Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketball meeting 12 Απριλίου 12:00, Ανοιχτά ΓΑΔΑ (Αμπελόκηποι)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4
Rondo
QUOTE(B for Basketball @ Apr 11 2008, 15:27 ) *
Ναι
Με μοναδικο ατυχο εμενα...
3 μερες με συνεχη πυρετο...
Αλλα δεν θα σας κανω την χαρη...ΘΑ ΕΡΘΩ!
Δηλαδη καλυτερος ο Τζορνταν που σηκων κουπες με 39 πυρετο rolleyes.gif

Περαστικά ρε φίλε, μην μας κολλήσεις όμως σε παρακαλώ...Βλέπω να είμαστε πολύς λαός παιδιά...Υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα, ο φύλακας των γηπέδων είναι σπαστικός και δεύτερον έχουν σκίσει τα δυχτάκια κάποια βλαμμένα...
B for Basketball
QUOTE(Rondo @ Apr 11 2008, 12:33 ) *
ο φύλακας των γηπέδων είναι σπαστικός



Κeyser κανονιζεις??? laugh.gif
dizzy_fingers
Ναι, τον είχαμε συναντήσει μια φορά το φύλακα.
Στην τελική μαζευόμαστε εκεί και πεταγόμαστε απέναντι στην Τσόχα.
saou
Η άδεια σκάλωσε... Ο saou δε θα συμμετάσχει sad.gif

Θα σας γνωρίσω μιαν άλλη φορά...
Χ.Π
QUOTE(Rondo @ Apr 11 2008, 12:33 ) *
Περαστικά ρε φίλε, μην μας κολλήσεις όμως σε παρακαλώ...Βλέπω να είμαστε πολύς λαός παιδιά...Υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα, ο φύλακας των γηπέδων είναι σπαστικός και δεύτερον έχουν σκίσει τα δυχτάκια κάποια βλαμμένα...


διχτακια φερνω εγω ευκολα εχουμε πολλα καβα
B for Basketball
QUOTE(Χ.Π @ Apr 11 2008, 12:56 ) *
διχτακια φερνω εγω ευκολα εχουμε πολλα καβα

Ωραια....Εσυ φερνεις διχτακια
Σκαλα ποιος θα φερει?? laugh.gif
Gravedigger
QUOTE(B for Basketball @ Apr 11 2008, 15:57 ) *
Ωραια....Εσυ φερνεις διχτακια
Σκαλα ποιος θα φερει?? laugh.gif

Εσύ δεν είπες ότι είσαι 2μετρος?Φτάνεις άνετα να κρεμαστείς και να τα βάλεις.
B for Basketball
QUOTE(Gravedigger @ Apr 11 2008, 12:59 ) *
Εσύ δεν είπες ότι είσαι 2μετρος?Φτάνεις άνετα να κρεμαστείς και να τα βάλεις.

Μου την ειπες τωρα???
Χαρηκες??

Δεν θα ξοδεψω τις δυναμεις μου σε περιττες κινησεις!! 33.gif
Ginobili
QUOTE(B for Basketball @ Apr 11 2008, 12:27 ) *
Δηλαδη καλυτερος ο Τζορνταν που σηκων κουπες με 39 πυρετο rolleyes.gif

Ο Τζόρνταν καλύτερος από εσένα όχι!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif (Ειλικρινά το λέω..)
Από τον Βράνκοβιτς όμως που μας χάριζε το 1ο ευρωπαικό...με την μεγαλοπρεπέστατη τάπα...και έπαιξε με 40 πυρετό τότε...δεν είσαι καλύτερος.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
grigoris
Ο αρχιλοχίας εμίλησε και είπε:"Παλικάρι μου αύριο να τα ξεχάσεις τα μπάσκετ και τις αηδίες και να χωθείς σε καμία υπηρεσιούλα"

Όσο λοιπόν εσείς θα λιώνετε στο γήπεδο εγώ θα λιώνω στην πύλη του 401,όπως καταλαβαίνετε άκυρη η συμμετοχή μου για αύριο.Σπάστηκα άσχημα.....................
nikefalin
QUOTE(grigoris @ Apr 11 2008, 18:53 ) *
Ο αρχιλοχίας εμίλησε και είπε:"Παλικάρι μου αύριο να τα ξεχάσεις τα μπάσκετ και τις αηδίες και να χωθείς σε καμία υπηρεσιούλα"

Όσο λοιπόν εσείς θα λιώνετε στο γήπεδο εγώ θα λιώνω στην πύλη του 401,όπως καταλαβαίνετε άκυρη η συμμετοχή μου για αύριο.Σπάστηκα άσχημα.....................

