Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια Final 4 Βαρκελωνης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3
Gio13
Re paidia,kaneis den exei 1 eisitirio gia to Final Four?
Opoios exei,as epikoinwnisei mazi mou parakalw!
Euxaristw.
pro09
xreiazomai episis eisitiria 4 8elw alla osa exete kala einai .... steilte m pm
arno
λυπαμαι τα δικα μου εισιτηρια εχουν πουληθει
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Gio13
Opote logika den iparxoun alla diathesima eisitiria edw,etsi???
Opoios endiaferetai pantws na poulisei,as steilei pm.
Euxaristw!
sarounas
Μήπως έχει παραλάβει κανείς τα εισιτήρια του?
Υπάρχει κάποια νεότερη πληροφορία για το πότε θα μας αποσταλούν τα εισιτήρια από την euroleague?
Όταν τα κλείσαμε μας έλεγαν ότι θα είναι στα χέρια μας μέχρι της 25 Απριλίου αλλά πλην μιας ανακοίνωσης για το πρόγραμμα του τριημέρου δεν έχουν στείλει κάτι άλλο σχετικό.
Με απασχολεί γιατί θέλω να πάω μία εβδομάδα πριν στην Βαρκελώνη και φοβάμαι μην τυχόν έχουν σκοπό να μας τα στείλουν αρχές Μαίου….

βέβαια υπάρχει και το εξής από το site

6.The Tickets will be sent by April 20, 2011 the latest. Courier shipments should take a maximum of 3 working days to reach the final destination. The purchaser will receive a printable receipt once the payment has been processed.

μήπως κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω?
cverde
QUOTE (panos_1981 @ Apr 2 2011, 16:39 ) *
ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ F4.ΤΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 370+7,5 ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟ ΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΜΩΒ ΘΕΣΕΙΣ.ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ EUROLEAGUE.ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ F4.ΤΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 370+7,5 ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟ ΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΜΩΒ ΘΕΣΕΙΣ.ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ EUROLEAGUE.ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

PEDIA XRIAZOME TRIA EISITIRIA AMESA OPIOS ENDIAFERETE NA TA POULISI AS EPIKINONISI MAZI MOU GIATI TA PLIRONO AMESA AN IPARXOUN DIATHESIMA SAS EFXARISTO POLI
saou
Διαθέσιμο ένα εισιτήριο των 240. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει.
twilight
QUOTE (saou @ Apr 13 2011, 00:41 ) *
Διαθέσιμο ένα εισιτήριο των 240. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει.


Καλησπερα μας ενδιαφερει το συγκεκριμενο στην συγκεκριμενη τιμη

θα προσπαθησουμε να στειλουμε πμ απο εδω.

Ενδιαφερομαστε ΑΜΕΣΑ για δυο (2) εισιτηρια (Συνολικά) για το final four 2011 σε pc3 (295) ή pc4 (240) ή οτιδηποτε προκυψει διαθεσιμο κ εφικτο.

Ευχαριστω
athapap
QUOTE(saou @ Apr 13 2011, 00:41 ) *
Διαθέσιμο ένα εισιτήριο των 240. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει.

φιλε μου ενδιαφερομε σου εχω στειλι pm
palamakidas
QUOTE (saou @ Apr 13 2011, 00:41 ) *
Διαθέσιμο ένα εισιτήριο των 240. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει.



file m k gw endiaferomai..
s xw steilei pm.tsekare to k m les..
GMlls
μα καλά...έχετε ακόμα εισιτήρια; αυτός ο έρμος ο kolokotronis που ζητάει ένα τόσες μέρες δεν μπορεί κάποιος να του δώσει;
kolokotronis
QUOTE(GMlls @ Apr 13 2011, 23:01 ) *
μα καλά...έχετε ακόμα εισιτήρια; αυτός ο έρμος ο kolokotronis που ζητάει ένα τόσες μέρες δεν μπορεί κάποιος να του δώσει;

