikolas_asteri
Αν έχει κανείς λινκ, ή αν έχει ιδέα πως μπορούμε να χαζέψουμε το ματς στις Αμερικές, ας στείλει ένα πμ.
Ευχαριστώ smile.gif
kotzito
Διαφορετικό ματς από τα άλλα 3 φέτος, γιατί κατά 85-90% όποιος περάσει θα σηκώσει και τον τίτλο.

Στα συν του Ολυμπιακού ότι τα τελευταία 2 χρόνια έχει διώξει σχεδόν αυτό το κόμπλεξ που είχε απέναντι στον ΠΑΟ, με αποτέλεσμα να παίζει πιο αποφασιστικά. Oι 7 συνεχόμενες νίκες κόντρα στον αιώνιο αλλά και η πρόκριση (επιτέλους) από ένα νοκ-άουτ μετά από 3 αποτυχίες αποτελούν ένα ισχυρό κίνητρο ώστε να δείξει πως η κατάσταση έχει αντιστραφεί εντός συνόρων.

Ενώ για τον ΠΑΟ το γεγονός ότι έχει 3/3 τα τελευταία χρόνια και ότι κάποια στιγμή πρέπει και θα πάρει ένα ντέρμπι που θα είναι σημαντικό, είναι το δικό του κίνητρο. Δεν ξέρω ο κόσμος του ΠΑΟ τι αντιμετώπιση θα έχει (μιλάω κυρίως για αυτούς που έχουν επιφανειακή ή μέτρια σχέση με τα τεκταινόμενα της ομάδας), αλλά νομίζω μια ακόμα ήττα κόντρα στον Ολυμπιακό θα φέρει αρκετή γκρίνια.

Από εμάς περιμένω καλό ματς από Πρίντεζη, Λοτζέσκι κι αποκάλυψη Γουότερς. Και για τον ΠΑΟ αντίστοιχα Καλάθης, Τζέιμς και νομίζω κι ο Τζεντίλε σήμερα θα κάνει πιο αισθητή την παρουσία του. Για να δούμε. Πάντως κάτι μου λέει ότι θα πάμε σε ματς κάτω από τους 65-70 πόντους και με κακό θέαμα.


Υ.Γ. Τελικά Γκάμπριελ αντί Νίκολς στην 12αδα.
garou
κανα λινκ θα παιξει? rolleyes.gif
j-kidd13
Περιττο να πουμε πως δεν επιτρεπεται να ποσταρετε λινκ ετσι?
Μονο με pm.
keraynopoylos
Παιδια, το ξερω οτι ειναι κουραστικο αλλα αν υπαρχει καποιο link για τον αγωνα στειλτε το και σε μενα.

Δυστυχως το συνδρομητικο δεν το δινει ως pay-per-view streaming ουτε σε εμας του εξωτερικου.
yorgos
Link κι εδώ πληζ, μόλις έφτασα Ελλάδα, τώρα πήρα χαμπάρι ότι το έχει η νόβα. Κι ήθελα να ακο΄θυσω Χάτζη ρε γαμότο...
QUOTE
Στην τελική ούτε ο καλάθης είναι καλύτερος του σπανούλη,ούτε ο τζειμς του γκριν,ούτε ο ριβερς του λοτζέσκι,ούτε ο σιγλεντον του πρίντεζη.

Καλά, διαφωνώ στα 3 από τα 4 και στο τέταρτο παίζεται.
Dreamerpanos
QUOTE (keraynopoylos @ Jan 16 2017, 18:43 ) *
Παιδια, το ξερω οτι ειναι κουραστικο αλλα αν υπαρχει καποιο link για τον αγωνα στειλτε το και σε μενα.

Δυστυχως το συνδρομητικο δεν το δινει ως pay-per-view streaming ουτε σε εμας του εξωτερικου.



*Εκτός από το εξωτερικό tongue.gif
qspock
QUOTE(kotzito @ Jan 16 2017, 18:23 ) *
Διαφορετικό ματς από τα άλλα 3 φέτος, γιατί κατά 85-90% όποιος περάσει θα σηκώσει και τον τίτλο.


Ο τελικος θα γινει στον Nick Galis Hall? Γιατι αλλιως δεν δικαιολογειται το 10-15% που δινεις στον Αρη... tongue.gif


keraynopoylos
QUOTE(Dreamerpanos @ Jan 16 2017, 16:53 ) *
*Εκτός από το εξωτερικό tongue.gif


Sorry, κατι εχασα. unsure.gif

Τι εννοεις;
Dreamerpanos
QUOTE (qspock @ Jan 16 2017, 18:57 ) *
Ο τελικος θα γινει στον Nick Galis Hall? Γιατι αλλιως δεν δικαιολογειται το 10-15% που δινεις στον Αρη... tongue.gif



Μακάρι να γίνει εκεί...

