Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑΝΑ 2012-13
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3
iphone
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ.....ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟΟΟ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΥΡΙΑ ΠΡΟΕΔΡΕ!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΟΜΟΡΦΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ! ΠΟΥ ΘΑΥΜΑΖΩ ΤΗΝ ΓΟΗΤΕΙΑ ΣΑΣ!!!!! ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΔΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΣΑΣ!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΕΣΑΤΕ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΩΣΕΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΣΑΣ!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΙΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΛΑ!!!!!!!!! !!!!!!



Υ.Γ. ΘΑ ΠΕΣΕΤΕ ΣΕ ΤΡΕΛΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ.....ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!!!!!! JUDGEMENT DAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλικα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΑΜΠΟΣΚΥΛΟΣ
(ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ)
Marina
Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενη που και οι απλοί φίλαθλοι με θαυμάζουν. Νόμιζα πως δεν προκαλώ τον θαυμασμό σε αυτή την κατηγορία.

Όταν εκτός από εντυπώσεις θα έχετε και στοιχεία για τα λεγόμενά σας, τα αναμένω με ιδιαίτερη χαρά στο inbox μου.

Καλή συνέχεια.
castle7
QUOTE(iphone @ Nov 16 2012, 12:29 ) *
μην ψαχνεται να βρειτε αλωθι πλεον για το ερασιτεχνικο μπασκετ, κυριως την δ εσκανα και ποσο μαλιστα γενικα την εσκανα που ειναι απο τα μεγαλυτερα ΜΠΟΥΡ...ΛΑ πανελλαδικως!!!!!!ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΑ, και σιγα σιγα πεθαινει και ολοκληρη η ελλαδα!!!!! δυστυχως αναθεωρω τις αποψεις μου για ποιες ομαδες θα ανεβουν και πλεον πιστευω οτι εκτος απο τον τελαμωνα που εχει καλη ομαδα για πανω, με το σπρωξιμο της διαιτησιας, καποιων χοντρων ασχετων με τα γκρι, δεν θελω να αναφερω ονοματα αλλα και θιξω και οικογενειες, βασικες ομαδες για ανοδο ειναι η νεα σμυρνη και το λεων μοσχατου!!!! λογο διοικησης και μιας κυριας που ολα τα χρονια εκτος οτι εχει κουρασει με αναφορες και διαφορες πα....ρολογιες μεσα στο φορουμ πλεον εχει και στενες επαφες τριτου τυπου με διαιτητες και λαμογιες!!!

ΑΝΑΘΕΩΡΩ την αποψη μου για το ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ που ειχα πει οτι θα ανεβει λογο και ενος απο τους καλυτερους play mayker που υπαρχουν φετος στην δ με διαφορα και τσαμπα χαραμιζεται αλλα τελικα ειναι λογο στρατου και δεν το ηξερα , για τον λογο οχι οτι δεν ειναι πολυ καλη ομαδα τα αποτελεσματα δειχνουν οτι ολα τα ματς τα εχει χασει ειτε στην παραταση ειτε στον 1-2 ποντους,αλλα λογο το οτι οι κυριοι με τα γκρι σε ολα τα ματς και ο προπονητης τους δεν τους αφηνουν να ανεβουν!!ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!
ΑΝΑΘΕΩΡΩ επισης την αποψη μου για την αιξωνη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ Γ ΕΣΚΑΝΑ!ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΠΙΣΗΣ!
ΑΝΑΘΕΩΡΩ επισης τελος την αποψη μου για τον ερμη αργυρουπολης, γιατι ειναι πλασματικη η θεση του εκει που βρισκεται, ειναι καθαρα απο τυχη και επισης δεν μπορει να πρωταγωνιστησει στην γ εσκανα με το υλικο που διαθετει!!!

ΛΕΩ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΤΑΛΕΩ!!!!!!! Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ!!!!!!!!! ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗΝ 10 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΞΕΙ ΓΙΑ ΤΙς ΟΜΑΔΕς ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ! ΕΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΘΑΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΠΙΑ, ΤΟΤΕ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΟΜΑΔΕΣ!!!!!


ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!
ΜΕ ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΑΜΠΟΣΚΥΛΟΣ!!!!!


Καλά ο iphone μας τρέλανε όλους! Έβαλε φωτιά στο forum! Άντε γιατί πολύ ψόφια είναι τα πράγματα φέτος. Να μου πεις και ποιος θα ασχοληθεί με την Δ' και να κάτσει να γράψει κιόλας μέσα σε forum?! Αλλά να τος!
Η αλήθεια είναι ότι για να ξέρει τόσα πραγματα δεν πρέπει να είναι ένας απλός φίλαθλος που λέει και ο ίδιος αλλά μάλλον (πρώην) παίκτης και πικραμένος κιόλας απο κάποιες συμπεριφορές!
Εντάξει όλα τα άλλα, αλλά να γράφει και για την πρόεδρο του Λέοντα...ε ή έχει κάποια στοιχεία σοβαρά ή πετάει λάσπη και όπου πέσει και όποιον λερώσει...Είναι και λίγο unfair να την πέφτει σε μια γυναίκα (από τις ελάχιστες) που ασχολείται με όλα αυτά.

Πάντως πέρα από όλα αυτά, το να πιστεύει κάποιος ότι σε αυτές τις κατηγορίες υπάρχουν ομάδες που τα σπρώχνουν σε διαιτητές για να έχουν εύνοια είναι και λίγο αστείο. Αν ξεπεράσεις το γεγονός ότι δεν υπάρχει ψιλό ούτε για καινούριες μπάλες, λίγο να έχεις παρακολουθήσει τα παιχνίδια βλέπεις την τόση ασχετοσύνη που υπάρχει στους διαιτητές που και να έχεις και να θες να πιάσεις κάποιον για να σε βοηθήσει, φοβάσαι μην πάνε τα λεφτά σου χαμένα γιατί δεν θα ξέρει καν τι πρέπει να κάνει για να σε βοηθήσει!!Χεχεχε! (Καλά για τα παραπάνω υπάρχουν και εξαιρέσεις με ομάδες τύπου Ερμή Πειραιά που ανέβαινε κάθε χρονιά και μια κατηγορία που είχε ρίξει πολύ χρημα αριστερά και δεξιά.)
Το περίεργο είναι ότι οι περισσότεροι διαιτητές παίζουν και μέχρι Α' ΕΣΚΑΝΑ. Βέβαια και εκεί πουτάνα τα κάνουν αφού όποιος τα παρακολουθεί βλέπει συνεχώς ανακοινώσει και παράπονα από όλες τις ομάδες κατά καιρούς. Ειδικά συγκεκριμένοι, ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε αλλά το όνομά του θυμίζει όσπριο, τα έχει κάνει ρόιδο....!!Αλλά και η ΕΣΚΑΝΑ τι να κάνει, αυτούς έχει, αυτούς βάζει..
Εντάξει, τελευταία κατηγορία είναι, πρέπει να τα ανέχεσαι και αυτά, αν και έχω ακούσει ότι στα ανεξάρτητα είναι πιό οργανωμένα!


iphone
ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ "ΦΑΣΟΛΗΗΗΗΗΗΗΗ " ΚΑΙ ΝΤΖΑΜΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΡΟΣΚΥΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Ο ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ CASTLE 7!!!!!


ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟΟΟΟΟ !!!! ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΑΘΗΤΟ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!

ΟΣΑ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΨΗ!!!! ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΤΗΝ 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ! ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ!!!!!!! ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ!!!!!!!!!!



ΤΣΙΟΥΑΟΥ KINDER BUENOS!!!!! laugh.gif
lebron87
QUOTE(iphone @ Nov 16 2012, 19:18 ) *
ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ "ΦΑΣΟΛΗΗΗΗΗΗΗΗ " ΚΑΙ ΝΤΖΑΜΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΡΟΣΚΥΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΙ Ο ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ CASTLE 7!!!!!


ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟΟΟΟΟ !!!! ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΑΘΗΤΟ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!

ΟΣΑ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΨΗ!!!! ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΤΗΝ 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ! ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ!!!!!!! ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ!!!!!!!!!!



ΤΣΙΟΥΑΟΥ KINDER BUENOS!!!!! laugh.gif

ξεφυτρωνουν και νεα προσωπα ομως.....δεν ειναι μονοι τους ρε παιδια!!!τι να πουμε για τον Φραγκιαδακη που ειναι δημοτικος υπαλληλος στην Ν.Σμυρνη και εντελως τυχαια ευνοει την Ν.Σμυρνη!!
Γεωργου,Πουλιος,Αυγερινος.....και η λιστα μεγαλωνει!!!
μεσα στην Ν.Σμυρνη και στην Σαλαμινα επιτρεπεται η γηπεδουχος να παιζει ξυλο χωρις να δεχεται φαουλ, (πρεπει να βγει και σε προκυρηξη)
PURE
QUOTE (iphone @ Nov 16 2012, 15:33 ) *
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ.....ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟΟΟ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΥΡΙΑ ΠΡΟΕΔΡΕ!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΟΜΟΡΦΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ! ΠΟΥ ΘΑΥΜΑΖΩ ΤΗΝ ΓΟΗΤΕΙΑ ΣΑΣ!!!!! ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΔΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΣΑΣ!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΕΣΑΤΕ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΩΣΕΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΣΑΣ!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΙΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΛΑ!!!!!!!!! !!!!!!



Υ.Γ. ΘΑ ΠΕΣΕΤΕ ΣΕ ΤΡΕΛΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ.....ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!!!!!! JUDGEMENT DAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλικα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΑΜΠΟΣΚΥΛΟΣ
(ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ)




Εδώ αποδεικνύεται το πόσο φίλαθλος είστε..γιατί να βγαίνει ο κάθε tablet κινητό (βλέπε τον χαρισματικό κύριο iphone) και να ποστάρει στο forum???? Επίσης κύριε iphone (table πως σε λενε δεν ξερω) δεν το έχεις διευκρινίσει ακόμα..Ποίο iphone είσαι? το 3GS,4,4S,5? Γελοία πράματα από ανθρώπους που ίσως (και το λεω ίσως γιατί αν έχεις τότε είσαι απαράδεκτος) δεν έχουν ιδέα με το άθλημα και δεν έχουν περάσει ούτε απ'έξω...ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΟΥΡΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΚΥΡΙΕ APPLE..!!!!!!!! AYTA EIXA ΠΩ...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..biggrin.gif


QUOTE
μην ψαχνεται να βρειτε αλωθι πλεον για το ερασιτεχνικο μπασκετ, κυριως την δ εσκανα και ποσο μαλιστα γενικα την εσκανα που ειναι απο τα μεγαλυτερα ΜΠΟΥΡ...ΛΑ πανελλαδικως!!!!!!ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΑ, και σιγα σιγα πεθαινει και ολοκληρη η ελλαδα!!!!! δυστυχως αναθεωρω τις αποψεις μου για ποιες ομαδες θα ανεβουν και πλεον πιστευω οτι εκτος απο τον τελαμωνα που εχει καλη ομαδα για πανω, με το σπρωξιμο της διαιτησιας, καποιων χοντρων ασχετων με τα γκρι, δεν θελω να αναφερω ονοματα αλλα και θιξω και οικογενειες, βασικες ομαδες για ανοδο ειναι η νεα σμυρνη και το λεων μοσχατου!!!! λογο διοικησης και μιας κυριας που ολα τα χρονια εκτος οτι εχει κουρασει με αναφορες και διαφορες πα....ρολογιες μεσα στο φορουμ πλεον εχει και στενες επαφες τριτου τυπου με διαιτητες και λαμογιες!!!


Απλά για γέλια tongue.gif
iphone
ΚΥΡΙΕ PURE.....

1)ΧΡΕΙΑΖΕΣ"ΑΙ" = ΚΑΙ ΟΧΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣ"Ε" !!!!

ΤΡΙΤΟ ΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! ΤΟ TABLET ΤΗΣ ASUS ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ???

2) ΜΠΗΚΑΤΕ ΝΑ ΚΡΑΞΕΤΕ 'Η ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΤΕ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΕΣ ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ?????

3) ΛΕΩ,ΞΑΝΑΜΑΤΑΛΕΩ,ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΤΑΛΕΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ!!!! ΟΣΑ ΕΚΦΕΡΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΑΠΕΙΝΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ!!!!!

4) ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΤΙ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ, ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ ΠΕΘΑΙΝΕΙ Η Δ ΕΣΚΑΝΑ!!!!

5) ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΩ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ, ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ!!! ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!

6) ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΞΑΦΝΙΚΑ ΦΥΤΡΩΣΑΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ Δ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ LEBRON ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΚΟΜΗ ΓΝΩΡΙΜΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΑΜΕ ΑΠΛΩΣ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ! ΞΑΦΝΙΚΑ ΦΥΤΡΩΣΑΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΣΑΝ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ!!!!!

7) ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ! ΜΑΤΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝ! ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΚΑΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΙΠΟΝ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο LEBRON ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΥΣΠΙΣΤΗΣΕΙ!!!!!!!!! ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!

8) ΕΠΕΙΔΗ ΗΔΗ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΕΤΟΣ, ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΚΦΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ! ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΙΠΑ!!!!!!

9) ΠΟΛΛΑΑΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΠΟΣΤ!!! ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΤΕ ΤΡΑΓΙΚΟΙ! ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΩΘΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΝΑ 100ΡΙΚΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!


ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

ΝΙΚΟΣ ΓΑΤΟΠΟΔΑΡΟΣ
(ΓΑΒ ΓΑΒ)
PURE
Πραγματικά μου απέδειξες πόσο λίγος είσαι και πόσο πας την άστοχη (γιατί προφανώς σε πονάει που έχασες κάποιο παιχνίδι και κάνεις σαν παπα...λόγος δεν εξηγείτε αλλιώς) άποψή σου για τους διαιτητές και όλο προσπαθείς να ξεφύγεις δεξιά και αριστερά με πλάγιους τρόπους τύπου : ''1)ΧΡΕΙΑΖΕΣ"ΑΙ" = ΚΑΙ ΟΧΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣ"Ε" !!!!

