Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια διαρκείας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3
LFO
Την αλλη Δευτέρα 30/8 ξεκινα η διαθεση των εισιτηριων διαρκειας της νεας περιοδου. Λεπτομερειες για τιμες και τροπο διαθεσης αργοτερα σήμερα ή το πολύ μέχρι αύριο.

QUOTE(LFO @ Jul 2 2009, 17:30 ) *
εγω θα ανανεωσω και φετος. Why?

  • εχει ξεκινησει μια προσπάθεια εδω και 3-4 χρονια να ερθει η ομαδα στην κορυφη. Χρειαζεται διοικηση, παικτες, κοσμος. χωρις ενα απο αυτά τα συστατικα,δεν προκειται η προσπαθεια αυτη να καρποφορισει ποτε.
  • Υπαρχουν στοιχεια που θελουν να λεγονται φιλοι του ολυμπιακου αλλα τελικα ειναι φιλοι μονο των εαυτων τους. Ερχονται γηπεδο για επεισοδια, καβγαδες, ψευτοτσαμπουκαδες. Λυπαμαι αλλα την θεση μου δεν τους την παραχωρω. Καθε υγιης φιλαθλος που φευγει αυξανει τις πιθανοτητες να ερθει ενας απο αυτους. Δεν θα ερθουν τα αγρια να διωξουν τα ημερα.
  • Θελω να εχω θεση για τα ωραια που ερχονται
  • Θελω μετα απο 2,3,4,5,6 χρονια να εχω προτεραιοτητα για το νεο (ας ελπισουμε) γήπεδο
  • Οι αγώνες της Ευρωλιγκας.
  • Τα μεσημεριανα ματς της Κυριακης που συνδυαζονται με αγωνες στο Καραϊσκακη και κάνουν την Κυριακη στο Φαληρο, πραγματικη εκδρομή!!
  • Μου άρεσε που καταφερα φετος σαν κατοχος να παρω εισιτηριο απο την ΚΑΕ για το Βερολινο. Ασχετως τι ακολουθησε....
  • και βεβαια γιατι ειναι στο μυαλο κατι μαγικο......... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Αυτά ειχα γράψει περυσι, δεν αλλαζω ουτε γράμμα. Αποτελουν τους βασικους & αδιαπραγματευτους λογους για να ανανεωσω και φέτος. Σίγουρα το κοστος θα παιξει σημαντικο λόγο αλλα θελω να πιστευω οτι δεν θα γινει φετος καμια αυξηση, ειδικα αφου μενουμε ΣΕΦ.

Σαν εξτρα λογο προσθετω την γνωριμια μου την χρονια που περασε με καποια.....ερυθρολευκα στοιχεια του φορουμ με τα οποια ελπιζω να συνεχιζω να πινω (και οχι να τρωω στο κεφαλι!!) καφεδακι στο ΣΕΦ & μπυριτσα στο Ολυμπικο!!
.
.
.
.
Συμβουλή ενος 38αρη προς ολους τους νεοτερους ανεξαρτητως ομαδων: Οσο μπορειτε από οικονομικης & γεωγραφικης αποψης , να πηγαινετε παντα στο γηπεδο. Οσο θα μεγαλωνετε και θα αυξανονται οι υποχρεωσεις σας και θα μικραινει ο δικος σας χωροχρονος , τοσο θα συνειδητοποιείτε οτι αυτές οι 3-4 ωρες την εβδομάδα μακρια απο προβληματα, εγνοιες , αγχη ειναι υπερπολυτιμες.... Trust me on this...
apkat
Φυσικα και εγω θα ανανεωσω και φετος για 5η νομιζω πλεον χρονια..
LFO
.....και θα υπάρχει μειωση των τιμων τελικα που θα κυμαινεται από 50 έως 150 αναλογα την κατηγορία...

Ενδεικτικα και σε αποκλειστικοτητα για το φορουμ:

.
.
.
.
Club 2 350 € από 400 €

Club 3 300 € από 350 €

Club 4 250 € από 300 €

Club 5 250 € παραμένει ίδια

Central 250 € παραμένει ίδια

apkat
Κλαμπ 4 ρε ειναι κεντρικα στο κατω διαζωμα ομως;;μαλλον αυτο θα παρω φετος..
LFO
QUOTE(apkat @ Aug 23 2010, 15:04 ) *
Κλαμπ 4 ρε ειναι κεντρικα στο κατω διαζωμα ομως;;μαλλον αυτο θα παρω φετος..


κατω ειναι νομιζω αλλα στο υψος της μπασκετας και απο τις 2 μεριες αν δεν κανω λαθος...
sacarame
QUOTE(apkat @ Aug 23 2010, 16:04 ) *
Κλαμπ 4 ρε ειναι κεντρικα στο κατω διαζωμα ομως;;μαλλον αυτο θα παρω φετος..



Αν δεν κάνω λάθος το κλαμπ 4 αντιστοιχεί στην θύρα 4, πράγμα που σημαίνει ότι βρίσκεται αριστερά από το πέταλο των οργανωμένων (θύρα 5) και δεξιά από τα επίσημα του γηπέδου... Εχει και στο πάνω και στο κάτω διάζωμα,οπότε πρέπει να το διευκρινίσεις ότι θέλεις κάτω

Πρόπερσι εκεί ήταν ο ''γερανός'' του ΣΚΑΪ και εμπόδιζε λιγάκι όταν έβλεπες,ειδικά αν καθόσουν πάνω.Πέρσι όμως δεν ξαναεμφανίστηκε οπότε λογικά τον κόψανε,άρα δεν θα έχεις πρόβλημα...


