Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum BasketBall Meeting VIΙΙ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2
Air Kef
Κάπου 346 μέρες από το τελευταίο Bf basketball meeting, είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι θα προσπαθήσουμε να μην κλείσει χρόνος.

Τόπο μπορεί να προτείνει ο καθένας και θα επιλέξουμε τον καλύτερο, όλοι μαζί.


Για να ανάψω κι άλλο το ενδιαφέρον σας, θα πω ότι μπορεί τον admin να μην τον βλέπουμε εδώ μέσα πλέον, αλλά θα τον δούμε στο γήπεδο, yeah dizzyyyyyy icon_headbang.gif


Αναμένουμε συμμετοχές. smile.gif
dizzy_fingers
I'm in. Όπου και όποτε θέλετε.
leonkalf
Μπράβο Kef!!
Κι εγώ μέσα, αν και δεν θα παίξω... sad.gif Κάνα σουτάκι θα το ρίξω πάντως!
Θέλω όμως να σας δω από κοντά! Όσοι πιστοί προσέλθετε..
Για γήπεδο θα σκεφτώ και θα προτείνω αν έχω κάτι.
The Warlus
Υπάρχουν σοβαρές πιθανότητες να είμαι μέσα!!
Ανάλογα με την ημερομηνία βέβαια
apkat
Aν γινει μεσα στην εβδομαδα αλλα οχι το Σ/Κ θα μαι και γω μεσα..Κατα τα αλλα εξεταστικη ρε παιδια αυτον τον καιρο..

Για γηπεδο οπως παντα ΓΑΔΑ
rankin
Ρε πάμε για καμιά μπύρα λέω!!!! Μπάσκετ στην ηλικία μας ??? laugh.gif
Χ.Π
μεσα και ο παλαιμαχος (λυκε -λυκε εισαι εδω???)

γηπεδο θα δω τι μπορω να κανω με το κλειστο υμηττου(με κλιματισμο πλεον) αλλιως το ανοικτο του αμυντα παντα στην διαθεση της ομαδας


υγ το σορτακι ακομα στο γραφειο ειναι..........
LFO
Και εγω μεσα....θα επιδιωξω να εχω τον χρονο συμμετοχης του Χαλπεριν στους τελικους της Α1.... laugh.gif .

Για γήπεδο λεω να παμε στο ΣΕΦ, ετσι και αλλιως τωρα δεν θα το ξαναχρησιμοποιησει κανένας για πολυ καιρο...αλλα και στο υμηττο σουπερ ειναι , ανεβαινουμε και Καρεα μετα για κανα κοψιδι και παγωμενες μπυρες....

Διαιτητες θα έχουμε?? shot.gif

rankin
QUOTE(LFO @ Jun 14 2010, 13:52 ) *
Και εγω μεσα....θα επιδιωξω να εχω τον χρονο συμμετοχης του Χαλπεριν στους τελικους της Α1.... laugh.gif .

Για γήπεδο λεω να παμε στο ΣΕΦ, ετσι και αλλιως τωρα δεν θα το ξαναχρησιμοποιησει κανένας για πολυ καιρο...αλλα και στο υμηττο σουπερ ειναι , ανεβαινουμε και Καρεα μετα για κανα κοψιδι και παγωμενες μπυρες....

Διαιτητες θα έχουμε?? shot.gif

Προτείνω να φέρουμε ψυγειάκι με μπύρες και κασετόφωνο να βαράει RUN DMC, να το παίζουμε συμμορίτες απο το Μπρονξ
j-kidd13
Μεσα και απο μενα....Πηρε πρωτοβουλια ο Γιαννης και θα τον αφησουμε ετσι...? smiley.gif
Razorblade Fish
Aν θελετε νεο αιμα ειμαι μεσα και εγω.Το αλλο Σ/Κ και οχι αυτο που μας ερχεται με βολευει καλυτερα αλλα οτι πουν οι περισσοτεροι...
LFO
Νομίζω οτι ο air Kef μιλαει για Τετάρτη 23/6....το γράφει και στο τιτλου του τοπικ...

