Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Real Madrid - Panathinaikos
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3
nvip13
Ο Καμπατσο κανει τη ζωη του Νικ δυσκολη...

Νεντμοντ κανε τετοια!
shtarkws
QUOTE(Tesla @ Mar 8 2018, 23:01 ) *
Μπορει να μπερδευτηκε ο ανθρωπος οντας αφοσιωμενος στην ματσαρα στην καυτη και γεματο απο κοσμο Μαδριτη. rolleyes.gif


Κάνε ένα ζάπινγκ αν δεν σου αρέσει το ματς φίλε μου και άσε μας να το δούμε με την ησυχία μας
nvip13
Τρικυμια...

Ελεος πια.
silversurfer
Κάπου εδώ μπορούμε να πούμε καληνύχτα.. Επίσης προτείνω η ομάδα να μην μπαίνει αποδυτήρια.. Ας μένει στο γήπεδο για το ημίχρονο.
whaler
Και καπου εδω το ματς τελειωσε...
PARISINOS
Ο καλαθης μπήκε σαν να ήταν κάπως ζαλισμένος. Δεν ξέρω αν πρέπει να ξαναπαίξει έτσι όπως τον ειδα. Έδειχνε να μην έχει καθόλου ενέργεια. Όχι οι έχουμε πολλα να χάσουμε βέβαια και να ξαναμπεί. Δύσκολα τα πράγματα.
Crash95
βρε πασχαλη πλακα κανει ο ταβαρεζ βγαλε γκιστ βαλε πειν
whaler
QUOTE (PARISINOS @ Mar 9 2018, 00:12 ) *
Ο καλαθης μπήκε σαν να ήταν κάπως ζαλισμένος. Δεν ξέρω αν πρέπει να ξαναπαίξει έτσι όπως τον ειδα. Έδειχνε να μην έχει καθόλου ενέργεια. Όχι οι έχουμε πολλα να χάσουμε βέβαια και να ξαναμπεί. Δύσκολα τα πράγματα.


Εγω απλα νομιζω πως τον εκνευρισε ο Campazzo με τον τροπο που τον παιζει αμυνα. Προκλητικα, αλλα αποτελεσματικα.
RipCity
Ρε παιδια ο James απο τοτε που ηρθε ειναι αυτο που λενε στο ΝΒΑ tank commander. Παικτης που βαζεις οταν προσπαθεις να χασεις.
PARISINOS
Και μόνο που είμαστε στο παιχνίδι με μισό ρανκινγκ ειναι επίτευγμα.

Κατα τα αλλα πολυ εύκολα μας δίνουν τα φάουλ όταν πίεζουμε.
nvip13
Ξυπνησε ο Τζειμς.

Ο Πειν τρομερα προσοντα.

Για να δουμε.
Titus
O Καμπάτσο αν ήταν δέκα πόντους ψηλότερους θα έβγαινε με 5 φάουλ πριν το ημίχρονο σε κάθε παιχνίδι. Προς το παρόν, έχει χαλάσει εντελώς το μυαλό του Νικ.

Μόνο από την άμυνα γυρίζει τώρα το παιχνίδι αλλά είναι αλήθεια ότι παίζουν έδρα οι ρεφς.
john wick
Πολυ κακος ο Νικ , πηρε κ την τεχνικη ποινη ,φινιτο λα μουζικα...
Εποχη που βρηκε να ντερφομαριστει κ αυτος κ ο James...




Υ.γ
Singleton μονιμως στο 3ποντο στημενος,ελεος...




Edit: αλλαζω καναλι ,εγω KG δεν μπορω να βλεπω....
shtarkws
Δεν είναι μπάσκετ αυτό που παίζουμε
nvip13
Αμυνα μηδεν.

