Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Best Celebrity-Actress (Ηλικία 20-25)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
eftychia
Jessica Alba (28/04/81)
Click to view attachment
Έγινε γνωστή από το Sin City (Nancy). Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω και περισσότερες πληροφορίες, πέρα του ότι μικρή ασχολούταν με τον αθλητισμό (εξ’ού και το θεϊκό κορμί). Είναι μισή μεξικάνα. Άλλες ταινίες, Fantastic4, Honey.


Natalie Portman (09/06/81)
Click to view attachment
Γνωστή από το Leon, έπονται Πόλεμος των Άστρων και πρόσφατα είχε πρωταγωνιστικό ρόλο στο V for Vendetta. Η καταγωγή της είναι από το Ισραήλ.
Δεν είμαι σίγουρη, αλλά νομίζω πως δεν έχει κάνει ποτέ της γυμνή φωτογράφιση. Αν θέλετε, διαψεύστε με! smile.gif

Alexis Bledel (16/09/81)
Click to view attachment
Το Gilmore Gilrs είναι η σειρά που την έκανε διάσημη στον κόσμο (λέμε τώρα, σιγά μην τη βλέπει κανείς). Ακόμα, έδωσε ρέστα ως άλλη Ανέστης Μάτσας στο Sin City και η ατάκα της στον horny Benicio Del Toro “I don’t do group jobs” κατέχει περίοπτη θέση στις ιστορικότερες ατάκες του Hollywood.

Sienna Miller (28/12/81)
Click to view attachment
Γνωστή από το δεσμό της με τον Jude Law (για να μη πω από το κέρατο που έφαγε, και γίνω κακιά 19.gif ) παρά για την ηθοποιία της. Τέλος πάντων, έπαιξε στο Alfie μαζί με τον Jude, of course…ακούγεται ότι τα έφτιαξε με τον Orlando Bloom για να τον εκδικηθεί. Τελευταία της ταινία είναι το Casanova με τον Heath Ledger («Ι’m not gay!»).

Kirsten Dunst (30/04/82)
Click to view attachment
Πρώτη της ταινία ήταν το Συνέντευξη με έναν βρυκόλακα (όπου προτάθηκε αν δε με απατάει η μνήμη μου, για χρυσή Σφαίρα). Ακολούθησαν καταπληκτικές ταινίες (Virgin Suicides, Eternal sunshine of a spotless mind) αλλά και μετριότητες ("Get over it"). Τέλος πάντων, είναι η αγαπημένη μου, οπότε αν πω κάτι παραπάνω θα φαίνεται σαν να μειώνω τις υπόλοιπες.
Α, ξέχασα να αναφέρω το Spiderman, το blockbuster που την έκανε γνωστή στον περισσότερο κόσμο.
Ένα από τα αγαπημένα της συγκροτήματα είναι οι καταπληκτικοί Air.

Kristin Kreuk (30/12/82)
Click to view attachment
Η τηλεοπτική κοπέλα του «Σούπερμαν στα χρόνια της νιότης». Ακόμα, έχει παίξει έναν πολύ μικρό ρόλο στην επική ταινία (εδώ γελάμε) eurotrip. Διαφημίζει και εταιρία καθαρισμού προσώπου…μιλάμε για επίπεδο.

Scarlett Johansson (22/11/84)
Click to view attachment
Μία από τις πρώτες της ταινίες ήταν ο Γητευτής των αλόγων, με το Χαμένοι στη μετάφραση καθιερώθηκε και με το πρόσφατο Match Point αποθεώνεται (δεν πρόκειται να αναφέρω με τίποτα το Νησί, τη μοναδική της blockbuster ταινία). Το 2006 ψηφίστηκε ως η πιο σέξι ηθοποιός με δεύτερη και καταϊδρωμένη την Αντζελίνα Τζολί (κι ένα hot gossip τώρα: στα περσινά βραβεία Όσκαρ, ακούστηκε ότι γλεντοκόπησε στο ξενοδοχείο με τον Μπενίτσιο Ντελ Τόρο).

