Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
BILLTSEK
QUOTE(General Manager @ May 27 2010, 00:37 ) *
Η διοίκηση θέλει να ευχαριστήσει τον Σάββα Κατσούνη για τις πολύτιμές υπηρεσίες του, που βοήθησαν την ομάδα σε μια δύσκολη καμπή του πρωταθλήματος. Ηταν πραγματικά μεγάλη τιμή για την ομάδα η συνεργασία με τον Σάββα και του ευχόμαστε τα καλύτερα.
Νέος προπονητής της ομάδος θα είναι για τη νέα περίοδο ο Αλέξης Καρατζάς.

ενα μεγαλο μπραβο στην ομαδα της πεντελης που τολμησε να εμπιστευτει την τυχη της ομαδας σε εναν νεο ανθρωπο .σαν παικτης του 2 χρονια οι λεξεις που ερχονται στο μυαλο μου για τον καρατζα ειναι ΤΙΜΙΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΓΝΩΣΗ Κ ΕΞΕΛΙΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΕΠΙΠΕΔΟ κ τελευταιο αφησα τον ΣΕΒΑΣΜΟ παρα το νεαρο της ηλικιας του.ακομα κ αν νιωθεις αδικημενος εχει εναν τροπο δικο του που σε κανει να πεισμωνεις περισσοτερο την επομενη φορα..(οι παικτες θα καταλαβουν τι εννοω) πραγματικα χαρισματικος κ μεγαλο ταλεντο κατα την ταπεινη μου γνωμη..οπως καταλαβατε τον εκτιμω ιδιατερα!!χαχα!!καλη συνεργασια σας ευχομαι!!ΒΑΣΙΛΗς ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ..
dion
Σημερα 31/5 η πρωτη προπονησητου ΝΑΟ με τον νεο προπονητη Α.Καρατζα ωρα 19.00
DORIAN
Μη αφησετε τον Παναγιωτοπουλο να φυγει θα το μετανοιωσετε.
DORIAN
QUOTE(DORIAN @ Jun 1 2010, 14:46 ) *
Μη αφησετε τον Παναγιωτοπουλο να φυγει θα το μετανοιωσετε.


Τελικα απ' οτι μαθαινω θα τον αφησετε να φυγει. Ο ΔΑΣΑΛ περιμενει την απαντηση του. Ευχομαι να μη το μετανοιωσετε.Φιλε Παναγιωτη να ξερεις οτι εισαι στις καρδιες ολων των φιλων της ομαδας.Πιστευα και των Διοικουντων,τουλαχιστον απο κατα καιρους συζητησεις που ειχα μαζι τους.Τοσο μεγαλο ειναι το οικονομικο προβλημα? Τελευταια υπαρχει μια τοσο περιεργη σιγη και μυστικοτητα οσο καμοια αλλη φορα.Η τροικα Διοσκουροι και κολητος ειναι ταμπουρομενοι.
Οποιος φιλος ξερει κατι ας το επικοινωνησει.
Και κατι ασχετο επεσε στην αντιληψη μου οτι ο Πολυδευκης προσπαθει να με ανακαλυψει.Φιλε εισαι κοντα αλλα τι νοημα εχει?
dion
QUOTE(DORIAN @ Jun 19 2010, 09:41 ) *
Τελικα απ' οτι μαθαινω θα τον αφησετε να φυγει. Ο ΔΑΣΑΛ περιμενει την απαντηση του. Ευχομαι να μη το μετανοιωσετε.Φιλε Παναγιωτη να ξερεις οτι εισαι στις καρδιες ολων των φιλων της ομαδας.Πιστευα και των Διοικουντων,τουλαχιστον απο κατα καιρους συζητησεις που ειχα μαζι τους.Τοσο μεγαλο ειναι το οικονομικο προβλημα? Τελευταια υπαρχει μια τοσο περιεργη σιγη και μυστικοτητα οσο καμοια αλλη φορα.Η τροικα Διοσκουροι και κολητος ειναι ταμπουρομενοι.
Οποιος φιλος ξερει κατι ας το επικοινωνησει.
Και κατι ασχετο επεσε στην αντιληψη μου οτι ο Πολυδευκης προσπαθει να με ανακαλυψει.Φιλε εισαι κοντα αλλα τι νοημα εχει?


