Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Basketball Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3
Green_Fan
Παρακαλούνται όλοι οι παίκτες που ανήκουν στην ομάδα του Basket Forum να φορέσουν άσπρες φανέλες. wink.gif
suspect
Σε οτι αφορα το μεταφορικο μεσο, εγω διαθετω και μπορω να εξυπηρετησω οποιον μενει κοντα σε σταθμο τρενου ή μετρο.

Επισης οποιος μενει κοντα σε Αγιους Αναργυρους - Πλατεια Αττικης - Ανω/Κατω Πατησια και γενικα στην ακτινα της Λιοσιων.

Περισσοτερα σε πι εμ.

Οσο για τις ασπρες φανελες, ΚΑΝΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΡΕ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΤΙΜΗΜΕΝΗ ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΦΑΝΕΛΑ!!!

tongue.gif tongue.gif tongue.gif shot.gif shot.gif 19.gif 19.gif
Warrior
Παιδια και εγω αντιμετωπιζω προβλημα τραυματισμου...με ταλαιπωρει το
γονατο την τελευταια βδομαδα..υπολογιζα να μου περασει,αλλα δεν ξερω
ετσι οπως παει!

Παντως θα ειμαι εκει και ισως εχω και μεταφορικο.
Green_Fan
Πολλοί τραυματισμοί έχουνε πέσει τελευταία στην ομαδάρα.. rolleyes.gif sad.gif

Υ.Γ:Μήπως εκεί στον "Φίλαθλο" έχουνε τρομοκρατηθεί και μας κάνουνε τίποτα βουντού μπας και τραυματιστούμε όλοι; biggrin.gif tongue.gif
Garnett13
Είδατε πως έπαιξε η πανάθα σήμερα?Έτσι θα παίξουμε κι εμείς μεθαύριο.........19.gif Θέλω alley hoop και τέτοια....... πάσες πίσω απ'την πλάτη και κλεψίματα συνεχώς.
dizzy_fingers
Θα έχει και τέτοια Μανώλη! biggrin.gif

Για λόγους ομοιομορφίας καλό είναι να φορέσουμε άσπρες φανέλες μεθαύριο. Αν κάποιος δεν έχει, ή δε φέρει, δεν παίζει πρόβλημα, απλά για τη διευκόλυνσή μας wink.gif.

Κώστα, με υγιές γόνατο ή χωρίς, θα έρθεις. Έκλεισε τώρα Β).

Όσον αφορά το γήπεδο, κατά πάσα πιθανότητα θα είναι το κλειστό του Χαϊδαρίου.
Ακόμα δεν ξέρω που είναι, αλλά θα ψάξω και θα σας δώσω ακριβείς λεπτομέρειες είτε αύριο το βράδυ, είτε την Τρίτη το μεσημέρι.
Οπότε, αν μπείτε Τρίτη απόγευμα, κατά τις 17:00, οι πληροφορίες για το πως θα πάμε εκεί θα έχουν δημοσιευτεί.

Υπολογίζω σε αυτούς ότι θα έρθουν σίγουρα, όπως μου είπαν:
Green_Fan
Warrior
Garnett13
lou@13
Bonzo
suspect

και περιμένω από hagi να μου πεις αν θα έρθεις (όπως κι επίσης αν έρθει ο φίλος του Bonzo).

Αν κάποιος από τους παραπάνω δε μπορεί, να το δηλώσει, ειδάλλως θα υπολογίζω σε όλους σας να έρθετε.


Αύριο βράδυ θα τα ξαναπούμε.

peace.gif
Green_Fan
Εγώ πάντως θα φορέσω μπλούζα "CAVO PARADISO - MYKONOS".
Το πήρα απόφαση. wink.gif
Έτσι για να μην ξεχνάμε και το καλύτερο Ελληνικό καλοκαιρινό Club. smile.gif cool.gif



Από οτι μαθαίνω ετοιμάζονται να έρθουν από την Αμερική όλοι οι σκάουτερ του NBA για να δούν με πολύ προσοχή τα αστέρια που θα ξεδιπλώσουν το απίστευτο μπασκετικό τους ταλέντο στο παρκέ του κλειστού του Χαιδαρίου.
Θα έχουνε τα ματιά τους φυσικά στραμμένα στην ομάδα του Basket Forum που λαμπεί λόγω του μεγαλείου των παικτών της. 69.gif 77.gif

Το παιχνίδι θα μεταδοθεί ζωντανά από την Nova ενώ δίνει μάχη και το NBA TV να πάρει τα δικαιώματα. tongue.gif
NBAholic
QUOTE
Το παιχνίδι θα μεταδοθεί ζωντανά από την Nova ενώ δίνει μάχη και το NBA TV να πάρει τα δικαιώματα.


Ξέρεις εσύ: http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...=30&#entry12338
Ημέρα-ώρα-κανάλι.
Αν πέσει πάνω στους Μythbusters, τη βάψατε. tongue.gif
Garnett13
Θα έχουμε και εξέδρα με υψηλούς προσκεκλημένους όπως Αντώνης Στάικος, Κούλης και δεν ξέρω για άλλους........Άσπρη φανέλα έχω..Δεν νομίζω να παίζει πρόβλημα επειδή είναι του Πέντζα.....Έχει λίγα μωβ γράμματα...
harris
Σας παρακολουθώ τόσες μέρες και δεν λέω τίποτα...

Θα περάσετε δύσκολες ώρες μάγκες... 19.gif

Τα λέμε αύριο στις 11 στο γηπεδάκι... shot.gif
dizzy_fingers
Μιας και έγραψες πες ρε Βουκεφάλα που είναι και το γήπεδο για να μας βοηθήσεις κιόλας.... 45.gif

Μανώλη, θα έρθει κι ο Στάικος? blink.gif
Στρατό δεν ήταν αυτός?