που σαι αδερφέ Γρηγόρη που φυλάς Θερμοπύλες στο 401 ?
ποιόν έχεις αρχιλοχία να του "μιλήσουμε" ?
Keyser_Soze
QUOTE(B for Basketball @ Apr 11 2008, 15:38 ) *
Κeyser κανονιζεις??? laugh.gif
Ο φύλακας εισήχθη με οξείες εγκεφαλικές κακώσεις και 4 κατάγματα στο νοσοκομείο Ευαγγελισμό πριν 25 λεπτά περίπου. Αποστολή εξετελέσθη. Αύριο θα είμαστε κομπλε... 19.gif 19.gif 19.gif
red pyramid88
Ω ναι θα είμαι και εγώ εκεί. Αν είναι μπορεί σαν καλό ψώνιο να έρθω με φανέλα Bryant laugh.gif αν και είμαι άμπαλος

Και ενοείται διπλό, αλλιώς χάνετε η μισή ομορφιά της φάσης.
cliff_ac
πόσοι είμαστε αν και ξέρω ελάχιστους (και για αυτους ερχομαι κυριως χωρις παρεξηγηση ) μυρίζομαι πολύ ωραίο κλίμα.. blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
leelo15
Zηλευω αγρια...!!
Το καλοκαιρι ρε παιδια να γινει κανα meeting και για εμας που ειμαστε μακρια απο Ελλαδα.
Να περασετε good και περιμενω πως και πως λεπτομερειες.. biggrin.gif

Ps. Τι 26 βαθμους εδω ακυρωνονται παιχνιδια απο την πολυ βροχη.. sad-smiley-009.gif
Flash
QUOTE(leelo15 @ Apr 12 2008, 02:26 ) *
Zηλευω αγρια...!!
Το καλοκαιρι ρε παιδια να γινει κανα meeting και για εμας που ειμαστε μακρια απο Ελλαδα.
Να περασετε good και περιμενω πως και πως λεπτομερειες.. biggrin.gif

Ps. Τι 26 βαθμους εδω ακυρωνονται παιχνιδια απο την πολυ βροχη.. sad-smiley-009.gif


Πες τα αδελφέ μου 6.gif

Έτσι είναι, συμφωνώ σε όλα, και για τα θερινά bfm και για τις λεπτομέρειες (θέλω και φωτορεπορτάζ εwink.gif
και για την ελληνική λιακάδα που είναι υπερπολύτιμο αγαθό και (ως συνήθως) το εκτιμάς πολύ περισσότερο όταν το χάσεις...
Das Kapital
7 εχω αγωνα εκτος εδρας κιολας αλλα ειμαι τρελος,μπορει και να ερθω,μετα αν ξαπλωσω και 2 ωρες ειμαι οκ!

Σε ποια σταση του μετρο να σταματησω;(ονομα) Απο την Αττικη μπορω να ερθω;
Keyser_Soze
Αμπελόκηπους στην μπλε γραμμή του μετρό.
cliff_ac
παιδια το σημείο συνάντησης είναι τα γηπεδάκια που σημείωσε ο Nikefalin η είναι το μετρό???
nikefalin
QUOTE(cliff_ac @ Apr 12 2008, 10:02 ) *
παιδια το σημείο συνάντησης είναι τα γηπεδάκια που σημείωσε ο Nikefalin η είναι το μετρό???

τα γηπεδάκια
cliff_ac
"εχω να δηλώσω πως οι "γέροι " της παρέας είναι πολύ πιο γεροί και δίκαια ωικήσαν για 2 πόντους στην αρχη!

