Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α2 ΕΣΚΑ-Η
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107
saras_13
QUOTE(kleiza @ Feb 14 2013, 15:19 ) *
Δεν την περιμενα την ήττα του Σπόρτιγκ
Ανοιχτή πλέον η απευθείας άνοδος


Θελει δρομο το πρωταθλημα μενουν 9 αγωνιστικες και η οποιαδηποτε προβλεψη εχει ρισκο μην ξεχναμε ότι πριν το τζαμπολ φαβορι για την απευθειας ανοδο ηταν σφηκα,εαπ,πατρεας,αραχωβιτικα και τωρα δικαιοτατα σπορτιγκ και αχαιος 47 μαχονται μονοι τους για τον τιτλο με τους πρωτους να εχουν ακομα ένα μικρο προβαδισμα.

Στα πλειοφ θα παλεψουν να μπουν τρεις απο(σφηκα,εαπ,πατρεας,αραχωβιτικα και ιτιες) ενω ελαχιστες πιθανοτητες εχουν λεχαινα και δικεφαλος.

Για σωτηρια γαληνη.πυρσος,αχαιος σαραβαλιου,ληξουρι και πυργος θα δωσουν μαχη για την παραμονη.
vlammis
QUOTE (saras_13 @ Feb 14 2013, 17:13 ) *
Θελει δρομο το πρωταθλημα μενουν 9 αγωνιστικες και η οποιαδηποτε προβλεψη εχει ρισκο μην ξεχναμε ότι πριν το τζαμπολ φαβορι για την απευθειας ανοδο ηταν σφηκα,εαπ,πατρεας,αραχωβιτικα και τωρα δικαιοτατα σπορτιγκ και αχαιος 47 μαχονται μονοι τους για τον τιτλο με τους πρωτους να εχουν ακομα ένα μικρο προβαδισμα.

Στα πλειοφ θα παλεψουν να μπουν τρεις απο(σφηκα,εαπ,πατρεας,αραχωβιτικα και ιτιες) ενω ελαχιστες πιθανοτητες εχουν λεχαινα και δικεφαλος.

Για σωτηρια γαληνη.πυρσος,αχαιος σαραβαλιου,ληξουρι και πυργος θα δωσουν μαχη για την παραμονη.


http://radiogamma.blogspot.gr/2013/02/2-47_14.html
erymanthosbc
Πατρέας-Λεχαινά 83-80. Έμαθα ότι ήταν πολύ εύστοχες και οι 2 ομάδες.
proodeutiki4
ΠΥΡΓΟΣ 99 - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ = 50 - 64
kleiza
QUOTE(proodeutiki4 @ Feb 21 2013, 00:28 ) *
ΠΥΡΓΟΣ 99 - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ = 50 - 64

ΠΥΡΣΟΣ - ΣΦΗΚΑ CARNA
57-66

http://sfigabasketballclub.blogspot.gr/
κανένα άλλο αποτέλεσμα;
kleiza
QUOTE(kleiza @ Feb 21 2013, 00:34 ) *
ΠΥΡΣΟΣ - ΣΦΗΚΑ CARNA
57-66

http://sfigabasketballclub.blogspot.gr/
κανένα άλλο αποτέλεσμα;

http://www.ilia-sport.gr/%CE%BC%CF%80%CE%A...category_id=168
skropion2
ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ-ΙΤΙΕΣ 68-59(39-21)
sotiris berpos
QUOTE(skropion2 @ Feb 21 2013, 01:11 ) *
ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ-ΙΤΙΕΣ 68-59(39-21)


Αχαιος 47 - Δικέφαλος νίκη για Αχαιο στα τελευταία 2 λεπτά
του παιχνιδιού , έχανε σε όλο το παιχνίδι απο τον Δικέφαλο
αλλά δεν άντεξε στο τέλος , οι γηπεδούχοι πήραν πολλά επιθετικά
ριμπάουντ και κέρδισαν . Χωρίς Λευτέρη ο Αχαιος 47 που δεν
αγωνίσθηκε.
sotiris berpos
Σε ένα μέτριο ποιοτικά παιχνίδι η ομάδα μας επιβλήθηκε σχετικά εύκολα του γηπεδούχου Πυρσού με σκόρ 57-66 σε ένα παιχνίδι που σίγουρα δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας. Η ομάδα μας όντας αρκετά εύστοχη στο πρώτο ημίχρονο πήρε διψήφια διαφορά πόντων που διατήρησε σχεδόν σε όλο το παιχνίδι. Κορυφαίος από την ομάδα μας ήταν ο αρχηγός μας Ηλίας Παναγόπουλος ενώ αλγεινή εντύπωση προκάλεσε η κατάσταση στην οποία βρίσκεται το κλειστό των Ροιτίκων με τις μπασκέτες σπασμένες και στραβές κάτι για το οποίο η ομάδα μας απαίτησε να αναγραφεί στο φύλλο αγώνα ώστε να ενημερωθεί η διοργανώτρια αρχή. Πλέον άπαντες στο στρατόπεδο του ΑΣΣ στρέφουν το βλέμμα τους στην δύσκολη συνέχεια που ακολουθεί με την ομάδα μας να πηγαίνει το σάββατο στην κεφαλλονιά για να αντιμετωπίσει σε εξ αναβολής παιχνίδι τον ΝΕΟΛ.