Holic, mythbusters όλα τα λεφτά thumbsup.gif!

(εμένα θα δείτε τί φανέλα θα φοράω 19.gif )


Λοιπόν, το γήπεδο βρίσκεται Ηρώων Πολυτεχνείου και 3ης Σεπτεμβρίου στο Χαϊδάρι.
Από την Ηρώων Πολυτεχνείου περνάνε οι εξής γραμμές:

075 ΣΤ.ΜΕΤΡΟ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣ/ΜΕΙΟ-ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔ

802 ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΔΑΣΟΣ Α (ΜΕΣΩ Λ.ΑΘΗΝΩΝ)

803 ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΔΑΣΟΣ Β (Μέσω ΙΕΡΑΣ ΟΔΟΥ)

Α15 ΣΤ.ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟΥ -ΔΑΣΟΣ

Μία δορυφορική κατασκοπευτική εικόνα του κλειστού:
Click to view attachment

Μία γενικότερη εικόνα με τους δρόμους (κλικάρετε για μεγαλύτερη λεπτομέρεια):
Click to view attachment
Bonzo
Εγώ μαζί με το φίλο μου που θα γραφτεί στο forum μένουμε γουδί..Σε βολεύει dizzy να μας πάρεις από την Αλεξάνδρας και Κηφισίας ή κάπου εκεί κοντά..Άμα μπορείς στείλε μου το τηλ σου να συννενοηθούμε..
dizzy_fingers
Ωραία...συμπληρώσαμε 9 άτομα.
Θα ξαναμπω το απόγευμα (19:00-20:00)να δω αν δηλώσει τελευταία στιγμή κάποιος άλλος και μετά...φύγαμε για Χαϊδάρι!!! wav.gif

Χάρη, yOu NiggA, yoU goNnA k!ss mY yeLlowIsh Ass! afro.gif
U sUck BIG tiMe!!! 30.gif
laugh.gif
NBAholic
Παίδες, βγάλτε φωτογραφίες!
Dizzy, ωραίο το Google Earth, έτσι; wink.gif
Garnett13
Απολύθηκε ο Στάικος ρε.Πόσα χρόνια θα κάνει θητεία?
kill.gif Έτσι θα τους κάνουμε σήμερα..Δεν πρέπει να πάρουν ανάσα..Δεν πιστεύω να βλέπουν τι γράφουμε και να πορωθούν οι δημοσιογράφοι...Ευτυχώς γι'αυτούς που δεν είναι α´π'τον άλφα γιατί δεν θα είχαν μεταφορικό μέσο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Εγώ ξέρω τι φανέλα θα φοράς αργότερα χε χε χε
lou@13
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΕΓΕΛΑΕΙ Ο GARNETT13 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΟΥ ΔΗΛΑΔΗ... ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΑΓΚΑ, ΑΣ ΜΗΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΑΣΙΣΤ ΚΑΙ ΘΑ ΕΒΑΖΕ ΚΑΛΑΘΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΙΤΙΣΗ ΣΤΟ ΘΕΟ. ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.gif
Bonzo
Ρε Dizzy εμένα και το φίλο μου μπορείς να μας πάρεις ή να βρούμε άλλο μέσο(από Αμπελόκηπουσ)
Warrior
Βonzo πρεπει να σου εχει στειλει pm ο dizzy με το κινητο του..

Σου το στελνω και γω τωρα για να συννενοηθειτε....
Garnett13
Είδα κάποια ανακριβή πράγματα να γράφονται απ'τον συμπαίκτη lou13 και όπως είναι φυσικό έπρεπε να απαντήσω γιατί το ευρύ κοινό του basketforum πρέπει να ξέρει την αλήθεια...... Αυτά που γράφει ο φίλτατος συμπαίκτης δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα........Θα μπορούσε να τα γράψει αυτά πριν 5 χρόνια αλλά δυστυχώς δεν υπήρχε το σάιτ αυτό....Πλέον μπορεί να πει ότι βρισκόμαστε με κλειστά μάτια και οι ασσίστ του βγαίνουν μόνο και μόνο επείδη ξέρω να κίνούμαι χώρις την μπάλα οπότε το έργο του είναι πολύ εύκολο..........Συνεπώς τον βοηθώ σε κάθε παιχνίδι να βγαίνει πρώτος στις ασσίστ γιατί σε άλλους τομείς όπως ριμπάουντ και τάπες και πόντους δεν μποεί να με φτάσει ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ tongue.gif blech.gif angry_red.gif 21.gif icon_headbang.gif
kolossos
Aπό του χρόνου ελπίζω να είμαι Αθήνα για να σας διδάξω και λίγο από το άθλημα tongue.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif peace.gif cool.gif
hagi
Παίδες δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω...Την επόμενη φορά όμως θα είμαι μέσα..
hagi
Παίδες δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω...Την επόμενη φορά όμως θα είμαι μέσα..

Και περιμένω αποτελέσματα έτσι;;;
dizzy_fingers
Hagi, την επόμενη φορά θα κανονίσουμε πιο νωρίς λογικά wink.gif.

Bonzo, κοίτα λίγο τα πμ σου.

Θα φέρουμε φωτογραφίες ασφαλώς παιδιά biggrin.gif.

