Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑΝΑ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
TliBan
Ο Ο.Κ.Ελευσίνας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει οτι ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης την προσεχή περίοδο θα αγωνίζεται στην ομάδα μας.

Θεωρούμε οτι οι αγωνιστικές του ικανότητες σε συνδυασμό με την πολύτιμή του εμπειρία θα βοηθήσουν την ομάδα να επιτύχει τους στόχους της.

Η προσθήκη του Λεωνίδα στην ομάδα σε συνδυασμό με τα παιδιά που παρέμειναν αλλά και τις υπόλοιπες προσθήκες μπορούν να συμβάλλουν στην καλή πορεία της ομάδας.

Τον καλωσορίζουμε στην οικογένεια του Ο.Κ.Ε.


Παράλληλα, παίκτες του ΟΚΕ είναι επίσης οι Μάρκος Λινάρδος από τον Πανελευσινιακό, Γιάννης Ηλιάδης (Πανελευσινιακός / Μανδραϊκός), Φώτης Σταυριανόπουλος (ΓΑΣΕ) και Λεωνίδας Βογιατζής (Πανελευσινιακός)

Τέλος, ο Μελέτης Διολέτης και ο Κώστας Τριανταφύλλου θα βρίσκονται και την προσεχή χρονιά στην τεχνική ηγεσία της ομάδας.
themis7
Σγχαρητηρια και στον Λεωνιδα για την επιλογη του αλλα και στον Ο.Κ.Ε. γιατι απεκτησε ενα πολυ καλο παιχτη και ενα πολυ καλο παιδι! Ειμασταν συμπαιχτες με τον Λεωνιδα αν θυμαμαι καλα γυρω στο 1999 στον Θεμιστοκλη! Ειναι απο τους πιο καλους χαρακτηρες που ειχα σαν συμπαιχτης! Δινει αλλο κυρος στην ομαδα του Ο.Κ.Ε. αλλα και στην κατηγορια, οχι μονο παιχτικα αλλα και σαν πρωσοπικοτητα της ΕΣΚΑΝΑ! Βεβαια πρεπει να αναγνωρισουμε και την προσπαθεια των ανθρωπων του Ο.Κ.Ε. !!! Για να εχει αυτου του επιπεδου παιχτες πλεον στο ροστερ του παει να πει οτι γινεται σοβαρη προσπαθεια! Δεν τα ξερω πολυ καλα τα πραγματα ομως οταν παιζαμε αντιπαλοι με τον Ο.Κ.Ε. το 2004-2005 δεν ειχε σχεση με την ομαδα που φταχνει τωρα !!!
Συγχαρητηρια λοιπον και καλη χρονια με υγεια!!!!!!
eskanakias
QUOTE(themis7 @ Jul 7 2008, 12:46 ) *
Σγχαρητηρια και στον Λεωνιδα για την επιλογη του αλλα και στον Ο.Κ.Ε. γιατι απεκτησε ενα πολυ καλο παιχτη και ενα πολυ καλο παιδι! Ειμασταν συμπαιχτες με τον Λεωνιδα αν θυμαμαι καλα γυρω στο 1999 στον Θεμιστοκλη! Ειναι απο τους πιο καλους χαρακτηρες που ειχα σαν συμπαιχτης! Δινει αλλο κυρος στην ομαδα του Ο.Κ.Ε. αλλα και στην κατηγορια, οχι μονο παιχτικα αλλα και σαν πρωσοπικοτητα της ΕΣΚΑΝΑ! Βεβαια πρεπει να αναγνωρισουμε και την προσπαθεια των ανθρωπων του Ο.Κ.Ε. !!! Για να εχει αυτου του επιπεδου παιχτες πλεον στο ροστερ του παει να πει οτι γινεται σοβαρη προσπαθεια! Δεν τα ξερω πολυ καλα τα πραγματα ομως οταν παιζαμε αντιπαλοι με τον Ο.Κ.Ε. το 2004-2005 δεν ειχε σχεση με την ομαδα που φταχνει τωρα !!!
Συγχαρητηρια λοιπον και καλη χρονια με υγεια!!!!!!

καλη χρονια και απο εμενα στον λεωνιδα και πολλα τριποντα.τα μεγαρα πηρανε τον μπαζιωτη απο ηλιουπολη και ανανεωσαν και με δεβεζογλου.ο στασινοπουλοσ απο εθνικο μαλλων πηγε πορφυρα και ο εσπερος συζηταει με τζοβαρα του φαρου
leonkalf
Όντως, τη νέα περίοδο θα παίζω στην Ελευσίνα.