Άσε ρε φίλε, βρήκα μέσω internet, ένα άγνωστο που είχε 2 εισητήρια των 240 ευρώ και μου ζήταγε ακατέβαστα 400 για το καθένα...
Του είπα να το κάνουμε 350 και έλεγε ότι έτσι κι αλλιώς θα βρει να τα δώσει.
Αρνήθηκα βέβαια.
Και δεν είναι φυσικά για τα 100 επιπλέον ευρώ, αλλά για το γαμώτο.
Θα βρω έξω από το γήπεδο.
Στο βερολίνο που πήγα πουλάγανε μέχρι τελευταία στιγμή τα φθηνότερα μάλιστα.
Και αν σταθώ τόσο άτυχος και δεν βρω για τον ημιτελικό, για τον τελικό (αν κερδίσουμε smile.gif δεν υπάρχει περίπτωση να μην βρω.
Άσε που θα υπάρχουν ένα σωρό καταλανοί που θα έχουν εισητήρια για σπρώξιμο.
Σίγουρα πάρα πολλοί οπαδοί της μπαρτσελόνα θα έχουν για να δώσουν.
saou
Το δωσα το εισιτήριο παιδιά.
leonkalf
Αν έχει κάποιος 2 εισιτήρια για το F4, ας μου στείλει ένα πμ.

Τα θέλουν 2 φίλοι μου.

Ευχαριστώ
raghel7
κι εγώ τα ΄δωσα.....εκτός και αν τα βάλω σε κανένα e-bay για παζάρεμα...χαχα
xristos_metal
Οι Ισραηλινοι παντως εχουν κανει μεγαλοι ζημια, δινουν πολλα λεφτα και δυσκολα μπορουμε να τους ανταγωνιστουμε. Πιστευω και εξω απο το γηπεδο θα τα φανε ολα πριν το παρουμε χαμπαρι.
billaras60
παιδια 2 εισητηρια ψαχνω απεγνωσμενα!! οποιος εχει να δωσει η ξερει που μπορω να βρω ας στειλει ενα πμ.
ευχαριστω
kolokotronis
Γεια σας παιδιά.
Η πιθανότηυτα να έχεις εισητήριο στο Pc6 (125 euro) και να μπεις στο PC5 (160 euro) λέτε να παίζει?
Στο βερολίνο είχα μπει σε άλλη θύρα (με δυσκολία και παρακάλι βέβαια) και το εισητήτιό μου ήταν πιο ακριβό από την θύρα που μπήκα.

Παρ'όλα αυτά, ξέρει κανείς αν από το PC6 (ψηλά-πίσω από μπασκέτα) βλέπεις καλά ή χρειάζεσαι κυάλια?

Ευχαριστώ.
xristos_metal
Ειναι οι χειροτερες θεσεις αυτες. Να παρεις μονο αν ειναι στη τιμη του εισητηριο αλλιως δεν αξιζει.
twilight
Μιας και πηγε 20 ο μηνας ας κανουμε αλλη 1 προσπαθεια ακομα.

Ψαχνουμε δυο (2) εισιτηρια ΣΥΝΟΛΟ για το Final Four σε pc3 ή pc4 (295 E ή 240 Ε) ή εναλλακτικα οτι υπαρχει διαθεσιμο μεχρι λιγο παραπανω απο αυτες τις τιμες (pc3 Ext 340 E)

** Εννοειται θα καλυφτει και το COURIER **

Θα ειμαστε και τις μερες του Πασχα για επικοινωνια και παρακαλειται ΑΜΕΣΑ οποιος/α εχει στην κατοχη του να επικοινωνησει με pm CLICK ΕΔΩ

Ευχαριστω και καλες γιορτες σε ολους (αν και για μερικους δεν το βλεπω να ειναι)
cverde
Ena monon eisitirio ton 340 gia tin varkeloni xriazome opios exei bori na mou stili PM i pliromi AMESI......
Sas efxaristo.............
cverde
QUOTE (lestos @ Apr 20 2011, 19:15 ) *
εχω ενα εισιτηριο.οποιος θελει ασ μου στειλει πμ

me endiaferi amesa epikinonise mazi mou na to agoraso.
efxaristo
andreasant
Eνα εισιτηριο διαθεσιμο για το final 4 στη κατηγορια PC-1.

Οποιος ενδιαφερεται pm.