Και η αλήθεια είναι πως και ο lou@13 και ο garnett13 έχουν λάθος...και οι δύο δεν έχουν ιδέα από μπάσκετ και αν δεν ήμουν εγώ.... rolleyes.gif


Holic...δεν ξέρω τί λες για google earth...εγώ από το ελικόπτερό μου έβγαλα τις φωτογραφίες 65.gif.
leonkalf
Αν και θα ήθελα να έρθω στην "ιστορική" συνάντηση,δε μπορούσα τόσο αργα.
Ελπίζω να πήγε καλά το ματς και την επόμενη φορά να μπορέσω να δώσω το παρών.

Σε ποια ομάδα παίζετε lou και Garnet?
dizzy_fingers
Οιδήποδα, Δ'ΕΣΚΑ, είμαστε συμπαίχτες.

Εγώ μόλις γύρισα (κι ευτυχώς βρήκα αμέσως πάρκινγκ 18.gif )...

80-79 κερδίσαμε (δεν παίζαμε με χρόνο αλλά με σκορ, στα 40 ημίχρονο στα 80 τέλος) σε ένα παιχνίδι με πολύ νεύρο όμως, τσακωμούς (αυτά παθαίνεις αν δεν υπάρχει ένας διαιτητής να παίρνει τις αποφάσεις) και αρκετές εναλλαγές στο σκορ.
Στο τέλος, κι ενώ το σκορ ήταν κάπου 78-73 κάναμε αντεπίθεση και με τη βοήθεια των αντιπάλων μας που έχασαν αρκετές κρίσιμες βολές καταφέραμε και πήραμε το ροζ φύλλο αγώνος wav.gif!

Συγκεκριμένα, στα τελευταία δευτερόλεπτα του αγώνα, το σκορ ήταν 79-79 και με έναν έστω πόντο το παιχνίδι έληγε...
Είχαμε τη μπάλα και ο Warrior ακροβολισμένος στη γωνία περίμενε τη μπάλα....
Τη ζήτησε και την πήρε...
Ξεκίνησε με μία άτσαλη τρίπλα που είναι αλήθεια πως με ανησύχησε λίγο (tongue.gif) αλλά ο Κώστας ήξερε τί έκανε...
Σταματάει την τρίπλα στη βασική γραμμή πολύ πλάγια και κοντά στη βασική γραμμή...
Ένα βήμα...
Δύο βήματα...
Πάει να σηκωθεί για ένα λέι απ που αν το έβαζε, θα το ζήλευε ακόμη κι ο Dr J αλλά δεν καταφέρνει να τελειώσει την προσπάθειά του καθώς ο αμυντικός του υποκύπτει σε φάουλ...
Πάει στη γραμμή...
Πρώτη βολή....


17.gif






Airball!!!! 40.gif




Δεύτερη βολή...


Οι αμυντικοί κι επιθετικοί παίρνουν θέση για το ριμπάουντ και η μπάλα φεύγει από τα χέρια του Warrior και κατευθύνεται προς το καλάθι...

Θα ορκιζόμουν πως η πορεία που είχε πάρει ήταν για να κάνει άλλο ένα άγγιχτο σουτ=airball.
Αλλά η μπάλα βρίσκει μόνο δίχτυ...κι από την σωστή πλευρά του στεφανιού...τη μέσα!!!

wav.gif 77.gif 41.gif

Το σκορ είναι 80-79 και το παιχνίδι λήγει!!!!
w00t.gif


Α ρε Κώστα, μπορεί στο overplaybet να πατώνεις tongue.gif αλλά σήμερα μας το έκανες το θαύμα σου! 41.gif

Πρώτος σκόρερ της ομάδας μας πρέπει να ήταν ο Garnett, ενώ τα περισσότερα ριμπάουντ θα πήρε ο Dominique.
Περισσότερα στατιστικά δε μας δίνει ο Γαλάνης 33.gif.

Η επόμενη συνάντηση πάντως, θα φροντίσω να γίνει κάποια λογική ώρα και λογική μέρα (καμιά Κυριακή απόγευμα) και μάλλον για να παίξουμε κανένα μονάκι μεταξύ μας (γιατί η φυσική μας κατάσταση είναι.... rolleyes.gif ).
Περισσότερα νέα εν καιρώ biggrin.gif.


ΥΓ1: Δυστυχώς μεσα στην ένταση του αγώνα, δε σκέφτηκα να βγάλω φωτογραφίες και η μία μόνο που έβγαλα ήταν θολή.

ΥΓ2: Θα το εκτιμούσα αν δε γίνονταν σχόλια παρακάτω για τους οποιουσδήποτε τσακωμούς που έγιναν μεταξύ παιχτών της ομάδας μας και της αντίπαλης...πέρασε και δε χρειάζεται να χαλιόμαστε..Ούτως ή άλλως κερδίσαμε! biggrin.gif

ΥΓ3: Εγώ πήρα την πρωτοβουλία να ασχοληθώ με τις αλλαγές της ομάδας και είναι αλήθεια πως αδίκησα αρκετά παιδιά με τις αποφάσεις μου (ή τη μη λήψη αποφάσεων) και το χρόνο συμμετοχής που τους δόθηκε.
Ζητώ συγνώμη για τα λάθη μου και αυτός είναι ένας λόγος που την επόμενη φορά θα μαζευτούμε για μονά wink.gif.
Green_Fan
ugly8.gif
dizzy_fingers
QUOTE(GreenFan)
ugly8.gif


Ακριβώς έτσι εξελίχθηκε ο αγώνας!!!! laugh.gif

hammer.gif
Warrior
Εειιιιιιιιι.....!!

