Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketball meeting 12 Απριλίου 12:00, Ανοιχτά ΓΑΔΑ (Αμπελόκηποι)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4
dizzy_fingers
Ω ναι! Ο dizzy βγήκε από το λαγούμι του και σας προκαλεί για μπάσκετ! 19.gif

Κι επειδή δε σας αφήνω να βρεθείτε χωρίς εμένα tongue.gif, προτείνω για ημερομηνία το σαββατοκύριακο 12-13 απριλίου οπότε και θα είναι το πρώτο μου ελεύθερο σκ μετά από μία μακρά και κουραστική εξεταστική περίοδο.

Το μέρος θα το βρούμε. Ξεκινάμε από τους αμπελόκηπους που είναι κεντρικό σημείο και στην πορεία προσαρμοζόμαστε σε άλλα μέρη ανάλογα την προσέλευση.


EDIT:
Η ώρα είναι Σάββατο 12 Απριλίου, 12:00 το πρωί.

Το μέρος είναι στο μετρό των αμπελοκήπων, στην κάθοδο της Λ.Αλεξάνδρας (από την πλευρά της Πανόρμου).
Να και ο χάρτης:


Ας μαζεύουμε συμμετοχές σιγά σιγά...
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 31 2008, 15:40 ) *
Ω ναι! Ο dizzy βγήκε από το λαγούμι του και σας προκαλεί για μπάσκετ! 19.gif

Κι επειδή δε σας αφήνω να βρεθείτε χωρίς εμένα tongue.gif, προτείνω για ημερομηνία το σαββατοκύριακο 12-13 απριλίου οπότε και θα είναι το πρώτο μου ελεύθερο σκ μετά από μία μακρά και κουραστική εξεταστική περίοδο.

Το μέρος θα το βρούμε. Ξεκινάμε από τους αμπελόκηπους που είναι κεντρικό σημείο και στην πορεία προσαρμοζόμαστε σε άλλα μέρη ανάλογα την προσέλευση.

Ας μαζεύουμε συμμετοχές σιγά σιγά...

ας θέσουμε από τώρα ώρα και μέρα για να κανονίσω κι εγώ το πρόγραμμα
Das Kapital
Ως τοτε θα μου χει περασει το γονατο μαλλον tongue.gif

Γιατι θελω πολυ να ερθω αν μπορειτε ας το κανετε πρωινες ωρες γιατι 4-6 εχω προπονηση συνηθως το σαββατοκυριακο!
Keyser_Soze
Εγώ μέσα με τα μπούνια!! Πίρσι ψήσου γιατί έχουμε αφήσει ανοιχτούς λογαριασμούς... 19.gif
Gravedigger
Εγώ υπάρχει 1 πιθανότητα το συγκεκριμένο ΣΚ να είμαι Θεσσαλονίκη.Αν δεν πάω μέσα! smile.gif
Air Kef
ΜΕΣΑ 100%.



Προτιμω 12.4 παντως.
Pierce
piercy in da house....
Keyser_Soze
QUOTE(Air Kef @ Mar 31 2008, 19:56 ) *
ΜΕΣΑ 100%.
Προτιμω 12.4 παντως.

Ω, ρε φίλε... εδώ θα 'σαι;;; Θα γίνουν ματσάρες!!!
Flash
Εντάξει, δηλώνω ευθαρσώς ότι πεθαίνω από τη ζήλεια μου και θα υποστείτε το ανελεές spam μου τούδε και στο εξής.

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
B for Basketball
Digger δεν παιζει να πας πουθενα...There's no point!!
Θα ειμαστε εκει...Το υπογραφω παιδια!
saou
Πάνω κάτω εκείνες τις μέρες σχεδιάζω να πάρω την άδειά μου και να ανέβω Αθήνα, επιφυλάσσομαι...
Rondo
Στους Αμπελόκηπους???Δίπλα στο σπίτι μου δηλαδή...Καλή φαση...
sarounas
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 31 2008, 15:40 ) *
Το μέρος θα το βρούμε. Ξεκινάμε από τους αμπελόκηπους που είναι κεντρικό σημείο και στην πορεία προσαρμοζόμαστε σε άλλα μέρη ανάλογα την προσέλευση.