Θέλω να ευχαριστήσω τους ανθρώπους της Ελευσίνας (με πρώτο τον πρόεδρο, γνωστό και ως TliBAn), για την εμπιστοσύνη, το ενδιαφέρον και την συμπεριφορά τους απέναντί μου.
Μου έδειξαν πως πρέπει να φέρονται απέναντι σε ένα αθλητή..
Ελπίζω και είμαι πεπεισμένος ότι όπως αρχίσαμε έτσι και θα τελειώσουμε τη σεζόν.

Ξέρω, ότι η ομάδα έχει θαυμάσιο κλίμα, καλό προπονητή (νέο, με διάθεση και φιλοδοξίες), δουλεύει για να καλυτερεύει συνεχώς, προέρχεται από μια πολύ επιτυχημένη χρονιά που της απέφερε την άνοδο, έχει αρκετό κόσμο που πάει στα ματς και την υποστηρίζει και θέλει να συνεχίσει σε αυτό το δρόμο.
Εγώ από την μεριά μου, θα κάνω ότι είναι στο χέρι μου για να βοηθήσω σε αυτή την κατεύθυνση. Πιστεύω ότι θα χαρώ εκεί το μπάσκετ και θα έχουμε επιτυχία σαν ομάδα.

Έχω καταλήξει στο συμπέρασμα πλέον, ότι δεν έχει σημασία η κατηγορία που παίζω.
Το θέμα είναι οι συνθήκες, η ομάδα και το τι σου μένει όταν τελειώσει η σεζόν...


Y.Γ Ευχαριστώ πολύ και τον themis7 για την εμπιστοσύνη και τα καλά του λόγια.
Μαζί με τον TliBan πιστεύω είναι από τους νέους παράγοντες στο χώρο μας, με όρεξη, ιδέες, που χρειάζονται και πάνε μπροστά το μπάσκετ!!!
Καλή συνέχεια...
pritanis
QUOTE(leonkalf @ Jul 7 2008, 20:11 ) *
Έχω καταλήξει στο συμπέρασμα πλέον, ότι δεν έχει σημασία η κατηγορία που παίζω.
Το θέμα είναι οι συνθήκες, η ομάδα και το τι σου μένει όταν τελειώσει η σεζόν...

Πολυ σωστα τα λες Λεο αυτο ειναι το σημαντικοτερο!!!Καλη επιτιχια στι καινουργια σου ομαδα
elefsinios
Λεωνίδα καλώς όρισες στην ομάδα μας!!!!! Έχω αναφέρει στο παρελθόν πως βλέπουμε το basket κάτι παραπάνω από απλό παιχνίδι. Σημασία έχει εμείς σαν παράγοντες και εσείς σαν αθλητές να έχουμε τις κατάλληλες συνθήκες να κάνουμε αυτό που αγαπάμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Η φιλοσοφία μας σε σχέση με αθλητές που δεν προέρχοντε από την Ελευσίνα ή την γύρω περιοχή είναι δεδομένη. Εσύ όμως όπως και ο Φώτης(σ.σ. Σταυριανόπουλος) μας έχετε αποδείξει πως κολλάτε στην φιλοσοφία της ομάδας.Ελπίζω να ευχαριστηθούμε όλοι την φετινή χρονιά και εύχομαι να συνεχιστούν οι επιτυχίες όσο κι αν ακούγετε δύσκολο και την νέα σεζόν.Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!!!!!!
year
QUOTE(Jabar @ Jun 28 2008, 20:53 ) *
Ο Εσπερος έχει κλείσει με Κασπαριάν εδώ και 10 μέρες.Αποκτώντας το δελτίο του από Ικαρο Καλλιθέας αν και του χρόνου ο παίκτης θα έμενε ελεύθερος.Ο Εσπερος φέτος κάνει αξιοπρόσεκτη προσπάθεια να επανέλθει
σε γνώριμα εδάφη.
Μαλλον μονο ο Εσπερος το νομιζει αυτο.Παραμυθιαζει ολο το κοσμο οτι εκλεισε Σταυρακοπουλο και Κασπαριαν και οτι εχει σιγουρη την ανοδο!κριμα.Προσ το παρον εχει χασει Μητροπουλο,Ανθρακοπουλο(οι καλυτεροι του φετος) Ρουμπελακη ,Παπασταματιου..... 68.gif Εκτος απο Θεμιστοκλη και Πρωτεα υπαρχει στον οριζοντα της Α εσκανα αλλη ομαδα που να δειχνει δυνατη για να πρωταγωνιστησει? blove.gif
b-baller
QUOTE(year @ Jul 7 2008, 16:12 ) *
Μαλλον μονο ο Εσπερος το νομιζει αυτο.Παραμυθιαζει ολο το κοσμο οτι εκλεισε Σταυρακοπουλο και Κασπαριαν και οτι εχει σιγουρη την ανοδο!κριμα.Προσ το παρον εχει χασει Μητροπουλο,Ανθρακοπουλο(οι καλυτεροι του φετος) Ρουμπελακη ,Παπασταματιου..... 68.gif Εκτος απο Θεμιστοκλη και Πρωτεα υπαρχει στον οριζοντα της Α εσκανα αλλη ομαδα που να δειχνει δυνατη για να πρωταγωνιστησει? blove.gif



Ο Εσπερος απ'οτι γνωρίζω εκλεισε Βορια και συζηταει με αρκετους ακομα
Ο Σταυρακοπουλος εμεινε στον Αετο.

