Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Football manager
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3, 4
Pierce
Υπαρχει κανεις να βοηθησει γιατι ειμαι ενα βημα πριν να το σπασω;
Εχω μπει στον editor για να χωσω τις μετεγγραφες του Δεκεμβρη κανω save ολα καλα, αλλα δεν με αφηνει να κανω load, (σε new game ξεκαθαριζω), αλλη database περα απο την official . Το αρχειο ειναι σε .dbc , εχω φαει το Νet, τα fora, αλλα λυση δεν εχω βρει


appreciated που λενε και στο χωριο μου



edit: Το χω..... smile.gif
Air Kef
Τελικά κάποια πράγματα δεν θα αλλάξουν ποτέ.! 71.gif
T.W.Is.M.
Να το αναβιωσω λιγο το θεμα, λογω και της κυκλοφοριας του FM2012? Οποιος εχει να πει κατι, εχει δοκιμασει την τελευταια βερσιον, ας μιλησει εδω ή ας σωπασει για παντα... smiley.gif
Magnus92
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 28 2011, 19:34 ) *
Να το αναβιωσω λιγο το θεμα, λογω και της κυκλοφοριας του FM2012? Οποιος εχει να πει κατι, εχει δοκιμασει την τελευταια βερσιον, ας μιλησει εδω ή ας σωπασει για παντα... smiley.gif


Αγαπητε Σερβοφιλε, αν και παντελως ασχετος με videogames κτλ, ομολογω πως το μανατζερ το αγαπαω ολιγον τι, οποτε δοκιμασα και εβαλα το παιχνιδι στον υπολογιστη μου.
Δυστυχως ομως λογω φορτου τον τελευταιο καιρο, δεν εχω προλαβει να ασχοληθω πολυ μ' αυτο...

Αυτο που εκανε εντυπωση στην αρχη παντως ( και δεν ξερω αν υπηρχε και στα προηγουμενα παιχνιδια, μιας και το τελευταιο που ειχα παιξει ηταν το 2009 ) , ειναι οι συνεντευξεις τυπου ! Μιλαμε για απιστευτο ογκο ερωτησεων και δυνατων απαντησεων.
Ακρως ρεαλιστικο στοιχειο !


Θα επανελθω οταν ασχοληθω λιγο παραπανω !
SG3ptshooter
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 28 2011, 19:34 ) *
Να το αναβιωσω λιγο το θεμα, λογω και της κυκλοφοριας του FM2012? Οποιος εχει να πει κατι, εχει δοκιμασει την τελευταια βερσιον, ας μιλησει εδω ή ας σωπασει για παντα... smiley.gif

έπαιξα μια σεζόν περίπου Άγιαξ, παρότι υπόσχονταν πολλές ουσιαστικές αλλαγές εμένα μια απ' τα ίδια μου φάνηκε, πολύ καλό σε αυτό που κάνει αλλά χωρίς να έχει πραγματικές διαφορές ή να είναι πιο περίπλοκο. Κάπου στην άνοιξη εκτιμώ θα ξαναπαίξω.
T.W.Is.M.
Θα μοιραστω μαζι σας την εμπειρια μου απο το προσφατο καψιμο. Τους λογους θα τους καταλαβει οποιος τη διαβασει.
Σεζον 2011-12 με Ολυμπιακο. Αφηνουμε το ελληνικο πρωταθλημα, η πορεια εκει δε μας αφορα(και δεν εχει κριθει τιποτα γιατι ακομα δεν εχω τελειωσει τη σεζον) και παμε στην Ευρωπη. Ομιλος CL με Ιντερ, Βιγιαρεαλ και...Ντορτμουντ. Μετα απο 5 αγωνιστικες με μεγαλα ματς και καλες εμφανισεις γενικα βρισκομαι στην 4η θεση με 6 βαθμους(ας οψεται το 2-3 απο την Ντορτμουντ στο Καραισκακη). Μπροστα μου ειναι Βιγιαρεαλ και Ιντερ με 7(σ αυτο το σημειο θα ηθελα να ευχαριστησω τον Ντιεγκο Φορλαν που πηρε κοκκινη στο 2' στο Καραισκακη και ακολουθησε μεγαλοπρεπες καλωσορισμα...καλως τα παιδια καλως τα 3-0) και πρωτη η Ντορτμουντ με 9. Καμια ομαδα δεν εχει εξασφαλισει την προκριση και ολοι ειναι μεσα στο παιχνιδι(μονο οι Γερμανοι ξερουν οτι θα συνεχισουν στην Ευρωπη). Την τελευταια αγωνιστικη παω στο Μαδριγαλ να παιξω με το κιτρινο υποβρυχιο( tongue.gif ). Θελω νικη για να περασω και περιμενω στο αλλο παιχνιδι να μη χασει η Ντορτμουντ στην εδρα της απο την Ιντερ. Θυμιζει κατι? rolleyes.gif
Το αποτελεσμα ηταν να κερδισω 0-2 με μεγαλειωδη εμφανιση του Φουστερ(2 γκολ εναντιον της παλιας του ομαδας), αλλα να μεινω 3ος γιατι η Ντορτμουντ εχασε στην εδρα της απ την Ιντερ και περασαν χερι-χερι(οχι με τον Καρατζαφερη, μονοι τους tongue.gif ). Τυχαιο? Δε νομιζω! smiley.gif
Ελπιζω να μη δουμε το ιδιο εργο και αυριο στον πραγματικο αγωνα...
priest
μακραν η κορυφαια μ η επιτυχια στο football manager...εφτασα μεχρι τα ημιτελικα που τελικα αποκλειστηκα απο την μιλαν(3-2 εκτος 0-0 εντος εχοντας χασει 2-3 μεγαλες ευκαιριες)

