Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Football manager
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3, 4
Achilleas13
Μην ανησυχεις τον Δεκεμβριο θα σου δοσει λεφτα ο προεδρος αν και οχι τοσα για ουσιαστικη ενισχυση


Επιπλεον καλο παικτακη ειναι ο Bojan και ο Gay( laugh.gif laugh.gif laugh.gif )Assulin απτην Γ ομαδα της Μπαρστα.Γενικα για καλους παικτες ψαξτε στις μικρες ομαδες της ισπανιας και της ιταλιας
B for Basketball
πωπω φιλε...fm και ξερο ψωμι..μεχρι κ περυσι επαιζα κ 12ωρα συνεχομενα....την μιλαν την ειχα κανει ομαδα ονειρο...το ιδιο κ τιν μπαρτσα....το επαιζα απο τοτε που ειχε βγει το cm 00-01...ρε παιδια ομως...ξερετε που μπορω να βρω σερβερς να παιζω ονλαιν???????
Achilleas13
QUOTE(B for Basketball @ Jul 31 2007, 04:08 PM) *
πωπω φιλε...fm και ξερο ψωμι..μεχρι κ περυσι επαιζα κ 12ωρα συνεχομενα....την μιλαν την ειχα κανει ομαδα ονειρο...το ιδιο κ τιν μπαρτσα....το επαιζα απο τοτε που ειχε βγει το cm 00-01...ρε παιδια ομως...ξερετε που μπορω να βρω σερβερς να παιζω ονλαιν???????



Για ονλαιν κατι με το καινουριο θα γινει αλλα δεν το εχω ψαξει για περισσοτερς πληροφοριες
Οσο για τη Μιλαν και εγω την ειχα κανει υπερομαδα.Να ναι καλα και ο σιλβιο που την χρονια που πηγα(3η πρεπει να ηταν) μου εδοσε ενα σορο λεφτα
Igor
Τι Μιλαν και Μπαρτσελονα, παρτε Χαρτπουλ και τα μυαλα στα καγκελα !!!

Να σας προτεινω και μερικα παιχτακια:

Jelle Van Damme
Anthony Vanden Borre
Gay Assulin ( που προτεινε Ευστοχα καποιος )
Leonel Nuniez (του ΟΣΦΠ, φθηνος !!!)
Αaron (Valencia)
Floro Flores
Sifakis (OFI)
Emilio Nsue (σε 5 χρονακια, ΠΕΤΑΕΙ)
Μarinkovic (εγγυηση)
Guardado
Millan
Erwin Avalos
Salvador Cabanas
Nicolas Cordova
Jorge Valdivia
Avine
Chris Ronaldo
Σαντερλαντ ρε! Προσκύνησε η Αγγλια στην ομαδαρα που εχω κανει! Bojan-Assulin-Denilson-Hernandez-Ustari-Vanden Borre-Ratinho-Bale-Trecarichi
msg
βγήκς φμ2008;;;;; αν ναι θα τρελαθώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! στο 2006 έκανα πράγματα και θαύμτα με λυόν καθώς κατακτούσα ό,τι διοργάνωση έβρισακ στο δρόμο μου!!!!!!!!!
στο 2007 είχα πάει με οσφπ με μπόρχα , ντομί, ζεβλάκοφ κλπ στους 4 του τσ.λ.!!!!!!!!! μετά πήρα παικταράδες: Antintop, Kaboul, Giglioti, Murphy, Denilson, Ramon, Cristodoulopoulo, Fulop, Alexander και άλλους , αλλά μια μέρα μου κόλλησε και τώρα έχω το αρχείο και δεν μου κάνει load....γνωρίζει κανείς κάτι;;;; σώώώώώώώώώώώώώστε μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....................
ξεκίνησα και ως άνεργος στο 2006 με πήρε ο πανιώνιος και βγήκα 3ος στο πρωτάθλημα και πάω για ουέφα!!!!
και στο 2007 ως άνεργος με πήρε η μπρέντα και βγήκα τσ.λ. στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος αλλά αποκλείστηκα από την ρόμα....πάω ουέφα τώρα!!!!!!