leonkalf
Χρήστο (Χ.Π), κανόνισε εκτός από το γήπεδο και για το αίτημα του rankin... biggrin.gif
Χ.Π
QUOTE(leonkalf @ Jun 14 2010, 13:34 ) *
Χρήστο (Χ.Π), κανόνισε εκτός από το γήπεδο και για το αίτημα του rankin... biggrin.gif


νομιζω οσοι ειχαν ερθει στο προηγουμενο Meeting γνωριζουν οτι αυτα ειναι μεσα στο προγραμμα ---- επιμενω που ειναι ο λυκος να φερει τα εχτρα!!!!!
apkat
A 23 Ιουνη με τιποτα..Δινω μαθημα..Πηγαινετε το τουλαχιστον Σ/Κ 26-27..
spysta
Κριμαςςς .. αν ημουν Αθηνα θα ερχομουν στανταρελο αλλα θα βρισκομαι Πατρα τοτε!!

μολις ανεβω στις αρχες Ιουλιου .. ΠΡΕΠΕΙ να κανονισουμε ενα μπασκετακι !! blove.gif
Razorblade Fish
QUOTE(apkat @ Jun 14 2010, 18:50 ) *
A 23 Ιουνη με τιποτα..Δινω μαθημα..Πηγαινετε το τουλαχιστον Σ/Κ 26-27..

Συμφωνω και επαυξανω...Δεν ειναι καλυτερα Σ/Κ απο καθημερινη;
Ginobili
Κι εγώ μέσα!!!! Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου....
Air Kef
Παιδιά, επειδή κάνω την θητεία μου στην Νάξο και ανεβαίνω Αθήνα 23,24 και 25 είπα να γίνει 23 του μήνα που είναι και Τετάρτη και δεν ειναι ανοικτά τα μαγαζιά (του rchou tongue.gif ), προσωπικά δεν μπορώ άλλη μέρα, αλλά μπορεί να οργανωθεί κι άλλο μίτινγκ 3 μέρε μετά, μέσα στο Σ/Κ.

-Για μέρος, νομίζω πως δεν έχει κανείς αντίρρηση να ακουλουθήσουμε τυφλά τον Χ.Π. όπου και να μας πάει, θα περιμένουμε ενημέρωσή του με αγωνία. 77.gif

-Παρακαλώ όχι μπύρες, πιθανώς ούτε εγώ θα παίξω μιας και έχω ακόμα κάτι βίδες στο στόμα, οπότε θα το ρίξω στις μπύρες αν υπάρχουν γύρο. Προτιμώ να μείνω στα σαντουιτσάκια με τόνο μονο. banana.gif


- Bολεύει κανέναν καλύτερα Πέμπτη 24;
apkat
Eμενα γενικα εκεινο το τριημερο καθολου..Ειναι ακριβως στην καρδια της εξεταστικης..

Οποτε καλα να περασετε..!! smile.gif
The Warlus
Εγώ μπορώ μετά τις 24,αν είναι δυνατόν το Σ/Κ.δηλαδή 25-26
Razorblade Fish
QUOTE(The Warlus @ Jun 15 2010, 14:48 ) *
Εγώ μπορώ μετά τις 24,αν είναι δυνατόν το Σ/Κ.δηλαδή 25-26

3 and counting...
gallistis

οποτε και αν ειναι μεσα κι εγω
rchos
εγω παντως θα ειμαι με την ομαδα του τζινομπιλι!προβλεπω διαιτητικες σφαγες υπερ της ομαδας του! smiley.gif
Anaz
no apkat no party
απλα και ξεκαθαρα..
Κανονισου λοιπον...
Air Kef
Ναι ρε μλκ απκατ, τέλειωνε κι έλα.
apkat
Ρε παιδες δεν το λεω ετσι..Δινω οντως μαθημα.Τεταρτη και Πεμπτη..Το ξερω οτι θα ειμαι τεραστια απουσια.. tongue.gif tongue.gif
LFO
QUOTE(apkat @ Jun 15 2010, 20:14 ) *
Ρε παιδες δεν το λεω ετσι..Δινω οντως μαθημα.Τεταρτη και Πεμπτη..Το ξερω οτι θα ειμαι τεραστια απουσια.. tongue.gif tongue.gif


Υστερα απο πολλες εξετασεις και πολλα μαθηματα μπορω να πω οτι την Τεταρτη το απογευμα δεν θα μαθεις κατι παραπανω απο αυτα που ηδη ξερεις ωστε να το γραψεις την Πεμπτη
apkat
Nαι δεν διαφωνω αλλα το προβλημα ειναι οτι δινω και την Τεταρτη μαθημα..Κακη εποχη..
LFO
QUOTE(apkat @ Jun 15 2010, 20:47 ) *
Nαι δεν διαφωνω αλλα το προβλημα ειναι οτι δινω και την Τεταρτη μαθημα..Κακη εποχη..