ΠΥΡΣΟΣ - ΣΦΗΚΑ CARNA
57-66

Καρακάσης - Κωνσταντινίδου

Δεκάλεπτα 11-21 , 23-20 , 10-14 , 13-11

ΠΥΡΣΟΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 00
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 07 (1)
ΚΟΥΤΡΑΣ 10
ΑΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 00
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 01
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ 11
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 13 (1)
ΣΟΥΛΙΝΤΖΗΣ 00
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 00
ΜΑΝΙΚΑΣ 15

ΣΦΗΚΑ CARNA

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ 03 (1)
ΣΚΟΥΤΑΣ 00
ΛΟΥ 15 (2)
ΛΑΔΑΣ 00
ΚΟΝΤΩΣΗΣ 11 (1)
ΤΖΑΜ 13 (1)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 17
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 02
ΣΕΙΣΑ 01
ΠΙΤΣΟΣ 04
maka
QUOTE (sotiris berpos @ Feb 21 2013, 12:50 ) *
Σε ένα μέτριο ποιοτικά παιχνίδι η ομάδα μας επιβλήθηκε σχετικά εύκολα του γηπεδούχου Πυρσού με σκόρ 57-66 σε ένα παιχνίδι που σίγουρα δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας. Η ομάδα μας όντας αρκετά εύστοχη στο πρώτο ημίχρονο πήρε διψήφια διαφορά πόντων που διατήρησε σχεδόν σε όλο το παιχνίδι. Κορυφαίος από την ομάδα μας ήταν ο αρχηγός μας Ηλίας Παναγόπουλος ενώ αλγεινή εντύπωση προκάλεσε η κατάσταση στην οποία βρίσκεται το κλειστό των Ροιτίκων με τις μπασκέτες σπασμένες και στραβές κάτι για το οποίο η ομάδα μας απαίτησε να αναγραφεί στο φύλλο αγώνα ώστε να ενημερωθεί η διοργανώτρια αρχή. Πλέον άπαντες στο στρατόπεδο του ΑΣΣ στρέφουν το βλέμμα τους στην δύσκολη συνέχεια που ακολουθεί με την ομάδα μας να πηγαίνει το σάββατο στην κεφαλλονιά για να αντιμετωπίσει σε εξ αναβολής παιχνίδι τον ΝΕΟΛ.

ΠΥΡΣΟΣ - ΣΦΗΚΑ CARNA
57-66

Καρακάσης - Κωνσταντινίδου

Δεκάλεπτα 11-21 , 23-20 , 10-14 , 13-11

ΠΥΡΣΟΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 00
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 07 (1)
ΚΟΥΤΡΑΣ 10
ΑΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 00
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 01
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ 11
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 13 (1)
ΣΟΥΛΙΝΤΖΗΣ 00
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 00
ΜΑΝΙΚΑΣ 15

ΣΦΗΚΑ CARNA

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ 03 (1)
ΣΚΟΥΤΑΣ 00
ΛΟΥ 15 (2)
ΛΑΔΑΣ 00
ΚΟΝΤΩΣΗΣ 11 (1)
ΤΖΑΜ 13 (1)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 17
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 02
ΣΕΙΣΑ 01
ΠΙΤΣΟΣ 04

H διοργανώτρια αρχή θα το δεχθει γιατι οι σχεσεις σας τωρα τελευταια ειναι κατι πολυ περισσοτερο απο αριστες.
kleiza
QUOTE(sotiris berpos @ Feb 21 2013, 12:15 ) *
Αχαιος 47 - Δικέφαλος νίκη για Αχαιο στα τελευταία 2 λεπτά
του παιχνιδιού , έχανε σε όλο το παιχνίδι απο τον Δικέφαλο
αλλά δεν άντεξε στο τέλος , οι γηπεδούχοι πήραν πολλά επιθετικά
ριμπάουντ και κέρδισαν . Χωρίς Λευτέρη ο Αχαιος 47 που δεν
αγωνίσθηκε.

Μήπως ξερουμε τι έγινε στο Σαραβάλι-Γαλήνη;
sotiris berpos
QUOTE(maka @ Feb 21 2013, 12:56 ) *
H διοργανώτρια αρχή θα το δεχθει γιατι οι σχεσεις σας τωρα τελευταια ειναι κατι πολυ περισσοτερο απο αριστες.


Κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ για να το λές....
maka
QUOTE (sotiris berpos @ Feb 21 2013, 13:04 ) *
Κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ για να το λές....

KAI OXI MONO!!!!!!!!!!!!!!!
sotiris berpos
QUOTE(maka @ Feb 21 2013, 13:27 ) *
KAI OXI MONO!!!!!!!!!!!!!!!


και εμείς σε αγαπάμε.

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
i love this game!!
QUOTE(maka @ Feb 21 2013, 12:56 ) *
H διοργανώτρια αρχή θα το δεχθει γιατι οι σχεσεις σας τωρα τελευταια ειναι κατι πολυ περισσοτερο απο αριστες.



Μπασκετική παρατήρηση!! 68.gif
proodeutiki4
ΝΕΟΛ - ΣΦΗΚΑ CARNA = 45 - 47
sotiris berpos
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Η Σφήκα "διπλό" στο Ληξούρι (45-47)

Σε εξ αναβολής παιχνίδι της Α2 ΕΣΚΑ-Η, η Σφήκα νίκησε στην Κεφαλλονιά το Ληξούρι με 47-45. Διαιτήτευσαν οι Κανελλόπουλος και Κοτσίρης.
ΛΗΞΟΥΡΙ: Ρουμελιωτης 9 (3), Συνοδινός 15 (1), Μουρελάτος 5 (1), Γκιόκας 9, Μαντζαβίνος 3, Αντωνάτος 4 (1).
ΣΦΗΚΑ: Βασιλείου 6, Παπαδόπουλος 8 (1), Κοντώσης 10 (1), Πίτσος 3, Τζαμάκος 5, Παναγόπουλος 14, Ξανθός 1.


Α2 ΕΣΚΑ-Η: Ο Αχαιός ΄47 νίκησε το Ληξούρι (70-66)

Για την 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 ΕΣΚΑ-Η, ο Αχαιός ΄47 νίκησε το Ληξούρι με 70-66. Διαιτήτευσαν οι Διαμαντής και Βλάχος. Τα 10λεπτα: 11-20, 18-9, 21-15, 20-22.
ΑΧΑΙΟΣ ΄47: Καλογερόπουλος 2, Αγουρίδης 5 (1), Κανταρτζόπουλος 31 (1), Παπαλαμπρακόπουλος 24 (4), Μπαρδούτσος 5 (1), Σταθόπουλος 2, Σικλής 1.
ΛΗΞΟΥΡΙ: Ρουμελιώτης 14 (3), Η. Αντωνάτος 5, Γκιόκας 12 (1), Συνοδινός 20, Παναγιώτου 9, Μουρελάτος 2, Μαντζαβίνος 4.