Επιθετικα αν δεν ηταν ο Τζειμς θα χαναμε με 20 τωρα.
Δεν υπαρχει πλανο απλα.
Mr_Cadwell
O James νομίζει ότι παίζει ΜyPlayer στο 2K18.
Δεν είναι εικόνα αυτή ομάδας.
silversurfer
QUOTE(shtarkws @ Mar 8 2018, 23:37 ) *
Δεν είναι μπάσκετ αυτό που παίζουμε


Πολύ καιρό τώρα δεν παίζουμε μπάσκετ. Λέγαμε θα πιέζει η ομάδα η άμυνα θα τρώει σίδερα και τελικά μας κάνει πλάκα στην άμυνα η Ρεάλ. Τρικυμία σε όλα τα επίπεδα. Άνετη η Ρεάλ χωρίς Ντονσιτς
manos_89
Έχω βαρεθεί να βλέπω άμυνα με αλλαγές και μις ματς αμέσως μετά
whaler
Και μολις φορτωθηκε με φαουλ ο Σινγκλετον, η φαεινη ιδεα ειναι να μπει ο κρυος Γκαμπριελ.
Πρωτη φαση βαζει τριποντο, στη συνεχεια γκολ φαουλ ο Ρεγιες, επιθετικο ριμπαουντ ο Ρεγες, αλλα 2-3 επιθετικα ριμπαουντ και βολες ξανα ο Ρεγιες.
Και τοση ωρα η οδηγια απο τον παγκο ειναι να παρει τη μπαλα ο Τζειμς και να παιζει 1-5.
shtarkws
Δεν μπορούμε να σταυρώσουμε ριμπάουντ και παίζουμε με Γκιστ που έχει 4 φάουλ και Γκάμπριελ. Αντί να μπει ο Πέιν μπαίνει ο Σινγκλετον αντί του Γκιστ και παίζεις με 2 τεσσάρια απέναντι σε ταβαρες και Ρεγιες. Οκ

Στην επίθεση iso o James και άγιος ο θεός

6οι έως 8οι και πολύ μας είναι
Titus
Ο Τζέημς έχει δώσει νέο νόημα στην έννοια 'δεν παίζω off the ball'. Όταν δεν έχει την μπάλα, απλώς δεν ενδιαφέρεται, κατεβάζει διακόπτη.

Πάντως, παίζοντας αυτό το πράγμα ο ΠΑΟ δεν έχει ελπίδα για τίποτα, οπότε μικρό το κακό αν χάσει το πλεονέκτημα έδρας. Όλοι αλλάζουμε στην άμυνα, στάγκερ και επιλογές στην επίθεση, σαν να μαζεύτηκαν γερόντια και να παίζουν σε ιδιωτικό πρωτάθλημα.
roben
Να παίζει η Ρεάλ με Ρέγες και Αγιόν ή Ρέγες και Ταβάρες κι εσύ να παίζεις με τον Γκέιμπριελ στο 4... Και τον Βουγιούκα στον πάγκο... Να κάνει το ένα λέι απ μετά το άλλο ο αντίπαλος και ο Αντετοκούνμπο να είναι επίσης στον πάγκο... Να είναι αδιάφορος ο Σίνγκλετον και να τον επαναφέρεις... Να τα βλέπεις όλα αυτά με τα χέρια στις τσέπες... Και να σου φταίνε τα πάντα εκτός από τον εαυτό σου...
silversurfer
Δηλώνω υπεύθυνα πως δεν ασχολούμαι άλλο με την ομάδα μέχρι τα playoffs.. όχι ότι θα περάσουμε στο φ4 αλλά οκ να δούμε και κάνα ματς. Τα παιδιά φαίνεται ότι δεν μπορούν και δεν θέλουν κιόλας να μπορέσουν. Ο ένας νομίζει είναι ο Jordan ο άλλος ο Durant κτλ.. Ακόμη και η Ρεάλ έδειχνε ομάδα σήμερα σε σχέση με εμάς.. Κρίμα αλλά δεν θα σπαταλήσω άλλο χρόνο για τέτοια εικόνα.
djibriliant
Πολλά εκνευριστικά πράγματα σήμερα όπως και στα προηγούμενα παιχνίδια αλλά θα γράψω το εκνευριστικότερο, αγαπητέ κύριε Τζέιμς ο Παναθηναΐκός δεν είναι το τσίρκο σου. Όταν τον μαζέψει κάποιος θα μπορούμε να συζητήσουμε και τα υπόλοιπα.
DADA
o james για την χωράφα στον αγιο ιεροθεο(περιστερι) ειναι (τι ειπα τωρα...ιεροσυλια)
Titus
QUOTE (roben @ Mar 8 2018, 23:46 ) *
Να παίζει η Ρεάλ με Ρέγες και Αγιόν ή Ρέγες και Ταβάρες κι εσύ να παίζεις με τον Γκέιμπριελ στο 4... Και τον Βουγιούκα στον πάγκο...


