Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α2 ΕΣΚΑ-Η
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107
patrasbasket1
QUOTE (sotiris berpos @ Jan 19 2012, 12:14 ) *
είμαστε ένα πόντο μπροστά μου γίνονται σε φάση διαρκείας 3 φάουλ στα 30 δεύτερα και δεν δίνει τίποτα και σε διαμαρτυρία δινεις φάουλ σε εσάς και τεχνική ποινή δηλαδή 4 βολές και κατοχή?? Αν κέρδιζες μετά από τέτοια παιχνιδάρα θα ήθελες να κέρδιζες έτσι??? Ειλικρινά απάντα μου! Αυτό ήταν σφύριγμα χειρουργικό φίλε μου Τζινόμπιλι και ξέρουμε και οι δύο πως με 4/4 βολές θα λέγαμε άλλα τώρα! στο www.ilia-sport.gr υπάρχει το βίντεο πές μου γιατί σε μάτς - τελικό με σφυγμούς 200 να δώσεις τεχνική ποινή και να αλλοιώσεις έτσι το αποτέσμα?? Και όλα καλά , γίνεται να γυρνάει διαιτητής να λέει αή γ#$%^& στον προπονητή μας??!?!?!?!?! Πραγματικά αυτός ήθελε πιο πολύ απο εσάς να κερδίσετε , οι λόγοι άγνωστοι!! Πέραν τούτου συμφωνώ σε όλα τα άλλα που είπες , σας ευχαριστούμε δημόσια για την φιλοξενία ήταν μια παιχνίδάρα και όποιος και αν κέρδιζε θα ήταν δίκαιο!!! Παίχτες με αρχίδια και προπονητές με αρχίδια , μεγάλες ζώνες απο φραγκοπαναγιώτη κατέστρεψαν το παιχνίδι του Χαρίτου και μεγάλη άμυνα του Υπερίωνα σε Πίκιο αλλά και στους ψηλούς μας. Όπως και να έχει για εμάς ήταν πιο πολύ μια νίκη επιβίωσης και εγωισμού μετά τα όσα είχαν προηγηθεί. Ζούμε το καλύτερο πρωτάθλημα Α2 κατηγορίας και προβλέπω προσωπικά πρωταθλητή στις 4-5 ήττες μεταξύ Υπερίων , Προφήτη , Σφήκας και Ιτεών! Καλή συνέχεια , μετά το χθεσινό παιχνίδι άλλαξε ριζικά η εικόνα μου για την ομάδα σας προς το καλύτερο!!

συμφωνω σε ολα πολυ ωραιο παιχνιδι μεσω live apo ilia sport ...φιλε σωτηρη εισαι τυχερος που εχεις κανελλοπουλο
ασχετο.εσυ που επαιζες μπασκετ?
ginobilli9
QUOTE(sotiris berpos @ Jan 19 2012, 11:14 ) *
είμαστε ένα πόντο μπροστά μου γίνονται σε φάση διαρκείας 3 φάουλ στα 30 δεύτερα και δεν δίνει τίποτα και σε διαμαρτυρία δινεις φάουλ σε εσάς και τεχνική ποινή δηλαδή 4 βολές και κατοχή?? Αν κέρδιζες μετά από τέτοια παιχνιδάρα θα ήθελες να κέρδιζες έτσι??? Ειλικρινά απάντα μου! Αυτό ήταν σφύριγμα χειρουργικό φίλε μου Τζινόμπιλι και ξέρουμε και οι δύο πως με 4/4 βολές θα λέγαμε άλλα τώρα! στο www.ilia-sport.gr υπάρχει το βίντεο πές μου γιατί σε μάτς - τελικό με σφυγμούς 200 να δώσεις τεχνική ποινή και να αλλοιώσεις έτσι το αποτέσμα?? Και όλα καλά , γίνεται να γυρνάει διαιτητής να λέει αή γ#$%^& στον προπονητή μας??!?!?!?!?! Πραγματικά αυτός ήθελε πιο πολύ απο εσάς να κερδίσετε , οι λόγοι άγνωστοι!! Πέραν τούτου συμφωνώ σε όλα τα άλλα που είπες , σας ευχαριστούμε δημόσια για την φιλοξενία ήταν μια παιχνίδάρα και όποιος και αν κέρδιζε θα ήταν δίκαιο!!! Παίχτες με αρχίδια και προπονητές με αρχίδια , μεγάλες ζώνες απο φραγκοπαναγιώτη κατέστρεψαν το παιχνίδι του Χαρίτου και μεγάλη άμυνα του Υπερίωνα σε Πίκιο αλλά και στους ψηλούς μας. Όπως και να έχει για εμάς ήταν πιο πολύ μια νίκη επιβίωσης και εγωισμού μετά τα όσα είχαν προηγηθεί. Ζούμε το καλύτερο πρωτάθλημα Α2 κατηγορίας και προβλέπω προσωπικά πρωταθλητή στις 4-5 ήττες μεταξύ Υπερίων , Προφήτη , Σφήκας και Ιτεών! Καλή συνέχεια , μετά το χθεσινό παιχνίδι άλλαξε ριζικά η εικόνα μου για την ομάδα σας προς το καλύτερο!!

ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΠΟΛΛΑ.Ο Χαριτος εκανε πολλα σουτ μονος του και απλα δεν τα εβαλε οπως και τις βολες..παρατηρωντας λοιπον την επιμαχη φαση βλεπω τον μητροπουλο να κατεβαζει το ριμπαουντ αλλα η μπαλλα σηκωνεται απο τα χερια του του τογια. χωρις φαουλ την πηρε ο τογιας; ρωτα τον τι να σου πω. η ουσια ειναι οτι πεφτει ξυλο στη φαση και αποφασιζει να μη σφυριξει και πατε και του δινετε δικαιωμα να τα φερει στα ισια με το αντιαθλητικο, το οποιο βεβεια ηταν. και βεβαια δεν θελω να κερδιζω κατ αυτον τροπο αλλα ετσι οπως πηγε το παιχνιδι οποιος το επαιρνε θα ηταν δικαιο. ΕΙΡΗΝΗ ΗΜΙΝ!
sotiris berpos
QUOTE(patrasbasket1 @ Jan 19 2012, 11:58 ) *
συμφωνω σε ολα πολυ ωραιο παιχνιδι μεσω live apo ilia sport ...φιλε σωτηρη εισαι τυχερος που εχεις κανελλοπουλο
ασχετο.εσυ που επαιζες μπασκετ?