Ευχαριστω
PENTASTEROS13
Psaxnw ena eisitirio PC4 I PC5 i PC6.epikoinwniste minima i email asfalwsmisa@yahoo.gr

kolokotronis
QUOTE(xristos_metal @ Apr 20 2011, 13:02 ) *
Ειναι οι χειροτερες θεσεις αυτες. Να παρεις μονο αν ειναι στη τιμη του εισητηριο αλλιως δεν αξιζει.

Ευχαριστώ που μου απάντησες.

Το ερώτημα είναι θα βλέπω τίποτα ή θα θέλω κυάλια??
str
QUOTE(kolokotronis @ Apr 21 2011, 04:12 ) *
Ευχαριστώ που μου απάντησες.

Το ερώτημα είναι θα βλέπω τίποτα ή θα θέλω κυάλια??



θα βλεπεις ..εγω στο βερολινο ημουν στην αντιστοιχη θεση και δεν ειχα κανενα προβλημα...εξαλλου σε τετοια ματσ σε παρασερνει τοσο η ατμοσφαιρα που και απ εξω να κατσεις δεν θα καταλαβεις διαφορα... smiley.gif smiley.gif
raghel7
QUOTE(kolokotronis @ Apr 20 2011, 01:28 ) *
Γεια σας παιδιά.
Η πιθανότηυτα να έχεις εισητήριο στο Pc6 (125 euro) και να μπεις στο PC5 (160 euro) λέτε να παίζει?
Στο βερολίνο είχα μπει σε άλλη θύρα (με δυσκολία και παρακάλι βέβαια) και το εισητήτιό μου ήταν πιο ακριβό από την θύρα που μπήκα.

Παρ'όλα αυτά, ξέρει κανείς αν από το PC6 (ψηλά-πίσω από μπασκέτα) βλέπεις καλά ή χρειάζεσαι κυάλια?

Ευχαριστώ.


Βλέπεις μια χαρά....εξαρτάται φυσικά πόσο καλά θες να βλέπεις.....είναι έτσι φτιαγμένο το γήπεδο που δεν εχεις πρόβλημα όπου κ να είσαι....είναι σαν να κάθεσαι ΟΑΚΑ στο ανω διάζωμα κάτω κάτω..μια χαρά δλδ
alabamas_13
QUOTE (raghel7 @ Apr 21 2011, 12:39 ) *
Βλέπεις μια χαρά....εξαρτάται φυσικά πόσο καλά θες να βλέπεις.....είναι έτσι φτιαγμένο το γήπεδο που δεν εχεις πρόβλημα όπου κ να είσαι....είναι σαν να κάθεσαι ΟΑΚΑ στο ανω διάζωμα κάτω κάτω..μια χαρά δλδ

εχεις παει στο γηπεδο ή το λες ετσι γενικα???
pro09
xreiazomai eisitiria !!!!!!!!!!!!! kapios re paidia ??? pm me
dekatostritos
paidia opoios poulaei eishthria na mou steilei pm.
twilight
Ψαχνουμε ΑΜΕΣΑ δυο (2) εισιτηρια ΣΥΝΟΛΟ για το Final Four.

Οποιος εχει ας επικοινωνησει ΑΜΕΣΑ CLICK here
vasilsal
Παιδια έχω διαθέσιμα 2 εισητήρια για το final 4 της Βαρκελώνης
οποιος ενδιαφέρεται ας στείλει
vasilsal
Παιδι'α καλησπέρα!

Έχω στην διάθεση μου δυο εισητήρια για το final 4 της Βαρκελώνης!

όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm'

ευχαριστώ πολύ
twilight
QUOTE (vasilsal @ Apr 25 2011, 18:17 ) *
Παιδι'α καλησπέρα!

Έχω στην διάθεση μου δυο εισητήρια για το final 4 της Βαρκελώνης!

όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm'

ευχαριστώ πολύ


εχεις πμ (το γραφω και εδω σε περιπτωση που δεν κανεις login να το δεις ως επισκεπτης)

περιμενουμε ΑΜΕΣΑ απαντηση

ευχαριστω
pro09
QUOTE (vasilsal @ Apr 25 2011, 18:17 ) *
Παιδι'α καλησπέρα!