πηγή http://pelop.gr/?page=article&DocID=82342&srv=1¨

http://pelop.gr/?page=article&DocID=82416&srv=1

QUOTE(sotiris berpos @ Feb 24 2013, 21:25 ) *
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Η Σφήκα "διπλό" στο Ληξούρι (45-47)

Σε εξ αναβολής παιχνίδι της Α2 ΕΣΚΑ-Η, η Σφήκα νίκησε στην Κεφαλλονιά το Ληξούρι με 47-45. Διαιτήτευσαν οι Κανελλόπουλος και Κοτσίρης.
ΛΗΞΟΥΡΙ: Ρουμελιωτης 9 (3), Συνοδινός 15 (1), Μουρελάτος 5 (1), Γκιόκας 9, Μαντζαβίνος 3, Αντωνάτος 4 (1).
ΣΦΗΚΑ: Βασιλείου 6, Παπαδόπουλος 8 (1), Κοντώσης 10 (1), Πίτσος 3, Τζαμάκος 5, Παναγόπουλος 14, Ξανθός 1.


Α2 ΕΣΚΑ-Η: Ο Αχαιός ΄47 νίκησε το Ληξούρι (70-66)

Για την 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 ΕΣΚΑ-Η, ο Αχαιός ΄47 νίκησε το Ληξούρι με 70-66. Διαιτήτευσαν οι Διαμαντής και Βλάχος. Τα 10λεπτα: 11-20, 18-9, 21-15, 20-22.
ΑΧΑΙΟΣ ΄47: Καλογερόπουλος 2, Αγουρίδης 5 (1), Κανταρτζόπουλος 31 (1), Παπαλαμπρακόπουλος 24 (4), Μπαρδούτσος 5 (1), Σταθόπουλος 2, Σικλής 1.
ΛΗΞΟΥΡΙ: Ρουμελιώτης 14 (3), Η. Αντωνάτος 5, Γκιόκας 12 (1), Συνοδινός 20, Παναγιώτου 9, Μουρελάτος 2, Μαντζαβίνος 4.

πηγή http://pelop.gr/?page=article&DocID=82342&srv=1¨

http://pelop.gr/?page=article&DocID=82416&srv=1



2 ήττες σχεδόν στον πόντο για το Ληξούρι ... Πάντως είναι πολύ καλύτεροι από τον πρώτο γύρο , δεν πιστεύω πως θα συνεχίσουν να κινδυνεύουν για πολύ.. Πίο επίφοβο βλέπω τον Πύργο 99 πέρα απο τους άλλους 3 που είναι με το ένα πόδι στην Β κατηγορία.
pyrgos
οσοι ηταν στο κλειστο τις αλεξιωτισας χθες στο αχαιος 47-λυξουρι ακομα γελανε με την καταντια του αχαιου και του προεδρου του οσο για τον κοουτς δεν του δινει κανεις συμασια και προσπαθει να μαζεψει τα ασυμαζευτα δεν ξερω γιατι καθετε ακομα
str8.84
QUOTE (pyrgos @ Feb 25 2013, 18:55 ) *
οσοι ηταν στο κλειστο τις αλεξιωτισας χθες στο αχαιος 47-λυξουρι ακομα γελανε με την καταντια του αχαιου και του προεδρου του οσο για τον κοουτς δεν του δινει κανεις συμασια και προσπαθει να μαζεψει τα ασυμαζευτα δεν ξερω γιατι καθετε ακομα


Δηλαδή;; όσο για τον πρόεδρο είναι γνωστό ...
kleiza
QUOTE(pyrgos @ Feb 25 2013, 18:55 ) *
οσοι ηταν στο κλειστο τις αλεξιωτισας χθες στο αχαιος 47-λυξουρι ακομα γελανε με την καταντια του αχαιου και του προεδρου του οσο για τον κοουτς δεν του δινει κανεις συμασια και προσπαθει να μαζεψει τα ασυμαζευτα δεν ξερω γιατι καθετε ακομα

Φίλε μου η ''κατάντια'' του Αχαιού είναι ότι βρίσκεται αυτή τη στιγμή στην κορφή της βαθμολογίας έστω και με παιχνίδι περισσότερο και διεκδικεί με πολλές αξιώσεις την απ'ευθείας άνοδο στην Α1
Ο κόουτς από την στιγμή που ανέλαβε έχει ρεκόρ καπου 12-1 οπότε μάλλον δεν έχει λόγο να φύγει
Η ομάδα έχει παίχτες προσωπικότητες με τεράστια εμπειρία (μην αναφέρω ονόματα) και λογικό είναι να λένε και μια κουβέντα παραπάνω στην ένταση του παιχνιδιού αλλά μέχρι εκεί
Απ'όσο ξέρω η σχεσεις τους είναι άριστες
Όσο για τον πρόεδρο από το πάθος του για την ομάδα γινεται πολλές φορές παρορμητικος
Εξάλλου στον Αχαιό πάντα μέσα από τις εντάσεις έρχεται η ηρεμία στην ομάδα χρόνια τώρα
pyrgos
οντως εχει 12-1 αλλα αυτο δεν λεει κατι οταν ο προεδρος του επιβαλει μεσα στο παιχνιδι να κανει αλλαγες και στα ται-μαουτ να μιλανε ολοι εκτος απο αυτον.δηλαδη μαριονετα κοουτς τι να το κανω,αλλοστε και ο προηγουμενος απο αυτον 4-0 ειχε.τωρα για τον προεδρο οτι και να πεις χαμενο θα παει οταν ανεχετε παιχτης του να βαζει τριποντα και να τον μπινελικονη αγρια παντως βλεπω την ομαδα πολυ κουρασμενη και δεν βλεπω τα γεροντακια να αντεχουν μεχρι το τελος
kleiza
QUOTE(pyrgos @ Feb 26 2013, 10:13 ) *
οντως εχει 12-1 αλλα αυτο δεν λεει κατι οταν ο προεδρος του επιβαλει μεσα στο παιχνιδι να κανει αλλαγες και στα ται-μαουτ να μιλανε ολοι εκτος απο αυτον.δηλαδη μαριονετα κοουτς τι να το κανω,αλλοστε και ο προηγουμενος απο αυτον 4-0 ειχε.τωρα για τον προεδρο οτι και να πεις χαμενο θα παει οταν ανεχετε παιχτης του να βαζει τριποντα και να τον μπινελικονη αγρια παντως βλεπω την ομαδα πολυ κουρασμενη και δεν βλεπω τα γεροντακια να αντεχουν μεχρι το τελος