Keira Knightley (26/03/85)
Click to view attachment
Ταινίες που έχει παίξει: Bend it like Beckham, Love Actually (απ’τις αγαπημένες μου ταινίες και ο πιο γλυκός της ρόλος), Πειρατές της Καραϊβικής, Περηφάνεια και προκατάληψη.
Είναι δυσλεξική και αν και κορμάρα, νιώθει κόμπλεξ επειδή έχει μικρό στήθος (κάποιος να τη χτυπήσει please…)

Lindsay Lohan (02/07/86)
Click to view attachment
Απ’τις πρώτες της ταινίες ήταν «οι δίδυμοι μελάδες» (ριμέηκ άλλης ταινίας) ακολούθησαν Freaky Friday, Mean Girls και τελευταία το Κατσαριδάκι. Λένε ότι πάσχει από ανορεξία (οι fan της μειώθηκαν αισθητά όταν αδυνάτισε κι έβαψε τα μαλλιά της ξανθά) κι ο μπαμπάς της είναι στη φυλακή. Είναι κολλητή και με την Paris Hilton (ποιο από τα 2 τελευταία δεδομένα είναι χειρότερο?).

Hillary Duff (28/09/87)
Click to view attachment
Έπαιξε σε ένα σήριαλ το Λίζι Μακουάιρ. Έχει παίξει σε κάτι φλωρο-ταινίες πχ Cinderela Story (νομίζω έτσι τη λένε) και είναι wannabe τραγουδίστρια. Αυτό που με αηδιάζει είναι ότι ενώ είναι καραπόπ, προσπαθεί να πλασαριστεί σαν ροκαμπίλι (ανήκουστο, ακόμα και τα «Ζουζούνια» είναι καλύτερά της τραγουδιστικά.)




Όπως καταλάβατε από τα λεγόμενά μου, ψηφίζω την Kirsten Dunst, γιατί τη θεωρώ καλή ηθοποιό, όμορφη και μ’αρέσει η αισθητική της. Επίσης, μου βγάζει μία απίστευτη αισιοδοξία σαν άτομο (ακόμα και στο Virgin Suicides όπου έκανε το τσουλί και αυτοκτόνησε). Αν δεν υπήρχε αυτή, η αμέσως επόμενη ψήφος θα πήγαινε στην Scarlett Johansson, λόγω πληθωρικότητας, εμφάνισης και χαρακτήρα και λόγω αισθησιακής φωνής.
dizzy_fingers
Σιγά που θα ψήφιζες κάποια άλλη εσύ tongue.gif.

Ψηφίζω την κούκλα και σέξι Jessica Alba.
Περισσότερα σχόλια θα προσθέσω αργότερα.



What's not to like about her? wub.gif
Dromeas7
τώρα γιατί μας το κάνεις αυτο ρε Ευτυχία?????

Κόντεψα να πάθω συγκοπή!!!!
Είναι όλες γυναικάρες και αναμένεται να στοιχειώνουν τα ανδρικά όνειρα για τα επόμενα χρόνια...Ειδικά η Αλμπα!!!!

Εγώ παρόλα ταύτα επειδής είμαι της κουλτούρας και μου αρέσουν οι γλυκές φατσούλες ψηφίζω Πορτμαν w00t.gif
Alexmei

ok η κοπέλα είναι...... αλλά έχει σπαστική προφορά ρε γ@μώτο............
ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΨΗΦΙΖΩ
dizzy_fingers
QUOTE(Dromeas7)
Εγώ παρόλα ταύτα επειδής είμαι της κουλτούρας και μου αρέσουν οι γλυκές φατσούλες ψηφίζω Πορτμαν


Σίγουρα? Γιατί τότε έχει ακόμα 0 ψήφους η καημένη η Νάταλι? laugh.gif

QUOTE(eftychia)
Alexis Bledel (16/09/81)

Δεν το πιστεύω ότι αυτό το μαμούχαλο είναι 3 χρόνια μεγαλύτερό μου... huh.gif

Πολύ δυναμικές συμμετοχές είναι η Σιένα Μίλερ και η Σκάρλετ Γιόχανσον (και ναι Έφη, να αναφέρεις το Νησί....εκεί ήταν υπέροχη η Σκάρλετ...υποκριτικά...ξέρετε τί λέω boys biggrin.gif)

