Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακός - Παναθηναικός 1η Αγωνιστική Stoiximan.gr Basket League.
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4
rankin
QUOTE(shtarkws @ Oct 8 2017, 20:40 ) *
Νομίζω ότι ο Ολυμπιακός έχει αρκετές σταθερές. Ενα θέμα ισως ειναι η κατασταση των γενικα επιβαρυμένων Σπανουλη και Πριντεζη

Παντως στο Β εχει ξεκινησει με πολυ καλή άμυνα ο Παναθηναικος
Ο Ολυμπιακός χρειαζόταν εδω εναν παίχτη ικανό να παίρνει σωστές αποφάσεις
t0ny3
Επειδή δεν κατάλαβα έγινε κάτι μεταξύ Παπανικολάου και Σφαιρο;
frenchman7
Εγω ξερω ότι καταφέραμε να μείνουμε με ένα κλασικό πεντάρι, κι σε όποιο παιχνίδι φορτωθεί με φάουλ (θα γίνει στόχος από γάτους βλεπε Ζοτς) ή τραυματιστεί την κάτσαμε την βάρκα
gerorge
Ποιος ηταν ο αετος του ΠΑΟ που βγηκε με φορα να μαρκαρει τον Mclean στο τριποντο στην τελευταια φαση;Κολλησε και δεν προλαβα να δω
Reggie Miller #31
Ο Μακλιν αρκετά σταθερός και τιμιότατος σήμερα...
Ο Αγραβάνης έχει κάποιο θέμα και δεν έχει μπει δευτερόλεπτο;;;

Ο Σφαιρό δε μασάει και διώχνει κόσμο! smiley.gif

Ευτυχώς υπάρχει και ο βουγιούκας...
rankin
QUOTE(frenchman7 @ Oct 8 2017, 20:56 ) *
Εγω ξερω ότι καταφέραμε να μείνουμε με ένα κλασικό πεντάρι, κι σε όποιο παιχνίδι φορτωθεί με φάουλ (θα γίνει στόχος από γάτους βλεπε Ζοτς) ή τραυματιστεί την κάτσαμε την βάρκα

μη φοβάσαι.
Βλεπεις τον αρχοντα Μακλιν τι κάνει

Ο Μιλου ειναι εντάξει; Εγω απο τέτοιες τουμπες εχω σπασει αγκώνα.. (δις)
T.W.Is.M.
QUOTE(t0ny3 @ Oct 8 2017, 20:55 ) *
Επειδή δεν κατάλαβα έγινε κάτι μεταξύ Παπανικολάου και Σφαιρο;


Απ οτι ειπε το ρεπορταζ, ο Παπανικολαου διαμαρτυρηθηκε στους διαιτητες, ο Σφαιροπουλος του ειπε να σταματησει, εκεινος συνεχισε και ο κοουτς τον εστειλε στα αποδυτηρια!
Τυχερος μεχρι στιγμης ο Ολυμπιακος που προηγειται. Δινω μεγαλυτερη τυχη στον ΠΑΟ να παρει το ματς. Πρεπει να βαλουμε σουτ απ την περιφερεια για να κερδισουμε.
jonaldidhs
QUOTE (gerorge @ Oct 8 2017, 20:57 ) *
Ποιος ηταν ο αετος του ΠΑΟ που βγηκε με φορα να μαρκαρει τον Mclean στο τριποντο στην τελευταια φαση;Κολλησε και δεν προλαβα να δω

Ο Ιαν..
frenchman7
Ο διαιτητής που τα έλεγε με Σφαιρό είναι ίδιος με τον μειστερ από GOT που έκανε ζόμπι το βουνό
t0ny3
Μεγάλο θέμα στην άμυνα στο 5 για τον Παναθηναϊκό και μάλιστα όταν παιζεις με ομάδα που έχει ένα κλασικό πεντάρι.

Ανησυχητικό που ο Ολυμπιακός χωρίς τα δύο του βασικά πλει στέκεται έτσι στο παιχνίδι.

Νωρίς είναι ακόμα βέβαια για μα βγουν συμπεράσματα...

Αναζητείται ο παίκτης με το νούμερο 12 από την πράσινη ομάδα. Ακόμα δεν έχω καταλάβει αν τη φοράει ο Φελντιν ή κάποιος άλλος!
gerorge
QUOTE (jonaldidhs @ Oct 8 2017, 20:59 ) *
Ο Ιαν..