Φίλε μου εγώ δεν είμαι συνήγορος κανενός κι ούτε θέλω να γίνω
Απλά σου είπα αυτά που γνωρίζω ως πρώην παίχτης της ομάδας και του κόουτς και ίσως τα ξέρω καλύτερα από εσένα
Όσο για τον συγκεκριμένο παίχτη και τον πρόεδρο δεν υπάρχει απλά αγάπη αλλά ''έρωτας''
Συμφωνώ πάντως ότι φαίνονται λίγο κουρασμένοι
Τα υπόλοιπα θα τα δούμε στο γήπεδο
saras_13
QUOTE(kleiza @ Feb 26 2013, 10:38 ) *
Φίλε μου εγώ δεν είμαι συνήγορος κανενός κι ούτε θέλω να γίνω
Απλά σου είπα αυτά που γνωρίζω ως πρώην παίχτης της ομάδας και του κόουτς και ίσως τα ξέρω καλύτερα από εσένα
Όσο για τον συγκεκριμένο παίχτη και τον πρόεδρο δεν υπάρχει απλά αγάπη αλλά ''έρωτας''
Συμφωνώ πάντως ότι φαίνονται λίγο κουρασμένοι
Τα υπόλοιπα θα τα δούμε στο γήπεδο



Αν αληθευουν αυτά που ακουγονται ξεφυγε αρκετα προχθες το ολο σκηνικο βαζοντας τα με παιχτες του και ανθρωπους από την κερκιδα ας αναλαβει η διοργανωτρια αρχη την ταξη.

Φιλε MAGGANI εχεις χαθει τωρα τελευταια εσυ που ησουν γηπεδο αληθευει το ολο σκηνικο?
Takis_Nt
QUOTE (saras_13 @ Feb 26 2013, 19:08 ) *
Αν αληθευουν αυτά που ακουγονται ξεφυγε αρκετα προχθες το ολο σκηνικο βαζοντας τα με παιχτες του και ανθρωπους από την κερκιδα ας αναλαβει η διοργανωτρια αρχη την ταξη.

Φιλε MAGGANI εχεις χαθει τωρα τελευταια εσυ που ησουν γηπεδο αληθευει το ολο σκηνικο?



Χαμός προχτές στο γήπεδο... Η μπάλα έχει χαθεί και γελάει ο κόσμος....
Τι πρέπει να συμβεί άραγε για να ζήσουμε παιχνίδι του 47 χωρίς προεδράρα να χοροπηδάει να κάνει
τσίρκα να ζητάει τα αζήτητα απο τους διαιτητές ??? Η γραφικότητα έχει τελειωμό? Η κυρία στην
κερκίδα παίρνει σιγαστήρα? Η Εσκα-η είναι θεατής σε όλο αυτό το τσίρκο???
Ααα και μια που είπες διοργανώτρια αρχή θα το αναλάβει ο Κολλυτός του προέδρου ..
αλλά σε μια αγωνιστική παίζει στο Τόφαλο η μάγια η μέλισσα... έχει άλλες προτεραιότητες...
βλέπω να αλλάζουν και εκεί οι μπασκέτες ....
βάλτε και πετρέλαιο να μην κρυώσουν τα παιδιά..
denko
[quote name='Takis_Nt' date='Feb 26 2013, 20:02 ' post='589506']
Χαμός προχτές στο γήπεδο... Η μπάλα έχει χαθεί και γελάει ο κόσμος....
Τι πρέπει να συμβεί άραγε για να ζήσουμε παιχνίδι του 47 χωρίς προεδράρα να χοροπηδάει να κάνει
τσίρκα να ζητάει τα αζήτητα απο τους διαιτητές ??? Η γραφικότητα έχει τελειωμό? Η κυρία στην
κερκίδα παίρνει σιγαστήρα? Η Εσκα-η είναι θεατής σε όλο αυτό το τσίρκο???
Ααα και μια που είπες διοργανώτρια αρχή θα το αναλάβει ο Κολλυτός του προέδρου ..
αλλά σε μια αγωνιστική παίζει στο Τόφαλο η μάγια η μέλισσα... έχει άλλες προτεραιότητες...
βλέπω να αλλάζουν και εκεί οι μπασκέτες ....
βάλτε και πετρέλαιο να μην κρυώσουν τα παιδιά..
[/quoπραγματικα εχουν καταντησει γραφικοτατοι.για το μονο που με ενοχλει ειναι το παιδακι τους στον παγκο που ειναι ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟΣ εντος και εκτος γηπεδου
MAGGANI
γεια σας και παλι.χωρις υπολογιστη δυσκολη η συμετοχη στο φορουμ.φιλε saras για προσωπικους λογους στα τελευταια δυο παιχνιδια δεν αγωνιστηκα ουτε με σφηγκα μεσα αλλα ουτε και με τον αχαιο 47.
Οσο αφορα για την ενταση με τον αχαιο απο οτι μου ειπαν οι συμπαιχτες μου παιχτης του αχαιου τα εβαλε με ανθρωπο απο την κερκιδα και μαλιστα απο στενο του κυκλο ο οποιος κατεβηκε στο ημιχρονο και στον αγωνιστικο χωρο.δυστηχως για εμας ο συγκεκριμενος παιχτης μετα απο τον καυγα ξυπνησε και μας εκτελεσε απο τα 6.75 τεσσερις φορες συνεχομενες!!!!οσο αφορα για τα δυο συνεχομενα ματς δεν εχω γνωμη γιατι ελειπα αλλα το γεγονος οτι χαθηκαν και αυτα στις λεπτομεριες δειχνει οτι εγιναν καλα παιχνιδια.απο εβδομαδα θα εχετε και παλι την γνωμη μου χασουμε κερδισουμε.
str8.84
QUOTE (MAGGANI @ Feb 26 2013, 21:09 ) *
γεια σας και παλι.χωρις υπολογιστη δυσκολη η συμετοχη στο φορουμ.φιλε saras για προσωπικους λογους στα τελευταια δυο παιχνιδια δεν αγωνιστηκα ουτε με σφηγκα μεσα αλλα ουτε και με τον αχαιο 47.
Οσο αφορα για την ενταση με τον αχαιο απο οτι μου ειπαν οι συμπαιχτες μου παιχτης του αχαιου τα εβαλε με ανθρωπο απο την κερκιδα και μαλιστα απο στενο του κυκλο ο οποιος κατεβηκε στο ημιχρονο και στον αγωνιστικο χωρο.δυστηχως για εμας ο συγκεκριμενος παιχτης μετα απο τον καυγα ξυπνησε και μας εκτελεσε απο τα 6.75 τεσσερις φορες συνεχομενες!!!!οσο αφορα για τα δυο συνεχομενα ματς δεν εχω γνωμη γιατι ελειπα αλλα το γεγονος οτι χαθηκαν και αυτα στις λεπτομεριες δειχνει οτι εγιναν καλα παιχνιδια.απο εβδομαδα θα εχετε και παλι την γνωμη μου χασουμε κερδισουμε.