Εγω παντως σε ξερω φιλε dorian και τον neopen32 πιστευω ομως οτι σε ξερουν και οι ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ και γιαυτο ειναι κουμπομενοι απεναντι σου επειδη λες πολλα.
neopen32
QUOTE(dion @ Jun 19 2010, 11:43 ) *
Εγω παντως σε ξερω φιλε dorian και τον neopen32 πιστευω ομως οτι σε ξερουν και οι ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ και γιαυτο ειναι κουμπομενοι απεναντι σου επειδη λες πολλα.

Με ξερεις δε με ξέρεις, να με ξεχάσεις γιατί κινδυνευεις πολύ shot.gif και με μπερδευεις με άλλους smiley.gif
Αν υποψιαστώ ότι οι Διόσκουροι δεν μου μιλάνε γιατί είμαι πολυλογάς, θα τρελλαθώ. smiley.gif smiley.gif
Δεν ξέρω ποιός είναι ο Δωρικός και δεν προσπαθώ να τον βρώ, όπως προσπαθείς εσύ και οι άλλοι εδώ και λίγο καιρό. Επίσης, δεν μπορώ να υποψιασθώ ποιός με το ψευδόνυμο σου δήλωνε οπαδός του Αετού icon_drunk.gif
Αν προκληθώ, θα δημιουργήσω προσωπικό funclub πραγματικών οπαδών του Νεοπεντελικού που ζουν και αναπνέουν με ...καθαρό αέρα του βουνού icon_wave.gif
dion
QUOTE(neopen32 @ Jun 20 2010, 11:55 ) *
Με ξερεις δε με ξέρεις, να με ξεχάσεις γιατί κινδυνευεις πολύ shot.gif και με μπερδευεις με άλλους smiley.gif
Αν υποψιαστώ ότι οι Διόσκουροι δεν μου μιλάνε γιατί είμαι πολυλογάς, θα τρελλαθώ. smiley.gif smiley.gif
Δεν ξέρω ποιός είναι ο Δωρικός και δεν προσπαθώ να τον βρώ, όπως προσπαθείς εσύ και οι άλλοι εδώ και λίγο καιρό. Επίσης, δεν μπορώ να υποψιασθώ ποιός με το ψευδόνυμο σου δήλωνε οπαδός του Αετού icon_drunk.gif
Αν προκληθώ, θα δημιουργήσω προσωπικό funclub πραγματικών οπαδών του Νεοπεντελικού που ζουν και αναπνέουν με ...καθαρό αέρα του βουνού icon_wave.gif


Αν κανεις fun club θα ειμαι το πρωτο, μετα απο σενα, μελος και δεν θα μπορεσεις να αρνηθεις την εγγραφη μου οταν εξετασεις τα χαρτια μου. icon_wave.gif
Το αλλο μη το ψαχνεις ειναι προβοκατσια
spartacos
QUOTE(DORIAN @ Jun 19 2010, 09:41 ) *
Τελικα απ' οτι μαθαινω θα τον αφησετε να φυγει. Ο ΔΑΣΑΛ περιμενει την απαντηση του. Ευχομαι να μη το μετανοιωσετε.Φιλε Παναγιωτη να ξερεις οτι εισαι στις καρδιες ολων των φιλων της ομαδας.Πιστευα και των Διοικουντων,τουλαχιστον απο κατα καιρους συζητησεις που ειχα μαζι τους.Τοσο μεγαλο ειναι το οικονομικο προβλημα? Τελευταια υπαρχει μια τοσο περιεργη σιγη και μυστικοτητα οσο καμοια αλλη φορα.Η τροικα Διοσκουροι και κολητος ειναι ταμπουρομενοι.
Οποιος φιλος ξερει κατι ας το επικοινωνησει.
Και κατι ασχετο επεσε στην αντιληψη μου οτι ο Πολυδευκης προσπαθει να με ανακαλυψει.Φιλε εισαι κοντα αλλα τι νοημα εχει?