Γνωμη μου οτι θα διεκδικησουν ανοδο Θεμιστοκλης,Εσπερος.
HOOPER
QUOTE(TliBan @ Jul 7 2008, 12:05 ) *
Ο Ο.Κ.Ελευσίνας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει οτι ο Λεωνίδας Καλφαγιάννης την προσεχή περίοδο θα αγωνίζεται στην ομάδα μας.

Θεωρούμε οτι οι αγωνιστικές του ικανότητες σε συνδυασμό με την πολύτιμή του εμπειρία θα βοηθήσουν την ομάδα να επιτύχει τους στόχους της.

Η προσθήκη του Λεωνίδα στην ομάδα σε συνδυασμό με τα παιδιά που παρέμειναν αλλά και τις υπόλοιπες προσθήκες μπορούν να συμβάλλουν στην καλή πορεία της ομάδας.

Τον καλωσορίζουμε στην οικογένεια του Ο.Κ.Ε.
Παράλληλα, παίκτες του ΟΚΕ είναι επίσης οι Μάρκος Λινάρδος από τον Πανελευσινιακό, Γιάννης Ηλιάδης (Πανελευσινιακός / Μανδραϊκός), Φώτης Σταυριανόπουλος (ΓΑΣΕ) και Λεωνίδας Βογιατζής (Πανελευσινιακός)

Τέλος, ο Μελέτης Διολέτης και ο Κώστας Τριανταφύλλου θα βρίσκονται και την προσεχή χρονιά στην τεχνική ηγεσία της ομάδας.


41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Οι μεθοδικές κινήσεις συνεχίζονται στον Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ........

Λαμβάνοντας υπ'όψιν και τις μεταγραφικές κινήσεις των υπόλοιπων ομάδων της Γ' ΕΣΚΑΝΑ μάλλον θα έχουμε ενδιαφέρον πρωτάθλημα.

bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
HOOPER
QUOTE(leonkalf @ Jul 7 2008, 13:11 ) *
Όντως, τη νέα περίοδο θα παίζω στην Ελευσίνα.

Θέλω να ευχαριστήσω τους ανθρώπους της Ελευσίνας (με πρώτο τον πρόεδρο, γνωστό και ως TliBAn), για την εμπιστοσύνη, το ενδιαφέρον και την συμπεριφορά τους απέναντί μου.
Μου έδειξαν πως πρέπει να φέρονται απέναντι σε ένα αθλητή..
Ελπίζω και είμαι πεπεισμένος ότι όπως αρχίσαμε έτσι και θα τελειώσουμε τη σεζόν.

Ξέρω, ότι η ομάδα έχει θαυμάσιο κλίμα, καλό προπονητή (νέο, με διάθεση και φιλοδοξίες), δουλεύει για να καλυτερεύει συνεχώς, προέρχεται από μια πολύ επιτυχημένη χρονιά που της απέφερε την άνοδο, έχει αρκετό κόσμο που πάει στα ματς και την υποστηρίζει και θέλει να συνεχίσει σε αυτό το δρόμο.
Εγώ από την μεριά μου, θα κάνω ότι είναι στο χέρι μου για να βοηθήσω σε αυτή την κατεύθυνση. Πιστεύω ότι θα χαρώ εκεί το μπάσκετ και θα έχουμε επιτυχία σαν ομάδα.

Έχω καταλήξει στο συμπέρασμα πλέον, ότι δεν έχει σημασία η κατηγορία που παίζω.
Το θέμα είναι οι συνθήκες, η ομάδα και το τι σου μένει όταν τελειώσει η σεζόν...
Y.Γ Ευχαριστώ πολύ και τον themis7 για την εμπιστοσύνη και τα καλά του λόγια.
Μαζί με τον TliBan πιστεύω είναι από τους νέους παράγοντες στο χώρο μας, με όρεξη, ιδέες, που χρειάζονται και πάνε μπροστά το μπάσκετ!!!
Καλή συνέχεια...


Καλώς ήλθες στην οικογένεια του Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ !!!

GOOD CHOICE......


