Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Basketball Meeting V
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
dizzy_fingers
BasketForum Basketball Meeting V

Το μπασκετάκι που μας έλειψε την προηγούμενη εβδομάδα.

Αυτή τη φορά λέω να πατήσουμε λίγο, όχι παρκέ, αλλά το σκληρό τάπητα των ανοιχτών της Λ.Αλεξάνδρας και να επιδείξουμε τις streetball ικανότητές μας cool.gif.

Υπάρχει βέβαια, η πιθανότητα να αλλάξει το venue, εφόσον το επιθυμείτε να παίξουμε σε κάποιο κλειστό, απλά σκέφτηκα ότι θα ήταν καλό να πάρουμε λίγο φρέσκο αέρα (του κέντρου της Αθήνας 71.gif ).

Οπότε, την προσεχήΚυριακή 2 Ιουλίου 2006 στις 17:30 το απόγευμα, ραντεβού στο μετρό Αμπελοκήπων στην έξοδο προς τη Γ.Α.Δ.Α.



Να υπολογίζω σε tsops, suspect, dromeas7, morfi, harris, fatboy, bonzo+fragos, anaz, leonkalf, hagi, warrior, ^panos^ αλλά και σε κάποιες γυναικείες παρουσίες που δεν καταδέχθηκαν να μας επισκεφτούν τις προηγούμενες φορές?
mikri prasini ollandeza
Eγώ να πάρει είμαι μικρούλι το καημένο και δεν μπορώ να έρθω να καμαρώσω τα αστέρια μας!Είναι και τα γενέθλιά μου τότε..παίξτε για μένα και βγάλτε φωτογραφίες!!!!!!
Live strong
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 27 2006, 12:14 PM)
BasketForum Basketball Meeting V

Το μπασκετάκι που μας έλειψε την προηγούμενη εβδομάδα.

Αυτή τη φορά λέω να πατήσουμε λίγο, όχι παρκέ, αλλά το σκληρό τάπητα των ανοιχτών της Λ.Αλεξάνδρας και να επιδείξουμε τις streetball ικανότητές μας cool.gif.

Υπάρχει βέβαια, η πιθανότητα να αλλάξει το venue, εφόσον το επιθυμείτε να παίξουμε σε κάποιο κλειστό, απλά σκέφτηκα ότι θα ήταν καλό να πάρουμε λίγο φρέσκο αέρα (του κέντρου της Αθήνας 71.gif ).

Οπότε, την προσεχήΚυριακή 2 Ιουλίου 2006 στις 17:30 το απόγευμα, ραντεβού στο μετρό Αμπελοκήπων στην έξοδο προς τη Γ.Α.Δ.Α.



Να υπολογίζω σε tsops, suspect, dromeas7, morfi, harris, fatboy, bonzo+fragos, anaz, leonkalf, hagi, warrior, ^panos^ αλλά και σε κάποιες γυναικείες παρουσίες που δεν καταδέχθηκαν να μας επισκεφτούν τις προηγούμενες φορές?
*



fast.gif 65.gif 65.gif
suspect
Nα υπολογιζεις, να υπολογιζεις!

Αν παντως, μπορεσουμε να ξαναπαμε στο Σπορτιγκ, για μενα ειναι το καλυτεροτερο.
tsops
O Dizzy και ο Suspect από μόνοι τους είναι μπασκετική πρόκληση! Θα απαντήσω σε λίγο (να φτιάξω λίγο το πρόγραμμα των μου πρώτα) biggrin.gif