Η πρωτη βολη δεν ηταν airball!!! biggrin.gif rolleyes.gif

Kαλα απορω που δεν ειδατε οτι εγλειψε το στεφανι!! laugh.gif

Για να σας αγχωσω το εκανα,βρε!!Δεν το καταλαβες?? tongue.gif
Αφου το διασκεδαζα δεν ειδες... 65.gif biggrin.gif

Χαναμε 78-69 και αν δεν κανω λαθος 77-63!!
Οπως η Εθνικη το καλοκαιρι... w00t.gif
dizzy_fingers
Όντως τρελή ανατροπή κάναμε, ε?
Αλλά είναι αλήθεια πως τουλάχιστον 5 φορές είπα "το χάσαμε το ματς" αλλά κι αυτοί να μη βάλουν ούτε μία από αυτές τις κρίσιμες βολές??? ohmy.gif
Δεν πειράζει, δε με χαλάει biggrin.gif.

Με πόναγε ο αστράγαλος πάντως ρε γμτ, και δεν κατάφερα να καρφώσω gdi.gif...

tongue.gif
suspect
Εν αρχη ην το παιχνιδι
Και το παιχνιδι είναι υγεια
Και η υγεια φερνει χαρα και διασκεδαση.

Υπαρχουν όμως και μερικοι τυποι που μαλλον τα εχουν μπερδεψει.
Νομιζουν ότι ένα απλο ματσακι είναι πολεμος
Ότι είναι η αυτοεπιβεβαιωση τους και ότι πρεπει παση θυσια να νικησουν με τσαμπουκαδες, μαγκιες, με αδικιες κανοντας επιδειξη εγκεφαλικης αναπηριας και διαφορων ψυχοσυναισθηματικων συμπλεγματων που μονο η επιστημη ( οσο για αυτό δεν παιρνω ορκο ) θα μπορουσε να εξηγησει.

Θα μου πειτε:

Κατσε ρε υποπτε, τι σχεση εχει αυτό με το ματσακι που παιξατε αποψε;

Θα εξηγησω.

ΝΙΚΗΣΑΜΕ και το χαρηκαμε τριιπλα.
Αφενος γιατι νικησαμε αφετερου γιατι νικησαμε τους ανωτερω τυπους αφετριτου (!) γιατι ηταν κυριολεκτικα στο τσακ!

Ο Χαρης [ ΣΣ. Χαρηκα που γνωρισα ΕΣΕΝΑ φιλε, εισαι αξιολογο παιδι ] λοιπον εφερε μερικους φιλους του να παιξουμε. Μαλιστα, συγχαρητηρια.

2 όμως εξ αυτων ( γιατι οι αλλοι, μια χαρα παιδια ηταν ) θα επρεπε να επασχαν από τα παρακατω ειτε μενομωμενα ειτε σε κοκτεϊλ:

1. χαμηλη αυτοεκτιμηση
2. απορριψη από γυναικα
3. επαγγελματικες σφαλιαρες τυπου το παιδι για ολες τις δουλειες, τρεχα βλακα να πεταξεις σκουπιδια και να βγαλεις φωτοτυπιες
4. πνευματικη ανισορροπια
5. παιδικα κομπλεξ τυπου μαμα τα παιδια δεν με παιζουν, γιατι μαμα τρωω ξυλο συνεχεια και μου τρωνε το τοστ κλπ και να τους εμειναν τα σχετικα απωθημενα.

γιατι όλα αυτά;

Εσεις πως θα χαρακτηριζατε 2 τυπους όταν:

1. παιζετε μπασκετ ΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ, ΜΙΑ ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ, ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΒΟΥΔΑ, και σας κλεβουν επανειλημμενα στο σκορ;
2. διεπονται από τη φιλοσοφια τα δικα σου δικα μου, τα δικα μου δικα μου, όλα τα αλλα παλι δικα μου και αν περισσεψει τιποτα παλι δικο μου είναι
3. ο ενας ερχονταν με φορα. Εμεις ακινητοι. Συνεχισε, ερχοταν. Ερχοταν, ερχοταν, ερχονταν και ζζζζντουπ! Επεφτε πανω σου! και γυρνουσε και ελεγε «αμυντικο φαουλ!!!!» ουτε στη φυλακη δεν λεγονται αυτά τα πραγματα…. Και να πεις σε μια φαση, παει στην ευχη. ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ? εβαζε το κεφαλι κατω σαν το κριαρι και αν τον ακουμπουσες ηταν φαουλ. Και αμα θες. Και «σκασε» όπως μας ελεγε, και «δεν εχετε ιδεα από μπασκετ», και «ειστε ασχετοι» και λοιπα χαρωπα λες και ειμασταν μαζι φανταροι και παιζαμε ταβλι
4. ο άλλος ειχε κολλημενο τον αγκωνα του πανω σου. γυρναγε με τον αγκωνα σαν κουπι. Σου την εριχνε. Αμυντικο φαουλ και αυτό!!!
5. ησουν επιθεση και ζητουσες και εσυ. Σε κάθε δικη σου φωνη για φαουλ υπηρχε και αναλογη συζητηση. Βεβαια. Ηταν πολύ ωραια φαση να παιρνεις ένα φαουλ μετα από δημοκρατικο διαλογο, διεξοδικη αναλυση, βιντεο, ριπλεϊ κλπ.
6. εχουν προκλητικη συμπεριφορα, εριστικοι και να σε βαζουν μονιμως στο διλημμα: να κανω τον βλακα ή να πεσει ξυλο να τελειωνουμε; Προσωπικα ότι ξυλο ηταν να παιξω το επαιξα. Τωρα γερασα πια και κανω τον βλακα. Όμως δεν μπορω να πω ότι με ενθουσιαζει αυτό το πραγμα και εννοειται ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ…. Και βαλτε ότι χαρακτηρισμο θελετε.
7. ασε το άλλο. Κανει ενας βηματα. Το λεμε. Μετα από συζητηση τα παιρνουμε τα βηματα. Δεν προλαβαινουμε να εκδηλωσουμε επιθεση και φωναζαν βηματα στο καπακι για μας σε κανονικη φαση!!!
8. σε κάθε φαση φωναζαν, σε κάθε φαση ζητουσαν, σε κάθε φαση αμφισβητουσαν τα δικα μας και ηταν ετοιμοι για τσαμπουκα με βρωμικο παιχνιδι και ζητουσαν και τα ρεστα! Ενταξει ρε φιλε, να εχουμε διαιτητη να σε πεταξει εξω με Τ ειτε με φαουλ και στο καλο. Όχι όμως και σε ανεχομαι ρε τυπε όταν ψυχαγωγουμαι…
9. προς το τελος του παιχνιδιου, αυτος που μαρκαρα ( ο ενας εκ των 2 μπουμπουκιων ) και ο εχων τον αγκωνα του μονιμως πανω μου, [ αφου εβαζα στοιχημα με τον εαυτο μου ποτε θα μου ριξει μια καλη ] τελικα μου εριξε αγκωνια στην καρωτιδα. Όχι, δεν κανω τυπογραφικο λαθος, το γραφω και με κεφαλαια: ΑΓΚΩΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΩΤΙΔΑ!!! Όπως καταλαβαινετε πηρα τον λαιμο μου στα χερια και βγηκα αμεσως εξω. ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ, ΑΝ ΕΠΑΘΑ ΚΑΤΙ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΤΥΠΟΥ «ΣΟΡΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΑ» ελεγε μαλιστα «ελα μωρε και τι εκανα, αμυντικο φαουλ είναι!!!» και ενώ εγω εβηχα λες και εκανα 30 πακετα τσιγαρα μαζι!

