Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge 2017-18
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2017-18
Pages: 1, 2, 3
Redoctor
Ναι και σε μένα σε κάποιες δεν Δεν μ'αφήνει να αλλάξω αρχηγό
Επίσης πάω να κάνω αναστροφή αλλαγών και λέει "ο αντιπρύτανης είναι κλειδωμένος" μάλλον αντιπρύτανης είναι ο υπαρχηγός που σε κάποιες κατάφερα να τον αλλάξω.
Πλέον δεν μπορώ να αλλάξω πρύτανη ή αντιπρύτανη σε καμία βεβαια
nikolas_asteri
Αντιπρύτανης λέει 77.gif
djibriliant
Έκτός απο το θεμα με τους αρχηγούς εχω χρησιμοτιτα τον ραντολφ που ειναι pf/c παω να τον αλλαξω με παικτη απο τους βασικους τον χανεικατ που ειναι sf και τον αλλάζει με τον θαναση δεν τον αλλάζει, μπαινουμε να παιξουμε ενα παιχνιδι για την πλάκα μας οχι να σπαμε τα νευρα μας με τα μπαγκς, τωρα να πω οτι κανουμε κατι λαθος όλοι?Ας βγαλουν οδηγίες. Τραγικο να μην εχει δοκιμαστει η νεα πλατφορμα, στο φαιναλ 4 πχ θα μπορουσε να τεθει πιλοτικα μιας και δεν ετρεχε διαγωνισμος και να μαζεψουν τα προβληματα και να ειναι οκ τώρα.
yorgos
To θέμα των αρχηγών φαίνεται να λύθηκε.

Το θέμα των διπλοθεσιτών υπάρχει ακόμη.
SteveNashidis
QUOTE(yorgos @ Oct 18 2017, 14:15 ) *
To θέμα των αρχηγών φαίνεται να λύθηκε.

Το θέμα των διπλοθεσιτών υπάρχει ακόμη.


Kαι εγω την πάτησα με Χάνεικατ. Σε σχέση με το ΝΒΑ ή άλλα φάνταζι είναι μερικές δεκαετίες πίσω.
Δε πειράζει. Το είδαμε. Χαρήκαμε. Και τώρα θα ασχοληθούμε με σοβαρές πλατφόρμες.

Πέρα από τα τεχνικής φύσεως προβλήματα, δε γίνεται ο πάγκος σου να είναι άχρηστος . Ακόμα και αν τραυματιστεί ένας παίκτης σου, έχεις τρεις αλλαγές να κάνεις με τα ίδια λεφτά.
yorgos
QUOTE(yorgos @ Oct 16 2017, 00:38 ) *
Ομοίως...

Πολλά προβλήματα γενικώς το νέο φόρματ. Π.χ. όταν πάω στο My Teams στο rankings ενώ μου τις βγάζει σε λίστα, δεν ξέρω ποια είναι ποια, αφού οι ομάδες μου έχουν το ίδιο όνομα με αύξοντα αριθμό (Sardanapalos 1, Sardanapalos 2 κλπ) κι εμφανίζονται μόνο οι πρώτοι χαρακτήρες του ονόματος. Όταν δε τους κάνω κλικ...δε γίνεται τίποτε. Πρέπει να πάω στο myteams του αρχικού μενού... όπου όμως δεν εμφανίζεται το ranking. Άσε που όλα τα γραφικά οι άχρηστες φωτό κλπ το κάνουν βαρύ και πολλές φορές δεν μπορώ να μπω καν.

Λοιπόν μου ζήτησαν printscreen, τους το έστειλα και απάντησαν πως θα το φτιάξουν. Ασχλήθηκαν, δεν ήταν ρομποτική απάντηση. Για να δούμε.
yorgos
To κόκκινο κυκλάκι σημαίνει τραυματισμό στο lineup; Γιατί πριν από λίγο ήταν σταυρός...
nikolas_asteri
Ροζ σταυρός - Injured
Κόκκινος κύκλος - Not playing
Κίτρινος κύκλος - Uncertain
Πράσινος κύκλος - Playing
Κόκκινο X - Transferred
yorgos
QUOTE(nikolas_asteri @ Oct 19 2017, 20:10 ) *
Ροζ σταυρός - Injured
Κόκκινος κύκλος - Not playing
Κίτρινος κύκλος - Uncertain
Πράσινος κύκλος - Playing
Κόκκινο X - Transferred