Για τελευταία θα ψήφιζα την Duff... 39.gif
Πολύ αμερικανο-νιαου-νιαου-hello-girlfriend-
-lets-talk-on-the-phone-for-2-hours-and-then-
-hit-the-mall-in-the-beverly-hills μου κάνει...
tsops
QUOTE(eftychia @ May 9 2006, 11:33 PM)
Click to view attachment
Γνωστή από το Leon, έπονται Πόλεμος των Άστρων και πρόσφατα είχε πρωταγωνιστικό ρόλο στο V for Vendetta. Η καταγωγή της είναι από το Ισραήλ.
Δεν είμαι σίγουρη, αλλά νομίζω πως δεν έχει κάνει ποτέ της γυμνή φωτογράφιση. Αν θέλετε, διαψεύστε με! smile.gif


Καλημέρα, έχεις ανηλεώς ισοπεδώσει όποια λιγοστή φήμη σοβαρού ανθρώπου είχα, αλλά με τέτοια quiz εγώ θα συμμετέχω κιας λέει ότι θέλει ο Dizzy! biggrin.gif

My choice is Natalie Portman, πολύ καλή ηθοποιός, σοβαρή (για τη γυμνή φωτογράφηση δεν θα σε διαψεύσω γιατί όντως έτσι είναι, αλλά θα σε παραπέμψω σε paparazzi photos) και γενικώς για να ικανοποιήσω και το προπονητικό μου gravouaz, η Natalie έπαιζε μπάσκετ μικρή χωρίς όμως ιδιαίτερη επιτυχία (ευτυχώς!) bball.gif
peka
Εγω ψηφιζω την Keira Knightley... Απλα γιατι μου αρεσει περισσοτερο σε συγκριση με τις υπολοιπες!
wink.gif
harris
Ψηφίζω και εγώ Αλμπα Βερολίνου...εεε..... Τζέσικα Αλμπα εννοώ...λολ
Warrior


41.gif 41.gif


QUOTE(dizzy)
Για τελευταία θα ψήφιζα την Duff...
Πολύ αμερικανο-νιαου-νιαου-hello-girlfriend-
-lets-talk-on-the-phone-for-2-hours-and-then-
-hit-the-mall-in-the-beverly-hills μου κάνει


thumbsup.gif

laugh.gif laugh.gif
Delinquent


Jessica δαγκωτό κι από μένα! wink.gif
thrylos7
Ρε παιδιά, μην το κάνετε θέμα.. θα σας πω εγώ.. οι περισσότερες με πίεζαν μέχρι και πριν ένα μήνα.. Τις περισσότερες τις ξέρω καλά.. Τις άλλες όχι γιατί είναι άσχημες(!!!) και φυσικά δεν έπεσα σε τέτοιο επίπεδο... Τώρα εννοείται τις παράτησα όλες γιατί τις βαρέθηκα...


αυτό το topic έχει προοπτική να γίνει το πιο hot(όνομα και πράγμα) σε όλο το forum...
είναι πολύ δύσκολη η ψήφος.
Basketomania
[quote=Warrior,May 10 2006, 12:45 PM]



Keira Knightley κι απο μενα...απλα θεα...και στη συνεχεια Natalie Portman, Kirsten Dunst και Scarlett Johansson χωρις σειρα προτιμησης...

Δινω παρολα αυτα και μια ψηφο στην Alexis Bledel κυριως για το Gilmore Girls του οποιου οι διαλογοι ειναι απιστευτοι...Lauren Graham (η μανα) επισης φοβερη!
tsops
Γιατί η Natalie έχει μείνει ακόμα στις 2 ψήφους? γιατί ε, γιατί? angry_red.gif

Ψηφίστε όλοι αντικειμενικά torture.gif Natalie Portman! 19.gif
Air Kef
Η Keira Knightley είναι η πιο φυσιολογικά όμορφη γυναίκα του κόσμο.Έτσι απλά.
Η προφορά της με τα τέλεια δόντια της την κάνει ακόμα πιο ελκυστική.

Μερικές φωτογραφίες της για τους (πολλούς) θαυμαστές της.


Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment
thrylos7
Μου φαίνεται ότι ο κανονισμός για το όριο ηλικίας για εγγραφή στο forum μπήκε την κατάλληλη στιγμή... !!!
Δεν είναι σωστό να ψηφίζουμε από μιά μόνο φωτογραφία.. Θέλουμε κι άλλες.. ! tongue.gif
Πάντως με μια βόλτα στη Θεσσαλονίκη βλέπεις 10 ισάξιες σε ομορφιά των παραπάνω...