αλλα δεν γραφω, ο καθενας μπορει να συμπληρωσει τα δικα του. Ολοι εχουν και κατι να πουν όπως ο Σπυρος, ο Γκαρνετ κλπ… και μπραβο σε ολους μας που δεν παρασυρθηκαμε στην εγκεφαλικη βλακεια τους, δεν ανταποδωσαμε και τους πηραμε και το ματσακι!

Χαρη μου, όλα καλα και ωραια, ειμαι σιγουρος πως θελουν τη ρεβανς, αλλα εγω με αυτους δεν ξαναπαιζω. Σε οποιον αρεσουν οι αγριες περιπετειες ας παει και με την ευχη μου.
Μονοι μας και ειμαστε μια χαρα. Θα εχει και μεγαλυτερη πλακα.
Προσοχη: Όλα αυτά τα λεω ενώ κερδισαμε. Θα μπορουσα να τους αδιαφορησω και να γραψω μονο για το ματς αλλα ειμαι υπερ της αποψης πως σημασια στην ερασιτεχνικη φαση τη δικη μας δεν εχει αν θα χασεις ή αν θα κερδισεις αλλα αν το ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ.
Στο τελος του αγωνα, προσωπικα χαιρετησα ολους τους αντιπαλους εκτος από αυτους τους 2. αυτος που με κερασε την αγκωνια μου πεταξε ένα σορι αλλα ηταν τοσο αδειο που ουτε καν του απαντησα… τοση ωρα μας τα εκανες μπαλονια ρε μεγαλε, αει παρατα μας…

Παμε στα αγωνιστικα.

Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

Παιζοντας γρηγορα και χωρις να ζοριστουμε ιδιαιτερα, παιρναμε ευκολα τα αμυντικα ριμπαουντ και βγαζαμε συνεχεια αιφνιδιασμους. Οι αντιπαλοι εμεναν μεσα στο παιχνιδι με μια διαφορα 8-10 ποντων από μερικα τριποντα αυτου που ειχα την τιμη να μαρκαρω ( στο β ημιχρονο ) και μερικα δικα μας λαθη λογω δικης μας χαλαρωσης.
Στο δευτερο ημιχρονο ενώ διατηρουσαμε το προβαδισμα ξεκινησε το σπασιμο νευρων, το αντιστοφο σκορ [ ΣΣ. Ειχαμε 52 ποντους. Βαζει ένας δικος μας, ο ντομινικ, 3ποντο. Μετα καπακι βαζω εγω. Ο φωστηρας και μαγκας απεφανθη ότι ειχαμε 53 ποντους. Οποιος βρει ποια εξισωση καταληγει σε αυτόν τον συνδυασμο, κερδιζει δωρεαν διακοπες για 6 χρονια στην Καραϊβικη ] και η δικη μας κοπωση με αποτελεσμα να μας περασουν για 10 ποντους.
Το παιχνιδι εληγε όπως ειχαμε συμφωνησει στους 80 ποντους….
Φτασαμε λοιπον στο 78-68 να χανουμε και να περιμενουμε το τελος.
Καναμε αλλαγες και οι παικτες από τον παγκο, πιεσαν στην αμυνα, εβγαλαν αιφνιδιασμους και καναμε ένα τρομερο σερι 11-1. το σκορ ειχε φτασει στο 79-79….

Η θεια δικη φροντισε, οι ανωτερω 2 τυποι να εχουν 0/4 βολες ( ναι σωστα μαντεψατε σε φαουλ που ουτε στο πλεϊστεϊσον δεν δινονται ) και να εχουμε την επιθεση.
Γρηγορα κατεβασε τη μπαλα ο warrior, παει ενας λιγο πριν αφησει τη μπαλα στο καλαθι και τον σπρωχνει. Αφου το συζητησαμε το φαουλ καμια ωρα ο warrior στηνεται στη γραμμη του φαουλ…

Γκολ και φευγαμε για τελικο.

