Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑΝΑ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
themis7
H αμαδα του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ειναι στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσει οτι επηλθε πληρης συμφωνια με την ομαδα του ΠΟΡΦΥΡΑ ωστε να μετεγραφει στην ομαδα μας ο 20χρονος αθλητης ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΧΕΙΛΑΣ ! Επισης στην ομαδα μας θα αγωνιζεται και ο ΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ απο την ΑΝ.ΙΚΟΝΙΟΥ! Τους καλοσωριζουμε στην οικογενεια του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ!

Δανεικος για ενα χρονο στην ομαδα της ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ απο την ομαδα του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ δινεται ο αθλητης μας ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΑΒΒΑΣ ! Απο τα πιο παλια παιδια στην ομαδα με πολλη μεγαλη συμβολη στην ανναγεννηση της ομαδας τα τελευταια χρονια! Του ευχομαστε καλη επιτυχια και ελπιζουμε να επιστρεψουν μαζι με τα αλλα παιδια ακομα καλυτεροι!
Basket-time
QUOTE(FIVOS9 @ Jul 14 2008, 10:06 ) *
Η ομαδα του ΕΣΠΕΡΟΥ, εκτος των ΜΠΟΥΖΙΑΝΗ, ΒΟΡΙΑ, ΝΑΤΣΙΔΗ απεκτησε και τον ΣΤΕΡΓΙΟ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ! νομιζω πως τελευταια ομαδα που ειχε παιξει ηταν ο ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ πριν 2 χρονια! Καλος παιχτης αλλα νομιζω πως δεν ειναι και στην καλυτερη κατασταση του, παντως στα καλα του ηταν πολυ καλος! εχει παιξει και α2 στο ΦΑΛΗΡΟ!
blove.gif



Νομίζω η Νίκη Αμαρουσίου ήταν η τελευταία του ομάδα.
Στον Ίκαρο ήταν πριν 3 χρόνια όπου και χτύπησε.
Ναι αν είναι σε υποφερτή κατάσταση το σώμα του είναι πάρα πολύ καλός και πολύ καλό παιδί...
year
QUOTE(Basket-time @ Jul 14 2008, 13:24 ) *
Νομίζω η Νίκη Αμαρουσίου ήταν η τελευταία του ομάδα.
Στον Ίκαρο ήταν πριν 3 χρόνια όπου και χτύπησε.
Ναι αν είναι σε υποφερτή κατάσταση το σώμα του είναι πάρα πολύ καλός και πολύ καλό παιδί...

O πανοπουλος περυσι δεν επαιξε,προπερσι Νικη Αμαρουσιου ,μετριος μετα απο τραυματισμο που επαθε προπερσι στο ικαρο και δεν επαιξε καθολου.Παντως ηταν μεγαλος σκορερ στην ΕΣΚΑ πριν 4-5 χρονια.Σημερα?????????????????????????????? icon_wave.gif
gate14
Με την εμπειρια του Μπικουλη (αγωνιστηκε στα Μεγαρα την περασμενη χρονια) και το ταλεντο του Αβιζιωτη (επαιξε στο Λαυριο ) ο Εθνικος Πειραιως ολοκληρωσε τις μεταγραφικες του κινησεις
eskanakias
QUOTE(gate14 @ Jul 14 2008, 23:30 ) *
Με την εμπειρια του Μπικουλη (αγωνιστηκε στα Μεγαρα την περασμενη χρονια) και το ταλεντο του Αβιζιωτη (επαιξε στο Λαυριο ) ο Εθνικος Πειραιως ολοκληρωσε τις μεταγραφικες του κινησεις

συμφωνω για τον μπικουλη θα δωσει δυναμη στην ρακετα παρολο το κακο πρωταθλημα που εκανε περσι.καλο ειναι αν εχουμε ολοκληρομενα ροστερ απο ομαδεσ να τα δωσουμε.
gate14
QUOTE(eskanakias @ Jul 15 2008, 13:46 ) *
συμφωνω για τον μπικουλη θα δωσει δυναμη στην ρακετα παρολο το κακο πρωταθλημα που εκανε περσι.καλο ειναι αν εχουμε ολοκληρομενα ροστερ απο ομαδεσ να τα δωσουμε.


ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑ Ο ΜΠΙΚΟΥΛΗΣ, ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΕΙΡ.

ΦΟΥΚΟΣ - ΡΟΥΜΑΝΙ - ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ - ΖΩΤΟΣ
ΣΥΡΟΓΛΟΥ- ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΒΙΖΙΩΤΗΣ - ΔΡΑΒΥΛΑΣ- ΚΑΨΟΚΟΛΗΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ
ΜΠΙΚΟΥΛΗΣ- ΦΩΤΗΣ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΧΕΡΚΕΛΕΤΖΗΣ

Προπονητης -Κλικοπουλος
eskanakias
QUOTE(gate14 @ Jul 15 2008, 13:54 ) *
ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑ Ο ΜΠΙΚΟΥΛΗΣ, ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΕΙΡ.

ΦΟΥΚΟΣ - ΡΟΥΜΑΝΙ - ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ - ΖΩΤΟΣ
ΣΥΡΟΓΛΟΥ- ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΒΙΖΙΩΤΗΣ - ΔΡΑΒΥΛΑΣ- ΚΑΨΟΚΟΛΗΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ
ΜΠΙΚΟΥΛΗΣ- ΦΩΤΗΣ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΧΕΡΚΕΛΕΤΖΗΣ

Προπονητης -Κλικοπουλος

μου αρεσει πολυ στο 3,4 και στο 5 ο εθνικος.γνωμη μου οτι ηθελε εναν καλο ασσο,παρολο που δεν γνωριζο τα υπολοιπα παιδια εκτος του φουκου.θα μπορουσε να επαιζε και ο μακρυγιαννης
kkary
Φυσικα και θα νπορουσε ο Μακρυγιαννης να παιξει ασσος,
αφου ηταν ο βασικος playmaker της Αγιας Παρασκευης πριν 4-5 χρονια
στο πρωταθλημα της Γ'Εθνικης και μαλιστα με ιδιαιτερη επιτυχια smile.gif
dirk10
σπουδαια μεταγραφη για τον πορφυρα.εκλεισε τον ΠΑΥΛΟ ΜΟΜΤΣΟ που αγωνιζοταν στον ιωνικο νικαιας.με την κινηση αυτη η ομαδα της φρεαττυδας γινεται πολυ δυνατη κατω απο τα καλαθια και δειχνει να ειναι ενα απο τα φαβορι!!!λειπουν τα καλα4- 5ρια στην εσκανα ελπιζω να ειναι η αρχη για την κατηγορια για να δουμε επιτελους και καλους παιχτες σε αυτες τις θεσεις!!!!
KAKALOS
καλος παιχτης ο παυλαρας φιλε αλλα δε νομιζω να μιν υπαρχουν αλλοι ψηλοι στην εσκανα μαρκοπουλος χερκε ανθρακοπουλος φωτοπουλος βορριας ειναι παιχτες που εχουν παιξει και σε μεγαλυτερο επιπεδο ....παντως καλη μεταγραφη
eskanakias
QUOTE(KAKALOS @ Jul 15 2008, 21:12 ) *
καλος παιχτης ο παυλαρας φιλε αλλα δε νομιζω να μιν υπαρχουν αλλοι ψηλοι στην εσκανα μαρκοπουλος χερκε ανθρακοπουλος φωτοπουλος βορριας ειναι παιχτες που εχουν παιξει και σε μεγαλυτερο επιπεδο ....παντως καλη μεταγραφη