ΤΡΙΤΟ ΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! ΤΟ TABLET ΤΗΣ ASUS ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ???''

Για γέλια?????


2) ΜΠΗΚΑΤΕ ΝΑ ΚΡΑΞΕΤΕ 'Η ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΤΕ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΕΣ ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ?????

a) Δεν είμαι διαιτητής...πάλι έξω έπεσες (μάλλον και από την κούνια όταν ήσουν μωρό προφανώς)

cool.gif Είμαι εν ενεργεία αθλητής και θες και ηλικία??? Μικρός λογίζομαι..μόνο αυτό σου λέω..wink.gif (και είμαι και 20 κιόλας..για να μην νομίζεις ότι παίζω κρυφτούλι)


3) ΛΕΩ,ΞΑΝΑΜΑΤΑΛΕΩ,ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΤΑΛΕΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ!!!! ΟΣΑ ΕΚΦΕΡΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΑΠΕΙΝΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ!!!!!


Γιατί το αναφέρεις συνέχεια..?? κάνεις μια δήλωση και μετά λες σφαχτείτε τώρα..ωραίος..σαν και εσένα πολλοί άστο tongue.gif

4) ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΤΙ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ, ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ ΠΕΘΑΙΝΕΙ Η Δ ΕΣΚΑΝΑ!!!!

Γιατί μου το αλλάζεις τώρα? Σε forum που ασχολείται με basket είσαι και όχι στο HOTDOC του Μπαξεβάνη..Και πες ότι δεν το κατάλαβες αυτό (λίγο η ηλικία , λίγο ο καιρός)..Δ'ΕΣΚΑΝΑ 2012-2013...Δεν με ενδιαφέρει η κριτική για την ελλάδα..σχολιάζω ότι έχει να κάνει με την κατηγορία αυτή (topic για τους αστοιχείωτους)..

5) ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΩ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ, ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ!!! ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!

Ευχαριστούμε...και να χαίρεσαι και την κορούλα σου..(και δεν το λέω με κακία ούτε με ειρωνεία)


6) ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΞΑΦΝΙΚΑ ΦΥΤΡΩΣΑΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ Δ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ LEBRON ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΚΟΜΗ ΓΝΩΡΙΜΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΑΜΕ ΑΠΛΩΣ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ! ΞΑΦΝΙΚΑ ΦΥΤΡΩΣΑΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΣΑΝ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ!!!!!

Και έχω και εγώ μια ερώτηση...(επειδή ξαφνικά φύτρωσα)...πώς γίνετε στην αρχή να λες καλά λόγια για κάποιες ομάδες (στην προκειμένη περίπτωση ΛΕΟΝ) και ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ το γυρνάς σε στημένα παιχνίδια και πάει λέγοντας..??? Μάλλον είσαι θύμα..η αν όχι εσύ τότε η ομάδα που υποστηρίζεις δεν εξηγείτε αλλιώς tongue.gif

7) ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ! ΜΑΤΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝ! ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΚΑΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΙΠΟΝ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο LEBRON ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΥΣΠΙΣΤΗΣΕΙ!!!!!!!!! ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!

Eσύ είπες ότι θα κάνεις τσιμουδιά μέχρι την 10η αγωνιστήκη αλλά πετάχτηκες δεν άντεξες...αλλά σου είπα στο τέλος Ξυρίζουν Τον Γαμπρό..θα γελάνε με τα post σου σε λίγο..tongue.gif

8) ΕΠΕΙΔΗ ΗΔΗ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΕΤΟΣ, ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΚΦΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ! ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΙΠΑ!!!!!!


Πάλι μου φεύγεις με ελαφρά πηδηματάκια..γιατιιιιιι??????? Εμείς θέλουμε την άποψή σου γιατί μας το χαλάς..??tongue.gif


9) ΠΟΛΛΑΑΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΠΟΣΤ!!! ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΤΕ ΤΡΑΓΙΚΟΙ! ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΩΘΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΝΑ 100ΡΙΚΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!

Και έκλεισες όπως έπρεπε..!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙ...Με τρελή προπαγάνδα...ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ...biggrin.gif



Nομίζω πρέπει να σε κάλυψα...biggrin.gif


Υ.Σ Το tablet που έχω είναι turbox και δεν αναγνωρίζει τα λάθη ρε γαμώτο..sorry..

Υ.Σ2 Μπήκα να τα χώσω αλλά είδες..κρατάω ένα επίπεδο..δεν ξεκατινιάζομαι επειδή ως φίλαθλος βλέπω ότι η ομάδα μου δεν χτυπάει άνοδο ούτε με αίτηση..

Υ.Σ3 Έκανα τον λογαριασμό μου μόνο και μόνο με αυτά που βλέπω..και φυσικά δεν κρύβομαι πίσω από το δάχτυλό μου και να λέω ''αυτή είναι η άποψή μου χέστηκα..τσακωθείτε μεταξύ σας..''

Υ.Σ4 Μην δώσεις συνέχεια γιατί : α) δεν σε παίρνει
β) δεν ασχολούμαι άλλο..εκτός και αν δώσεις συνέχεια στον εξευτελισμό..


Υ.Σ5 Posts: 17
Joined: 18-October 12 Καλά δεν ντρέπεσαι λίγο..??? κοίτα πότε ξεπετάχτηκες εσύ..tongue.gif

Υ.Σ6 Ποίος να ασχοληθεί μαζίιιιιιιι σουυυυυυυ???? tongue.gif



Υ.Σ4 ΝΙΑΟΥ ΝΙΑΟΥ
harden
loipon as sunexisoume me liga prognwstika autis tis agwnistikis.

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 (tha ta dwsoun ola se paixnidi sta metra tous,gia tin 1i niki.ntermpi mporei kai 2)
ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ - ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 2 (dunati edra alla i amfiali pio etoimi.mporei me polu liges pithanotites 1 logo edras.)
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕ ΓΛΥΦ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 1 (kali i aigina alla pio empeiri i aikswni.megali ekpliksi to 2)
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ 1 (edw evala ekpliksi,dioti pisteuw sto ksespasma tou gase.alla to prwto logo exei 2)
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 (o telamwnas trexei me xilia kai oi 2 omades tou proponiti.den mporei na spasei)
lebron87
ΑΙΞΩΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 2???? Ισχυει??
77m
QUOTE(lebron87 @ Nov 18 2012, 21:51 ) *
ΑΙΞΩΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 2???? Ισχυει??

φιλε μου ισχει ο ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ πηρε μια ευκολη νικη και συνεχηζει ΓΕΡΑ ενα μπραβω σε ολα τα παιδια και στο Ν 7 για την φανταστικη αμινα που επαιξε.
4forever
QUOTE(77m @ Nov 19 2012, 11:57 ) *
φιλε μου ισχει ο ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ πηρε μια ευκολη νικη και συνεχηζει ΓΕΡΑ ενα μπραβω σε ολα τα παιδια και στο Ν 7 για την φανταστικη αμινα που επαιξε.


