Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑΝΑ 2012-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3
PURE
QUOTE (Pedrag @ Dec 4 2012, 11:38 ) *
Θα συμφωνήσω και εγώ με τον Nas! Pure έχεις όλα τα δίκια με το μέρος σου, αλλά δείξε ανωτερότητα.
Θέλω να τονίσω, ότι στο φετινό πρωτάθλημα τα περισσότερα παιδιά ανεξαρτήτου αγωνιστικής αξίας, είναι αθλητές με ήθος.
Ας είναι αυτός και κανά 2 άλλοι, η εξαίρεση... έχουμε βαρεθεί με τους ψευτόμαγκες..




+1
Nas
QUOTE (PURE @ Dec 4 2012, 11:36 ) *
Όντως έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου Nas..δεν θα ρίξω το επιπεδό μου (γιατί προφανώς ο κύριος αύτος δεν έχει) για τον κάθε πουθενά..η ουσία είναι να μιλήσουμε στο γήπεδο και αυτό ακριβώς θα γίνει και στο τέλος θα δούμε τα αποτελέσματα..

Σταματάω να ασχολούμε με τον κάθε χθεσινό (iphone) και καραγκιοζοιδές παρά την ηλικία του (νούμερο 5 Τελαμώνα)..το μόνο που κάνω είναι να τους δίνω δημοσιότητα και τροφή για σχόλια..

Στο τέλος θα ξυρίσουμε γαμπρούς και προβατίνες κύριοι..wink.gif




Υ.Σ Φίλε μου Nas ευχαριστώ για την συμβουλή..μερικές φορές μπορεί να τα λέω χύμα αλλά έτσι πρέπει..μερικά πράγματα δυστηχώς πρέπει να τα λες σε αυτό το ύφος για να δείξεις πόσο λίγοι είναι μερικοί που διατιπανίζουν δεξία και αριστερά ότι έχουν φάει τα γήπεδα με το κουτάλι..είμαι 20 αλλά τέτοια καραγκιοζιλίκια δεν έκανα και δεν θα κάνω ποτέ..ευχαριστώ wink.gif


Εγω σε ευχαριστω που την δεχτηκες.
Αν συνεχισεις ετσι και μεσα στο γηπεδο θα γινεις "ολοκληρωμενος" παιχτης!!! smile.gif

Διοτι πανω απο ολα ειναι η νοοτροπια του αθλητη και κατ΄επεκταση η νοοτροπια του Ελληνα στην κοινωνια μας....

Καθρεφτης της κοινωνιας ειναι η καθε κατηγορια, ας ξεκινησουμε απο τα απλα μπας και σταματησουμε να ειμαστε η ντροπη των προγονων μας...

Φιλικα smile.gif
nikkav1976
QUOTE(4forever @ Dec 4 2012, 09:14 ) *
Τη να πούμε μερικοί παίχτες του Τελαμώνα νομίζουν ότι είναι οι νταβάδες και οι τραμπούκοι της κατηγορίας έχουν μήνη κάποια χρόνια πίσω . Δηλαδή μόνο το 5 ήταν το 10 έκατσε καλά (αυτός που το παίζει σφικτής ).Δεν καταλαβαίνουν ότι θα παίξουν και εκτός έδρας εκεί θα είναι κότες η θα κάνουν το πουλάκι τσιου !!!! Ας είναι καλά η ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ Μ....!!!!!. οποίοι κατάλαβαν - κατάλαβαν Εκτός από καλή ομάδα ο Τελαμώνας έχει και τα κονε . Ας αναλάβει η ΕΣΚΑΝΑ τις ευθύνες της . Δεν μπορεί αλλού να κάνουν χειρουργιο και αλλού να τα αφήνουν ανεξέλεγκτα. Οποίοι έχουν αντίθετη άποψη ας το γράψουν.