Όντως ο Παναγιωτόπουλος είναι σε προχωρημένες συζητήσεις με τον ΔΑΣΑΛ. Σου επισημαίνω ότι οι Διοικούντες πέρυσι το καλοκαίρι ανανέωσαν τη συνεργασία τους με τον Παναγιωτόπουλο μετά απο έντονες πιέσεις του προπονητικού team του Βουρτζούμη και.....όχι με το χέρι στην καρδιά, λίγο πριν λήξει η προθεσμία υποβολής των λιστών στην Ε.Σ.Κ.Α. Οπότε ότι και αν σου έχουν πεί είναι ανακρίβειες ειδικά για το οικονομικό!
DORIAN
QUOTE(spartacos @ Jun 20 2010, 14:41 ) *
Όντως ο Παναγιωτόπουλος είναι σε προχωρημένες συζητήσεις με τον ΔΑΣΑΛ. Σου επισημαίνω ότι οι Διοικούντες πέρυσι το καλοκαίρι ανανέωσαν τη συνεργασία τους με τον Παναγιωτόπουλο μετά απο έντονες πιέσεις του προπονητικού team του Βουρτζούμη και.....όχι με το χέρι στην καρδιά, λίγο πριν λήξει η προθεσμία υποβολής των λιστών στην Ε.Σ.Κ.Α. Οπότε ότι και αν σου έχουν πεί είναι ανακρίβειες ειδικά για το οικονομικό!


Δεν μπορω να συμφωνησω μαζι σου .
Η εκτιμηση για τον Παναγιωτοπουλοτοσο παικτικα οσο και σαν χαρακτηρα ειναι δεδομενη και απο την πλευρα της Διοικησης. Το θεμα ειναι καθαρα οικονομικο.
spartacos
QUOTE(DORIAN @ Jun 20 2010, 18:34 ) *
Δεν μπορω να συμφωνησω μαζι σου .
Η εκτιμηση για τον Παναγιωτοπουλοτοσο παικτικα οσο και σαν χαρακτηρα ειναι δεδομενη και απο την πλευρα της Διοικησης. Το θεμα ειναι καθαρα οικονομικο.


Αφου είναι έτσι τα πράγματα και γνωρίζοντας την προσφορά του φέτος σε μια θέση όπου δύσκολα βρίσκεις έμπειρους και καλούς παίκτες μήπως θα έπρεπε να καταβληθεί μεγαλύτερη προσπάθεια να παραμείνει? Γιατί δεν πιστεύω ότι οι απαιτήσεις του να ήταν τόσο παράλλογες...

cleopatra
QUOTE(spartacos @ Jun 20 2010, 22:02 ) *
Αφου είναι έτσι τα πράγματα και γνωρίζοντας την προσφορά του φέτος σε μια θέση όπου δύσκολα βρίσκεις έμπειρους και καλούς παίκτες μήπως θα έπρεπε να καταβληθεί μεγαλύτερη προσπάθεια να παραμείνει? Γιατί δεν πιστεύω ότι οι απαιτήσεις του να ήταν τόσο παράλλογες...

.....η ακομη μπορει να μην ηθελε ο παιχτης να μεινει!
peace
Μπάζει η βάρκα νερό....λεμέεεεεεεε..... icon_drunk.gif
RUBI
QUOTE(peace @ Jun 21 2010, 11:10 ) *
Μπάζει η βάρκα νερό....λεμέεεεεεεε..... icon_drunk.gif

τι ακριβως σημαινει αυτο?
peace
QUOTE(RUBI @ Jun 21 2010, 11:37 ) *
τι ακριβως σημαινει αυτο?

ότι η βάρκα μπάζει νερά...απλά!
neopen32
QUOTE(peace @ Jun 21 2010, 17:09 ) *
ότι η βάρκα μπάζει νερά...απλά!