Ευχαριστω



Συμπαθεστατοι οι Thompson και McLean(φαγαμε λιγο παραπανω το καλοκαιρι Τζαμελακο; )
Ακομα και οταν περναει μπροστα ο ΟΣΦΠ δεν δινει σιγουρια,αλλα πιστευω οτι στο τελος μπορει να το παρει το ματς αν συνεχισουν και οι 2 ομαδες στα ιδια στανταρ ασουτιλας
Binosaur
Ο Ιαν ειναι πολυ κακος σήμερα, ενταξει στην αμυντα το ξερουμε οτι εχει θεματα με ψηλους με πιο γρηγορα ποδια, αλλα και στην επιθεση δεν μπορει. Με τον Ογκαστ εκτος τοπου και χρόνο μενει παλι το δυδιμο Γκιστ και Σινγκ...
Gino_Bill
Πολύ μπλεγμένος με το ροτεισον ο Πασχάλης. Παίκτες οπως π.χ. ο Γκάμπριελ φαίνεται να μην έχουν κανένα ρόλο ακόμα στην ομάδα. Λογικό βέβαια, αρχη είναι ακόμα.
frenchman7
QUOTE(rankin @ Oct 8 2017, 20:58 ) *
μη φοβάσαι.
Βλεπεις τον αρχοντα Μακλιν τι κάνει

Ο Μιλου ειναι εντάξει; Εγω απο τέτοιες τουμπες εχω σπασει αγκώνα.. (δις)


Άρχοντας κ δυναμίτης άλλα έχω την εντύπωση πως προτιμάει να βολτάρει στην περιφέρεια και να τελειώνει τις φάσεις με μπούκες, γενικά 4αρίζει
j-kidd13
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 8 2017, 20:58 ) *
Απ οτι ειπε το ρεπορταζ, ο Παπανικολαου διαμαρτυρηθηκε στους διαιτητες, ο Σφαιροπουλος του ειπε να σταματησει, εκεινος συνεχισε και ο κοουτς τον εστειλε στα αποδυτηρια!


Υποψιάζομαι ότι είπε τη μισή αλήθεια.... Σιγά μην έδιωξε τον παίκτη επειδή δεν σταμάτησε να διαμαρτύρεται... Προφανώς κάτι είπε στον Σφαιροπουλο,νομίζω και απ το ριπλευ φάνηκε να σκαλωνει ο Σφαιροπουλος και να λεει "τι είπες?" στον Παπανικολάου...
shtarkws
Ο μακλιν καθαριζει το ματς μονος του. Στον Παναθηναϊκό πλην Γκιστ δεν υπάρχει αλλο 5αρι σήμερα. Αν ο Νικ έχει ανασες έχει καλώς. Διαφορετικά η σεμνη τελετή κοντεύει στο τέλος της

Οσο έπαιξε μου αρεσε ο Θανάσης. Επίσης μια χαρα βλέπω και τον Λοτζεσκι. Δεν ξερω αν μεινει υγειης αλλα δεν ειναι και σακατης οπως τον παρουσίαζαν
jonaldidhs
Το ματσακι εχει τελειωσει..Ο Οσφπ χωρις Σπαν-Ρομπερτς και Παπανικολαου και κερδιζει ευκολα θα ελεγα..Τραγικος ο Παναθηναικος κυριως επιθετικα..
Reggie Miller #31
Χωρίς να είμαστε πολύ καλύτεροι τους αφήσαμε μέσασ το ματς με δικά μας λάθη,κάτι αμυτνικά που χάσαμε μόνοι μας και στην επίθεση με κακές επιλογές...
rankin
Κλασσική περίπτωση βλάβης..
Αρχισε να βάζει τριποντα ο Ριβερς και να κάνουμε εμείς βλακείες.
shtarkws
2 συνεχόμενες τρομερές άμυνες απο Καλαθη σε Μακλιν στις αλλαγες και 2 μεγαλα τρίποντα προφανως απο Ριβερς για να γινει το ματς ξανα ντέρμπι