Εννοείται πως κι εγώ θα ανανεώσω,κλασσικά στην θύρα 5 για 4η χρονιά
apkat
Eχω την εντυπωση οτι κανετε λαθος γιατι ενας φιλος περσυ ειχε 300αρι και η θεση του ηταν εκει που σας λεω..Δηλαδη πισω απο τους παγκους στο κατω διαζωμα..Ε τα περσυνα 300αρια που φετος γινονται 250 αντιστοιχουν στο Κλαμπ 4..τεσπα..Αν ειναι οντως 50 ευρω η διαφορα για να πας απο το πανω διαζωμα στο κατω(και μιλαω -παντα για την περιοχη κεντρικα πανω απο την φυσουνα δηλαδη στην θυρα 7) θα μεταφερθω κατω..Αλλιως θα μεινω οπως τοσα χρονια πανω(τελικα η 6η χρονια θα ειναι φετος με διαρκειας-απο το 2005-2006 και μετα..)
Pfalhro7
Ειμαι 15,5 χρονων και θελω να βγαλω διαρκειας. Ποια ειναι τα δικαιολογητικα που χρειαζονται?
sacarame
QUOTE(apkat @ Aug 23 2010, 17:23 ) *
Eχω την εντυπωση οτι κανετε λαθος γιατι ενας φιλος περσυ ειχε 300αρι και η θεση του ηταν εκει που σας λεω..Δηλαδη πισω απο τους παγκους στο κατω διαζωμα..Ε τα περσυνα 300αρια που φετος γινονται 250 αντιστοιχουν στο Κλαμπ 4..τεσπα..Αν ειναι οντως 50 ευρω η διαφορα για να πας απο το πανω διαζωμα στο κατω(και μιλαω -παντα για την περιοχη κεντρικα πανω απο την φυσουνα δηλαδη στην θυρα 7) θα μεταφερθω κατω..Αλλιως θα μεινω οπως τοσα χρονια πανω(τελικα η 6η χρονια θα ειναι φετος με διαρκειας-απο το 2005-2006 και μετα..)




Χμμμ...Τότε ίσως να μην αντιστοιχούν τα νούμερα πχ κλαμπ 4 στην αντίστοιχη θύρα...Εκεί που λες πάντως είναι το κάτω διάζωμα της θύρας 7..Γιατί εγώ καθόμουνα στα περισσότερα ματς λόγω λίγου κόσμου,όπως ήταν ο δικός μας πάγκος από πίσω και λίγο διαγώνια.Αυτή ήταν η θύρα 6


Σε κάθε περίπτωση ένα τηλέφωνο στην ΚΑΕ θα σου λύσει σίγουρα την απορία.Αν και συνήθως όταν βγαίνει η επίσημη ανακοίνωση παρουσιάζουν και μια κάτοψη του ΣΕΦ με τις αντίστοιχες θύρες
apkat
Ναι εκει που λεω ειναι θυρα 7.Kαλα οτι δεν αντιστοιχει ονομα και θυρα ειναι δεδομενο..οσο για το τηλ νομιζω οτι η ανακοινωση θα ειναι πληρως κατοπιστικη οποτε δεν θια χρειαστει..
RedSpy
Να αγοράσω εισιτήριο διαρκείας για 3ο χρόνο; Γιατί;

1) Για να έρχονται οι άσχετοι σε 3 αγώνες σε όλη τι σεζόν να τα κάνουνε πουτ... και να τιμωρητε η ομάδα αλλα και εμείς που μας στερητε το δικαίωμά να πάμε στο γήπεδο;

2) Για να πηγαίνω στα F4 και η καε να μου δίνει το ακριβό εισιτήριο ενώ αυτοί που μονό κακό κάνουν στην ομάδα να περνούν τα φτηνότερα έως να έρχονται και τσάμπα;

3) Για να μη χάσω και πάλι παιχνίδι να κάνω και αγορές άνω τον 200€ αλλά να μη κερδίζω την ανανέωση της κάρτας μου για την επόμενη σεσον;

4) Οι τιμές θεωρώ πως είναι υψηλές για την εποχή που ζούμε και επίσης αν αναλογιστεί κανείς πως του παο τα διαρκείας ξεκινούν από 150€ ενώ της ομάδας μας από 250€.

Ενδεικτικά αναφέρω κάποιους λογούς που με έχουν χαλάσει οσο αφορά τι καε και οχι την ομάδα και τα μέχρι τώρα μέτρια αποτελέσματα της αν και κάποια απο αυτά οφειλοντε σε χοντρά λάθη της καε. Μου αρέσει το μπάσκετ και λατρεύω το Θρύλο όμως θα δείξω τι δυσαρέσκεια μου και δε θα αγοράσω φέτος διαρκείας, έχω μιλήσει με κόσμο και είναι αρκετοί που σκέφτονται σαν έμενα κυρίως για τους δυο πρώτους λογούς.
lamar
QUOTE(RedSpy @ Aug 24 2010, 12:35 ) *
Να αγοράσω εισιτήριο διαρκείας για 3ο χρόνο; Γιατί;

1) Για να έρχονται οι άσχετοι σε 3 αγώνες σε όλη τι σεζόν να τα κάνουνε πουτ... και να τιμωρητε η ομάδα αλλα και εμείς που μας στερητε το δικαίωμά να πάμε στο γήπεδο;

2) Για να πηγαίνω στα F4 και η καε να μου δίνει το ακριβό εισιτήριο ενώ αυτοί που μονό κακό κάνουν στην ομάδα να περνούν τα φτηνότερα έως να έρχονται και τσάμπα;

3) Για να μη χάσω και πάλι παιχνίδι να κάνω και αγορές άνω τον 200€ αλλά να μη κερδίζω την ανανέωση της κάρτας μου για την επόμενη σεσον;

4) Οι τιμές θεωρώ πως είναι υψηλές για την εποχή που ζούμε και επίσης αν αναλογιστεί κανείς πως του παο τα διαρκείας ξεκινούν από 150€ ενώ της ομάδας μας από 250€.

Ενδεικτικά αναφέρω κάποιους λογούς που με έχουν χαλάσει οσο αφορά τι καε και οχι την ομάδα και τα μέχρι τώρα μέτρια αποτελέσματα της αν και κάποια απο αυτά οφειλοντε σε χοντρά λάθη της καε. Μου αρέσει το μπάσκετ και λατρεύω το Θρύλο όμως θα δείξω τι δυσαρέσκεια μου και δε θα αγοράσω φέτος διαρκείας, έχω μιλήσει με κόσμο και είναι αρκετοί που σκέφτονται σαν έμενα κυρίως για τους δυο πρώτους λογούς.


1) Εχεις απολυτο δικιο!!!