χαρηκα για την γνωριμία με όλους shot.gif shot.gif
Ginobili
Λιώσαμε στο Μπάσκετ παιδιά.... tongue.gif Διπλό μπορεί να μην παίξαμε...αλλά το ευχαριστιθήκαμε !!!
Γνωριστήκαμε,βγάλαμε αναμνηστική φωτό,βάλαμε 3ποντα,ιδρώσαμε,τα "φτύσαμε"....και αναναιώνουμε το ραντεβού μελλοντικά...για νέες μπασκετικές προκλήσεις.. wink.gif
Τελικά οι αλλαγές χρειάστηκαν.... laugh.gif

Cheerleaders μόνο μας έλειπαν... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
B for Basketball
QUOTE(Ginobili @ Apr 12 2008, 16:28 ) *
Λιώσαμε στο Μπάσκετ παιδιά.... tongue.gif Διπλό μπορεί να μην παίξαμε...αλλά το ευχαριστιθήκαμε !!!
Γνωριστήκαμε,βγάλαμε αναμνηστική φωτό,βάλαμε 3ποντα,ιδρώσαμε,τα "φτύσαμε"....και αναναιώνουμε το ραντεβού μελλοντικά...για νέες μπασκετικές προκλήσεις.. wink.gif
Τελικά οι αλλαγές χρειάστηκαν.... laugh.gif

Cheerleaders μόνο μας έλειπαν... icon_drunk.gif icon_drunk.gif



Την επομενη φορα εσυ μηχανακι κρυψου....Ερχεται η τροχαια laugh.gif
Απο αυριο παραιτερω σχολια....
Ginobili
QUOTE(B for Basketball @ Apr 12 2008, 16:39 ) *
Την επομενη φορα εσυ μηχανακι κρυψου....Ερχεται η τροχαια laugh.gif
Απο αυριο παραιτερω σχολια....

Δεν έχω μηχανάκι...με το Μετρό ήρθα σήμερα.... 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif
laugh.gif
B for Basketball
QUOTE(Ginobili @ Apr 12 2008, 16:46 ) *
Δεν έχω μηχανάκι...με το Μετρό ήρθα σήμερα.... 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif
laugh.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif tongue.gif

Dizzy
Αλλαξε το Poll σε ΜVP του BFM!!

Πρωτη ψηφος απο εμενα στον Σοφο.... biggrin.gif
cliff_ac
αντε ρε dizzy μπες να ανεβασεις τις φωτο...
apkat
Α και οσοι δεν ηρθατε να ξερετε οτι δεν ειχε καθολου ηλιο σημερα και δεν ζεσταθηκαμε λογω της ωρας.Η επιλογη του Ντιζυ ηταν τελεια.Πετυχαμε την απολυτη συννεφια..Well done admin.Ολα πηγαν τελεια σημερα..

Υ.Γ:Αν καποιοι βλεπατε ηλιο μην μπερδευεστε δεν ηταν αυτο που νομιζετε.Ηταν απλα η αντανακλαση που εκανε στην συννεφια το αστρο τυο Ντιζυ..
rchos
QUOTE
Α και οσοι δεν ηρθατε να ξερετε οτι δεν ειχε καθολου ηλιο σημερα και δεν ζεσταθηκαμε λογω της ωρας.Η επιλογη του Ντιζυ ηταν τελεια.Πετυχαμε την απολυτη συννεφια..Well done admin.Ολα πηγαν τελεια σημερα..

Υ.Γ:Αν καποιοι βλεπατε ηλιο μην μπερδευεστε δεν ηταν αυτο που νομιζετε.Ηταν απλα η αντανακλαση που εκανε στην συννεφια το αστρο τυο Ντιζυ..


πολυ σημαντικη παρατηρηση αυτη.δεν ειχε καθολου ηλιο και καθολου ζεστη.ηταν η ιδανικη θερμοκρασια αλλα και ο ιδανικος φωτισμος ωστε η οπτικη μεσα στο παιχνιδι να ειναι η καλυτερη δυνατη.ευγε αντμιν.που το ηξερες βρε μπαγασα?
το οτι καποια στιγμη αλλαξαμε θεση πισω απο ενα κτηριο δεν ηταν για την σκια που αυτο εκανε αλλα γιατι βαρεθηκαμε ολη την ωρα στο ιδιο σημειο και καναμε βολτιτσες(προνοησε και για βολτιτσες δηλαδη ο πανμεγιστος αντμιν)!πωπω φοβερα περασαμε.τον ευχαριστω απο τα βαθη της καρδιας μου!πανμεγιστε αντμιν σε ευχαριστουμε.