συμφωνω και εγω με τον φιλο καλος ο παυλος αλλα υπαρχουν και αλλοι καλοι ψηλοι και εξισου δυνατοτοι.η μαδρα πηρε απο οτι ακουσα τον ενεζλι απο πανελευσηνιακο
dirk10
γενικα η εσκανα παντως ειναι δυσκολη για τους ψηλους γιατι παιζεται ενα αλλο ειδος μπασκετ που δεν τους βοηθαει ο τροπος παιχνιδιου.αυτο ηθελα να πω και οχι οτι δεν υπαρχουν ψηλα παιδια και καλοι σαν παιχτες
KAKALOS
QUOTE(dirk10 @ Jul 16 2008, 00:41 ) *
γενικα η εσκανα παντως ειναι δυσκολη για τους ψηλους γιατι παιζεται ενα αλλο ειδος μπασκετ που δεν τους βοηθαει ο τροπος παιχνιδιου.αυτο ηθελα να πω και οχι οτι δεν υπαρχουν ψηλα παιδια και καλοι σαν παιχτες

φιλε μου και εγω ψηλος τις εσκανα ειμαι και ξερω πολυ καλα αυτο που λες αλλα οπως πολλοι ψηλοι δε πιασανε εσκανα μπορει ουτε ο παυλος να πιασει που μακαρι γιατι ειναι και φιλος...γενικος στην κατηγορια μας παιζεται ενα παιχνιδι κοντοψηλων συνηθως με ενα ψηλο....πιστευω πως πολλοι ψηλοι τις εσκανα θα στεκονταν και σε παραπανω κατηγορια αμα βαλεις ονοματα οπως βορριας(α2)του φιλου μου του σπυριδακη του παυλογιαννη που παροτι εκανε κακες χρονιες ειχε βγει πρωτος ή δευτερος σκορερ προπερσι το χερκελετζη που εχει παιξει γ' πολλα χρονια μαρκοπουλου επισης γ πολλα χρονια θα καταλαβεις πως φετος θα γινει χαμος στις ρακετες...
bill 7
τελικα τι εγινε με πορφυρα?
θα μεινει Α ΕΣΚΑΝΑ?
themis7
H ομαδα του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ολοκληρωσε χθες τις μεταγραφες με την αποκτηση του 19χρονου ΚΩΣΤΑ ΡΟΥΣΣΗ απο την ομαδα της ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ!
Το ροστερ της ομαδας ειναι

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΗΣ
ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΧΑΛΑΤΣΙΑΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΡΡΑΣ ΤΟΛΗΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΥΜΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΗΣ
ΦΙΛΛΙΠΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΚΟΧΕΙΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΡΟΥΣΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ

ΠΡΟΠΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΣΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
year
QUOTE(bill 7 @ Jul 16 2008, 09:57 ) *
τελικα τι εγινε με πορφυρα?
θα μεινει Α ΕΣΚΑΝΑ?

ΝΑΙ!! sad.gif
FIVOS9
Παντως το πρωταθλημα απο οτι φαινεται θα ειναι μαλλον πιο δυνατο απο περσι! ολες οι ομαδες που ανεβηκαν αν εξαιρεσεις τον ΑΟΝΑ εχουν ενισχυθει αρκετα και συν τις υπολοιπες ομαδες που ηδη ηταν στην κατηγορια που και αυτες ενισχυθηκαν αναμενεται πολυ ενδιαφερον πρωταθλημα, εντελως απροβλεπτο και πολυ ενδιαφερον! (οχι οτι δεν ηταν και περσι αλλα φετος θα εχει διαφορα δυναμικοτητας με το περσινο)!
blove.gif
bill 7
QUOTE(year @ Jul 16 2008, 11:25 ) *
ΝΑΙ!! sad.gif

ακουσα χθες οτι αγοραζει την θεση τησ κορινθου ο πορφυρας
gate14
QUOTE(bill 7 @ Jul 17 2008, 08:17 ) *
ακουσα χθες οτι αγοραζει την θεση τησ κορινθου ο πορφυρας


ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ !!!!!!!
Βρηκε χορηγο η Κορινθος
jimmykay
Ξέρουμε κάτι για Βουλιαγμένη, Ευρυάλη, Βάρη; Δυνάμωσαν καθόλου; Μετά τη φυγή του Μαραγκόπουλου η Ευρυάλη αποδυναμώθηκε. Έγινε κάποια κίνηση αντικατάστασης;
FIVOS9
QUOTE(bill 7 @ Jul 17 2008, 08:17 ) *
ακουσα χθες οτι αγοραζει την θεση τησ κορινθου ο πορφυρας