Κ Α Λ Ε Σ Δ Ι Α Κ Ο Π Ε Σ
cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
papa
o Εσπερος προχώρησε και σε άλλες δύο αρκετά καλές μεταγραφικές κινήσεις αποκτώντας τους Νατσίδη και Μπουζιάνη που περυσι αγωνιζόντουσαν στον Αίολο - Ταύρο.
Buzzer beater 10
QUOTE(alextr @ Jun 25 2008, 12:03 ) *
kala katse na plirothoun prota oi paixtes.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΛΗΡΩΤΟ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΨΑΞΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ.ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ
Το σωστό
Καλησπέρα φιλαράκι αυτό που λες δεν ισχύει.Ο πρόεδρος δεν έχει αφήσει ποτέ κανέναν απλήρωτο.Αν θέλεις
ψάξε να μάθεις.Ξέρω πολύ καλά γιατί ανήκω στην ομάδα.
Jabar
Κανονισμός 7:
. Αποδοκιμάζονται τα ποστ με greeklish και απαγορεύονται τα ποστ με κεφαλαία (σε περίπτωση που κάποιος χρήστης δεν "φωνάζει" ).
Ποινή:
. Click to view attachmentΔιαγραφή-επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
.Click to view attachmentΣε περιπτώσεις επανάληψης του φαινομένου ή/και μη συμμόρφωσης σε υποδείξεις των συντονιστών, πρόσθεση 1 φάουλ.










Διαβάστε τους κανονισμούς του φόρουμ.
Jabar
Λεωνίδα ελπίζω να το ευχαριστηθείς φέτος και όταν έλθω να σε δω, να μου αφιερώσεις κανά καλάθι.
absolut7
41.gif
QUOTE(Jabar @ Jul 8 2008, 20:49 ) *
Λεωνίδα ελπίζω να το ευχαριστηθείς φέτος και όταν έλθω να σε δω, να μου αφιερώσεις κανά καλάθι.



Ο ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ 41.gif
eskanakias
QUOTE(absolut7 @ Jul 9 2008, 13:54 ) *
41.gif


Ο ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ 41.gif

αερα ο τελαμωνας θα ανεβει απο οτι βλεπω.παντως βλεπω οτι ο εσπερος δεν θα κανει κατι καλο.εφυγε και ο παναγος,γενικαι φυγανε ολοι οι σκορερ του.αντε να δουμε πιος θα ανεβει γιατι βλεπω εκπληξεις
ΚΡΗΤΗ ''5''
O Πανάγος που πήγε τελικά από τον έσπερο?
KAKALOS
κατι ακουστικε οτι χαλασε του πορφυρα τελικα και του χρονου παλι εσκανα.....ε ρε γλεντια
FIVOS9
QUOTE(ΚΡΗΤΗ ''5'' @ Jul 10 2008, 00:04 ) *
O Πανάγος που πήγε τελικά από τον έσπερο?

ο παναγος πηγε στη ΡΑΦΗΝΑ! ο εσπερος θα πρεπει να κανει δυνατες κινησεις για να αναπληρωσει το κενο αυτων που φυγανε!
blove.gif
gate14
ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ :

Θ.ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ)
ΦΩΤΗΣ ( ΩΡΟΠΟ )
ΡΟΥΜΑΝΙ (ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ )

Και ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ bball.gif
FIVOS9
QUOTE(gate14 @ Jul 10 2008, 14:15 ) *
ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ :

Θ.ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ)
ΦΩΤΗΣ ( ΩΡΟΠΟ )
ΡΟΥΜΑΝΙ (ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ )

Και ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ bball.gif

με τις μεταγραφες αυτες η ομαδα του ΕΘΝΙΚΟΥ δυναμωνει πολυ και αυτοματως μπαινει και στη λιστα των φαβορι για την υποθεση της ανοδου, εχοντας μαλιστα διατηρησει και ενα μεγαλο μερος του περσινου κορμου! πιστευω πως την ανοδο θα διεκδικησουν οι ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ και περιμενω τι θα κανουν απο μεταγραφες ο ΕΣΠΕΡΟΣ και ΑΡΗΣ με το δευτερο να ακουγεται οτι δεν θα βαλει χρηματα φετος! α, να μη ξεχασω και τον ΠΟΡΦΥΡΑ που μαλλον τελικα θα παιζει Α ΕΣΚΑΝΑ του χρονου!
blove.gif
gate14
Απλα να πω οτι για να αποκτηθει ο Θεμης δοθηκε τεραστια μαχη και σημερα ο παικτης πειστηκε και υπεγραψε shot.gif
year
QUOTE(gate14 @ Jul 10 2008, 15:35 ) *
Απλα να πω οτι για να αποκτηθει ο Θεμης δοθηκε τεραστια μαχη και σημερα ο παικτης πειστηκε και υπεγραψε shot.gif
Ο Εθνικος σε ποιο γηπεδο θα παιζει φετος?Παντως αναμενεται ενδιαφερων πρωταθλημα και η παρουσια του πορφυρα με την ενισχυση που εχει κανει(για Γ εθνικη) τον κανει φαβορι για ανοδο. blove.gif
gate14
QUOTE(year @ Jul 10 2008, 15:58 ) *
Ο Εθνικος σε ποιο γηπεδο θα παιζει φετος?Παντως αναμενεται ενδιαφερων πρωταθλημα και η παρουσια του πορφυρα με την ενισχυση που εχει κανει(για Γ εθνικη) τον κανει φαβορι για ανοδο. blove.gif