2) ΠΟΤΕ, ΠΟΤΕ ομως η ΚΑΕ Ολυμπιακος επι εποχης Αγγελοπουλων δεν εχει πριμοδοτησει οπαδους για Φ4. Αλλωστε για αυτο τον λογο απεχουν οι οργανωμενοι κιολας, και δεν εχουν και καλες σχεσεις με του Αγγελοπουλους.
Τα εισιτηρια που παιρνει η ΚΑΕ για τα Φ4 γενικα εχουν ακριβη τιμη. Τα φτηνα εχουν κλεισει απο νωρις απο το ιντερνετ και απο πρακτορεια ταξιδιων, που τα πουλανε σε γκρουπ.
Ας ησουν προνοητικος και ας εκλεινες νωρις τα εισιτηρια. Δηλαδη εσυ θες, να κλεισεις φτηνα εισιτηρια για Φ4 μολις προκριθει η ομαδα σου σε αυτο. Αυτο δεν γινεται.
Κατι τετοιο γινεται μονο αν κλεισεις εισιτηρια μεσω ιντερνετ, ή αν πας με καποιο ταξιδιωτικο γραφειο.

3) Απο ποτε ειναι υποχρεωμενη μια ΚΑΕ να σου κανει δωρο το διαρκειας της επομενης χρονιας, επειδη εσυ πηγες σε ολα τα ματς και ψωνισες στη μπουτικ? Θα τρελαθω τελειως δηλαδη.

Φιλε μου ειναι αναφαιρετο δικαιωμα σου να δειξεις την δυσαρεσκεια σου και τα παντα ολα που λενε!!!
Αλλα μην αρχιζεις αυτα τα, "εχω μιλησει με κοσμο" και "ειμαστε αρκετοι που ειμαστε δυσαρεστημενοι" κτλ. Μιλα για τον εαυτο σου και ασε τους υπολοιπους να εκφρασουν την αποψη τους εκεινοι.

RedSpy
QUOTE(lamar @ Aug 24 2010, 17:26 ) *
1) Εχεις απολυτο δικιο!!!

2) ΠΟΤΕ, ΠΟΤΕ ομως η ΚΑΕ Ολυμπιακος επι εποχης Αγγελοπουλων δεν εχει πριμοδοτησει οπαδους για Φ4. Αλλωστε για αυτο τον λογο απεχουν οι οργανωμενοι κιολας, και δεν εχουν και καλες σχεσεις με του Αγγελοπουλους.
Τα εισιτηρια που παιρνει η ΚΑΕ για τα Φ4 γενικα εχουν ακριβη τιμη. Τα φτηνα εχουν κλεισει απο νωρις απο το ιντερνετ και απο πρακτορεια ταξιδιων, που τα πουλανε σε γκρουπ.
Ας ησουν προνοητικος και ας εκλεινες νωρις τα εισιτηρια. Δηλαδη εσυ θες, να κλεισεις φτηνα εισιτηρια για Φ4 μολις προκριθει η ομαδα σου σε αυτο. Αυτο δεν γινεται.
Κατι τετοιο γινεται μονο αν κλεισεις εισιτηρια μεσω ιντερνετ, ή αν πας με καποιο ταξιδιωτικο γραφειο.

3) Απο ποτε ειναι υποχρεωμενη μια ΚΑΕ να σου κανει δωρο το διαρκειας της επομενης χρονιας, επειδη εσυ πηγες σε ολα τα ματς και ψωνισες στη μπουτικ? Θα τρελαθω τελειως δηλαδη.

Φιλε μου ειναι αναφαιρετο δικαιωμα σου να δειξεις την δυσαρεσκεια σου και τα παντα ολα που λενε!!!
Αλλα μην αρχιζεις αυτα τα, "εχω μιλησει με κοσμο" και "ειμαστε αρκετοι που ειμαστε δυσαρεστημενοι" κτλ. Μιλα για τον εαυτο σου και ασε τους υπολοιπους να εκφρασουν την αποψη τους εκεινοι.




Δε θέλω να ανοίξω αντιπαράθεση απλός επειδή ίσως δεν είσαι ενημερωμένος να σου πω πως υπάρχει πρόγραμμα ανταμοιβής για τους κατόχους διάρκειά και είναι κάτι που το παρακολουθώ στενά και ενημερωνόμουν όλη τι σεζόν ιδικά φέτος για τους πόντους κτλ.

Επίσης σχετικά με τα F4 που προφανώς δεν γνωρίζεις και ίσως δεν είχες πάει να σου πω πως πέρυσι στο Βερολίνο υπήρχε μικρο ενδιαφέρων για το F4 λόγο του τελικού κυπέλου στο ποδοσφαίρου η και για άλλους λόγους. τότε η καε είχε δώσει σε ορισμένους συνδέσμους τα πακέτα της esser travel δωρεών. το μόνο που πλήρωσαν ήταν το εισιτήριο του αγώνα.

Για το F4 στο Παρίσι είχα κλείσει από πριν ακριβό εισιτήριο και απλός ήλπιζα πως θα βρω απο τι καε φτηνότερο, τελικά πήγα με αυτό που είχα προνοήσει να κλείσω. Στο Bercy Όμως είδα στης φτηνές θέσης να κάθονται σίγουρα οχι άτομα που είχαν προνοήσει όπως ανέφερες.

Όσο για το κόσμο που αναφέρω οτι μίλησα ε δε νομίζω πως είναι κακό, μιλάω για το περιβάλλον μου όχι για εσένα που προφανώς έχεις άλλη άποψη. άλοστε αν δεις τι κίνηση τον διαρκείας πέρυσι και φέτος ίσως καταλάβεις τι δυσαρέσκεια που δεν οφείλετε μόνο στο οτι δε κατακτήθηκαν τίτλοι.

Επαναλαμβάνω πως δεν θέλω να ανοίξω αντιπαράθεση απλός εξέθεσα τα παράπονα μου.
LFO
QUOTE(RedSpy @ Aug 24 2010, 17:08 ) *
Δε θέλω να ανοίξω αντιπαράθεση απλός επειδή ίσως δεν είσαι ενημερωμένος να σου πω πως υπάρχει πρόγραμμα ανταμοιβής για τους κατόχους διάρκειά και είναι κάτι που το παρακολουθώ στενά και ενημερωνόμουν όλη τι σεζόν ιδικά φέτος για τους πόντους κτλ.