Σκαγιοπούλειο στα καλά τα χρόνια μέχρι το εφηβικό με Στάθη , Ντούβα και Λουκόπουλο προπονητές! Μετά εμπλοκή με το δελτίο (όπως πάντα) μετά το έκοψα με κανά πεντάρι ακόμα άτομα που ήμασταν συμπαίκτες και το 2003 μαζευτήκαμε και φτιάξαμε την ΣΦΗΚΑ... Όσο για τον Κανελλόπουλο τι να λέμε..... Μακάρι να μην είχε το πόδι του να έπαιζε άκομα Α2 και Α1 εθνική και όχι τοπικά...

QUOTE(ginobilli9 @ Jan 19 2012, 12:15 ) *
ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΠΟΛΛΑ.Ο Χαριτος εκανε πολλα σουτ μονος του και απλα δεν τα εβαλε οπως και τις βολες..παρατηρωντας λοιπον την επιμαχη φαση βλεπω τον μητροπουλο να κατεβαζει το ριμπαουντ αλλα η μπαλλα σηκωνεται απο τα χερια του του τογια. χωρις φαουλ την πηρε ο τογιας; ρωτα τον τι να σου πω. η ουσια ειναι οτι πεφτει ξυλο στη φαση και αποφασιζει να μη σφυριξει και πατε και του δινετε δικαιωμα να τα φερει στα ισια με το αντιαθλητικο, το οποιο βεβεια ηταν. και βεβαια δεν θελω να κερδιζω κατ αυτον τροπο αλλα ετσι οπως πηγε το παιχνιδι οποιος το επαιρνε θα ηταν δικαιο. ΕΙΡΗΝΗ ΗΜΙΝ!


Οκ...........
Συμφωνούμε οτι διαφωνούμε λοιπόν!
Καλή συνέχεια!

smiley.gif
salepis
καλημερα σε ολους.μπραβο και στον υπεριων και στη σφηκα για την παιχνιδαρα που ειδαμε.εκτος απο την απαραδεκτη κινηση ενος παιχτη που εφτυσε το χαριτο που δεν εχει κανει προωλημα ποτε πουθενα.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ......καλη επιτυχια στη επεμβαση που θα κανει στο γονατο αυτος ο τεραστιος παιχτης ο κανελοπουλος....
a.iverson
QUOTE (sotiris berpos @ Jan 19 2012, 11:14 ) *
είμαστε ένα πόντο μπροστά μου γίνονται σε φάση διαρκείας 3 φάουλ στα 30 δεύτερα και δεν δίνει τίποτα και σε διαμαρτυρία δινεις φάουλ σε εσάς και τεχνική ποινή δηλαδή 4 βολές και κατοχή?? Αν κέρδιζες μετά από τέτοια παιχνιδάρα θα ήθελες να κέρδιζες έτσι??? Ειλικρινά απάντα μου! Αυτό ήταν σφύριγμα χειρουργικό φίλε μου Τζινόμπιλι και ξέρουμε και οι δύο πως με 4/4 βολές θα λέγαμε άλλα τώρα! στο www.ilia-sport.gr υπάρχει το βίντεο πές μου γιατί σε μάτς - τελικό με σφυγμούς 200 να δώσεις τεχνική ποινή και να αλλοιώσεις έτσι το αποτέσμα?? Και όλα καλά , γίνεται να γυρνάει διαιτητής να λέει αή γ#$%^& στον προπονητή μας??!?!?!?!?! Πραγματικά αυτός ήθελε πιο πολύ απο εσάς να κερδίσετε , οι λόγοι άγνωστοι!! Πέραν τούτου συμφωνώ σε όλα τα άλλα που είπες , σας ευχαριστούμε δημόσια για την φιλοξενία ήταν μια παιχνίδάρα και όποιος και αν κέρδιζε θα ήταν δίκαιο!!! Παίχτες με αρχίδια και προπονητές με αρχίδια , μεγάλες ζώνες απο φραγκοπαναγιώτη κατέστρεψαν το παιχνίδι του Χαρίτου και μεγάλη άμυνα του Υπερίωνα σε Πίκιο αλλά και στους ψηλούς μας. Όπως και να έχει για εμάς ήταν πιο πολύ μια νίκη επιβίωσης και εγωισμού μετά τα όσα είχαν προηγηθεί. Ζούμε το καλύτερο πρωτάθλημα Α2 κατηγορίας και προβλέπω προσωπικά πρωταθλητή στις 4-5 ήττες μεταξύ Υπερίων , Προφήτη , Σφήκας και Ιτεών! Καλή συνέχεια , μετά το χθεσινό παιχνίδι άλλαξε ριζικά η εικόνα μου για την ομάδα σας προς το καλύτερο!!

''Βάλαμε τα χεράκια μας και βγάλαμε τα ματάκια μας''
Δεν νομίζω πως δικαιολογίες αυτήν την στιγμή θα ήταν το πιο σωστό...εκεί που έφτασε το παιχνίδι ή το καθαρίζεις ή παίζεις με την φωτιά.
Ήθελα όμως να αναφερθώ στην τεχνική ποινή πράγμα που μου έκανε μεγάλη εντύπωση να σχολιάζετε...!!!ήταν σωστότατη.-
Δεν θα μιλήσω για την διαιτησία απλά ήθελα να αναφέρω πως επειδή έτυχε να είμαι παρών πέρυσι στο κλειστό των Λεχαινών
εναντίον της Κ. Παναγιάς ο ίδιος παίχτης έκανε τα ακριβώς τα ίδια...Δεν θέλω να παρεξηγηθώ αλλά επειδή θεωρώ πως είναι απ'τους καλύτερους παίχτες της κατηγορίας και θέλουμε να τον βλέπουμε ΜΟΝΟ να''παίζει''στα παρκέ, καλό θα ήταν να μην συνεχίσει να κάνει τα ίδια λάθη.