που ακριβώς βρίσκεται αυτή η περιοχή και πως μπορεί να την προσεγγίσει κανείς;
με ηλεκτρικό από το κέντρο γίνεται;
μάλλον θα βρίσκομαι στην Αθήνα εκείνο το διήμερο και ένα μπασκετάκι δεν θα με χαλούσε καθόλου smile.gif
Rondo
QUOTE(sarounas @ Mar 31 2008, 23:31 ) *
που ακριβώς βρίσκεται αυτή η περιοχή και πως μπορεί να την προσεγγίσει κανείς;
με ηλεκτρικό από το κέντρο γίνεται;
μάλλον θα βρίσκομαι στην Αθήνα εκείνο το διήμερο και ένα μπασκετάκι δεν θα με χαλούσε καθόλου smile.gif

Μετρό στάση Αμπελοκήπων από πάνω μόλις βγεις από το σταθμό...
sarounas
QUOTE(Rondo @ Apr 1 2008, 00:33 ) *
Μετρό στάση Αμπελοκήπων από πάνω μόλις βγεις από το σταθμό...

ωραία, θυμάσαι κατεύθυνση;
για να πάρω την σωστή διαδρομή wink.gif
Rondo
QUOTE(sarounas @ Mar 31 2008, 23:35 ) *
ωραία, θυμάσαι κατεύθυνση;
για να πάρω την σωστή διαδρομή wink.gif

Μπλε γραμμή μετρό...Προς Δουκίσσης Πλακεντείας...
Air Kef
Υπαρχουν απο παλιοτερο ποστ αναλυτικα οδηγίες και φωτο απο google earth για το πως μπορει καποιος να ερθει,ο Σπυρος θα το ανεβάσει με την πρωτη ευκαρια πιστευω.
B for Basketball
Mεχρι στιγμης εχουμε 10 ατομα (Μαλλον)
Dizzy
Air Kef
Pierce21
Nikefalin
Keyser
Gravedigger
Εγω
Sarounas??
Lebron15??
Saou??

Αλλος??

Rondo??
Rondo
QUOTE(B for Basketball @ Apr 1 2008, 02:26 ) *
Rondo??

Ναι αν και είμαι κοντός!!!!
rchos
ο εγω και ο αλλος ποιοι ειναι;
B for Basketball
QUOTE(rchos7 @ Apr 1 2008, 00:45 ) *
ο εγω και ο αλλος ποιοι ειναι;



tongue.gif

QUOTE(Rondo @ Apr 1 2008, 00:41 ) *
Ναι αν και είμαι κοντός!!!!

Χααααα
Τι εχεις να τραβηξεις απο εμενα τον διμετρο laugh.gif
morfi
QUOTE(Flash @ Mar 31 2008, 20:23 ) *
Εντάξει, δηλώνω ευθαρσώς ότι πεθαίνω από τη ζήλεια μου και θα υποστείτε το ανελεές spam μου τούδε και στο εξής.

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Προς συμπαράσταση στον απόντα Flash, αποφασίστηκε να λείψω και εγώ από αυτό το meeting.

nο Flash, no morfi
apkat
Kαι γω λογικα θα ερθω..Απο αυριο που επιστρεφω εντος των τοιχων θα ενημερωσω..
hagi
Ίσως αν μπορέσω να έρθω και γω..θα δούμε
nikefalin
QUOTE(hagi @ Apr 1 2008, 15:57 ) *
Ίσως αν μπορέσω να έρθω και γω..θα δούμε

ωραία, να πούμε για Σάββατο ? τι ώρα ? απόγευμα που θα χει Α1 , ή πρωί ?
red pyramid88
Θέλετε κι άλλον ένα να σας πρήζει? biggrin.gif
harris
laugh.gif Αν όπως έμαθα από έγκυρη πηγή το μίτινγκ γίνει Σάββατο στις 12 το πρωί, τότε είμαι και εγω μέσα...