Ο ο warrior σκαει τη μπαλα…. Πρωτη βολη και ερμπολ!
Παει ο Σπυρος να τον παρηγορησει αλλα ο ο warrior τον απομακρυνε γρηγορα με υφος, ασε το χω.
Σκαει τη μπαλα….
Νταπ
Νταπ
Νταπ
Και αγγιχτο!

Τελος το ματσακι, στο καλο παιδια, να στε καλα, και εις άλλο με υγεια!

ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΡΙΤΙΚΗ:

Σπυρος: για μενα ο κορυφαιος από την ομαδα μας. Πληθωρικη παρουσια σε ολους τους τομεις. Αμυνα, ριμπαουντ, επιθεση, πολλες ασιστ, σουπερ. Δεν κολωσε να τα βαλει στην αμυνα με 2 και 3 αντιπαλους και στην επιθεση εκανε μεγαλες ζημιες.

Γκαρνετ: Το κατεχει το αθλημα και είναι χρησιμος. Εχω την εντυπωση αν και τον ειδα για πρωτη φορα ότι το αντιμετωπισε λιγο μπλαζε το ματσακι και αν το ηθελε περισσοτερο και επαιζε πιο ψυχωμενα, θα το ειχαμε καθαρισει πιο ευκολα οσα μαθηματικα και αν εκαναν. Παντως βοηθησε πολύ σε αμυνα και σε επιθεση.

Warrior: στην πρωτη του εμφανιση στην 5αδα εβαλε ένα σουτ και εχασε αλλα 2 αν θυμαμαι καλα. Όταν ξαναμπηκε δεν πολυφανηκε, αλλα στο τελος καθαρισε το ματσακι με τη βολη και εγινε ο ηρωας του παιχνιδιου.

Greenfan: την πρωτη φορα που μπηκε μου θυμισε κατι από τον τζεντιλε. Επαιρνε τη μπαλα με την πρωτη και σουταρε στο θεο. Όταν όμως μπηκε στο τελος εδωσε σημαντικη βοηθεια στην αμυνα, βοηθησε να γυρισουμε το ματς και εβαλε και ένα σουτ υπο πιεση από μακρια που αν θυμαμαι καλα ηταν αυτό της ισοφαρισης στο 79-79

Ντομινικ: στον αιφνιδιασμο ηταν σουπερ. Τελειωσε πολλες φασεις και για ένα μεγαλο διαστημα ηταν η αιχμη του δορατος. Στα σουτ δεν τα πηγε και πολύ καλα αλλα στην αμυνα μαζεψε αρκετα ριμπαουντ.

Μποζο: βοηθησε πολύ στην αμυνα αλλα μερικες φορες βραχυκυκλωνε στην επιθεση. Προσπαθησε πολύ παντως.

C’est moi: μεχρι τα μισα και κατι του β ημιχρονου που αντεξα, εχω την εντυπωση πως βοηθησα και σε αμυνα και σε ποντους και σε ασιστ. Μετα κουραστηκα, ημουν αστοχος και αρκεστηκα στο να βοηθαω μονο αμυντικα αφου παρα τις αγκωνιες και τις σπρωξιες ο αντιπαλος μου μου εβαλε μονο ένα σουτ στα 10 που επιχειρησε. Επρεπε όμως να ειχα βγει σε αυτό το σημειο αλλα θολωσα και ηθελα να μεινω στον αγωνα. Συγγνωμη.

Τα υπολοιπα παιδια αν δεν κανω λαθος δεν είναι ακομα στο φορουμ και δεν θυμαμαι τα ονοματα τους. Ολοι παντως βοηθησαν όπως μπορουσε καθενας.


Σπυρο μπραβο για την πρωτοβουλια, ωραια ηταν, για ποτε γυρισα στο σπιτι και το ρολοϊ εγραψε 01.40 δεν το πηρα καν χαμπαρι!

Μαγκες να την ξανακανουμε (με τον Χαρη φυσικα μεσα) και μακαρι την επομενη φορα να ερθουν περισσοτεροι.

Ουφ, τελειωσα.

Συγχαρητηρια σε οποιον το διαβασε μεχρι το τελος.


Για το basketforum,

Suspect
Warrior
77.gif

Τα ειπες ολα suspect!!

Εγω παντως αντεξα να τα διαβασω ολα,παρολο που οπου να ναι συμπληρωνω 24ωρο
αυπνος!!!

Aντε καληνυχτα παιδες και να το ξανακανονισουμε... wink.gif
hagi
Μπράβο παιδιά για την συνάντηση.Θα ήθελα πολύ να ήμουν μέσα αλλά δεν μπόρεσα.
Από ότι κατάλαβα έγιναν τα κλασικά που συνήθως συμβαίνουν όταν παίζουν καραγκιοζάκια..
Πάντως το παιχνίδι το έλειξε ΑΡΕΙΑΝΟΣ,έτσι είναι..Μπράβο Warrior....
Papaloukas 4 ever
Απλώς συγχαρητήρια σε όλους μόνο και μόνο που καταφέρατε να συγκεντρωθείτε. Πολύ θα ήθελα να έρθω, ασχέτως αν δεν ξέρω κανένα από εσάς, άσε που δεν παίζω και σε καμμία ομάδα αλλά απλώς σε μερικά μονά με φίλους, αλλά πιάνω δουλειά σε τράπεζα κάθε πρωί στις 8 και έτσι καταλαβαίνετε...
ashton
Δυστυχώς δεν μπορούσα να έρθω. Για μας τους οικογενειάρχες τέτοιες ώρες είναι απαγορευτικές...