Βασικα και να χασει πλεον ο Παναθηναικος η διαφορά θα είναι πολύ μικρή
kotzito
Αυτό το τρίποντο του Ρίβερς μετά από σκριν πόσες φορές πρέπει να το φάμε για να παίξουμε μια καλή άμυνα;
jazz thrilos
Οι άμυνες στον Ρίβερς μια χαρά ήταν, τον Σίνγκλετον αφήσαμε μόνο του.
T.W.Is.M.
Δεν ηταν κακες οι αμυνες στα σουτ του Ριβερς. Ισως οχι ιδανικες, αλλα τα σουτ ηταν δυσκολα. Τα εβαλε ομως και ο ΠΑΟ ειναι φαβορι.
Και να κερδισουμε ομως, νικη με 1 ποντο εχει μικρη χρησιμοτητα.
rankin
Λογικά νικη του Παναθηναικου
Δίκαιη θα έλεγα, σε ενα ισοδύναμο ματς οπου ομως μετράει να βάλεις τα μεγάλα σουτ
shtarkws
Ο Καλαθης σήμερα είναι μια ορχήστρα μόνος του.

Ps. Αυτή την φορά δεν του εκανε φαουλ ο κόουτς Σφαιρο στο τέλος. Σημειολογικο
t0ny3
Θέλω να δω αν θα χάσουμε άλλο ένα παιχνίδι στο τέλος, όπως στα φιλικά...
rahxephon13
Όποιος και να κερδισει σήμερα μικρή σημασία έχει και οι δυο είναι ανέτοιμοι ακόμη (αρχή τις σεζόν είναι) με τον ολυμπιακο ισως σε λίγο καλύτερη μοίρα λόγω κομβικών απουσιών και πάλι δείχνει καλά στοιχειά, εμείς αντίθετα θέλουμε πολύ δουλειά ακόμη και ειδικά στους ψήλους, κατά άλλα δεν παίζεται κάλο μπάσκετ άλλα τουλάχιστον βλέπουμε συναρπαστικό ματσάκι.
rankin
Κρίμα για τον Ολυμπιακό γιατι έδειχνε να ελέγχει το παιχνίδι για 35 λεπτα, αλλά στο τέλος εξαφανίστηκε
Μπράβο στον Παναθηναικο που ειχε λύσεις στα κρίσιμα
Coach Periklis
Ρε Σφαιρόπουλε ρε παλικάρια ....

Πόσες φορές θα δούμε το ίδιο έργο δεν βαρεθήκατε ;;;

Αν δεν είχαμε αυτόν τον κοουτς που τα ζήσαμε και πέρυσι , δεν θα είχ απρόβλημα Θα έλεγ αότι είναι η αρχή της σεζόν . Αλλά νισάφι ρε παιδιά , ρε Σφαιρό ;;;

από το + 8 - 10 ( δε θυμάμαι πόσο ) ;;;
kotzito
Μπλακ - άουτ στο τελευταίο 5λεπτο και γεια σας. Καλά, ειδικά στην επίθεση ευτυχώς που Μακλίν και Τόμπσον έβαλαν κάποιες ατομικές προσπάθειες αλλιώς θα κλαίγαμε περισσότερο. Θέλουμε πολύ δουλειά ακόμα. Δυστυχώς χωρίς Σπανούλη έχουμε μεγάλη αδυναμία, ειδικά με Μάντζαρη - Στρέλνιεκς ταυτόχρονα στο παρκέ που δεν μπορούν να δημιουργήσουν για τον εαυτό τους.
RipCity
Γελάει ο κόσμος Σφαιρόπουλε αμυντικέ mastermind. Μιλάμε για ανικανότητα, αστεία πράγματα. Καλά για επίθεση τι να πεις δεν περίμενα κάτι διαφορετικό.
benchwarmer
Τραγική η εικόνα στα τελευταία λεπτά που απλά έπρεπε να κλειδώσουμε το ματς, έλειψε η προσωπικότητα που θα πάρει τη μπάλα και θα το κάνει.
Για το αποτέλεσμα μικρότερη σημασία (όχι και μηδαμινή βέβαια), όπως και για την γενική εικόνα χωρίς τους 2 παίχτες που θα τρέχουν τις επιθέσεις, αλλά ματς που είναι στο +8 στο 36' "υποχρεούσαι" να το πάρεις.
Katiki_Domokou
δεν ειδα το 4ο δεκαλεπτο γιατι κρασαραν τα σαιτς,μπραβο στην ομαδα για την νικη,αλλα χρειαζεται δουλεια αμυντικα,στο τελος καθαρισε ο ριβερς αποτι διαβαζω
rankin
Οι δυο τελευταίες μας επιθέσεις ειναι σεμιναριακου επιπέδου.
α. Πάμε για δίποντο ενώ θελουμε τρίποντο.
β. Εχουμε 3 δευτερα ακομα και αντι να τρέξουμε μπροστά γυρνάμε τη μπάλα πίσω στο Μάντζαρη για να ...οργανώσει επίθεση;;;

Οτι να ναι....
Δε πειραζει.