Τι λες Σπύρο; 69.gif biggrin.gif
dizzy_fingers
Πολύ γρήγορα μιλάει αυτή η πηγή....ΑΝΑΝΕΩΤΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif biggrin.gif

Ναι, λέω από τώρα μία ώρα Σάββατο 12:00 και αν δε μπορείτε....κανονίστε δικό σας meeting tongue.gif!
Έρχεται ο harris ύστερα από ποοοοοοοοοοοοοοολύ καιρό και αν λέει Σάββατο 12:00 το παιδί, τότε θα πάμε εκείνη την ώρα! biggrin.gif
B for Basketball
Προτεινω να μπει νεος κανονισμος στο φορουμ
Να μην επιτρεπονται ανωμαλιες! angry_red.gif
Ακους εκει...12?????????? Ποιος ξυπναει στα αγρια χαραματα Σαββατιατικα?? 33.gif


(Ειμαι κ εγω λιγο ανωμαλος και θα τα καταφερω να ειμαι εκει στισ 12.10) tongue.gif
Keyser_Soze
Πλάκα πλάκα με το πρόγραμμα ύπνου μου είναι κομματάκι δύσκολο το 12 η ώρα το Σάββατο, αλλά αν κανονιστεί εννοείται ότι δεν το χάνω.
dizzy_fingers
Βάλε ξυπνητήρι ρε Νεάντερταλ που θα μου κοιμάσαι στις 12:00 το μεσημέρι.
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 2 2008, 16:03 ) *
Βάλε ξυπνητήρι ρε Νεάντερταλ που θα μου κοιμάσαι στις 12:00 το μεσημέρι.

οκ, είναι καταληκτικό το 12 ?
πείτε γιατί εως αυτη την Παρασκευή πρέπει να κανονίσω το πρόγραμμα του επόμενου Σαβάτου
Keyser_Soze
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 2 2008, 16:03 ) *
Βάλε ξυπνητήρι ρε Νεάντερταλ που θα μου κοιμάσαι στις 12:00 το μεσημέρι.
Θα τα πούμε στο γήπεδο εμείς μωρή γκέισα!! tongue.gif
Και αν χάσω εκεί (το πιθανότερο δηλαδή) θα έρθουμε στα καπάκια σπίτι μου να νοικιάσουμε το ΝΒΑ 2κ8 (πάλι) και να σε σκίσω πατόκορφα.
(οφτόπικ) Ρε γαμώτο θέλω να το αγοράσω αλλά έχει ακόμα 70 ευρώπουλα. Και νόμιζα ότι το είχα δει κάπου γύρω στα 50...
dizzy_fingers
Είπαμε: αν είναι να βρίσκομαι κάθε βράδυ σπίτι σου να λιώνουμε (τώρα ειδικά που τελειώνει η εξεταστική), τσοντάρω κι εγώ κάτι tongue.gif.


Νίκο, θα γράψω αύριο αν είναι οριστικό ή όχι.
Έγραψα ότι κανονίζουμε για 12:00 το σάββατο, αλλά θέλω να δω πόσοι μπορούν σε αυτήν την ώρα.

Οπότε παιδιά, πείτε αν είναι.
Air Kef
Kαι μενα πολυ νωρις μου χτυπαει το "12:00" αλλα αν ειναι να βολέψει πολλούς που ενδεχομενος θα απουσιασουν αν παει πιο αργα, υποχωρω. biggrin.gif
dizzy_fingers
13:00?
Das Kapital
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 2 2008, 18:04 ) *
13:00?


13 εγω δεν μπορω με τιποτα,τωρα αν ειναι για εναν να εχουν προβλημα οι αλλοι δεν πειραζει!
dizzy_fingers
Τί ώρα μπορείς εσύ Λεμπ'? Αν μπορείς στις 12:00, να το κάνουμε τότε, αλλά αν είναι γενικά να μη μπορείς σάββαατο πρωί-μεσημέρι, τότε θα σε δούμε άλλη μέρα smile.gif.
Pierce
αμα ο λαος θελει 12, 12 it is. (ή 13 )Θα μας βαρεσει ο ηλιος στο κεφαλι αλλα τι να κανουμε tongue.gif
Gravedigger
Εγώ μέσα ότι ώρα και να είναι!Βέβαια προτιμώ μεσημέρι αλλά γενικά δεν θα έχω πρόβλημα.
Keyser_Soze
QUOTE(pierce21 @ Apr 2 2008, 18:57 ) *
αμα ο λαος θελει 12, 12 it is. (ή 13 )Θα μας βαρεσει ο ηλιος στο κεφαλι αλλα τι να κανουμε tongue.gif