συστήματα καλά και αγαπημένα μου: α)4-4-2 με ρόμβο στο κέντρο
β) 4-1-2-2-1 δηλαδή 1 DMC, 2 MC , 1 AMR , 1 AML, 1 FC γ) 4-2-3-1 δηλαδή 2 MC ( ΒΕΛΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ), 3 AMC (ΟΙ 2 ΠΙΟ ΠΛΑΓΙΟΙ ΒΕΛΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΩΡΟ), 1 FC
d) 4-2-1-3 (ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΠΟ ΟΛΑ!) 2 DMC, O MC, 1 AMC, 3 FC
liolias
Καλα αμα βγει το καινουριο θα γινει ο χαμος. Εγω πριν 2 χρονια που ειχαμε βγει 4 τα σαρωσα ολα στο μανατζερ! Α ρε Ζοελ!!
Pierce
λιγο που εψαξα δεν βρηκα κανα patch για τα νεα ροστερ για να τα βαλω στο 07. ακουω προτασεις(nbaer που εισαι;;;; tongue.gif )
center
αρρώστια και πόρωση με το fm. Με το FM 2007 με ομάδα την Liverpool είχα κατακτήσει τα πάντα επί 5 χρόνια.. trick: μπορείς να πάς στο Fm editor και να αλλάξεις τα δεδομένα των παικτών, όπως ηλικίες, αποδόσεις!! smile.gif smile.gif smile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif smiley.gif smiley.gif
Keyser_Soze
Το καινούριο μάνατζερ βγήκε!!

Bye bye ζωή... icon_wave.gif
Pierce
QUOTE(center @ Oct 18 2007, 17:13 ) *
. trick: μπορείς να πάς στο Fm editor και να αλλάξεις τα δεδομένα των παικτών, όπως ηλικίες, αποδόσεις!! smile.gif smile.gif smile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif smiley.gif smiley.gif

χαλας ολη την μαγεια του παιχνιδιου, 68.gif
Flash
Μάλλον είμαι ο μοναδικός άρρεν Έλληνας χρήστης υπολογιστών με ηλικία <25 που να μην έχει παίξει ποτέ ούτε μία έκδοση του football manager ε; blink.gif

Μήπως πρέπει να ανησυχώ; unsure.gif
NBAer
QUOTE(Flash @ Oct 18 2007, 20:48 ) *
Μάλλον είμαι ο μοναδικός άρρεν Έλληνας χρήστης υπολογιστών με ηλικία <25 που να μην έχει παίξει ποτέ ούτε μία έκδοση του football manager ε; blink.gif

Μήπως πρέπει να ανησυχώ; unsure.gif


Δεν πρεπει να ανησυχεις.
Εξαλλου το ρεκορ που εχω εγω ειναι καλυτερο. biggrin.gif
Εγω εγκατεστησα το εν λογω παιχνιδι ασχοληθηκα 2-3 μηνες μαζι του, κολλησα με αυτο, και μετα για να αποδειξω οτι εχω πανισχυρο αυτοελεγχο σταματησα να παιζω. Και τα καταφερα....

Αν το καταφερεις και εσυ τοτε μπαινεις και εσυ στο ολιγομελες club μου..... smile.gif
sihainas
Εγώ πάλι παίζω το συγκεκριμένο παιχνίδι από το Championship Manager 3... αλλά με το μόνο που είχα κολλήσει ήταν το 4 όπου είχα κολλήσει πραγματικά όμως... μιλάμε για πολλές ώρες...τα υπόλοιπα τα βάζω παίζω καμιά σαιζόν το πολύ και μετά το παρατάω... το 2008 ακόμα δεν το έχω κοιτάξει καν από χθες που το εγκατέστησα... rolleyes.gif
center
QUOTE(pierce21 @ Oct 18 2007, 20:44 ) *
χαλας ολη την μαγεια του παιχνιδιου, 68.gif



Ναι όμως είναι συναρπαστικό, γιατί μπορείς να φτιάξεις την αγαπημένη σου ομάδα και να βάλεις σε αυτή τα ονόματα φίλων σου, γνωστών σου ακόμη και το δικό σου..Έτσι το παιχνίδι σου προσφέρει και άλλη μια λύση ώστε να μην το βαρεθείς (πράγμα αδύνατον)!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Air Kef
QUOTE
Εγω εγκατεστησα το εν λογω παιχνιδι ασχοληθηκα 2-3 μηνες μαζι του, κολλησα με αυτο, και μετα για να αποδειξω οτι εχω πανισχυρο αυτοελεγχο σταματησα να παιζω. Και τα καταφερα....