QUOTE (sotiris berpos @ Jan 19 2012, 11:14 ) *
είμαστε ένα πόντο μπροστά μου γίνονται σε φάση διαρκείας 3 φάουλ στα 30 δεύτερα και δεν δίνει τίποτα και σε διαμαρτυρία δινεις φάουλ σε εσάς και τεχνική ποινή δηλαδή 4 βολές και κατοχή?? Αν κέρδιζες μετά από τέτοια παιχνιδάρα θα ήθελες να κέρδιζες έτσι??? Ειλικρινά απάντα μου! Αυτό ήταν σφύριγμα χειρουργικό φίλε μου Τζινόμπιλι και ξέρουμε και οι δύο πως με 4/4 βολές θα λέγαμε άλλα τώρα! στο www.ilia-sport.gr υπάρχει το βίντεο πές μου γιατί σε μάτς - τελικό με σφυγμούς 200 να δώσεις τεχνική ποινή και να αλλοιώσεις έτσι το αποτέσμα?? Και όλα καλά , γίνεται να γυρνάει διαιτητής να λέει αή γ#$%^& στον προπονητή μας??!?!?!?!?! Πραγματικά αυτός ήθελε πιο πολύ απο εσάς να κερδίσετε , οι λόγοι άγνωστοι!! Πέραν τούτου συμφωνώ σε όλα τα άλλα που είπες , σας ευχαριστούμε δημόσια για την φιλοξενία ήταν μια παιχνίδάρα και όποιος και αν κέρδιζε θα ήταν δίκαιο!!! Παίχτες με αρχίδια και προπονητές με αρχίδια , μεγάλες ζώνες απο φραγκοπαναγιώτη κατέστρεψαν το παιχνίδι του Χαρίτου και μεγάλη άμυνα του Υπερίωνα σε Πίκιο αλλά και στους ψηλούς μας. Όπως και να έχει για εμάς ήταν πιο πολύ μια νίκη επιβίωσης και εγωισμού μετά τα όσα είχαν προηγηθεί. Ζούμε το καλύτερο πρωτάθλημα Α2 κατηγορίας και προβλέπω προσωπικά πρωταθλητή στις 4-5 ήττες μεταξύ Υπερίων , Προφήτη , Σφήκας και Ιτεών! Καλή συνέχεια , μετά το χθεσινό παιχνίδι άλλαξε ριζικά η εικόνα μου για την ομάδα σας προς το καλύτερο!!

''Βάλαμε τα χεράκια μας και βγάλαμε τα ματάκια μας''
Δεν νομίζω πως δικαιολογίες αυτήν την στιγμή θα ήταν το πιο σωστό...εκεί που έφτασε το παιχνίδι ή το καθαρίζεις ή παίζεις με την φωτιά.
Ήθελα όμως να αναφερθώ στην τεχνική ποινή πράγμα που μου έκανε μεγάλη εντύπωση να σχολιάζετε...!!!ήταν σωστότατη.-
Δεν θα μιλήσω για την διαιτησία απλά ήθελα να αναφέρω πως επειδή έτυχε να είμαι παρών πέρυσι στο κλειστό των Λεχαινών
εναντίον της Κ. Παναγιάς ο ίδιος παίχτης έκανε τα ακριβώς τα ίδια...Δεν θέλω να παρεξηγηθώ αλλά επειδή θεωρώ πως είναι απ'τους καλύτερους παίχτες της κατηγορίας και θέλουμε να τον βλέπουμε ΜΟΝΟ να''παίζει''στα παρκέ, καλό θα ήταν να μην συνεχίσει να κάνει τα ίδια λάθη.
a.iverson
QUOTE (kleiza @ Jan 18 2012, 23:57 ) *
Αν εξαιρέσουμε το δικό σου μέσα έπεσες!Αντί για την άμυνα μίλισε ο Κανελόπουλος όπως διαβάζω
Στα άλλα όμως μέσα
Ακόμα και στο Πανελλήνιος -Ροίτικα όπου 6 λεπτά πριν το τέλος τα Ροίτικα ήταν μπροστά με 10! αλλά δεν άντεξαν icon_wave.gif

Το να καταφέρνεις να περιορήσεις μια ομάδα που έχει μέσω όρο 75-80 πόντους στους 65 νομίζω πως δεν έπεσα τόσο έξω!!!όσο για το ποιος μίλησε,αφού δεν μίλησε ο Χαρίτος έπρεπε να μιλήσει ο Κανελλόπουλος! icon_wave.gif
ginobilli9
QUOTE(indian11 @ Jan 19 2012, 01:33 ) *
ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΣΥΝΑΜΑ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΙΤΙΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ-ΠΑΟΚ ΜΕ ΤΕΛΙΚΟ ΝΙΚΗΤΗ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΛΗΝΗ.

ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΚΕΙ; ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ; ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
petza13
QUOTE(stoico10 @ Jan 18 2012, 13:23 ) *
Τα αποτελέσματα

Ληξούρι-Ίφιτος 69-74
Γαλήνη-Αχαιός Σαρ. 77-40
Ιτιές-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ 71-73 παρ. (63-63 κ.α.)
Υπερίων-ΣΦΗΚΑ 64-65
Πανελλήνιος-Ροΐτικα 60-53
Σπόρτιγκ-Αραχωβίτικα 58-64
Αχαιός ’47-Δικέφαλος 54-50


Η βαθμολογία

(Σε 13 αγώνες)

Υπερίων 24
Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ 24
Ιτιές 23
ΣΦΗΚΑ 21
Αραχωβίτικα 20
Ληξούρι 19
Γαλήνη 19
Αχαιός Σαρ. 19
Σπόρτιγκ 18
Ίφιτος 17
Αχαιός '47 17
Δικέφαλος 16
Πανελλήνιος 14
Ροΐτικα 13
* ΣΦΗΚΑ, Ληξούρι, Πανελλήνιος, Αραχωβίτικα, Γαλήνη και Σπόρτιγκ έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική

Γαλήνη- Ιτιές
Υπερίων -Πρ.Ηλίας/ΠΑΟΚ
Αχαιός ’47- ΣΦΗΚΑ
Ληξούρι- Ροΐτικα
Σπόρτιγκ -Ίφιτος
Αχαιός Σαραβαλίου –Αραχωβίτικα
Πανελλήνιος-Δικέφαλος

ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΙΩΝ,ΣΦΗΚΑ ΙΤΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ ΒΑΣΗ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΤΟΝ ΥΠΕΡΙΩΝ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΖΕΙ ΠΡΩΤΟΣ.ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ.ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ,ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ,ΡΟΙΤΙΚΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ Β ΕΣΚΑΗ ΜΕ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟ 47 ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ.
antidrastikos
QUOTE (petza13 @ Jan 19 2012, 14:41 ) *
ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΙΩΝ,ΣΦΗΚΑ ΙΤΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ ΒΑΣΗ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΤΟΝ ΥΠΕΡΙΩΝ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΖΕΙ ΠΡΩΤΟΣ.ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ.ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ,ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ,ΡΟΙΤΙΚΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ Β ΕΣΚΑΗ ΜΕ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟ 47 ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ.