ισχύει ότι Πήγε ο κόουτς σας να δώσει συγχαρητήρια και δεν τις δέχτηκαν και δέχτηκε και χλευασμό;;
ισχύει οτι ο πρόεδρος δεν τα έβαλε μόνο με τους παίχτες του αλλά και με άτομα απο την εξέδρα;;
αλήθεια στο φ.αγώνα αναγράφηκε τίποτα;;
MAGGANI

ισχύει ότι Πήγε ο κόουτς σας να δώσει συγχαρητήρια και δεν τις δέχτηκαν και δέχτηκε και χλευασμό;;
ισχύει οτι ο πρόεδρος δεν τα έβαλε μόνο με τους παίχτες του αλλά και με άτομα απο την εξέδρα;;
αλήθεια στο φ.αγώνα αναγράφηκε τίποτα;;

το μονο που γνωριζω ηταν το περιστατικο με τον συγκεκριμενο παιχτη και οτι ο προεδρος εκανε χαμο.λεπτομεριες δεν γνωριζω και θα ηταν αδικο να επερνα θεση.ομως θα ρωτησω τα παιδια που ηρθαν στην πατρα και αν εχω κατι νεοτερο θα σας εχω ενημερους.
Takis_Nt
QUOTE (MAGGANI @ Feb 26 2013, 21:24 ) *
ισχύει ότι Πήγε ο κόουτς σας να δώσει συγχαρητήρια και δεν τις δέχτηκαν και δέχτηκε και χλευασμό;;
ισχύει οτι ο πρόεδρος δεν τα έβαλε μόνο με τους παίχτες του αλλά και με άτομα απο την εξέδρα;;
αλήθεια στο φ.αγώνα αναγράφηκε τίποτα;;

το μονο που γνωριζω ηταν το περιστατικο με τον συγκεκριμενο παιχτη και οτι ο προεδρος εκανε χαμο.λεπτομεριες δεν γνωριζω και θα ηταν αδικο να επερνα θεση.ομως θα ρωτησω τα παιδια που ηρθαν στην πατρα και αν εχω κατι νεοτερο θα σας εχω ενημερους.


Καλά κάνει. Βρίσκει και τα κάνει.
ΤΣΑΤΣΕΝΚΟ
QUOTE (Takis_Nt @ Feb 26 2013, 21:35 ) *
Καλά κάνει. Βρίσκει και τα κάνει.


ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΧΑΣΑΜΕ(ΓΙΑ ΕΑΠ-DENKO KAI ΣΦΗΚΑ-STR8.84)ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΦΙΟΡΙΤΟΥΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΟΤΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΥΡΙΔΗ,ΟΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΩΜΆΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ .ΟΤΑΝ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΑΣ(ΣΦΗΚΑ) ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΟΝ ΤΣΑΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΕ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΡΑΦΙΚΟΣ?ΟΤΑΝ ΣΦΑΖΟΤΑΝ Ο ΑΧΑΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΟΛΗ Η ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ
ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΚΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ.
skropion2
Δικεφαλος-Σπορτιγκ 50-70
saras_13
QUOTE(ΤΣΑΤΣΕΝΚΟ @ Feb 26 2013, 22:50 ) *
ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΧΑΣΑΜΕ(ΓΙΑ ΕΑΠ-DENKO KAI ΣΦΗΚΑ-STR8.84)ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΦΙΟΡΙΤΟΥΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΟΤΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΥΡΙΔΗ,ΟΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΩΜΆΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ .ΟΤΑΝ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΑΣ(ΣΦΗΚΑ) ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΟΝ ΤΣΑΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΕ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΡΑΦΙΚΟΣ?ΟΤΑΝ ΣΦΑΖΟΤΑΝ Ο ΑΧΑΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΟΛΗ Η ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ
ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΚΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ.

Στο καθαρα αγωνιστικο κομματι συμφωνο απολυτα μαζι σου τοσο ο σπορτιγκ οσο και ο αχαιος βρισκονται στις δυο πρωτες θεσεις γιατι απλα είναι καλυτεροι μεσα στις τεσσερις γραμμες από τους υπολοιπους.Οσο αφορα την διαιτησια σε οσα παιχνιδια τους εχω δει ο σπορτιγκ είναι ποιο δυνατος περνει τα κουκουτσια ενώ ο αχαιος δυσκολα περνει κατι υπερ του.Στην εαπ επειδη το ειδα το ματς τον εσφαζαν αλλα καταφερε και κερδισε γιατι απλα εχει παιχτες με προσωπικοτητα και τεραστια εμπειρια.
kleiza
QUOTE(ΤΣΑΤΣΕΝΚΟ @ Feb 26 2013, 22:50 ) *
ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΧΑΣΑΜΕ(ΓΙΑ ΕΑΠ-DENKO KAI ΣΦΗΚΑ-STR8.84)ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΦΙΟΡΙΤΟΥΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΟΤΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΥΡΙΔΗ,ΟΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΩΜΆΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ .ΟΤΑΝ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΑΣ(ΣΦΗΚΑ) ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΟΝ ΤΣΑΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΕ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΡΑΦΙΚΟΣ?ΟΤΑΝ ΣΦΑΖΟΤΑΝ Ο ΑΧΑΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΟΛΗ Η ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ
ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΚΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ.