Αν το καταφερεις και εσυ τοτε μπαινεις και εσυ στο ολιγομελες club μου.....


Αν εχεις τετοιο πανισχυρο αυτοέλεγχο,που καταφερες να κοψεις το φμ δοκιμασε να ερωτευτεις. Εκει να σε δω. wink.gif

Εχω να παιξω απο τα χριστουγεννα,ωστοσο μαλλον θα ξαναρχισω συντομα.


Ρε Φλας,δοκιμασε.Παρε την Reading και οδηγησε την στην κορυφη.Μπορεις. smile.gif
Wilkinson
Ego ixa peksi prin kero to demo alla mporuses na epileksis mono to agliko protathlima...
Kseri kanis apo pou mporo na katevasw to pexnidi olokliro???

Sorry gia greekenglish
dizzy_fingers
QUOTE(Wilkinson @ Oct 19 2007, 02:48 ) *
Sorry gia greekenglish

...αλλά???? (ο λόγος που γράφεις έτσι και ταλαιπωρείς τα ματάκια μα?)
center
το Football Manager 2008 βγήκε και μπορείτε να το κατεβάσετε από. Επειδή όμως αυτή η ιστοσελίδα κατεβάζει από το rapid share αν δεν έχετε premium account θα πρέπει να περιμένετε για να ξανα κατεβάσετε..
άντε συμφορουμίτες, καλή διασκέδαση (και καλό κάψιμο...) tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Wilkinson
QUOTE(center @ Oct 25 2007, 10:13 ) *
το Football Manager 2008 βγήκε και μπορείτε να το κατεβάσετε από. Επειδή όμως αυτή η ιστοσελίδα κατεβάζει από το rapid share αν δεν έχετε premium account θα πρέπει να περιμένετε για να ξανα κατεβάσετε..
άντε συμφορουμίτες, καλή διασκέδαση (και καλό κάψιμο...) tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
smiley.gif smiley.gif smiley.gif

thanks biggrin.gif
Pierce
QUOTE(center @ Oct 25 2007, 10:13 ) *
το Football Manager 2008 βγήκε και μπορείτε να το κατεβάσετε από. Επειδή όμως αυτή η ιστοσελίδα κατεβάζει από το rapid share αν δεν έχετε premium account θα πρέπει να περιμένετε για να ξανα κατεβάσετε..
άντε συμφορουμίτες, καλή διασκέδαση (και καλό κάψιμο...) tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
smiley.gif smiley.gif smiley.gif

1)please μην βαζεις τοσα πολλα εμοτικον χωρις λογο,
2)οποιος προλαβε προλαβε το λινκ θα αφαιρεθει απο το ποστ.
Keyser_Soze
Πώρωση το νέο Μάνατζερ!!!
Ξεκίνησα αρχικά με την Άστον Βίλα (ενθουσιασμένος από το ντέμο που είχα πάρει την Μάντσεστερ Σίτι και είχα πάει καλά) αλλά μετα από 2-3 μήνες περίπου το έκλεισα γιατί το βαρέθηκα τελείως το αγγλικό πρωτάθλημα.
Έτσι πήγα στην αγαπημένη μου Φιορεντίνα όπου πούλησα τον Μούτου και πήρα τον Μπερμπάτοφ και παίζω και μπαλάρα. Τελευταία νίκη 3-0 επί της Μίλαν.

Αργότερα θα γράψω και για μερικά παιχτάκια που έχω ξεχωρίσει.
D_WILL_8
Παιδιά δύο είναι οι παιχταράδες για ομάδες με σχετικά μικρό μπάτζετ...
1)Piatti,Estudiantes
2)Mika Aaritalo
αλλά πρέπει να βιαστείς για να τους κλείσεις
center
QUOTE(pierce21 @ Oct 25 2007, 13:37 ) *
1)please μην βαζεις τοσα πολλα εμοτικον χωρις λογο,
2)οποιος προλαβε προλαβε το λινκ θα αφαιρεθει απο το ποστ.