Δεν νομιζω, ετσι κι αλλιως δεν πρεπει να υπαρχουν και χρονικα περιθωρια για καποια συγχωνευση!
blove.gif
TliBan
Σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες:


Το πρωτάθλημα αρχίζει τελευταία εβδομάδα Σεπτεμβρίου (29/9) Για Α και Δ Εσκανα, 2/10 Για Β Εσκανα και 3/10 Για Γ Εσκανα

Η κλήρωση είναι 1.9

Και το κύπελλο η πρώτη φάση 8-10/9

Δεν βλέπω διακοπές φέτος..........
dserel
QUOTE(jimmykay @ Jul 17 2008, 12:25 ) *
Ξέρουμε κάτι για Βουλιαγμένη, Ευρυάλη, Βάρη; Δυνάμωσαν καθόλου; Μετά τη φυγή του Μαραγκόπουλου η Ευρυάλη αποδυναμώθηκε. Έγινε κάποια κίνηση αντικατάστασης;


Ευρυάλη επιστρέφει ο μεγιστος Δημήτρης Μπογατσιώτης .
KAKALOS
QUOTE(TliBan @ Jul 17 2008, 17:48 ) *
Σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες:
Το πρωτάθλημα αρχίζει τελευταία εβδομάδα Σεπτεμβρίου (29/9) Για Α και Δ Εσκανα, 2/10 Για Β Εσκανα και 3/10 Για Γ Εσκανα

Η κλήρωση είναι 1.9

Και το κύπελλο η πρώτη φάση 8-10/9

Δεν βλέπω διακοπές φέτος..........

δε ξερω εσυ αλλα εγω το κινητο μεχρι 20 δε θα υπαρχει... biggrin.gif
eskanakias
QUOTE(KAKALOS @ Jul 17 2008, 22:47 ) *
δε ξερω εσυ αλλα εγω το κινητο μεχρι 20 δε θα υπαρχει... biggrin.gif
σωστος ο κακαλοσ.τα μεγαρα πηρανε μαργωνη απο μαρκοπουλλο.δυναμωνουν και αυτα με μια τετραδα παιχτων πολυ καλων
KAKALOS
QUOTE(eskanakias @ Jul 18 2008, 00:09 ) *
σωστος ο κακαλοσ.τα μεγαρα πηρανε μαργωνη απο μαρκοπουλλο.δυναμωνουν και αυτα με μια τετραδα παιχτων πολυ καλων

δυναμωνουν αλλα τα λεφτα που χρωστανε σε ολα τα περσινα παιδια ακομα να τα δωσουν.....αμα εταξαν και στους φετινους λεφτα παιδια απλα να ξερετε οτι μετα το πασχα παραγραφοντε τα χρεη....α ρε ανθρακο δε με ρωταγες πριν πας.....
Augmon
QUOTE(KAKALOS @ Jul 18 2008, 02:38 ) *
δυναμωνουν αλλα τα λεφτα που χρωστανε σε ολα τα περσινα παιδια ακομα να τα δωσουν.....αμα εταξαν και στους φετινους λεφτα παιδια απλα να ξερετε οτι μετα το πασχα παραγραφοντε τα χρεη....α ρε ανθρακο δε με ρωταγες πριν πας.....


έχεις καμία σχέση με τον κόουτς Κακαλιά???
eskanakias
QUOTE(KAKALOS @ Jul 18 2008, 02:38 ) *
δυναμωνουν αλλα τα λεφτα που χρωστανε σε ολα τα περσινα παιδια ακομα να τα δωσουν.....αμα εταξαν και στους φετινους λεφτα παιδια απλα να ξερετε οτι μετα το πασχα παραγραφοντε τα χρεη....α ρε ανθρακο δε με ρωταγες πριν πας.....