Το ταλέντο τους στην υποκριτική δε μπορώ να το ξέρω,, γι αυτό θα ψηφίσω βάσει της ομορφιάς... όταν ψηφίσω...
eftychia
QUOTE(tsops @ May 10 2006, 05:54 PM)
Γιατί η Natalie έχει μείνει ακόμα στις 2 ψήφους? γιατί ε, γιατί? angry_red.gif

Ψηφίστε όλοι αντικειμενικά torture.gif Natalie Portman! 19.gif
*



εγκρινω την ψυχραιμια σου στον χειρισμο αυτης της ψηφοφοριας!!!
Και προπαντων που εισαι οπως λες ενας σοβαρος μπασκετοφαν tongue.gif !!!


και συνεχιζω κι εγω στο ιδιο στυλ συμπεριφορας.... ΜΟΝΟ 1 στην Κιρστεν γιατι???? sad.gif
tsops
QUOTE(eftychia @ May 11 2006, 12:07 AM)
εγκρινω την ψυχραιμια σου στον χειρισμο αυτης της ψηφοφοριας!!!
Και προπαντων που εισαι οπως λες ενας σοβαρος μπασκετοφαν tongue.gif !!!
και συνεχιζω κι εγω στο ιδιο στυλ συμπεριφορας.... ΜΟΝΟ 1 στην Κιρστεν γιατι???? sad.gif
*


Ευτυχία μου, όπως λέει και το όνομά σου, σε ευχαριστούμε για τα ευχάριστα breaks biggrin.gif

P.S. Σοβαρότης μέσα στις γραμμές του γηπέδου...εκτός, είμεθα ελεύθεροι να εκφραζόμαστε biggrin.gif Natalie λοιπόν laugh.gif
thrylos7
QUOTE
Η Keira Knightley είναι η πιο φυσιολογικά όμορφη γυναίκα του κόσμο.Έτσι απλά.
Η προφορά της με τα τέλεια δόντια της την κάνει ακόμα πιο ελκυστική

Να δω αν δεν ήταν όμαρφη πως θα έβρισκες την προφορά της... tongue.gif

Μετά πάντως από τις νέες φωτογραφίες λέω να τη ψηφίσω, μήπως και ξεχαστεί το κοριτσάκι που την πλήγωσα τις προάλλες...


Πλάκα πλάκα Έφη μην ανοίξεις άλλο τέτοιο θέμα... Ή μάλλον, διορθώνω... Μη βάζεις φωτογραφίες σε τέτοια θέματα και ξεφεύγουμε.. Μετά πως να μιλήσουμε για μπάσκετ... tongue.gif
Warrior
QUOTE(thrylos7 @ May 11 2006, 01:43 PM)
Πλάκα πλάκα Έφη μην ανοίξεις άλλο τέτοιο θέμα... Ή μάλλον, διορθώνω... Μη βάζεις φωτογραφίες σε τέτοια θέματα και ξεφεύγουμε.. Μετά πως να μιλήσουμε για μπάσκετ...  tongue.gif
*


33.gif

Γιατι ρε συ???

Hμιτελικοι...τελικοι ερχονται στην Α1!Ασε να εχουμε μια ομορφη γωνια να
χαλαρωνουμε και να καταλαγιαζονται τα παθη!! rolleyes.gif


Aσε που εγω συγκεντρωνομαι καλυτερα οταν περασω μια βολτα απο το
παρον τοπικ!! biggrin.gif

Εγω θελω και αλλη ψηφοφορια!! 65.gif
thrylos7
QUOTE
Ασε να εχουμε μια ομορφη γωνια να
χαλαρωνουμε και να καταλαγιαζονται τα παθη!!

Είσαι σίγουρος ότι θα γίνεται αυτό; Ή μήπως το ακριβώς αντίθετο; rolleyes.gif

QUOTE
Εγω θελω και αλλη ψηφοφορια!!

Κι εγώ! Όταν την εξαντλήσουμε αυτή βεβαίως, βεβαίως...
Sadead Neth
Μία ψήφο για τη Sienna. Σε λίγα χρονάκια θα με θυμηθείτε.
dizzy_fingers
Καλώς τον! icon_wave.gif

Πλάκα πλάκα η Σιένα στο Layer Cake ήταν....κόλαση.