Στην Δραπετσωνα
Παντως μην το δενουμε για τον Πορφυρα οτι δεν εγινε η συγχωνευση η δεν θα γινει
Και να μην γινει παντως θυμηθειτε τα περσυνα ποθ ολοι λεγαμε πως θα ανεβει τρενο
Μπορει να πηρε Μαραμενο - Μομτζο - Αθανασακη αλλα φετος ειναι πολλες οι ομαδες που θα παλεψουν για την ανοδο
papa
Ρε παιδιά ας γράψει κάποιος τι μεταγγραφές έκανε ο Έσπερος και ο Εθνικός...
traxonas
QUOTE(gate14 @ Jul 10 2008, 14:15 ) *
ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ :

Θ.ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ))

Βρηκαμε ποιος ανεβαινει φετος σαν πρωτος( γιατι πλεον δεν μπορεις να μαντεψεις ποσοι θα ανεβαινουν
λογω εξαγορων και συγχωνευσεων)
moufas
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ Ο ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ.ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ Ο ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ, Ο ΧΙΟΥΤΑΚΑΚΟΣ,ΕΦΥΓΕ Ο ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΥΚΟ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ...
bill 7
τελικα τι εγινε με τον πορφυρα?ειναι οριστικο δεν θα παιξει Α ?
dirk10
o μομτσος δεν εκλεισε πορφυρα λογο του οτι χαλασε με κρονο!!ακουγετε ομως οτι μπορει να γινει με την κορινθο κατι και να παρει την θεση της στην γ εθνικη....για να δουμε
year
QUOTE(papa @ Jul 10 2008, 16:47 ) *
Ρε παιδιά ας γράψει κάποιος τι μεταγγραφές έκανε ο Έσπερος και ο Εθνικός...

Ο Εσπερος στον 1=?([μπουζιανης απο Αιολο-αλλα δεν πολυεπαιζε[) στο 2=? (Πολυζος-γηγενης) στο 3=μαλλον Καραγιανης(μεγαρα)στο 4= Νατσιδης(απο Αιολο επαιζε λιγο) και στο 5=Βοριας +Παντελακης(αξιοπιστος).Με αυτη την ομαδα δε μοιαζει για φαβορι,αλλαζουν 4 απο τη πενταδα αν οχι και οι 5 σε σχεση με περυσι.Εχει χασει ολους τους σκορερ (μητροπουλο-παναγο-ανθρακοπουλο) πρεπει να βρουν χημεια. icon_drunk.gif
Ο Εθνικος 1=?(εχασε στασινοπουλο) 2=μακρυγιαννης 3=φωτοπουλος στο 4=? στο 5=?χερκελετζης (εμεινε??)
Εχει χασει Πατελη και Χιουτακακο.Πηρε Φωτη απο Ωροπο(θεση?) και ρουμανη(νομιζω 2?) cool.gif
year
QUOTE(traxonas @ Jul 10 2008, 17:43 ) *
Βρηκαμε ποιος ανεβαινει φετος σαν πρωτος( γιατι πλεον δεν μπορεις να μαντεψεις ποσοι θα ανεβαινουν
λογω εξαγορων και συγχωνευσεων)

Αφου βρηκαμε ποιος ανεβαινει.....Για το ποιοι θα κινδυνευσουν υπαρχει καμμια γνωμη?????????
FIVOS9
QUOTE(traxonas @ Jul 10 2008, 17:43 ) *
Βρηκαμε ποιος ανεβαινει φετος σαν πρωτος( γιατι πλεον δεν μπορεις να μαντεψεις ποσοι θα ανεβαινουν
λογω εξαγορων και συγχωνευσεων)