EDIT : η Live και η strength, κλπ. έχουν πάρα πολύ σημαντικές υποχρεώσεις! μόνο icon_blahblah.gif είναι! 19.gif
kolossos
Ρε μπας και συνομοτείτε εναντίον μου για να μην έρθω σε συνάντηση; biggrin.gif 19.gif icon_drunk.gif Την προηγούμενη Κυριακή άμα γινότανε meeting θα ερχόμουνα (είχα εισητήριο για Σάββατο αλλά θα το άλλαζα) μιας και είμουνα και 10 λεπτά με τα πόδια από το γήπεδο tongue.gif
mikri prasini ollandeza
Αν δεν βγάλετε φωτογραφίες έχετε να φάτε ένα ξύλο.......διαδικτιακό ξύλο έχετε φάει ποτέ?Θα το φάτε σε αυτήν την περίπτωση!Να σας προσλάβω φωτογράφο?
Live strong
QUOTE(tsops @ Jun 27 2006, 02:17 PM)
O Dizzy και ο Suspect από μόνοι τους είναι μπασκετική πρόκληση! Θα απαντήσω σε λίγο (να φτιάξω λίγο το πρόγραμμα των μου πρώτα) biggrin.gif

EDIT : η Live και η strength, κλπ. έχουν πάρα πολύ σημαντικές υποχρεώσεις! μόνο icon_blahblah.gif είναι! 19.gif
*



Η σιωπή μου προς απάντηση σου… χμ! 33.gif
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jun 27 2006, 03:16 PM)
Αν δεν βγάλετε φωτογραφίες έχετε να φάτε ένα ξύλο.......διαδικτιακό ξύλο έχετε φάει ποτέ?Θα το φάτε σε αυτήν την περίπτωση!Να σας προσλάβω φωτογράφο?
*


Λύσσαξες παιδί μου! Θα βγάλουμε! blink.gif Αν θες να δεις φωτός, δες τις προηγούμενες συναντήσεις μας. Το πιο ωραίο παιδί παρεπιπτόντως είναι ο Suspect αναμφίβολα wub.gif Λίγο μεγάλος σε ηλικία βέβαια, αλλά κρατιέται!
suspect
Μονο που για να με προσεγγισεις θα πρεπει να περασεις οντισιον απο τον tsops.

Η εμπειρια του ειναι εγγυηση
tsops
QUOTE(suspect @ Jun 27 2006, 04:31 PM)
Μονο που για να με προσεγγισεις θα πρεπει να περασεις οντισιον απο τον tsops.

Η εμπειρια του ειναι εγγυηση
*


Μουρλεεεεεέ! Έλα παιδιά, γυρίστε νωρίτερα από τη παραλία μια φορά να πάμε για κάνα μπασκετάκι τώρα. Άϊντε!
mikri prasini ollandeza
Τις είδα τις φωτογραφίες...

Inspector:Σοβαρός μου φαίνεται...ιδέα μου είναι μάλλον, ε?
Harris:Τυχερή η Μίνα, αλλά πόσο χρονών είναι?
Leonkaf:Ο πιο ψηλός της παρέας??
Anaz:Μικρούλης ή ιδέα μου πάλι?
morfi:Αυτόν ήθελα να δω και δεν μπορώ..αμάν πια!
fatboy:Ε όχι και fat!!
tsops:Τον περίμενα κάπως όπως τo avatar που έχει...

Μίνα:Παίζει κι αυτή έτσι όπως εσείς?(φαντάζομαι κανείς δεν της έκανε φάουλ)
Dizzy:Ο admin μας..ψψψψψ!!
hagi:Μου θυμίζει έναν του Mega που περιγράφει αγώνες
Dromeas7:Τι να πω?
suspect:Μεγάλος μου φαίνεται...
panos:ήσυχο παιδάκι φαίνεται..

Ηθικό δίδαγμα:Νιώθω πολύ μικρή...εσείς είστε καλέ πολύ μεγάλοι!Καθόμαστε και μιλάμε μαζί?Παράξενο...!!!!
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jun 27 2006, 05:47 PM)
Harris:Τυχερή η Μίνα, αλλά πόσο χρονών είναι?
Μίνα:Παίζει κι αυτή έτσι όπως εσείς?(φαντάζομαι κανείς δεν της έκανε φάουλ)
suspect:Μεγάλος μου φαίνεται...

*


Τυχερή η Μίνα? Για τον Χάρη? Χάρη? μάλλον πρέπει να δώσεις εξηγήσεις!!! laugh.gif

Η Μίνα αν θες να ξέρεις μας έκανε όλους στάχτη! με το μπάσκετ που παίζει...

