Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΦΕΥΓΕΙ Ο ΙVERSON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Eastern Conference
Pages: 1, 2
Pierce
μλκια δικια μου. σορρυ μπερδευτηκα. τελικα πιασαν πολυ κοροιδο τους 76ερς 19.gif
Alexmei
Να ρωτίσω κάτι; απέσυρε τον αριθμό η Φίλι;

επίσης: μία πρώτη ματιά στην νέα φανέλα του Al...Μόνο αυτήν μπόρεσα να βρω..(και έφτιαξα και μία smile.gif )

NBAholic
Mπράβο ρε, είσαι καλός ράφτης!

QUOTE
Να ρωτίσω κάτι; απέσυρε τον αριθμό η Φίλι;


Δεν αποσύρονται φανέλες για εν ενεργεία παίχτες. Όταν αποσυρθεί, πιστεύω πως θα το κάνουν.
Alexmei
ωραία ευχαριστώ! smile.gif (και για τα δύο biggrin.gif tongue.gif )
Keyser_Soze
Από sportfm.gr

Κατηγορηματικά διέψευσε τους ισχυρισμούς των διοικούντων των Φιλαδέλφειας 76ερς πως η ανταλλαγή του έγινε κατόπιν επιθυμίας του ιδίου ο Άλεν Άιβερσον. Ο «answer», που την Παρασκευή αναμένεται να κάνει το ντεμπούτο του με τη φανέλα της νέας του ομάδας, Ντένβερ Νάγκετς, ξεκαθάρισε πως ουδέποτε ζήτησε ο ίδιος να αποχωρήσει, αλλά αναγκάστηκε να το κάνει αφού δεν υπήρχε διάθεση για να γίνουν οι απαιτούμενες αλλαγές προκειμένου να επιστρέψουν οι Σίξερς στις επιτυχίες.

«Δεν πήγα έτσι απλά και ζήτησα να γίνω ανταλλαγή. Εξέφρασα τη δυσαρέσκειά μου για το μπάσκετ που παίζαμε. Δεν παίζαμε όπως πρέπει για να κερδίζουμε και είπα πως αν συνεχίσουμε να αγωνιζόμαστε κατά αυτόν τον τρόπο, δεν θέλω να είμαι κομμάτι αυτής της ομάδας. Είπα στους συμπαίκτες μου πως μου άρεσε πολύ να αγωνίζομαι μαζί τους, αλλά εφόσον δεν υπήρχε πρόθεση από την ομάδα να γίνουν αλλαγές, δεν ήθελα να συνεχίσω. Πάντως δεν έχω παράπονο από τον προπονητή (Μόρις Τσικς) ή τη διοίκηση. Μου έδωσαν την καλύτερη δυνατή ευκαιρία στέλνοντάς με στο Ντένβερ. Τους είμαι ευγνώμων και τους εύχομαι καλή συνέχεια. Απλώς είχε έρθει η ώρα για μια αλλαγή. Τόσο οι Σίξερς όσο κι εγώ πρέπει να κοιτάξουμε μπροστά», δήλωσε ο τέσσερις φορές πρώτος σκόρερ του ΝΒΑ.
husse#5
διστιχς φεθγει τι να κανοθμε αθτα εχει ι ζωη κριμαααααααααααααααααα
husse#5
γιο αδερφια τι να κανουμε διστιιιιιχως θα κλαψω ,ειμαι φαν αθτο δεν θα αλλαξει ποτεεεεεεεεεεεεεεMy Webpage
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.