ενταξει παιδια μη τρελαθουμε κιολας! καλος παιχτης ο ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ αλλα εχουν ερθει παιχτες στην κατηγορια που δεν εχουν ξαναπαιξει και ειναι πολυ καλοι και εμπειροι! οποτε μην προδικαζουμε τιποτα και μην τρελενομαστε ακομα δεν ξεκινησε το πρωταθλημα!
blove.gif
FIVOS9
QUOTE(year @ Jul 11 2008, 10:36 ) *
Ο Εσπερος στον 1=?([μπουζιανης απο Αιολο-αλλα δεν πολυεπαιζε[) στο 2=? (Πολυζος-γηγενης) στο 3=μαλλον Καραγιανης(μεγαρα)στο 4= Νατσιδης(απο Αιολο επαιζε λιγο) και στο 5=Βοριας +Παντελακης(αξιοπιστος).Με αυτη την ομαδα δε μοιαζει για φαβορι,αλλαζουν 4 απο τη πενταδα αν οχι και οι 5 σε σχεση με περυσι.Εχει χασει ολους τους σκορερ (μητροπουλο-παναγο-ανθρακοπουλο) πρεπει να βρουν χημεια. icon_drunk.gif
Ο Εθνικος 1=?(εχασε στασινοπουλο) 2=μακρυγιαννης 3=φωτοπουλος στο 4=? στο 5=?χερκελετζης (εμεινε??)
Εχει χασει Πατελη και Χιουτακακο.Πηρε Φωτη απο Ωροπο(θεση?) και ρουμανη(νομιζω 2?) cool.gif

ο ΦΩΤΗΣ του εθνικου παιζει στη θεση 4!
blove.gif
gate14
QUOTE(year @ Jul 11 2008, 10:36 ) *
Ο Εσπερος στον 1=?([μπουζιανης απο Αιολο-αλλα δεν πολυεπαιζε[) στο 2=? (Πολυζος-γηγενης) στο 3=μαλλον Καραγιανης(μεγαρα)στο 4= Νατσιδης(απο Αιολο επαιζε λιγο) και στο 5=Βοριας +Παντελακης(αξιοπιστος).Με αυτη την ομαδα δε μοιαζει για φαβορι,αλλαζουν 4 απο τη πενταδα αν οχι και οι 5 σε σχεση με περυσι.Εχει χασει ολους τους σκορερ (μητροπουλο-παναγο-ανθρακοπουλο) πρεπει να βρουν χημεια. icon_drunk.gif
Ο Εθνικος 1=?(εχασε στασινοπουλο) 2=μακρυγιαννης 3=φωτοπουλος στο 4=? στο 5=?χερκελετζης (εμεινε??)
Εχει χασει Πατελη και Χιουτακακο.Πηρε Φωτη απο Ωροπο(θεση?) και ρουμανη(νομιζω 2?) cool.gif


Ο Εθνικος εχει Ρουμανι και Φουκο, Ξενικακη για την θεση 1 , Μακρυγιαννη και Συρογλου (Θεση 2 και ο Νικος ο Συρογλου φετος θα κανει πολυ καλο πρωταθλημα), Φωτοπουλο και Παπαδημητριου στην θεση 3 , Φωτη και Παπαδοπουλο στην θεση 4 και Χερκελετζη συν ενα ακομα ψηλο για την θεση 5
themis7
Νομιζω οτι ακομα ειναι πολυ νωρις για προβλεψεις! Ακομα δεν εχουν ολοκληρωθει οι μεταγραφες και μπορει να εχουμε εκπληξεις!!!!! Ακομα επισης δεν εχει ξεκαθαρισει και το θεμα του Πορφυρα που αν μεινει στην κατηγορια ειναι παντα μια σημαντικη δυναμη! Ενα θεμα επισης που δεν εχει ξεκαθαρισει ειναι αν του χρονου θα παιξει στην Α το Π.Φαληρο οποτε θα πεφτουν 4 ομαδες!! Οποτε ειναι δυσκολο να προβλεψει κανεις! Μην ξεχναμε οτι το Μαιο ξυριζουν τον γαμπρο και οχι το καλοκαιρι με τις μεταγραφες ( οσο ηχηρες κι αν ειναι αυτες) Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα εχουμε εναν ωριο χειμωνα με πολλα ντερμπι και πολλες ανατροπες!!
eskanakias
QUOTE(gate14 @ Jul 11 2008, 11:07 ) *
Ο Εθνικος εχει Ρουμανι και Φουκο, Ξενικακη για την θεση 1 , Μακρυγιαννη και Συρογλου (Θεση 2 και ο Νικος ο Συρογλου φετος θα κανει πολυ καλο πρωταθλημα), Φωτοπουλο και Παπαδημητριου στην θεση 3 , Φωτη και Παπαδοπουλο στην θεση 4 και Χερκελετζη συν ενα ακομα ψηλο για την θεση 5