κακαλος αυτο δεν το γνωριζα.αν ισχιει τοτε αυτο δεν τουσ βαζω στα φαβορι να ανεβουν.κριμα για τουσ καλουσ παιχτες που πανε σε αφερεγγυες ομαδες.αφου εχουνε μεινει παιδια απο περσι θα του τα πουνε του ανθρακοπουλου να γνωριζει.παμε για σκληρο χειμωνα
unknown
QUOTE(eskanakias @ Jul 18 2008, 00:09 ) *
σωστος ο κακαλοσ.τα μεγαρα πηρανε μαργωνη απο μαρκοπουλλο.δυναμωνουν και αυτα με μια τετραδα παιχτων πολυ καλων


Καλός παίκτης ο Γιαννούλης . Στο Μαρκόπουλο ήταν απο τους διακριθέντες με μεγάλη προσφορά στην παραμονή της Ομάδας του Μαρκοπούλου . Ειναι πολύ καλό παιδί και με την αγωνιστική του παρουσία εξέπληξε πολλούς .
FIVOS9
Oποτε και με την προσθηκη του μαργωνη οι καλοι ψηλοιθ εγιναν ακομα περισσοτεροι και αναμενονται αρκετες μαχες κατω απο τα καλαθια!
οι ψηλοι που ξεχωριζουν
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΙΚΟΥΛΗΣ
ΧΕΡΧΕΛΕΤΖΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΓΩΝΗΣ
ΜΟΜΤΖΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΝΘΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΥΠΑΤΗΣ

sorry αν ξεχασα καποιον αλλα νομιζω πως αυτοι θα κανουν τη διαφορα στους ψηλους!
eskanakias
QUOTE(FIVOS9 @ Jul 18 2008, 12:58 ) *
Oποτε και με την προσθηκη του μαργωνη οι καλοι ψηλοιθ εγιναν ακομα περισσοτεροι και αναμενονται αρκετες μαχες κατω απο τα καλαθια!
οι ψηλοι που ξεχωριζουν
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΙΚΟΥΛΗΣ
ΧΕΡΧΕΛΕΤΖΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΓΩΝΗΣ
ΜΟΜΤΖΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΝΘΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΥΠΑΤΗΣ

sorry αν ξεχασα καποιον αλλα νομιζω πως αυτοι θα κανουν τη διαφορα στους ψηλους!

για τον φωτοπουλο εγω δεν ειμαι και τοσο σιγουρος αφου δεν ξερουμε κατα ποσο θα τον αντεξουν τα ποδια του και πιστεβω οτι εχει πεσει πολυ.θα εβαζα και τον πεττα εγω σαν 4 διοτι θα τραβηξει το σκορ στην ομαδα του.στουσ κοντουρεσ τι βλεπετε?
KAKALOS
QUOTE(Augmon @ Jul 18 2008, 10:17 ) *
έχεις καμία σχέση με τον κόουτς Κακαλιά???

oχι φιλε μου απλα τον ξερω ...παντως με τα μεγαρα ισχυει παιδια τα ξερω γιατι πολυ απλα επαιζα περυσι....τωρα αν γινει κανα θαυμα και τα παρουμε απλα θα παρω τα λογια μου πισω αλλα και παλι θα τα εχουμε παρει με αρκετους μηνες καθυστερισης....το χειροτερο ειναι πως ενας παιχτης που παει εκει αν χασει λεφτα βαζει και απο την τσεπη του καθως απο αθηνα πηγαινε ελα ειναι 80 χλμ και βενζινες πολλες....
magic jonhson
QUOTE(jimmykay @ Jul 17 2008, 08:25 ) *
Ξέρουμε κάτι για Βουλιαγμένη, Ευρυάλη, Βάρη; Δυνάμωσαν καθόλου; Μετά τη φυγή του Μαραγκόπουλου η Ευρυάλη αποδυναμώθηκε. Έγινε κάποια κίνηση αντικατάστασης;

η βαρη πηρε τον διαμαντη απο την νεα σμυρνη και ενασ ψηλο απο την καρδιτσα
pritanis
QUOTE(magic jonhson @ Jul 18 2008, 23:57 ) *
η βαρη πηρε τον διαμαντη απο την νεα σμυρνη και ενασ ψηλο απο την καρδιτσα

αυτος δε πηγε στα ταταυλα?αλλος ειναι?
magic jonhson
QUOTE(pritanis @ Jul 18 2008, 13:08 ) *
αυτος δε πηγε στα ταταυλα?αλλος ειναι?