πολύ καλό παιχνίδι και πολύ ώριμο από μεριάς Σαρωνικού
77m
QUOTE(4forever @ Nov 19 2012, 13:06 ) *
πολύ καλό παιχνίδι και πολύ ώριμο από μεριάς Σαρωνικού

ναι φιλε. και σε εσενα που εχει αλαξει ολοι η ομαδα[ μπραβω ] συνεχεισαι ετσι ωραιος
nikkav1976
Καλημέρα φίλοι του Ερασιτεχνικου Μπάσκετ.....
Θα ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να γράψω κάποια πραγματάκια σχετικά με τις ομάδες που έχω δει(και οχι γνωμες που μου είπαν αλλοι ,που οπως υποψιαζομαι καποιοι φίλοι εδω μέσα έχουν).
Καταρχάς να ξεκαθαρίσουμε ότι συμφωνώ απόλυτα με το χείριστο επίπεδο διαιτησίας της κατηγορίας χωρις όμως να μπορω να εντοπίσω προθεση πουθενα.
Οι διαιτητες είναι για τα μπάζα(απλά και κατανοητά).Για να το καταλάβετε πρέπει να μιλήσετε με τους αθλητές όλων των ομάδων.Μην σας ξεγελάει ότι κάποιες ομάδες κερδίζουν.Ισως θα έπρεπε να κέρδιζαν πιο ευκολα τα παιχνιδια...ισως και οχι.......
Απο κει και πέρα στο καθαρα αγωνιστικο κομάτι θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες σχετικά με τις ομάδες που θα διεκδικησουν την άνοδο....
Λέων,Νέα Σμύρνη,Τελαμώνας.....και προσωπικά βλέπω πολύ δυνατό και σιγουρα πιο σοβαρό από άλλες χρονιες....τον Σαρωνικό.
Οι Κυρίαρχοι από αυτό που τους είδα ...απορώ ειλικρινά με την βαθμολογική τους θέση.
Η Αιξωνή σοβαρη ομάδα με καλά Μπασκετ αλλά Ημαρτον δεν μπορεί ακομα να στηρίζονται στον Σουλελέ.Πρέπει να βρουν λύσεις και από άλλους παίχτες.Και δεν αναφέρομαι μόνο στο σκοράρισμα......

Απλά ρε παιδιά επειδή διαβάζω για σπρώξιμο ομάδων κλπ κλπ.....Μην τρελαινόσαστε......πηγαίντε να δείτε κανα παιχνιδάκι και διαμορφώστε άποψη....
Εχτες βρέθηκα στην Σαλαμίνα (είπα ευκαιρία να δω το ματσάκι Τελαμωνας-Ερμής και να φάω και ενα σουβλακι..χαχαχ) και από αυτό που είδα καθαρά από λάθη της διαιτησιας ενα παιχνιδι 20 πόντων υπερ του Τελαμωνα....τελικά έγινε Ντέρμπι.......
Τελευταια 7 λεπτα ο Τελαμώνας χωρις την βασκη τριάδα ψηλών λόγω αποβολης φάουλ...
Ξαναλέω όμως ότι και πάλι δεν εντόπισα δόλο υπες του Ερμη.......παρά πολύ κακούς διαιτητες....φοβισμένους και άτολμους ......που μόλις τους διαμαρτυρηθει οποιοσδηποτα βγαζουν ολα τα κομπλεξ και συμπλεγματα που εχουν και αρχιζουν τις τεχνικες ποινες.

Υ.Γ Για τον φιλο που αναφέρετε στον διατητη Τζαμαρα εχω να πω οτι εχτες ο Τελαμώνας μόνο από αυτόν έχει παράπονα.Άδικα κατά την φνωμη μου γιατι ηταν εξίσου κακός και με τις 2 ομάδες.

Καλή μέρα παιδιά και πηγαιντε στα γηπεδα.Πριν γραψετε κατι να έχετε δική σας άποψη.
4forever
Φίλοι καλημέρα

Συμφωνώ με των nikkav1976 σίγουρα αυτές οι ομάδες φενωνται ποιο δυνατές, έχω δει Τελαμώνα και Νέα Σμύρνη.

Ειδικά ο Τελαμώνας παίζει πολύ δυνατή άμυνα στα όρια του φάουλ ,και πολλές φορές τα ξεπερνάει ,δεν λέω ότι ευνόητε αλλά σίγουρα δεν θα αδικηθεί και μην βλέπεις το χτεσινό παιχνίδι αν ήταν στον πόντο θα έβλεπες.

Όσο για την Νέα Σμύρνη πιστεύω στα δυνατά παιχνίδια θα έχει πρόβλημα κατά την άποψη μου .

Για τον Λέων δεν έχω άποψη.

Και κάποια πρόβλεψη βλέπω τον Σαρωνικό να κάνει την έκπληξη ο Καρβούνης κάνει καλή δουλειά και έχει βάλει τα πράγματα στην ομάδα στην θέση τους. wink.gif

Ευχαριστώ και πάλι καλημέρα smile.gif
magickaminia
Στο ντερμπι των Καμινιων νικητης αναδειχθηκε τελικα η ομαδα των Κυριαρχων σπαζοντας το ροδι . Μπραβο στα παιδια και τους ευχομαι καλη συνεχεια. Καλη συνεχεια θα ευχηθω και στον Ατρομητο γιατι μεχρις στιγμης δειχνει να χανει τα ματς ουσιαστικα στο τελος. Πρεπει να βρουν τι φταιει για να το βελτιωσουν και να ρθουν οι νικες. Ευχομαι και στις 2 ομαδες να μην τελειωσουν το πρωταθλημα στις τελευταιες θεσεις της βαθμολογιας. Εχουν καλο υλικο ειδικα για τους Κυριαρχους που μπορω να εκφερω γνωμη και πιστευω οτι αδικουνται απ τη θεση τους στη βαθμολογια. Αν ειδε καποιος το ματς ας μας πει λεπτομερειες. Κλεινοντας μεχρι και στις εφημεριδες γραψαν για το ερειπωμενο κλειστο των Καμινιων. Πρεπει να κανουν κατι ολα τα σωματεια για αυτο το θεμα. smile.gif
harden
epeidi exw dei oles tis omades toulaxiston apo mia fora kai auto den ftanei gia na exw mia ksekathari eikona alla m aresei kai to kous-kous tha ithela na mou lete gia oles tis omades kati.
nikkav1976 den mas eipes tin apopsi sou gia tin omada tis amfialis pou kai fetos parousiazetai dunati.episis gia ton panta epikundino ermi, gia tin kainouria omada tis sarwnidas,gia tin kali alla oxi apotelesmatiki eleusina kai gia tous mi antagwnistkous aprovleptous.poies edres einai duskoles; pou mporoun na skontapsoun oi prwtoporoi;an mporei kapoia omada na mpei sfina stin triada;favori kai gia tin tetarti kai pempnti thesi mporei na odigisei se kapoia anodo.panta filika kai xwris dolo.
4forever
Καλησπέρα