Suspect παππούληηηηηηηηηηηη!!! laugh.gif
mikri prasini ollandeza
Θηλυκό βλέπεις η Μίνα.... tongue.gif !Άντε..μπράβο σας!και εις ανώτερα!!!
dizzy_fingers
Μείνετε στο θέμα για να να μπορώ μετά να διακρίνω τα ποστ των συμμετοχών.
Αναφέρομαι στην μικρή πράσινη ολλανδέζα αλλά και στους δύο γέρους του μάπετ σόου suspect-tsops. Θα αργήσετε πολύ να τα φτιάξετε εσείς οι δύο? 45.gif tongue.gif

Κολοσσέ, την προηγούμενη Κυριακή έλειπα εκτός Αθήνας, γι'αυτό δεν κανόνισα τίποτα...
^PaNoS^
Den nomizw na xw na kanw kati opote tha erthw. Exartatai apo mia kopelia... biggrin.gif
Entaxei oloi hremo paidaki me lene alla den eimai. Afto einai to kolpo!! wink.gif
mikri prasini ollandeza
Οκ σόρρυ...Όσοι θα πάνε εκεί να το πουν τώρα!
morfi
QUOTE(^PaNoS^ @ Jun 28 2006, 12:14 AM)
Den nomizw na xw na kanw kati opote tha erthw. Exartatai apo mia kopelia... biggrin.gif
Entaxei oloi hremo paidaki me lene alla den eimai. Afto einai to kolpo!! wink.gif
*

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!! cool.gif
morfi
Μαλλον δεν θα ερθω... βαριεμαι να ερχομαι μεχρι εκει πανω... cool.gif
Keyser_Soze
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!! Που θα πάτε να παίξετε μπάσκετ;;; Στη λεωφόρο Αλεξάνδρας;;;;;;;;;;;;;;;;ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Λοιπόν άκυρο το venue! Την Κυριακή 2 Ιουλίου θα παίξουμε beach basketball στον Άγιο-Προκόπη στη Νάξο στις 3 περίπου το μεσημέρι.
Υπολογίζω σε airkef, dizzy, tsops, suspect, fatboy, morfi, harris, leonkalf, anaz, κτλ. και σε καμιά 10αριά κοπέλες ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ (υποχρεωτική ένδυση το μικροσκοπικό μπικίνι)!!!!
Το καράβι φεύγει στις 7:25 απο τον Πειραιά.

Περιμένω συμμετοχές...
(Ακούς εκεί Λεωφόρο Αλεξάνδρας...ΧΑΧΑΧΑ!!)

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
mikri prasini ollandeza
Συννενόηση με κανέναν έχεις κάνει?ή είναι απ΄το μεθύσι?
morfi
QUOTE(Keyser_Soze @ Jun 28 2006, 01:30 AM)
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!! Που θα πάτε να παίξετε μπάσκετ;;; Στη λεωφόρο Αλεξάνδρας;;;;;;;;;;;;;;;;ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Λοιπόν άκυρο το venue! Την Κυριακή 2 Ιουλίου θα παίξουμε beach basketball στον Άγιο-Προκόπη στη Νάξο στις 3 περίπου το μεσημέρι.
Υπολογίζω σε airkef, dizzy, tsops, suspect, fatboy, morfi, harris, leonkalf, anaz, κτλ. και σε καμιά 10αριά κοπέλες ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ (υποχρεωτική ένδυση το μικροσκοπικό μπικίνι)!!!!
Το καράβι φεύγει στις 7:25 απο τον Πειραιά.

Περιμένω συμμετοχές...
(Ακούς εκεί Λεωφόρο Αλεξάνδρας...ΧΑΧΑΧΑ!!)