σ' ωραίος (κι έχω νέα υπογραφή)
G-arenas
στον πρωτο αγωνα πιστευουμε τρελα νορις κοουλ και μας απογοητευει. στον δευτερο αγωνα τον διωχνουμε και πιστευουμε πιερ τζακσον(και για την τιμη του που θα ανεβει). ελεος ρε μακαμπι!! μας πηγε και χαλια και ο ζησης οποτε δεν μας βλεπω καλα
nikolas_asteri
Λύγισε από την πίεση του fantasy ο τιτάνας Πιερ 68.gif
yorgos
QUOTE(nikolas_asteri @ Oct 19 2017, 22:20 ) *
Λύγισε από την πίεση του fantasy ο τιτάνας Πιερ 68.gif

Ο Πιερ Οριόλ καλύτερος θα είναι...
Redoctor
1. Σε ομαδα εκτος του φόρουμ είχα κρατήσει κανα 1,5 εκ για να επενδύσω σε ευκαιρίες στην 2η αγωνιστική. Ως τωρα έχει 97 (έχει παίξει ο αρχηγός) και μένουν Γκριν ρομπινσον γιανκουνας πανγκος Μιλού. Καλοι οιωνοι ως τωρα
2. Η ομάδα που έφτιαξα στο λοκ αουτ θα ενεργοποιηθεί την 4η αγωνιστική
3.Λεντο τελευταία στιγμή τραυματία τον βγάλανε, στο τσακ τον αλλαξα
4. Ο αριφ τασκιν που βρήκε την λιγκα; κικ δεν μπορεί να γίνει ακόμα ε;
nikolas_asteri
Άνετο σε βλέπω.

Εγώ είχα μόνο Πιερ και Ράντολφ σήμερα (που χτύπησε δυστυχώς. Πήγαινέ πολύ καλά). Τίμιος Λεόν έδωσε στον πάγκο μπας και πάρουμε κάνα φράγκο.

Γλύτωσα ΝτεΚολό αλλά δεν είχα ούτε Ντόνσιτς (που πήρε σκορ με κάτι ψέμματα στο τέλος).

Να διώξεις ομάδα από λίγκα δεν γίνεται (άπαξ και αρχίσει). Μόνο πριν μπορούσες. Τους ρώτησα και σε μειλ. Μεγάλη κουράδα αυτό.
djibriliant
QUOTE (Redoctor @ Oct 20 2017, 02:39 ) *
1. Σε ομαδα εκτος του φόρουμ είχα κρατήσει κανα 1,5 εκ για να επενδύσω σε ευκαιρίες στην 2η αγωνιστική. Ως τωρα έχει 97 (έχει παίξει ο αρχηγός) και μένουν Γκριν ρομπινσον γιανκουνας πανγκος Μιλού. Καλοι οιωνοι ως τωρα
2. Η ομάδα που έφτιαξα στο λοκ αουτ θα ενεργοποιηθεί την 4η αγωνιστική
3.Λεντο τελευταία στιγμή τραυματία τον βγάλανε, στο τσακ τον αλλαξα
4. Ο αριφ τασκιν που βρήκε την λιγκα; κικ δεν μπορεί να γίνει ακόμα ε;

Εμένα μου φαινεται περιεργο αυτό με την τεταρτη αγωνιστικη αν η αξια των παιχτων μεχρι τοτε εχει ξεπερασει τα 10 εκ η ομαδα θα ειναι εγκυρη ή οχι?
Redoctor
@dj Όχι θα πρέπει η ομάδα να χει κάτω από 10 εκ.
nikolas_asteri
Μας υποχρέωσε ο Κωστάκης...
djibriliant
Όποια ομάδα μου έφτασε σε αξία τα 13 εκατομμύρια απο εκει που είχα αφησει ελευθερα 0,40 πχ τώρα με βγάζει -0,60 συμβαίνει και σε κανέναν άλλο?
nikolas_asteri
Και σε εμένα και σε άλλους φίλους μου μας βγάζει αρνητικό υπόλοιπο. Ποιος ξέρει τι δοκιμάζουν πάλι rolleyes.gif