κατά την γνώμη μου πολλές ομάδες μπορούν να κάνουν την ζημιά και η Αμφιάλη και η Ελευσίνα και ο Ερμής ακόμα και τους κυρίαρχους μην τους ξεγράφετε είναι καλή ομάδα .
Τώρα δύσκολες έδρες πιστεύω φέτος είναι Σαλαμίνα και Αίγινα ο Σαρωνικός φαίνεται πολύ δυνατός και ιδίως στην έδρα του
και μην ξεχνάτε οποία ομάδα κράτηση την έδρα της και τσιμπηση μερικά εκτός έδρας έχει πολλές πιθανότητες να είναι στην τελική τριάδα , πάντως έχει πολύ ψωμί ακόμα rolleyes.gif .
nikkav1976
QUOTE(harden @ Nov 20 2012, 16:28 ) *
epeidi exw dei oles tis omades toulaxiston apo mia fora kai auto den ftanei gia na exw mia ksekathari eikona alla m aresei kai to kous-kous tha ithela na mou lete gia oles tis omades kati.
nikkav1976 den mas eipes tin apopsi sou gia tin omada tis amfialis pou kai fetos parousiazetai dunati.episis gia ton panta epikundino ermi, gia tin kainouria omada tis sarwnidas,gia tin kali alla oxi apotelesmatiki eleusina kai gia tous mi antagwnistkous aprovleptous.poies edres einai duskoles; pou mporoun na skontapsoun oi prwtoporoi;an mporei kapoia omada na mpei sfina stin triada;favori kai gia tin tetarti kai pempnti thesi mporei na odigisei se kapoia anodo.panta filika kai xwris dolo.



Καλησπερα φιλοι και φιλε που αναφερθηκες σε μενα.........
Προφανως δεν εγραψα για ολες τις ομαδες για να μην γινω κουραστικος....αλλωστε πιστευω οτι εχουμε χρονο ακομα μπροστα μας για να τα πουμε για ολες τις ομαδες......
Αλλα μιας και ξαναμπηκα θα γραψω μερικα πραγματα....χαχαχαχ
Λοιπον οσον αφορα την ομαδα της Αμφιαλης εχω να πω οτι προκειται για πολυ δυνατη και σκληροτραχηλη ομαδα χωρις τον παιχταρα αλλα με πολλες μοναδες που αν βρεθουν σε μερα σου κανουν ζημια.....
Ο Ερμης αρκετα καλη ομαδα.......αλλα το παιχνιδι τους ολο γυριζει απο τον παιχτη με το νουμερο 11....ο οποιος μπορει να μην ειναι ο σουπερ σταρ αλλα ειναι 100% μπασκετικος και διαβαζει το παιχνιδι καλα.Πιστευω θα κανει πολλες ζημιες και σιγουρα αν δουλεψει και δεθει η ομαδα θα μπορουν να μπουν σφηνα στο παιχνιδι της ανοδου.
Σαρωνιδα........λιγα πραγματα.....το στοιχημα για την ομαδα της Σαρωνιδας απο αυτα που εχω δει κι αλλες χρονιες ειναι να παραμεινουν ομαδα και μετα τις γιορτες......τοτε τα ξαναλεμε.
Ελευσινα.......πρεπει να χτισουν εδρα πρωτα και μετα να κοιταξουν τι μπορουν να κανουν και στα εκτος........ομαδα με προοπτικες αλλα με πολλα λογια και λιγοτερο μπασκετ.Πρεπει σε αυτο να επικεντρωθουν(μπασκετ) και τα αποτελεσματα θα ερθουν........
Απροβλεπτοι......ομαδα του Facebook.........μονο ετσι μπορει να μαζευτηκαν αυτοι οι παιχτες ....απο ραντεβου στο Facebook.....να με συγχωρεσουν οι παιχτες των απροβλεπτων αλλα πρεπει να σεβαστουν οι ιδιοι πρωτα τον ιδρωτα τους.

Αυτα τα ολιγα και παντα στην διαθεση σας να πω την αποψη μου αλλα και να ακουσω την δικη σας.......φιλικα παντα και με αγαπη για το ερασιτεχνικο μπασκετ........
harden
eimai xaroumenos pou exoume ena epipedo kai antalasoume tis apopseis mas.oti polloi apo emas pou grafoume eixame paiksei basket, twra leme tin apopsi mas san prwin paiktes kai nin sxoliastes,hahaha.sta perisotera gipeda exei kosmo kai to theama einai anevasmeno apo alles xronies. oloi exoume dwsei mia diaforetiki pinelia stin d eskana pou elpizw na parameinei etsi mexri telous.euxaristw ton fullo gia ton sxoliasmo tou,perimenw kai tous upoloipous na poun kati mexri na erthei i seira mou kai kerdisw perisotero xrono gia topothetithw gia tin kathe omada(haha).filika harden!
lebron87
22.00 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ Δελαγραμμάτικας Φραγκιαδάκης

Ωραια τα κανονισανε παλι,βαλανε τον Φραγκιαδακη που ειιναι δημοτικος υπαλληλος στην Ν.Σμυρνη!!!!!!!
τι αλλο θα κανετε κυριοι της ΕΣΚΑΝΑ???

QUOTE(lebron87 @ Nov 22 2012, 08:13 ) *
22.00 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ Δελαγραμμάτικας Φραγκιαδάκης

Ωραια τα κανονισανε παλι,βαλανε τον Φραγκιαδακη που ειιναι δημοτικος υπαλληλος στην Ν.Σμυρνη!!!!!!!
τι αλλο θα κανετε κυριοι της ΕΣΚΑΝΑ???



Βλεπω και στο Μοσχατο επιστρατεφτηκε η Γαρινη...!!!!!!!
nikkav1976
Καλημερα παιδια,

Θα ήθελα και πάλι να σας πω οτι περιμένετε να δείτε πρώτα τα παιχνίδια και μετά να φτιάχνετε θεωρίες συνομοσίας στο μυαλό σας.
lebron87
QUOTE(nikkav1976 @ Nov 22 2012, 12:32 ) *
Καλημερα παιδια,

Θα ήθελα και πάλι να σας πω οτι περιμένετε να δείτε πρώτα τα παιχνίδια και μετά να φτιάχνετε θεωρίες συνομοσίας στο μυαλό σας.

Το εχουμε ξαναδει το εργο φιλε μου!!
harden
QUOTE(lebron87 @ Nov 22 2012, 12:53 ) *
Το εχουμε ξαναδει το εργο φιλε μου!!


ligo irema file!na min milame gia diaitisia alla gia sxoliasmo twn omadwn mas.pes tin apopsi sou gia tin omada sou,me endeiaferei kalutera.oso gia tous diaitites an se kapoio paixnidi einai pragmatika arnitiki prwtagwnistes vges kai pes to,oxi apo prin omws.dwse mou ta prognwstika sou gia ta paixnidia tis epomenis agwnistikis kai an antiliftheis kati mepto sto paixnidi sas,tote na to anafereis.euxaristw polu me ektimisi!
lebron87
QUOTE(harden @ Nov 22 2012, 15:41 ) *
ligo irema file!na min milame gia diaitisia alla gia sxoliasmo twn omadwn mas.pes tin apopsi sou gia tin omada sou,me endeiaferei kalutera.oso gia tous diaitites an se kapoio paixnidi einai pragmatika arnitiki prwtagwnistes vges kai pes to,oxi apo prin omws.dwse mou ta prognwstika sou gia ta paixnidia tis epomenis agwnistikis kai an antiliftheis kati mepto sto paixnidi sas,tote na to anafereis.euxaristw polu me ektimisi!

