Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
machinery
QUOTE(RUBI @ Nov 27 2009, 10:04 ) *
.............................


?????????

LEADER!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif
RUBI
QUOTE(machinery @ Nov 27 2009, 13:03 ) *
?????????

LEADER!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif

Mr.Machinery τι λενε καποιοι.....γιατι τα λενε ετσι τα παραγματα;
68.gif
machinery
QUOTE(RUBI @ Nov 27 2009, 11:21 ) *
Mr.Machinery τι λενε καποιοι.....γιατι τα λενε ετσι τα παραγματα;
68.gif

Περί αγγουριού , δροσίσματος και ζορίσματος πρόκειται.....χαχαχαχα... 69.gif
you know what i mean.... wink.gif ugly_tocktock.gif

RUBI THE LEADER λέμεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!

digital
QUOTE(DORIAN @ Nov 27 2009, 12:43 ) *
Λοιπον ψαχνω να βρω καποιον να μιλα Γερμανικα και Αγγλικα.

Απ'οτι γνωρίζω οι διόσκουροι καλύπτουν και τις δύο γλώσσες,επομένως δεν εχουν πρόβλημα.Καλό Σαββατοκύριακο σε ολους τους φίλους του ΝΑΟ.
neopen32
Όλοι ευχαριστημένοι στην Πεντέλη. Όλοι.... ακόμη και ο κακοφωνίξ 69.gif
wizard23
Καλημέρα και καλό μήνα και απο μένα.2στα2 με τον Κατσούμη προπονητή,η ομάδα αρχίζει να ρολάρει αν και εχει πολλά να δώσει ακόμη και να διορθώσει αρκετά απο τα παιδαριώδη λάθη που κάνει συνήθως απο ελλειψη αυτοσυγκέντρωσης.
Η ομάδα των θρακομακεδώνων πολύ αξιόμαχο σύνολο δεν θα ηθελα να χάσει την κατηγορία γιατί υπάρχουν και χειρότερες ομάδες.
Η ομάδα μας αδικείτε απο το σκόρ γιατί θα επρεπε να ηταν τουλάχιστον 20 πόντους μπροστα.Τά φάουλ για μια ακόμη φορά παρα πολλά νομίζω πάνω απο 30 εναντι 20 περίπου της αντίπαλης ομάδας,η Διαιτησία ο ενας ηταν κακός ο νεαρός ο δε ετερος ο Τεφτίκης καλος χωρίς να επιρεάσουν την εκβαση του αγώνα.
Ο Αττίκος (χρόνια πολλά Ανδρέα)εκανε ενα πολύ καλό παιχνίδι επιθετικά αλλά αμυντικά πολλά λάθη.Δύο αντιαθλητικά του σφυρίξανε και ητανε και τα δύο, (Ρε αττίκο γιατί ρε παιδί μου κάνεις τέτοιες βλακείες και δεν προσέχεις το παιχνίδι αλλα τα μάτια σου ειναι στην κερκίδα).
Μαντζιος πολύ καλός βρίσκετε σε παρατεταμένη περίοδο φόρμας ευτυχώς για μας αλλά και για τον προπονητη του
που εχει μια αξιόπιστη λύση στα χέρια του.
Σοφαδίτης από αγώνα σε αγώνα γίνετε καλλίτερος ,χθές αν εξαιρέσεις κάποια λάθη ηταν πολύ καλός.
Μανιάτης αν και επεξε λίγο και δεν φάνηκε εκανε ομως ενα σούπερ 4ο δεκάλεπτο και εσβησε τον Καρτάνο.
Πουλής δεν του πήγε το παιχνίδι εκανε πολλά λάθη δεν μου αρεσε.
Παναγιωτόπουλος Λυγκερίδης Κορβιγτον καλοί σχετικά βοήθησαν για την νίκη.
Η συνέχεια θα πρέπει να ειναι ακόμη καλλίτερη.