κοιτα φιλαρακι να ερθεις και αστα αυτα...μην τραβηξω το χαρτι "εισιτηρια για Παρισι" ,ετσι?? smiley.gif
Air Kef
Τι ώρες δίνεις μωρέ μλκ, 8 το βράδυ και τις 2 μέρες;
j-kidd13
Απαιτω κι εγω παρουσια apkat......
apkat
7 την τεταρτη και 4:30 την Πεμπτη..Τεσπα παιδια δυστυχως δεν θα τα καταφερω αν και θα ηθελα και εγω πολυ να ερθω..Καλα να περασετε και αν γουσταρουμε το ξανακανουμε Σ/Κ
dizzy_fingers
Γκέη
Air Kef
Ωραία, Πέμπτη γιατι δεν μπορείς μωρή τσουτσού, έστω καθυστερημένα.
Πες ότι γέρασες->εχεις γίνει πιο παράξενος->δεν μας θες πια.
apkat
E να ξεκινησω απο Αιγαλεω τωρα 7-7:30 (με το κεφαλι καζανι και το αγχος για το μαθημα) για μπασκετ δε το κανω..Θα φανει βεβαια..Αν εχω παει καλα και μου βγει τρελη ορεξη μπορει και να κανω την υπερβαση..
spysta
να κανονισουμε και για αρχες Ιουλιου για κανα μπασκετακι !!! Μολις ανεβω Αθηνα ..

ΔΕΝ ΜΟΥ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ !!

Επειδη εχω ελαχιστα μαθηματα για εξεταστικη .. παιζω ΠΟΛΥ μπασκετακι τις τελευταιες μερες .. και θα συνεχισω σερι μεχρι να γυρισω Αθηνα!!!Οποτε καταλαβαινεται οτι θα ΚΑΨΩ ΤΑ ΔΥΧΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΟΥΦΑΛΕΣ !!!!

19.gif 19.gif 19.gif

Air Kef
QUOTE(spysta @ Jun 16 2010, 03:48 ) *
να κανονισουμε και για αρχες Ιουλιου για κανα μπασκετακι !!! Μολις ανεβω Αθηνα ..

ΔΕΝ ΜΟΥ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ !!

Επειδη εχω ελαχιστα μαθηματα για εξεταστικη .. παιζω ΠΟΛΥ μπασκετακι τις τελευταιες μερες .. και θα συνεχισω σερι μεχρι να γυρισω Αθηνα!!!Οποτε καταλαβαινεται οτι θα ΚΑΨΩ ΤΑ ΔΥΧΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΟΥΦΑΛΕΣ !!!!

19.gif 19.gif 19.gif



Φίλος, 11 Ιούλη έχουμε δώσει ραντεβού στα γρασίδια της Μαλακάσας, 10 μπορούμε να δώσουμε ραντεβού σε κάνα γήπεδο. banana.gif
The Warlus
QUOTE(Air Kef @ Jun 16 2010, 07:17 ) *
Φίλος, 11 Ιούλη έχουμε δώσει ραντεβού στα γρασίδια της Μαλακάσας, 10 μπορούμε να δώσουμε ραντεβού σε κάνα γήπεδο. banana.gif



ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
spysta
QUOTE(Air Kef @ Jun 16 2010, 04:17 ) *
Φίλος, 11 Ιούλη έχουμε δώσει ραντεβού στα γρασίδια της Μαλακάσας, 10 μπορούμε να δώσουμε ραντεβού σε κάνα γήπεδο. banana.gif