οσο για το ποιος ηταν ο mvp νομιζω οτι δεν τιθεται θεμα!ημουν μακρα ο καλυτερος παιχτης!
Pierce
ωραια ηταν, αρκετη κουραση, αλλα αφου δεν ειχε ηλιο ηταν ολα μια χαρα. tongue.gif
Περα απο τον rcho , πολυτιμοτερος για μενα ηταν ο ginobili ο οποιος επαιζε με μια (και δυο) ταχυτητες πανω απο τους υπολοιπους. Πολυ καλος και ο parkeroni και ο leb απο αυτους που επαιξα πρωτη φορα.
Καλα να ειμαστε να ξαναπαμε , να τα ξαναφτυσουμε και με περισσοτερο ηλιο την επομενη φορα....
B for Basketball
QUOTE(pierce21 @ Apr 12 2008, 17:57 ) *
ωραια ηταν, αρκετη κουραση, αλλα αφου δεν ειχε ηλιο ηταν ολα μια χαρα. tongue.gif
Περα απο τον rcho , πολυτιμοτερος για μενα ηταν ο ginobili ο οποιος επαιζε με μια (και δυο) ταχυτητες πανω απο τους υπολοιπους. Πολυ καλος και ο parkeroni και ο leb απο αυτους που επαιξα πρωτη φορα.
Καλα να ειμαστε να ξαναπαμε , να τα ξαναφτυσουμε και με περισσοτερο ηλιο την επομενη φορα....

Συμφωνω για τον Ginobilli αλλα να ειστε σιγουροι πως την επομενη φορα θα ειναι 4 ταχυτητες κατω! 19.gif
Επισης Ξεχασες να αναφερεις τον Kef ο οποιος πραγματικα ηταν πολυ καλος και ευστοχος (τωρα κωλοφαρδια ηταν η οχι δεν γνωριζω tongue.gif )
Για τον Parkeroni οντως επαιξε πολυ καλα...
Αλλα εγω που τον γνωριζω προσωπικα (Συμπαιχτες γαρ παλιοτερα) μπορω να πω οτι ειναι 2 κλασεις καλυτερος απο σημερα.
Καλοι επισης οι Dizzy ,suspect, apkat ,lebron,keyser
Εσυ Αρη με απογοητευσες...Σε περιμενα καλυτερο (και σιγουρα εισαι wink.gif )
Καλα για τον Digger δεν χρειαζεται να τα αναλυσουμε...Το παιδι ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ.τελος!
Για μενα τι να πω....Κ μονο οτι ηρθα με 38 πυρετο τα λεει ολα laugh.gif

Αν καποιος παραξηγηθηκε δεν πειραζει biggrin.gif


Υ.Γ...Dizzy εισαι μεγας!! smile.gif
rchos
QUOTE
Καλοι επισης οι Dizzy ,suspect, apkat ,lebron,keyser
Εσυ Αρη με απογοητευσες...Σε περιμενα καλυτερο (και σιγουρα εισαι )


καλα μην λεμε και οτι θελουμε!ο dizzy καλος?ο απκατ καλος?αφου στα πρωτα 10 λεπτα σταματησαν γιατι δεν ειχαν ανασες!να μιλαμε πιο προσεκτικα!
Gravedigger
QUOTE(B for Basketball @ Apr 12 2008, 21:15 ) *
Καλα για τον Digger δεν χρειαζεται να τα αναλυσουμε...Το παιδι ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ.τελος!

