Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Basketball Meeting III
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2
Keyser_Soze
Click to view attachment

Όρθιοι, αριστερά προς τα δεξιά: Fatboy, Dizzy, Leonkalf, Bonzo, Fragos, Morfi, Tsops
Καθιστοί, αριστερά προς τα δεξιά: Τζίνα (η γυναίκα του Fatboy), Μίνα (η φίλη του Χάρη), Harris, Suspect, Anaz

Μόνο εγώ ο αρχιμ@λ@κ@ς λείπω...
thrylos7
Τι χαρά δίνει το μπάσκετ...

QUOTE
Κάναμε ήδη ένα ανεπίσημο ο AirΚεφ, o Thrylos και γω, αν και δεν παίξαμε.
Το λειτουργικό κόστος του meeting έφτασε τα 8 Ευρώ.
Φωτογραφίες σε όλα τα επιλεγμένα κρεοπωλεία σε τιμές κόστους (8 ευρώ)! Ξεχρεώνοντας τους λογαριασμούς σας σε καταστήματα της Pizza Fun κερδίζετε ένα τενεκεδάκι Κόκα-Κόλεν!

24.gif
Επίσης, όσοι επιθυμούν, μπορούν να προμηθευτούν μπλουζάκια με φωτογραφία εμένα και τον holic να κοιτάμε αποσβoλωμένοι τον air να μασουλάει μπισκότα, από τη μπουτίκ του Άρη στο Παλέ, σε διάφορα μεγέθη... tongue.gif biggrin.gif
Οπότε, τέρμα για φέτος, ξεφύγαμε από τον προϋπολογισμό, συνάντηση στη Θεσσαλονίκη από του χρόνου πάλι...
harris
Περάσαμε σούπερ w00t.gif ... Κρίμα για όσους έχασαν την συνάντηση και ακόμα πιο κρίμα για όσους την έχασαν ενω δεν είχαν να κάνουν τπτ καλύτερο...


Την επόμενη φορά περιμένουμε οπωσδήποτε τις strength, live strong, trefoil, peka, basketomania, basket 4 και τις υπόλοιπες κοπέλες (Μίνα - Τζίνα) για ένα παιχνίδι αγοριών-κοριτσιών, αν και η μάχη θα είναι δύσκολη... biggrin.gif laugh.gif

Οπως συνήθως, μετά το παιχνίδι συνεχίσαμε οι περισσότεροι σε κοντινό σουβλατζίδικο για να αναπληρώσουμε ότι είχαμε χάσει σε αυτές τις περίπου τέσσερις ώρες... laugh.gif laugh.gif tongue.gif

edit: οσοι δεν με γνωρίζουν, θα με καταλάβουν από την φανέλα του Σπόρτιγκ που φοράω... cool.gif tongue.gif
NBAholic
Πάχυνες λίγο, ε; tongue.gif
harris
Γιατί ρε Χαρούλη, πότε με είδες ξανά...;;; ohmy.gif

Η αλήθεια είναι ότι πάχυνα λιγάκι blink.gif sad.gif
NBAholic
Σε μια απ'τις παλιές θρυλικές φωτογραφίες του φόρουμ.
Air Kef
Μια χαρά είσαι Χάρη!Ξύρισες και το μούσι βλέπω...Τέλεια σας κόβω πως ήσασταν!


QUOTE
Επίσης, όσοι επιθυμούν, μπορούν να προμηθευτούν μπλουζάκια με φωτογραφία εμένα και τον holic να κοιτάμε αποσβoλωμένοι τον air να μασουλάει μπισκότα, από τη μπουτίκ του Άρη στο Παλέ, σε διάφορα μεγέθη...  


Τα καλύτερα μπισκότα που έχω φάει σε καφετέρια πλάκα πλάκα..Να ευχαριστήσω και δημόσια Νότη και Χάρη που μου τα έδωσαν.......................................................όλα. biggrin.gif
Επίσης τον Νότη(δεύτερη φορά) που κάλυψε τα λειτουργικα έξοδα της συνάντησης.