και εγώ που νόμιζα πως ήταν στραβός ο γυαλός.. icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
peace
QUOTE(neopen32 @ Jun 22 2010, 14:13 ) *
και εγώ που νόμιζα πως ήταν στραβός ο γυαλός.. icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

όχι βέβαια...εμείς στραβά αρμενίζουμε.... 69.gif
προσοχή στις ξέρες και στις τσούχτρες!!!! peace.gif
dion
Kανενα νεο απο τα μεταγραφικα της ομαδας ???
Εγω ειμαι κομμενος απο τον Πολυδευκη επειδη αναπαραγω ψευδεις ειδησεις για την ομαδα.
Ημαρτον Πολυδευκη δεν το θελω μου βγαινει.
neopen32
QUOTE(dion @ Jun 26 2010, 16:21 ) *
Kανενα νεο απο τα μεταγραφικα της ομαδας ???
Εγω ειμαι κομμενος απο τον Πολυδευκη επειδη αναπαραγω ψευδεις ειδησεις για την ομαδα.
Ημαρτον Πολυδευκη δεν το θελω μου βγαινει.

Στις αποδεσμευσεις θα γίνουν τα σημαντικά. Τώρα ότι ακούγεται είναι ιστορίες για δρακ..ους
cleopatra
Πολυ καλη κινηση στους ψηλους σας με Δρακακη φετος, προσωπικα πιστευω πως θα δεσει καλυτερα με Αττικο και Κορβινκτον απο τον Λυγγεριδη. Δρακακης απο οσο ειδα και περσι στην ΑΕΝΚ θα δωσει αυτο που σας ελειπε περσι τουλαχιστον στα ματς που σας ειδα , την σιγουρια ενος κορμιου και τα ριμπαουντ.Πολυ καλη μεταγραφη.
DORIAN
QUOTE(neopen32 @ Jun 26 2010, 16:47 ) *
Στις αποδεσμευσεις θα γίνουν τα σημαντικά. Τώρα ότι ακούγεται είναι ιστορίες για δρακ..ους

Τελικα ξερεις πολλα ...παρα πολλα 41.gif
Ελα τωρα πες μας και τα σημαντικα.

QUOTE(cleopatra @ Jun 27 2010, 14:55 ) *
Πολυ καλη κινηση στους ψηλους σας με Δρακακη φετος, προσωπικα πιστευω πως θα δεσει καλυτερα με Αττικο και Κορβινκτον απο τον Λυγγεριδη. Δρακακης απο οσο ειδα και περσι στην ΑΕΝΚ θα δωσει αυτο που σας ελειπε περσι τουλαχιστον στα ματς που σας ειδα , την σιγουρια ενος κορμιου και τα ριμπαουντ.Πολυ καλη μεταγραφη.


Πραγματικα αυτο που μας ελειπε περυσι ηταν το ριμπαουντ και πιστευω οτι με τον Δρακακη θα το εχουμε.
neopen32
QUOTE(DORIAN @ Jun 27 2010, 19:00 ) *
Ελα τωρα πες μας και τα σημαντικα.



Πραγματικα αυτο που μας ελειπε περυσι ηταν το ριμπαουντ και πιστευω οτι με τον Δρακακη θα το εχουμε.

Αν στα πω θα τα χαλάσω. Άσε που δεν τα ξέρω και 100%.
Όσο για το rebound είναι ομαδική δουλειά. Η σωστή θέση, ο συγχρονισμός και το blockout δίνουν περισσότερα από τα μεγάλα κορμιά. Εγώ, αυτό που βλέπω στην ομάδα φέτος είναι ότι γυαλίζει το μάτι τους, σε μιά χρονιά που η εξωτερική βοήθεια θα είναι περίεργη.
dion
Aν δεν κανω λαθος αυριο αρχιζουν οι μεταγραφες αποδεσμευθεντων.
Τι θα γινει προεδρε ? Θα κανουμε κατι ? Ειπαμε να χαμηλωσουμε το μπατζετ αλλα να μη πεσουμε.Ελεος.
neopen32
Μετά την παρακάτω δημοσίευση απο το basketblog.gr

Πήρε και Δρακάκη
Του Νίκου Βαγγέλη
29/06/2010 (01:52)

Με αμείωτους ρυθμούς συνεχίζεται ο μεταγραφικός… οργασμός του Νεοπεντελικού, καθώς μετά τους Σάκη Κουτσονά και Διονύση Παπαθεοδώρου, που αγωνίζονταν μέχρι πρότινος σε Νίκη Αμαρουσίου και Βριλήσσια αντίστοιχα, η ομάδα του Αλέξη Καρατζά ενέταξε στο δυναμικό της και τον Γιώργο Δρακάκη.

