Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ψηφιστε τον καλυτερο shooting Guard!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Pages: 1, 2, 3
Das Kapital
Ας ψηφισουμε για τον καλυτερο σουτινγκ γκαρντ του ΝΒΑ.Επισης αναγκαστηκα να βαλω καποιους παιχτες που δε θα εβαζα σε αυτο το πολλ αλλα αναγκαστηκα να τους βαλω συμφωνα με αυτα που ειπαν καποιοι (χωρις να εννοω κατι ,και καλα εκαναν οτι θελει ψηφιζει ο καθενας) στο προηγουμενο πολλ


ΚΑΛΗ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ



Ας ψηφισω εγω πρωτος... Λοιπον Ντουειν Ουειντ ,πολυ απλα ειναι ο αγαπημενος μου παιχτης μετα το Λεμπρον και ειναι το μελλον του ΝΒΑ με καποιους αλλους!!!
kop-13
NBAholic
Μαντέψτε (warning: shocking!):

http://www.olymbos.org/apokria/
Pantel
καλύτερο θεωρώ τον Dwayne Wade αλλά αγαπημένος λόγω στυλ,μου αρέσει η φάτσα του,κλπ γενικά αυτός που γουστάρω να βλέπω να παίζει είναι ο Vince Carter
grigoris
Δύσκολη απόφαση γιατί όλοι στη λίστα είναι από πολύ καλοί ως εξαιρετικοί παίχτες.Όμως (αν και δεν είναι ο αγαπημένος μου) θα ψηφίσω τον Κόμπι γιατί παρ'όλο τον εγωισμό του δείχνει κατά καιρούς πως μπορεί να κάνει τα πάντα μέσα στο παρκέ και όχι μόνο να σκοράρει.Ομολογώ πάντως πως η επιλογή μου έγινε με πολύ μικρή διαφορά από τον Ουέιντ..........
kostasvc15
QUOTE(Pantel @ Mar 24 2007, 05:47 AM) *
καλύτερο θεωρώ τον Dwayne Wade αλλά αγαπημένος λόγω στυλ,μου αρέσει η φάτσα του,κλπ γενικά αυτός που γουστάρω να βλέπω να παίζει είναι ο Vince Carter

Μαζι σου αδερφε! biggrin.gif και εγω Βινς.Περιμενουμε τον Λιολια τωρα.
dizzy_fingers
Είμαι σίγουρος ότι στη συγκεκριμένη ψηφοφορία δε θα φύγει κανείς παραπάνω από 5 ψήφους πίσω από τον δεύτερο.
Δεν υπάρχει διάκριση ανάμεσα σε όλους αυτούς τους εξωπραγματικούς παίχτες.

Από προσωπική προτίμηση ψήφισα Wade.
kostasvc15
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 25 2007, 11:44 AM) *
Είμαι σίγουρος ότι στη συγκεκριμένη ψηφοφορία δε θα φύγει κανείς παραπάνω από 5 ψήφους πίσω από τον δεύτερο.
Δεν υπάρχει διάκριση ανάμεσα σε όλους αυτούς τους εξωπραγματικούς παίχτες.

Από προσωπική προτίμηση ψήφισα Wade.

Οντως ο ενας ειναι καλυτερος απο τον αλλο!
Με κορυφαιο το Βινς tongue.gif
Hayate
Αν και δεν είναι ο καλύτερος θα τον ψηφίσω γιατί μου αρέσει πολύ και πιστεύω οτι έχει μέλλον!!
+1 Ben Gordon
Das Kapital
Ρε παιδια γιατι δε ψηφιζετε? Η συμμετοχη στο προηγουμενο πολλ ηταν πολυ μεγαλυτερη!!!
Gravedigger
Να σου πω γιατί δν ψηφίζουμε...Γιατί δν ξέρουμε ποιον να πρωτοψηφίσουμε...!Εγώ ήμουν ανάμεσα σε 5 αλλά τελικά επέλεξα Wade!
Anaz
Hμουν αναμεσα σε Κομπε και Βινς αλλα τελικα επέλεξα τον πρωτο παρ'ότι ο Καρτερ ειναι σαφως πιο αγαπημενος..