Επίσης σχετικά με τα F4 που προφανώς δεν γνωρίζεις και ίσως δεν είχες πάει να σου πω πως πέρυσι στο Βερολίνο υπήρχε μικρο ενδιαφέρων για το F4 λόγο του τελικού κυπέλου στο ποδοσφαίρου η και για άλλους λόγους. τότε η καε είχε δώσει σε ορισμένους συνδέσμους τα πακέτα της esser travel δωρεών. το μόνο που πλήρωσαν ήταν το εισιτήριο του αγώνα.

Για το F4 στο Παρίσι είχα κλείσει από πριν ακριβό εισιτήριο και απλός ήλπιζα πως θα βρω απο τι καε φτηνότερο, τελικά πήγα με αυτό που είχα προνοήσει να κλείσω. Στο Bercy Όμως είδα στης φτηνές θέσης να κάθονται σίγουρα οχι άτομα που είχαν προνοήσει όπως ανέφερες.

Όσο για το κόσμο που αναφέρω οτι μίλησα ε δε νομίζω πως είναι κακό, μιλάω για το περιβάλλον μου όχι για εσένα που προφανώς έχεις άλλη άποψη. άλοστε αν δεις τι κίνηση τον διαρκείας πέρυσι και φέτος ίσως καταλάβεις τι δυσαρέσκεια που δεν οφείλετε μόνο στο οτι δε κατακτήθηκαν τίτλοι.

Επαναλαμβάνω πως δεν θέλω να ανοίξω αντιπαράθεση απλός εξέθεσα τα παράπονα μου.


κοιτα, για το προγραμμα ανταμοιβης που λες, όντως υπάρχει αλλα νομιζω οτι ειγνε ηδη μια κληρωση, διορθωσε με αν κανω λαθος, και καποια παιδια κερδισανε διαρκειας για του χρονου...Και μπορει εσυ να ξοδεψες 200 ευρω , αλλος μπορει να ξοδεψε 201 κλπ κλπ , δεν το ξερεις αυτο....εξάλλου δεν νομιζω να περιμενει κανεις μια διοικηση να δινει και αβερτα εισιτηρια δωρεαν.

Τωρα σχετικα με τα F4 επειδη πηγα και στα δυο να σου πω οτι η αληθεια ειναι καπου στην μεση....Και τα περισσοτερα εισιτηρια ειναι ακριβα αλλα και η διανομη δεν εγινε ιδανικα...Πολυ καλυτερα απο ο,τι περιμενα αλλα οχι ιδανικα. Στο Βερολινο οντως γινανε βλακειες με τα εισιτηρια αλλα μην ξεχνας οτι πρωτη φορα αυτοι οι ανθρωποι (διοικηση,τμημα εισιτηριων κλπ) λαμβαναν μερος σε μια τετοια διοργανωση και λογικο ειναι να υπαρχει μια απειρια...Στο Παρισι τα εισιτηρια ηταν πανακριβα αλλα το γεογονος οτι καταφερανε να βρουνε τοσα περισσοτερα απο τις αλλες ομαδες κατι λεει. Στους οργανωμενους μπορει να δινει φθηνα εισιτηρια αλλα δεν τα δινει τσαμπα και σιγουρα δεν τους πληρωνει τις εκδρομες....συμφωνω με λαμαρ σε αυτο.

Οσον αφορα τα επεισοδια, μαζι σου....δεν διαφωνω αλλα αμα δεν παρεις εγω, εσυ, ο λαμαρ πχ. τοτε θα βρει χωρο να παρει ο Red Dragon 7 ή ο RedHool 7 ή ο Chainsaw 7 κλπ.....(ελπιζω να μην υπαρχουν στο φορουμ αυτα τα ονοματα blink.gif , τυχαια τα εγραψα...).
RedSpy
QUOTE(LFO @ Aug 27 2010, 11:35 ) *
κοιτα, για το προγραμμα ανταμοιβης που λες, όντως υπάρχει αλλα νομιζω οτι ειγνε ηδη μια κληρωση, διορθωσε με αν κανω λαθος, και καποια παιδια κερδισανε διαρκειας για του χρονου...Και μπορει εσυ να ξοδεψες 200 ευρω , αλλος μπορει να ξοδεψε 201 κλπ κλπ , δεν το ξερεις αυτο....εξάλλου δεν νομιζω να περιμενει κανεις μια διοικηση να δινει και αβερτα εισιτηρια δωρεαν.

Τωρα σχετικα με τα F4 επειδη πηγα και στα δυο να σου πω οτι η αληθεια ειναι καπου στην μεση....Και τα περισσοτερα εισιτηρια ειναι ακριβα αλλα και η διανομη δεν εγινε ιδανικα...Πολυ καλυτερα απο ο,τι περιμενα αλλα οχι ιδανικα. Στο Βερολινο οντως γινανε βλακειες με τα εισιτηρια αλλα μην ξεχνας οτι πρωτη φορα αυτοι οι ανθρωποι (διοικηση,τμημα εισιτηριων κλπ) λαμβαναν μερος σε μια τετοια διοργανωση και λογικο ειναι να υπαρχει μια απειρια...Στο Παρισι τα εισιτηρια ηταν πανακριβα αλλα το γεογονος οτι καταφερανε να βρουνε τοσα περισσοτερα απο τις αλλες ομαδες κατι λεει. Στους οργανωμενους μπορει να δινει φθηνα εισιτηρια αλλα δεν τα δινει τσαμπα και σιγουρα δεν τους πληρωνει τις εκδρομες....συμφωνω με λαμαρ σε αυτο.

Οσον αφορα τα επεισοδια, μαζι σου....δεν διαφωνω αλλα αμα δεν παρεις εγω, εσυ, ο λαμαρ πχ. τοτε θα βρει χωρο να παρει ο Red Dragon 7 ή ο RedHool 7 ή ο Chainsaw 7 κλπ.....(ελπιζω να μην υπαρχουν στο φορουμ αυτα τα ονοματα blink.gif , τυχαια τα εγραψα...).



Σχετικά με το Βερολίνο και τι δωρεάν εκδρομή μπορώ να σου πω συγκεκριμένα σύνδεσμο και αλλα, τέλος πάντων αν θες να μάθεις στείλε μου πμ.