Έχω στην διάθεση μου δυο εισητήρια για το final 4 της Βαρκελώνης!

όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm'

ευχαριστώ πολύ

sou exo steilei kai ego apo tin ora pou ekanes post alla den exeis apadisei :S elpizw na to deis sidoma
nikosde
psaxnw eisitiria e-mail : marinosde@yahoo.gr
kalpakidis panagiotis
ενδιαφερομαι για τα εισητηρια!!6976622225-πανος

QUOTE(andreasant @ Apr 21 2011, 01:50 ) *
Eνα εισιτηριο διαθεσιμο για το final 4 στη κατηγορια PC-1.

Οποιος ενδιαφερεται pm.

Ευχαριστω

ενδιαφερομαι για το εισητηριο!!ποσο ?σε ποια θεση ειναι?6976622225-πανος
kourli
Geia sas,

Endiaferomai kai gia ena eisitirio an yparxei pm
Zaster
εχω 1 εισητήριο προς πώληση.

GKOLEM
QUOTE(vasilsal @ Apr 25 2011, 18:17 ) *
Παιδι'α καλησπέρα!

Έχω στην διάθεση μου δυο εισητήρια για το final 4 της Βαρκελώνης!

όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm'

ευχαριστώ πολύ

εχεις pm
Feran13
θελω δυο εισητηρια για final 4 οποιος εχει ας ποσταρη!
CRAZYBOYY
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ 1 ΕΩΣ 4 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ
ΤΟ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ 6957210175
NKATRIS79@YAHOO.GR
pro09
akoma psaxnw eisitiria ... email : narinn0s321@hotmail.com h apla steilte ena pm
spiros323
εεεμ αν πω και γω οτι ψαχνω θα με βρισετε?? happy.gif
εκλεισα ολο το πακετο με ταξιδιωτικο γραφειο και τωρα μου τα μασανε οτι μπορει να μην βρουν! αν ειναι δυνατον!
αμα υπαρχουν εισητηρια διαθεσιμα απο κανεναν θα ηθελα και γω να μπω στην ουρα! ευχαριστω!
pro09
QUOTE (spiros323 @ Apr 30 2011, 18:10 ) *
εεεμ αν πω και γω οτι ψαχνω θα με βρισετε?? happy.gif
εκλεισα ολο το πακετο με ταξιδιωτικο γραφειο και τωρα μου τα μασανε οτι μπορει να μην βρουν! αν ειναι δυνατον!
αμα υπαρχουν εισητηρια διαθεσιμα απο κανεναν θα ηθελα και γω να μπω στην ουρα! ευχαριστω!

ema kai esi min ta 8eleis ola dika sou ... akou ekei 8es eisitiria tongue.gif stin oura kai oti katsei ego psaxnw edo kai 20 meres alla den ...
panathas20
pedes exw eisitirio tou pana8inaikou gia varkelwni. . .den 8a kataferw na paw. . .opoios endiaferete PM me!!!!
panathas20
pedes exw eisitiro gia to final four. . .einai tou panathinaikou. . .den 8a kataferw na paw. . .opoios endiaferete PM me!!
prasinos13
QUOTE (panathas20 @ May 1 2011, 20:13 ) *
pedes exw eisitiro gia to final four. . .einai tou panathinaikou. . .den 8a kataferw na paw. . .opoios endiaferete PM me!!


Sou exw steilei kai pm! Endiaferomai gia to eishthrio. an mporeis epikoinwnhse suntoma eite edw eite sto mail mou nickandris@hotmail.com gia na to dw kai sigoura! euxaristw.
kostasfaliraki
Καλημέρα,
Έχω κλείσει από Ισπανό 2 εισιτήρια για Βαρκελώνη αλλά το 1 δεν θα το χρειαστώ τελικά. Την ανταλλαγή θα την κάνουμε εκεί πέρα την μέρα του αγώνα. Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει ενα μήνυμα για περισσότερα
raghel7
QUOTE(alabamas_13 @ Apr 21 2011, 20:14 ) *
εχεις παει στο γηπεδο ή το λες ετσι γενικα???


εχω παει
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.