Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Best Celebrity-Actress (Ηλικία 20-25)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Alexmei
QUOTE
Αντε,ας βαλουμε αλλη μια Τζεσικα,τη Σιμπσον,να ανοιξει το ματι μας,γιατι με την Κιρα το μονο που μπορει να ανοιξει ειναι το στομα μας απο τα χασμουρητα...


καλά όπως λέει και ο air kef ναυτία έχεις.....ναυάγισες!!! αυτή έχει I.Q. πατάτας.......έτρωγε τόνο και ρώτησε τι είδους κοτόπουλο έιναι.... hammer.gif
thrylos7
Τι να ψηφίσω... τι να ψηφίσω...

Οι φωτογραφίες του Air Kef είναι όλες μία και μία αλλά δεν ξέρω... Δεν υπάρχει σοβαρός ανταγωνισμός τελικά οπότε κι εγώ μάλλον θα ψηφίσω Keira.
The Admiral
Αλλο και τουτο biggrin.gif ...

Σουξε η Κιρα,το αγοροκοριτσο,που υπαρχουν αντρες με περισσοτερο στηθος απο αυτην laugh.gif ...

Τι να κανουμε γουστα ειναι αυτα...

Απο την αλλη δεν ειχα λαβει υποψην μου τις ηλικιες των περισσοτερων απο σας εδω μεσα biggrin.gif ...

Τωρα σας αρεσουν τα κοριτσακια...

Οταν μεγαλωσετε λιγο θ'αρχισετε να κοιτατε και γυναικες icon_drunk.gif !!

Eπισης θα καταλαβετε οτι το πολυ μυαλο στη γυναικα δεν ειναι απαραιτητως καλα μαντατα laugh.gif ...
Alexmei
QUOTE
Eπισης θα καταλαβετε οτι το πολυ μυαλο στη γυναικα δεν ειναι απαραιτητως καλα μαντατα .....


ναι ε; δλδ αν έχεις μια κοπέλα και σε στολίζει με βρισίδι στο club και σε κάνει ρεζίλι, επειδή δν είναι καλά μαντάτα το μυαλό της, θα την κρατούσες; πόσο μάλλον αν είναι star του Hollywood και δν ξέρει τι είναι ο τόνος! αφού είναι μοσχάρι ο τόνος πως το πέρασε για κοτόπουλο; icon_drunk.gif

(σσ.το πρώτο παράδειγμα είναι τυχέο....)
dizzy_fingers
Sorry για το off topic, αλλά admiral τί έπαθε το άβαταρ και η υπογραφή σου?
Air Kef
Νότη άντε ψήφισε να γίνει το 7-6 αγόρι μου!

Ναύαρχε ελπίζω,να επιστρέψεις και να το δεις.


Όπως εγραψα στο πρώτο μου ποστ σε αυτό το τόπικ,η Κίρα είναι η πιο φυσιολογικά όμορφη γυναίκα του κόσμου.Αν πάει και πατήσει μια εγχειρησούλα θα δεις μπαλονια.Και με τέτοιο στήθος πάντως είναι άπαιχτη.
Alexmei
QUOTE(air kef)
Όπως εγραψα στο πρώτο μου ποστ σε αυτό το τόπικ,η Κίρα είναι η πιο φυσιολογικά όμορφη γυναίκα του κόσμου.Αν πάει και πατήσει μια εγχειρησούλα θα δεις μπαλονια.Και με τέτοιο στήθος πάντως είναι άπεκτη.


σωστός.......δείτε πχ jennifer lopez ή όποιαδήποτε άλλη Star χωρίς μακιγιάζ και θα πάθεις! είναι χάλια....... 68.gif
dizzy_fingers
QUOTE
η Κίρα είναι η πιο φυσιολογικά όμορφη γυναίκα του κόσμου

Σ'αυτήν την κατηγορία βάζω την Cate Beckinsale.
Είναι και αγγλίδα, οπότε θα σου αρέσει tongue.gif.
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ Jun 13 2006, 05:50 PM)
Σ'αυτήν την κατηγορία βάζω την Cate Beckinsale.
Είναι και αγγλίδα, οπότε θα σου αρέσει tongue.gif.
*


Air, τούχεις πατήσει το κάλο με αυτή την Αγγλιδοιστορία σου και δεν χάνει στιγμή να στο υπενθυμίζει! laugh.gif

Τη Natalie ψηφίστε ρε Καπαδόκκες!!!!!!! angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
thrylos7
QUOTE
Νότη άντε ψήφισε να γίνει το 7-6 αγόρι μου!