Αν θες ελα να δεις την δευτερα το παιχνιδι να δουμε ποσο αδικο εχω!!
Βλεπω την αντιμετωπιση που εχει η ομαδα μου σε ολα τα πσιχνιδια μεχρι τωρα και γιαυτο αναφερομαι στην διαιτησια!!

Οσο για τις προβλεψεις μου πιστευω οτι μπορουμε να κανουμε το 2 στην Ν.Σμυρνη. (αν μας αφησουν)
nikkav1976
Οπότε φίλε LEBRON το ίδιο πραγμα λέμε......πηγαινετε να κάνετε το παιχνιδάκι σας........αν μπορείτε αγωνιστικά(και στο ευχομαι) κάντε το διπλο......και αν υπάρχουν έξωαγωνιστικά θέματα.....τα κουβεντιάζουμε την επομένη.......
Βάλε στο μυαλό σου οτι και να συμβαίνουν περίργα πράγματα ...σε καμία περίπτωση δεν εχουν να κάνουν με τους αθλητές των ομάδων.....οι οποίοι μπαίνουν να κανουν το παιχνιδακι τους και να καρδισουν οποιο παιχνιδι και να παιζουν.
Πιστευω αυτο να το αντιλαμβανεσαι κι εσυ......αφου εισαι αθλητης σιγουρα καπου θα εχεις ευνοηθει απο τις αποφασεις των διατητων......δεν σημαινει οτι το εστησεσ κιολας?????

Βεβαια για να μην σου ριξω τελειως αδικο....συμτωση που επαναλαμβανετε παυει να ειναι συμπτωση........
ΟΠΟΤΕ ΕΙΔΟΜΕΝ ΚΑΙ ΚΡΙΝΟΜΕΝ
harden
tin proigoumeni fora epiasa 3 agwnes me mia ekpliksi tin aigia,exasa tin eleusina ekpliksi kai perimenw to paixnidi pou anavlithike.
tha dwsw prognwstika mou gia tin 8 agwnistiki :




21.15 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ: ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 1 (den nomizw oti i kuriarxoi mporoun na - nikisoun,mono na duskolepsoun)sigouraki

22.00 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ :ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 1 (duskola-eukola tha nikisi o aok)sigouraki

21.30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ: ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 2 (den mporeoun oi aprovleptoi na - akolouthisoun)sigouraki

20.45 ΚΑΜΙΝΙΩΝ: ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕ ΓΛΥΦ 1(duskolo paixnidi,gernei sto 2 alla iedra se - sundiasmo me tin neaniki omada tou - atromitou tha kataferei tin niki,agwnistikiloia - i aikswni)ekpliksi

22.00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ: ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 1(kaluteri omada kai pio dunati)sigouraki




-


nikkav1976
Καλημέρα,

Εγω προγνωστικά δεν θέλω να δώσω,αλλα τηρώντας αυτό που έχω πει....την Δευτέρα θα είμαι στο γήπεδο να δω το παιχνιδάκι μεταξύ Λέοντα και Ερμή
castle7
QUOTE(lebron87 @ Nov 22 2012, 16:11 ) *
Αν θες ελα να δεις την δευτερα το παιχνιδι να δουμε ποσο αδικο εχω!!
Βλεπω την αντιμετωπιση που εχει η ομαδα μου σε ολα τα πσιχνιδια μεχρι τωρα και γιαυτο αναφερομαι στην διαιτησια!!

Οσο για τις προβλεψεις μου πιστευω οτι μπορουμε να κανουμε το 2 στην Ν.Σμυρνη. (αν μας αφησουν)



Με αυτά και με αυτά θυμίζεις τις φυλλάδες τις οπαδικές που κάθε Παρασκευή βγαίνουν και λένε η κάθε μία για την ομάδα της ότι έχει οριστεί ο σφαγέας της ομάδας για διαιτητής και ότι θα μας αδικήσει κλπ. Και πως γίνεται ότι όλες οι ομάδες έχουν παράπονα από τους ορισμούς των διαιτητών αφού για όλες ο διαιτητής που παίζει είναι εναντίον τους.
Όπως σου είπε και ο φίλος κάνε εσύ το παιχνιδάκι σου, αν σας αδικήσει βγαίνεις και το λες και τον κράζεις αν και ο συγκεκριμένος δεν το κατέχει και πολύ το άθλημα...οπότε ετοιμάσου για μεγάλες στιγμές.
Πάντως αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι συχνά βάζουν διαιτητές που μένουν κοντά στα γήπεδα πιο συχνά εκεί προφανώς για μείωση των εξόδων τους. Π.χ. Γαρίνη που λες, ή στη Γλυφάδα κάποιοι στάνταρ.
Πάντως αν λες ότι η ομάδα σου αδικείται συνεχώς κάτι παραπάνω θα ξέρεις.
Πάντως η Ν. Σμύρνη φαίνεται δυνατή με τα ως τώρα αποτελέσματα αλλά σε αυτή την κατηγορία όλοι μπορούν να χάσουν απο όλους.
Περιμένουμε τα νέα σου την Δευτέρα το βράδυ από το παιχνίδι για να ξέρουμε και τι παίζεται...
freelance
Παίδες, για τον διαιτητή Φραγκιαδάκη που λέγατε πριν μερικά ποσταρίσματα δεν πρέπει να έχετε άδικο....

Τον είδα την Παρασκευή σε ματς άλλης κατηγορίας και ήταν αλλού γι' αλλού.. Δεν εμπνέει καμία εμπιστοσύνη και φαίνεται να μην το κατέχει και πολύ ή πνίγετε στο άγχος του..

Αυτή την εικόνα είχε.
harden
epesa mesa se ola ektos apo ton atromito.mallon den mporw na vrw kamia ekpliksi.pou tha paei tha petuxw kamia.sta agwnistika twra piga kai eida ton atromito alla kai tin nea smurni.
polu kalo paixnidi,ntermpi pou mporouse na itan kai o atromitos nikitis.i aikswni exei skliri omada me empeira paidia kati pou eleipe apo ton atromito.kali douleia kanei o atromitos alla i sumperifora tous prepei na allaksei k den ennow twn paiktwn.
i nea smurni anwteri polu, me piesi pou espage kokkala.kalo uliko exei i sarwnida alla den exei kalo organwti kai kali kinisi stin epithesi.anakateue polu tin trapoula o koouts tis sarwnidas alla den mporousan oi paiktes na akolouthisoun.polles apeiles stous diaitites apo ton proponiti tis neas smurnis xwris logo.i diaitisia den itan asximi kai an kapoios ekane lathi,sigoura itan o delagrammatikas.
Pedrag
Καλησπέρα και από εμένα,

Μιας και δεν βλέπω κινητικότητα στο forum, λέω να δοκιμάσω τα προγνωστικά μου για την επόμενη αγωνιστική:


02.12.2012
20.00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ 2 ( Οι Κυρίαρχοι έχουν φέτος πολύ καλό υλικό, αλλά νομίζω ότι η Νέα Σμύρνη είναι πιο δεμένη ομάδα, οπότε εύκολα ή δύσκολα 2)
20.00 ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ 1
12.00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 1 ή 2 (αμφίρροπο ματς, οι γηπεδούχοι θα τα δώσουν όλα για τη νίκη -μετά τα ανεπιτυχή αποτελέσματα- απέναντι στον φορμαρισμένο Σαρωνικό)

03.12.2012
21.15 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 1 (ντέρμπι κορυφής, αήτηττες και οι 2 ομάδες, αναμένουμε όμορφο μπάσκετ αν και νομίζω ότι θα μιλήσει η έδρα)
21.30 1ο κλ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ. ΑΙΞΩΝΗ ΑΕ ΓΛΥΦ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 2 ( Σκληροτράχηλη ομάδα η Αμφιάλη, κλειστό ματς, μάλλον 2)

Άντε να ακούσουμε και γνώμες άλλων φίλων, για την αγωνιστική και το πρωτάθλημα γενικότερα.. biggrin.gif
Nas
Καλησπερες και απο εμενα.

Νομιζω οτι το επιπεδο φετος ειναι αρκετα καλο, και οι 3 θεωρητικα καλυτερες ομαδες, εχουν ξεχωρισει απο νωρίς...
Λεων, Τελαμωνας και Ν.Σμυρνη.

Νομιζω οτι θα γινει ΣΦΑΓΗ για την 4η θεση μεταξυ Σαρωνιδας, Σαρωνικου, Αιξωνης, Αμφιαλης, Ελευσινας και ισως και Ερμη Αργυρουπολης αν και φετος παρουσιαζεται κατωτερος απο αλλες χρονιες....
harden
QUOTE(Nas @ Nov 30 2012, 00:20 ) *
Καλησπερες και απο εμενα.

Νομιζω οτι το επιπεδο φετος ειναι αρκετα καλο, και οι 3 θεωρητικα καλυτερες ομαδες, εχουν ξεχωρισει απο νωρίς...
Λεων, Τελαμωνας και Ν.Σμυρνη.

Νομιζω οτι θα γινει ΣΦΑΓΗ για την 4η θεση μεταξυ Σαρωνιδας, Σαρωνικου, Αιξωνης, Αμφιαλης, Ελευσινας και ισως και Ερμη Αργυρουπολης αν και φετος παρουσιαζεται κατωτερος απο αλλες χρονιες....


tha sumfwnisw me ton filo.maxi tha ginei stous 3 prwtous mono gia tin katataksi.i megaluteri maxi tha ginei gia tetarti kai pemnti thesi me 6 omades na diekdikoun.

opoios kserei gia to mats sarwnida me amfiali as pei duo logia.
lebron87
QUOTE(harden @ Nov 30 2012, 05:17 ) *
tha sumfwnisw me ton filo.maxi tha ginei stous 3 prwtous mono gia tin katataksi.i megaluteri maxi tha ginei gia tetarti kai pemnti thesi me 6 omades na diekdikoun.

opoios kserei gia to mats sarwnida me amfiali as pei duo logia.

ΣΑΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ 61-49

Πολυ ευκολη νικη για την Σαρωνιδα σενα παιχνιδι που η διαφορα ηταν στους 20-25 ποντους συνεχεια..Το ημιχρονο 33-9!!
στο τελευταιο δεκαλεπτο η Σαρωνιδα εριξε ρυθμους και δινωντας ευκαιρια σε παιχτες που δεν ειχαν αρκετο χρονο συμμετοχης αφησε την Αμφιαλη να μειωσει..
Nas
Περισσοτερες λεπτομερειες για το παιχνιδι Σαρωνιδα - Αμφιαλη εδω:

http://sportcity.gr/2012/11/29/%CE%BD%CE%B...BB%CE%B7-61-49/
3D.
QUOTE(Nas @ Nov 30 2012, 10:51 ) *
Περισσοτερες λεπτομερειες για το παιχνιδι Σαρωνιδα - Αμφιαλη εδω:

http://sportcity.gr/2012/11/29/%CE%BD%CE%B...BB%CE%B7-61-49/


Ωραίο site... λέει "όλα τα νέα για την νοτιοανατολική Αττική" και γράφει μόνο για τη Δ εσκανα!!!! laugh.gif
Nas
QUOTE (3D. @ Nov 30 2012, 13:41 ) *
Ωραίο site... λέει "όλα τα νέα για την νοτιοανατολική Αττική" και γράφει μόνο για τη Δ εσκανα!!!! laugh.gif


Χαιρομαι που σου αρεσε! smile.gif
goos
QUOTE(lebron87 @ Nov 30 2012, 10:15 ) *
ΣΑΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ 61-49

Πολυ ευκολη νικη για την Σαρωνιδα σενα παιχνιδι που η διαφορα ηταν στους 20-25 ποντους συνεχεια..Το ημιχρονο 33-9!!
στο τελευταιο δεκαλεπτο η Σαρωνιδα εριξε ρυθμους και δινωντας ευκαιρια σε παιχτες που δεν ειχαν αρκετο χρονο συμμετοχης αφησε την Αμφιαλη να μειωσει..

Πολύ ανώτερη η σαρωνιδα και το σκορ ειναι εντελώς πλασματικο.για εμένα λάθος που δεν κυνήγησαν την διάφορα οι γηπεδούχοι.οσο για την Αμφιαλη η 9 πόντοι στο ημίχρονο τα λένε ολα.το επεισόδιο που έγεινε ήταν μια άτυχη στιγμή ,καμία ευθύνη δεν έχουν οι διαιτητές για το αποτέλεσμα και επίσης δεν δημιουργήθηκε μεταξύ των παιχτων καμία παρεξήγηση .μπραβο στην σαρωνιδα για την εμφάνιση της
harden
kapoios na mas pei ti eginan sta simerina paixnidia;ante re paidia sxoliaste tipota.
aurio tha poume gia to megalo ntermpi pou pisteuw oti tha kerdisei o telamwnas logo edras kurios kai omadas.
to allo ntermpi gia tin tetarti thesi pisteuw niki aikswnis logo megaluteris peiras.
BlackHeart
Κυρίαρχοι-ΑΟΚ Νέας Σμύρνης 66-51

Ερμής Αργ.-Σαρωνικός 75-57

Σαρωνίδα -Απρόβλεπτοι 56-41
goos
η αιξωνη εχασε απο την αμφιαλη 5 ποντους.σε ολο το παιχνιδι σχεδων ηταν μπροστα στο σκορ οι γηπεδουχοι.στο 4 δεκαλεπτο η αμφιαλη το γυρισε με καλη αμυνα στα ατου της αιξωνης και ετσι τελειωσε το παιχνιδι 55-61 η καπου εκει.κακο παιχνιδι γενικα πολλα λαθοι η αιξωνη ,πολλα ευκολα χαμενα καλαθια η αμφιαλη,μπορουσαν να κερδισουν κοι 2 ομαδες το παιχνιδακι.
PURE
Εγώ παιδιά για να σχολιάσω τα όσα έγιναν μέσα στο κλειστό της Σαλαμίνας σήμερα θα πω ένα πράμα...


