Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια διαρκείας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3
Air Kef
Είναι η πρώτη χρονιά που το σκέφτομαι σοβαρά, σκέφτομαι αν μου περισσεύουν 250 ευρώ και το ότι λόγο μπασκετ θα κατέβω ΣΕΦ το πολύ 5 φορές. tongue.gif
cg717
Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια σχετικά με το ΣΕΦ - στο οποίο έχω να πάω από τον προηγούμενο αιώνα...

Θέλω να πάω την Κυριακή μαζί με τα 2 αγόρια μου να δούμε το ματς με το Λαύριο και θα ήθελα να κάτσουμε κάπου που να βλέπουμε αξιοπρεπώς, να το ευχαριστηθούν.
Ενδιαφέροντα μου φαίνονται τα τμήματα 122, 123, 125, 126.
Αντιλαμβάνομαι πως είναι πίσω από πάγκους και γραμματεία αλλά δε νομίζω να κόβουν τη θέα.

Έχει κανείς κάποια συμβουλή για τα τμήματα αυτά; Πρέπει να πας στις τελευταίες θέσεις για να βλέπεις καλά ή και οι πρώτες είναι καλές;

Οποιαδήποτε συμβουλή καλοδεχούμενη...
Ευελπιστώ στην εμπειρία σας!

Ευχαριστώ θερμά,
Γιώργος
PanosIlio
Επειδή πρόσφατα πήγα εκεί με τον γιο μου (2,5 ετών - δεν κατάλαβε χριστό tongue.gif)

Οι θέσεις ναι μεν είναι κοντά στο παρκέ (και είναι φθηνές) αλλά στην ουσία δεν βλέπεις το παρκέ, δηλαδή δεν βλέπεις την τελική γραμμή, χάνεις κάτι από το παιχνίδι.

Αν μπορείς να πάρεις τις θέσεις όσο πιο ψηλά, στα συγκεκριμένα τμήματα πάντα. Αυτά είναι καλά για παιδιά, γιατί πάει ο Θρυλέων και κάνει παιχνίδι με τα παιδιά και επίσης μπορείτε να βγάλετε και φωτογραφίες μαζί του καθώς είναι πολύ δεκτικός.

Αν από την άλλη θες να δεις παιχνίδι καθαρό οι καλύτερες θέσεις είναι στα κεντρικά τμήματα φυσικά, ακόμα και στο πάνω διάζωμα.

Αλλά για τα παιδιά τα συγκεκριμένα τμήματα είναι ταμάμ, προσωπική άποψη. Βλέπουν και τους παίκτες από πιο κοντά κλπ.
sacarame
QUOTE(cg717 @ Nov 6 2015, 12:25 ) *
Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια σχετικά με το ΣΕΦ - στο οποίο έχω να πάω από τον προηγούμενο αιώνα...

Θέλω να πάω την Κυριακή μαζί με τα 2 αγόρια μου να δούμε το ματς με το Λαύριο και θα ήθελα να κάτσουμε κάπου που να βλέπουμε αξιοπρεπώς, να το ευχαριστηθούν.
Ενδιαφέροντα μου φαίνονται τα τμήματα 122, 123, 125, 126.
Αντιλαμβάνομαι πως είναι πίσω από πάγκους και γραμματεία αλλά δε νομίζω να κόβουν τη θέα.

Έχει κανείς κάποια συμβουλή για τα τμήματα αυτά; Πρέπει να πας στις τελευταίες θέσεις για να βλέπεις καλά ή και οι πρώτες είναι καλές;

Οποιαδήποτε συμβουλή καλοδεχούμενη...
Ευελπιστώ στην εμπειρία σας!

Ευχαριστώ θερμά,
Γιώργος



Καλησπέρα και σε σένα.

Τα τμήματα που αναφέρεις είναι όντως μπροστά στη γραμματεία. Δεν έχεις πρόβλημα να δεις. Στις μπροστά μπροστά θέσεις υπάρχουν κάποια κάγκελα που ίσως εμποδίζουν λίγο την όραση (αν τα παιδιά είναι μικρά) καθώς κάθεσαι.

Εξίσου καλά είναι και τα τμήματα 225,224,223 απλά είσαι λίγο ψηλότερα.

Γενικά μην αγχώνεσαι. Έτσι κι αλλιώς σε τέτοια ματς στην Α1 δεν έχει πολύ κόσμο, και όλοι ψιλομαζευόμαστε κεντρικά.. Μια οικογένεια που λέμε.. smiley.gif
cg717
Παίδες σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Ήσασταν εξαιρετική βοήθεια.
cg717
Update.

Τελικά έκλεισα στο τμήμα 125, πίσω σειρές. Είναι αριστερά από τη φυσούνα.
Για κάποιο λόγο αυτά έχουν €10 ενώ τα τμήματα δεξιά της φυσούνας έχουν €15. Η μόνη διαφορά που εκτιμώ ότι έχουν είναι ότι τα αριστερά είναι πίσω από τον πάγκο των φιλοξενούμενων και μεσολαβεί μια κατασκευή ασφαλείας απο plexiglass, η οποία κόβει ένα μέρος της θέας.