Οκ θα προσπαθήσω να τα ελαττώσω αν και δε νομίζω ότι κάνουν κακό. sad.gif Όσο για το λινκ ζητώ συγνώμη αν δεν έπρεπε να το προσθέσω στο reply. sad.gif Όποιος από εσάς πάντως θέλει το παιχνίδι μπορεί να μου στείλει personal message για να του πω που μπορεί να το βρει...
smile.gif smile.gif
Keyser_Soze
Λοιπόν, 5 παικτάκια που έχω ξεχωρίσει:
Ever Banega, Boca, DM: Απίστευτη ταλεντάρα που έχει τα φόντα να γίνει το καλύτερο αμυντικό χαφ του παιχνιδιού. Με γύρω στα 5-6 εκ έρχεται.
Lulinha, Corinthians, AMC: Επίσης απίστευτο ταλεντάκι. Έρχεται με 2-3 εκ.
Steven Defour, Standard, AMC: Με γύρω στα 4-5 εκ έρχεται.
Henri Saivet, Bordeaux, Striker: Μόλις 16 ετών και έρχεται με λιγότερο από 1 εκ.

Και για λίγο πιο "χοντρά πορτοφόλια" το καλύτερο εξτρέμ στο παιχνίδι:
Alessandro Rosina, Torino, AM R,L,C: Αν έχετε Ιταλική ομάδα με γύρω στα 8-9 εκ παίρνετε τα μισά δικαιώματά του αλλιώς με γύρω στα 20 εκ. Πραγματικά εκπληκτικός.
mojotzotzo
o mario baloteli(επιθετικος) απο τους μικρους της ιντερ γινεται παικταρας την 2η σεζον
επισης ο παπασταθοπουλος ειναι αρκετα καλος(δεν παιζει ποτε ασχημα,αλλα ουτε "ξεσκιζεται")
ο νινης σε 2 χρονια γινεται τρομερος

τουλαχιστον αυτα ισχυουν σε εμενα που τους εχω στην ιντερ 69.gif
eskaman
gabriel torje με 500κ γινεται δικος σας χαλαρα..Γενικα δειτε την ομαδα του εχει παιχτουρες./
και lebohang mokoena
spysta
Mika Aaritalo !!!!!!!!!!!o best επιθετικος του fm (φιλανδος) και τον αγοραζεις απο μια ομαδα που δεν την ξερει η μανα της με 100 χιλιαρικα το πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif
Das Kapital
Μολις εγκατεστησα το παιχνιδι,ελπιζω να μην ειναι μουφα και να μην χαλασα τσαμπα τα πολυτιμα GB μου!
mojotzotzo
QUOTE(Keyser_Soze @ Oct 26 2007, 05:21 ) *
Ever Banega, Boca, DM: Απίστευτη ταλεντάρα που έχει τα φόντα να γίνει το καλύτερο αμυντικό χαφ του παιχνιδιού. Με γύρω στα 5-6 εκ έρχεται.



QUOTE(spysta @ Nov 23 2007, 07:35 ) *
Mika Aaritalo !!!!!!!!!!!o best επιθετικος του fm (φιλανδος) και τον αγοραζεις απο μια ομαδα που δεν την ξερει η μανα της με 100 χιλιαρικα το πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif




oντως ειναι παιχταραδες και υπερβολικα φθηνοι για την αξια τους

QUOTE(lebron15 @ Nov 27 2007, 16:05 ) *
Μολις εγκατεστησα το παιχνιδι,ελπιζω να μην ειναι μουφα και να μην χαλασα τσαμπα τα πολυτιμα GB μου!


