Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Basketball Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
Green_Fan
lou@13 μπορείς να μην κάνεις συνεχόμενα posts και να γράφεις τελείως άσχετα πράγματα;Άμα θέλεις να πείς κάτι άλλο μπορείς να κάνεις ένα και να το προσθέσεις στο τελευταίο post που έκανες.. wink.gif
lou@13
SUSPECT ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΣΕ ΜΟΝΑΚΙ ΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΚΙΟΛΑΣ. ΚΑΝΟΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ... ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 14 ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΠΑΙΞΕΣ "ΚΑΛΗ ΑΜΥΝΑ" ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΠΑΙΞΕΣ ΠΟΛΥ ΒΡΟΜΙΚΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΡΗΣΗ ΑΣ ΠΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΚΛΗΡΟΣ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΛΕΩ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ...
lou@13
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ GREEN FAN ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ. ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΟΚ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΤΟΗΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΕΚΤΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΤΟ ΚΑΡΦΩΣΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΛΑΘΙ...
Green_Fan
Thanx! wink.gif

Υ.Γ:Ρε μην κάθεστε τώρα να την λέει ο ένας στον άλλο..Για σένα και τον suspect εννοώ..Δεν υπάρχει λόγος..Παραδέχτηκε οτι έπρεπε να βγεί αλλά έτσι είναι αυτά..Όταν παίζεις γουστάρεις να παίζεις συνέχεια..

Τέσπα..Πρώτη φορά ήτανε..Από την δεύτερη ακόμα καλύτερα.. smile.gif
dizzy_fingers
Λουκά, θα φας πολλές σφαλιάρες τώρα που θα τα πούμε (πέρα από τα γκολάκια που θα σου καρφώσω 30.gif )...έχεις δεν έχεις δίκιο....
Garnett13
Πως σου φαίνεται το image μου?Δεν εϊχα του τεράστιου Garnett και έβαλα μια που με χαρακτηρίζει αρκετά καλά........ Μόλις βρω μια καλύτερη θα το αλλάξω!!!!!!!!!!
Garnett13
Νομίζω ότι αυτή η φωτογραφία του τεράστιου KEVIN GARNETT αντικατοπτρίζει με πλήρη σαφήνεια τις τεράστιες μπασκετικές ικανότητες που έχω!!!!!!!!!!!!!! Φυσικά το καταλάβατε ότι αστειεύομαι.Αν δεν είδες την προηγούμενη και μπερδεύτηκες με το προηγούμενο dizzy, είχα βάλει μια του TIM.... WHO'S THE MAN WHO'S THE MAN?????????????
suspect
QUOTE(lou@13 @ Dec 1 2005, 11:38 AM)
SUSPECT ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΣΕ ΜΟΝΑΚΙ ΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΚΙΟΛΑΣ.
*



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif w00t.gif

Δεν παιρνω λεφτα, τα μαθηματα τα κανω δωρεαν.

laugh.gif biggrin.gif
Green_Fan
Ωραία απάντηση.. 41.gif wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.