Είναι να έχεις στόχους στη ζωή σου... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Θέλει πολλή σκέψη... είναι ίσως η σημαντικότερη ψηφοφορία σε όλο το forum.. biggrin.gif

QUOTE
δείτε πχ jennifer lopez ή όποιαδήποτε άλλη Star χωρίς μακιγιάζ και θα πάθεις! είναι χάλια.......

Εδώ λέμε για όμορφες, ξέφυγες!

QUOTE
Σ'αυτήν την κατηγορία βάζω την Cate Beckinsale.

Συμφωνώ...! Πιο όμορφη απ' όλες αυτές που αναφέρονται... (εκτός από την τελευταία φωτο της Keira... )

Υπάρχουν ακόμα πιο όμορφες πάντως.

QUOTE
Τη Natalie ψηφίστε ρε Καπαδόκκες!!!!!!!

Γενικά οι νέοι σήμερα έχουν στόχους και οράματα στη ζωή τους για ένα καλύτερο αύριο... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
biggrin.gif
tsops
QUOTE(thrylos7 @ Jun 13 2006, 06:26 PM)
Γενικά οι νέοι σήμερα έχουν στόχους και οράματα στη ζωή τους για ένα καλύτερο αύριο...  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif
biggrin.gif
*


Να είσαι σίγουρος ότι αν ήμουν πιο νέος (και πιο ωραίος), θα είχα φύγει σφεντόνα να τη βρω....αλλά πες ότι τη βρήκα, τι της λες? blink.gif Μορφηηηηηηηηηή, τι να της πω ρε? κάνα tip?
thrylos7
Μάλλον δεν κατάλαβες... Ή εγώ δεν κατάλαβα ότι κατάλαβες... Γενικά κάποιος δεν κατάλαβε. Αν ισχύει το πρώτο, το πείραγμα ήταν ότι δε σε απασχολεί τι γίνεται στον κόσμο, πόλεμοι, πείνα κτλ, ούτε το μπάσκετ, ούτε τίποτα, παραπάνω από το να βγει η Natalie πρώτη! tongue.gif biggrin.gif

QUOTE
Να είσαι σίγουρος ότι αν ήμουν πιο νέος (και πιο ωραίος),

Αυτό είναι το πρόβλημα ή η βέρα;

QUOTE
τι της λες?

Ότι και να της πεις, θα έχει ακούσει και χειρότερα... Αλλά και να μην τα καταφέρεις, υπάρχουν και καλύτερες... fast.gif
tsops
QUOTE(thrylos7 @ Jun 13 2006, 07:06 PM)
Μάλλον δεν κατάλαβες... Ή εγώ δεν κατάλαβα ότι κατάλαβες... Γενικά κάποιος δεν κατάλαβε. Αν ισχύει το πρώτο, το πείραγμα ήταν ότι δε σε απασχολεί τι γίνεται στον κόσμο, πόλεμοι, πείνα κτλ, ούτε το μπάσκετ, ούτε τίποτα, παραπάνω από το να βγει η Natalie πρώτη!  tongue.gif  biggrin.gif
Αυτό είναι το πρόβλημα ή η βέρα;
Ότι και να της πεις, θα έχει ακούσει και χειρότερα...  Αλλά και να μην τα καταφέρεις, υπάρχουν και καλύτερες...  fast.gif
*


Μα αν ήμουν πιο νέος, δεν θα υπήρχε και βέρα ! (αλλά δεν θα υπήρχε και Natalie λογικά ε? blink.gif )...Μπλέξιμο laugh.gif

Σαφώς και με απασχολεί να βγει η Natalie πρώτη...πρωτεύων σκοπός! biggrin.gif Είπαμε, η Eftychia μας έδωσε και μια γωνίτσα να ξεσκάμε οι παλιοσπυριάρηδες! Μέσα τα κεφάλια τώρα! wink.gif
Alexmei
QUOTE
Εδώ λέμε για όμορφες, ξέφυγες!



ΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΠΠΠΠΠΠΠΣΣΣΣΣΣΣ συγγνώμη..... sad.gif


QUOTE
τι της λες?