Σαν θέσεις ήταν ικανοποιητικές, αλλά είναι αρκετά χαμηλά, οπότε είναι δύσκολο να αντιληφθείς τις θέσεις των παικτών σε κάθε φάση. Ενίοτε δε μπορείς να δεις/καταλάβεις κι αν ένα σουτ είναι τρίποντο.
Επίσης το κεφάλι σου γυρίζει δεξιά αριστερά σε κάθε φάση, ειδικά άμα ο ρυθμός του παιχνιδιού είναι γρήγορος.

Αν έχεις συνηθίσει να βλέπεις αγώνες στη τηλεόραση, στα πιο πάνω τμήματα είναι πιο "γνώριμη" η εικόνα του αγώνα.
Καταλαβαίνεις καλύτερα το χώρο, τις κινήσεις των παικτών κλπ

Αυτό που δε συγκρίνεται με τα κάτω, είναι οι λεπτομέρειες που βλέπεις, σε παίκτες, πάγκο κλπ.

Γενικώς όλα πολύ καλά - με εξαίρεση το κάπνισμα από μερικούς, απαράδεκτο κατά τη γνώμη μου.

Άμα πάμε και στα πιο πίσω τμήματα σε άλλο παιχνίδι, θα ολοκληρώσω την κριτική μου wink.gif
basketo_vios
Ξερουμε τιποτα για το αν η Καε θα βγαλει πακετο εισητηριων διαρκειας για τα εντος του ΤΟΠ-16;
leonkalf
OXI. Είχε γραφτεί στην ανακοίνωση το καλοκαίρι για τα διαρκείας, ότι φέτος δεν θα βγουν εξτρά πακέτα για την Ευρωλίγκα.
Ilias7
Για όσους ενδιαφέρονται πριν από λίγο βγήκαν τα νέα διαρκείας της ομάδας..
Mr_Cadwell
Διαρκείας μπορώ να βγάλω όποτε θέλω;
Ilias7
QUOTE(Mr_Cadwell @ Jun 22 2016, 18:52 ) *
Διαρκείας μπορώ να βγάλω όποτε θέλω;


Αν είσαι νέος κάτοχος από τις 13/7 και μετά,πιο πριν είναι για τους περσινούς κατόχους.
damian
Σε συνδυασμο με το πενηνταρι του ερασιτεχνη, ερχεται τρελη αυξηση. Βλεπω κατακορυφη πτωση.
yorgos
Λογικό να έχουν αύξηση, θα είναι περισσότερα τα ματς της Ευρωλίγκας και μάλιστα απέναντι σε θεωρητικά πιο εμπορικούς αντιπάλους.
Ilias7
Αν δε κανω μεγαλο λαθος εχω την εντυπωση πως οι τιμες ειναι ιδιες με περσι..Αλλα τα 50 ευρω για τον ερασιτεχνη που ειναι αναγκαστικο δημιουργουν αυτη την αυξηση στις τιμες αυτοματως..

Βεβαια περσι περιπου τελη Αυγουστου,αρχες Σεπτεμβρη ειχαν βγει και νεα διαρκειας των 100 και 130 ευρω που μεχρι στιγμης δεν εχει γινει κατι τετοιο τωρα..

Επισης περσι δεν υπηρχαν πακετα εισιτηριων μονο για τα Ευρωπαικα παιχνιδια κατι που μπορει να γινει φετος στη πορεια.Μιας και τα 15 σιγουρα παιχνιδια στην Ευρωπη θα μπορουσαν ευκολα να μπουν σε ενα καλο πακετο.Γιατι μιλαμε για στανταρ παιχνδια ανεξαρτητου της πορειας της ομαδας.
george3321
signomi kai pali gia ta greeklish..de tha kouraso..

eixa diarkeias sto basket persi me 200 euro...fetos logo extra mats exei paei sta 250...kanena provlima...to 50 ari pou mou zitane gia ton erasitexni einai upoxreotiko???giati apo 200 na pao sta 300 den paizei....euxaristo gia to xrono sas...einai pragmatika ilithio...tha eprepe na einai proairetiko..
drunk guy
γνωριζει κανεις αν θα διατεθουν ειδικα πακετα για τους αγωνες της euroleague οπως τις προηγουμενες χρονιες?
Reggie Miller #31
QUOTE(drunk guy @ Jul 15 2017, 17:19 ) *
γνωριζει κανεις αν θα διατεθουν ειδικα πακετα για τους αγωνες της euroleague οπως τις προηγουμενες χρονιες?


Νομίζω πως πέρσι δεν βγήκε κάτι σχετικό όπως τις προηγούενες,άρα μήπως δεν βγάλουν και φέτος...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.