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  icon_drunk.gif  icon_drunk.gif  icon_drunk.gif  icon_drunk.gif  icon_drunk.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  cool.gif  cool.gif  cool.gif  cool.gif
*

Μεσα μεσα μεσα!Εγω γουσταρω!!!Παιρνω τωρα το πλοιο και ερχομαι...
Παραλια, θαλασσα, γυναικες, μπικινι, κοκκινα, μπλε, ροζ... wub.gif
Λεωφορος Aλεξανδρας? AAAAAAAAAAAAAAAAXXAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAX OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXA banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Keyser_Soze
Έχω μιλήσει με όλους Ολλανδέζα και θα έρθουν όλοι!! Εσύ; Σκέψου το!
mikri prasini ollandeza
Eγώ ρε είμαι μικρή!Πού να με αφήσουν?
^PaNoS^
Χωρίς πλάκα αυτό ισχύει? Γιατι δεν πέρσυ είχε γίνει το πρώτο τουρνουά beach basketball στην Ελλάδα στον Άγιο Νικόλαο Κρήτης αλλά το μαθα κατόπιν εορτής. Και γω Λ.Αλεξάνδρας δεν πολυψήνομαι ωστόσο θέλω να ρθω όπου και να γίνει...
dizzy_fingers
Μου καλομάθατε στα κλειστά ρε ντίβες και τα ανοιχτά τώρα σας κακοπέφτουν? 45.gif

Επειδή στα κλειστά το παρκέ ήταν σκονισμένο και δε μπορούσαμε να παίξουμε όπως μπορούμε, υπέθεσα πως θα ήταν καλύτερα να παίξουμε για λίγο στο ταρτάν που δε γλυστράει (ο συγκεκριμένος των γηπέδων εκεί).

Αν επιμένετε να θέλετε όμως για κλειστό Σπόρτινγκ...ας ρωτήσουμε τον Χάρη (που είναι και ο αρμόδιος για εκεί biggrin.gif) αν μπορεί να μας εξυπηρετήσει.
harris
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jun 27 2006, 07:47 PM)
Harris:Τυχερή η Μίνα, αλλά πόσο χρονών είναι?
Dizzy:Ο admin μας..ψψψψψ!!
suspect:Μεγάλος μου φαίνεται...
*


Γιατί Tsops να δώσω εξηγήσεις;;; Τι έκανα πάλι;;; laugh.gif

Η Μίνα είναι τυχερή γιατί παίζει το άθλημα που γουστάρει στην ομάδα που γουστάρει... Και είναι καλή μου φίλη... wink.gif

Δίζζυς... το ψψψψ είναι φαντάζομαι επιφώνημα εντυπωσιασμού... ε;;; laugh.gif

ο suspect σου φαίνεται μεγάλος γιατί είναι όντως μεγάλος.... μπαλαδόρος ενοοω Γρηγόρη... στην ηλικία σε περνάω... 20 εγω, 17 εσυ laugh.gif biggrin.gif 69.gif
dizzy_fingers
Μην το φέρνετε σε δύσκολη θέση το παιδί βρε σεις!
Θα μας στείλει στο κλειστό των πατησσίων και θα μας κλειδώσει μέσα μέχρι...να πάρει πρωτάθλημα ο Σπόρτινγκ και να αλλάξει την Partizan Beograd μπλούζα ο fatboy (tongue.gif) 17.gif.

Χάρη, την Κυριακή θα μπορείς να έρθεις?
harris
Δυστυχώς ο άνθρωπος που μπορεί να μου δώσει τα κλειδιά δεν είναι στην Ελλάδα και εκτός αυτού, με τις διοικητικές ανακατατάξεις που γίνονται, υπάρχει μια γενικότερη δυσκολία... Μακάρι να μπορούσα να σας τα έδινα και να παίζατε μέχρι τα ξημερώματα...

Εγω δυστυχως δουλεύω την Κυριακή και στενοχωριέμαι που θα χάσω την φωτογραφία... εχω 3/3 και θα χάσω την τέταρτη... sad.gif
hagi
Παιδιά δυστυχώς και γω θα λείπω το Σαββατοκύριακο..Αν και δεν με χάλαει το ανοιχτό με χαλάει το μέρος...Θα ερχόμουνα όμως οπωσδήποτε..
Περιμένω την επόμενη συνάντησή μας.....
tsops
Καλημέρα και από μένα. 4 παρατηρήσεις έχω να κάνω :