θα της πεις όπως λέει και ο τύπος στην διαφήμηση για έναν διαγωνισμό του γάλα-κακάο choice που σε στέλνει Αμερική......θα πεις όπως λέει και αυτός "Hello Mariah." laugh.gif
thrylos7
Η τελευταία φώτο του Air Kef και η έλλειψη ουσιώδους ανταγωνισμού με οδήγησε στην πολύ σημαντική απόφαση να ψηφίσω Keira...
tsops
QUOTE(thrylos7 @ Jun 15 2006, 02:40 PM)
Η τελευταία φώτο του Air Kef και η έλλειψη ουσιώδους ανταγωνισμού με οδήγησε στην πολύ σημαντική απόφαση να ψηφίσω Keira...
*


Μόλις μίλησα με τον Thrylo ο οποίος μου εξήγησε ότι κατά λάθος έγραψε "Keira"...Natalie ήθελε να ψηφίσει!

Άμα σου ξαναγράψω εγώ συστήματα...να με φτύσεις! angry_red.gif
thrylos7
Ναι, καταλαβαίνεις ότι τις μπερδεύω... σιγά τις κοπέλες για να θυμάμαι και το όνομα τους..
Αλλά επειδή η ψήφος ήταν αποτέλεσμα μακροχρόνιας σκέψης και αναζήτησης, φρόντισα να μην τα μπερδέψω αυτή τη φορά. cool.gif

QUOTE
Άμα σου ξαναγράψω εγώ συστήματα...να με φτύσεις!

Είσαι σίγουρος; Γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να μη ποστάρεις κάποιο αν παραστεί "ανάγκη"...
Δε θα κάνω αυτό που λες αλλά κάτι πολύ χειρότερο.. Είναι η πιο φοβερή και τρομερή τιμωρία στο basketforum... Θα παρακολουθείς επί μια εβδομάδα τα αθλητικά του Μega...
Mην πω να παρακολουθήσεις επί μια εβδομάδα μουντιάλ...! tongue.gif biggrin.gif
Πάντως, για να πάμε στα πιο σοβαρά, το καλοκαίρι εκτός των άλλων λέω να ασχοληθώ με μελέτη συστημάτων.

Και για να επανέρθουμε στο θέμα μας... Η Κeira στις φώτο δεν χτυπιέται από καμιά... (βάσει των φώτο πάλι..)
αεκτζού
Συγνώμη κιόλας,αλλά δε σας αρέσει η Sienna Miller;Τα είχε με τον Jude Law-τον κούκλο,τον ξανθό με τα υπέροχα γαλάζια μάτιαΑν λοιπόν ένας τέτοιος άνδρας διέλυσε το γάμο του για τη Sienna,πάει να πει ότι κάτι αξίζει και τη ψηφίζω αβλεπί!
Alexmei
QUOTE(αεκτζού @ Jun 16 2006, 12:49 AM)
Συγνώμη κιόλας,αλλά δε σας αρέσει η Sienna Miller;Τα είχε με τον Jude Law-τον κούκλο,τον ξανθό με τα υπέροχα γαλάζια μάτιαΑν λοιπόν ένας τέτοιος άνδρας διέλυσε το γάμο του για τη Sienna,πάει να πει ότι κάτι αξίζει και τη ψηφίζω αβλεπί!
*



σε καταλαβαίνω........κόλλημα με jude law ε; και γι αυτό σου αρέσει και η ex του ε; καταλαβαίνω biggrin.gif


Η keira πάλι μπροστά!!!!!!!
Air Kef
[QUOTE=trylos7]Η τελευταία φώτο του Air Kef και η έλλειψη ουσιώδους ανταγωνισμού με οδήγησε στην πολύ σημαντική απόφαση να ψηφίσω Keira...[/QUOTE=thrylos7]

[QUOTE]Και για να επανέρθουμε στο θέμα μας... Η Κeira στις φώτο δεν χτυπιέται από καμιά... (βάσει των φώτο πάλι..)[/QUOTE]


[QUOTE=Alexmei]Η keira πάλι μπροστά!!!!!!![/QUOTE]

Yeah baby! banana.gif

Νότη να φανταστείς πως δεν έβαλα τα μεγάλα μέσα!Σε είχα κόψει από την αρχή πάντως για καλό παιδί! biggrin.gif

Η Σιένα Μίλερ μια χαρά είναι αλλά η Κίρα είναι καλύτερη. wink.gif
Alexmei
QUOTE(Air Kef)
Yeah baby!