Λόγο προγράμματος;;;;
Με Ιτιές , Αραχωβίτικα , Σπόρτινκ , Σφήκα εξω;;;;
Διαφωνώ αλλά συμφωνώ πως μάλλον αυτοί θα το πάρουν.
Το Υπερίων - Προφήτης και καπάκι Ιτιες - Υπερίων θα δείξει πολλά.
Οι Σφήκες πάει! Είναι τρελοί. Τελείωσε... Τα παιδιά η χαζά η μουρλά είναι. Την μια το σπάν την άλλη κάνουν έργα!
Κρίμα για Ιτιές , άδικη ήττα , δεύτερη νίκη απο το πουθενά για Προφήτες...
patrasbasket1
QUOTE (petza13 @ Jan 19 2012, 15:41 ) *
ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΙΩΝ,ΣΦΗΚΑ ΙΤΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ ΒΑΣΗ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΤΟΝ ΥΠΕΡΙΩΝ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΖΕΙ ΠΡΩΤΟΣ.ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ.ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ,ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ,ΡΟΙΤΙΚΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ Β ΕΣΚΑΗ ΜΕ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟ 47 ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ.

το σπορτινγκ φιλε μαλλον δεν το εχεις δει...εχει και εναν αγωνα λιγοτερο και εχει δλδ σιγουρα 19 βαθμους εαν χασει στο αναβολης.... icon_wave.gif
antidrastikos
QUOTE (a.iverson @ Jan 19 2012, 13:14 ) *
Δεν θα μιλήσω για την διαιτησία απλά ήθελα να αναφέρω πως επειδή έτυχε να είμαι παρών πέρυσι στο κλειστό των Λεχαινών
εναντίον της Κ. Παναγιάς ο ίδιος παίχτης έκανε τα ακριβώς τα ίδια...Δεν θέλω να παρεξηγηθώ αλλά επειδή θεωρώ πως είναι απ'τους καλύτερους παίχτες της κατηγορίας και θέλουμε να τον βλέπουμε ΜΟΝΟ να''παίζει''στα παρκέ, καλό θα ήταν να μην συνεχίσει να κάνει τα ίδια λάθη.


Πέρυσι την μαλακία δεν την έκανε ο Κανελλόπουλος! Την μαλακία την έκαναν οι συμπαίκτες του που τον κράτησαν....
77.gif 77.gif
urban basket

δυο ντερμπι δυο νικητες κ δυο ηττημενοι ολα αυτα στα χαρτια γιατι στην πραγματικοτητα κερδισε το μπασκετ !!!

Ιτιές-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ 71-73 παρ. (63-63 κ.α.) πολυ καλο μπασκετ απο ιτιες που φαινονται να ξερουν τι θελουν μες στο γηπεδο αλλα να μην μπορουν να διαχειριστουν σωστα την διαφορα και ο προφητης στο τελος με σωστες ενεργεις να καταφερει να οδηγησει το ματς στην παραταση.εκει αυτος που θα ειχει το πιο καθαρο μαυλο θα κερδιζε και φυσικα θα κρινοταν στο ποντο αφου δεν διεκρινα μεγαλες διαφορες στις 2 ομαδες.θα περιμενα παραπανω κοσμο στα ροιτικα.


Υπερίων-ΣΦΗΚΑ 64-65 μακραν το καλητερο και συναρπαστικοτερο φετινο παιχνιδι στην κατηγορια.βεβαια δεν ειδαμε τα πρωτα 5 λεπτα λογω τεχνικου προβληματος απο iliasport αλλα υπηρχε ενταση παθος και απο τις 2 ομαδες για την νικη.με διακυμανσεις στο σκορ και με ωραιες φασεις.οπως το ειδα απο ιντερνετ(διαφορετικα να εισαι στην κερκιδα)διαπιστωσα τα εξης αντιθετα για τις 2 ομαδες.ΣΦΗΚΑ πολυ καλη αμυνα στο πικιο απο κιντο και βασιλικιωτη και στους ψηλους απο
μητροπουλο αλλα ενα κανελοπουλο να μην σταματιεται και μονο ο τογιας να τον ακολουθει με 11 ποντους ενω αντιθετα ΥΠΕΡΙΩΝ πολυ καλη αμυνα στο χαριτο και εμεινε σε χαμημλη αποδοση για τα δικα του δεδομενα αλλα να περνει ποντους απο τους τσιπολιτη κιντο μητροπουλο βασιλικωτη ρουμανι.

δυο ντερμπι δυο νικητες κ δυο ηττημενοι ολα αυτα στα χαρτια γιατι στην πραγματικοτητα κερδισε το μπασκετ !!!
antidrastikos
QUOTE (patrasbasket1 @ Jan 19 2012, 15:41 ) *
το σπορτινγκ φιλε μαλλον δεν το εχεις δει...εχει και εναν αγωνα λιγοτερο και εχει δλδ σιγουρα 19 βαθμους εαν χασει στο αναβολης.... icon_wave.gif


Το χα δεί πριν κανά 5άρι αγωνιστικές... Τι; Ξεφούσκωσαν οι μικροί;
Παντος η ουσία είναι πως έχει Ιτιες,Αραχωβίτικα,Σφήκα έξω και ειδικά Σφήκα τελευταία αγωνιστική!!!
ittaproastiou
εσενα παντως απο το βιογραφικο σου και μονο σε κοβω απο την αρμαδα μας....
εκτος του κανελλοπουλου που και αυτος δε νομιζω να εκανε πολλα οντας τραυματιας,
πες μου εναν που θα επαιζε στην ομαδα μας βασικος απο τη δικια σου?
να σου πω εγω?
κανενας φιλε...
και νομιζω πως με εχετε πρηξει με τη λογοκρισια σου εσυ και οι αλλοι που εχουν κερδισει 10 παιχνιδια στο ποντο,(και οπως μου σφυριξε ενα <<αγιο>>πουλακι εχουν αρχισει και αγχωνονται με την τυχη τους γιατι καποια στιγμη σε εγκαταλειπει και αυτη.....)
ξεκολλατε φορουμ ειναι εδω μεσα σε οποιον δεν αρεσει ας συνεχισει να πουλαει τα παπουτσια του ή τα μηχανηματα του και να μην διαβαζει και γραφει εδω και στο fb...
peace.gif
Υ.Γ¨
τσαφ τσουφ το τρενο θα παρασυρει πολλους ακομα......
και σοδες για τη χωνεψη
kleiza
QUOTE(petza13 @ Jan 19 2012, 14:41 ) *
ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΙΩΝ,ΣΦΗΚΑ ΙΤΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ ΒΑΣΗ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΤΟΝ ΥΠΕΡΙΩΝ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΖΕΙ ΠΡΩΤΟΣ.ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ.ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ,ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ,ΡΟΙΤΙΚΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ Β ΕΣΚΑΗ ΜΕ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΑΧΑΙΟ 47 ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ.