Αλλά επιμένω Alba καθώς πέρα από σέξι, είναι και όμορφη η άτιμη..γλυκούλα.
thrylos7
Η ιστορία των αναμετρήσεων Άλμπα - Σιένα πώς είναι; Α ναι! Άσχετο! Αυτό είναι μπασκετικό...! biggrin.gif

Έχω την εντύπωση ότι η Keira είναι γεννηθείσα το 83, στις 22 Μαρτίου(όπως και μία άλλη-ή μήπως δύο;- που διεκδικούσαν το όσκαρ φέτος)..
Το ξέρω γιατί το ήταν το τελευταίο της επιχείρημα για να είμαι μαζί της.. Δεν ήθελε να την πικράνω ανήμερα των γενεθλίων της...

Edit: Μπα όχι! Δεν πρέπει να ήταν αυτή... Ποια μου το είπε; Δε θυμάμαι...
Sadead Neth
QUOTE(dizzy_fingers @ May 11 2006, 10:28 PM)
Καλώς τον! icon_wave.gif

Πλάκα πλάκα η Σιένα στο Layer Cake ήταν....κόλαση.
Αλλά επιμένω Alba καθώς πέρα από σέξι, είναι και όμορφη η άτιμη..γλυκούλα.
*


Καλώς σας βρήκα. Κάποια στιγμή είχα και εγώ κολλήσει με την Alba w00t.gif
Τώρα βαρέθηκα λίγο. Είναι πολύ αμερικανάκι.
Air Kef
QUOTE
Να δω αν δεν ήταν όμαρφη πως θα έβρισκες την προφορά της...


Θα εξακολουθούσα να την βρίσκω τέλεια αν και πολλοί την βρίσκουν εκνευριστική.Τι να πω,έχω κόλλημα με τις Αγγλίδες κάτι που το έχουν καταλάβει πολλοί και πριν ψηφίσω την κίρα..
eftychia
QUOTE(Air Kef @ May 12 2006, 04:23 AM)
Θα εξακολουθούσα να την βρίσκω τέλεια αν και πολλοί την βρίσκουν εκνευριστική.Τι να πω,έχω κόλλημα με τις Αγγλίδες κάτι που το έχουν καταλάβει πολλοί και πριν ψηφίσω την κίρα..
*


Εχω συνειδητοποιησει πως ενω η πλειοψηφια των Αγγλιδων δεν ειναι ομορφες, αν ειναι να βγουν ομορφες βγαινουν θεες. πχ Κειτ Μος, Κιρα Ναιτλ, Σιενα Μιλερ...

Ασχετο, οσοι ξερουν για το family guy θα καταλαβουν τι λεω, σ ενα επεισοδιο παραπονιεται ως συνηθως η Μεγκ για το ποσο ασχημη ειναι και της απανταει (ο Στουϊ νομιζω, ή Μπραϊαν), "μην ανησυχεις υπαρχουν κι οι Αγγλιδες"!!!! rolleyes.gif

Ύπαρχει κανεις εδω μεσα που να το χει δει ποτε?(δε ρωταω τον Ντιζι), καποια στιγμη το εδειχνε και στο Μακεδονια. Εχει τρομερο γελιο κι αν πεσει στα χερια σας κανενα επεισοδιο μην χασετε την ευκαιρια να το δειτε, εχει ατακα στην ατακα!


Και κατι τελειως ασχετο: ΚΑλα ρε παιδια τη Σκαρλετ Γιοχανσον κανεις δεν την ψηφισε?( δε λεω για τις αλλες που δεν εχουν παρει ψηφο γιατι δεν ειναι τοσο γνωστες, αλλα κανεις την Σκαρλετ???)
Αρα ολα ψεμματα οτι οι αντρες προτιμουν τις καμπυλες(αναφερω αντρες γιατι πιο πολλοια αντρες ψηφισαν), απο την ψηφοφορια αυτη αφου νικητρια ως τωρα η Κιρα αναδεικνυεται!αχχχ βλεπουμε την αληθεια καταματα!
thrylos7
Καλές οι καμπύλες αλλά το πρόσωπο είναι το κυρίαρχο... Πέρα του ότι έχει περισσότερη σημασία(στα μάτια κάποιου) είναι και ένα χαρακτηριστικό που ξεχωρίζει τη μια από την άλλη... Ενώ οι καμπύλες δε σπανίζουν...