She is a baby! Haha! banana.gif banana.gif
Anaz
Ψηφισα Scarlet κ συνηδητοποιησα οτι εχει ΜΟΝΟ 2 ψηφους...??? ohmy.gif
tsops
QUOTE(thrylos7 @ Jun 15 2006, 04:39 PM)
Δε θα κάνω αυτό που λες αλλά κάτι πολύ χειρότερο.. Είναι η πιο φοβερή και τρομερή τιμωρία στο basketforum... Θα παρακολουθείς επί μια εβδομάδα τα αθλητικά του Μega...
*


Όχιιιιιι! Θα κάνω ότι θες!!! laugh.gif
Alexmei
QUOTE(tsops @ Jun 17 2006, 11:16 PM)
Όχιιιιιι! Θα κάνω ότι θες!!! laugh.gif
*



καλύτερα τα αθλητικά του Mega σου λέω biggrin.gif
thrylos7
QUOTE
Νότη να φανταστείς πως δεν έβαλα τα μεγάλα μέσα!

Τί; Έχεις κι άλλες φωτογραφίες και δεν τις έχεις ποστάρει ακόμη;

QUOTE
Όχιιιιιι! Θα κάνω ότι θες!!!

Με συγχωρείς, ήμουν πολύ σκληρός μαζί σου... Συγγνώμη! Την άλλη φορά θα προτιμήσω απλή ωμή βία... laugh.gif
tsops
QUOTE(thrylos7 @ Jun 19 2006, 02:41 PM)
Με συγχωρείς, ήμουν πολύ σκληρός μαζί σου... Συγγνώμη! Την άλλη φορά θα προτιμήσω απλή ωμή βία...  laugh.gif
*


icon_joy.gif
jois21
Ρε δε πατε καλα.

Scarlett FTW 77.gif


Η Κιρα αυτοματως ερχεται πισω της εφοσον η ιδια εχει πει πως δε πιανει μπαζα μπροστα της.

Και ποιος ειναι μπροστα πα τον 1ο;

Α,μπραβο. cool.gif
Air Kef
Και τι περιμενες να πει ρε;Πως είναι θεά και η πιο ομορφη από όλες;

Κιρα οε.
jois21
6 σελιδες και ακομα να δω ωραιοτερη φωτο της Κιρας απ' αυτη.



Προς το παρον βρηκα αυτο. Οταν βρω και αυτο που λεω παραπανω θα το ανεβασω...
novykh
Πάμε ρε jois21...!!!!
Μαζί θα βγάλουμε τη Σκάρλετ ΠΡΩΤΗ!!!

Click to view attachment

Δεν είναι κ@^λα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; biggrin.gif 41.gif
Air Kef
Αναφερεσαι στα μαυρα;
Που να την δεις και γυμνη.. 24.gif tongue.gif

Στο στηθος χάνει αλλά τι να κάνουμε...Έχουμε πει πως η Κιρα είναι η πιο φυσιολογικα ομορφη γυναικα του κοσμου..

Όσο για τις φωτο το κοινο έχει αποφασίσει..

Να σου πω..Η κοπέλα κάνει διαφήμηση σε σκιες και λοιπα καλληντικα;

Σαν την Ελλαδα θα βγει κι η Σκαρλετ.Πρωτη στις καρδιες σας! 24.gif tongue.gif
jois21
Ναι, παιζει 2 διαφημησεις της L'oreal.

Την πηραν αφου ανακυρηχτηκε 1η σε φυσικη ομορφια γυναικα στο χολιγουντ τα τελευταια χρονια(2η η Winslet, 3η η K.J. Jones). Eλπιζω να μη θες πηγη και γιαυτο...

A, ξεχασα το FHM (ξενο, οχι Ελλαδας φυσικα...).

Ειδες οι ατιμοι, τιποτα δε ξερουν. icon_drunk.gif

QUOTE
Δεν είναι κ@^λα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


ΕΙΝΑΙ!!
Air Kef
QUOTE
Την πηραν αφου ανακυρηχτηκε 1η σε φυσικη ομορφια γυναικα στο χολιγουντ τα τελευταια χρονια(2η η Winslet, 3η η K.J. Jones).



Καταλαβα τι διαγωνισμος ήταν αυτός..

Οσο για του FHM:Αυτοι βγάζουν 4η την Τζεσικα Σιμσον θα μας κουφανεις;;;Μου έφυγε το ποντικι απο τα χέρια!

Περαστε την Αλμπα πρωτα και μετα τα λεμε..
liolias
Jessica Alba και τα μυαλα στα καγκελα!!
jois21
QUOTE(Air Kef @ Sep 7 2006, 06:22 AM) *
Καταλαβα τι διαγωνισμος ήταν αυτός..