θοδωροσ διαμαντης σε βαρη απο νεα σμυρνη
βασιλης διαμαντης σε ταταυλα απο πορφυρα
δημητρης διαμαντησ σε ταυρο απο πορφυρα
οι δυο τελευταιοι ειναι αδερφια
pritanis
ευχαριστω για τη πληρη ενημερωση!
eskanakias
QUOTE(KAKALOS @ Jul 18 2008, 16:29 ) *
oχι φιλε μου απλα τον ξερω ...παντως με τα μεγαρα ισχυει παιδια τα ξερω γιατι πολυ απλα επαιζα περυσι....τωρα αν γινει κανα θαυμα και τα παρουμε απλα θα παρω τα λογια μου πισω αλλα και παλι θα τα εχουμε παρει με αρκετους μηνες καθυστερισης....το χειροτερο ειναι πως ενας παιχτης που παει εκει αν χασει λεφτα βαζει και απο την τσεπη του καθως απο αθηνα πηγαινε ελα ειναι 80 χλμ και βενζινες πολλες....

χαρα το κουραγιο σας ρε κακαλε!!!!παντως περσι πηγενατε για ανοδο απο οτι ακουγοτανε.πως στραβωσε στην συνεχεια?φετοσ πως τα βλεπεις,αφου γνωριζεις και παιδια αλλα και πραγματα εκει?
KAKALOS
ε με 100 χιλιαρικα περιπου μπατζετ τι αλλο μπορεις να πεις?πας για ανοδο....ο νικου απλα εκανε πολυ λαθος σχεδιασμο.....ειχαμε 4 ψηλους στην ουσια 4ρια που κανεις δεν ηταν ρακετας ολοι μας παιζουμε στο 3ποντο....μετα υπηρχαν οι βλακιες πρεπει να παιζουν οι ντοπιοι....με το που γινοταν κατι στραβο γινοταν συμβουλιο λες και ερχοταν η καταστροφη....ο νικου δεν εκανε για την ομαδα το μονο που ηξερε ηταν να μπαινει στα αποδυτιρια να αρχιζει τα καντιλια και μετα εβγαινε για τσιγαρο....γενικως ενω ημασταν μια παρεα (οι περισσοτεροι)δε το ευχαριστιομασταν!!οταν ηρθε ο παπαμαρκος καπως φτιαξαμε γιατι ειναι πολυ καλος προπονητης και χαρικα που τον ειχα εστω και τοσο λιγο αλλα μετα αρχιζαν αφου βλεπανε οτι το πραγμα δε παει πουθενα και διωχνανε κοσμο με αποτελεσμα να μεινουμε 6 ατομα + τους μικρους και τον κανελο!ε οταν τελειωσε η χρονια εξαφανιστηκαν και δε πηραν κανενα για ανανεωση εκτος απο αυτου που νοιαστηκαν απο μονοι τους!τα μεγαρα πιστευω οτι ουτε φετος θα κανουν κατι περισι ειχαμε καλυτερη ομαδα αλλα η πιεση ειναι μεγαλη και η νοοτροπια οπως μια επαρχιακη ομαδα εθνικης κατηγοριας!αυτα για τα μεγαρα
moufas
QUOTE(FIVOS9 @ Jul 18 2008, 12:58 ) *
Oποτε και με την προσθηκη του μαργωνη οι καλοι ψηλοιθ εγιναν ακομα περισσοτεροι και αναμενονται αρκετες μαχες κατω απο τα καλαθια!
οι ψηλοι που ξεχωριζουν
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΙΚΟΥΛΗΣ
ΧΕΡΧΕΛΕΤΖΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΓΩΝΗΣ
ΜΟΜΤΖΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΝΘΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΥΠΑΤΗΣ

sorry αν ξεχασα καποιον αλλα νομιζω πως αυτοι θα κανουν τη διαφορα στους ψηλους!