Η Elisabeth Cuthbert είναι πιο μεγάλη(και δε μπήκε);
eftychia
QUOTE(thrylos7 @ May 12 2006, 11:59 PM)
Η Elisabeth Cuthbert είναι πιο μεγάλη(και δε μπήκε);
*



Δεν την εβαλα γιατι δεν ειχα ωραιες φωτογραφιες της, επισης αλλη μια που ηθελα να βαλω και δεν ειχα καλες τις φωτογραφιες της ειναι η Ρειτσελ Μπιλσον απο το Καλιφορνια τιν η μελαχρινη
thrylos7
Άσε να κρίνουμε εμείς αν είναι ωραίες ή όχι οι φωτογραφίες... rolleyes.gif
Τη δεύτερη δεν την έχω καν υπόψην...

Η καλύτερη (αν και δεν ανήκει σ' αυτή τη κατηγορία) είναι η Kate Beckinsale...

(είναι έκδηλη η στεναχώρια μου από τον αποκλεισμό του ΠΑΟΚ..) biggrin.gif
Air Kef
Και γω εχω μείνει έκπληκτος που η Σκάρλετ δεν εχει πάρει ψήφο.

Η αγαπημένη του κολλητού μου και άλλων φίλων μου και πολλών άλλων αφού έχει κατακτήσει τον τίτλο που γράφεται κάτω από την φώτο της.

QUOTE
Εχω συνειδητοποιησει πως ενω η πλειοψηφια των Αγγλιδων δεν ειναι ομορφες, αν ειναι να βγουν ομορφες βγαινουν θεες. πχ Κειτ Μος, Κιρα Ναιτλ, Σιενα Μιλερ...


Την κοπέλα μου ξέχασες... rolleyes.gif smile.gif 69.gif
dizzy_fingers
...κι επίσης οι έλληνες που τα φτιάχνουν με αγγλίδες, είναι τυφλοί και ομοίως άσχημοι.... tongue.gif
eftychia
QUOTE(dizzy_fingers @ May 17 2006, 02:50 AM)
...κι επίσης οι έλληνες που τα φτιάχνουν με αγγλίδες, είναι τυφλοί και ομοίως άσχημοι.... tongue.gif
*


Ρε τι το πειραζεις το παιδι??? Θα ηθελες να σου λενε ετσι για σενα?

Επισης ΜΠΡΑΒΟ στον Air Kef που υποστηριζει τοσο ενθερμα την κοπελα του!
chinaski
Oles

Oles mpam mpoym mpam kampoym mpam torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
The Admiral
Εγω ψηφισα τη Χιλαρι Νταφ biggrin.gif ...με βαση τη εμφανιση της...μια και τα υπολοιπα μου ειναι ψιλοαδιαφορα laugh.gif ...

Μ'αρεσει πολυ και η Σκαρλετ...οντας θιασωτης των καμπυλων tongue.gif ...

H Κιρα δε μου αρεσει και πολυ...

Kουκλαρα η Καθμπερτ:



τι λετε για Κειτ Χαντσον?




Ωραιο τοπικ Ευτυχια 41.gif !!

Θα μου επιτρεψεις να το υποκλεψω σε ενα αλλο φορουμ που γραφω biggrin.gif !!!
thrylos7
Δεν είναι κατάσταση αυτή! Αν είναι να βάλετε φωτογραφίες, βάλτε καμιά πενηνταριά! tongue.gif
Για να κρίνουμε ορθότερα το λέω...
Keyser_Soze
Νομίζω ότι έχεις ξεχάσει 5-6 κουκλάρες από το κατά τ' άλλα τέλειο poll σου:
1. Elisha Cuthburt (The Girl Next Door)
2. Kate Bosworth (Superman Returns)
3. Eliza Dushku (Wrong Turn)
4. Jordana Brewster (Fast and Furious 1)
5. Shannyn Sossamon (The Rules of Attraction)
6. Jessica Biel (7th Heaven)

Ίσως η Shannyn να είναι 26 ετών δεν είμαι σίγουρος.