Εντάξει ακόμα χειμώνα έχουμε... Δεν καλοκαίριασε κιόλας για να μας χτυπήσει ο ήλιος στο κεφάλι. Αν και εσένα θα σε πιάσει το κεφάλι σου σίγουρα. Θα αρχίσεις να ξερνάς από τις διαστημικές μου τρίπλες. Να φοράς απιστραγαλίδες. icon_drunk.gif
Pierce
με τοσο ξυλο που εφαγα σε προσφατη μπασκετο-συναντηση που ειχα, δεν με φοβιζει τιποτα πλεον... cool.gif
sarounas
μεσημέρι τελικά έτσι;
αποκλείεται να προλάβω, επομένως εγώ είμαι εκτός sad.gif
είχα την εντύπωση ότι θα γινόταν απόγευμα μετά τις 4
δεν πειράζει, ίσως κάποια άλλη φορά wink.gif
Rondo
Λόγω nba σπάνια κοιμάμαι πριν ξημερώσει...Αλλά θα το προσπαθήσω να ξυπνήσω...
apkat
Ρε παιδια τι κουφη ωρα ειναι αυτη;;;;;;;;;;;;;;

Ποιος παει 12 για μπασκετ μεσα στο καταμεσημερο;;Θα προσπαθησω να ερθω αλλα αν μεινει αυτη η ωρα δεν ειναι και σιγουρο..
dizzy_fingers
Δεν είναι καλοκαίρι ρε σεις, μπείτε meteo.gr και θα δείτε ότι θα έχει σύννεφα το σάββατο μεσημέρι.


Και δεν το πιστεύω τί κρεπαλομούτσουνα ρεμάλια μαζεύει το basketforum. tongue.gif
apkat
Καλα ετσι και αλλιως το 12 το πρωι μπασκετ μου ακουγεται παρανοικο ακομα και να χει κακο καιρο..

Δηλαδη καφεδακι θα πιουμε 6 το πρωι;; tongue.gif Ρε παιδια δεν ειναι ωρες αυτες.Παμε μεσημερακι που ειναι κανονικη ωρα.Τωρα εχει μεγαλωσει και η μερα και θα μπορουμε να παιζουμε πολλες ωρες..
dizzy_fingers
Οι ομάδες τέτοια ώρα κάνουν προπόνηση και στο γυναικείο παίζουν αγώνες.
Μια χαρά ώρα είναι για μπάσκετ, μη σου πω η καλύτερη μιας και ούτε είναι πολύ πρωί για να είσαι πιασμένος από τον ύπνο ή να μην έχεις χωνέψει το πρωινό σου, ούτε είναι αργά κοντά στο μεσημέρι οπότε και θα ζητάει μεσημεριανό ο οργανισμός σου ή τον μεσημεριανό ύπνο.

Αυτά ασφαλώς ισχύουν για έναν άνθρωπο που ξυπνάει και κοιμάται σε λογικές ώρες tongue.gif.


Ένα άλλο μείον κατά της μεσημεριανής ώρας είναι ότι οι αγώνες της Α1 (ή του ποδοσφαιρικού πρωταθλήματος για όσους παρακολουθούν tongue.gif) αρχίζουν απόγευμα, ενώ και ο harris που έχει πάρα πολύ καιρό να μας κάνει παρέα, δε μπορεί αργότερα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων.
Έστω για αυτό το τελευταίο κάντε μία υποχώρηση - όσοι είχατε έρθει πριν δύο καλοκαίρια στο κλειστό των Πατησίων έστω.

Αν θέλετε, μετά το μπάσκετ πάμε για μεσημεριανό κάπου.
rchos
QUOTE
Αν θέλετε, μετά το μπάσκετ πάμε για μεσημεριανό κάπου.


κερνας?
dizzy_fingers
Τί? Η τελευταία μας έξοδος σου φάνηκε ακριβή? tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.