Έλα ντε, γιατί ο Ίαν δεν μπήκε λεπτό με τόσο βαριά κορμιά; Πολύ περίεργα πράγματα.
Athanasios_Olympiacos
Παίδες σόρρυ που δε συμμερίζομαι την αισιοδοξία για τα play off αλλά με 3 εκτός και πλήρη αδυναμία να κερδίσετε βλέπω μόνο την θέση 8! Υπό προϋποθέσεις μπορεί και να υπάρξει κίνδυνος
dexterous
Πασκουάλ παραιτήσου όπως είσαι,είχες ένα καλοκαίρι και ένα πολύ καλό μπάτζετ για τέτοια εποχή και έχεις καταφέρει να κάνεις την ομάδα τσίρκο.Αχ και να χαμε έναν Σαρας
Athanasios_Olympiacos
QUOTE (whaler @ Mar 8 2018, 23:57 ) *
Αφου δε τη συμμεριζεσαι, καλυτερα θα προτεινα να γυρισεις στα τοπικ της ομαδας σου.


Δεν ήξερα φίλε ότι απαγορεύεται να καταθέτουμε τη γνώμη μας στο forum.
Paris87
Μια ομαδα που παιζει με εναν τροπο 3 δεκαλεπτα, και στο τελευταιο αλλαζει το στυλ, η μπαλα στον James και ο,τι γινει.


Οταν ερχεται ενας παιχτης Μαρτιο και του δινεις τα "κλειδια" της ομαδας, πως νιωθουν οι υπολοιποι αραγε?
whaler
QUOTE (Athanasios_Olympiacos @ Mar 9 2018, 00:58 ) *
Δεν ήξερα φίλε ότι απαγορεύεται να καταθέτουμε τη γνώμη μας στο forum.


Δε βοηθαει καπου η ‘γνωμη σου’, παρα μονο υποκρυπτει προθυμια εμπαιγμου. Σταματαω εδω γιατι ειναι εκτος θεματος και ο εκνευρισμος δε βοηθαει πουθενα.
shtarkws
QUOTE(whaler @ Mar 8 2018, 23:57 ) *
Αφου δε τη συμμεριζεσαι, καλυτερα θα προτεινα να γυρισεις στα τοπικ της ομαδας σου.


Για χαλαρώστε λίγο, το τοπικ είναι ελεύθερο για όλους
Tesla
Aν παντως αυτη η ομαδα που ειδα σημερα (δυστυχως την ειχα παιξει στο στοιχημα blink.gif ) και σε ολα σχεδον τα εκτος εδρας της, παρακαλαει να πεσει με τον φετινο ολυμπιακο στα πλει οφς με μειονεκτημα ουσα, τοτε καλως να ορισει.. rolleyes.gif

QUOTE (shtarkws @ Mar 9 2018, 00:02 ) *
Για χαλαρώστε λίγο, το τοπικ είναι ελεύθερο για όλους


Οχι απλως ειναι ελευθερο αλλα παρεχει και συμβουλες τυπου ζαπινγκ.
MustGK
Δεν είναι μόνο θέμα προπονητή, αλλά και παικτών.
jazz thrilos
Το πρόγραμμα της Χίμκι είναι πολύ δυσκολότερο, της Μακάμπι επίσης. Δεν τον βλέπω κάτω απο 6η θέση τον Παναθηναικό υπο νορμάλ συνθήκες.