Ιδιαιτερη μνεια παντως στον Ρεντ!Τον γουσταρω πολύ,ειδικα αυτο το αριστερο σουτ... 77.gif
Zmac
QUOTE(Hayate @ Mar 25 2007, 06:06 PM) *
Αν και δεν είναι ο καλύτερος θα τον ψηφίσω γιατί μου αρέσει πολύ και πιστεύω οτι έχει μέλλον!!
+1 Ben Gordon


Απο πλευρας Sg ψηφιζω Κομπι γιατι ειναι το Παρελθον,το Παρον και το Μελλον
Das Kapital
QUOTE(Zmac @ Mar 26 2007, 05:39 PM) *


Ρε συ θα μας παρουν με τις πετρες με το Μπαρκλει και το Μπαβετα!! tongue.gif biggrin.gif
Zmac
QUOTE(lebron15 @ Mar 26 2007, 05:57 PM) *
Ρε συ θα μας παρουν με τις πετρες με το Μπαρκλει και το Μπαβετα!! tongue.gif biggrin.gif


Δεν πειραζει ηταν για φιλανθρωπικο σκοπο!!!! 65.gif
NBAholic
QUOTE
Απο πλευρας Sg ψηφιζω Κομπι γιατι ειναι το Παρελθον,το Παρον και το Μελλον


Καλύτερα να πεις μόνο το παρόν και για το μέλλον βλέπουμε...Το παρελθόν ήταν οι Γουεστ-Τζόρνταν.

Όπως περίμενα, υπάρχει κόντρα μεταξύ Κόμπι-Γουέιντ, με τους υπόλοιπους να παίρνουν τιμητικές ψήφους.

Μια ψήφος στο Μανού; Θα πρέπει να είναι ο Γιώργος Συρίγος αυτός που τον ψήφισε...Ή μήπως ο Air Kef;
dizzy_fingers
Εμένα μου κάνει εντύπωση που με τόσους φαν του Κάρτερ ο τύπος έχει μαζέψει μόνο 1 ψήφο.

Ο liolias μόνο θα γραφόταν με 5 διαφορετικούς λογαριασμούς για να ψηφίσει και να τον ανεβάσει tongue.gif.
kostasvc15
Οντως εχεις δικιο,εχουμε πολλους φαν (εγω που του εδωσα τη ψηφο, icon_wave.gif λιολιας,αναζ,παντελ κ.α.).Κατι ειχε πει ο Λιολιας για ενα φαν κλαμπ του Βινς rolleyes.gif Για αντε να τον ψηφιζουμε,μια ζωη αδικειται ο Καρτερ huh.gif sad-smiley-009.gif
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Mar 27 2007, 10:27 PM) *
Οντως εχεις δικιο,εχουμε πολλους φαν (εγω που του εδωσα τη ψηφο, icon_wave.gif λιολιας,αναζ,παντελ κ.α.).Κατι ειχε πει ο Λιολιας για ενα φαν κλαμπ του Βινς rolleyes.gif Για αντε να τον ψηφιζουμε,μια ζωη αδικειται ο Καρτερ huh.gif sad-smiley-009.gif


Εγω παντως μια ψηφο βλεπω!!! Που ειναι οι αλλοι? τι ψηφισαν?
Pierce
παιδια σορυ αλλα εχετε μπλεξει τα μπουτια σας με αυτες τις ψηφοφοριες. απο ποτε παιζει sg o carter o mcgrady kai o pierce?

εκτος αυτου αν θα θελατε να γινει σωστα η ψηφοφορια (και πολυ πιο αντικειμενικη) και να βγουν στρωτα οι 3 πενταδες θα επρεπε να γινει με point system και οχι ο καθενας να δινει απο ενα ψηφο γιατι ετσι πολυ απλα δεν θα βγουν καν 3 πενταδες
για παραδειγμα στην συγκεκριμενη θεση εχει 9 ο βιαστης και 6 ο free throw guy. και ισοβαθμουν στη μια (!!) ψηφο 5 παιχτες
εκ των οποιων καποιοι εχουν παρει ψηφο και στις δυο κατηγοριες που εχουν μπει!! (βλ arenas)
Das Kapital
QUOTE(pierce21 @ Mar 28 2007, 07:11 PM) *
παιδια σορυ αλλα εχετε μπλεξει τα μπουτια σας με αυτες τις ψηφοφοριες. απο ποτε παιζει sg o carter o mcgrady kai o pierce?