Φίλε μου αυτοί που δημιουργούν της φασαρίες δεν έχουν διαρκείας ούτε και φέτος θα αγοράσουν. Με το να κλείνουμε τα μάτια δε θα αλλάξει ποτέ τίποτα. Μη ξεχνάς ότι έχουν κριθεί αποτελέσματα εξαετίας τους όπως ο πρώτος τελικός πέρυσι που έκρινε και το πρωτάθλημα και μιλάμε για τους λίγους ενώ εμείς είμαστε οι πολλοί.
Εγώ σαν άνθρωπος είμαι της άποψης πως όταν κάτι δε μου αρέσει πρέπει να δείχνω τι δυσαρέσκεια μου με πράξης και αυτό θα κάνω ακόμα και αν πρόκειται για τι μεγάλη μου αγάπη. Δε θα πάψω να ασχολούμαι και φυσικά θα πηγαίνω να βλέπω και κάποια παιχνίδια αλλά ανανέωση στο διαρκείας μου δε θα κάνω.


kotzito
Απο την Τεταρτη ξεκιναει η διαθεση των διαρκειας:

"Από την Τετάρτη 1 Σεπτεμβρίου 2010 αρχίζει η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας για τη σεζόν 2010-2011. Η διάθεση των εισιτηρίων θα πραγματοποιείται από τα γραφεία της ΚΑΕ στην Ακτή Θεμιστοκλέους 2 & Υγείας 1-3 αλλά και μέσω του επίσημου site της ομάδας, www.olympiacosbc.gr. Επισημαίνεται ότι φέτος θα είναι διαθέσιμα προς τους φιλάθλους μας συνολικά 7.000 εισιτήρια διαρκείας.

Από την Τετάρτη 1 Σεπτεμβρίου οπότε και θα ξεκινήσει η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας, προτεραιότητα θα έχουν οι περσινοί κάτοχοι για να ανανεώσουν τις κάρτες τους ως την Παρασκευή 17 Σεπτεμβρίου 2010.

Από την Τετάρτη 22 Σεπτεμβρίου, για όσες θέσεις δεν ανανεωθεί η κράτηση τους, αυτές θα είναι προς διάθεση για όλους τους φιλάθλους του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.

Στο πλαίσιο της προσπάθειας της Διοίκησης της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ για πιο προσιτές τιμές στα εισιτήρια διαρκείας της περιόδου 2010-2011, στο 90% των διαθέσιμων θέσεων, έχει πραγματοποιηθεί μείωση στις τιμές των εισιτηρίων διαρκείας σε σχέση με τις τιμές της περυσινής περιόδου που φθάνει ως και το 20%, ανάλογα με την κατηγορία του εισιτηρίου.

Η μείωση ισχύει για όσους περυσινούς κατόχους επιθυμούν να ανανεώσουν το εισιτήριο τους καθώς και για όσους επιθυμούν να προμηθευτούν εισιτήριο διαρκείας για τη νέα χρονιά"
leonkalf
Άντε, παιδιά... Πάμε να ανανεώσουμε οι παλιοί και όσοι νέοι πιστοί προσέλθετε!! wink.gif


Όσοι προμηθευτείτε το νέο διαρκείας σας γράψτε σε ποιο τμήμα θα είστε, μπορεί να είμαστε δίπλα δίπλα κάποιοι και να μην το ξέρουμε smile.gif
Ελπίζω να συναντηθούμε περισσότερα μέλη φέτος στο ΣΕΦ.

Εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα, μπορεί να αλλάξω τμήμα φέτος. Όταν το πάρω, θα γράψω.
LFO
Εγω ειχα στο 223, €350 φέτος αλλα μαλλον θα αλλαξω και εγω τμημα.


rankin
QUOTE(LFO @ Aug 30 2010, 10:23 ) *
Εγω ειχα στο 223, €350 φέτος αλλα μαλλον θα αλλαξω και εγω τμημα.

Έλα στο 227 με 250 γιούρια...
leonkalf
Οικονομικοί οι λόγοι LFO?


Το τμήμα που είχα εγώ φέτος (310) βλέπω δεν υπάρχει πλέον διαθέσιμο, οπότε πρέπει υποχρεωτικά να αλλάξω.


rankin,

πάμε 222 (σκέφτομαι για εκεί), να είμαστε από την πλευρά του πάγκου μας?








ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΑ

ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ 2010/2011 ΤΗΛΕΦΩΝΑ
COURT SEAT CENTRAL 1Η ΣΕΙΡΑ 3.500 € 210 4527471
COURT SEAT CENTRAL 2Η ΣΕΙΡΑ 3.300 € ‘’
COURT SEAT BASELINE 1Η ΣΕΙΡΑ 3.000 € ‘’
COURT SEAT BASELINE 2Η ΣΕΙΡΑ 2.800 € ‘’
VIP 3.300 € ‘’

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Αποκλειστική πρόσβαση στο VIP Lounge του ΣΕΦ
• Parking (θέση parking ή valet parking)
• Εξασφάλιση και προτεραιότητα αγοράς εισιτηρίου για Τελικό Κυπέλου Ελλάδος, Euroleague Final Four και τους εκτός έδρας αγώνες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις
• Υπηρεσίες VIP (αναψυκτικά, εξυπηρέτηση κλπ)
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ


ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ 2009/2010 ΤΙΜΕΣ 2010/2011 ΤΗΛΕΦΩΝΑ
Executive A (107/108/109) 900 € 800 € 210-4527471
Executive B (206/210) 600 € 500 € 210-4527471

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Αποκλειστική πρόσβαση στο VIP Lounge του ΣΕΦ (Μόνο για τους κατόχους εισιτηρίων Executive A)
• Parking Β
• Προτεραιότητα αγοράς εισιτηρίου για Τελικό Κυπέλου Ελλάδος, Euroleague Final Four και τους εκτός έδρας αγώνες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ

ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ 2009/2010 ΤΙΜΕΣ 2010/2011 ΤΗΛΕΦΩΝΑ
Club 1 (224) 500 € 400 € 210-4527471
Club 2 (223/225/226/205) 400 € 350 € 210-4527474
Club 3 (211) 350 € 300 € 210-4527474
Club 4 (222/227) 300 € 250 € 210-4527474
Club 5 (228/229) 250 € 230 € 210-4527475
Central (307/309/322/323/324/325/326) 250 € 230 € 210-4527475