Λογικά όταν ανοίξει ο γύρος θα είναι οκ (θέλω να πιστεύω)
nikolas_asteri
Ποιά η άποψη σας για το Ρεάλ-Μακάμπι;

Θα κάνει ματσάρα ο Ρέγιες, ο Ράντολφ (ο οποίος πότε πρόλαβε να επιστρέψει, ένας θεός ξέρει) ή ο Τάιους;
paobc3
Γεια σας ειμαι καινουργιος παίκτης στο fantacy και στο φορουμ !Γενικά αυτό που κατάλαβα είναι ότι οι παίκτες του πάγκου μάλλον δεν προσφέρουν τίποτα ,εκτός από μερικές εξαιρέσεις...Οσοι βασικοί τραυματιστούν μάλλον είναι αρκετά εύκολο θα έλεγα με τρεις διαθέσιμες αλλαγές να τους αντικαταστήσεις..Κάποιος γενικά ενημερωμένος ξέρει ποιος ή ποιοι δεν θα παίξουν σε κάποιο παιχνίδι..Βέβαια ο Ραντολφ πότε πρόλαβε και γύρισε κανείς δεν κατάλαβε!
Οπότε Τελικά τι είναι καλό να προσπαθείς να ανεβάσεις την αξία των παικτών του πάγκου λίγο λίγο ή απλά να παίρνεις τους φθηνότερους και αυτούς που θα είναι DNP..Εγω να πω την αλήθεια μου έχω κάνει μια μείξη και από τα δύο...
Τέλος θα ήθελα την γνώμη σας σχετικά με τρεις παίκτες.Χαινς ,Λεσορτ ή Ταιους θα επιλέγατε στο επόμενο παιχνίδι και με βάση τα όσα εχουμε δει μεχρι στιγμής.
nikolas_asteri
Καλωσήρθες.

Απ'ότι έχω καταλάβει, θα μπορούσα να ξεχωρίσω 2 στρατηγικές. Δεδομένου ότι στην αρχή του παιχνιδιού δεν υπάρχουν αναπάντεχα DNP η ύπαρξη του πάγκου σαν εναλλακτική σε περίπτωση DNP είναι αχρείαστη.

Άρα λοιπόν για τον πάγκο μπορείς:

1. Να επενδύσεις σε υποτιμημένους παίκτες αρχικά, ώστε μελλοντικά να έχεις καβάτζα credits. Όταν αρχίσουν τα "περίεργα" τύπου "Ξυπνησε ψιλοστραβά ο DeColo σήμερα και είναι αμφίβολος για το παιχνίδι μεθαύριο", μπορείς να κάνεις μια καλή μεταγραφή πάγκου σε περίπτωση που δεν παίξει ο παίκτης.

2. Λόγω σαφούς υποτίμησης παικτών και αρκετού budget μπορείς να γεμίσεις τον πάγκο με λιμά και να φορτώσεις την βασική 8άδα με καλούς παίκτες.

Φέτος, μιας και είναι πιο ευμετάβλητο το pricing, δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποια στρατηγική ως καλύτερη. Η αλήθεια είναι πως με την αρχική υποτίμηση των καλών παικτών και το καλό τους ξεκίνημα, μοιάζει καλύτερη η δεύτερη στρατηγική για φέτος. Αλλά δεν μπορώ να ξέρω στην γενική περίπτωση.

Για αυτή την αγωνιστική:
Μιας και δεν έχει μείνει παίκτης για παίκτης στη Ρεάλ, ο Τάιους μοιάζει ψιλοπροφανής επιλογή να σου πω την αλήθεια. Όχι ότι θα τον πάρω, αλλά δεν θα είναι και έκπληξη score της τάξης του 20.

Ο Χάινς ένα φοβερό ματς έχει κάνει και αυτό με τη χαρά του center (Παναθηναικό). Απ'ότι βλέπω βέβαια, και η Βαλένθια έχει χαρίσει καλά score σε αντίπαλους ψηλούς.