εκτος αυτου αν θα θελατε να γινει σωστα η ψηφοφορια (και πολυ πιο αντικειμενικη) και να βγουν στρωτα οι 3 πενταδες θα επρεπε να γινει με point system και οχι ο καθενας να δινει απο ενα ψηφο γιατι ετσι πολυ απλα δεν θα βγουν καν 3 πενταδες
για παραδειγμα στην συγκεκριμενη θεση εχει 9 ο βιαστης και 6 ο free throw guy. και ισοβαθμουν στη μια (!!) ψηφο 5 παιχτες
εκ των οποιων καποιοι εχουν παρει ψηφο και στις δυο κατηγοριες που εχουν μπει!! (βλ arenas)



Γιατι τι θεση παιζουν?? blink.gif
Pierce
προφανως και παιζουν sf...
Das Kapital
QUOTE(pierce21 @ Mar 28 2007, 07:28 PM) *
προφανως και παιζουν sf...


Δε θα διαφωνησω!!! Αλλα η καθαρη τους θεση σουτινγκ γκαρντ δεν ειναι?
Pierce
οχι η κανονικη τους θεση ειναι 3 .τεσπα δεν θα πλακωθουμε για αυτο . αλλου ειναι η ενσταση μου. στον τροπο διεξαγωγης της ψηφοφοριας. ο τροπος θα επρεπε να ειναι σαν και αυτον που χρησιμοποιηθηκε για το τοπ50 ολων των εποχων που προσπαθησαμε να φτιαξουμε...
με αυτο το τροπο η πλειοψηφια των παικτων αδικειται . ειναι σαν να βλεπω μπροστα μου τι εχει να γινει στο pf.
πρωτος σε ψηφους ο αμαρε δευτερος ο ντιρκ και τριτος ο χαουαρντ αν παρει κανεναν ψηφο....
Das Kapital
QUOTE(pierce21 @ Mar 28 2007, 07:40 PM) *
οχι η κανονικη τους θεση ειναι 3 .τεσπα δεν θα πλακωθουμε για αυτο . αλλου ειναι η ενσταση μου. στον τροπο διεξαγωγης της ψηφοφοριας. ο τροπος θα επρεπε να ειναι σαν και αυτον που χρησιμοποιηθηκε για το τοπ50 ολων των εποχων που προσπαθησαμε να φτιαξουμε...
με αυτο το τροπο η πλειοψηφια των παικτων αδικειται . ειναι σαν να βλεπω μπροστα μου τι εχει να γινει στο pf.
πρωτος σε ψηφους ο αμαρε δευτερος ο ντιρκ και τριτος ο χαουαρντ αν παρει κανεναν ψηφο....


Λοιπον εγω λεω να συνεχισουμε να ψηφιζουμε μεχρι τους σεντερ και στο τελος οι 5 πρωτοι μονο θα εχουν το δικαιωμα να ψηφιστουν!!! για να μην βαλει κανεις κανεναν κουφο!!! Τι λες? Μετραει η γνωμη σου
NBAholic
Μπορούμε φυσικά να το κάνουμε όπως ο Πιρς, απλώς δε νομίζω να γίνεται με "ζωντανό poll", όπως αυτό. Βεβαίως, δε θα κουραστεί και κανείς αν, αντί να πατήσει ένα πλήκτρο, γράψει 10 ονόματα.
Das Kapital
QUOTE(NBAholic @ Mar 28 2007, 09:13 PM) *
Μπορούμε φυσικά να το κάνουμε όπως ο Πιρς, απλώς δε νομίζω να γίνεται με "ζωντανό poll", όπως αυτό. Βεβαίως, δε θα κουραστεί και κανείς αν, αντί να πατήσει ένα πλήκτρο, γράψει 10 ονόματα.