Μιας και παρακολουθησα το χτεσινο ματσακι καθωτι εχω δηλωσει θαυμαστης των σουβλατζιδικων της Σαλαμινας θα πω κατι γενικο αλλα και θα απαντησω στον φιλο 4forever....
Περα απο οποιεσδηποτε διαφορες ή αντιδικιες μπορει να εχετε με καποιον αθλητη θα πρεπει να βλεπετε και αγωνιστικα το παιχνιδι.
Δηλαδη ο φιλος που προφανος ειναι αθλητης της ομαδας του Λεοντα....ειδε οτι ευνοηθηκε η ομαδα του Τελαμωνα?????
Θα σας πω καταρχας οτι ηταν μια απο τη καλυτερες διαιτησιες που εχω δει φετος.....απόλυτα αντικειμενικη...και φυσικα με μετρο την κατηγορια μας καθε φορα.....καποια λαθη εκατερωθεν....μερος του παιχνιδιου και του επιπεδου.
Σιγουρα αν ηθελαν θα μπορουσαν να ηταν πιο αυστηροι με καποιους αθλητες....
Και θα αναφερθω συγκεκριμενα.....Νο 5 του Τελαμωνα.....αν ο διατητης θελει να ειναι αυστηρος θα μπορουσε να τον αποβαλλει οταν τον εβρισε......ισως η τεχνικη να ηταν λιγη.....
Νο9 του Λεοντα....προκλητικοτατος καθολη την διαρκεια του παιχνιδιου και θεατρινος.....θα μπορουσε να ειχε φαει τεχνικη βασει κανονισμου για προσπαθεια να ξεγελασει και να εκβιασει τα σφυριγματα των διατητων.....
Απο κει και περα εχω να πω οτι ειδα ενα πολυ καλο παιχνιδι.....ντερμπι των κορυφαιων πραγματικα της κατηγοριας.......κερδισε ο καλυτερος της χτεσινης βραδιας.....μπορει στον δευτερο γυρο να ειναι αλλιως τα πραγματα...
Αλλα ευχομαι να γινει το ιδιο καθαρο και αθλητικο παιχνιδι.

Τωρα οσον αφορα τα καποια σχολια που εγιναν τα οποια ξεφευγουν....νομιζω οτι δεν ειναι αξια σχολιασμου....και παρακαλω οπως προβλεπεται αλλωστε και απο τους κανονισμους του φορουμ...να διαγραφουν.
Εδω μιλαμε για μπασκετ......οποιος δεν θελει ....ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ............
4forever
Φίλε Nikkav1976 καταρχήν δεν είμαι παίκτης του Λέων , δεύτερων δεν είπα ότι ο Τελαμώνας ευνοήθηκε αλλά ούτε πρόκειται να αδικηθεί όπως και μόνο σου είπες για το ν5 !!!!! τέλος πάντων το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο

Τώρα μια και μου αρέσουν και εμένα τα σουβλάκια πες καμιά διεύθυνση για να ξέρω όταν πάω Σαλαμίνα.
BASKET HONOR
QUOTE(nikkav1976 @ Dec 4 2012, 15:37 ) *
Μιας και παρακολουθησα το χτεσινο ματσακι καθωτι εχω δηλωσει θαυμαστης των σουβλατζιδικων της Σαλαμινας θα πω κατι γενικο αλλα και θα απαντησω στον φιλο 4forever....
Περα απο οποιεσδηποτε διαφορες ή αντιδικιες μπορει να εχετε με καποιον αθλητη θα πρεπει να βλεπετε και αγωνιστικα το παιχνιδι.
Δηλαδη ο φιλος που προφανος ειναι αθλητης της ομαδας του Λεοντα....ειδε οτι ευνοηθηκε η ομαδα του Τελαμωνα?????
Θα σας πω καταρχας οτι ηταν μια απο τη καλυτερες διαιτησιες που εχω δει φετος.....απόλυτα αντικειμενικη...και φυσικα με μετρο την κατηγορια μας καθε φορα.....καποια λαθη εκατερωθεν....μερος του παιχνιδιου και του επιπεδου.
Σιγουρα αν ηθελαν θα μπορουσαν να ηταν πιο αυστηροι με καποιους αθλητες....
Και θα αναφερθω συγκεκριμενα.....Νο 5 του Τελαμωνα.....αν ο διατητης θελει να ειναι αυστηρος θα μπορουσε να τον αποβαλλει οταν τον εβρισε......ισως η τεχνικη να ηταν λιγη.....
Νο9 του Λεοντα....προκλητικοτατος καθολη την διαρκεια του παιχνιδιου και θεατρινος.....θα μπορουσε να ειχε φαει τεχνικη βασει κανονισμου για προσπαθεια να ξεγελασει και να εκβιασει τα σφυριγματα των διατητων.....
Απο κει και περα εχω να πω οτι ειδα ενα πολυ καλο παιχνιδι.....ντερμπι των κορυφαιων πραγματικα της κατηγοριας.......κερδισε ο καλυτερος της χτεσινης βραδιας.....μπορει στον δευτερο γυρο να ειναι αλλιως τα πραγματα...
Αλλα ευχομαι να γινει το ιδιο καθαρο και αθλητικο παιχνιδι.