Ο Lessort δεν θα έλεγα ότι θέλγει εκτός έδρας (αν και είναι μικρό το δείγμα).

Αυτά. Φυσικά και μπορεί όλα να έρθουν ανάποδα, δεν είμαι γκουρού, απλά τις Τετάρτες βαριέμαι χαχα icon_drunk.gif
yorgos
Δεν κατάφερα να δω τις ομάδες μου αυτή την εβδομάδα διότι από όποια σύνδεση και συσκευή κι αν άνοιγα μου έβγαζε κάτι γραφικά για χάμπουργκερ... Είμαι ο μόνος; Είχα ομάδα στις πρώτες 1000 και πάτωσε λόγω των μπέργκερ...
nikolas_asteri
Δεν είδα κάτι παρεμφερές.

Εγώ την πάτησα γιατί πήγα να κάνω τον ψαγμένο με γέρο-Φελίπε και Κλάιμπερν άρχηγο, που περιφερόταν 19 λεπτα άσκοπα στο γήπεδο 68.gif
paobc3
Ποιος στο καλό είναι αυτός ο JERRELLS CURTIS της Αρμάνι Μιλάνο που έβαλε 30 πόντους και είχε 27 ρανκινγκ....Γιατι δεν τον βρήκαμε ποτέ στο fantasy 68.gif
Redoctor
Αν υπήρχε ανθρωπος με ντετμον ρομπερτς στην 8αδα του φαντασι κερνάω οτι θέλει
yorgos
Ακόμη να ανοίκουν την επόμενη αγωνιστική, βαμπίρ θα γίνουμε, τι νομίζουν ότι θα ξυπνάμε στις 5 τα χαράματα να φτιάχνουμε ομάδες; ΚΗΦΗΝΕΣ.
nikolas_asteri
Κούβα δεν είσαι; Στο ίδιο timezone είμαστε.

Ξύπνημα 9 το πρωί, καφές και fantasy μελέτη rolleyes.gif
Μεσημέρι μάθημα (και καλά), μιλάει ο δύστυχος στον πίνακα κι εγώ ρίχνω κατάρες.

Μη σου τύχει: να κάνεις παρουσίαση (και καλά), να γράφεις αποδείξεις και παπαριές και να έχεις ανοιχτό το play-by-play στο κινητό για να κοιτάς στα κλεφτά όταν αφαιρείται ο advisor icon_drunk.gif

Ίσως έχω πρόβλημα...
nikolas_asteri
Ρε παλικάρια, για πείτε καμία γνώμη για SF.
O Clyburn με έχει κατα-υποχρεώσει εδώ και μερικές αγωνιστικές.
Rajzilla
QUOTE (nikolas_asteri @ Nov 20 2017, 22:16 ) *
Ρε παλικάρια, για πείτε καμία γνώμη για SF.
O Clyburn με έχει κατα-υποχρεώσει εδώ και μερικές αγωνιστικές.




Το ίδιο δίλημμα έχω και εγώ εδώ και μερικές αγωνιστικές. Κάποιο SF εκτός από τον Clyburn
paobc3
QUOTE (Rajzilla @ Nov 21 2017, 09:04 ) *
Το ίδιο δίλημμα έχω και εγώ εδώ και μερικές αγωνιστικές. Κάποιο SF εκτός από τον Clyburn