Οχι ρε..... Θα περασουν οι 5 πρωτοι απο καθε ψηφοφορια και μετα θα κανουμε τις λιστες με βασει τους 5 πρωτους!!! οκ? Συμφωνειτε?
Pierce
sounds good to me .... wink.gif biggrin.gif
Pierce
μια για τον βιαστη απο εμενα.... οι 51ppg που εχει την τελευταια εβδομαδα μου φτανουν... tongue.gif
iverson
nba-sm.gif denv1-sm.gif ego pali psifizo iverson apla giati einai nomizo apo toys kaliterous paixtes olon ton epoxon kai einai o agapimenos mou paixtis. a nai asxeto pos bazo eikonidio sti onoma mou?
Das Kapital
Φιλε καλα ποστ!!! Μη γραφεις μς γκρικλις οκ?
NBAholic
Γεια σου, Iverson.

Πήγαινε στο My controls--> Personal Profile--> Edit Avatar Settings και βάλε τη διεύθυνση του avatar σου.
iverson
α
iverson
συγγνώμη παιδιά μετά είδα για τα γκρίκλις στο μήνυμα ευχαριστώ για τη βοήθεια
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Mar 28 2007, 04:11 PM) *
παιδια σορυ αλλα εχετε μπλεξει τα μπουτια σας με αυτες τις ψηφοφοριες. απο ποτε παιζει sg o carter o mcgrady kai o pierce?

Οντως η κανονικη τους θεση ειναι σ.φοργουορντ αλλα τελευταια νομιζω παιζουν σαν σ.γκαρντ.Για τον Καρτερ ειμαι σιγουρος δλδ γιατι σ.φοργουορντ ειναι ο Τζεφερσον και γιατι στο ολ σταρ γκειμ ψηφιστηκε για γκαρντ γμτ.(αλλιως θα ηταν βασικος).3αρι στους Σελτικς δεν ειναι ο Αλ Τζεφερσον;
QUOTE(iverson @ Mar 28 2007, 07:56 PM) *

Καλως ηρθες Αλλεν! smiley.gif
thrylos7
huh.gif (Δεν προειδοποιείτε κιόλας...)

Θα πω Kobe για Νο. 1
Gravedigger
O Αll Jefferson επαίζει 4-5...
liolias
Ρε μονο δυο ψηφους ο Carter????????
kostasvc15
QUOTE(liolias @ Apr 2 2007, 01:36 PM) *
Ρε μονο δυο ψηφους ο Carter????????

Ασε Λιολια...μην αρχισουμε παλι τα ιδια...Που θα παει;Δεν θα βαλουν μυαλο; tongue.gif
(Για οσους δεν το καταβαλαν,ψαξτε να βρειτε το πρωτο μου ποστ) 69.gif
Van_prentzi
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 2 2007, 02:16 PM) *
Ασε Λιολια...μην αρχισουμε παλι τα ιδια...Που θα παει;Δεν θα βαλουν μυαλο; tongue.gif
(Για οσους δεν το καταβαλαν,ψαξτε να βρειτε το πρωτο μου ποστ) 69.gif


Sorry κι όλας, αλλά και οι 2 ψήφοι πολλοί του πέφτουν....
Στη λίστα υπάρχουν τουλάχιστον 6 ανωτεροί του, να μη πω 7 19.gif
kostasvc15
ΟΚ γνωμη σου smile.gif ,αλλα για πες τους αυτους τους 7.
Van_prentzi
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 3 2007, 11:10 PM) *
ΟΚ γνωμη σου smile.gif ,αλλα για πες τους αυτους τους 7.


Τελικά δίκιο έχεις.6 είναι γιατί ο Pierce είναι "3".
Έχουμε και λέμε
Κobe (ο καλύτερος)
Wade (το Νο2)
ΜcGrady (ξαδερφάκι.....αλλά καλύτερος)
Ιverson (κοντός αλλά θαυματουργός)
Αrenas ( πολυβόλο)
Allen (ο πιο κλασικός shooting guard)

Ο Vince όμως....είναι όνειρο να τον βλέπεις!!!!
kostasvc15
QUOTE(Van_prentzi @ Apr 4 2007, 07:32 AM) *
Τελικά δίκιο έχεις.6 είναι γιατί ο Pierce είναι "3".
Έχουμε και λέμε
Κobe (ο καλύτερος)
Wade (το Νο2)
ΜcGrady (ξαδερφάκι.....αλλά καλύτερος)
Ιverson (κοντός αλλά θαυματουργός)
Αrenas ( πολυβόλο)
Allen (ο πιο κλασικός shooting guard)

Ο Vince όμως....είναι όνειρο να τον βλέπεις!!!!