Είπαμε ο Αχαιός 47 δεν πέφτει
Ροίτικα σίγουρα Πανελλήνιος πολύ πιθανό και ο τρίτος παίζεται
Ακόμη κι όσοι έχουν 19 πόντους μην εφησυχάζουν
Αυτή την στιγμή στην δύσκολη θέση πάντος είναι ο Δικέφαλος icon_wave.gif
salepis
QUOTE(kleiza @ Jan 19 2012, 18:10 ) *
Είπαμε ο Αχαιός 47 δεν πέφτει
Ροίτικα σίγουρα Πανελλήνιος πολύ πιθανό και ο τρίτος παίζεται
Ακόμη κι όσοι έχουν 19 πόντους μην εφησυχάζουν
Αυτή την στιγμή στην δύσκολη θέση πάντος είναι ο Δικέφαλος icon_wave.gif

και εγω δεν πιστευω οτι ο 47΄θα πεσει αρκει να ξανα ερθουν πισω ολοι.ξερεις κατι για παπαλαμπρακοπουλο και του αλλους αν θα ερθουν???????????
kleiza
QUOTE(salepis @ Jan 19 2012, 18:15 ) *
και εγω δεν πιστευω οτι ο 47΄θα πεσει αρκει να ξανα ερθουν πισω ολοι.ξερεις κατι για παπαλαμπρακοπουλο και του αλλους αν θα ερθουν???????????

Έπαιξαν με Δικέφαλο. Αλλά έχουν κι άλλη μια έκπληξη
Προσεχώς με Σφήκα icon_wave.gif
sotiris berpos
QUOTE(kleiza @ Jan 19 2012, 18:19 ) *
Έπαιξαν με Δικέφαλο. Αλλά έχουν κι άλλη μια έκπληξη
Προσεχώς με Σφήκα icon_wave.gif


Σιγά την έκπληξη ..
δύο εβδομάδες το ξέρουμε
smiley.gif
kleiza
QUOTE(sotiris berpos @ Jan 19 2012, 18:25 ) *
Σιγά την έκπληξη ..
δύο εβδομάδες το ξέρουμε
smiley.gif

Δεν εννοούσα εσένα
Είμαι σίγουρος άλλωστε οτι δεν θα σου ξεφευγε smiley.gif
TIPP-EX
QUOTE(kleiza @ Jan 19 2012, 18:29 ) *
Δεν εννοούσα εσένα
Είμαι σίγουρος άλλωστε οτι δεν θα σου ξεφευγε smiley.gif

σιγα την εκπληξη λεει ο σωτηρης? ναι μωρε ο παιχτης που ηρθε πεστου οτι δεν ξερει,α2 εθνικη περσι και γ, β ολα τα χρονια ΚΑΚΙΟΥΖΗΣ του λεει τιποτα απο παλια ληξουρι μερια!!!!!!!!!+ οτι γυρισε πααπλαμπρακοπουλος και μπαρδουτσος τον πρωτο πρεπει να τον θυματε απο το πρωτο παιχνιδι στην περιβολα τι του εκανε!!!!!!!!
stoico10
Ειδα την παραταση του παιχνιδιου του Προφητη με Ιτιες.Καλα μιλαμε για πολυ ξυλο εκκατερωθεν.Ειδικα ομως ο Προφητης εριξε πολυ..
sotiris berpos
QUOTE(TIPP-EX @ Jan 19 2012, 18:36 ) *
σιγα την εκπληξη λεει ο σωτηρης? ναι μωρε ο παιχτης που ηρθε πεστου οτι δεν ξερει,α2 εθνικη περσι και γ, β ολα τα χρονια ΚΑΚΙΟΥΖΗΣ του λεει τιποτα απο παλια ληξουρι μερια!!!!!!!!!+ οτι γυρισε πααπλαμπρακοπουλος και μπαρδουτσος τον πρωτο πρεπει να τον θυματε απο το πρωτο παιχνιδι στην περιβολα τι του εκανε!!!!!!!!


Οπα αδελφέεεεεε!!
Παραξήγησις!!!!!!!!
Δεν ειρωνεύτηκα... Άπλα είπα οτι ξέρω ποιος είναι εδώ και δύο εβδομάδες και οτι δεν είναι έκπληξη για εμένα για αυτό και απάντησε ο Κλέιζα οτι δεν θα μου ξέφευγε!!!!!!
Μην μου αρπάζεσαι και πάθεις καμια συγκοπή!!
Όσο για το ποιος έκανε τι θυμάμαι καλά!!!! είμαι και 27 εγώ βλέπεις.. δεν τα χω χάσει ακόμα!!! rolleyes.gif rolleyes.gif

Κλέιζα κάλυψε με! Δαγκώνει αυτός.........

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

QUOTE(kleiza @ Jan 19 2012, 18:29 ) *
Δεν εννοούσα εσένα
Είμαι σίγουρος άλλωστε οτι δεν θα σου ξεφευγε smiley.gif


Eίδες όμως.. Κύριος! Κουβέντα δεν έβγαλα!!!
Ο έτσι απο πάνω σε κάρφωσε!



69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
kleiza
QUOTE(sotiris berpos @ Jan 19 2012, 19:33 ) *
Οπα αδελφέεεεεε!!
Παραξήγησις!!!!!!!!
Δεν ειρωνεύτηκα... Άπλα είπα οτι ξέρω ποιος είναι εδώ και δύο εβδομάδες και οτι δεν είναι έκπληξη για εμένα για αυτό και απάντησε ο Κλέιζα οτι δεν θα μου ξέφευγε!!!!!!
Μην μου αρπάζεσαι και πάθεις καμια συγκοπή!!
Όσο για το ποιος έκανε τι θυμάμαι καλά!!!! είμαι και 27 εγώ βλέπεις.. δεν τα χω χάσει ακόμα!!! rolleyes.gif rolleyes.gif

Κλέιζα κάλυψε με! Δαγκώνει αυτός.........