Γενικά παρατήρησα ότι πέρα από τον Κλαιμπερν που σίγουρα είναι ο καλύτερος SF ,δεν υπάρχουν ποιοτικές επιλογές..Σίγουρα τελευταία ο Κλαιμπερν δεν έχει κάνει σπουδαία Ranking,αλλά κατά την γνώμη μου είναι αρκετά ακριβός η λογική λεει ότι δεν μπορεί να διατηρηθεί τόσο ψηλά για συνεχόμενα ματς ,οπότε καλό είναι να τον πουλήσετε!Εγώ είχα πάρει από την αρχή τον Ντεσαν Τόμας και δεν με έχει απογοητεύσει καθόλου,είναι αρκετά σταθερός..
Ο Ντόρελ Ράιτ είναι πολύ καλός παίκτης ,τον παρατήρησα στα παιχνίδια της Μπάμπεργκ είναι καλή επιλογή!
Ο Ντατόμε επίσης αν και δεν έχει εντυπωσιάσει μέχρι στιγμής...
Κανονικά ο Χάνγκα θα ήταν ιδανική επιλογή ,τα κάνει όλα σκορ,ριμπάουντ ,μπλοκ(φοβερός αμυντικός!),αλλά για κάποιο λόγο δεν παίρνει το χρόνο συμμετοχής που του αρμόζει ,για αυτό τον φοβάμαι λίγο

Εγώ θα πρότεινα για κάτι αξιόπιστο και σταθερό Τόμας και Ντουρνκαμπ.
Για αυτή την αγωνιστική τουλάχιστον πιστεύω ότι Σιμόν,Παπανικολάου είναι καλές επιλογές και τέλος ένα πολύ φθηνός αλλά με πολύ περισσότερο χρόνο συμμετοχής και πολύ καλό σουτ είναι ο Γιαννινγκ της αναγεννημένης Μπασκόνια! Διαλέξτε και πάρτε smiley.gif
nikolas_asteri
QUOTE (paobc3 @ Nov 22 2017, 18:31 ) *
Διαλέξτε και πάρτε smiley.gif


Το αφεντικό τρελάθηκε.

Thanks.
Rajzilla
QUOTE (paobc3 @ Nov 22 2017, 17:31 ) *
Γενικά παρατήρησα ότι πέρα από τον Κλαιμπερν που σίγουρα είναι ο καλύτερος SF ,δεν υπάρχουν ποιοτικές επιλογές..Σίγουρα τελευταία ο Κλαιμπερν δεν έχει κάνει σπουδαία Ranking,αλλά κατά την γνώμη μου είναι αρκετά ακριβός η λογική λεει ότι δεν μπορεί να διατηρηθεί τόσο ψηλά για συνεχόμενα ματς ,οπότε καλό είναι να τον πουλήσετε!Εγώ είχα πάρει από την αρχή τον Ντεσαν Τόμας και δεν με έχει απογοητεύσει καθόλου,είναι αρκετά σταθερός..
Ο Ντόρελ Ράιτ είναι πολύ καλός παίκτης ,τον παρατήρησα στα παιχνίδια της Μπάμπεργκ είναι καλή επιλογή!
Ο Ντατόμε επίσης αν και δεν έχει εντυπωσιάσει μέχρι στιγμής...
Κανονικά ο Χάνγκα θα ήταν ιδανική επιλογή ,τα κάνει όλα σκορ,ριμπάουντ ,μπλοκ(φοβερός αμυντικός!),αλλά για κάποιο λόγο δεν παίρνει το χρόνο συμμετοχής που του αρμόζει ,για αυτό τον φοβάμαι λίγο

Εγώ θα πρότεινα για κάτι αξιόπιστο και σταθερό Τόμας και Ντουρνκαμπ.
Για αυτή την αγωνιστική τουλάχιστον πιστεύω ότι Σιμόν,Παπανικολάου είναι καλές επιλογές και τέλος ένα πολύ φθηνός αλλά με πολύ περισσότερο χρόνο συμμετοχής και πολύ καλό σουτ είναι ο Γιαννινγκ της αναγεννημένης Μπασκόνια! Διαλέξτε και πάρτε smiley.gif



Εδώ και μερικές ημέρες μου έχει κολλήσει ο Μιλοσάβλιεβιτς, o οποίος παρόλο που δεν παίρνει αρκετό χρόνο συμμετοχής έχει αξιοπρεπές ράνκινγκ
paobc3
QUOTE (Rajzilla @ Nov 23 2017, 12:22 ) *
Εδώ και μερικές ημέρες μου έχει κολλήσει ο Μιλοσάβλιεβιτς, o οποίος παρόλο που δεν παίρνει αρκετό χρόνο συμμετοχής έχει αξιοπρεπές ράνκινγκ