Εγώ το ξέρω ότι ήμουν χάλια σήμερα για αυτό δεν χρειάζεται να κάτσω να το αναλύσω!Εσύ καλά που είχες και πυρετό και έβαζες και τίποτα γιατί αλλιώς ούτε αυτά θα έμπαιναν.
Pierce
QUOTE(B for Basketball @ Apr 12 2008, 21:15 ) *
Εσυ Αρη με απογοητευσες...Σε περιμενα καλυτερο (και σιγουρα εισαι wink.gif )


τι θες ρε λαμογιο, πες, τι χαρη θελεις; Η αληθεια βεβαια οτι εβαλα θεμελια για κανα δυο πολυκατοικιες σημερα...
Την επομενη φορα, δεν πειραζει tongue.gif
Χ.Π
καλησπερα σε ολη την παρεα.
Σαν μεγαλυτερος χαρηκα πολυ που βρηκα και αλλους 'τρελλους' μεσα σε αυτον τον χωρο και ευχομαι να γινουν ακομα μαγαλυτερες συναντησεις μιας και υπαρχει τεραστια διαφορα απο το να γραφεις σε καποιους μεσω ενος υπολογιστη απο το να μιλας προσωπο με προσωπο με τον αλλον. 41.gif

περιμενουμε με αγωνια την φωτο.

μπραβο σε οσους καταφεραν να ερθουν λοιπον και οι υπολοιποι την αλλη φορα. blove.gif



υγ. μαλλον μας ντραπηκαν οι μικροι και μας αφησαν να κερδισουμε το πρωτο μονο 69.gif
cliff_ac
ρε παιδιά τον dizzy τον είδατε να φέυγει?? με τόσο κούραση έφθασε σπίτι άραγε??? γιατί ακόμα να μας ανεβάσει τις φωτο!
Ginobili
QUOTE(B for Basketball @ Apr 12 2008, 18:15 ) *
Συμφωνω για τον Ginobilli αλλα να ειστε σιγουροι πως την επομενη φορα θα ειναι 4 ταχυτητες κατω! 19.gif

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif αυτό που το στηρίζεις..???? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Εκτός αν ορίζεις αυτή την "επόμενη φορά" αμέσως μετά το Πάσχα...οπότε με τα αρνιά και τα τσουρέκια αχώνευτα ακόμα...όχι 4....14 ταχύτητες θα είμαι πιο κάτω..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif laugh.gif laugh.gif
nikefalin
QUOTE(rchos7 @ Apr 12 2008, 21:26 ) *
καλα μην λεμε και οτι θελουμε!ο dizzy καλος?ο απκατ καλος?αφου στα πρωτα 10 λεπτα σταματησαν γιατι δεν ειχαν ανασες!να μιλαμε πιο προσεκτικα!

καλά ο απκατ έφυγε στο 5λεπτο στο πρώτο μονό μη μπορώντας να τα βγάλει πέρα, ήθελε να γίνει και αντμιν...που πας ρε καραμήτρο ? laugh.gif
Λοιπόν στο πρώτο μονό της "κάτω μπασκέτας" που δεν είχε δυχτάκι παίχτηκε ντερμπαδούρα από τις λίγες.
οι έμπειροι (Jabar, Χ.Π.& η αφεντομουτσούνα μου) συνεπικουρούμενοι από τον tsoks99!!!, στήσαμε τη λεγόμενη "άμυνα - ναρκοπέδιο" γύρω από το ζωγραφιστό. Η επική άμυνα που άνετα θα μπορούσε να είναι το βίντεο κλιπ των Ημισκουμπρίων στο "δημόσιο for ever" βασίστηκε στην αρχή του παραδειγματισμού. Όποιος τολμούσε να μπει εκεί δεν ξανάμπαινε.
ήδη μου ήρθε Mail από τον Μεσίνα που ζητά μαζί με τη φώτο του meeting (ακούς αντμιν?) και να πάμε στη Μαδρίτη στο σεμινάριο προπονητικής στο φάιναλ φορ για να διδάξουμε
Η γερουσία λοιπόν προηγήθηκε 19 - 11. Εκεί λοιπόν ήρθε το σαμποτάζ του απκατ. Βγαίνωντας αλλαγή πήγε και άδειασε τις μπουκάλες οξυγόνου. Αλλά δε λακίσαμε ! αντέξαμε και το καθαρίσαμε σφίγγωντας κι άλλο τη "μέγγενη" με 21 - 19