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Εξασφαλισμένη θέση
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ

ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ
OIKOΓΕΝΕΙΑΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ (203/204/308) Ο ΚΑΘΕ γονέας 150 € 210-4527471

Το ΚΑΘΕ παιδί έως 17 χρονών 60 €
(μέχρι 4 άτομα ανά οικογένεια)

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Εξασφαλισμένη θέση
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις-διαγωνισμούς
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ

ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ

Περίοδος ανανέωσης περυσινών κατόχων καρτών διαρκείας:
1 Σεπτεμβρίου 2010 – 17 Σεπτεμβρίου 2010
Έναρξη πωλήσεων υπόλοιπων καρτών διαρκείας σε νέους κατόχους:
22 Σεπτεμβρίου 2010
Ώρες λειτουργίας: Δευτέρα – Παρασκευή, 10:00 – 18:00


ΤΡΟΠΟΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Η ανανέωση των καρτών διαρκείας καθώς και η αγορά από νέους κατόχους θα πραγματοποιηθούν με τους παρακάτω τρόπους:

- Τηλεφωνικά στα τηλέφωνα που αναφέρονται σε κάθε κατηγορία κάρτας διαρκείας
- Μέσω fax στo 210 4527601
- Μέσω Internet στο www.olympiacosbc.gr και στο www.tickethour.gr
- Στα γραφεία της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ στην Ακτή Θεμιστοκλέους 2 & Υγείας 1-3
- Για την ανανέωση της κάρτας διαρκείας είναι απαραίτητα η ταυτότητα και η παλαιά κάρτα διαρκείας

Οι τρόποι πληρωμής για την ανανέωση ή αγορά της κάρτας διαρκείας είναι οι εξής:

- Μετρητά
- Πιστωτική κάρτα
- Επιταγή
- Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό
LFO
QUOTE(leonkalf @ Aug 30 2010, 09:55 ) *
Οικονομικοί οι λόγοι LFO?


Το τμήμα που είχα εγώ φέτος (310) βλέπω δεν υπάρχει πλέον διαθέσιμο, οπότε πρέπει υποχρεωτικά να αλλάξω.


rankin,

πάμε 222 (σκέφτομαι για εκεί), να είμαστε από την πλευρά του πάγκου μας?


ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΑ

ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ 2010/2011 ΤΗΛΕΦΩΝΑ
COURT SEAT CENTRAL 1Η ΣΕΙΡΑ 3.500 € 210 4527471
COURT SEAT CENTRAL 2Η ΣΕΙΡΑ 3.300 € ‘’
COURT SEAT BASELINE 1Η ΣΕΙΡΑ 3.000 € ‘’
COURT SEAT BASELINE 2Η ΣΕΙΡΑ 2.800 € ‘’
VIP 3.300 € ‘’

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Αποκλειστική πρόσβαση στο VIP Lounge του ΣΕΦ
• Parking (θέση parking ή valet parking)
• Εξασφάλιση και προτεραιότητα αγοράς εισιτηρίου για Τελικό Κυπέλου Ελλάδος, Euroleague Final Four και τους εκτός έδρας αγώνες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις
• Υπηρεσίες VIP (αναψυκτικά, εξυπηρέτηση κλπ)
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ


ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ 2009/2010 ΤΙΜΕΣ 2010/2011 ΤΗΛΕΦΩΝΑ
Executive A (107/108/109) 900 € 800 € 210-4527471
Executive B (206/210) 600 € 500 € 210-4527471

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Αποκλειστική πρόσβαση στο VIP Lounge του ΣΕΦ (Μόνο για τους κατόχους εισιτηρίων Executive A)
• Parking Β
• Προτεραιότητα αγοράς εισιτηρίου για Τελικό Κυπέλου Ελλάδος, Euroleague Final Four και τους εκτός έδρας αγώνες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ

ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ 2009/2010 ΤΙΜΕΣ 2010/2011 ΤΗΛΕΦΩΝΑ
Club 1 (224) 500 € 400 € 210-4527471
Club 2 (223/225/226/205) 400 € 350 € 210-4527474
Club 3 (211) 350 € 300 € 210-4527474
Club 4 (222/227) 300 € 250 € 210-4527474
Club 5 (228/229) 250 € 230 € 210-4527475
Central (307/309/322/323/324/325/326) 250 € 230 € 210-4527475

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Εξασφαλισμένη θέση
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ

ΘΕΣΕΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ
OIKOΓΕΝΕΙΑΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ (203/204/308) Ο ΚΑΘΕ γονέας 150 € 210-4527471

Το ΚΑΘΕ παιδί έως 17 χρονών 60 €
(μέχρι 4 άτομα ανά οικογένεια)

Προνόμια
Όλοι οι κάτοχοι των παραπάνω θέσεων απολαμβάνουν τα εξής προνόμια:

• Εξασφαλισμένη θέση
• Πρόγραμμα αγώνων
• Δυνατότητα συμμετοχής σε εκδηλώσεις-διαγωνισμούς
• Έκπτωση 10% στις μπουτίκ του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στο ΣΕΦ

ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ

Περίοδος ανανέωσης περυσινών κατόχων καρτών διαρκείας:
1 Σεπτεμβρίου 2010 – 17 Σεπτεμβρίου 2010
Έναρξη πωλήσεων υπόλοιπων καρτών διαρκείας σε νέους κατόχους:
22 Σεπτεμβρίου 2010
Ώρες λειτουργίας: Δευτέρα – Παρασκευή, 10:00 – 18:00


ΤΡΟΠΟΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Η ανανέωση των καρτών διαρκείας καθώς και η αγορά από νέους κατόχους θα πραγματοποιηθούν με τους παρακάτω τρόπους:

- Τηλεφωνικά στα τηλέφωνα που αναφέρονται σε κάθε κατηγορία κάρτας διαρκείας
- Μέσω fax στo 210 4527601
- Μέσω Internet στο www.olympiacosbc.gr και στο www.tickethour.gr
- Στα γραφεία της ΚΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ στην Ακτή Θεμιστοκλέους 2 & Υγείας 1-3
- Για την ανανέωση της κάρτας διαρκείας είναι απαραίτητα η ταυτότητα και η παλαιά κάρτα διαρκείας