Μορφή θα ανέβεις να πάμε εδώ για κάνα μονο-εφ'όσον συνεχιστεί η κατάληψη,γιατί αλλιώς από Σεπτέμβρη!-;;Περιμενουμε.

Θα οργανώσω πάντως μια συνάντηση σίγουρα.Στην Λάρισα;Όχι.Στην Θεσσαλονίκη;;Μπα..

Στην Νάξο!!Και όχι μια,καμιά 50αριά θα έλεγα!
Περιορισμένη συμμετοχή θα έλεγα,Εγώ κι ο Κάιζερ! icon_wave.gif
Live strong
Απ ότι κατάλαβα έχασα που δεν ήρθα αλλά δυστυχώς δεν ήταν στο χέρι μου… sad.gif
Μια ψυχή διάβαζε φιλοσοφία blink.gif μέχρι αργά το βράδυ οπότε όπως καταλαβαίνετε ήταν αδύνατο να έρθουμε…. Τι πήρε ο harris τηλέφωνο… τι πήρε ο tsops τηλέφωνο… icon_blahblah.gif ήταν αμετάπειστη… 33.gif ελπίζω να επαναληφτεί η συνάντηση και να είμαστε παρούσες αυτή τη φορά…
icon_joy.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ Jun 13 2006, 09:28 AM)
Απ ότι κατάλαβα έχασα που δεν ήρθα αλλά δυστυχώς δεν ήταν στο χέρι μου… sad.gif
Μια ψυχή διάβαζε φιλοσοφία  blink.gif μέχρι αργά το βράδυ οπότε όπως καταλαβαίνετε ήταν αδύνατο να έρθουμε…. Τι πήρε ο harris τηλέφωνο… τι πήρε ο tsops τηλέφωνο…  icon_blahblah.gif ήταν αμετάπειστη…  33.gif ελπίζω να επαναληφτεί η συνάντηση και να είμαστε παρούσες αυτή τη φορά…
icon_joy.gif
*


Πέστην ψυχή να κανονίσει να είναι στην επόμενη γιατί θα την ugly1.gif ! Άσε, θα της τα πω εγώ τη Τετάρτη... laugh.gif

Παιδιά πάντως ήταν πολύ ωραίο απόγευμα πραγματικά. Και μπασκετάκι καλό και επιβεβαιώνω αυτό που λέω συνήθως στα posts μου, δηλαδή ότι το μπασκετικό επίπεδο γνώσεων είναι υψηλό στο basketforum!

By the way, ο Suspect ψεύδεται ασύστολα! Εγώ απλή συζήτηση έκανα με τη κοπέλα και μέχρι και προμήθεια μου ζήτησε στο τέλος ο αχρείος laugh.gif

Πάμε για την ερχόμενη Κυριακή ακούω? χεχε, μάλλον την ερχομένη θα παίζω εγώ "εντός έδρας"... wink.gif

Σημείωση : Μπράβο "μάτι" ο Airambado. Όλους μας έπιασε! smile.gif
tsops
QUOTE(suspect @ Jun 12 2006, 06:34 PM)
δεν ντρεπεσαι ρε να γραφεις τετοια πραγματα;

tongue.gif

σε λιγο θα μας πεις οτι γυρισαμε και ταινια!!!

shot.gif  19.gif

λεει ψεμματα, μην τον πιστευετε!