ας το κανουμε 9 καλυτερα .. διοτι λεω τα γρασιδια της Μαλακασας να τα τιμησω ΔΕΟΝΤΟΣ και να παω ολες τις μερες!!!!
Στις 10 Ιουλιου ρε συ ... ειναι FATBOY SLIM !!!!!!!!!!! 77.gif icon_joy.gif icon_joy.gif 56.gif 56.gif

Αμα εισαι Αθηνα σκεψου το .. θα αξιζει !!Οσο για την Κυριακη στις 11 .. θα μιλησουμε να δουμε πως θα το μονταρουμε το σκηνικο !!!MONO να ακουσω LIVE το START WEARING PURPLE .. ΜΟΥ ΦΘΑΝΕΙ !!! laugh.gif laugh.gif
The Warlus
Σας παρακαλώ μην γράφεται για "γρασίδια" στην Μαλακάσα.
Ακόμα χώμα φτύνω από τους Maiden το 2008
LFO
QUOTE(The Warlus @ Jun 16 2010, 14:10 ) *
Σας παρακαλώ μην γράφεται για "γρασίδια" στην Μαλακάσα.
Ακόμα χώμα φτύνω από τους Maiden το 2008


τι μου θυμησες τωρα....ειχα ενα μλκ διπλα μου ξερναγε συνεχεια....ειχε και μια αυγουστιατικη σκατοζεστη.

Ωραια βραδια...
Air Kef
QUOTE
Σας παρακαλώ μην γράφεται για "γρασίδια" στην Μαλακάσα.
Ακόμα χώμα φτύνω από τους Maiden το 2008



Κι εγώ από τους Muse το 2007, αλλά γενικά έχει γρασίδια, τι να κάνουμε τώρα!
LFO
@ Air Kef: επειδη μπερδευτηκα...εχουμε καταληξει σε ημερομηνια ? 23 ή 24/6?
Ginobili
QUOTE(rchos @ Jun 15 2010, 16:41 ) *
εγω παντως θα ειμαι με την ομαδα του τζινομπιλι!προβλεπω διαιτητικες σφαγες υπερ της ομαδας του! smiley.gif

Εγώ ξέρω ότι στο τελευταίο meeting που παραβρέθηκα...η ομάδα μου δεν έκανε ήττα.... smiley.gif
Air Kef
LFO όντως υπάρχει θέμα με την μέρα, για Τετάρτη ξεκινήσαμε αλλά βλέπω διαφωνίες, πείτε καμιά γνώμη όποιος προτιμάει Τετάρτη ή Πέμπτη.
LFO
Τηλεοπτικη καλυψη θα υπαρχει στο event ή ακόμα ειμαστε σε διαπραγματεύσεις?

μπορω και τις 2 ημερες. Ο,τι γουσταρετε....
Hannibal Lecter
Καλύτερα Τετάρτη. Έχουμε και μαγαζί κάποιοι. smile.gif
Air Kef
Εμ, ναι, γυριστροκωλοτούμπας Κεφ απο δω και πέρα.

Δεν θα ανέβω τελικά, μόλις ακυρώθηκαν τα σχέδια, αυτό είναι λίγο κακό γιατι το meeting δεν θα έχει την λάμψη μου (banana.gif) αλλά είναι περισσότερο καλό για όλους σας, μιας έτσι μαζεμένοι όπως είστε, μπορείτε να πάτε μεσα στο ΣΚ που σας βολεύει όλους περισσότερο. Ε; ε;
LFO
QUOTE(Air Kef @ Jun 18 2010, 14:23 ) *
Εμ, ναι, γυριστροκωλοτούμπας Κεφ απο δω και πέρα.

Δεν θα ανέβω τελικά, μόλις ακυρώθηκαν τα σχέδια, αυτό είναι λίγο κακό γιατι το meeting δεν θα έχει την λάμψη μου ( banana.gif ) αλλά είναι περισσότερο καλό για όλους σας, μιας έτσι μαζεμένοι όπως είστε, μπορείτε να πάτε μεσα στο ΣΚ που σας βολεύει όλους περισσότερο. Ε; ε;


ελα ρε φιλαρακι, πες την αληθεια....Πες οτι σε καλεσε ο Αγγελο να αναλαβεις την ομαδα και δεν εχεις χρονο...(rankin , στην εφαγε την θέση ο moderator... laugh.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.