Οι τρόποι πληρωμής για την ανανέωση ή αγορά της κάρτας διαρκείας είναι οι εξής:

- Μετρητά
- Πιστωτική κάρτα
- Επιταγή
- Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό



οχι τοσο οικονομικοι, οσο χωροταξικοι....Εχω την αισθηση οτι στο πανω διαζωμα το ευχαριστιεμαι παραπανω το ματς....αλλα χανεις την αισθηση του παγκου ρε γμτ!!Τεσπα, εχω στο 223 και ελεγα φετος να παω ή στο 222 που εχω και κανα 2 φιλαρακια ή ανω διαζωμα καπου...
Ilias7
http://www.olympiacosbc.gr/page.ashx?pid=2&aid=27105

Ποσοι απο εμας θα ανανεωσουμε???
Βλεπω και μια μικρη πτωση των τιμων...Περισσοτερο λογο οικονομικης κρισης φανταζομαι...

Σορρυ παιδια δεν ειχα δει οτι υπαρχει αντιστοιχο τοπικ..
Redalert
Η μόνη παραφωνία όσο αναφορά τις τιμές στα διαρκείας είναι τα οικογενειακά!!
Περσι 2 γονεις και 1 παιδι εδινα 210ευρω και τωρα λεει

OIKOΓΕΝΕΙΑΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ (203/204/308) Ο ΚΑΘΕ γονέας 150 € 210-4527471

Το ΚΑΘΕ παιδί έως 17 χρονών 60 €
(μέχρι 4 άτομα ανά οικογένεια)


που σημαίνει 2*150=300 +60=360..δλδ πάνω από 60% αύξηση!!
Ωραίος τρόπος να προσελκύσουν οικογένειες!!
reignman
Τι να τις κανουμε τις οικογενεις ρε ? Ποιος θα ριχνει μπουκαλια και θα βριζει εν χωρο? Ποιος θα σπαει το γηπεδο και θα τρωμε τιμωριες αγωνιστηκες και - βαθμολογια για τις επομενες σεζον?


ΩΩΩΩχου!!! rolleyes.gif
kseplenhs
τζάμπα τα διαρκείας που πήρατε ρε μάγκες tongue.gif

απο το 2011 θα ξαναδείτε σεφ.

πέρα απο την πλάκα τώρα,υπάρχει περίπτωση να επιστρεφούν χρήματα μετά την τιμωρία?
leonkalf
ε, όχι και από το 2011!! Υπάρχει και η Ευρωλίγκα! wink.gif

Ας γίνει αυτή η τιμωρία προς γνώση και συμμόρφωση.. να μην ξαναγίνουν ποτέ επεισόδια!
RedSpy
Ας γίνει αυτή η τιμωρία προς γνώση και συμμόρφωση.. να μην ξαναγίνουν ποτέ επεισόδια!


ναι ναι σιγουρα...
reignman
QUOTE(leonkalf @ Sep 3 2010, 18:19 ) *
ε, όχι και από το 2011!! Υπάρχει και η Ευρωλίγκα! wink.gif

Ας γίνει αυτή η τιμωρία προς γνώση και συμμόρφωση.. να μην ξαναγίνουν ποτέ επεισόδια!



Γνωση και συμμορφωση ποιον βρε????

Εμενα και εσενα που εχουμε το διαρκειας μας και παμε απο εποχες Κορυδαλλου και υποστηριζουμε την ομαδα?


Για τους σιχαμενους που πανε μονο στα ντερμπι σπανε το γηπεδο και τιμωρηται η ομαδα τι πρεπει να γινει? ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ?

Γιατι να αποκλειομαστε εμεις απο το να βλεπουμε την ομαδα μας για 400-500 clowns ?
vonzuchter
χωρις να θελω να το παινευτω αλλα θα το κανω smiley.gif πιστευω οτι ειμαι απο τους πιο πιστους οπαδους του μπασκετικου ολυμπιακου. παω ασταματητα στο γηπεδο απο το 1999. πηγαινα και στη χρυση πενταεντια αλλα οχι τοσο συχνα οσο θα ηθελα γιατι ημουν πιτσιρικας και ημουν με τα χαρτζιλικια. ενα διαλλειμα εκανα το 2000-2002 γιατι ζουσα στην κρητη για επαγγελματικους λογους. εζησα πολυ γραφικες στιγμες στο σεφ. ενδεικτικα αναφερω αγωνα με 50 ατομα το πολυ μεσα με χρυση ομαδα (Γκουλιας κτλπ). ο θρυλέων με τρυπια παππουτσια και στολη μεσα στη μπιχλα να καθετε αραχτος στις κερκιδες και κανει καραγκιοζιλικια οπως πχ να μας δειχνει τα @@ του και κατι τετοια και να μιλαει με το κοσμο. πολυ γελιο η φαση. απο οταν ηρθαν οι αγγελοπουλοι ειμαι με διαρκειας. φετος για πρωτη χρονια δε θα το ανανεωσω κυριως για οικονομικους λογους (εκανα παιδι η γυναικα μου ανεργη και εγω συμβασιουχος με αβεβαιο μελλον). θα το ηθελα φτηνοτερο το εισητιριο. μονο αν βαλεις το νεο φορο που θα μπει στα καυσιμα θελω ενα μισθο παραπανω μονο για το πετρελαιο. τα 250-350 ειναι πολλα λοιπον φετος. γιατι στο παο ξεκινανε απο 150 δηλαδη? θελουν ή δε θελουν το σωστο κοσμο στο γηπεδο? Γιατι αυτη η αστρονομικη αυξηση στα οικογενειακα? απο 210 στα 360? Μαλλον δε θελουν εμας στο γηπεδο κ προτιμουν τους τατουαζακηδες σκουλαρικαδες αληταραδες που καπνιζουν χασισι στα πανω διαζωματα και περιμενουν τα ματς με το παο για να χοροπηδηξουν. Συμφωνω απολυτα με το φιλο που ξεκινησε το ποστ. οσο ειστε νεοι τρεχατε στα γηπεδα. μετα θα σας φαει ο καναπες.
RedSpy
Ανανέωση κανείς ;;;
RedSpy
Τελευταία μέρα ανανέωσης για τους περσινούς κατόχους διαρκείας. Εγώ γνώμη δεν άλλαξα.
Εσείς κάνατε ανανέωση;
leonkalf
Εγώ από Δευτέρα, αφού θα αλλάξω τμήμα. Πάω 222
RedSpy
Έκανα λάθος τελικά αύριο είναι η τελευταία μέρα 17/09.
Ilias7
Εγω ημουν 306 τωρα που αφαιρεθηκε απο τη λιστα το σκεφτομαι για το που θα παρω φετος..Μαλλον σε καποιο τμημα των 250 ευρώ..Το 222 ειναι πολυ πιθανο..
Venomous
Εγώ μετά από 2 χρόνια με διαρκείας δεν θα ανανεώσω για να υπηρετήσω τη μαμά πατρίδα tongue.gif
Θα έρχομαι σε κάθε ευκαιρία και ελπίζω το επόμενο διαρκείας του χρόνου να είναι και στο Ελληνικό!
batstef
Μια απο τα ιδια κι εγω.Ειχα διαρκειας για 4 χρονια,πριν απο αυτο για αρκετα χρονια πηγαινα με εισιτηριο,αλλα φετος λογω μαμας πατριδας δεν θα το ανανεωσω.Βεβαια θα εχω εκπροσωπο,ο αδερφος μου (που δεν ειχε παρει περσυ λογω στρατου κι αυτος) θα ειναι εκει.Παντως,για να ειμαι ειλικρινης,οσο και αν αγαπαω την ομαδα δεν θα ανανεωνα το διαρκειας πριν μαθουμε οριστικα τι θα γινει με το θεμα της τιμωριας.Φυσικα η καρδια λεει "παρε" και ας ειναι κεκλεισμενων μεχρι τον τελικο αλλα η τσεπη αυτη την περιοδο διαφωνει καθετα!
rankin
έκανα την ανανέωση μου, παραδοσιακά την τελευταία μέρα της προθεσμίας.
Ετσι για να αγχώνεται ο πρόεδρος μήν τυχών και χάσει τα πελατάκια του
smiley.gif
vonzuchter
δεν ανανεωσα... ακομα το σκεφτομαι αλλα για φετος χλωμο το βλεπω για διαρκειας. κριμα για εχω τη διαισθηση οτι φετος θα το σηκωσουμε
LFO
Είμαι μεσα. Τμήμα 222.