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif



Eίδες όμως.. Κύριος! Κουβέντα δεν έβγαλα!!!
Ο έτσι απο πάνω σε κάρφωσε!



69.gif 69.gif 69.gif 69.gif

Ναι ναι smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Αλλα μου φαίνεται ότι ο κόσμος το χει τουμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι smiley.gif smiley.gif smiley.gif
sotiris berpos
QUOTE(kleiza @ Jan 19 2012, 20:03 ) *
Ναι ναι smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Αλλα μου φαίνεται ότι ο κόσμος το χει τουμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι smiley.gif smiley.gif smiley.gif


xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
indian11



Επόμενη αγωνιστική

Γαλήνη- Ιτιές 2 thelo kai elpizo

Υπερίων -Πρ.Ηλίας/ΠΑΟΚ logika 1

Αχαιός ’47- ΣΦΗΚΑ 2

Ληξούρι- Ροΐτικα 1

Σπόρτιγκ -Ίφιτος derby logika 1

Αχαιός Σαραβαλίου –Αραχωβίτικα 2

Πανελλήνιος-Δικέφαλος 1 kai fotia stin oyra

urban basket
εκει στον 47 γιατι δεν κανατε κατι τοσο καιρο να ειναι απο την αρχη ο μπαρδουτσος,ο παπαλαμπρακοπουλος και η μεταγραφη εκπληξη-βομβα?????
τωρα θα μιλαγαμε για πρωτη πενταδα και οχι για το αν θα μεινει...
αν και αμφιβαλω γιατι αυτοι ειναι ικανοι να παιξουν κανα δυο παιχνιδια και να εξαφανιστουν παλι
LARISINOS 13
εκατσα και ειδα το ματσακι υπεριων σφηκα στο ηλεια σπορ. ποιος ηταν αυτος ο Χαριτος που επαιζε 40 λεπτα και δεν εβγαινε με τιποτα; αυτος ειναι πρωτος σκορερ; με 5 στα 25;στην αμυνα ανυπαρκτος..υπερβολικες ενεργειες.. !Γυρω του πεφτανε κορμια κι αυτος εκανε τα σουτακια του. μ αυτον τον παικτη ειναι πρωτος ο υπεριων; δεν ειναι υπερεκτιμημενος; το σεβομαι το παιδι αλλα αυτος εχασε μονος του!
kill.gif
salepis
QUOTE(LARISINOS 13 @ Jan 20 2012, 19:01 ) *
εκατσα και ειδα το ματσακι υπεριων σφηκα στο ηλεια σπορ. ποιος ηταν αυτος ο Χαριτος που επαιζε 40 λεπτα και δεν εβγαινε με τιποτα; αυτος ειναι πρωτος σκορερ; με 5 στα 25;στην αμυνα ανυπαρκτος..υπερβολικες ενεργειες.. !Γυρω του πεφτανε κορμια κι αυτος εκανε τα σουτακια του. μ αυτον τον παικτη ειναι πρωτος ο υπεριων; δεν ειναι υπερεκτιμημενος; το σεβομαι το παιδι αλλα αυτος εχασε μονος του!
kill.gif

καταλαβα τωρα τα βαλατε με το χαριτο.εσυ φιλε εχεις παιξει πουθενα?α και κατι αλλο ολοι οι παιχτες εχουν μια πτωση.σε παρακαλω μην ασχολισε με τον υπεριωνα................
LARISINOS 13
QUOTE (salepis @ Jan 20 2012, 19:54 ) *
καταλαβα τωρα τα βαλατε με το χαριτο.εσυ φιλε εχεις παιξει πουθενα?α και κατι αλλο ολοι οι παιχτες εχουν μια πτωση.σε παρακαλω μην ασχολισε με τον υπεριωνα................

Σορυ κιολας. εγω δεν παιζω. βλεπω γιατι ειναι ωραιο πρωταθλημα, και δεν εχω την ευκαιρια να σας βλεπω. σας ειδα και απορρησα και το εξεφρασα..Αν δεν θελετε να σας σχολιαζω μην παιζετε μπασκετ . γιατι δεν βγαινει ποτε αυτος φιλε σαλεπη;
peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif
salepis
QUOTE(LARISINOS 13 @ Jan 20 2012, 20:05 ) *
Σορυ κιολας. εγω δεν παιζω. βλεπω γιατι ειναι ωραιο πρωταθλημα, και δεν εχω την ευκαιρια να σας βλεπω. σας ειδα και απορρησα και το εξεφρασα..Αν δεν θελετε να σας σχολιαζω μην παιζετε μπασκετ . γιατι δεν βγαινει ποτε αυτος φιλε σαλεπη;
peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif

γιατι ειναι παιχταρας ρε μαγκα.και αμα δεν σου αρεσει μην μας βλεπεις.
LARISINOS 13
QUOTE (salepis @ Jan 20 2012, 20:24 ) *
γιατι ειναι παιχταρας ρε μαγκα.και αμα δεν σου αρεσει μην μας βλεπεις.

Εγω φιλαρακι εναν παιχταρα ειδα στο παρκε. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟ τον λεγανε αυτον που τα εβαζε. icon_drunk.gif thumbsup.gif wub.gif
Και τι να βλεπω; τον Χαριτο που θελει μια μπαλλα για παρτη του;
morfi
Guys ηρεμήστε λίγο. Δεν είπε κανείς κάτι για να αρπάζεστε.
salepis
QUOTE(LARISINOS 13 @ Jan 20 2012, 20:42 ) *
Εγω φιλαρακι εναν παιχταρα ειδα στο παρκε. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟ τον λεγανε αυτον που τα εβαζε. icon_drunk.gif thumbsup.gif wub.gif
Και τι να βλεπω; τον Χαριτο που θελει μια μπαλλα για παρτη του;