ΝΟΥΜΕΡΟ 5 (ΕΙΣΑΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΡΟΦΑΝΩΣ)

Με μία λυτή ανακοίνωση είμαι υποχρεωμένος να σε παρακαλέσω να εμφανιστής με τσίγγινο βρακάκι την άλλη φορά..το κολλάν είναι για τις κυρίες..Εσύ είσαι κυρακατινούλα (απλά και όμορφα)..

Θα ήθελα να μας πεις όμως που ήσουν μετά??? ποιός σε φυγάδευσε??? το πουλάκι τσίου???

Επίσης θέλω να μου πεις..είσαι μάγκας μόνο στα λόγια..??

Γιατί έβριζες μάνες και πατέρες συμπαικτών μου..??

Γιατί έβρισες το σπίτι μας..??

Γιατί έβρισες το δικό μου σπίτι μαζί με των άλλων..??

Τόσο μάγκας είσαι..???

Γιατί σε λέγανε ''Κότα'' ''Χέστη'' κλπ ????

Τι θα κάνεις γι αυτό..???

Τι πρέπει να κάνουμε εμείς γι αυτό..???



Περιμένω να δω πόσο άντρας είσαι στα λόγια και στα στρινκ..wink.gif



Υ.Σ Συγχαρητήρια στην ομάδα του Τελαμώνα..πήραν ένα παιχνίδι το οποίο ήταν ένα πραγματικό derby και μπράβο τους..!!

Υ.Σ Δεν έχω κάτι με την ομάδα του Τελαμώνα..συγκεκριμένα με το ''νούμερο'' 5 έχω...

Υ.Σ Περιμένω κάποιον να μου απαντήσει πάντως και ειδικά το ''νούμερο'' 5....

Υ.Σ Και κάτι που ξέχασα..''Άμα δεν μπορείς..να πας..'' η συνέχεια γνωστή..wink.gif

Νούμερο 10

Λέων Μοσχάτο

(ααα και είμαι μικρός...το 10 είχα σήμερα όμως )
4forever
Τη να πούμε μερικοί παίχτες του Τελαμώνα νομίζουν ότι είναι οι νταβάδες και οι τραμπούκοι της κατηγορίας έχουν μήνη κάποια χρόνια πίσω . Δηλαδή μόνο το 5 ήταν το 10 έκατσε καλά (αυτός που το παίζει σφικτής ).Δεν καταλαβαίνουν ότι θα παίξουν και εκτός έδρας εκεί θα είναι κότες η θα κάνουν το πουλάκι τσιου !!!! Ας είναι καλά η ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ Μ....!!!!!. οποίοι κατάλαβαν - κατάλαβαν Εκτός από καλή ομάδα ο Τελαμώνας έχει και τα κονε . Ας αναλάβει η ΕΣΚΑΝΑ τις ευθύνες της . Δεν μπορεί αλλού να κάνουν χειρουργιο και αλλού να τα αφήνουν ανεξέλεγκτα. Οποίοι έχουν αντίθετη άποψη ας το γράψουν.
magickaminia
Μπραβο στα παιδια των Κυριαρχων για την μεγαλη νικη τους με τη Ν.Σμυρνη . Για μενα δεν ειναι εκπληξη γιατι το χω ξαναπει οτι αυτα τα παιδια θα μπορουσαν να εχουν τουλαχιστον 3 νικες ακομα αλλα τωρα φαινεται οτι αρχισαν ναρολαρουν. Ευχομαι να εχουν ακομα καλυτερη συνεχεια και να πετυχουν ακομα μεγαλυτερες νικες. Εχουν και την εμπειρια και το ταλεντο να αλλαξουν την βαθμολογικη θεση τους και να πρωταγωνιστησουν στην συνεχεια του πρωταθληματος. smile.gif
PURE
Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι ότι στην ρεβάνς με τον ΤΕΛΑΜΩΝΑ θα πέσουν πολλά στρινγκάκια ''νούμερο'' 5 εεεε συγνώμη κατινάρα ''νούμερο'' 5..wink.gif
Nas
QUOTE (PURE @ Dec 4 2012, 10:37 ) *
Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι ότι στην ρεβάνς με τον ΤΕΛΑΜΩΝΑ θα πέσουν πολλά στρινγκάκια ''νούμερο'' 5 εεεε συγνώμη κατινάρα ''νούμερο'' 5..wink.gif



Επειδη εισαι μικρος μια καλοπροαίρετη συμβουλη:

Αν κανεις οτι σου κανουν τοτε θα εισαι ιδιος με αυτον που κοροιδευες....Μην πεσεις στο επιπεδο του αγορινα.

Δεν αξιζει....

Φιλικα απο εναν αρκετα μεγαλυτερο σου...
4forever
Σωστός ο Νας !!!!!!!!
PURE
QUOTE (Nas @ Dec 4 2012, 11:01 ) *
Επειδη εισαι μικρος μια καλοπροαίρετη συμβουλη:

Αν κανεις οτι σου κανουν τοτε θα εισαι ιδιος με αυτον που κοροιδευες....Μην πεσεις στο επιπεδο του αγορινα.

Δεν αξιζει....

Φιλικα απο εναν αρκετα μεγαλυτερο σου...



Όντως έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου Nas..δεν θα ρίξω το επιπεδό μου (γιατί προφανώς ο κύριος αύτος δεν έχει) για τον κάθε πουθενά..η ουσία είναι να μιλήσουμε στο γήπεδο και αυτό ακριβώς θα γίνει και στο τέλος θα δούμε τα αποτελέσματα..

Σταματάω να ασχολούμε με τον κάθε χθεσινό (iphone) και καραγκιοζοιδές παρά την ηλικία του (νούμερο 5 Τελαμώνα)..το μόνο που κάνω είναι να τους δίνω δημοσιότητα και τροφή για σχόλια..

Στο τέλος θα ξυρίσουμε γαμπρούς και προβατίνες κύριοι..wink.gif




Υ.Σ Φίλε μου Nas ευχαριστώ για την συμβουλή..μερικές φορές μπορεί να τα λέω χύμα αλλά έτσι πρέπει..μερικά πράγματα δυστηχώς πρέπει να τα λες σε αυτό το ύφος για να δείξεις πόσο λίγοι είναι μερικοί που διατιπανίζουν δεξία και αριστερά ότι έχουν φάει τα γήπεδα με το κουτάλι..είμαι 20 αλλά τέτοια καραγκιοζιλίκια δεν έκανα και δεν θα κάνω ποτέ..ευχαριστώ wink.gif
Pedrag
Θα συμφωνήσω και εγώ με τον Nas! Pure έχεις όλα τα δίκια με το μέρος σου, αλλά δείξε ανωτερότητα.
Θέλω να τονίσω, ότι στο φετινό πρωτάθλημα τα περισσότερα παιδιά ανεξαρτήτου αγωνιστικής αξίας, είναι αθλητές με ήθος.
Ας είναι αυτός και κανά 2 άλλοι, η εξαίρεση... έχουμε βαρεθεί με τους ψευτόμαγκες..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.