Συμφωνώ απόλυτα φίλε ΤΣΑΤΣΕΝΚΟ
Περσυ που η ομάδα ηταν στα κάτω της δεν ενοχλήθηκε κανένας
Συμφωνώ και με τον φιλο μαγγανι
Το περιστατικό (τσακώθηκε ο πρόεδρος με τον πατέρα του παίχτη) αφύπνισε την ομάδα και τον συγκεκριμένο παίχτη και ο 47 κέρδισε
str8.84
QUOTE (ΤΣΑΤΣΕΝΚΟ @ Feb 26 2013, 22:50 ) *
ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΧΑΣΑΜΕ(ΓΙΑ ΕΑΠ-DENKO KAI ΣΦΗΚΑ-STR8.84)ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΦΙΟΡΙΤΟΥΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΟΤΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΥΡΙΔΗ,ΟΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΩΜΆΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ .ΟΤΑΝ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΑΣ(ΣΦΗΚΑ) ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΟΝ ΤΣΑΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΕ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΡΑΦΙΚΟΣ?ΟΤΑΝ ΣΦΑΖΟΤΑΝ Ο ΑΧΑΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΟΛΗ Η ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ
ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΚΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ.


να το παραμυθάκι σου πάλι... έλειψες...
Χρόνια τώρα ουδέτερος , αντικειμενικός κριτής...
Τσού ρε

QUOTE (ΤΣΑΤΣΕΝΚΟ @ Feb 26 2013, 22:50 ) *
ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΧΑΣΑΜΕ(ΓΙΑ ΕΑΠ-DENKO KAI ΣΦΗΚΑ-STR8.84)ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΦΙΟΡΙΤΟΥΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΟΤΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΥΡΙΔΗ,ΟΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΩΜΆΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ .ΟΤΑΝ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΑΣ(ΣΦΗΚΑ) ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΟΝ ΤΣΑΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΕ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΡΑΦΙΚΟΣ?ΟΤΑΝ ΣΦΑΖΟΤΑΝ Ο ΑΧΑΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΟΛΗ Η ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ
ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΚΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ.


Σφαγή στην έαπ που πήγε να γαμήσει όλο το γήπεδο ο τεντουράς που τα έβαζε με διαιτητές , γραμματεία φιλάθλους... Μαλακία που ο Μπούσιας τον ξεκόλιασε στα Τ... έπρεπε να τον πλακώσουμε όλοι μαζί στις πίπες.
ΤΣΑΤΣΕΝΚΟ
[quote name='str8.84' date='Feb 27 2013, 01:09 ' post='589536']
να το παραμυθάκι σου πάλι... έλειψες...
Χρόνια τώρα ουδέτερος , αντικειμενικός κριτής...
Τσού ρε



Σφαγή στην έαπ που πήγε να γαμήσει όλο το γήπεδο ο τεντουράς που τα έβαζε με διαιτητές , γραμματεία φιλάθλους... Μαλακία που ο Μπούσιας τον ξεκόλιασε στα Τ... έπρεπε να τον πλακώσουμε όλοι μαζί στις πίπες.
[/quote

ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΘΕΙΣ ΤΟΠΙΚΑ.
ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ <<ΞΕΠΕΣΕΣ>> ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΓΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΕΒΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ .ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ? ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΗΣΟΥΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΚΑΙ ΒΑΡΑΓΕΣ ΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΒΟΣΟΥΝΑ.ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΝΟΗΜΕΝΟΥΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΡΙΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ(ΚΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ.
saras_13
Ας μιλησουμε καθαρα αγωνιστικα.

Οσο αφορα την κορυφη ο σπορτιγκ δυσκολα θα χασει την πρωτια εστω και στις λεπτομεριες είναι φαβορι για την απευθειας ανοδο.

Για πλειοφ σιγουρος ο 47,αν κερδισει σημερα η σφηκα και αυτή ενω εαπ,πατρεας και αραχωβιτικα για τις υπολοιπες δυο θεσεις.

Λεχαινα,ιτιες και δικεφαλος πολύ δυσκολα θα πλασαριστουν στην πρωτη πενταδα και από δω και περα παιζουν χωρις αγχος και στην μερα τους μπορουν να κερδισουν τον οποιοδηποτε.

Στην ουρα τον πρωτο λογο εχει ο πυργος99 για παραμονη αφου εχει διαφορα δυο νικες από αυτόν που πεφτει ο νεολ με τις επιστροφες παιχτων τον δευτερο λογο θα το παλεψει παρεα με αχαιο σαραβαλιου.

Πυρσος αν χασει σημερα από γαληνη χαιρεταει και τον περνει μαζι του αλλιως παραμενει ζωντανος.

ΣΦΗΚΑ-ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ= 2 είναι σε καλη αγωνιστικη κατασταση οι φιλοξενουμενοι.

ΛΕΧΑΙΝΑ-ΠΥΡΓΟΣ99= 1 τοπικο ντερμπι παω με την εδρα.

ΙΤΙΕΣ-ΠΑΤΡΕΑΣ= 1 παιζουν το τελευταιο τους χαρτι.

ΠΥΡΣΟΣ-ΓΑΛΗΝΗ= 1 εχουν μεγαλυτερο κινητρο για την νικη.

ΕΑΠ-ΑΧΑΙΟΣ.Σ= 1 χωρις ιδιαιτερες δυσκολιες.
sotiris berpos
QUOTE(ΤΣΑΤΣΕΝΚΟ @ Feb 27 2013, 08:22 ) *
ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΘΕΙΣ ΤΟΠΙΚΑ.
ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ <<ΞΕΠΕΣΕΣ>> ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΓΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΕΒΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ .ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ? ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΗΣΟΥΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΚΑΙ ΒΑΡΑΓΕΣ ΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΒΟΣΟΥΝΑ.ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΝΟΗΜΕΝΟΥΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΡΙΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ(ΚΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ.