Τωρα οσον αφορα τα καποια σχολια που εγιναν τα οποια ξεφευγουν....νομιζω οτι δεν ειναι αξια σχολιασμου....και παρακαλω οπως προβλεπεται αλλωστε και απο τους κανονισμους του φορουμ...να διαγραφουν.
Εδω μιλαμε για μπασκετ......οποιος δεν θελει ....ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ............


epitelous kai ena entikeimeniko sxolio !!!

PURE
QUOTE
Τωρα οσον αφορα τα καποια σχολια που εγιναν τα οποια ξεφευγουν....νομιζω οτι δεν ειναι αξια σχολιασμου....και παρακαλω οπως προβλεπεται αλλωστε και απο τους κανονισμους του φορουμ...να διαγραφουν.
Εδω μιλαμε για μπασκετ......οποιος δεν θελει ....ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ............




Είπα δεν ξανα σχολιάζω αλλά τα θες..τα χρειάζεσαι όμως..προφανώς είσαι φίλος του Τελαμώνα ίσως και παίχτης..Απλά δεν παρακολούθησες ίσως..έκτροπα..όλο βρίζατε και όλο εεε ήσασταν και μπλα μπλα..τα σπίτια ποίος μας τα βρίσε..?? τα στρινκ ποιός τα κατέβασε..??

Δες λίγη ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ κάνει καλό...


Υ.Σ1 Δεν ανέχομαι τον κάθε πουθενά να μου βρίζει την μάνα..μόνο αυτό λέω σου λέω..θα μιλήσεις εσύ για προκλήσεις..απλά και που απάντησα ήταν προκλητικό για τους σοβαρούς ανθρώπους..

Υ.Σ2 Υπάρχει και η ρεβάνς..πόσα σώβρακα θα πέσουν άραγε..???

Υ.Σ3 Το bold να το προσέξεις..δεν έβρισα κανένα και με βρίσατε..οπότε δεν φταίω εγώ για τα σχόλια sorry...wink.gif

Υ.Σ4 Βάλε nova με 29,90 το μήνα για ΠΑΝΤΑ..!!

lebron87
Ρε παιδια η Ν.Σμυρνη τι επαθε??γιατι τοση διαφορα??δεν εχουμε κανενα σχολιο???ξαφνικα μπαινουν και αλλες ομαδες στο κολπο..
nikkav1976
QUOTE(PURE @ Dec 4 2012, 18:32 ) *
Είπα δεν ξανα σχολιάζω αλλά τα θες..τα χρειάζεσαι όμως..προφανώς είσαι φίλος του Τελαμώνα ίσως και παίχτης..Απλά δεν παρακολούθησες ίσως..έκτροπα..όλο βρίζατε και όλο εεε ήσασταν και μπλα μπλα..τα σπίτια ποίος μας τα βρίσε..?? τα στρινκ ποιός τα κατέβασε..??

Δες λίγη ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ κάνει καλό...


Υ.Σ1 Δεν ανέχομαι τον κάθε πουθενά να μου βρίζει την μάνα..μόνο αυτό λέω σου λέω..θα μιλήσεις εσύ για προκλήσεις..απλά και που απάντησα ήταν προκλητικό για τους σοβαρούς ανθρώπους..

Υ.Σ2 Υπάρχει και η ρεβάνς..πόσα σώβρακα θα πέσουν άραγε..???

Υ.Σ3 Το bold να το προσέξεις..δεν έβρισα κανένα και με βρίσατε..οπότε δεν φταίω εγώ για τα σχόλια sorry...wink.gif

Υ.Σ4 Βάλε nova με 29,90 το μήνα για ΠΑΝΤΑ..!!