Φίλε Φοίβο ξέχασες τον καλύτερο ψηλό της κατηγορίας (πρώην 3άρι) Τζαννή Σταυρακόπουλο....respect 77.gif 77.gif 77.gif
toro_loco
bball.gif Κατσαρός (από Αγ.Θωμά και παλαιότερα Αστέρα Αγ.Δημ.) στην Αμφιάλη, που μετά από δύο κακές σεζόν και ισάριθμους υποβιβασμούς δείχνει να ξαναβρίσκει το δρόμο της.

bball.gif Στεφανής (από Ατρόμητο) στον Παννεαπολικό.

bball.gif Λαζαράκος (από Βουλιαγμένη) επέστρεψε στον Προφ. Ηλία.
eskanakias
QUOTE(KAKALOS @ Jul 18 2008, 22:37 ) *
ε με 100 χιλιαρικα περιπου μπατζετ τι αλλο μπορεις να πεις?πας για ανοδο....ο νικου απλα εκανε πολυ λαθος σχεδιασμο.....ειχαμε 4 ψηλους στην ουσια 4ρια που κανεις δεν ηταν ρακετας ολοι μας παιζουμε στο 3ποντο....μετα υπηρχαν οι βλακιες πρεπει να παιζουν οι ντοπιοι....με το που γινοταν κατι στραβο γινοταν συμβουλιο λες και ερχοταν η καταστροφη....ο νικου δεν εκανε για την ομαδα το μονο που ηξερε ηταν να μπαινει στα αποδυτιρια να αρχιζει τα καντιλια και μετα εβγαινε για τσιγαρο....γενικως ενω ημασταν μια παρεα (οι περισσοτεροι)δε το ευχαριστιομασταν!!οταν ηρθε ο παπαμαρκος καπως φτιαξαμε γιατι ειναι πολυ καλος προπονητης και χαρικα που τον ειχα εστω και τοσο λιγο αλλα μετα αρχιζαν αφου βλεπανε οτι το πραγμα δε παει πουθενα και διωχνανε κοσμο με αποτελεσμα να μεινουμε 6 ατομα + τους μικρους και τον κανελο!ε οταν τελειωσε η χρονια εξαφανιστηκαν και δε πηραν κανενα για ανανεωση εκτος απο αυτου που νοιαστηκαν απο μονοι τους!τα μεγαρα πιστευω οτι ουτε φετος θα κανουν κατι περισι ειχαμε καλυτερη ομαδα αλλα η πιεση ειναι μεγαλη και η νοοτροπια οπως μια επαρχιακη ομαδα εθνικης κατηγοριας!αυτα για τα μεγαρα

ε αμα ειναι να ριχνεις λεφτα και να μην κανεις τιποτα λογο νοοτροπιας,κριμα!παντως ειχατε ονοματα αλλα ισως οπως ειπες λαθος στησιμο.ο νικου πιος ειναι?
KAKALOS
[quote name='eskanakias' date='Jul 19 2008, 15:12 ' post='218836']
ε αμα ειναι να ριχνεις λεφτα και να μην κανεις τιποτα λογο νοοτροπιας,κριμα!παντως ειχατε ονοματα αλλα ισως οπως ειπες λαθος στησιμο.ο νικου πιος ειναι?
ο προπονητης που ξεκινησαμε την χρονια βοηθος του σκουρτοπουλου στο αιγαλεω....απλα την ειχε δει και καλα ειμαι α1 και οσα προταθληματα εχετε ολοι μαζι τα εχω μονος μου κλπ ουτε ο ομπραντοβιτσς δε τα λεει αυτα
bill 7
Η ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ (ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΕΚΕΙ) ΠΕΡΣΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙ.....ΦΑΡΑΖΗ ΦΡΟΥΣΟ 41.gif
jimmykay
O Πήγασος εκανε καμια μεταγραφή; Είχε ακουστεί κάτι δυνατό αλλά δεν 'έκατσε'. Ξέρει κανείς κάτι για Γλυφάδα; Απογοητευτική χρονιά περυσι, θα αλλάξει κάτι ή πάει για 2η σερί; Στον Προφήτη Ηλία έμεινε ο προπονητης;
bes82
Μπορεί να μου πει κάποιος για τις μεταγραφές που έκανε ο Πορφύρας ?
leonkalf
QUOTE(jimmykay @ Jul 22 2008, 15:05 ) *
O Πήγασος εκανε καμια μεταγραφή; Είχε ακουστεί κάτι δυνατό αλλά δεν 'έκατσε'. Ξέρει κανείς κάτι για Γλυφάδα; Απογοητευτική χρονιά περυσι, θα αλλάξει κάτι ή πάει για 2η σερί; Στον Προφήτη Ηλία έμεινε ο προπονητης;