Πρόκειται για μία πολύ καλή προσθήκη που ενδυναμώνει την φροντ λάιν της ομάδας, καθώς την περασμένη σεζόν πανηγύρισε την άνοδο στη Β’ Εθνική με τη φανέλα της Κηφισιάς, δίνοντας ουκ ολίγες λύσεις.


μήπως General Manager πρέπει να αγοράσεις μiά αρμαθιά Σκορδ. για να μην μας ματιάσουν smiley.gif
DORIAN
QUOTE(dion @ Jun 30 2010, 18:09 ) *
Aν δεν κανω λαθος αυριο αρχιζουν οι μεταγραφες αποδεσμευθεντων.
Τι θα γινει προεδρε ? Θα κανουμε κατι ? Ειπαμε να χαμηλωσουμε το μπατζετ αλλα να μη πεσουμε.Ελεος.


Mη φοβασαι δεν πεφτουμε .Αντιθετα θα εχουμε ενα αξιομαχο συνολο.
Εχουμε πολυ καλο και φιλοδοξο προπονητη,καλους παικτες και και θα ενισχυθουμε και με εναν πολυ καλο παικτη ακομη.
Πηγη θετικοτατη φιλε.
cleopatra
QUOTE(DORIAN @ Jul 1 2010, 14:42 ) *
Mη φοβασαι δεν πεφτουμε .Αντιθετα θα εχουμε ενα αξιομαχο συνολο.
Εχουμε πολυ καλο και φιλοδοξο προπονητη,καλους παικτες και και θα ενισχυθουμε και με εναν πολυ καλο παικτη ακομη.
Πηγη θετικοτατη φιλε.

Εεεεε οχι και να πεσει ο ΝΑΟ!!!!!
cleopatra
Χθες εμαθα πως ειχατε φιλικο με την ΑΕΝΚ?
επαιξε ο Βουρτζουμης?
Σκορ?Εντυπωσεις?
basketball for life
QUOTE(cleopatra @ Jul 2 2010, 12:24 ) *
Χθες εμαθα πως ειχατε φιλικο με την ΑΕΝΚ?
επαιξε ο Βουρτζουμης?
Σκορ?Εντυπωσεις?

10 ποντους εχασε η πεντελη...βουτζουμης οχι δεν επαιξε...αρκετα καλη η ομαδα στην αμυνα, στην επιθεση απλα πρεπει να βρει ρυθμο και λογικα θα το κανει, ειναι αλλωστε νωρις ακομα!!
DORIAN
QUOTE(basketball for life @ Jul 2 2010, 12:32 ) *
10 ποντους εχασε η πεντελη...βουτζουμης οχι δεν επαιξε...αρκετα καλη η ομαδα στην αμυνα, στην επιθεση απλα πρεπει να βρει ρυθμο και λογικα θα το κανει, ειναι αλλωστε νωρις ακομα!!


Απο πληροφοριες αρεσαν περισσοτερο ο Μαντζιος,ο ανανεωμενος Κορβινγκτον,και ο Δρακακης.
Απων εκτος του Βουρτζουμη και ο Μανιατης.
Απο την ΑΕΝΚ απουσιαζε σιγουρα ο Νικητακης.
cleopatra
QUOTE(DORIAN @ Jul 3 2010, 19:44 ) *
Απο πληροφοριες αρεσαν περισσοτερο ο Μαντζιος,ο ανανεωμενος Κορβινγκτον,και ο Δρακακης.
Απων εκτος του Βουρτζουμη και ο Μανιατης.
Απο την ΑΕΝΚ απουσιαζε σιγουρα ο Νικητακης.