μετά από τέτοια επιτυχία αποχωρήσαμε από το γήπεδο πάνω στον κολοφώνα της δόξας , αήττητοι w00t.gif
(ευτυχώς το νοσοκομείο Αγ.Σάββας είναι δίπλα tongue.gif )

να προσθέσω λοιπόν τη χαρά μου κι εγώ που είδα παλιούς και νέους φίλους και πλέον όσο μας επιτρέπει ο καιρός θα συναντιόμαστε πιο τακτικά
apkat
Kαλα η αληθεια ειναι οτι απο πλευρας φυσικης καταστασης παντα ειχα προβλημα αλλα το σημερινο ηταν το αποκορυφωμα..Οντως στο πρωτο παιχνιδι ο οργανισμος μου επαθε σοκ και σταματησε να εχει αντοχες αμεσα.Αργοτερα οταν ξαναπαιξα ειχα περισσοτερες αντοχες ομως και παλι τραγικες.

Βεβαια για να φυγω στο πρωτο πενταλεπτο στο πρωτο παιχνιδι ισως να φταιει οτι μαρκαρα και τον Νικεφαλιν..Καταλαβαινετε..
Flash
QUOTE
Βεβαια για να φυγω στο πρωτο πενταλεπτο στο πρωτο παιχνιδι ισως να φταιει οτι μαρκαρα και τον Νικεφαλιν..Καταλαβαινετε..


Όχι αλλά όταν δουν φώτο με εσένα και τον Νικεφαλιν θα καταλάβουν tongue.gif Παλιέ μου ηγέτη, καταλαβαίνω πως η ευτυχία σ' έχει χτυπήσει κατακούτελα με σφυροδρέπανο αλλά κόψτο το ρημάδι το τσιγάρο , αφού σε χαλάει...

QUOTE
Η γερουσία λοιπόν προηγήθηκε 19 - 11. Εκεί λοιπόν ήρθε το σαμποτάζ του απκατ. Βγαίνωντας αλλαγή πήγε και άδειασε τις μπουκάλες οξυγόνου. Αλλά δε λακίσαμε ! αντέξαμε και το καθαρίσαμε σφίγγωντας κι άλλο τη "μέγγενη" με 21 - 19


Από τώρα σας προκαλώ για τα καλοκαιρινά bfm. Σοφοί (+ Μύστης) εναντίον Γερουσίας. You don't stand a chance ma nigga Nick.

Digger αγόρι μου δεν πειράζει που δεν μπαίναν τα ρημάδια εσύ είσαι γεννημένος για τους Harlem Globetrotters.

Δεν αναφέρθηκε τίποτα για το είδωλο και θέλω να καταθέσω την ένσταση μου. Όχι και οι νοικοκύρηδες point guard να παιρνάνε στο ντούκου.

Rchos7 αγόρι μου, την επόμενη φορά φέρνω εγώ σκάκι.Τάβλι δεν ξέρω, αν με μάθεις έχει καλώς...

Αλήτη Ανατολίτη με τη μεγάλη μύτη, το livestream δε δούλεψε και έχασα το υπερθέαμα ενός τέτοιου all star game...
rchos
QUOTE
Rchos7 αγόρι μου, την επόμενη φορά φέρνω εγώ σκάκι.Τάβλι δεν ξέρω, αν με μάθεις έχει καλώς...


εμεις οι σοφοι σκακι αγαπητε!μας ταιριαζει πιο πολυ!


εχω μια ερωτηση προς ολους οσοι παρεβρεθησαν σημερα.εχει κοκκινισει κανενος το προσωπο απο τον ηλιο που δεν υπηρχε?
Χ.Π
QUOTE(rchos7 @ Apr 13 2008, 00:59 ) *
εχω μια ερωτηση προς ολους οσοι παρεβρεθησαν σημερα.εχει κοκκινισει κανενος το προσωπο απο τον ηλιο που δεν υπηρχε?



εμενα μετα στο γηπεδο μου εκαναν πλακα οτι ειχα παει για σολαριουμ!!! οποτε εμενα ναι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.