bball.gif Ο Πήγασος έκανε κάποιες, λίγες, μεταγραφικές κινήσεις.

Ξαναπήγε ο Θεοφανόπουλος από το Φάρο, μετά από πολλά χρόνια πήγε ξανά εκεί ο Σαράντος (δεν ξέρω από πότε έχει να παίξει κιόλας) και πήρε 2 ψηλούς (ονόματα δεν ξέρω) τελευταία στιγμή που ανήκαν στον Θεμιστοκλή αλλά έχουν αρκετά χρόνια να παίξουν.
Οι υπόλοιποι έμειναν οι ίδιοι, εκτός του Ταρανά που έφυγε για τον Α.Σ Καστέλλα.

bball.gif Η Γλυφάδα θα είναι φέτος πιστεύω καλύτερη από πέρυσι. Επέστρεψαν κάποια παιδιά που για διάφορους λόγους δεν ήταν πέρσυ και γενικά θα προσπαθήσουν να είναι ξανά ανταγωνιστικοί.


bball.gif Στον Προφήτη Ηλία έμεινε προπονητής ο Κεφαλίδης.
Basket-time
QUOTE(bes82 @ Jul 25 2008, 16:28 ) *
Μπορεί να μου πει κάποιος για τις μεταγραφές που έκανε ο Πορφύρας ?



Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος και με κάθε επιφύλαξη,έχει κλείσει Μόμτζο,Μαραμένο,Κωστόπουλο,Τσιάκο...Αυτούς μόνο ξέρω
bill 7
http://www.sport24.gr/html/ent/120/ent.245120.asp Ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΤΙΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ?
leonkalf
Δε νομίζω Bill.

Αφού η Ξάνθη δεν κατεβαίνει, θα ανέβει στη θέση της η επόμενη ομάδα που το δικαιούται από τη Β' Εθνική (το Αίγιο νομίζω).
Και τη θέση της Β' Εθνικής θα την καλύψει η ομάδα που το δικαιούται (από το τουρνουά για τις θέσεις κατάταξης που έγινε τον Μαιο).

Τη θέση της ομάδας από τη Γ' Εθνική θα την πάρει ομάδα από την ένωση στην οποία ανήκει αυτή.
Που νομίζω είναι από Βόρεια Ελλάδα.

Άρα δεν ισχύει αυτό που λες για Πορφύρα.
toro_loco
Ο Πορφύρας θα ανέβαινε σε περίπτωση ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗΣ της Ξάνθης με τα Γιάννινα (θα αγόραζε τη θέση των Ιωαννίνων), όχι ΔΙΑΛΥΣΗΣ της Ξάνθης.
Και για να είμαστε πιο ακριβείς (επειδή δεν έχει γραφτεί), η Ξάνθη θα συγχωνευόταν όχι με τον Κρόνο, αλλά με τον Σπάρτακο (θυγατρική του Κρόνου) που αγωνίζεται στο τοπικό ΕΣΚΑΒΔΕ (ή όπως λέγεται), και ο Πορφύρας θα αγόραζε τη θέση του Κρόνου στη Γ' Εθνική. Τώρα γιατί όλο αυτό στράβωσε δεν ξέρω...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.