Στα του παιχνιδιού, ο Τσάβι πολύ κακός. Τελειώνει το τάιμ αουτ και στην πρώτη φάση βλέπεις τον Τζέημς να φευγει σφαίρα και να μπουκάρει με κάτω το κεφάλι στην αντίπαλη ρακέτα. Αυτό του είπε στο τάιμ αουτ; Κι αν δεν του είπε αυτό, είναι κάτι που πρέπει να τον ανησυχήσει τον Ισπανό; Δεν ξέρω.
Βουγιούκας γιατί όχι; Ο Πέην γιατί όχι; Ο Γκάμπριελ μέσα και ο Θανάσης έξω;

Κρίμα για την ανάσταση του Ρίβερς. Είχα γράψει οτι θα αναστηθεί κάποια στιγμή ο παίχτης, καλό θα ήταν να γίνει απόψε για να μεινει στο ματς ο Παο. Δεν περίμενα όμως τόσο κακή εμφάνιση απο τους υπόλοιπους και απο τον Πασκουάλ.

Ο Λοτζέσκι τι φάση; Τα καλά που έκανε και σ εμάς; Μετά απο τραυματισμό ήθελε κανα δυό μήνες να στρώσει, και μετά πάλι τέζα. Πολλά προβλήματα συσσωρεύονται.
pan24
QUOTE (RipCity @ Mar 8 2018, 23:22 ) *
Ρε παιδια ο James απο τοτε που ηρθε ειναι αυτο που λενε στο ΝΒΑ tank commander. Παικτης που βαζεις οταν προσπαθεις να χασεις.

Ακριβως αυτο
Ο παικτης που παιρνει σε μια ομαδα που τανκαρει 15-20 προσπαθειες,παιζει αρκετα γραφει 20+ ποντους αλλα η ομαδα του χανει και μολις παει σε μια καλυτερη ομαδα που παιζει στρωτα αναρωτιουνται γιατι δεν τα καταφερνει


Αν παιζεις με την ρεαλ που δεν εχει ντοντσιτς,με καρολ-ραντολφ εκτος παιχνιδιου,εχει 5/21 τριποντα και τρως 40 ποντους απο κοζερ και καμπατσο εισαι αξιος της μοιρας σου
Ειχαμε την συνηθισμενη εκτος εδρας εικονα μας μονο που φανηκε στο δευτερο ημιχρονο γιατι στο πρωτο ηταν κακη και η ρεαλ
Μεγαλη ζημια ο καμπατσο που χαλασε το μυαλο τον κοντων μας και ειδικα του καλαθη

Θετικο οτι ο ντενμον προπσαθησε και καταφερε καποια πραγματα,οτι επιτελους μπηκαν σουτ απο τον ριβερς να δουμε βεβαια αν θα κρατησει και η εικονα του πειν με αστερισκους ομως
Ο τυπος εχει δυναμη,αθλητικοτητα και μπορει να σπρωξει.Τελος.Μεχρι εκει
Ουτε καμια ιδιαιτερη εφεση στο ριμπαουντ ουτε ιδιαιτερη τεχνικη και σε επιθεση-αμυνα οι θεσεις που παιρνει ειναι τραγικες τακτικα βρισκεται καπου αλλου
Ταχυτητα οκ αργος δεν ειναι αλλα δεν μπορει να παιξει καλα απεναντι σε γρηγορους περιφερειακους.Κοζερ και κυριως καμπατσο τον περναγαν ευκολα


Ξαναγυριζω στον τζειμς που δεν θελω να τον δαιμονοποιησω και προφανως δεν φταιει μονο αυτος για το τσιρκο
Μπορει να πει καποιος οτι τα εκανε οταν δεν υπηρχε αλλη λυση και ηταν ο μονος που μπορουσε να το κανει
Αρχικα να πουμε οτι απο την αρχη εκανε τρελα οχι μονο στο τελος
Μετα οτι η κατασταση ειναι οπως το αβγο με την κοτα
Ο τζειμς παιζει 1vs5 επειδη ειμαστε τσιρκο η γινομαστε τσιρκο επειδη ειναι μεσα ο τζειμς και παιζει 1vs5;
Η αληθεια ειναι καπου στην μεση