Ναι ισχύει!! Παίζει εναντίον Τσσκα βέβαια και δεν ξέρω τι Ranking θα έχει συνολικά η ομάδα.Αν και τώρα που το βλέπω θα φύγει από τα στατιστικά του αυτό το -11! που είχε κάνει οπότε ναι αξίζει χωρίς μεγάλα ρίσκα .
paobc3
Όποτε παίρνω Μακολουμ και Λέδο στο fantasy μου κάνουν κάτι -3 ,-4 ..Όποτε τους αφήνω έξω κάνουν κάτι 18,20 ..Χαχαχα πόσο απρόβλεπτοι παίκτες δεν υπάρχει..
Rajzilla
Καλημέρα παιδιά,

Έχω ένα δίλημμα ανάμεσα σε Clyburn και Datome.
Μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του;
paobc3
QUOTE (Rajzilla @ Dec 14 2017, 10:28 ) *
Καλημέρα παιδιά,

Έχω ένα δίλημμα ανάμεσα σε Clyburn και Datome.
Μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του;


Θα έλεγα Κλαιμπερν αν και παίζει σε θεωρητικά πιο δύσκολο παιχνίδι από τι η Φενέρ ,σε αυτή την τιμή είναι ότι πρέπει!Ασε που μάλλον επιστρέφει και ο Καλινιτς που σημαινει ότι θα πάρει λεπτά χρόνο συμμετοχής από τον Ντατόμε!
nikolas_asteri
Μας γά(*&&^ την αγωνιστική ο Λούκα...
yorgos
QUOTE(nikolas_asteri @ Dec 19 2017, 23:54 ) *
Μας γά(*&&^ την αγωνιστική ο Λούκα...

E δε θα είσαι και ο μόνος. Η ισή Ευρώπη τον είχε για αρχηγό.
nikolas_asteri
Μωρέ ναι αλλά ο πρώτος στη λίγκα μου δεν τον έχει dry.gif
Rajzilla
Με τραυματία τον Vesely, ποιόν θα προτείνατε για αντικαταστάτη;
nikolas_asteri
Ο Dunston είναι αρκετά σταθερός και ίσως η καλύτερη επιλογή μακροπρόθεσμα.

Για λιγότερο προφανείς λύσεις, για αυτή την αγωνιστική, χωρίς Βέσελυ έχει καλές προοπτικές ο Πλάις ενώ αν δεν παίξει ο Σεραφέν, ο Τόμιτς θα πάρει χρόνο.

Εγώ μάλλον θα ρισκάρω με Ταβάρες ποντάροντας στην αδύναμη frontline της Κίμκι αν και ίσως μασάνε σίδερα μετά το "κούρεμα" που τους έγινε.
paobc3
QUOTE (Rajzilla @ Jan 10 2018, 12:14 ) *
Με τραυματία τον Vesely, ποιόν θα προτείνατε για αντικαταστάτη;


Ο Ντανστον όπως είπε και ο φίλος είναι εγγύηση για σταθερά μεγάλα σκορ
Για αυτή την αγωνιστική παρόλα αυτά ,προτείνω κατά σειρά δικής μου προσέγγισης για μεγάλα σκορ
τους Τόμιτς ,Σερμαντίνι,Πουαριέ και Ντούμπλιεβιτς!
paobc3
Αγιον επέστρεψε,Τζείμς μέσα για Παναθηναικό,μήπως να βγάλω έναν εκ των Ντόνσις ή Καλάθη τι να κάνω
nikolas_asteri
Προσωπική εκτίμηση είναι πως Λούκα δεν έχεις λόγο να αλλάξεις μέχρι να βρει ο Γιούλ τα πατήματά του. Στην αρχή με Αγιόν μια χαρά έφευγε η 30άρα σύννεφο tongue.gif