Actress SCARLETT JOHANSSON has been named Hollywood's most natural beauty by a new survey of make-up artists. The 21-year-old MATCH POINT star was praised for her luminous skin and luscious pout. TITANIC star KATE WINSLET was second and CATHERINE ZETA-JONES came in third in the poll of members of the National Association Of Screen Make-Up Artists And Hairdressers.

Τελικα αυτοι οι "National Association Of Screen Make-Up Artists And Hairdressers" πρεπει να ειναι εντελως αμπαλοι, ασχετοι απο ομορφια και στιλ...

Αλλα τι λεω; Basket Forum.gr Polls RULE wav.gif
Air Kef
Με τα λίγα Αγγλικά που ξερεις θα καταλάβεις πως την επέλεξαν για το δέρμα της και τα χείλη της ( ; )..

Κοιτα τον δεύτερο και τον τρίτο να καταλάβειες ποιες κέρδισε.

Άσε που πιστέυω πως αρσενικά μεταξύ 15 χρονών και 30+ μπορουν να κρίνουν καλυτερα μια γυναικα,από ότι άλλες γυναικες ηλικιας 40+..
jois21
QUOTE(Air Kef @ Sep 7 2006, 09:11 PM) *
Άσε που πιστέυω πως αρσενικά μεταξύ 15 χρονών και 30+ μπορουν να κρίνουν καλυτερα μια γυναικα,από ότι άλλες γυναικες ηλικιας 40+..

Δικαιωνεις τοτε τους ψηφοφορους του FHM που πριν καταδικασες. icon_wave.gif

Υ.Γ.ξεχασες και τους 30αρηδες γκει laugh.gif
Air Kef
QUOTE
Υ.Γ.ξεχασες και τους 30αρηδες γκει



????


Από το Αμεριακανικό FHM δεν έχω και πολλές απαιτήσεις.
jois21
QUOTE(Air Kef @ Sep 8 2006, 05:19 AM) *
????

Tης επιτροπης...
Alexmei
εγώ ξέρω ότι και οι δύο είναι κουκλάρες!!!! αλλά Keira rulezzzzzzzzzz
Kobe
Ωπα ωπα..

αν κ οφτοπικ (20-25)



συνεχιστε τωρα την μυζερη κουβεντουλα σας laugh.gif
masterjcy




icon_wave.gif
liolias
Kobe εχεις δικιο!!eva mendes ολα τα λεφτα!!
FANISTELROOY
Scarlett rulzzzzzz

Ade kai 1h siga siga...
Air Kef
Για καλό σας έγραψα ρε;;

Κάτσε γιατί μειώθηκε η διαφορα...


Click to view attachment


Click to view attachment

Υπάρχουν κι άλλες στην σελίδα 3,που έπαιξαν καταλυτικο ρόλο για την πρωτια..

Όσο για Έβα Μέντες και την άλλη την σχιστομάτα.Η Έβα ειδικά λέει αλλα εντάξει.Όχι και δίπλα στην Κίρα και την Σκαρλετ.
Για την σχιστομάτα άστα..
Pierce
in jessica alba we trust
liolias
Βαλτε και καμια καλη foto καμιας μαυρουλας.Εχουν και αυτες τα χαρισματα τους!!
thrylos7
QUOTE
Βαλτε και καμια καλη foto καμιας μαυρουλας.Εχουν και αυτες τα χαρισματα τους!!


Ας κρατήσουμε λίγο τα προσχήματα! Εννοείται πως ο "διαγωνισμός" είναι ανάμεσα σε συγκεκριμένες κοπέλες(γι' αυτό και "δικαιολογώ" τις φωτογραφίες τους)...
Το να βάζουμε όμως όποια θεωρούμε ωραία κτλ... μπορεί να οδηγήσει αλλού(έχουμε και ανήλικα εδώ).
Αυτή είναι η άποψή μου...

Μαζί με τ' ότι οι φώτο του Air είναι οι καλύτερες γιατί πολύ απλά έχουν την καλύτερη! biggrin.gif
Air Kef
Yeah baby.. wink.gif
FANISTELROOY
Ασε ρε ΚΕΦ!
Σκαρλετ φορ εβερ ρε φιλε!
Δες την ψηφοφορια του FHM και θα καταλαβεις..
Ετσι ρε jois??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.