γενικα τα εχω παει πολυ καλα...εχω φτασει σε προημιτελικο αλλα και ημιτελικο στο europa league..εχω φτασει 2 φορες στους 16 του τσ.λ και αλλη μια φορα η 2(δεν θυμαμαι καλα)στα προημιτελικα του τσ.λ.

5 συνεχομενα πρωταθληματα με πανω απο 10 ποντους διαφορα απο τον δευτερο,4 η 5 κυπελλα.

τα πρωτα 2 χρονια πουλησα σχεδον ολους του παικτες και με καλο σκαουτιν πηρα νεους παικτες(16-18) που σε 2 χρονια πηραν θεση βασικου.

τωρα εχω ξεκινησει να κανω και ακριβες μεταγραφες με σκοπο εννοειται να παρω το τσ.λ...(αυτο επιθυμω αλλα...)


HLR CENATION
Mου δανεισε ενας φιλος το football manager 2011 και δεν λεω να ξεκολλησω.

Εχω παρει την Σελτικ και εχω κανει μεταγραφες κυριως απο τσαμπιονσιπ και απο Α γγλιας.

Τερμα εχω τον Χρυσοστομο τον Μιχαιλιδη ππου στα 36 του αποτελει εγγυηση.

Στο πρωταθλημα ειμαι στην 12η αγωνιστικη και ειμαι 2 βαθμους πισω απο την Ρειτζερς.

Στο ολντ φιρμ ηττηθηκα καθως εχασα με 2-1.Κατεβηκα με 5-4-1 και αντεπιθεσεις.

Παντως σαν μεγαλη μου επιτυχια οτι καταφερα να περασω την ομαδα στους ομιλους του Γιοροπα Λιγκ.

Περιμενω πως και πως να βγει το καινουργιο ωστε με την Σελτικ χωρις να υπαρχει πια η ρειτζερς να κατακτησω ευκολα τον τιτλο.
tsitum
Βρειτε και φυλακιστε αυτους που φτιαξανε το 15 κ δεν με αφηνουν να περασω την Αρσεναλ, τη Γιουναιτεντ και την (ω Θεε μου ντρεπομαι που θα το γραψω) ΕΒΕΡΤΟΝ.
Σα να ζουμε στο 1970 που πρεπει να ηταν η καλυτερη χρονια της, οταν την απεκλεισε ο ΠΑΟ, και στο παραμορφωτικο αυτο παιχνιδι την εχουν κανει ενα κραμα Ρεαλ και Μπαρτσελονα με αρμονια σαν οι παιχτες να παιζουν μαζι απο τα χρονια της παιδικης χαρας.
Θα βρισκω εγω παιχταραδες για να τροφοδοτω αυτα τα παρασιτικα σωματεια, γιατι μελι πρεπει να εχουν και μου ζητανε ολοι να φυγουν.
Μεγαλα σωματεια εφτασε η ωρα σας. 9 και 40 πρωτα λεπτα
giorgos14
QUOTE(tsitum @ Jun 19 2015, 18:40 ) *
Βρειτε και φυλακιστε αυτους που φτιαξανε το 15 κ δεν με αφηνουν να περασω την Αρσεναλ, τη Γιουναιτεντ και την (ω Θεε μου ντρεπομαι που θα το γραψω) ΕΒΕΡΤΟΝ.
Σα να ζουμε στο 1970 που πρεπει να ηταν η καλυτερη χρονια της, οταν την απεκλεισε ο ΠΑΟ, και στο παραμορφωτικο αυτο παιχνιδι την εχουν κανει ενα κραμα Ρεαλ και Μπαρτσελονα με αρμονια σαν οι παιχτες να παιζουν μαζι απο τα χρονια της παιδικης χαρας.
Θα βρισκω εγω παιχταραδες για να τροφοδοτω αυτα τα παρασιτικα σωματεια, γιατι μελι πρεπει να εχουν και μου ζητανε ολοι να φυγουν.
Μεγαλα σωματεια εφτασε η ωρα σας. 9 και 40 πρωτα λεπτα



Με ποια ομαδα παιζεις ρε μεγαλε;
tsitum
Με την ομαδα που χτυπησε ενα πρωταθλημα μονο και μονο επειδη ηταν αναγκαιο για να παρει 2 πρωταθλητριων 77.gif
Dreamerpanos
http://www.sport-fm.gr/article/Nikolas%20A...Manager/3103776

Τι έκανε ο τρελάρας ρε....

Ετοιμάζω βαλίτσες για Λονδίνο,Jordan Veretout σου ρχομαι! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.