Ελπίζω να τα καταφέρω στο επόμενο.
lou@13
ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΤΟ ΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ? ΕΝΑ ΤΣΙΡΚΟ ΗΣΑΣΤΑΝ 68.gif ΟΠΟΙΟΣ ΗΘΕΛΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΜΟΝΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΠΑΙΞΑΜΕ ΧΘΕΣ. ΡΕ ΦΙΛΕ SUSPECT ΑΦΟΥ ΕΙΧΕΣ ΛΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜ. ΣΕΡΝΩΣΟΥΝΑ ΒΓΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ο NVP ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΑΝ Ο GARNETT13. ΗΤΑΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΞΥΛΟ ΑΠ'ΤΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛΟΥ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ GARNETT13 Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΔΙΑΚΡΙΘΗΣ ΗΤΑΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΣΠΥΡΟΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ...
sarounas
Μια χαρά περνάτε εκεί κάτω και τί δεν θα δινα να ήμουν μέσα αλλά δυστυχώς αυτά είναι πολυτέλειες για μας από επαρχία. Πάντως φίλε suspect χαλάρωσε, υπάρχει αυτό το ρίσκο, έτσι γίνεται πάντα άταν παίζεις με αγνώστους. Απλά μαθαίνεις και κάνεις τις επιλογές σου για την επόμενη φορά, είδες που βρήκες τον Χάρη;
Όμως, όχι πολλά παράπανα μέσω διαδικτύου για συγκεκριμένους επειδή ορισμένοι εγκέφαλοι δεν λειτουργούν πολύ καλά και ελλοχεύουν κίνδυνοι
ΗΡΕΜΑ peace.gif
dizzy_fingers
Συμφωνώ με τον sarounas και επαυξάνω.
Τέλειωσε (κερδίσαμε biggrin.gif) και κοιτάμε μπροστά πια wink.gif.

Ρε Λουκά...σεβαστή η άποψή σου ότι παίζαμε τουρλουμπούκι μπάσκετ (δε θα μπορούσαμε να κάνουμε κι αλλιώς από τη στιγμή που μόνο εγώ, εσύ κι ο Μανώλης παίζουμε μαζί και γνωριζόμαστε μέσα στο γήπεδο και όλοι οι άλλοι βρισκόμασταν για πρώτη φορά, σε διπλό, του οποίου οι συνθήκες μόνο χαλαρές και φιλικές δεν ήταν), αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί χρησιμοποιείς δεύτερο πρόσωπο πληθυντικού.
Γι'αυτό βγήκες μήπως από το παιχνίδι στις αρχές του?

Κι όσον αφορά τον suspect, δεν διάβασες ολόκληρο το μήνυμά του:
"Επρεπε όμως να ειχα βγει σε αυτό το σημειο αλλα θολωσα και ηθελα να μεινω στον αγωνα. Συγγνωμη."

Αν έχεις παράπονα λοιπόν...
είτε, πες τα σε εμένα από κοντά, αφού εγώ είχα πάρει την ευθύνη των αλλαγών και στο δεύτερο ημίχρονο (μετά τα 60 που μας περάσανε) ξέχασα όποιους είχαμε στον πάγκο και παίζαμε συνεχώς τα ίδια άτομα...
είτε, πες τα στον suspect από κοντά μετά το παιχνίδι face to face ή μέσω πμ (προσωπικό μήνυμα).

Αν αρχίσουμε να επιρίπτουμε δημόσια ευθύνες ο ένας στον άλλο για τις μα..κίες που κάναμε στο παιχνίδι, τότε όλη την ώρα δε θα κάνουμε και τίποτα άλλο...
Γιατί εσύ δεν έκανες λάθη? Εγώ δεν έκανα λάθη? Ο Μανώλης δεν έχασε καλάθια από κάτω (πάλι ρε Μανώλη? tongue.gif)?
Τί ψάχνεις να βρείς τώρα?
Και κερδίσαμε κιόλας γαμώτο...


Όσον αφορά την κριτική του suspect θέλω να συμπληρώσω στην παρουσία του Dominique την έφεσή του στα ριμπάουντ, αμυντικά και επιθετικά 41.gif.




Πάντως δεν περίμενα τόσο μεγάλη ανταπόκριση παιδιά και το χάρηκα (τις προηγούμενες φορές που είχα κανονίσει στο παρελθόν μαζευόμασταν το πολύ 4 άτομα), οπότε να περιμένετε σίγουρα άλλο ένα basketforum basketball meeting wink.gif.
Απλά, για να μπορέσουν να έρθουν όσοι δουλεύουν νωρίς τα πρωινά, αλλά κι όσοι τρώνε παντόφλα στο σπίτι (ονόματα δε λέμε, υπολήψεις δε θίγουμε 65.gif tongue.gif) θα κανονιστεί κανά μονάκι σε απογευματινή ώρα.