QUOTE (keraynopoylos @ Jan 16 2017, 18:58 ) *
Sorry, κατι εχασα. unsure.gif

Τι εννοεις;



Ότι συμφωνώ με το ποστ σου και θέλω και εγώ λινκ,μόνο που εγώ είμαι στο εσωτερικό tongue.gif


Αστο είδα τώρα πως το έγραψα μέχρι και εγώ το έχασα tongue.gif
pan24
Εξυπνη κινηση πασχαλη να αρχισει με μπουρουση μηπως και φορτωσει με φαουλ.Παντως ο σφαιρο δεν αοαντησε με μιλουτινοφ
desdenova13
Το βασίλειό μου για ένα link! tongue.gif
silversurfer
Παιδιά καλησπέρα!
Και σε μένα αν έχετε βρει κάποιο λινκ που δουλεύει στείλτε ένα pm please!
massey
QUOTE(qspock @ Jan 16 2017, 19:57 ) *
Ο τελικος θα γινει στον Nick Galis Hall? Γιατι αλλιως δεν δικαιολογειται το 10-15% που δινεις στον Αρη... tongue.gif

Οπως ειπαν θα γινει στην ουδετερη Κρητη..γελαει ο πλανητης με τη δικαιολογια οτι ειναι μακρυα για τους οργανωμενους και δεν μπορουν να πανε και τα εισητηρια θα δοθουν στη τοπικη κοινωνια..οταν ολη η Κρητη ειναι γεματη με οργανωμενους συνδεσμους παο κ οσφπ

ΝΑΠΑΛΜ τιποτα αλλο και ελπιζω ο λασκαρης να μην κατεβει καν
dbokos
live stats έχει κάπου?
pan24
Ο μαντζαρης μας διαβαζει δεν παιζει αυτο
Conan1982
QUOTE (dbokos @ Jan 16 2017, 19:14 ) *
live stats έχει κάπου?

http://www.fibalivestats.com/matches/20819.../11tw7tnZc6CMA/
Nemesakos
Ο μαντζαρης έχει παθει γουεστμπρουκ....???
garou
χαλι μαυρο και οι 2

ο καλυτερος παιχτης μας ειναι ο γκαμπριελ και του ολυμπιακου ο ματζαρης

αποκει να καταλαβεις
dbokos
QUOTE(Conan1982 @ Jan 16 2017, 19:16 ) *


Thanks Conan.
shtarkws
QUOTE(Nemesakos @ Jan 16 2017, 19:19 ) *
Ο μαντζαρης έχει παθει γουεστμπρουκ....???


Και ο Γκαμπριελ επαθε Άντονι Ντέιβις
Conan1982
1/11 τρίποντα οι 2 ομάδες....
πρώτος σε αποδοτικότητα ο Γιάνγκ....
kotzito
Πονόματος. Εμείς κάνουμε 1 λάθος ανά 3 επιθέσεις χοντρικά και ο ΠΑΟ δεν μπορεί να βάλει καλάθι έξω από τα 3-4 μέτρα.
Stojako
Παίδες βρήκαμε κάτι σε λινκ ?
Nemesakos
QUOTE (shtarkws @ Jan 16 2017, 19:24 ) *
Και ο Γκαμπριελ επαθε Άντονι Ντέιβις


Χαχαχα κάπως έτσι...
pan24
Οτι θα κοντευε να τελειωσει το πρωτο ημιχρονο και θα ειχαμε πρωτο σκορερ τον γκαμπριελ...
Παντως εδω που τα λεμε μεχρι τωρα ποτε δεν ειχε παρει συνεχομενο χρονο να βρει ρυθμο αφου ευρωλιγκα επαιζε λιγο και δεν ηταν δηλωμενος στο πρωταθλημα
Nik Tepits
Παιδια λινκ και σε μενα please! Ραδιοφωνο στο 2017 ρε γμτ δε λεει!
pan24
Καιρο ειχα να μας δω να μπαινουμε με παθος σε ντερμπι
Η αμυνα μας ειναι βγαλμενη απο τα πιο υγρα ονειρα του πεδουλα...δυστυχως και η επιθεση
Στο τελος δεν καταλαβα τι ακριβως εγινε.Απο το ριλλει δεν φαινεται κατι φαινεται μονο το επεισοδιο
Λογικα θα παρουν απο μια τεχνικη ποινη ριβερς-παπανικολαου αν και αν θελουν δινουν και ντισκαλιφιε
T.W.Is.M.
Χρειαζοταν ενα ξεσπασμα-ξυπνημα του Σπανουλη ο Ολυμπιακος για να πλησιασει.
Ειδε κανεις πως ξεκινησε ο καυγας;
Special_One
τίποτα δεν έπαθε ο Γκάμπριελ...το μόνο που έπαθε είναι ότι τον βάζει να παίζει...

Πάλι εμμονή Φελντέιν!!!!!!

Link υπάρχει αλλά στα 5 δευτερόλεπτα κολλάει τα 3,5....οποτε περισσότερο εκνευριστικό είναι παρά καταλαβαίνεις τι γίνεται... gdi.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.