εμενα παντως μου αρεσε πολυ περισσοτερο απο τις πιο παλιες εκδοσεις
eskaman
benoit costl(gk)
trecarichi(amlc)
ramon(am/fc)
garay(swdc)
popo(amc)
tadic(aml)
el-mourabet(dc)
sigali(dc)
alejandro gomez(amc)
στο παιχνιδι μου.εφτασα στο 2015 77.gif και αυτοι ειχαν εξελιχθοι σε τρομερους παιχτες
Igor
Ενας φιλος μου πουλησε τον Νινη τη δευτερη χρονια (τον ειχε παρει στην Ατλετικο τη πρωτη) στη Μπαγερν 60 μυρια !!!

blink.gif blink.gif

Κοιταξτε και Pichu Atienza.
sihainas
Ο Νίνης γίνεται παιχταράς... επίσης απ'ότι έχω ακούσει ο Κυριάκος Παπαδόπουλος γίνεται wonderkid αλλά δεν έχω παίξει και πολύ για να ξέρω...
spysta
@@o Παπαδοπουλος του Ηρακλη γινεται παρα πολυ καλος!!!
@@Bouzanis ο καλυτερος τερματοφυλακας του fm 17 χρονων Αυστραλος και παιζει στην Λιβερπουλ
@@Wanderley απο την Ποτα Πρεντα !!Επιθετικος απο τους λιγους!!!!Γινεται τρομερος σε κανα δυο χρονακια και αγοραζεται με 4 εκ. ευρω
@@ο Παπασταθοπουλος της ΑΕΚ τα σπαει!!!!!!Αλλα αν εχεται Ελληνικη ομαδα δυσκολα θα σας τον δωσει ο Ντεμης
@@Lulinha απο την Κορινθιανς AMC φοβερος!!!!Σε κανα δυο χρονακαι κανει θαυματα!!Με 2 3εκ. δικος σας
Pierce
υπαρχει κανενα patch για το fm2007 που να εχει τα ροστερς της χρονιας που περασε;
captain charisma
στο greek-fun.com που ειναι φορουμ με παιχνιδια μουσικες ταινιες εχει καποια patches για το παιχνιδι,αν εισαι μελος εκει ριξε μια ματια
Pierce
thnx..

Το κερατο ΤΗΣ.
Με εχουν θερισει οι τραυματισμοι. 3 μηνες ο villa, 2 ο marchena , στο εναν μηνα απο τον τραυματισμο του μαρτσενα παρε και 3 μηνες ο αλμπιολ, εχω μεινει με τον Αγιαλα στα 35 του. Ο μοριεντες σε 20 συμμετοχες 0 γκολ. Ο ροναλντο(ο χοντρος) 2 ολοκληρα. Ας ελπισω ο κλαζνιτς να συνεχισει να βαζει γκολ με ρυθμους πολυβολου γιατι δεν μας βλεπω καλα (33ματς 25 γκολ) χωρις τον νταβιντ.
Κανα καλο αριστερο μπακ εχετε να προτεινετε; Ο Λαμ μας φτυνει γιατι δεν θελει να φυγει απο την Μπαγερν 68.gif
reignman
αντε να σε βοηθησω λιγο παρε μερικους καλους και εξελιξημους

·Ονοματεπώνυμο :matias cahais
·Θέση : D LC (ΠΑΙΖΕΙ DC)
·Ηλικία :19
·Ομάδα :BOCA
·Εθνικότητα :ARGENTINA U21
·Αξία αγοράς :190K

·Ονοματεπώνυμο : Jorge Ribeiro
·Θέση : D/WBL
·Ηλικία : 25
·Ομάδα : Boavista
·Εθνικότητα : Portugal
·Αξία αγοράς : $ 2.600.000 Περίπου


·Ονοματεπώνυμο : Jeremy Mathieu
·Θέση : D/WB L, DM, M LC
·Ηλικία : 23
·Ομάδα : Toulouse FC
·Εθνικότητα : France
·Value : 3.6kk
·Αξία αγοράς : 3.6-4.4

·Ονοματεπώνυμο : Antunes
·Θέση : DL
·Ηλικία :20
·Ομάδα : P. Ferreira
·Εθνικότητα : Portugal
·CA:115
·PA:-8

·Ονοματεπώνυμο : Nicola Donazzan
·Θέση : DL / WBL / ML
·Ηλικία : 22->23
·Ομάδα : Mantova (on load at Sassuolo)
·Εθνικότητα : Italy
·Αξία αγοράς : Λιγότερο από 500.000k
·PA: 160
·CA: 92