1. μικρή συμμετοχή βλέπω λόγω καλοκαιριού (3 είμαστε μέχρι στιγμής)

2. Ο Χάρης θα είναι απώλεια αν λείψει (το ίδιο και η Μίνα γιατί μου αρέσει το μπασκετάκι που παίζει)

3. Ο Keyser προσπαθεί με κάθε τρόπο να μας υπενθυμίσει ότι εμείς ΔΕΝ έχουμε τη δυνατότητα να λιαζόμαστε στις παραλίες κάθε μέρα! angry_red.gif Σταμάτα να πίνεις, σε πειράζει laugh.gif

4. Dizzy, θα "τα φτιάξουμε" με τον μουρλό. Είμαι έτοιμος να του κάνω επίσημη πρόταση συνεργασίας! (έχεις δίκιο, το ξηλώσαμε λίγο, sorry)

Στο δια ταύτα : πάμε ρε σεις να μπιστήξουμε λίγο το τόπι. Και μην ακούω χαζομάρες για το Venue....πιο ωραίο από το streetball δεν υπάρχει! Και παρεπιπτόντως τα εν λόγω γηπεδάκια είναι super biggrin.gif

Λοιπόν, βάλτε πανιά, φορέστε λάστιχα και πάμε να ξεπατηκωθούμε! tongue.gif
dizzy_fingers
Το μέρος παιδιά, είναι ακριβώς δίπλα στη στάση του μετρό.
Πιο δίπλα δε θα μπορούσε να είναι...

Για τα άτομα, don't worry wink.gif.
Fatboy θα είναι στάνταρ μέσα και περιμένω να έρθει και ο Bonzo που μένει δίπλα.
Επίσης, τρεις παλιοί συμμαθητές μου μπορεί να έρθουν, αφήστε και τα άτομα που μπορεί να βρούμε εκεί....θα παίξουμε μπάσκετ όσοι και να είμαστε wink.gif.
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 28 2006, 11:28 AM)
....θα παίξουμε μπάσκετ όσοι και να είμαστε wink.gif.
*


icon_joy.gif
mikri prasini ollandeza
Από προσωπική εμπειρία, αυτά τα γήπεδα είναι σχεδόν πάντα γεμάτα!Βρείτε κάποιους αξιοπρεπείς αντιπάλους και παίξτε basketforum vs αυτούς(να διαλέξουν όνομα tongue.gif )Καλή επιτυχία!!
tsops
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jun 28 2006, 01:18 PM)
Από προσωπική εμπειρία, αυτά τα γήπεδα είναι σχεδόν πάντα γεμάτα!Βρείτε κάποιους αξιοπρεπείς αντιπάλους και παίξτε basketforum vs αυτούς(να διαλέξουν όνομα tongue.gif )Καλή επιτυχία!!
*


Μπα, αν παίξουν μαζί μας δεν θα θέλουν να ξαναπαίξουν...γενικά...ποτέ! laugh.gif Ούτως ή άλλως, έχουμε "ανοιχτούς λογαριασμούς" με τον Dizzy, τον Suspect, τον Fatboy, τη Μίνα και τον Χάρη και αυτή η βεντέττα πρέπει κάποτε...να τελειώσει! tongue.gif

Ρε Χάρη, τώρα που το θυμήθηκα, πες στη Μίνα αν θέλει να έρθει.

Live και strength είναι off....as usual!
dizzy_fingers
QUOTE
Live και strength είναι off....as usual!

30.gif
Dromeas7
Εγώ μάλλον δεν θα μπορέσω...Δυστυχώς...
mikri prasini ollandeza
Βρείτε ποιος θα είναι ο κούκος γιατί 3 κι ο κούκος σας βλέπω!!! icon_drunk.gif Εγώ είδα στο όνειρό μου αυτόν τον αγώνα!Ήσασταν εδώ σε ένα κοντινό σχολείο και ήρθα εγώ και σας είδα καθισμένους όλους(πολύ ωραίοι φαινόσασταν 41.gif ) και σας δίνω το χέρι και κάνω...μικρή...και κάνετε...πράσινη Ολλανδέζα!Πολύ γέλιο!!Πορώθηκα με το όνειρο! 69.gif
harris
QUOTE(tsops @ Jun 28 2006, 04:13 PM)
Ρε Χάρη, τώρα που το θυμήθηκα, πες στη Μίνα αν θέλει να έρθει.
*