Πέρα από την επιστροφή του Βαγγέλη Βουρτζούμη, ο οποίος θα χρησιμοποιείται, κατά πάσα πιθανότητα στις θέσεις του σμολ-φόργουορντ και φόργουορντ, οι διοικούντες του συγκροτήματος έχουν εντάξει στο δυναμικό τους και τους Κουτσώνα, Γιαφκιάδη, Δρακάκη και Παπαθεωδόρου. Ο Κουτσώνας αγωνίζεται στη θέση του πλέϊ-μέϊκερ και αγωνιζόταν μέχρι πρότινος στη Νίκη Αμαρουσίου, ο Γιαφκιάδης σ’ αυτή του γκαρντ και έπαιζε στο Ψυχικό, ο Δρακάκης στην αντίστοιχη του σέντερ και μεταγράφηκε στο τμήμα από την Α.Ε.Ν Κηφισιάς, ενώ ο Παπαθεωδόρου στη θέση του γκαρντ και πρόσφερε τις υπηρεσίες του στα Βριλήσσια!
DORIAN
QUOTE(cleopatra @ Jul 8 2010, 14:09 ) *
Πέρα από την επιστροφή του Βαγγέλη Βουρτζούμη, ο οποίος θα χρησιμοποιείται, κατά πάσα πιθανότητα στις θέσεις του σμολ-φόργουορντ και φόργουορντ, οι διοικούντες του συγκροτήματος έχουν εντάξει στο δυναμικό τους και τους Κουτσώνα, Γιαφκιάδη, Δρακάκη και Παπαθεωδόρου. Ο Κουτσώνας αγωνίζεται στη θέση του πλέϊ-μέϊκερ και αγωνιζόταν μέχρι πρότινος στη Νίκη Αμαρουσίου, ο Γιαφκιάδης σ’ αυτή του γκαρντ και έπαιζε στο Ψυχικό, ο Δρακάκης στην αντίστοιχη του σέντερ και μεταγράφηκε στο τμήμα από την Α.Ε.Ν Κηφισιάς, ενώ ο Παπαθεωδόρου στη θέση του γκαρντ και πρόσφερε τις υπηρεσίες του στα Βριλήσσια!


Διασταυρωμενο ο ΓΑΠΚΙΑΔΗΣ συμφωνησε με ΝΑΟ. Πολυ μεγαλη μεταγραφη δινω ρεστα.Διοσκουροι εχετε ψυχη τελικα. 77.gif Το βουλωνω.
Μπραβο στον coach Καρατζα για τις επιλογες του.
Σεβασμος και λατρεια για τον μεγαλο ΒΑΓΓΕΛΗ ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗ για την αποφαση του.Δεν ξερω τι ειναι αυτο που τον δενει τοσο με την ομαδα μου αλλα η τιμη που μας κανει φορωντας την φανελλα του ΝΑΟ ειναι
τεραστια.
DORIAN
Μαθαινω οτι τον ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ αλλαζει το ονομα του ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ σε ΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Ο.Κ.προκειμενου να αποκτησει μεγαλυτερη απηχηση στον νεο ΔΗΜΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ.
dion
QUOTE(DORIAN @ Jul 13 2010, 20:57 ) *
Μαθαινω οτι τον ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ αλλαζει το ονομα του ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ σε ΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Ο.Κ.προκειμενου να αποκτησει μεγαλυτερη απηχηση στον νεο ΔΗΜΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ.


Οπως ειδες φιλε dorian αυτο δεν εγινε.
Ετσι η αλλοιως ο ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ θα ειναι ο πρεσβευτης του νεου Δημου ΠΕΝΤΕΛΗΣ στο Μπασκετ και δεν χρειαζεται να αλλαξει ονομα. Μονο βοηθεια χρειαζεται απο την οποιαδηποτε Δημοτικη αρχη που θα εκλεγει και αγκαλιασμα απο τους δημοτες του διευρυμενου Δημου.
jhantzop
QUOTE(dion @ Oct 5 2010, 18:57 ) *
Οπως ειδες φιλε dorian αυτο δεν εγινε.
Ετσι η αλλοιως ο ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ θα ειναι ο πρεσβευτης του νεου Δημου ΠΕΝΤΕΛΗΣ στο Μπασκετ και δεν χρειαζεται να αλλαξει ονομα. Μονο βοηθεια χρειαζεται απο την οποιαδηποτε Δημοτικη αρχη που θα εκλεγει και αγκαλιασμα απο τους δημοτες του διευρυμενου Δημου.


Το αν ο Νεοπεντελικός θα αλλάξει όνομα ή όχι δεν το ξέρω.