εγω πιστευω οτι ο εθνικος παλι θα το παλεψει αλλα οπως ειπε και ο φιλος με φουκο ασσο....κανεις τον σταβρο σου,πολι αργος.τωρα και ο θεμιστοκλης εχει κανει αξιολογες μεταγραφες.τα μεαγαρα τωρα περα απο 4 ατομα καπιον αλλων δεν γνωριζο.ο πρωτεας και αυτος δυνατος αφου εχει κρατησει ολο τον κορμο του απο περσι και εχει ενισχυθει με καλουσ παιχτες.ο εσπερος δεν μου γεμιζει το ματι αφου δεν ανεβηκε περσι....πιστεβω ειναι δυσκολο να κανεισ προβλεψη ειδικα φετος πιος θα ανεβει.ακουω γνωμες
gate14
Η γνωμη σας για Αρη Νικαιας , ΑΟΝΑ, Μανδρα , Ελευθερια , Αετο , Φοινικας και Περα ?
Πως του βλεπεται?Εχουν ενισχυθει ?
Στην περιπτωση που γινει η συγχωνευση Πορφυρα-Κορινθου ποιος παιρνει την θεση του?Η Βαρη?
Και κατι διαβασα για το Π.Φαληρο απο καποιον φιλο.Τι εννοουσε?
FIVOS9
QUOTE(gate14 @ Jul 11 2008, 11:52 ) *
Η γνωμη σας για Αρη Νικαιας , ΑΟΝΑ, Μανδρα , Ελευθερια , Αετο , Φοινικας και Περα ?
Πως του βλεπεται?Εχουν ενισχυθει ?
Στην περιπτωση που γινει η συγχωνευση Πορφυρα-Κορινθου ποιος παιρνει την θεση του?Η Βαρη?
Και κατι διαβασα για το Π.Φαληρο απο καποιον φιλο.Τι εννοουσε?

Ο ΑΡΗΣ δεν εχει σκοπο για μεγαλο μπατζετ φετος αλλα θα εχει μια αξιολογη ομαδα! τωρα για τις υπολοιπες δεν γνωριζω κατι ιδιαιτερο!
σε περιπτωση συγχωνευσης ΠΟΡΦΥΡΑ η βαρη παιρνει τη θεση του!
και αν το Π.ΦΑΛΗΡΟ δεν κατεβασει ομαδα στη Β ΕΘΝΙΚΗ τοτε αυτοματως το χρονου (αφου εχει κατσει ενα χρονο εκτος) κατεβαινει Α ΕΣΚΑΝΑ!
blove.gif
FIVOS9
QUOTE(gate14 @ Jul 11 2008, 11:52 ) *
Η γνωμη σας για Αρη Νικαιας , ΑΟΝΑ, Μανδρα , Ελευθερια , Αετο , Φοινικας και Περα ?
Πως του βλεπεται?Εχουν ενισχυθει ?
Στην περιπτωση που γινει η συγχωνευση Πορφυρα-Κορινθου ποιος παιρνει την θεση του?Η Βαρη?
Και κατι διαβασα για το Π.Φαληρο απο καποιον φιλο.Τι εννοουσε?

α , επισης η ελευθερια απεκτησε τον ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ απο τον ΚΡΟΝΟ!
Η ΜΑΝΔΡΑ, ΦΟΙΝΙΚΑΣ,ΑΟΝΑ, ΠΕΡΑ δεν εχουν κανει καποια ιδιαιτερη κινηση απο οτι ξερω!
Και απο οτι ακουσα ο ΑΕΤΟΣ θα παρουσιασει μια αξιομαχη ομαδα!
blove.gif
eskanakias
QUOTE(FIVOS9 @ Jul 11 2008, 12:32 ) *
α , επισης η ελευθερια απεκτησε τον ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ απο τον ΚΡΟΝΟ!
Η ΜΑΝΔΡΑ, ΦΟΙΝΙΚΑΣ,ΑΟΝΑ, ΠΕΡΑ δεν εχουν κανει καποια ιδιαιτερη κινηση απο οτι ξερω!
Και απο οτι ακουσα ο ΑΕΤΟΣ θα παρουσιασει μια αξιομαχη ομαδα!
blove.gif

η μανδρα εχει παρει τον πατελη απο εθνικο,μαζιωτη απο μεγαρα,νικα ο οποιος επαιζε γ εθνικη απο οτι θυμαμαι με απολλων αθηνων,κυριακοπουλο απο μεγαρα μαλλων,κουφογιαννη απο εσπερο.το περα απο οτι ξερω εχει αποδυναμωθει αλλα παντα αξιολογο με τουσ πιτσιρικαδες.η ελευθερια εχει παρει τον βηχο που παλια επαιζε απο προοδευτικη τωρα καποια αλλα δεν μου ερχονται!!!στην συναιχεια και αλλα!
themis7
O A.O.N.A. πηρε τον Μαραγκοπουλο απο την Ευρυαλη ! Απο τους πρωτους σκορερ της Β περυσι! Πολυ καλος παιχτης και πολυ καλο παιδι και πιτσιρικας!
Επισης ο Φοινοικας πηρε τον Φωτοπουλο τον ψηλο!
Για τον Φαρο δεν ξερω κατι εκτος απο την Επιστροφη Μυλωνα!
vk12
παντως μεχρι τωρα τα ταταυλα εκαναν τις καλυτερες μεταγραφες στην γ.
year
QUOTE(themis7 @ Jul 11 2008, 13:16 ) *
O A.O.N.A. πηρε τον Μαραγκοπουλο απο την Ευρυαλη ! Απο τους πρωτους σκορερ της Β περυσι! Πολυ καλος παιχτης και πολυ καλο παιδι και πιτσιρικας!
Επισης ο Φοινοικας πηρε τον Φωτοπουλο τον ψηλο!
Για τον Φαρο δεν ξερω κατι εκτος απο την Επιστροφη Μυλωνα!