Επι της ουσίας ή που θα κάνουμε σοβαρή ομάδα στη πορεία, ή που έτσι και αλλιώς θα χάναμε το πρωτάθλημα, ακόμα και με πλεονέκτημα.
Reggie Miller #31
QUOTE(kotzito @ Oct 8 2017, 21:23 ) *
Μπλακ - άουτ στο τελευταίο 5λεπτο και γεια σας. Καλά, ειδικά στην επίθεση ευτυχώς που Μακλίν και Τόμπσον έβαλαν κάποιες ατομικές προσπάθειες αλλιώς θα κλαίγαμε περισσότερο. Θέλουμε πολύ δουλειά ακόμα. Δυστυχώς χωρίς Σπανούλη έχουμε μεγάλη αδυναμία, ειδικά με Μάντζαρη - Στρέλνιεκς ταυτόχρονα στο παρκέ που δεν μπορούν να δημιουργήσουν για τον εαυτό τους.



5 λεπτά χωρίς καλάθι και με κακές επιλογές,μόνο με 1 με 1 φάσεις και γυρίζαμε την μπάλα χωρίς λόγο...Πολύ κακοί...
t0ny3
Η νίκη με τόσο μικρή διαφορά μικρή σημασία έχει, όμως δίνει μια ανάσα στον Παναθηναϊκό για τον μαραθώνιο που έχει στην έναρξη της σεζόν.

Αμησυχω για Σίνγκλετον, Ντενμον και Ζακ.

Με μπερδεύει πολύ η ομάδα με τα φετινά της σχήματα. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι θέλει να κάνει ο Πασχάλης με κάποιους παίκτες. Το μόνο σίγουρο είναι ότι υπάρχει τεράστιο θέμα στους ψηλούς. Στον άσσο περιμένω τον Λεκαβίτσιους!
RipCity
Ποιες άμυνες στον Rivers ήταν καλές ρε παιδιά? Στο πρωτο ημίχρονο τρία σουτ όλα ελεύθερα από λάθος συνεννοήσεις. Στο δεύτερο ημίχρονο δυο σερί τρίποντα με τον ίδιο τρόπο επειδή ο άλλος έχει αφήσει έναν παίκτη να κυνηγάει πίσω από δυο σκριν αντί να γίνει αλλαγή στο τέλος και να βγει ο σέντερ που απλά άραζε εκεί στις βολές. Μόνος του το έχασε ο αμυντικός mastermind.
shtarkws
Μεγαλο come back απο εναν φανερα ανέτοιμο Παναθηναϊκό που ακομα ψάχνεται. Καποιοι παίκτες πρέπει να αλλάξουν εικόνα άρδην. Να ναι καλα ο Νικ που τον πηρε απο το χεράκι.

Ο Ολυμπιακός εδειξε να καθαρίζει το ματς, ηταν καλύτερος, αλλα ισως στο τέλος έμεινε απο καύσιμα. Του ελειπαν και 2 παίκτες βέβαια.
jazz thrilos
Δικαιότατα ο Παο τη νίκη. Εξαιρετικός Καλάθης.

Πολύ νωρίς για συμπεράσματα για τους παίχτες όντως. Καθόλου νωρίς όμως για συμπεράσματα για το σύστημα που σχεδίασε ο Σφαιρό στην επαναφορά μας 18 δευτερόλεπτα πριν το τέλος του παιχνιδιού. ΤΡΑΓΙΚΟΣ.

Αν μπορούμε να δούμε κάποια συν, αυτά είναι ο Τόμπσον και ο Μακλιν. Είμαι περίεργος να δω που θα το πάει φέτος ο κόουτς με την επίθεση μας. Περιμένω να δω τις αλλαγές στα συστήματα, το γρήγορο μπάσκετ κλπ, κλπ.
Coach Periklis
Δεν είμαι ( πλέον) υπέρ των υπερβολών αλλά δεν έχω κουράγιο για άλλη μια σεζόν με Σφαιρό στον πάγκο παίζοντας αυτό το μπάσκετ χωρίς πλάνο επιθετικά και άμυνα για κλάματα ( που και καλά είναι καλός κόουτς στον τομέα )