Αυτό που ξέρω όμως είναι πως στο νέο Δήμο θα υπάρχουν τρεις ομάδες μπάσκετ. Νεοπεντελικός ΑΟ (Α' ΕΣΚΑ), ΑΟ Μελισσίων (Β' ΕΣΚΑ) και ΑΣ Ερμής Μελισσίων (Β' ΕΣΚΑ). Δεν είναι και άσχημα ε;

Το ποιος θα είναι πρεσβευτής, το τι σημαίνει πρεσβευτής και το αν θα υπάρχει πρεσβευτής, επέτρεψέ μου να μην το κατανοώ.


terastios
QUOTE(jhantzop @ Oct 6 2010, 13:09 ) *
Το αν ο Νεοπεντελικός θα αλλάξει όνομα ή όχι δεν το ξέρω.

Αυτό που ξέρω όμως είναι πως στο νέο Δήμο θα υπάρχουν τρεις ομάδες μπάσκετ. Νεοπεντελικός ΑΟ (Α' ΕΣΚΑ), ΑΟ Μελισσίων (Β' ΕΣΚΑ) και ΑΣ Ερμής Μελισσίων (Β' ΕΣΚΑ). Δεν είναι και άσχημα ε;

Το ποιος θα είναι πρεσβευτής, το τι σημαίνει πρεσβευτής και το αν θα υπάρχει πρεσβευτής, επέτρεψέ μου να μην το κατανοώ.


Φίλε jhantzop',
Σίγουρα είναι καλό να υπάρχουν τρεις ομάδες στις πρωτες κατηγορίες της ΕΣΚΑ ... μήπως είναι πολλές όμως για να πρωταγωνιστούν όλες ? μήπως θα πρέπει να υπάρχει μια συνεργασία μεταξύ των ομάδων έτσι ώστε μία να είναι αυτή που θα αποκτήσει τη δυναμική και αλλες να υποστηρίζουν τις υποδομές ? μήπως να βρεθούν οι διοικήσεις και να συζητήσουν αυτό το ενδεχόμενο ?

τι λένε και οι υπόλοιποι
jhantzop
QUOTE(terastios @ Oct 7 2010, 23:08 ) *
Φίλε jhantzop',
Σίγουρα είναι καλό να υπάρχουν τρεις ομάδες στις πρωτες κατηγορίες της ΕΣΚΑ ... μήπως είναι πολλές όμως για να πρωταγωνιστούν όλες ? μήπως θα πρέπει να υπάρχει μια συνεργασία μεταξύ των ομάδων έτσι ώστε μία να είναι αυτή που θα αποκτήσει τη δυναμική και αλλες να υποστηρίζουν τις υποδομές ? μήπως να βρεθούν οι διοικήσεις και να συζητήσουν αυτό το ενδεχόμενο ?

τι λένε και οι υπόλοιποι


Αυτό είναι άλλο θέμα. Και δύο όμαδες ίσως είναι πολλές. Βέβαια δεν είναι και εύκολο να συνδυαστούν οι μπασκετικές νοοτροπίες, και όχι μόνο, σε κάτι τέτοιο.


spartacos
QUOTE(terastios @ Oct 7 2010, 23:08 ) *
Φίλε jhantzop',
Σίγουρα είναι καλό να υπάρχουν τρεις ομάδες στις πρωτες κατηγορίες της ΕΣΚΑ ... μήπως είναι πολλές όμως για να πρωταγωνιστούν όλες ? μήπως θα πρέπει να υπάρχει μια συνεργασία μεταξύ των ομάδων έτσι ώστε μία να είναι αυτή που θα αποκτήσει τη δυναμική και αλλες να υποστηρίζουν τις υποδομές ? μήπως να βρεθούν οι διοικήσεις και να συζητήσουν αυτό το ενδεχόμενο ?

τι λένε και οι υπόλοιποι



ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ !!!!!!!

QUOTE(jhantzop @ Oct 8 2010, 00:30 ) *
Αυτό είναι άλλο θέμα. Και δύο όμαδες ίσως είναι πολλές. Βέβαια δεν είναι και εύκολο να συνδυαστούν οι μπασκετικές νοοτροπίες, και όχι μόνο, σε κάτι τέτοιο.