Φιλε μου καταρχας δεν ειμαι παιχτης κανενος....ουτε του Τελαμωνα,ουτε καμιας αλλης ομαδας.
Απο αυτα που ειπα τι δεν καταλαβες???
Αναφερεσε ε γεγονοτα που δεν εχουν να κανουν με τον αγωνα....
Θα ειδες οτι κατεκρινα οποιαδηποτε συμπεριφορα αντιαθλητικη...ειτε αυτη συμβαινει κατα την διαρκεια του αγωνα......ειτε μετα.....
Αντιαθλητικη θα επρεπε να το καταλαβεις οτι ειναι και η δικη σου συμπεριφορα εδω μεσα(αν οπως λες εισαι αθλητης)
Εγω δεν καταλαβα γενικα οσο εβλεπα το ματς να υπηρξε κανενος ειδους ευνοικη μεταχειριση σε καμια ομαδα,γιαυτο ανεφερα τα 2 περιστατικα με τους εκατερωθεν παιχτες.
Απο κει και περα αν καποις παιχτης παρεκτραπη δεν εχει να κανει με τις ομαδες.
Βλακες υπαρχουν παντου.
Και το ξαναλεω επειδη εγω κατα την διαρκεια του αγωνα δεν αντιληφθηκα να υπαρχουν αντιπαραθεσεις και διαπληκτισμοι περαν των συνηθισμενων σε ενα ντερμπι.
Οποτε αν αναφερεσαι με κατι που εγινε μετα το τελος του αγωνα.......δεν το γνωριζω.......σε πιστευω ομως ....δεν μπορει να μπηκες εδω και να γραφεις ψεματα......
Και παλι ομως δεν εχει καμια σχεση με τις ομαδες και το καθαρο και αθλητικο παιχνιδι που επαιξαν εχτες.
PURE
QUOTE (nikkav1976 @ Dec 4 2012, 19:23 ) *
Φιλε μου καταρχας δεν ειμαι παιχτης κανενος....ουτε του Τελαμωνα,ουτε καμιας αλλης ομαδας.
Απο αυτα που ειπα τι δεν καταλαβες???
Αναφερεσε ε γεγονοτα που δεν εχουν να κανουν με τον αγωνα....
Θα ειδες οτι κατεκρινα οποιαδηποτε συμπεριφορα αντιαθλητικη...ειτε αυτη συμβαινει κατα την διαρκεια του αγωνα......ειτε μετα.....
Αντιαθλητικη θα επρεπε να το καταλαβεις οτι ειναι και η δικη σου συμπεριφορα εδω μεσα(αν οπως λες εισαι αθλητης)
Εγω δεν καταλαβα γενικα οσο εβλεπα το ματς να υπηρξε κανενος ειδους ευνοικη μεταχειριση σε καμια ομαδα,γιαυτο ανεφερα τα 2 περιστατικα με τους εκατερωθεν παιχτες.
Απο κει και περα αν καποις παιχτης παρεκτραπη δεν εχει να κανει με τις ομαδες.
Βλακες υπαρχουν παντου.
Και το ξαναλεω επειδη εγω κατα την διαρκεια του αγωνα δεν αντιληφθηκα να υπαρχουν αντιπαραθεσεις και διαπληκτισμοι περαν των συνηθισμενων σε ενα ντερμπι.
Οποτε αν αναφερεσαι με κατι που εγινε μετα το τελος του αγωνα.......δεν το γνωριζω.......σε πιστευω ομως ....δεν μπορει να μπηκες εδω και να γραφεις ψεματα......
Και παλι ομως δεν εχει καμια σχεση με τις ομαδες και το καθαρο και αθλητικο παιχνιδι που επαιξαν εχτες.


Δεν έχει να κανει με το παιχνιδι..και το ειπα κιολας..δικαιη νικη του Τελαμωνα..αναφερομαι μονο σε συγκεκριμενα γεγονοτα που δεν θα μεινουν μονο γεγονοτα στην ρεβανς δυστηχως..
nikkav1976
QUOTE(PURE @ Dec 4 2012, 20:06 ) *
Δεν έχει να κανει με το παιχνιδι..και το ειπα κιολας..δικαιη νικη του Τελαμωνα..αναφερομαι μονο σε συγκεκριμενα γεγονοτα που δεν θα μεινουν μονο γεγονοτα στην ρεβανς δυστηχως..



Οκ φιλε μου....αν μιλαμε για εξωαγωνιστικα πραγματα δεν εχω εικονα........
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ
nikkav1976
QUOTE(4forever @ Dec 4 2012, 17:47 ) *
Φίλε Nikkav1976 καταρχήν δεν είμαι παίκτης του Λέων , δεύτερων δεν είπα ότι ο Τελαμώνας ευνοήθηκε αλλά ούτε πρόκειται να αδικηθεί όπως και μόνο σου είπες για το ν5 !!!!! τέλος πάντων το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο

Τώρα μια και μου αρέσουν και εμένα τα σουβλάκια πες καμιά διεύθυνση για να ξέρω όταν πάω Σαλαμίνα.



ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΔΙΚΗΘΕΙ......ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΙΚΗΘΕΙ .......
ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΩΣΤΕ.
ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ......ΧΑΧΑΧΑΧ
''ΚΡΙΝΟΣ'' ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ(ΜΗΝ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ)......
ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΟ 300 ΜΕΤΡΑ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΚΟ ΔΡΟΜΟ...''PITTA HOT''
ΚΑΛΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ.....
ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.....
harden
mpainw na dw liga nea kai vlepw ginetai xamos.iremia paidia kai na kratame ena epipedo.na grfoume ola ta anitika kai parapona alla na min prokaloume.kai autos o nikkav aparadektos.kanw dialeimma apo tin douleia gia ena tsigaro,mpainw sto site kai vlepw souvlakia stin salamina kai mou trexoun ta salia.i g kai d eskana einai o pragmatikos ugiis athlitismos xwris plirwmes,xwris stisimata me kefi gia agno athlitismo.mexri stigmis exoume ena antagwnistiko prwtathlima pou oloi mporoun na kerdisoun olous,uparxei zwi kai epipedo(den thelw na xalasei)sto fotum,wraia paixnidia,kosmos sto gipeda kai kalo fagito stis perioxes.apolausteto.as mas pei kai kanenas allos filos gia to egine sto paixnidi tis omadas tou,agwnistika kai oxi mi.
nikkav1976
QUOTE(harden @ Dec 5 2012, 12:43 ) *
mpainw na dw liga nea kai vlepw ginetai xamos.iremia paidia kai na kratame ena epipedo.na grfoume ola ta anitika kai parapona alla na min prokaloume.kai autos o nikkav aparadektos.kanw dialeimma apo tin douleia gia ena tsigaro,mpainw sto site kai vlepw souvlakia stin salamina kai mou trexoun ta salia.i g kai d eskana einai o pragmatikos ugiis athlitismos xwris plirwmes,xwris stisimata me kefi gia agno athlitismo.mexri stigmis exoume ena antagwnistiko prwtathlima pou oloi mporoun na kerdisoun olous,uparxei zwi kai epipedo(den thelw na xalasei)sto fotum,wraia paixnidia,kosmos sto gipeda kai kalo fagito stis perioxes.apolausteto.as mas pei kai kanenas allos filos gia to egine sto paixnidi tis omadas tou,agwnistika kai oxi mi.



Τι να κανω???
Ζητηθηκε η συμβουλη μου για ενα γαστρονομικο θεμα...χαχαχαχ
Τωρα που ψηνω ενα παρεακι να παμε Αιγινα την Κυριακη να δουμε Σαρωνικο-Λεοντα θα ρωτησω κι εγω που μπορω να φαω καλο σουβλάκι στην Αιγινα...χαχαχ
Για αλλου ειδους φαγητο δεν ειμαστε.......σουβλακι...φτηνο και να γεμιζει το στομαχι...χαχαχαχ
harden
QUOTE(nikkav1976 @ Dec 5 2012, 13:15 ) *
Τι να κανω???
Ζητηθηκε η συμβουλη μου για ενα γαστρονομικο θεμα...χαχαχαχ
Τωρα που ψηνω ενα παρεακι να παμε Αιγινα την Κυριακη να δουμε Σαρωνικο-Λεοντα θα ρωτησω κι εγω που μπορω να φαω καλο σουβλάκι στην Αιγινα...χαχαχ
Για αλλου ειδους φαγητο δεν ειμαστε.......σουβλακι...φτηνο και να γεμιζει το στομαχι...χαχαχαχ

wraia ekdromi akougetai kai to skeftomai an einai na parw kana filo kai na erthw.preta prepi na paroume adeia apo tin oikogeneia kai min fame kamia pantoflia.xaxaxa!
nikkav1976
QUOTE(harden @ Dec 5 2012, 18:39 ) *
wraia ekdromi akougetai kai to skeftomai an einai na parw kana filo kai na erthw.preta prepi na paroume adeia apo tin oikogeneia kai min fame kamia pantoflia.xaxaxa!



Μαζι και η οικογενεια........μεσημερακι ειναι......παιχνιδι και μετα μεζεδακια στην Αιγινα.....χαχαχαχ
lebron87
QUOTE (Nas @ Jan 8 2013, 16:04 ) *


απαραδεκτα πραγματα εγιναν στον αγωνα της Δευτερας ,αλλα επειδη ηταν ο Τελαμωνας που τα εκανε αυτα το παιχνιδι επρεπε να τελειωσει!!ΑΙΣΧΟΣ
Nas
QUOTE (Nas @ Jan 8 2013, 16:04 ) *



Περισσοτερες λεπτομερειες....

http://sportcity.gr/2013/01/08/%CE%BD-%CE%...2-%CF%84%CE%B5/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.