όχι μετά από τέτοιο φινάλε πέρυσι , να βλέπω το ίδιο έργο
spysta
στο καλαθι του Μακλιν ΓΙΑΤΙ δεν δοθηκε το ξεκαθαρο φαουλ ρε παιδια?
μιλαμε εβγαλε ΜΑΤΙΑ η φαση! και σορι αλλα κρινεται 100% το ματς σε τετοια φαση που μπορεις να ισοφαρισεις με ευστοχη βολη.
ΔΕΝ μ αρεσουν καθολου αυτα

το δωσε ΜΟΝΟΣ του ο Σφαιροπουλος το ματς.
Μακλιν Τομπσον οι μονοι που σταθηκαν ΕΠΑΞΙΑ. Στρελνιεκς βιδωμενος στο παρκε.
Καλαθης φετος θα κανει ΤΡΟΜΕΡΗ χρονια. Ριβερς ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ
rahxephon13
Φίλοι ολυμπιακοι μην τρελαίνεστε πρώτον γιατί τα τελευταία χρονιά οποίος κερδίζει στο πρώτο ντέρμπι χάνει το πρωτάθλημα όποτε συγχαρητήρια smiley.gif άλλα κυρίως γιατί είναι νωρίς ακόμη και πάρα τις απουσίες κατά διαστήματα δείξατε κάλο πρόσωπο αφήστε που ούτε το πλεονέκτημα δεν κρίθηκε καν σήμερα καθώς η διάφορα των 3 πόντων είναι εύκολα ανατρέψιμη στο ματς του δεύτερου γύρου οπού θα έχετε την ευκαιρία οντάς πιο έτοιμοι.
T.W.Is.M.
Ηταν τοσο περιεργο ματς, που δεν ξερω τι συμπερασματα να βγαλω. Ο Ολυμπιακος δειχνει σε πιο καλο βαθμο ετοιμοτητας, ο ΠΑΟ επιασε ομως καλυτερα επιπεδα αποδοσης μεσα στο ματς(ξερω, ειναι αντικρουομενα αυτα), αλλα μοιαζει να θελει πιο πολλη δουλεια, οι απουσιες του Ολυμπιακου ηταν πολυ σημαντικες, τοσο που να αφηνουν περιθωρια αισιοδοξιας για τη συνεχεια και ενω ο ΠΑΟ εδειχνε καλυτερη εικονα μπαινοντας στο 4ο δεκαλεπτο, τελικα εκλεψε το ματς με δυο δυσκολα σουτ.
Νομιζω οτι η 1η θεση κριθηκε σημερα, δεν πιστευω οτι ο Ολυμπιακος θα γυρισει αυτη την κατασταση. Δεν κριθηκε το πρωταθλημα ομως.
RipCity
QUOTE (Coach Periklis @ Oct 8 2017, 20:29 ) *
Δεν είμαι ( πλέον) υπέρ των υπερβολών αλλά δεν έχω κουράγιο για άλλη μια σεζόν με Σφαιρό στον πάγκο παίζοντας αυτό το μπάσκετ χωρίς πλάνο επιθετικά και άμυνα για κλάματα ( που και καλά είναι καλός κόουτς στον τομέα )

όχι μετά από τέτοιο φινάλε πέρυσι , να βλέπω το ίδιο έργο


Συμφωνώ. Αρχίσαμε όπως τελειώσαμε κι αυτό δεν είναι ποτέ καλό. Παρά τις απουσίες όταν φτάνεις το ματς εκεί δε το χάνεις. Φταις αποκλειστικά εσύ.
Reggie Miller #31
QUOTE(spysta @ Oct 8 2017, 21:30 ) *
στο καλαθι του Μακλιν ΓΙΑΤΙ δεν δοθηκε το ξεκαθαρο φαουλ?
μιλαμε εβγαλε ΜΑΤΙΑ η φαση!

το δωσε ΜΟΝΟΣ του ο Σφαιροπουλος το ματς.
Μακλιν Τομπσον οι μονοι που σταθηκαν ΕΠΑΞΙΑ. Στρελνιεκς βιδωμενος στο παρκε.
Καλαθης φετος θα κανει ΤΡΟΜΕΡΗ χρονια. Ριβερς ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ



Όντως το ρωτάς;;Εδώ δεν το σχολίασαν καν...
Όχι ότι ήταν αυτό το θέμα μας...
Gino_Bill
Κακη εντύπωση μου έκανε ο Σινγκλετον. Όλη αυτή η σαπουνόπερα του καλοκαιριού τον έχει αποσυντονίσει νομίζω. Πολλή γκρίνια και χωρίς συγκέντρωση. Μακάρι να συνέλθει γιατι εκτός του ότι ειναι ο πιο κομβικός μας ψηλός, έχει και το δεύτερο μεγαλύτερο συμβόλαιο αν δεν κάνω λάθος.