ναι εχεις δικιο παιχταρας ο κανελοπουλος αλλα μαλον δεν εχεις ακουσει για το χαριτο.αν εισαι απο πατρα ρωτα εκει στην αγυα ποιος τους πηρε την κατηγορια.........
str8.84
Μην μπαίνεται σε τέτοιες συγκρίσεις... Μιλάμε για άλλους παίκτες , άλλες ηλικίες , άλλες θέσεις και άλλα βιογραφικά.. Φίλε Λαρ ο Χαρίτος είναι παίκτης κίλλερ που στην ημέρα του μπορεί να σε σκοτώσει... Αυτό που είδες εχθές ήταν και κακή ημέρα αλλά και ικανότητα του αντιπάλου να παίξει αμυνάρες στον Χαρίτο.. Δεν έχουν πολλές ομάδες ικανότητα και κορμιά να παίξουν τέτοιες άμυνες σε τέτοιους παιχταράδες! Απο την άλλη ο Κανελλόπουλος είναι παίκτης καθαρό ασσάκι άλλου επιπέδου με τρομερή ικανότητα στην οργάνωση , στο κατέβασμα της μπάλας & ειδικά στην πάσα. Στην Α2 & ειδικά στην Α1 ποτέ δεν έβαζε πόντους για όσους τον θυμόμαστε απο τότε. Άλλο αν παίζει με τους κουλούς (με την καλή έννοια) τραυματίας και σουτάρει πολύ...
Μην είσαι άδικος με τον Χαρίτο. Μπορεί όπου έπαιζε να είχε το ακαταλόγιστο αλλά είναι τρομερός σουτέρ και έχει βάλει χιλιάδες πόντους!
Τέλος συγχαρητήρια σε Υπερίωνα και Σφήκα για το τεράστιο παιχνίδι που έπαιξαν για τα δεδομένα της κατηγορίας.



QUOTE (urban basket @ Jan 20 2012, 13:41 ) *
εκει στον 47 γιατι δεν κανατε κατι τοσο καιρο να ειναι απο την αρχη ο μπαρδουτσος,ο παπαλαμπρακοπουλος και η μεταγραφη εκπληξη-βομβα?????
τωρα θα μιλαγαμε για πρωτη πενταδα και οχι για το αν θα μεινει...
αν και αμφιβαλω γιατι αυτοι ειναι ικανοι να παιξουν κανα δυο παιχνιδια και να εξαφανιστουν παλι


Ένας φιλος προπονητής Γ εθνικής μου πε πως ο παίχτης βόμβα έπαιζε πέρυσι...
Ο Αχαιός που κάνει γκρίνιες και ενστάσεις για τους 30άρηδες παίζει με διαφορετική προκήρυξη και μπορεί να κάνει μεταγραφές γενάρη μήνα;;;;;
Κοίτα οι 47rs!!

smiley.gif
LARISINOS 13
QUOTE (salepis @ Jan 20 2012, 21:00 ) *
ναι εχεις δικιο παιχταρας ο κανελοπουλος αλλα μαλον δεν εχεις ακουσει για το χαριτο.αν εισαι απο πατρα ρωτα εκει στην αγυα ποιος τους πηρε την κατηγορια.........

δεν εχω τιποτα με το ΧΑΡΙΤΟ την αποψη μου λεω παιδια. περισυ ειχα δει πολλες φορες την αγιυα. ε; οχι και μονος του! ειχε στουμπανο κι αλλους που τα βαζανε. φιλε STR8 αν τον θεωρεις τοσο καλο πρεπει να τα βαζει και με τις αμυνες τις καλες. τι παει πει τον παιξαν αμυνα; δεν τον εχουν ξαναπαιξει;
sotiris berpos
QUOTE(LARISINOS 13 @ Jan 20 2012, 21:23 ) *
δεν εχω τιποτα με το ΧΑΡΙΤΟ την αποψη μου λεω παιδια. περισυ ειχα δει πολλες φορες την αγιυα. ε; οχι και μονος του! ειχε στουμπανο κι αλλους που τα βαζανε. φιλε STR8 αν τον θεωρεις τοσο καλο πρεπει να τα βαζει και με τις αμυνες τις καλες. τι παει πει τον παιξαν αμυνα; δεν τον εχουν ξαναπαιξει;


Καλός παίχτης ο Χαρίτος , μην λέμε μαλακίες..
Ειδικά πέρυσι χωρίς αυτόν δεν ανέβαινε ποτέ η Αγυά ειδικά πρώτη...
Οτι μπουμπουνάει από παντού ισχύει αλλά συνήθως τα βάζει.
ginobilli9
QUOTE(LARISINOS 13 @ Jan 20 2012, 19:01 ) *
εκατσα και ειδα το ματσακι υπεριων σφηκα στο ηλεια σπορ. ποιος ηταν αυτος ο Χαριτος που επαιζε 40 λεπτα και δεν εβγαινε με τιποτα; αυτος ειναι πρωτος σκορερ; με 5 στα 25;στην αμυνα ανυπαρκτος..υπερβολικες ενεργειες.. !Γυρω του πεφτανε κορμια κι αυτος εκανε τα σουτακια του. μ αυτον τον παικτη ειναι πρωτος ο υπεριων; δεν ειναι υπερεκτιμημενος; το σεβομαι το παιδι αλλα αυτος εχασε μονος του!
kill.gif

ΦΙΛΕ ΛΑΡΙΣΙΝΕ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ. Ο ΘΩΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΣΧΗΜΗ ΜΕΡΑ. ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ. ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ ΜΑΣ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ Σ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΠΑΙΚΤΗ.
Terrorista
QUOTE(ginobilli9 @ Jan 21 2012, 00:08 ) *
ΦΙΛΕ ΛΑΡΙΣΙΝΕ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ. Ο ΘΩΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΣΧΗΜΗ ΜΕΡΑ. ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ. ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ ΜΑΣ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ Σ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΠΑΙΚΤΗ.


καλοs για μονο στου μονια...
kleiza
QUOTE(str8.84 @ Jan 20 2012, 21:21 ) *
Ένας φιλος προπονητής Γ εθνικής μου πε πως ο παίχτης βόμβα έπαιζε πέρυσι...
Ο Αχαιός που κάνει γκρίνιες και ενστάσεις για τους 30άρηδες παίζει με διαφορετική προκήρυξη και μπορεί να κάνει μεταγραφές γενάρη μήνα;;;;;
Κοίτα οι 47rs!!

smiley.gif

Σούπα μούπες τούπε ugly1.gif


QUOTE(urban basket @ Jan 20 2012, 13:41 ) *
εκει στον 47 γιατι δεν κανατε κατι τοσο καιρο να ειναι απο την αρχη ο μπαρδουτσος,ο παπαλαμπρακοπουλος και η μεταγραφη εκπληξη-βομβα?????
τωρα θα μιλαγαμε για πρωτη πενταδα και οχι για το αν θα μεινει...