Για Καλάθη τι να σου πω; Η προιστορία δεν είναι υπέρ του. Εγω θα τον κρατήσω πιστεύοντας ότι έχει μάθει ο Πασκουάλ από τα λάθη του παρελθόντος. Αν είναι θα τον αλλάξω επόμενη αγωνιστική.
yorgos
Δε βλέπω τον Καλάθη να κάνει μεγάλο ματς. Εγώ τον έβγαλα από όλες τις ομάδες μου. Όχι ότι έκανε καμιά ματσάρα ο Σέρχι, αλλά απελευθέρωσε μπάτζετ που ήταν χρήσιμο για άλλους παίκτες. Απογοήτευση ο Ντε Κολό που περίμενα να πάρει προσπάθειες με καλά ποσοστά και τον έχρισα και αρχηγούμπα, θεούλης ο μπαρμπα-Βασίλης, καλός ο Αγκουστίν με αναμενόμενο αντίπαλο, έχω πολύ Χάνεϊκατ και ανησυχώ, ούτε αυτόν τον βλέπω καλά αύριο.
paobc3
QUOTE (yorgos @ Feb 22 2018, 23:39 ) *
Δε βλέπω τον Καλάθη να κάνει μεγάλο ματς. Εγώ τον έβγαλα από όλες τις ομάδες μου. Όχι ότι έκανε καμιά ματσάρα ο Σέρχι, αλλά απελευθέρωσε μπάτζετ που ήταν χρήσιμο για άλλους παίκτες. Απογοήτευση ο Ντε Κολό που περίμενα να πάρει προσπάθειες με καλά ποσοστά και τον έχρισα και αρχηγούμπα, θεούλης ο μπαρμπα-Βασίλης, καλός ο Αγκουστίν με αναμενόμενο αντίπαλο, έχω πολύ Χάνεϊκατ και ανησυχώ, ούτε αυτόν τον βλέπω καλά αύριο.

Τελικά δεν έβγαλα ούτε Καλάθη ,ούτε Ντόντσιτς(όπως τον φωνάζουν οι Ισπανοί smiley.gif ) .Καλά τον τελευταίο τον έβαλα και αρχηγό τελικά..Και εγω Σερχι είχα και αν ήξερα ότι είχε επιστρέψει ο Νέντοβιτς αυτόν θα έπαιρνα..Ογκουστιν παιχτάρα!!Περιμένω τον Ουλάνοβας εγώ, αυτή η θέση του SF πέρα του Κλάιμπερν είναι πραγματικά απρόβλεπτη...
paobc3
Γιατί δεν έχουν βάλει Τζέιμς και Πειν στην λίστα με τους παίκτες..Μπορεί να θέλω να πάρω Τζέιμς στην θέση Καλάθη λέμε τώρα. icon_drunk.gif
nikolas_asteri
Εγώ τους βλέπω κανονικά btw (ίσως να τους έβαλαν μετά το post σου).

Πριν κάποια χρόνια ήμουν teaching assistant σε ένα μάθημα web programming. Είχα έναν φοιτητή που νόμιζε πως επειδή έιχε βάλει Kali Linux στο laptop του, ήταν μεγάλος χακεράς και σε κάθε ευκαιρία μου έλεγε πως θα βρει δουλειά σαν security consultant. Αυτός λοιπόν ο τύπος ήταν τόσο ανεκδιήγητος, τόσο άμπαλος που αφού έχω δείξει πως γράφουμε και ανοίγουμε ένα .html αρχείο με φωνάζει στον υπολογιστή του γιατί δεν δούλευε. Πάω λοιπόν και ο τύπος έκανε copy-paste το script στο address bar και περίμενε να ανοίξει αυτό που είχε φτιάξει blink.gif blink.gif

Αργότερα έμαθα ότι βρήκε δουλειά σαν software engineer σε μια εταιρεία.

Αυτόν φαντάζομαι κάθε φορά που απελπίζομαι με το παιχνίδι tongue.gif
yorgos
QUOTE(paobc3 @ Feb 22 2018, 03:07 ) *
Αγιον επέστρεψε,Τζείμς μέσα για Παναθηναικό,μήπως να βγάλω έναν εκ των Ντόνσις ή Καλάθη τι να κάνω

Kαλάθη δεν παίρνω εκτός κι αν τραυματιστεί ο Τζέημς.

Μου αρέσει ως φτηνή λύση ο Ράντολφ, όπως κι ο Κουζμίνσκας για τέτοιο ματς.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.