Με απογοητευσες!Δεν το περιμενα απο σενα. tongue.gif
Ισως ομως ο Καρτερ πρεπει να παρει σε κανενα αγωνα καμια 60αρια σουτ ωστε να βαλει 60 ποντους και να παρει πισω το χαμενο εδαφος(μιλαω για τη γνωμη που εχουν για αυτον,πια).Ακου εκει 6ος! biggrin.gif
Παντως οτι ειναι ονειρο,ειναι.Το καλυτερο ονειρο!
Van_prentzi
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 4 2007, 09:57 AM) *
Με απογοητευσες!Δεν το περιμενα απο σενα. tongue.gif
Ισως ομως ο Καρτερ πρεπει να παρει σε κανενα αγωνα καμια 60αρια σουτ ωστε να βαλει 60 ποντους και να παρει πισω το χαμενο εδαφος(μιλαω για τη γνωμη που εχουν για αυτον,πια).Ακου εκει 6ος! biggrin.gif
Παντως οτι ειναι ονειρο,ειναι.Το καλυτερο ονειρο!


Λες να επηρεάστηκα απο το γεγονός οτι παίζει στους Nets και οχι στους Knicks;;;;;;; 19.gif
kostasvc15
QUOTE(Van_prentzi @ Apr 4 2007, 10:48 AM) *
Λες να επηρεάστηκα απο το γεγονός οτι παίζει στους Nets και οχι στους Knicks;;;;;;; 19.gif

Μην γελας γιατι αν επαιζε στους Νικς,οι Νικς μπορει και να βρισκοντουσαν στη 2η-3η θεση της ανατολης!
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 5 2007, 12:38 AM) *
Μην γελας γιατι αν επαιζε στους Νικς,οι Νικς μπορει και να βρισκοντουσαν στη 2η-3η θεση της ανατολης!


Ποιος ξερει? Παντως αυτη η φανελα δε του παει!!! Ο Πτεροσαυρος εχει αφησει σημαδι πανω του!!!
saou
Κοbe ψήφισα και γω... Παρόλο που υπάρχει πολύς συναγωνισμός πιστεύω ότι ο Bryant (παρόλο που δεν τον πάω ιδιαίτερα ούτε Lakers είμαι) είναι μακράν ο πληρέστερος όλων και όπως απέδειξε φέτος μπορεί όποτε θέλει να βάλει όσους πόντους θέλει, όπως θέλει.
Air Kef
QUOTE(NBAholic)
Μια ψήφος στο Μανού; Θα πρέπει να είναι ο Γιώργος Συρίγος αυτός που τον ψήφισε...Ή μήπως ο Air Kef;


3 ψήφους ο Μανου,η 3η ηταν δικη μου!Ποιοι ειναι οι αλλοι 2 ρε να κανουμε κλαμπ; rolleyes.gif
Θα ψήφιζε κι ο Καιζερ αν ειχατε βαλει τον Ουειντ στο ασσο..! tongue.gif
liolias
QUOTE(lebron15 @ Apr 5 2007, 12:45 AM) *
Ποιος ξερει? Παντως αυτη η φανελα δε του παει!!! Ο Πτεροσαυρος εχει αφησει σημαδι πανω του!!!


Το εχει αφησει και για τα καλα μαλιστα.. Αχ και να γυριζε πισω..
Das Kapital
QUOTE(liolias @ Apr 11 2007, 11:40 PM) *
Το εχει αφησει και για τα καλα μαλιστα.. Αχ και να γυριζε πισω..


Θα γυρισει!!! Αληθεια ποτε τελειωνει το συμβολαιο του?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.