Κόουτς θα της το πω και είναι πολύ πιθανό να σας τιμήσει... ετσι και αλλιώς, που την χάνεις, που την βρίσκεις σε ένα γήπεδο είναι... Ασε που είχε κατέβει και Τρίπολη για το πανελλήνιο κορασίδων... Μουρλοκομείο μιλάμε... laugh.gif

Η βεντέτα που λες είναι πιθανό να τελειώσει την Κυριακή που εγω θα λείπω... Γιατί εάν είμαι και εγω παρόντας, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ... 69.gif 69.gif

Μακάρι να μπορούσα να ερθω...next time...
tsops
QUOTE(harris @ Jun 29 2006, 12:45 AM)
Κόουτς θα της το πω και είναι πολύ πιθανό να σας τιμήσει... ετσι και αλλιώς, που την χάνεις, που την βρίσκεις σε ένα γήπεδο είναι... Ασε που είχε κατέβει και Τρίπολη για το πανελλήνιο κορασίδων... Μουρλοκομείο μιλάμε... laugh.gif

Η βεντέτα που λες είναι πιθανό να τελειώσει την Κυριακή που εγω θα λείπω... Γιατί εάν είμαι και εγω παρόντας, ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ... 69.gif  69.gif

Μακάρι να μπορούσα να ερθω...next time...
*


Η βεντέττα τελειώνει μόνον όταν "τραγουδήσει η χοντρή κυρία" που λέει πάντα ο Γιατζόγλου! laugh.gif άρα μην στενοχωριέσαι, θα το επαναλάβουμε και θα έχεις την ευκαιρία να αποδειχθείς λάθος! 19.gif

Καλή ξεκούραση ρε...θα σου χρειαστεί... biggrin.gif
Air Kef
Keyser να με υπολογίζεις!Λοιπόν Κυριακή στις 3 στον Αγιο Προκόπη,ίσως ανεβάσω και φώτο με το ακριβές σημείο!

Άντε ρε κουφάλες κατεβείτε να έχει συμμετοχή!
suspect
Σπυρο, ολα ΟΚ ?

Κατεβαινουμε κανονικα ?
dizzy_fingers
Yeap.
Εκτός κι αν βρέχει. wink.gif
Τα λέμε πάνω.
Anaz
Ισως ερθω..
Ισως φερω κ εναν φιλο μαζι..
icon_wave.gif
dizzy_fingers
Τελικά ο καιρός απέτρεψε αυτό που φαινόταν ότι θα ήταν το πιο μαζικό και επιτυχημένο meeting από όλα όσα έχουν γίνει μέχρι στιγμής 24.gif...
Keyser_Soze
Εγώ πάντως το είπα... Ελάτε Νάξο να παίξουμε που σκάει ο τζίτζικας... Όοοοοοχι...! Εσείς θέλατε Αθήνα και Λεωφόρο Αλεξάνδρας...
dizzy_fingers
Θα μας πλήρωνες εσύ τα έξοδα μεταφοράς? 45.gif
Keyser_Soze
Εννοείται... Τι; Δεν το είχα αναφέρει αυτό; Κρίμα πέρασε τώρα... Του χρόνου πάλι...
fast.gif
dizzy_fingers
Παίζεις με τον πόνο μας εξυπνάκια?

Χμ...τί κουμπί είναι αυτό εκεί κάτω? Ban...αα, έχει κι ωραία χρωματάκια...τί να γίνει άραγε αν το πατήσω....


19.gif
Keyser_Soze
OOOOOOOOOOOOOXIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σόρι Σπύρο ακόμα να συνέλθω από το χθεσινό χανγκ όβερ, δε ξέρω τι λέω... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Άλλωστε είχε κωλόκαιρο σήμερα, χάλια τελείως... tongue.gif wacko.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.