Φίλε μου καλημέρα.
Χωρίς να θέλω να μπώ στην αντιπαράθεση σας να διορθώσω κάποιες ανακρίβειες που αναφέρεις.
Στον πρώτο γύρο στο παιχνίδι με τον Αχαιό 47 ο κύριος Αγουρίδης στο ημίχρονο είχε πάει στην γραμματεία
και ήθελε να κάνει ένσταση για το δελτίο του Βασιλείου ο οποίος τόλμησε να αλλάξει ομάδα μετά απο 11
χρόνια (είναι γνωστή η τακτική του Αχαιού άλλωστε όποιος θέλει να φύγει του κόβουμε το μπάσκετ ) ακολούθησε
ενας χαμός , ο Βασιλείου δέχτηκε φραστική επίθεση απο την γυναίκα του Αγουρίδη και αμέσως μετά το παιχνίδι
ακολούθησε και ανακοίνωση σχετική με το θέμα. Επίσης ποτέ η ομάδα μου δεν "βάρεσε" τον σπόρτινκ με τον
οποίο και διατηρούμε άριστες σχέσεις τόσο σε προσωπικό & αγωνιστικό όσο και σε διοικητικό επίπεδο . Το
αποδεικνύει άλλωστε και η συνδιοργάνωση του ALL STAR GAME . Απλές τοποθετήσεις σε ένα φόρουμ προφανώς
και δεν εκπροσωπούν τις ομάδες. Τέλος όσο για το ευνοημένους το αφήνουμε στην κρίση του καθενός.

QUOTE(saras_13 @ Feb 27 2013, 11:31 ) *
Ας μιλησουμε καθαρα αγωνιστικα.

Οσο αφορα την κορυφη ο σπορτιγκ δυσκολα θα χασει την πρωτια εστω και στις λεπτομεριες είναι φαβορι για την απευθειας ανοδο.

Για πλειοφ σιγουρος ο 47,αν κερδισει σημερα η σφηκα και αυτή ενω εαπ,πατρεας και αραχωβιτικα για τις υπολοιπες δυο θεσεις.

Λεχαινα,ιτιες και δικεφαλος πολύ δυσκολα θα πλασαριστουν στην πρωτη πενταδα και από δω και περα παιζουν χωρις αγχος και στην μερα τους μπορουν να κερδισουν τον οποιοδηποτε.

Στην ουρα τον πρωτο λογο εχει ο πυργος99 για παραμονη αφου εχει διαφορα δυο νικες από αυτόν που πεφτει ο νεολ με τις επιστροφες παιχτων τον δευτερο λογο θα το παλεψει παρεα με αχαιο σαραβαλιου.

Πυρσος αν χασει σημερα από γαληνη χαιρεταει και τον περνει μαζι του αλλιως παραμενει ζωντανος.


Να προσθέσω κάτι που δεν υπολογίζουμε , αν πέσει και Ολυμπιονίκης και Αίγιο και Έσπερος νομίζω πέφτουν 4 ομάδες απο Α1 & Α2.. Ας το διευκρινίσει κάποιος αν γνωρίζει.

ΣΦΗΚΑ-ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ= ντέρμπι 2 όντος σε καλύτερη κατάσταση τα αραχωβίτικα

ΛΕΧΑΙΝΑ-ΠΥΡΓΟΣ99= 2 να σωθούν και οι γείτονες

ΙΤΙΕΣ-ΠΑΤΡΕΑΣ= 1 παίζουν το τελευταίο τους χαρτί. (συμφωνώ)

ΠΥΡΣΟΣ-ΓΑΛΗΝΗ= 2 όποιος χάσει πέφτει αν και οι δύο θεωρώ πως δεν έχουν τύχη

ΕΑΠ-ΑΧΑΙΟΣ.Σ= 1 εύκολα
Aggelos13
QUOTE(ΤΣΑΤΣΕΝΚΟ @ Feb 26 2013, 22:50 ) *
ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΧΑΣΑΜΕ(ΓΙΑ ΕΑΠ-DENKO KAI ΣΦΗΚΑ-STR8.84)ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΦΙΟΡΙΤΟΥΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΟΤΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΥΡΙΔΗ,ΟΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΩΜΆΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ .ΟΤΑΝ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΑΣ(ΣΦΗΚΑ) ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΟΝ ΤΣΑΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΕ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΡΑΦΙΚΟΣ?ΟΤΑΝ ΣΦΑΖΟΤΑΝ Ο ΑΧΑΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΟΛΗ Η ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ
ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΚΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ.

το πιο εντιμο παντως θα ηταν να μας πεις και εσυ για ποια ομαδα ενδιαφερεσαι π.χ. αραχωβιτικα ή πατρεας για να καταλαβουμε απο ποια θεση μιλας, γιατι για να μιλας με τετοιο παθος μαλλον τα συμφεροντα καποιας ομαδας προασπιζεις και εσυ... και καλα κανεις αλλα δεν θα σε κατηγορησει κανεις να πεις οτι ειμαι παικτης καποιας ομαδας
Frankthepunk
Όλα όσα λέτε για τον Αχαιό 47 και όσους τον περιβάλλουν είναι όλα ανακρίβειες...Είσαστε ανημέρωτοι με τα θέματα του αθλητισμού.Γράφετε χωρίς να ξέρετε με την κάλυψη του username σε ένα forum προσπαθώντας να κάνετε κακό στο σωματείο μας και σε όσους ασχολούνται με αυτό.Οι απαντήσεις μας δίνονται στον αγωνιστικό χώρο που έχουμε μάθει να προσφέρουμε στο άθλημα σεβόμενοι τον ιδρώτα των αθλητών.Καλό είναι να ασχολείστε με άλλους ανθρώπους που κερδίζουν από τον αθλητισμό και όχι με εμάς που προσφέρουμε.Τέτοια ανώνυμα post ίδιου τύπου με εσάς βλέπω σε κάτι gaming forums από παιδάκια 13 χρονών...Αν θέλετε περαιτέρω απαντήσεις ξέρετε που θα με βρείτε...





