Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια διαρκείας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3
leonkalf
Nαι, το γράφει στην μπροστινή όψη.
RedSpy
Μου φάνηκε λίγο παράξενο στη μπροστινή πλευρά της κάρτας να έχει διαφήμιση για της ακαδημίες με τηλ και web site. Μάλλον θα δούμε πολλά παράξενα γενικότερα τι νέα σεζόν...
leonkalf
Πως πάει η κίνηση στα διαρκείας? Έχει ιδέα κανείς?

Ποιοι ανανεώσατε ή πήρατε διαρκείας φέτος?

Για πείτε ρε παιδιά να ξέρουμε ποιους θα βλέπουμε φέτος στο σεφ... smile.gif

Εγώ ακόμα δεν έχω πάει να ανανεώσω.. Πιστεύω μέσα στη βδομάδα να πάω.
rankin
QUOTE(leonkalf @ Oct 5 2011, 10:01 ) *
Πως πάει η κίνηση στα διαρκείας? Έχει ιδέα κανείς?

Ποιοι ανανεώσατε ή πήρατε διαρκείας φέτος?

Για πείτε ρε παιδιά να ξέρουμε ποιους θα βλέπουμε φέτος στο σεφ... smile.gif

Εγώ ακόμα δεν έχω πάει να ανανεώσω.. Πιστεύω μέσα στη βδομάδα να πάω.

Εγω δεν θα ανανεώσω... thats for sure

Παρόλα αυτά, όλο και θα εμφανίζομαι, αν οι συνθήκες το επιτρέπουν
leonkalf
Οικονομικοί λόγοι rankin?

Να σου πω κι εγώ το σκέφτομαι φέτος, λόγω έλλειψης χρόνου κυρίως.. αλλά και οικονομικών δεδομένων. Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να είμαι όπως τις άλλες χρονιές παρών στην πλειονότητα των παιχνιδιών.

Από την άλλη θέλω κιόλας, να μείνω στο πλευρό της ομάδας και της διοίκησης. Συν ότι περνάμε καλά στο γήπεδο..
LFO
Ουτε εγω ανανεωσα. Θα κανω γκεστ εμφανισεις. Μου τα πηρε (παλι) ο Μαρινάκης φετος.

Δεν υπάρχει και χρονος πια....δουλευουμε σαν τα σκυλια μεχρι το βραδυ για να μην χασουμε τις δουλειες μας , εχεις και ενα σπιτι να πας αμα τρως τριτη-τεταρτη-κυριακη στην μπαλα το να εχεις και πεμπτη - σαββατο στο μπασκετ ειναι too much....
leonkalf
Άσε ρε τη μπάλα... Όσο μεγαλώνεις πρέπει να το γυρίσεις μόνο στο κλειστό...

Κατά τα άλλα συμφωνώ..
rankin
QUOTE(leonkalf @ Oct 5 2011, 11:57 ) *
Οικονομικοί λόγοι rankin?

Να σου πω κι εγώ το σκέφτομαι φέτος, λόγω έλλειψης χρόνου κυρίως.. αλλά και οικονομικών δεδομένων. Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να είμαι όπως τις άλλες χρονιές παρών στην πλειονότητα των παιχνιδιών.

Από την άλλη θέλω κιόλας, να μείνω στο πλευρό της ομάδας και της διοίκησης. Συν ότι περνάμε καλά στο γήπεδο..


Δεν ειναι οικονομικοί οι λόγοι μου
Είναι ένας συνδυασμός πραγμάτων
Δεν έχω αρκετό χρόνο και έτσι και αλλιώς, τα τελευταία χρόνια δεν κατέβαινα και πολύ συχνά. Βάλε μεσα σε αυτο και το οτι η ομάδα δεν ειναι δα και σούπερ ελκυστική, και καταλήγεις στο να μην ανανεώσεις...
Για να το θέσω πιο ξεκάθαρα, με προπονητή το Παναγιώτη Γιαννάκη και με το Λίνας Κλέιζα στο 4, θα αγόραζα και πάλι διαρκείας..
No Linas-No ticket biggrin.gif

Βεβαια, το γηπεδάκι ειναι πάντα μια ωραία διασκέδαση και όποτε μπορώ, θα εμφανίζομαι
Καλα να μαστε και θα τα λεμε
LFO
Κύλισα ξανα....σαν το πρεζακι που δεν μπορει... 30.gif .....Ανανεωσα το γ#@# διαρκειας μου....



leonkalf
Με ωραία διάθεση ξεκινάς..... biggrin.gif ακου γ#@# διαρκειας!!!