icon_drunk.gif  blink.gif
*


Επιβεβαιώνω ότι ο Suspect έπαιξε αξιοπρεπή άμυνα στο "1 μέτρο" όπως πρέπει, όχι πιο κοντά. Κύριος! laugh.gif
Keyser_Soze
Λοιπόν Κεφ λέγε...
Το Σάββατο είσαι μέσα για μονάκι στο μετεωρολογικό;
Να σε μάθω κάτιτις γιατί μου φαίνεται ότι δεν το κατέχεις ιδιαίτερα... biggrin.gif tongue.gif icon_drunk.gif 69.gif
Εγώ με τον αδερφό μου και εσύ με τη Νίκη...
tsops
QUOTE(Keyser_Soze @ Jun 13 2006, 03:07 PM)
Λοιπόν Κεφ λέγε...
Το Σάββατο είσαι μέσα για μονάκι στο μετεωρολογικό;
Να σε μάθω κάτιτις γιατί μου φαίνεται ότι δεν το κατέχεις ιδιαίτερα... biggrin.gif  tongue.gif  icon_drunk.gif  69.gif
Εγώ με τον αδερφό μου και εσύ με τη Νίκη...
*


Keyser, Μη ξεχάσατε να αναρτήσετε το banner του basketforum για να καταλάβουν ότι τα μαγικά που θα κάνετε είναι από αυτό! Πως λέμε AND1 team laugh.gif

Σεπτέμβριο? ποιό Σεπτέμβριο? εγώ σε περιμένω τη ερχόμενη Κυριακή. Δεν ακούω δικαιολογίες! torture.gif
Keyser_Soze
Coach εγώ από αύριο θα είμαι σε μία παραλία στη Νάξο να λιάζομαι οπότε αν και είναι πολύ μεγάλο δέλεαρ το μίτινγκ την Κυριακή λίγο χλωμό μου φαίνεται να παρατήσω το νησί και να γυρίσω πίσω... cool.gif biggrin.gif
Θα μπαίνω όμως σε τακτά χρονικά διαστήματα στο φόρουμ να σας δείχνω φωτογραφίες από ηλιοκαμένες Ιταλίδες, ηλιοκαμένες Νορβηγίδες και ηλιοκαμένες Σουηδέζες και κάπου εκεί ανάμεσα θα βρίσκεται και η δική μου ηλιοκαμένη σκατόφατσα laugh.gif tongue.gif
tsops
QUOTE(Keyser_Soze @ Jun 13 2006, 03:51 PM)
Coach εγώ από αύριο θα είμαι σε μία παραλία στη Νάξο να λιάζομαι οπότε αν και είναι πολύ μεγάλο δέλεαρ το μίτινγκ την Κυριακή λίγο χλωμό μου φαίνεται να παρατήσω το νησί και να γυρίσω πίσω... cool.gif  biggrin.gif
Θα μπαίνω όμως σε τακτά χρονικά διαστήματα στο φόρουμ να σας δείχνω φωτογραφίες από ηλιοκαμένες Ιταλίδες, ηλιοκαμένες Νορβηγίδες και ηλιοκαμένες Σουηδέζες και κάπου εκεί ανάμεσα θα βρίσκεται και η δική μου ηλιοκαμένη σκατόφατσα  laugh.gif  tongue.gif
*


Αν είναι να μπαίνεις για αυτό, άστο. Καλά, το Μόρφιους το κακομοίρη δεν τον λυπάσαι δηλαδή? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Καλές διακοπές οσυ εύχομαι και μπες σύντομα να δεις τη νέα φωτό που θα ποστάρει ο Dizzy smile.gif
dizzy_fingers
Coach, έκλεισε το venue, ή είμαστε στο standby?
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 13 2006, 05:46 PM)
Coach, έκλεισε το venue, ή είμαστε στο standby?
*


Ψάχνω για venue αντίστοιχο της μπασκετικής μας ποιότητας! blink.gif Θα ξέρω οριστικά αύριο το μεσημέρι, οπότε θα σε πάρω τηλέφωνο και θα το ανακοινώσουμε. Φαντάζομαι το πιο ωραίο post μετά το Basketball Meeting IV, θα είναι του Suspect σε στυλ "μπήκα συγκινημένος στο θρυλικό γήπεδο όπου οι αδελφοί Μπιλήδες εκσφενδόνιζαν καρέκλες στην εξέδρα, οι αφοί Χριστοδούλου πατούσαν τους αντιπάλους στο κεφάλι και ο Θόδωρος με τον Θανάση Καραμανώλη κάρφωναν με τα κορδόνια τους!" laugh.gif
suspect
ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ ΡΕ!!!!