P.S.:Όσον αφορά τον πρόεδρο και την "επίθεσή" του σε ένα φίλαθλο έγινε γιατί ο συγκεκριμένος φίλαθλος είχε βρίσει τα πάντα του κύριου Διαμαντή και προσπάθησε να τον σταματήσει.
denko
QUOTE (Frankthepunk @ Feb 27 2013, 16:06 ) *
Όλα όσα λέτε για τον Αχαιό 47 και όσους τον περιβάλλουν είναι όλα ανακρίβειες...Είσαστε ανημέρωτοι με τα θέματα του αθλητισμού.Γράφετε χωρίς να ξέρετε με την κάλυψη του username σε ένα forum προσπαθώντας να κάνετε κακό στο σωματείο μας και σε όσους ασχολούνται με αυτό.Οι απαντήσεις μας δίνονται στον αγωνιστικό χώρο που έχουμε μάθει να προσφέρουμε στο άθλημα σεβόμενοι τον ιδρώτα των αθλητών.Καλό είναι να ασχολείστε με άλλους ανθρώπους που κερδίζουν από τον αθλητισμό και όχι με εμάς που προσφέρουμε.Τέτοια ανώνυμα post ίδιου τύπου με εσάς βλέπω σε κάτι gaming forums από παιδάκια 13 χρονών...Αν θέλετε περαιτέρω απαντήσεις ξέρετε που θα με βρείτε...





P.S.:Όσον αφορά τον πρόεδρο και την "επίθεσή" του σε ένα φίλαθλο έγινε γιατί ο συγκεκριμένος φίλαθλος είχε βρίσει τα πάντα του κύριου Διαμαντή και προσπάθησε να τον σταματήσει.

1.ποτε δεν γραφτηκε οτι νικησατε στην εαπ λογω διαιτησιας.2θεωρω οτι ειστε η πιο ισχυρη και εμπειρη ομαδα του πρωταθληματος 3.εσενα προσωπικα σε σεβομαστε ολοι και πιστεψε με το ξερεις.4 ολα τα προηγουμενα δεν αναιρουν οτι εχετε γινει γραφικοι με την παρουσια σας στις κερκιδες και τους παγκους.
Frankthepunk
QUOTE (denko @ Feb 27 2013, 16:24 ) *
1.ποτε δεν γραφτηκε οτι νικησατε στην εαπ λογω διαιτησιας.2θεωρω οτι ειστε η πιο ισχυρη και εμπειρη ομαδα του πρωταθληματος 3.εσενα προσωπικα σε σεβομαστε ολοι και πιστεψε με το ξερεις.4 ολα τα προηγουμενα δεν αναιρουν οτι εχετε γινει γραφικοι με την παρουσια σας στις κερκιδες και τους παγκους.



Φίλε δεν αναφέρθηκα σε σένα αλλά σε άλλα που ειπώθηκαν από άλλους εξευτελιστικά και κωμικά για την ομάδα μου...Πρέπει να γνωρίζετε όλοι ότι είναι ωραίο να ασχολούνται μαζί μας γιατί αξίζουμε...
saras_13
QUOTE(Frankthepunk @ Feb 27 2013, 18:15 ) *
Φίλε δεν αναφέρθηκα σε σένα αλλά σε άλλα που ειπώθηκαν από άλλους εξευτελιστικά και κωμικά για την ομάδα μου...Πρέπει να γνωρίζετε όλοι ότι είναι ωραίο να ασχολούνται μαζί μας γιατί αξίζουμε...

Ξερουμε κανα αποτελεσμα;
indian11

Ξερουμε κανα αποτελεσμα;

fear_me
QUOTE(indian11 @ Feb 27 2013, 23:27 ) *
Ξερουμε κανα αποτελεσμα;

http://www.ilia-sport.gr/%CE%BC%CF%80%CE%A...%BA%CE%AE%CF%82
denko
QUOTE (fear_me @ Feb 27 2013, 23:45 ) *

η εαπ +12 το σαραβαλι
maka
QUOTE (denko @ Feb 28 2013, 00:24 ) *
η εαπ +12 το σαραβαλι

Η ΣΦΗΚΑ 21 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ!!!!!!!!!!
kleiza
QUOTE(maka @ Feb 28 2013, 00:25 ) *
Η ΣΦΗΚΑ 21 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ!!!!!!!!!!

Δυσκολεύει η πεντάδα για την Σφήκα ειδικά αν χάσει την άλλη εβδομάδα από τον Πατρέα
sotiris berpos
QUOTE(kleiza @ Feb 28 2013, 00:36 ) *
Δυσκολεύει η πεντάδα για την Σφήκα ειδικά αν χάσει την άλλη εβδομάδα από τον Πατρέα


άλλοι δύο τραυματισμοί να μας κάτσουν και πέσαμε...
smiley.gif

Δες ΣΦΗΚΑ χωρίς Κανελλόπουλο , Ζέβλα
Φαντάσου Αχαιό χωρίς Λευτέρη , Κανταρτζόπουλο ΕΑΠ χωρίς Διζέ , Χαρτά , Αραχωβίτικα χωρίς Βαρδίκο , Σταυρουλάκη κ.τ.λ.
xaba9
QUOTE (ΤΣΑΤΣΕΝΚΟ @ Feb 26 2013, 22:50 ) *
ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ.ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΧΑΣΑΜΕ(ΓΙΑ ΕΑΠ-DENKO KAI ΣΦΗΚΑ-STR8.84)ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΦΙΟΡΙΤΟΥΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΟΤΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΥΡΙΔΗ,ΟΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΩΜΆΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ .ΟΤΑΝ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΑΣ(ΣΦΗΚΑ) ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΟΝ ΤΣΑΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΓΕ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΡΑΦΙΚΟΣ?ΟΤΑΝ ΣΦΑΖΟΤΑΝ Ο ΑΧΑΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΑΠ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΟΛΗ Η ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ
ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΚΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ.



φιλε μου δυστυχως ειστε απο τους ανθρωπους που κοιτουν το δεντρο γιατι ετσι τους βολευει και δεν βλεπουν το δασος,
ολοι ξερουμε ποιος ειναι ο προεδρος οσοι ξερουν ξερουν αντε γεια σασ και καλη ανοδο με τους κολιτους σας στην αγιαλεξιωτισα!!!
δεν προκειτε να ξαναδοσω απαντηση.......
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.