Ίδια θέση?
LFO
Iδιο τμημα, λιγο πιο ψηλα...
leonkalf
Έχουν πουληθεί μέχρι τώρα 498 εισιτήρια... Πάμε για αρνητικό ρεκόρ μου φαίνεται..
rchos
QUOTE(leonkalf @ Oct 27 2011, 13:01 ) *
Έχουν πουληθεί μέχρι τώρα 498 εισιτήρια... Πάμε για αρνητικό ρεκόρ μου φαίνεται..


διαρκειας λεωνιδα η για το παιχνιδι σημερα?
leonkalf
Διαρκείας....

Δεν γράφω ποτέ off topic... 69.gif
PanosIlio
QUOTE(leonkalf @ Oct 27 2011, 13:01 ) *
Έχουν πουληθεί μέχρι τώρα 498 εισιτήρια... Πάμε για αρνητικό ρεκόρ μου φαίνεται..


Αυτό το νούμερο είναι με τις ανανεώσεις ή νέες αγορές??
leonkalf
Σύνολο διάθεσης φετινών.
morfi
QUOTE(leonkalf @ Oct 27 2011, 13:01 ) *
Έχουν πουληθεί μέχρι τώρα 498 εισιτήρια... Πάμε για αρνητικό ρεκόρ μου φαίνεται..

Αίσχος. Το ήξερα ότι οι Ολυμπιακοί αγαπάνε το μπάσκετ όσο και ο μέσος Έλληνας, δηλαδή σχεδόν καθόλου, αλλά δεν περίμενα τέτοια εξέλιξη.
sacarame
Κάντα 501 πάντως... laugh.gif
rchos
QUOTE(sacarame @ Oct 28 2011, 17:44 ) *
Κάντα 501 πάντως... laugh.gif


xaxa
εχεις πληροφοριες μεσα απο την καε?
sacarame
QUOTE(rchos @ Oct 29 2011, 11:47 ) *
xaxa
εχεις πληροφοριες μεσα απο την καε?



Εννοείται ρε..Πιο μέσα δεν γίνεται...Συγκεκριμένα ξέρω μέρα,ώρα,μέρος και γεωγραφικές συντεταγμένες που έγινε το ντιλ...

smiley.gif
Quincy
http://www.superbasket.gr/permalink/163398.html

2/7 ξεικινάει η πώληση των διαρκείας.. έτσι για να ζηλεύουμε εμείς οι επαρχιώτες smiley.gif
LFO
Συνεχιζουμε από εκεί που το αφήσαμε

Θα ανανεώσω και φέτος
rchos
QUOTE(LFO @ Jun 29 2012, 11:40 ) *


Σαφές πρωταθλητη Ευρωπης LFO. wink.gif

Να σηκωνε και κανα τηλέφωνο η ΚΑΕ σήμερα θα ταν και καλύτερα...
Knickerbocker
QUOTE (rchos @ Jun 29 2012, 12:36 ) *
Σαφές πρωταθλητη Ευρωπης LFO. wink.gif

Να σηκωνε και κανα τηλέφωνο η ΚΑΕ σήμερα θα ταν και καλύτερα...


Εγώ που πήγα χτες απο τη μπουτίκ δεν ήξεραν και πολλά πράγματα...Θα μίλαγαν στο τηλέφωνο με την ΚΑΕ και αυτοί απ' ότι μου είπαν smiley.gif

Ευχάριστη έκπληξη το t-shirt που δίνουν δώρο στην ανανέωση και οι τιμές λογικές.
rchos
QUOTE(Knickerbocker @ Jun 29 2012, 12:56 ) *
Εγώ που πήγα χτες απο τη μπουτίκ δεν ήξεραν και πολλά πράγματα...Θα μίλαγαν στο τηλέφωνο με την ΚΑΕ και αυτοί απ' ότι μου είπαν smiley.gif

Ευχάριστη έκπληξη το t-shirt που δίνουν δώρο στην ανανέωση και οι τιμές λογικές.


πηρα και στην μπουτικ τηλεφωνο.εκει το σηκωσαν αλλα ακομη δεν ειχαν μαθει τιποτα.
Knickerbocker
QUOTE (rchos @ Jun 29 2012, 13:05 ) *
πηρα και στην μπουτικ τηλεφωνο.εκει το σηκωσαν αλλα ακομη δεν ειχαν μαθει τιποτα.


