Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια Final 4 Βαρκελωνης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3
makiaveli
QUOTE(kostasfaliraki @ May 2 2011, 10:08 ) *
Καλημέρα,
Έχω κλείσει από Ισπανό 2 εισιτήρια για Βαρκελώνη αλλά το 1 δεν θα το χρειαστώ τελικά. Την ανταλλαγή θα την κάνουμε εκεί πέρα την μέρα του αγώνα. Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει ενα μήνυμα για περισσότερα

Exeis pm wink.gif
prasinos13
QUOTE (kostasfaliraki @ May 2 2011, 11:08 ) *
Καλημέρα,
Έχω κλείσει από Ισπανό 2 εισιτήρια για Βαρκελώνη αλλά το 1 δεν θα το χρειαστώ τελικά. Την ανταλλαγή θα την κάνουμε εκεί πέρα την μέρα του αγώνα. Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει ενα μήνυμα για περισσότερα

Καλημερα αδερφε.Ενδιαφερομαι κι εγω για το εισιτηριο σου.Εχω κλεισει ηδη αεροπορικα και θα ειμαι Ισπανια την Παρασκευη.Το e mail moy einai nickandris@hotmail.com
CRAZYBOYY
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΜΗΜΕΡΩΣΩ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ
ΝKATRIS 79@YAHOO.GR
prasinos13
Kalimera! exw kleisei aeroporika gia Varkelwnh alla den exw eishthrio gia ton agwna! opoios diathetei ena kai dn to thelei gia proswpikh xrhsh as mou steilei pm h sto mail mou nickandris@hotmail.com gia na kanonisoume!
KG_Athens
QUOTE (panathas20 @ May 1 2011, 20:11 ) *
pedes exw eisitirio tou pana8inaikou gia varkelwni. . .den 8a kataferw na paw. . .opoios endiaferete PM me!!!!



Καλησπέρα,
ενδιαφέρομαι.
Έχω κλείσει όλα τα υπόλοιπα και μου λείπει το εισητήριο.
Το email μου eίναι: kyriaki.g@gmail.com
Αναμένω εναγωνίως απάντηση... smile.gif
cverde
QUOTE (makiaveli @ May 2 2011, 11:52 ) *
Exeis pm wink.gif

sou exo stili PM (xaris)
prasinos13
ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ fINAL4!!ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ PM H E MAIL ΣΤΟ NICKANDRIS@HOTMAIL.COM.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
panathas20
[quote name='panathas20' date='May 1 2011, 20:13 ' post='482657']
pedes exw eisitiro gia to final four. . .einai tou panathinaikou. . .den 8a kataferw na paw. . .opoios endiaferete PM me!!
[/quo

pouli8ike efxaristw!!!
Player#7

Καλημέρα,θα παω Βαρκελόνη Πέμπτη πρωϊ και ψαχνω εισητήρια αγώνα,γαιτί είχα κλέισει όλο το πακέτο με ταξιδιωτκό γραφείο και χθες μου είπαν ότι δεν έχουν εισητήρια....
Όποιος έχει εισητήρια για διάθεση να μου στείλει pm.
Ευχαριστώ πολύ!
Πέτρος
vasilsal
τα εισητήρια πουλήθηκαν. ευχαριστώ πολύ
str
QUOTE(Player#7 @ May 3 2011, 11:22 ) *
Καλημέρα,θα παω Βαρκελόνη Πέμπτη πρωϊ και ψαχνω εισητήρια αγώνα,γαιτί είχα κλέισει όλο το πακέτο με ταξιδιωτκό γραφείο και χθες μου είπαν ότι δεν έχουν εισητήρια....
Όποιος έχει εισητήρια για διάθεση να μου στείλει pm.
Ευχαριστώ πολύ!
Πέτρος



δεν μας λες και το πρακτορειο...αν εγραφαν οτι τα εισιτηρια ειναι εξασφαλισμενα και τελικα σε πουλησαν και σε αφησαν ξεκρεμαστο καλο θα ειναι να μαθουμε το ονοματακι τους...
δεν νομιζω οτι κινδυνευει το φορουμ απο τπτ ειδικα εαν εχεις αποδεικτικα στοιχεια(πχ καποιο μαιλ κατι τεσπα) οτι πουλουσαν αερα....
nikefalin
QUOTE(str @ May 3 2011, 12:35 ) *
δεν μας λες και το πρακτορειο...αν εγραφαν οτι τα εισιτηρια ειναι εξασφαλισμενα και τελικα σε πουλησαν και σε αφησαν ξεκρεμαστο καλο θα ειναι να μαθουμε το ονοματακι τους...
δεν νομιζω οτι κινδυνευει το φορουμ απο τπτ ειδικα εαν εχεις αποδεικτικα στοιχεια(πχ καποιο μαιλ κατι τεσπα) οτι πουλουσαν αερα....


ακούστηκε και σε ραδιόφωνο αυτό κι όχι μόνο για ένα συγκεκριμένο πρακτορείο. Αν ισχύει ( ή ισχύσει) θα μιλάμε για την απόλυτη ξεφτίλα.
Player#7
Καλημέρα,θα παω Βαρκελόνη Πέμπτη πρωϊ και ψαχνω εισητήρια αγώνα,γαιτί είχα κλέισει όλο το πακέτο με ταξιδιωτκό γραφείο και χθες μου είπαν ότι δεν έχουν εισητήρια....
Όποιος έχει εισητήρια για διάθεση να μου στείλει pm.
Ευχαριστώ πολύ!
Πέτρος
CRAZYBOYY
ΓΕΙΑ ΣΑΣ
ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ 1 ΕΙΣΗΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ FINAL FOUR ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΙΝΑΙ 2 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΩΣ ΤΙΜΗ 165
Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ 330 ΓΙΑ ΤΑ ΤΑ 2 ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ 'Η 165 ΕΥΡΩ?
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΜΕΣΑ
nkatris79@yahoo.gr 6957210175
makiaveli
Οποιος σκοπευει να πουλησει καποιο εισητηριο επι τοπου εξω απο το γηπεδο ας μου στηλει pm
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.