Η πραγματικοτητα παντως ειναι οτι με τον τροπο που επαιξε σημερα και 30 ποντους να βαλει σοβαρη ομαδα δεν κερδιζουμε αφου για να βαλει αυτους τους 30 ποντους εχει βγαλει εκτος παιχνιδιου τους υπολοιπους
shtarkws
QUOTE(Tesla @ Mar 9 2018, 00:04 ) *
Aν παντως αυτη η ομαδα που ειδα σημερα (δυστυχως την ειχα παιξει στο στοιχημα blink.gif ) και σε ολα σχεδον τα εκτος εδρας της, παρακαλαει να πεσει με τον φετινο ολυμπιακο στα πλει οφς με μειονεκτημα ουσα, τοτε καλως να ορισει.. rolleyes.gif



Οχι απλως ειναι ελευθερο αλλα παρεχει και συμβουλες τυπου ζαπινγκ.


Στην τρίτη ειρωνεία, έφυγες
whaler
Ζητω συγγνωμη φιλε Θαναση, το εγραψα πανω στα νευρα απο το παιχνιδι, χωρις παρεξηγηση.
Athanasios_Olympiacos
QUOTE (whaler @ Mar 9 2018, 00:13 ) *
Ζητω συγγνωμη φιλε Θαναση, το εγραψα πανω στα νευρα απο το παιχνιδι, χωρις παρεξηγηση.


Δε πειράζει, όλα οκ! Εδώ δεν είμαστε φανατικοί η και να είμαστε έχουμε τρόπους....σε κάθε περίπτωση και εγώ είχα νεύρα όταν χάναμε με 25αρες. Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία στη συνέχεια.

Υγ. Εμένα ο Πέιν μου αρέσει. Ξυλοκόπος αλλά ωραίος
basketikos13
QUOTE(Athanasios_Olympiacos @ Mar 8 2018, 23:54 ) *
Παίδες σόρρυ που δε συμμερίζομαι την αισιοδοξία για τα play off αλλά με 3 εκτός και πλήρη αδυναμία να κερδίσετε βλέπω μόνο την θέση 8! Υπό προϋποθέσεις μπορεί και να υπάρξει κίνδυνος


Mα για να μεινει ο ΠΑΟ εκτος πρεπει σε 5 αγωνες η μπασκονια να κανει τρεις παραπανω νικες απ' αυτον.
Μην λεμε και ανεφικτα πραγματα...

Η ομαδα θα φτιαξει στην συνεχεια εχουν μπει 2 νεοι κομβικοι παικτες και ψχνουν ρολο.
Οποιος πετυχει -πλην τσσκα, που και παλι δεν βλεπω πως μπορει να βγει ο ΠΑΟ 8ος- απο τους υπολοιπους -οσφπ, φενερ και ρεαλ τον παναθηναικο στα πλευ οφ θα δεινοπαθησει να τον περασει.

Η μονη απο τις ομαδες της οχταδας που μπορει να σπασει εδρα ειναι ο ΠΑΟ. -ουτε η ζαλγκιρις, ουτε η χιμκι, ουτε μια εκ των μπασκονια και μακαμπι που θα παλεψουν για την ογδοη θεση.
MaJesty23
Για Σιγκλετον θα μιλήσει κανείς επιτέλους?

Ειλικρινά τέτοια αδιαφορία δεν εχω ξαναδεί σε αυτό το level...απαράδεκτος αντιεπαγγελματίας.
gerorge
QUOTE (shtarkws @ Mar 9 2018, 00:12 ) *
Στην τρίτη ειρωνεία, έφυγες



Ωπα κατσε,τον ειρωνευεσαι τον ανθρωπο επειδη ακουσον ακουσον δεν του αρεσε το θεαμα του πρωτου ημιχρονου και μετα του λες να μην ειρωνευεται;Προφανως ειπωθηκε πανω στα νευρα για τον αγωνα,αλλα και παλι ως mod νομιζω εχεις δει πολλα παραπανω και καταλαβαινεις
MaJesty23
Για Σιγκλετον θα μιλήσει κανείς επιτέλους?

Ειλικρινά τέτοια αδιαφορία δεν εχω ξαναδεί σε αυτό το level...απαράδεκτος αντιεπαγγελματίας.