στο γηπεδο που ο ζαρκο εβαλε 54 ποντους
στο γηπεδο που επαιξε ο μελβιν τσιτουμ
στο γηπεδο που χορευε ο ντεϊβιντ ιγκραμ
στο γηπεδο που καρφωσε ο ρελφορντ
στο γηπεδο που εβγαζε τσιροτα ο τσιβιους

ρε κοουτς!

δεν αφηνουμε τα παιδια να παιξουν, να φερεις κανα καφασι μπυρες και σαν τις γερονταρες στο μαπετ σοου να κανουμε ενα holding back the years mix ?

biggrin.gif

υγ. ο μορφ γιατι δεν γραφει ρε, ντρεπεται ?
tsops
QUOTE(suspect @ Jun 13 2006, 06:17 PM)
δεν αφηνουμε τα παιδια να παιξουν, να φερεις κανα καφασι μπυρες και σαν τις γερονταρες στο μαπετ σοου να κανουμε ενα holding back the years mix ?

υγ. ο μορφ γιατι δεν γραφει ρε, ντρεπεται ?
*


Σιγά μη κρατηθείς εσύ και δεν μπιστήξεις το τόπι! biggrin.gif Καλά, η πιο γραφική φυσιογνωμία όλων ήταν πάντως ο Τσίβιους. Θυμάμαι κάθε φορά που στη γραμματεία καθόταν καμμιά κοπέλα....ώρε ποιός τον κράταγε ! (θα στα πω από κοντά, εδώ δεν μου επιτρέπεται)

Πληροφορίες μου λένε ότι ο Μόρφιους μετά την εμφάνιση της Κυριακής, προπονείται στο camp των Suns (το κανόνισε ο Dizzy laugh.gif )
thrylos7
QUOTE
Τα καλύτερα μπισκότα που έχω φάει σε καφετέρια πλάκα πλάκα..Να ευχαριστήσω και δημόσια Νότη και Χάρη που μου τα έδωσαν.......................................................όλα. 
Επίσης τον Νότη(δεύτερη φορά) που κάλυψε τα λειτουργικα έξοδα της συνάντησης.

Μη νομίζεις, θείος μου το έχει το μαγαζί. Τα έξοδα τα έβγαλα και με το παραπάνω... Πριν έρθω έφαγα καμιά δεκαριά μπισκότα να είμαι καλυμμένος... biggrin.gif
suspect
κατω τα βρωμοχερα σου ρε απο τον ντερικ τσιβιους τον 100σταποντο στο παγκοσμιου ακτινοβολιας πρωταθλημα ...των φιλιππινων!

ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΡΦΗ ΛΕΜΕ !!
Anaz
Λοιπόν...Τα παιδια με καλυψανε!Περασαμε πολυ ωραια,ελπιζω την αλλη βδομαδα να επαναληφθει γιατι τωρα που ξαναπιασα λιγο το αθλημα εχω Κ@αυλ$σει κ χαιρομαι που επιτελους βρηκα ωραια παρεα για ατελειωτο μπασκετακι.. biggrin.gif

Με το που μπηκα στο γηπεδο αν κ ημουν ντοπαρισμενος κ ετοιμος για αγρια μαχη με τον morfi,μολις με κοιταξε με το wild morfious style look με ψαρωσε!! help.gif

Προσωπικα σε γενικες γραμμες τα πηγα καλυτερα απ'ότι περιμενα!Αν κ τα πατηματα μου δεν ηταν οσο καλα θα ηθελα κ σε συνδυασμο με την ανασφαλεια λογω απουσιας οικειοτητας με την πορτοκαλι θεα,αλλα κ του γλιστερου παρκε,δεν μπορεσα να παρω τα ντραιβ μου που με κανανε διασημο στα streetball playground του Πειραια!! tongue.gif 3-4 που πηρα δεν πολυβγηκαν αλλα θα επανελθω δριμυτερος! banana.gif