Ο Ζαχαρίας γιατί δεν έπαιξε καθόλου (είδα από τα μεσα του 2ου δεκαλέπτου και μετά)?
j-kidd13
Δεν περιμέναμε καλύτερη εμφάνιση απ τον Παναθηναϊκό,και οποιος περιμενε στο 2ο ματς της χρονιας να δει ξεκάθαρο πλάνο, καλή απόδοση, επιθετική λειτουργία κλπ,είναι εκτός πραγματικότητας.
Μέτριο παιχνίδι εκατέρωθεν,με κακα διαστήματα εκατέρωθεν,και με τον Παναθηναϊκό να είναι πιο αποδοτικός στο τέλος, παίζοντας εξαιρετικες άμυνες και βάζοντας μεγάλα σουτ με τον Ριβερς.
Βουγιουκας με προβληματίζει πολύ,θα έχουμε θέμα στη σεζόν.
Για τους υπόλοιπους νεοφερμένους πρέπει να κάνουμε υπομονη, είναι αφύσικο να μας ενθουσίαζαν σήμερα.

Καλαθαρος απλά,ότι και να πούμε είναι λίγο.
djibriliant
Αν ο σφαιροπουλος είχε λίγο χιουμορ θα ειχε στην δωδεκαδα τον Σπανούλη και θα τον έβαζε στην τελευταία φάση rolleyes.gif . Οι ομάδες αυτη την στιγμή και χωρις απουσιες να έπαιζαν δεν εχουν καμμια σχέση με αυτό που θα δούμε σε 2-3 μήνες οπότε το πιο σημαντικό στις πρώτες αγωνιστικές της ευρωλιγκας ειναι να νικήσουν και ας παιξουν ασχημα.
jonaldidhs
Τον Βουγιουκα τον περιμενω μεσα Γεναρη με αρχες Φλεβαρη να κανει την εμφανιση του..Μεχρι τοτε ετσι θα κυλησει το πραγμα..Το 2011 στα κρισιμα ειχε περασι τον Μπατιστ ιεραρχικα και ηταν ο καλος μας ψηλος τοτε που πηραμε ευρωλιγκα..Ετσι εχει μαθει ο συγκεκριμενος,να φορμαρει το σωμα του στα κρισιμα..Οποτε υπομονη..

Στα του παιχνιδιου οποτε εβγαινε ο Καλαθης χαναμε πολυ..Ενδιαφερον θα εχει αν βρει καποιος το +/- του..

Ελπιζω ο Ντενμον να μην μας βγει Φελντειν..Γιατι σενα σουτ που πηρε χωρις να κανω πλακα νομιζα οτι σουταρε ο τιμιος δομινικανος..

Ο Οσφπ εχει πολυ ποιοτητα φετος..Πιο πολυ απτον Παναθηναικο νομιζω..Αλλα η ακρη του παγκου τα ξεπερναει αυτα μερικες φορες..

Ξεμπουκωσαν τα ματια μου σημερα..
whaler
QUOTE (djibriliant @ Oct 8 2017, 20:33 ) *
Αν ο σφαιροπουλος είχε λίγο χιουμορ θα ειχε στην δωδεκαδα τον Σπανούλη και θα τον έβαζε στην τελευταία φάση rolleyes.gif . Οι ομάδες αυτη την στιγμή και χωρις απουσιες να έπαιζαν δεν εχουν καμμια σχέση με αυτό που θα δούμε σε 2-3 μήνες οπότε το πιο σημαντικό στις πρώτες αγωνιστικές της ευρωλιγκας ειναι να νικήσουν και ας παιξουν ασχημα.


Δυστυχως ομως, νωρις-ξενωρις, η σεζον εχει αρχισει και οι υπολοιπες ομαδες της Ευρωλιγκας φαινονται πολυ πιο ετοιμες και απο τους δυο. Και αυτες οι πρωτες αγωνιστικες μετρανε πολυ για την πορεια προς το Φ4...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.