Δεν υπάρχει κανένα θέμα να σχολιάζουν οι φίλοι του Ολυμπιακού εδώ.Εδω αγαπάμε το μπάσκετ πρωτίστως!Απλά ορισμένοι δεν μπαίνουν να σχολιάσουν μπασκετικά αλλά απλα να δυναμιτίσουν.Εκει χαλάει η συνταγή.
pan24
QUOTE (MaJesty23 @ Mar 9 2018, 00:26 ) *
Για Σιγκλετον θα μιλήσει κανείς επιτέλους?

Ειλικρινά τέτοια αδιαφορία δεν εχω ξαναδεί σε αυτό το level...απαράδεκτος αντιεπαγγελματίας.

Αν και κανενας μας δεν ξερει τι ισχυει πραγματικα απο οσα γραφτηκαν το καλοκαιρι ο σινγκλετον ειναι μαλλον η αποδειξη του γιατι δεν κρατας καποιον με το ζορι
Στην αμυνα προκλητικα αδιαφορος στην επιθεση απλα στηνεται και περιμενει να του ερθει η μπαλα να ριξει κανα σουτ
basket72
QUOTE (whaler @ Mar 9 2018, 00:13 ) *
Ζητω συγγνωμη φιλε Θαναση, το εγραψα πανω στα νευρα απο το παιχνιδι, χωρις παρεξηγηση.


Το πιο ωραίο ποστ της βραδιάς. Δύναμη η συγνώμη.

Στα τα του ματς, να πω ότι όπως αναμενόταν θα μπαίνατε δυνατά, στριμώξατε τη Ρεάλ, ο Τσάβι προσπάθησε να επανορθώσει τα κουλά που ξεκίνησε στη Χίμκι. Άργησε (σωστά)να βάλει τον Τζέιμς, έδωσε χρόνο (επίσης σωστά)στον Ντένμον (πρέπει να έχω διαβάσει πάνω από 4 εκδοχές του επωνύμου του smiley.gif ) και θύμισε για 20 λεπτά την ωραία ομάδα που βλέπαμε κατά τη διάρκεια όλης σχεδόν της περιόδου.
Στο β ΄δεν αντέξατε την πίεση των απεγνωσμένων για νίκη γηπεδούχων κι άρχισαν οι αμερικανιές...

Άτυχοι πάντως που πετύχατε τη Ρεάλ σε αυτή τη φάση. Απόψε δεν νομίζω ότι θα χάνανε από κανέναν.
Παικταράδες έχει η Ρεάλ κι ο Κοζέρ κι ο Καμπάτσο είναι κάποιοι από αυτούς. Άνετα θα μπορούσε να βγει μπροστά ο Ρούντι, ή ο Κάρολ, ή ο Τόμπκιινς ή και ο ο Ταίηλορ, ακόμα. Τούμπες θα κάναμε να τους είχαμε στις ομάδες μας.
Για τον Πέιν να πω ότι όντως έχει πολύ καλά σωματικά προσόντα, όπως είχε άλλωστε κι ο Σίμμονς σε μας. Δεν τον αναφέρω τυχαία τον τελευταίο, ούτε για να προκαλέσω, αλλά μου τον θυμίζει πολύ.
Θα ήθελα επίσης να (ξανα)προσθέσω ότι ο Αργεντίνος δεν είναι τόσο εύκολο να ποσταριστεί. Είναι βράχος.


Εγώ δεν βλέπω πως η Ρεάλ δεν θα είναι και φέτος στο φάιναλ, πάντως.
sacarame
Ευχαριστούμε το χρήστη Tesla για την παρουσία του στο φόρουμ...
akratacity
QUOTE (sacarame @ Mar 9 2018, 00:36 ) *
Ευχαριστούμε το χρήστη Tesla για την παρουσία του στο φόρουμ...

Αν θες να είσαι δίκαιος δεν θα σταματήσεις εδώ όμως.
MaJesty23
Πάντως ο Τσάβι ,το χει χάσει λίγο...ελπίζω να το βρει...έχουμε 6 ηττες σε 8 ματς!