Ο tsops ξερει καλα τα μυστικα της πορτοκαλιάς μπαλας,εμπνεει σιγουρια,εχει πολυ καλη αισθηση του χωρου,ειναι πολυ καλος πασερ κ παιζει για τους συμπαιχτες του!Μπλοκαρει,παιρνει ριμπαουντ,ντραιβ,πασαρει κ πηδαει κ σαν 20χρονος!! 41.gif Γενικα ειναι παιχτης που γουσταρης να εχεις συμπαιχτη!coach σε θελω στη ομαδα ΜΟΥ!!!!!!!!!

Ο suspect του αρεσει να παιρνει τις προσπαθειες οταν η μπαλα καιει,ενω κ στο δημιουργικο κομματι εντυπωσιασε με τις μαγικες του πάσες!Εχει τσαμπουκα,εκμετταλεύεται το κορμι του κ ας στερειται υψους ειναι δυναμικος κ στην ρακετα!!

Ο Keyser ειναι ο baby-Ben!!Δυναμη κατω απ'την ρακετα,ομαδικος,καλος αμυντικος με εφεση στο ριμπαουντ χωρις να υστερει σε ταχυτητα κ εκρηκτικοτητα!

Ο dizzy ειναι ο αρχοντας της ρακετας!Πολυ καλος σκορερ με εξαιρετικες κινησεις,δυνατο αλμα,πολυ καλες τοποθετησεις βλεπει κ γηπεδο,παιρνει δυο παιχτες πανω του κ μπορει κ να δημιουργησει!Λιγο αν βελτιωθει στη περιφερεια κ στη δυναμη στο μπλοκ θα'ναι απιαστος!

Ο Βονzo ειναι ριμπαουντομηχανη καλυτερη κ του Ροντμαν!!Αν κ αδυνατος βγαζει τρομερη ενεργεια κατω απ'την ρακετα κ ώντας ουσιαστικός εξεθεσε ανεπανορθωτα τον φαντεζί dizzy tongue.gif ,παιρνοντας του πολλα ριμπαουντ κ πετυχαινοντας αρκετα ευκολα καλαθια κατω απ'την ρακετα!!

Ο morfi απλα...Η ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ!!!!

Ο Χαρης πολυ καλος σουτερ,δεν τα χανει ελευθερος,ενω φαινοταν σε όλες κινησεις του οτι ΞΕΡΕΙ μπασκετ!!

Ο Leonkalf εκανε μπαμ οτι εχει δουλεψει παρα πολυ τοσο σε ομαδικο οσο κ σε ατομικο επιπεδο!Γερο κορμι,ΠΟΛΥ καλος σουτ,εξαιρετικος στις τοποθετησεις του κ αθλητικοτατος!!

Ο Fatboy,γονος του Tony Parker,fanhke οτι το κατεχει το τοπι κ ας μην του βγηκαν παρα πολυ ολες οι προσπαθειες!Πολυ καλή ντριπλα,εξαιρετικο ντραιβ,αθλητικο σωμα κ πηδαει στον θεο!Απ'τους παιχτες που σιχαινεσαι αλλα κ γουσταρεις να μαρκαρεις!!

QUOTE
Πηδάει ως σωστός χριστιανός (στο θεό)
Aσε coach..Το αλμα ηταν η αγαπη μου!!Θυμαμαι στα 16 που καρφωνα κ τωρα ισα που φτανουμε στεφανι..Παλια μεγαλεια.. sad.gif
Anaz
A!Παρεπιμπτοντως...
Δεν τον παω μια τον Κομπι!Δωρο ειναι η μπλουζα απο πορωμενο ξαδερφο απo L.A.!Οχι τιποτ'αλλο αλλα μη μου βγει κ τ'όνομα!! 19.gif
tsops
QUOTE(Anaz @ Jun 14 2006, 12:41 AM)
Ο tsops...κ πηδαει κ σαν 20χρονος!!
*


icon_joy.gif icon_workout.gif icon_wave.gif hammer.gif banana.gif afro.gif 6.gif blush.gif