·Ονοματεπώνυμο :Laszlo Sepsi
·Θέση : D,WB,M L
·Ηλικία :20
·Ομάδα : Dinamo Bucharest
·Εθνικότητα :Romanian
·Αξία αγοράς :100k(ισως κ λιγο παραπανω)

·Ονοματεπώνυμο : Filip Daems
·Θέση : D/WBL
·Ηλικία : 28
·Ομάδα : Gladbach
·Εθνικότητα : Belgium
·Αξία αγοράς : $ 1.4M

Ονοματεπώνυμο : Jonathan Hellstrom
Θέση : DL - ML
Ηλικία : 19yo
Ομάδα : Gefle IF (Sweden)
Εθνικότητα : Sweden
Αξία αγοράς : Free (έχει ρήτρα 110k και τον παίρνεις σίγουρα biggrin.gif)

Ονοματεπώνυμο : Frederic Duplus
Θέση : DRLC
Ηλικία : 17
Ομάδα : FC Sochaux
Εθνικότητα : Γάλλος
Αξία αγοράς : 250k + 20% ποσοστό μεταπώλησης
PA: 80
CA: -9

Ονοματεπώνυμο : Leo Schwechlen
Θέση : SW D LC
Ηλικία : 18
Ομάδα : Stade Rennais FC
Εθνικότητα : France
Αξία αγοράς : 1.2M

Ονοματεπώνυμο : Bruno Uribarri
Θέση : DL WBL
Ηλικία : 20
Ομάδα : Boca
Aξία αγοράς : 150.000


icon_drunk.gif
mojotzotzo
γενικα πως σας φαινεται το fm2008 σαν παιχνιδι??
εγω νομιζω πως αν και θα μπορουσε να ειναι κορυφαιο τελικα εχει πολλα ξενερωτικα στοιχεια(π.χ. σε καθε ματς ακυρωνονται γκολ) και "χαλαει" πολυ σαν παιχνιδι
Mamuwalde
μερικά τέτοια bugάκια ξεπερνιούνται και με κάποια patch .

αυτό που με χαλάει είναι ότι πλέον έχει τόσα πράγματα που πρέπει να σχολείσαι συνέχεια και δυσκολεύει πολύ το να πάιξεις πολλές χρονιές .

όταν για κάθε ματς πρέπει να πατήσεις 15 κλικ [team talks, overview, κλπ] είναι πολύ δύσκολο να προχωρήσεις μερικές χρονιές .

γενικά είναι πολύ καλό παιχνίδι .
Pierce
thnx reign, αν και προσανατολιζομουν σε κατι πιο ετοιμο , αλλα θα τους τσεκαρω biggrin.gif
leelo15
Κανενας στο FM live??

Για το 08 παρα πολυ καλο αλλα οπως ειπατε αυτα τα teamtalks και οι δηλωσεις που εχουν ολες και ολες 5-6 επιλογες καταντανε βαρετες. Το χειροτερο ομως ειναι οτι στην Αγγλια, ειδικα στις μικρες κατηγοριες, δεν μπορεις να φερεις μη ευρωπαιο με αυτα τα work permission και παπαριες..

Απο παιχτες ΠΡΕΠΕΙ να παιρνει κανεις τον μεγα-Aaritalo και απο Ελληνες καλος ειναι ο Γιαννης Παπαδοπουλος!
babysac
Γενικα το ΦΜ ειναι θρησκεια το 2009 δν το χει δοκιμασει κανενας σας??
Εχει και 3D αν και δεν την πολυπαλευει
gallistis
QUOTE(babysac @ May 12 2009, 21:09 ) *
Γενικα το ΦΜ ειναι θρησκεια το 2009 δν το χει δοκιμασει κανενας σας??
Εχει και 3D αν και δεν την πολυπαλευει