Θα θέλα μια χάρη απο το σύμπαν...αυτο το συνοθύλευμα να κάνει 0-3 στο Ζοτς!

Ζητάω πολλά... smiley.gif

Δεν θέλω Ολυμπιακό...θέλω Φενέρ.
ziroud
QUOTE (basketikos13 @ Mar 9 2018, 00:26 ) *
Mα για να μεινει ο ΠΑΟ εκτος πρεπει σε 5 αγωνες η μπασκονια να κανει τρεις παραπανω νικες απ' αυτον.
Μην λεμε και ανεφικτα πραγματα...

Η ομαδα θα φτιαξει στην συνεχεια εχουν μπει 2 νεοι κομβικοι παικτες και ψχνουν ρολο.
Οποιος πετυχει -πλην τσσκα, που και παλι δεν βλεπω πως μπορει να βγει ο ΠΑΟ 8ος- απο τους υπολοιπους -οσφπ, φενερ και ρεαλ τον παναθηναικο στα πλευ οφ θα δεινοπαθησει να τον περασει.

Η μονη απο τις ομαδες της οχταδας που μπορει να σπασει εδρα ειναι ο ΠΑΟ. -ουτε η ζαλγκιρις, ουτε η χιμκι, ουτε μια εκ των μπασκονια και μακαμπι που θα παλεψουν για την ογδοη θεση.


μάλλον δεν έχεις δει το πρόγραμμα της μπασκόνια και το δικό μας..

πάρε δες λίγο της μπασκόνια που έχει μόνο ενα εκτός με την πιο αδύνατη ομάδα του τουρνουά (μπαρτσελόνα) και άνετα θα κάνει 5 νίκες

vs Zalgiris Kaunas March 15
27 vs Brose Bamberg March 21
28 at FC Barcelona Lassa March 23
29 vs Maccabi FOX Tel Aviv March 29
30 vs Anadolu Efes Istanbul April 05

εμείς έχουμε 3 εκτός και από όσο έχουμε δείξει δεν πρόκειται να κάνουμε νίκη εκτός.. άρα 2 νίκες..και η μπασκόνια μας περνάει κατά 1 νίκη

ακόμα και αν πάρουμε 1 ματς εκτός, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα για τριπλή ισοβαθμία παο, μακάμπι, μπασκόνια και η κατάταξη θα παιχτεί στο σκορ που θα χάσουμε στο ισραήλ και στο σκορ που θα χάσει η μακάμπι στην έδρα τςη μπασκόνια.. αν χάσουμε με μεγάλη διαφορά στο ισραήλ πολύ πιθανό να βγούμε 3οι στην ισοβαθμία και 9οι στην τελική κατάταξη..
Crash95
QUOTE(MaJesty23 @ Mar 9 2018, 00:44 ) *
Πάντως ο Τσάβι ,το χει χάσει λίγο...ελπίζω να το βρει...έχουμε 6 ηττες σε 8 ματς!

Θα θέλα μια χάρη απο το σύμπαν...αυτο το συνοθύλευμα να κάνει 0-3 στο Ζοτς!

Ζητάω πολλά... smiley.gif

Δεν θέλω Ολυμπιακό...θέλω Φενέρ.


νομιζω οτι ειμαι ο μονος που πιστευει οτι στον παο καλυτερα θα ταιριαζε η φενερ, και μετα ολυμπιακος για τα πλει οφ. καμια σχεση το μπασκετ που παιζει με περσι. εννοω στο τροπο με τον οποιο παιζει γιατι και περσι δεν επαιζε καλα στη ρεγκιουλαρ. τωρα ισα ισα παλευει για πλεονεκτημα γιατι θα ειχε θεμα με μειονεκτημα. πιστυεω οτι σε ενα φενερ-παο οι πιθανοτητες θα ηταν 55-45 σε ενα οσφπ-παο 60-40. φυσικα δεν λεω οτι θα κερδιζε με 0-3 αλλα δεν τρομαζει η φενερ. ενω η ρεαλ με γιουλ ντονσιτς αστο καλυτερα..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.