τι να πω απλά συμφωνώ μαζί σου icon_wave.gif
ginobilli9
QUOTE(Terrorista @ Jan 21 2012, 04:29 ) *
καλοs για μονο στου μονια...

ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ; ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΙΤΟ; ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΩΤΟΣ;ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ Α ΕΘΝΙΚΗ, ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΕ ΚΟΒΩ ΝΑ ΤΡΩΣ ΟΥΤΕ ΚΡΕΜΥΔΑΚΙ ΒΡΑΣΤΟ...
a.iverson
QUOTE (LARISINOS 13 @ Jan 20 2012, 19:01 ) *
εκατσα και ειδα το ματσακι υπεριων σφηκα στο ηλεια σπορ. ποιος ηταν αυτος ο Χαριτος που επαιζε 40 λεπτα και δεν εβγαινε με τιποτα; αυτος ειναι πρωτος σκορερ; με 5 στα 25;στην αμυνα ανυπαρκτος..υπερβολικες ενεργειες.. !Γυρω του πεφτανε κορμια κι αυτος εκανε τα σουτακια του. μ αυτον τον παικτη ειναι πρωτος ο υπεριων; δεν ειναι υπερεκτιμημενος; το σεβομαι το παιδι αλλα αυτος εχασε μονος του!
kill.gif

Απο που ξεφύτρωσες εσυ φίλε μου?ΑντιΧαρίτο σε κόβω,καλό θα ήταν να δεις πρώτα τι έχει καταφέρει
αυτό το παλικάρι και μετά να ασχολήσε μαζί του...Θα δεις στο επόμενο παιχνίδι ποιος είναι ο πραγματικός Χαρίτος!!!
Απο μια κακιά στιγμή δεν κρίνετε ένας παίχτης! 68.gif
TIPP-EX
ΒΟΜΒΑ ΜΕΓΑΛΗ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΣΦHΚΑΣ ΜΕ 20Π ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΞΟΥΡΙ .ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΧΑΙΟΣ 47 ΣΦΗΚΑ -ΛΗΞΟΥΡΙ 53-76
indian11
QUOTE(TIPP-EX @ Jan 22 2012, 16:54 ) *
ΒΟΜΒΑ ΜΕΓΑΛΗ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΣΦHΚΑΣ ΜΕ 20Π ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΞΟΥΡΙ .ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΧΑΙΟΣ 47 ΣΦΗΚΑ -ΛΗΞΟΥΡΙ 53-76



ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΑ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΝΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΧΡΟΝΩΝ...ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΛΕΥ ΟΦΦ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΤΟΥΝ...
eco13
πανελλήνιος-αραχωβίτικα 47-45!!!!!!
kleiza
QUOTE(kleiza @ Jan 18 2012, 16:10 ) *
Αχαιος δεν πέφτει
Ακόμα κι ο Πανελλήνιος προλαβαίνει
Όλα παίζουν

Πανελλήνιος-Αραχωβίτικα 47-45
Γαλήνη-Σπόρτιγκ 57-54
Τ'άλεγα εγώ!
Πλήν Ροιτίκων ουδείς σίγουρος shot.gif shot.gif shot.gif
eco13
QUOTE (kleiza @ Jan 22 2012, 22:32 ) *
Πανελλήνιος-Αραχωβίτικα 47-45
Γαλήνη-Σπόρτιγκ 57-54
Τ'άλεγα εγώ!
Πλήν Ροιτίκων ουδείς σίγουρος shot.gif shot.gif shot.gif



σωστός ο παίχτης.....!
kleiza
QUOTE(kleiza @ Jan 19 2012, 18:10 ) *
Είπαμε ο Αχαιός 47 δεν πέφτει
Ροίτικα σίγουρα Πανελλήνιος πολύ πιθανό και ο τρίτος παίζεται
Ακόμη κι όσοι έχουν 19 πόντους μην εφησυχάζουν
Αυτή την στιγμή στην δύσκολη θέση πάντος είναι ο Δικέφαλος icon_wave.gif

Για Σπόρτινγκ και Αχαιό Σαραβαλίου χτυπάει η καμπάνα shot.gif
LARISINOS 13
QUOTE (a.iverson @ Jan 22 2012, 12:49 ) *
Απο που ξεφύτρωσες εσυ φίλε μου?ΑντιΧαρίτο σε κόβω,καλό θα ήταν να δεις πρώτα τι έχει καταφέρει
αυτό το παλικάρι και μετά να ασχολήσε μαζί του...Θα δεις στο επόμενο παιχνίδι ποιος είναι ο πραγματικός Χαρίτος!!!
Απο μια κακιά στιγμή δεν κρίνετε ένας παίχτης! 68.gif

Eλα ολοι για αμαλιαδα προφητη δουλεψανε παλι. βλεπω τον προφητη να το δινει με ανταλλαγματα... για να σιγουρεψει την ανοδο..ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΚΙ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΜΕΓΑΛΕ... Μεγαλη αμυνα 3-2 ο ΝΙΚΟΣ
kleiza
QUOTE(TIPP-EX @ Jan 22 2012, 16:54 ) *
ΒΟΜΒΑ ΜΕΓΑΛΗ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΣΦHΚΑΣ ΜΕ 20Π ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΞΟΥΡΙ .ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΧΑΙΟΣ 47 ΣΦΗΚΑ -ΛΗΞΟΥΡΙ 53-76

Αν κάποιος ξέρει να μας πει τι έγινε στον αγώνα και τι γίνεται με τον Τόγια
Σωτήρη από εσένα περιμένω icon_wave.gif
TIPP-EX
[quote name='kleiza' date='Jan 22 2012, 22:55 ' post='531281']
Αν κάποιος ξέρει να μας πει τι έγινε στον αγώνα και τι γίνεται με τον Τόγια
Σωτήρη από εσένα περιμένω icon_wave.gif
ΤΟΓΙΑΣ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ,ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΡΟΖΗΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ ΧΟΝΤΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΣΤΗΣ ΣΦΗΚΑΣ ΓΙΑ ΣΦΑΞΙΜΟ ΤΗΣ ΣΦΗΚΑΣ. ΔΙΑΚΟΠΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ Ο ΡΟΖΗΣ ΕΦΕΡΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.