Μην σε ανησυχεί, θα κανονίσουμε να είμαστε στην ίδια ομάδα τη Κυριακή biggrin.gif
peka
Coach βλεπω διεπρεψες στο γηπεδο...
Θρυλος δηλαδη εντος και εκτος γηπεδου...!!!
smile.gif

Μμμ... και μενα βλεπετε με κρατησαν οι ολιγοημερες διακοπες μακρια απο τη συναντηση. Θελω να πιστευω ομως οτι στην επομενη θα μπορεσω να παρευρεθω...
tsops
QUOTE(peka @ Jun 14 2006, 12:59 PM)
Coach βλεπω διεπρεψες στο γηπεδο...
Θρυλος δηλαδη εντος και εκτος γηπεδου...!!!
smile.gif

Μμμ... και μενα βλεπετε με κρατησαν οι ολιγοημερες διακοπες μακρια απο τη συναντηση. Θελω να πιστευω ομως οτι στην επομενη θα μπορεσω να παρευρεθω...
*


Θρύλος εγώ?!!! Βάζελος είμαι παιδί μου! biggrin.gif

Καλά, από αυτά που βλέπεις και γράφονται, βγάλε τα μισά, κόψε το 1/3, διαίρεσε διά του 4, αφαίρεσε 5 και θα αγγίξεις την πραγματικότητα. Την ερχόμενη Κυριακή θα ξαναπαίξουμε...σε λίγο βγαίνει νέα ανακοίνωση! smile.gif
Live strong
Coach βλεπω διεπρεψες στο γηπεδο...
Θρυλος δηλαδη εντος και εκτος γηπεδου...!!!


Μμμ... και μενα βλεπετε με κρατησαν οι ολιγοημερες διακοπες μακρια απο τη συναντηση. Θελω να πιστευω ομως οτι στην επομενη θα μπορεσω να παρευρεθω...



QUOTE(tsops @ Jun 14 2006, 01:19 PM)
Θρύλος εγώ?!!! Βάζελος είμαι παιδί μου! biggrin.gif

Καλά, από αυτά που βλέπεις και γράφονται, βγάλε τα μισά, κόψε το 1/3, διαίρεσε διά του 4, αφαίρεσε 5 και θα αγγίξεις την πραγματικότητα. Την ερχόμενη Κυριακή θα ξαναπαίξουμε...σε λίγο βγαίνει νέα ανακοίνωση! smile.gif
*


Μην τον ακούς… rolleyes.gif ξέρεις πως φουσκώνει σαν τον γάλο που ακούει τέτοια; 19.gif Όπως όλοι οι άντρες βέβαια που ακούνε κομπλιμέντα. wink.gif
Πάντως πραγματικά χάσαμε και οι δυο που δεν πήγαμε… περάσανε πολύ ωραία! sad.gif
Dromeas7
Ζηλεψα!!!!

Πρεπει να τα περάσατε τέλεια κουφαλίτσες!!Τουλάχιστον έκανα τα μπανάκια μου!!Αλλα με τέτοιο κωλόκαιρο που να μαυρίσω!!! 68.gif

Περιμένω το επόμενω μιτινγκ.

Τελικά ο Dizzyακός είναι πάνω απο όλα μια τεράστια παρέα!!!Μπράβο παιδες!!!
morfi
QUOTE(Dromeas7 @ Jun 14 2006, 08:43 PM)
Ζηλεψα!!!!

Πρεπει να τα περάσατε τέλεια κουφαλίτσες!!Τουλάχιστον έκανα τα μπανάκια μου!!Αλλα με τέτοιο κωλόκαιρο που να μαυρίσω!!! 68.gif
*

Εγω ζηλευω εσενα που πας για μπανακια... Ποσες τοπλες υπηρχανε? w00t.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.