Ξερει κανεις ποτε θα γινουν οι κληρωσεις??Το προγραμμα ισως παιξει μεγαλο ρολο!
Και ο φαρος πηρε Παυλογιαννη στο 5 και κρατησε Τζοβαρα,πουλερη, αντιπατη και στο 1 γυρισε Δαλμυρας.
Παντως οσο πιο πολλες ομαδες πεφτουν στη Β τοσο πιο συναρπαστικο θα γινει το πρωταθλημα,γιατι περιπτωσεις γλυφαδας και νικαιας οπως περυσι δεν δειχνει να υπαρχουν και θα γινετε χαμος καθε εβδομαδα.
Μπορει να πεσει και ομαδα που παει για ανοδο................... 19.gif
eskanakias
QUOTE(year @ Jul 11 2008, 13:39 ) *
Ξερει κανεις ποτε θα γινουν οι κληρωσεις??Το προγραμμα ισως παιξει μεγαλο ρολο!
Και ο φαρος πηρε Παυλογιαννη στο 5 και κρατησε Τζοβαρα,πουλερη, αντιπατη και στο 1 γυρισε Δαλμυρας.
Παντως οσο πιο πολλες ομαδες πεφτουν στη Β τοσο πιο συναρπαστικο θα γινει το πρωταθλημα,γιατι περιπτωσεις γλυφαδας και νικαιας οπως περυσι δεν δειχνει να υπαρχουν και θα γινετε χαμος καθε εβδομαδα.
Μπορει να πεσει και ομαδα που παει για ανοδο................... 19.gif

συμφωνω οτι καθε δευτερα θα γινεται πολεμοςςςςς!!!!παντως βλεπω οτι πολλες ομαδες κανουν καλα διδυμα σε παιχτες
year
QUOTE(eskanakias @ Jul 11 2008, 13:41 ) *
συμφωνω οτι καθε δευτερα θα γινεται πολεμοςςςςς!!!!παντως βλεπω οτι πολλες ομαδες κανουν καλα διδυμα σε παιχτες

Γνωμη για προπονητες εχει κανεις??? evilmonkey.gif
scales84
Η ελευθερια για να λυσω καποιες αποριες κρατησε σχεδον ολο το βασικο κορμο που την οδηγησε στην ανοδο περσυ,και προσθεσε τον μιχαλη τον βηχο και τον παντελη τον σκουλουδη απο τον κρονο..Και οι 2 αγωνιζονται στους ψηλους..
magic jonhson
[quote name='vk12' date='Jul 11 2008, 09:30 ' post='217181']
παντως μεχρι τωρα τα ταταυλα εκαναν τις καλυτερες μεταγραφες στην γ
μπορεις να μας πεις ποιες ειναι αυτες
ΚΡΗΤΗ ''5''
Για ταταυλα ξέρω ότι μάλλον πήγε ο Διαμαντής ο οποίος όμως πέρυσι δεν έπαιζε καθόλου στον Πορφύρα...Ο αδερφός του γύρισε στον Ταύρο
deksi_pag
παιδια γνωριζετε τιποτα για β εσκανα?
φαβορι και ολοκληρωμενα ροστερ?
πολλα ακουγονται αλλα γαι τη β τιποτα μεχρι στιγμης.
στα ταταυλα και ο Β.Λιακος απο ΑΣΗ.
FIVOS9
Η ομαδα του ΕΣΠΕΡΟΥ, εκτος των ΜΠΟΥΖΙΑΝΗ, ΒΟΡΙΑ, ΝΑΤΣΙΔΗ απεκτησε και τον ΣΤΕΡΓΙΟ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ! νομιζω πως τελευταια ομαδα που ειχε παιξει ηταν ο ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ πριν 2 χρονια! Καλος παιχτης αλλα νομιζω πως δεν ειναι και στην καλυτερη κατασταση του, παντως στα καλα του ηταν πολυ καλος! εχει παιξει και α2 στο ΦΑΛΗΡΟ!
blove.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.