Θα ανεβάσω και photos αργότερα για να κρίνετε και μόνοι σας.
eftychia
Δε μου αρεσει καθολου η Τζεσικα Μπιλ, τη βρισκω κρυα.
Η Ελισα Κουθμπερτ συμπαθητικη-ομορφη όπως και η Μποσγουορθ.
Τις αλλες πρωτη φορα τις βλεπω, οκ μου φαινονται! thumbsup.gif
Keyser_Soze
Από όλες αυτές, αυτή που γουστάρω περισσότερο είναι η Shannyn Sossamon! Σχεδόν σε όλες τις ταινίες της εμφανίζεται ελαφρώς ατημέλητη και με εκκεντρικό ντύσιμο (θυμίζει λίγο τη Λίλα από την περσινή τηλεοπτική σειρά του Mega, Singles), κούκλα δηλαδή. Έχει παίξει στα: Knight's Tale, 40 Days 40 Nights, Rules of Attraction. Αξίζουν να τα δείτε αυτά τα έργα μόνο και μόνο γι' αυτήν (πάντως το Rules of Attraction είναι ΚΟΡΥΦΑΙΑ ταινία).
Alexmei
QUOTE
Elisha Cuthburt



σου άρεσε η φώτο ε;
morfi
Keira Knightley, Eminem, 2Pac, NBA, ολυμπιακαρα και ξερο ψωμι με μελι!!! banana.gif
Air Kef
Αγόρι μου εσύ..!

Έλα και πήραμε διαφορά ρε Κίρα!
Warrior
QUOTE(Air Kef @ May 28 2006, 02:12 AM)
Αγόρι μου εσύ..!

Έλα και πήραμε διαφορά ρε Κίρα!
*


Εσυ ξαναβαλε τις φωτογραφιες της(που πηγαν,οεο?) που ειχες ποσταρει
στην 1η σελιδα...και ασε τις διαφορες!! 15.gif

laugh.gif
Alexmei
QUOTE(The Admiral @ May 20 2006, 03:00 PM)
Εγω ψηφισα τη Χιλαρι Νταφ biggrin.gif ...με βαση τη εμφανιση της...μια και τα υπολοιπα μου ειναι ψιλοαδιαφορα laugh.gif ...

Μ'αρεσει πολυ και η Σκαρλετ...οντας θιασωτης των καμπυλων tongue.gif ...

H Κιρα δε μου αρεσει και πολυ...

Kουκλαρα η Καθμπερτ:



τι λετε για Κειτ Χαντσον?


Ωραιο τοπικ Ευτυχια 41.gif !!

Θα μου επιτρεψεις να το υποκλεψω σε ενα αλλο φορουμ που γραφω biggrin.gif !!!
*


εμένα μου αρέσει το καπέλο που έχεις
24.gif 24.gif 24.gif
Air Kef
Έλα ντε;;

Που πήγαν οι φωτογραφίες;;

Τέλος πάντων θα τις ξαναβάλω αλλά όχι άμεσα!Αμα βάλω ντσλ(ποτέ δηλαδή!)..Δεν τις κάνατε "αποθηκευση";

Άντμιραλ τυφλός είσαι;
Alexmei
QUOTE(morfi @ May 28 2006, 05:07 AM)
Keira Knightley,2Pac, NBA, ολυμπιακαρα και ξερο ψωμι με μελι!!! banana.gif
*



να και σε κάτι που συνφονούμε biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Keyser_Soze
Αυτήν την κοπέλα δεν την έχει ψηφίσει κανείς;;;;;;



Click to view attachment
Air Kef
Κι εγώ αυτό λέω.

Ποιος ψήφισε την Άλμπα και ξαναμειώθηκε η διαφορά;

Μάλλον πρέπει να ξαναβάλω τις φωτο..
The Admiral
Αλλο και τουτο με την Κιρα...

Μοδα ειναι θα περασει...

Αντε,ας βαλουμε αλλη μια Τζεσικα,τη Σιμπσον,να ανοιξει το ματι μας,γιατι με την Κιρα το μονο που μπορει να ανοιξει ειναι το στομα μας απο τα χασμουρητα...

Air Kef
stypid.gif

Ρε Ναύαρχε ναυτία έχεις;Προτιμάς Τζέσικα Σίμσον απο Κίρα;
Αν δεν είχες τον Ρόμπισον μπροστάρη θα έλεγα κι άλλα... smile.gif

6-6 το σκορ. ohmy.gif angry_red.gif

Ποιος ψήφισε πάλι.Χρειάζονται δραστικά μέτρα...


Click to view attachment


Click to view attachment


Click to view attachment
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.