Σωστός!!!!!!! 41.gif 41.gif
DORIAN
Πολυ δυσκολο παιχνιδι την Δευτερα στο Κορωπι.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ.
Αν οι παικτες μας παιξουν συμφωνα με τις ικανοτητες τους εστω και δυσκολα θα φυγουμε με τους δυο βαθμους.Παθος και δυναμη και ολα θα πανε καλα.
DORIAN
Μεγαλο deal των Διοσκουρων με γνωστη αλυσιδα ξεοδοχειων που αναλαμβανει χορηγος μπορει και πριν τελειωσει το πρωταθλημα.Υπαρχει η σχετικη νευρικοτητα αλλα και η ελπιδα οτι ολα θα πανε καλα.
Μεχρι τελος του μηνα θα ξερουμε τα παντα.

kakakiashu



Φέτος το καλοκαίρι, είναι ευκαιρία για τους μικρούς φίλους του μπάσκετ να συνδυάσουν την βελτίωση τους στο εθνικό μας σπορ και να διασκεδάσουν με πολύ παιχνίδι και διαγωνισμούς με έπαθλα και βραβεύσεις μέσα από το πρώτο Basketball Camp της A.E Πεντέλης στο κλειστό Γυμναστήριο Πεντέλης.

Η Α.Ε. Πεντέλης, πρώην ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ, είναι μια ομάδα που πρωταγωνιστεί εδώ και χρόνια στην πρώτη κατηγορία της Αττικής (ΕΣΚΑ) και διαθέτει εγκαταστάσεις και οργάνωση αξιοζήλευτη ακόμα και για επαγγελματικά σωματεία.
Στηρίζεται σε παίχτες που βγήκαν από τις ακαδημίες της ομάδας και αποτελούν τον κορμό της, ενώ υπάρχουν και περιπτώσεις αθήτών της που αγωνίζονται ή αγωνίστηκαν σε επαγγελματικό επίπεδο.

Το Camp των Βορείων Προαστίων θα διαξαχθεί από 11/7 εώς και 22/7 για παιδιά γεννημένα από 1994 μέχρι και 2001, με προπονητές των ακαδημιών της ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ, στις οργανωμένες εγκαταστάσεις του συλλόγου (Κλειστό γυμναστήριο Ν.Πεντέλης).
Στο καθημερινό πρόγραμμα συμπεριλαμβάνονται η βελτίωση των νέων αθλητών στην τεχνική του αθλήματος, η αθλητική και σωματική βελτίωση, πολύ παιχνίδι και διασκέδαση με παιδιά της ίδιας ηλικίας.

Το μπάσκετ είναι το άθλημα που μας έχει χαρίσει επιτυχίες σαν χώρα και η ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ θέλει να προσφέρει στην προσπάθεια συνέχισης της παράδοσης αυτής, αξιοποιόντας και εξελίσσοντας τα αστέρια του μέλλοντος.

Για πληροφορίες σχετικά με το Summer Basketball Camp της ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ μην διστάσετε να επικοινωνήσετε στα τηλέφωνα : 210-8032395 και 6937002850 ή να στείλετε ένα email στο penteli_camp@hotmail.com
dion
Στη Θεσσαλονικη εγινε το Σαββατο βραδυ ο γαμος του αρχηγου Αρη Μανιατη και της Σταθουλας κορης του προεδρου Νικου Χαρτοματσιδη. Πολλες ευχες και περιμενουμε ρεπορταζ και φωτο απο τους παρευρεθεντες.
neopen32
QUOTE(dion @ Jun 26 2011, 21:12 ) *
Στη Θεσσαλονικη εγινε το Σαββατο βραδυ ο γαμος του αρχηγου Αρη Μανιατη και της Σταθουλας κορης του προεδρου Νικου Χαρτοματσιδη. Πολλες ευχες και περιμενουμε ρεπορταζ και φωτο απο τους παρευρεθεντες.

Παρευρεθέντες ήταν .... όλοι (παίκτες και παράγοντες). icon_drunk.gif

Τέρμα το ελευθέρας οριστικά Άρη. smiley.gif

Οι καλύτερες ευχές σε όλους. blove.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.