Στο ματς με την Ρεαλ , προτεινω γαυροmeeting.

Kostakis
Ανανέωσα την Παρασκευή, τελευταία μέρα (κλασσικός Έλλην) των ανανεώσεων...Για 3η σερί χρονιά στο τμήμα 225 της θύρας 7...Εχτές, Δευτέρα είχα τα εισιτήρια στο σπίτι μου!!! Μπράβο οργάνωση η Κ.Α.Ε.

Ας ελπίσουμε να μειωθεί η τιμωρία μας στην Α1, να απολαύσουμε εμείς οι μπασκετόφιλοι την αγαπημένη μας ομάδα σε όσο το δυνατόν περισσότερα παιχνίδια!!
leonkalf
EIMAI MEΣΑ!!

Τμήμα 222, το παρέλαβα χθες το διαρκείας μου. Επισκέφθηκα και τα γραφεία της ΚΑΕ στη μαρίνα Ζέας (πρώτη φορά, ελπίζω να φέρω γούρι smile.gif )
LFO
Κανενας αλλος δεν ανανεωσε ρε παιδια?

Μπορουμε παντως στο Openning Game με την μισητη Ρεάλ , να πιουμε μια μπυριτσα εμεις οι εναπομειναντες κατοχοι διαρκειας...



rchos
εγω δεν ανανεωσα.
θα παρω παντως δειαρκειας.ειμαι της τελευταιας στιγμης.
KingCrimson
QUOTE(leonkalf @ Sep 22 2010, 11:02 ) *
EIMAI MEΣΑ!!

Τμήμα 222, το παρέλαβα χθες το διαρκείας μου. Επισκέφθηκα και τα γραφεία της ΚΑΕ στη μαρίνα Ζέας (πρώτη φορά, ελπίζω να φέρω γούρι smile.gif )



χαχα ..! και αμα ο Ντιρκ ξανατραυματιστει και γυρισει παλι στους τελικους με τον Παο την ανοιξη και τη βγαζει με σουτακια απο τα 6,75? ή τραυματιστει καποιος απο τους Τεοντοσιτς κ Παπαλουκα, απο που θα περασεις του χρονου για να σκασεις το λαχανο? smiley.gif
RedSpy
Καλά και εγώ που δεν ανανέωσα με τι Ρεάλ θα είμαι μέσα!!!

QUOTE(rchos @ Sep 30 2010, 11:23 ) *
εγω δεν ανανεωσα.
θα παρω παντως δειαρκειας.ειμαι της τελευταιας στιγμης.


Αν σκοπεύεις να το κανείς γιατί δε το κάνεις τώρα που ακόμα υπάρχουν διαθέσιμες θέσεις στο τμήμα 222 που έχει πολύ καλή τιμή;
rchos
δεν εξαρταται μονο απο μενα αφου δεν θα παρω μονος μου.
προσπαθω να βρω πρωτα εισητηριο με αλλο τροπο.αν δεν βρω θα παρω.
SG3ptshooter
QUOTE(rchos @ Sep 30 2010, 12:30 ) *
προσπαθω να βρω πρωτα εισητηριο με αλλο τροπο

rolleyes.gif

rchos
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 30 2010, 12:41 ) *
rolleyes.gif


χαχα!καπως ετσι! smiley.gif

σε κατι κληρωσεις εχω παρει μερος.
οχι οτι ελπιζω απλα μην σπασει ο διαολος το ποδαρι του και μετα μεινω με ενα εισητηριο στο χερι.
leonkalf
Ε, μετά θα το κάνεις δώρο στον ερυθρόλευκο λαό του forum!!! Θα βάλεις εσύ κλήρωση εδώ!!! tongue.gif Για τα καλορίζικα...
RedSpy
να ρωτήσω παιδιά εσείς που έχετε παραλάβει τι κάρτα διαρκείας γράφει πάνω THE ACADEMY γίνε αστέρι του θρύλου κτλ;;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.