Όπως και πέρυσι, δευτέρα πρωί θα πάει εκεί άτομο απο την ΚΑΕ που θα χειρίζεται το θέμα..μέχρι τότε μένουμε στα της ανακοίνωσης.
zarko78
QUOTE (LFO @ Sep 24 2012, 16:10 ) *


Πρόεδρε μήπως γνωρίζεις, πόσο κοστίζουν τα διαρκείας στην executive B;
LFO

QUOTE(LFO @ Sep 24 2012, 16:10 ) *
Πρόεδρε μήπως γνωρίζεις, πόσο κοστίζουν τα διαρκείας στην executive B;


600 euro
apkat
Γενικα LFO μπορεις να ποσταρεις μια τις τιμες για τα διαρκειας φετος??

Και οποιοσδηποτε αλλος μπορει να προλαβει τον προεδρο καλοδεχουμενος
LFO
QUOTE(apkat @ Sep 28 2012, 13:49 ) *
Γενικα LFO μπορεις να ποσταρεις μια τις τιμες για τα διαρκειας φετος??

Και οποιοσδηποτε αλλος μπορει να προλαβει τον προεδρο καλοδεχουμενος


Ρε Γιαννη......σε τοπικ με τιτλο εισιτηρια διαρκειας εισαι....ψαξου...
apkat
Δηλαδη την βαρεμαρα του ψαξιματος δεν την λαμβανεις υποψην... Τι να πω;; Απογοητευση.. tongue.gif
damian
Βασικά όχι για τα διαρκείας, αλλά για απλά εισιτήρια, για την αγορά μέσω διαδικτύου πρέπει να έχω πιστωτική κάρτα ή κάτι παραπλήσιο? γενικά πως γίνεται η πληρωμή?
leonkalf
Νέο πακέτο εισιτηρίων από την ΚΑΕ Ολυμπιακός


Αξίζει το πακέτο! Σκεφτείτε το, 8 σούπερ ματς (7 ευρωλίγκα top-16, +1 με παο β' γ'υρος) !!
damian
Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

http://www.olympiacosbc.gr/Home/News.aspx/...%B6%CF%8C%CE%BD
leonkalf
Βγήκαν και τα διαρκείας μας.... Ωραία....

Και έρχεται τώρα το ερώτημα.. Τι κάνω για τη νέα σεζόν..? Παίρνω ή δεν παίρνω διαρκείας??

2 χρονιές που δεν πήρα και πήγαινα με απλό εισιτήριο στο γήπεδο, η ομάδα διέπρεψε...


Ακούω γνώμες..................



bball.gif Η ομάδα, αυτή που μάχεται στο παρκέ σε κάθε αγώνα, αξίζει να αγκαλιαστεί από χιλιάδες κόσμο που θα πηγαίνει κάθε βδομάδα στο γήπεδο. Αξίζει να διατεθούν όλα τα διαρκείας, να παίζει μπροστά σε γεμάτες (όσο το δυνατόν) εξέδρες και όχι σε "άδειο-ψυχό" γήπεδο. Αξίζει να έχει έδρα όπως άλλες μεγάλες ομάδες με μπασκετικό κοινό, που πάει στις έδρες τους η ομάδα και την αποθεώνουν!!!

bball.gif Όσοι μπορείτε, πάρτε διαρκείας και στηρίξτε την ομάδα.. όπως πρέπει! Μπασκετικά..
olympiakos
Εγώ σου λέω να πάρεις διαρκείας,αν βλέπεις ότι πηγαίνουμε καλά στην πρώτη φάση της Ευρωλίγκας κόψε το γήπεδο,αν φάμε 1-2 καλές ήττες είναι θετικό σημάδι όποτε συνέχισε.. smile.gif


Εγώ πάντως ήδη το ανανέωσα!
giorgos14
Οσοι πιστοι ειναι αθηνα και περιχωρα και μπορουν καλο θα ηταν να παρουν το διαρκειας τους για να δουν ευρωλιγκα και 13 αγωνες πρωταθληματος.Ουπς ακυρο,5 αγωνες πρωταθληματος και να κανουν και παρεα στους καφρους στους τελικους...
LFO
Για σηκώστε χέρια να δούμε ποιοι εχουν διαρκειας φέτος