ΥΓ: Τον γ@μησα τον αστράγαλο πάλι.... 45.gif
lou@13
ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΣΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΘΩ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ (ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΡΕΠΕΙΣ Σ'ΑΥΤΑ rolleyes.gif ) . ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ ΣΤΟ ΤΣΙΡΚΟ.
kolossos
Φωτογραφικό υλικό υπάρχει από την αναμέτρηση;
dizzy_fingers
Όχι.... blush.gif
Garnett13
Ευχαριστώ πολυ για τα σχόλια σας...Ο lou@13 είναι πολύ σωστός και έχει πολύ δίκιο σ'αυτά που λέει,(ίσως λίγο παρορμητικός).Και τα άλλα παιδιά έχουν τα δίκια τους. Πάντώς σεβάστηκα το Basketforum και τα όσα καλά έχουν πει για το σάιτ και δεν το συνέχισα με εκείνο τον <<λακαμά>> γιατί η επόμενη εσκεμμένη αγκωνιά που θα έτρωγα στην μάπα θα σήμαινε και το τέλος του αγώνα γιατί είμαι σίγουρος ότι και ο φίλος και συμπαίκτης Γιασικεβίτσιους <<lou@13>> θα μου συμπαραστεκόταν στις μπουνίες που θα παίζαμε τελικά..Και φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναέρθουμε με τον Λουκά με αυτούς αντίπαλους γιατί είναι βέβαιο ότι θα ανάψουν πολύ πιο εύκολα τα αίματα και τότε ποιος τον κρατάει τον Λουκ????????????!!!!!!!!!!!!!
Τέλος θα ήθελα να πω και για τον κοντούλη που ειρωνευόταν συνεχώς μετά από μια φάση όπου έκανε βήματα και δεν παραδεχόταν τίποτα. Πολύ τσαμπουκάς το έπαιζε και δεν τον έπαιρνε.. Κανένας απ'αυτούς δεν είχε τα απ'αυτά να παραδεχτεί κάποια φάση σε αντίθεση με εμάς που παραδεχόμασταν πράγματα που δεν ζητάγαν καν... Μπραβο μάγκες......... Είμαστε πόλυ ανώτεροι απ'αυτούς και μπασκετικά και σε θέμα χαρακτήρα!!!!!!!!!!!!!
Bonzo
Κοίτα σίγουρα το παιχνίδι δε θα μπορούσαμε να το χαρούμε με την τροπή που πήρε στο 2ο ημίχρονο..Εγώ προσωπικά πολύ περισσότερο χάρηκα το μονάκι που παίξαμε πριν τον αγώνα παρά τον ίδιο τον αγώνα..Όσο για αυτά που λέει ο suspect αν και σε γενικές γραμμές συμφωωνώ σε αυτές τις περιπτώσεις αν ασχοληθείς είσαι βλάκας και όχι αν αδιαφορήσεις...Εξάλλου δεν είναι τυχαίο ότι μας πλησίασαν στο σκορ μόνο όταν είχαμε εκνευριστεί..Για να κερδίσουν μόνο εκεί μπορούσαν να στηριχτούν...Εδώ μεταξύ τους μαλώνανε βρε παιδιά...
Garnett13
Συμφωνώ και εγώ με τον suspect αλλά το ματσάκι δεν το κυνήγισα και δεν έχω καμια όρεξη να πάθω τίποτα χείροτερο απ´τα κατσίκια γιατί πιο πολύ με ενδιαφέρουν τα επίσημα παιχνίδια στην ομάδα που παίζω χώρις να θέλω να μειώσω σε καμία περίπτωση το χθεσινό <<φιλικό>> γιατι όπως είπαν οι περισσότεροι, πήγαμε χθες για να παίξουμε ελεύθερα και να χαρούμε ελεύθερο μπάσκετ χωρίς σκοπιμότητες και συστήματα και άλλα διάφορα.....
Εάν δεν εξελισσόταν έτσι αντιαθλητικά (σε αρκετές περιπτώσεις) το ματσάκι να είσαι σίγουρος ότι θα έβλεπες ένα εντελώς διαφορετικό παιχνίδι...Και τα παραμύθια που έλεγαν ότι παίζουμε με αγκώνες είναι στην φαντασία τους γιατί θα έπαιζα όπως μπορώ και δεν θα μπορούσαν να με πιάσουν ούτε με λάσο!!!!!!!!!!
lou@13
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ GARNETT13 ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΗΘΟΣ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΜΑΧΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΚΑΤΣΙΚΙ ΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛΟΥ (ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ Ο GARNETT13 ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙΣ 10 ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ... ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 2 ΜΕΤΡΑ Ο Π.....ΗΣ )

ΕΒΓΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ GARNETT13 ΕΜΕΙΣ Ο ΑΠΛΟΙ ΘΝΗΤΟΙ ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΑΜΕ 77.gif
Garnett13
ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!!LOU@13 ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΣΤΟΧΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΟΥ....ΤΟ ΣΚ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟ wav.gif
Garnett13
Αν δεν κανονιστει για πιο νωρίς φυσικά.Θα πάρω ένα μοχλό του Ασημίνα που έχω βρει και θα μου δώσει τα λεφτά και θα είναι τρέλα....
lou@13
ΣΠΥΡΟ Σ'ΑΡΕΣΕΙ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ???
lou@13
ΑΜΑ ΤΗ ΘΕΛΕΙΣ ΘΑ ΣΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ EMAIL.
lou@13
ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΠΡΟ ΣΤΟΝ ΤΣΙΑΝΤΗ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΩ...
suspect
lou13 αν και δεν θυμαμαι ποιος εισαι, θα σου απαντησω:

Δεν μου αρεσουν οι χαζοδικαιολογιες και να τα ριξω στον Σπυρο.

Αν και εισαι λιγο ισοπεδωτικος γιατι μια δικαιη κριτικη σημαινει να βρισκεις και τα - οποια - καλα του αλλου, ναι εχεις δικιο.

Οταν εκανα ποστ τα ξημερωματα το εγραψα και μονος μου και σου το εκανε κουοτ και ο Σπυρος.

Οι λογοι που εμεινα ηταν

1. οτι το 14 στο α ημιχρονο μας ειχε σκισει ενω στο β μου εβαλε ενα καλαθι ολο και ολο.
( ναι, εβαλε και 2 τριπ αλλα οχι με μενα αντιπαλο )
2. Οπως εσυ θολωσες και βγηκες, για τον ιδιο λογο εγω θολωσα και εμεινα.

Τελοσπαντων, την επομενη που θα ειμαστε εμεις, ειτε θα παιξουμε διπλο, ειτε μονα και δεν θα μεινει κανεις παραπονεμενος.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.