το 09 το παιζω εγω.ημουν στη berwick(3η σκωτιας).πρωτος.και ξαφνικα εκανα 10 αγωνες να παρω βαθμο.καθιζηση απο το τιποτα.φυσιολογικα απολυθηκα και πηγα στη sutton united.(blue square south-7η κατηγορια).χωρις λεφτα για μεταγραφες με κατι λιγα για μισθους,ισως και να σωθω(καθως εμαι μεγαλος tactician).απαλευτο.μου εχει ερθει να σπασω το laptop πολλακις...
HLR CENATION
Παιδια ξερεται αν βγει φετος μανατζερ σε χβοχ.φτασαμε μαιο κ τιποτα αλλα κ περυσι τετοια εποχη περιπου ειχε βγει...
Andrew19
Εχουν κάνει αρκετές αλλαγές.
Πάντως από patch se patch έχει αλλάξει πολύ το παιχνίδι (και γίνεται φυσιολογικό, δύσκολο, φυσιολογικό και πιο εύκολο σε σχέση με τα patch). Aκόμα έχει τεράστια σημασία το ότι έχουν κόψει τα στατιστικά των παικτών (και προπονητών) και δεν είναι τόσο εύκολο πλέον να βρεις παιχταράδες απο το πουθενά.
kotzito
QUOTE(laclipers @ May 13 2009, 02:26 ) *
Παιδια ξερεται αν βγει φετος μανατζερ σε χβοχ.φτασαμε μαιο κ τιποτα αλλα κ περυσι τετοια εποχη περιπου ειχε βγει...

Μαλλον οχι.Η εταιρεια πριν κανα 6μηνο ειχε ανακοινωσει οτι λογω καποιων προβληματων στην χρηση του με το joypad,δεν θα κυκλοφορησει στο Xbox,τουλαχιστον οχι για φετος.



Οπως ειπε και ο Andrew,εχουν γινει αρκετες αλλαγες στο παιχνιδι.Ειδικα σε συνδυασμο με το γεγονος οτι οταν βγηκε το '09 δεν ηταν τελειως δουλεμενο,με τα patch εχει βελτιωθει σε αρκετους τομεις και εχει γινει και λιγακι πιο δυσκολο πιστευω.Κατα τα αλλα παραμενει η κλασσικη παιχνιδαρα που λιωνω εδω και 6 χρονια.Για μενα παντως το καλυτερο FM απο οσα εχω παιξει ειναι μακραν το '05.
Andrew19
Ειλικρινά πάντως δεν μπορώ να καταλάβω ΤΙ κάνουνε αφού το παιχνίδι δεν είναι δουλεμένο όταν κυκλοφορήσει (τα τελευταία Ν χρόνια) με bugs που φαίνονται από χιλιόμετρο. Με το 1ο patch στρώνουν κάποια πράγματα, με το 2ο αρκετά και με το 3ο συνήθως γίνεται ανθρώπινο το παιχνίδι. Αν και αγοράζω πάντα το παιχνίδι με το που βγει, παίζω λίγο στην αρχή και μετά το ξαναπιάνω κατά τον Δεκέμβριο που βγαίνει το 2ο patch και μπορεί να παιχτεί το παιχνίδι.
gallistis
QUOTE(Andrew19 @ May 13 2009, 06:51 ) *
Εχουν κάνει αρκετές αλλαγές.
Πάντως από patch se patch έχει αλλάξει πολύ το παιχνίδι (και γίνεται φυσιολογικό, δύσκολο, φυσιολογικό και πιο εύκολο σε σχέση με τα patch). Aκόμα έχει τεράστια σημασία το ότι έχουν κόψει τα στατιστικά των παικτών (και προπονητών) και δεν είναι τόσο εύκολο πλέον να βρεις παιχταράδες απο το πουθενά.



πολυ σωστος.παιχτες που τους ηξερα απο το 08 στο καινουριο δεν εχουν κανενα στατιστικο και υπαρχει το διλλημα αν ειναι καλος η καμια παλτουδια.κι επισης στα προηγουμενα αν εδινες φιλικα με τις u-18 των μεγαλων ομαδων εβγαζες καλα λεφτα απο τα εισητηρια.τωρα κοπηκε αυτη η πηγη
babysac
Για τους παικτες εχετε δικιο και οχι μονο απο χρονια σε χρονια αλλα και απο πατς σε πατς ειδικα φετος.
Βεβαια ακομα περιμενουμε την ελληνικη γλωσσα και την τριτη εθνικη που υποσχονται καθε χρονο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.