56.gif


rankin
Αφου μπορείς να κλείνεις εισιτήριο για όποιον αγώνα θέλεις μεσω ιντερνετ, ποσο χρήσιμο ειναι το διαρκείας;;;
LFO
QUOTE(rankin @ Sep 10 2013, 14:13 ) *
Αφου μπορείς να κλείνεις εισιτήριο για όποιον αγώνα θέλεις μεσω ιντερνετ, ποσο χρήσιμο ειναι το διαρκείας;;;


Αν θες να δεις συνολικα ολη την σεζον +10 παιχνιδια σε ολες τις διοργανωσεις, βγαινει πιο φθηνα
Reggie Miller #31
QUOTE(LFO @ Sep 10 2013, 15:57 ) *
Αν θες να δεις συνολικα ολη την σεζον +10 παιχνιδια σε ολες τις διοργανωσεις, βγαινει πιο φθηνα


Αν επιλέξεις αυτό με τα 220(για νέους κατόχους) αν βάλεις μόνο τα ευρωπαικά από 10 το ένα,σίγουρα συμφέρει...
rchos
Σηκώνω χέρι κύριοι
leonkalf
Έχει κάνει κανείς σας ανανέωση στο διαρκείας του?

Από όσους τυχόν είχαν στο τμήμα 222, μήπως κάποιος/οι ΔΕΝ θα το ανανεώσει?
Ευχαριστώ
sfaxtis
παιδια καλησπερα...Δινω το δικο μου εισητηριο διαρκειας για τη σεζον '14-'15 μιας και ειμαι σε περιοδο πανελληνιων..οποιος ενδιαφερεται ας μου πει..ειναι κριμα να παει τζαμπα μια χρονια και να πεταξει καποιος παραπανω χρηματα bball.gif
leonkalf
Σε ποιο τμήμα/σειρά είναι το εισιτήριο σου?

Καλώς ήρθες στο forum και ελπίζουμε να ποστάρεις και για τα τρέχοντα θέματα της ομάδας και όχι μόνο.
Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου.
sfaxtis
QUOTE (leonkalf @ Oct 30 2014, 13:53 ) *
Σε ποιο τμήμα/σειρά είναι το εισιτήριο σου?

Καλώς ήρθες στο forum και ελπίζουμε να ποστάρεις και για τα τρέχοντα θέματα της ομάδας και όχι μόνο.
Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου.



Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου! Διαβαζω απο καιρο το φορουμ αλλα δεν ελεγα ποτε να γινω μελος..Επι την ευκαιρια το αποφασισα!!
Σας τα παραθετω με τη σειρα

Θυρα: 1
Τμημα: 231
Σειρα :02
Θεση: 11

Ειναι απο την κατηγορια των 220 που γραφει ο φιλος παραπανω..Δεν ειναι τιποτα σπουδαιο για εναν απαιτητικο φιλαθλο,αλλα ειναι μια οικονομικη λυση ωστε να αποχωριστεις την τηλεοραση και να αναψουν τα αιματα!! rolleyes.gif
Aomine
Παιδια ποτε βγαινουν τα διαρκειας??Ξερω ειναι νωρις αλλλα εχετε καποια ιδεα και απο που τα προμηθευομαστε??Ευχαριστω!
leonkalf
Κάτσε... μη βιάζεσαι.... Εδώ δεν ξέρουμε τι θα γίνει με τα οικονομικά της χώρας περιμένεις να βγει ανακοίνωση για τα διαρκείας???? ohmy.gif

Υπομονή... Όταν έρθει η ώρα θα βγει ανακοίνωση στο site της ΚΑΕ με όλες τις λεπτομέρειες (όπως κάθε χρόνο).

Μακάρι να είναι όλα καλά στη χώρα και να φτάσουμε να συζητάμε για να πάρουμε διαρκείας..
leonkalf
Βγήκε ανακοίνωση σήμερα για τα διαρκείας της νέας σεζόν.

Από Δευτέρα ξεκινούν οι ανανεώσεις.

Φέτος δεν θα υπάρχει euroleague pass..

Καλές αγορές παιδιά!
leonkalf
Το forum θα χει εκπροσώπηση στο ΣΕΦ με διαρκείας φέτος? Ποιοι πήρατε μόνιμη θέση? Για πείτε.. Δηλώστε και τμήμα, να ξέρουμε που θα συναντηθούμε! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.