JINX13
QUOTE(wizard23 @ Dec 1 2009, 15:39 ) *
Καλημέρα και καλό μήνα και απο μένα.2στα2 με τον Κατσούμη προπονητή,η ομάδα αρχίζει να ρολάρει αν και εχει πολλά να δώσει ακόμη και να διορθώσει αρκετά απο τα παιδαριώδη λάθη που κάνει συνήθως απο ελλειψη αυτοσυγκέντρωσης.
Η ομάδα των θρακομακεδώνων πολύ αξιόμαχο σύνολο δεν θα ηθελα να χάσει την κατηγορία γιατί υπάρχουν και χειρότερες ομάδες.
Η ομάδα μας αδικείτε απο το σκόρ γιατί θα επρεπε να ηταν τουλάχιστον 20 πόντους μπροστα.Τά φάουλ για μια ακόμη φορά παρα πολλά νομίζω πάνω απο 30 εναντι 20 περίπου της αντίπαλης ομάδας,η Διαιτησία ο ενας ηταν κακός ο νεαρός ο δε ετερος ο Τεφτίκης καλος χωρίς να επιρεάσουν την εκβαση του αγώνα.
Ο Αττίκος (χρόνια πολλά Ανδρέα)εκανε ενα πολύ καλό παιχνίδι επιθετικά αλλά αμυντικά πολλά λάθη.Δύο αντιαθλητικά του σφυρίξανε και ητανε και τα δύο, (Ρε αττίκο γιατί ρε παιδί μου κάνεις τέτοιες βλακείες και δεν προσέχεις το παιχνίδι αλλα τα μάτια σου ειναι στην κερκίδα).
Μαντζιος πολύ καλός βρίσκετε σε παρατεταμένη περίοδο φόρμας ευτυχώς για μας αλλά και για τον προπονητη του
που εχει μια αξιόπιστη λύση στα χέρια του.
Σοφαδίτης από αγώνα σε αγώνα γίνετε καλλίτερος ,χθές αν εξαιρέσεις κάποια λάθη ηταν πολύ καλός.
Μανιάτης αν και επεξε λίγο και δεν φάνηκε εκανε ομως ενα σούπερ 4ο δεκάλεπτο και εσβησε τον Καρτάνο.
Πουλής δεν του πήγε το παιχνίδι εκανε πολλά λάθη δεν μου αρεσε.
Παναγιωτόπουλος Λυγκερίδης Κορβιγτον καλοί σχετικά βοήθησαν για την νίκη.
Η συνέχεια θα πρέπει να ειναι ακόμη καλλίτερη.


Καλή μέρα.
Να ρωτήσω, στους 2 τελευταίους αγώνες διακρίνω τον Αττίκο στη θέση Small Forward! Ισχύει ή κάνω λάθος????!!!!!
neopen32
QUOTE(JINX13 @ Dec 9 2009, 12:56 ) *
Καλή μέρα.
Να ρωτήσω, στους 2 τελευταίους αγώνες διακρίνω τον Αττίκο στη θέση Small Forward! Ισχύει ή κάνω λάθος????!!!!!

Όταν λες διακρίνω, σημαίνει ότι ήσουν στο γήπεδο? ή απλώς έχεις όρεξη για κουβέντα κλπ (περίπτωση ΟΥΚΑ κλπ στο Ηράκλειο) ή μήπως ήσουν ταυτόχρονα και στο Ηράκλειο και στη Ριζούπολη
JINX13
QUOTE(neopen32 @ Dec 9 2009, 22:24 ) *
Όταν λες διακρίνω, σημαίνει ότι ήσουν στο γήπεδο? ή απλώς έχεις όρεξη για κουβέντα κλπ (περίπτωση ΟΥΚΑ κλπ στο Ηράκλειο) ή μήπως ήσουν ταυτόχρονα και στο Ηράκλειο και στη Ριζούπολη


1. Στο Ηράκλειο δεν ήμουν, αφού έγραψα ότι ΑΚΟΥΣΑ κάποια πράγματα και όχι ΕΙΔΑ καποια πράγματα.
2. Στη Ριζούπολη ήμουν και ΕΙΔΑ κάποια πράγματα, γι΄αυτό και τα σχολιάζω.
Αν αυτό ενοχλεί.......τότε ζητάω συγνώμη από όλους τους συμμετέχοντες.


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
terastios
Περαστικά στον Μανιάτη και γρήγορη επάνοδο !!!

Λείπει το πάθος και οι υπόλοιποι πρέπει να κάνουν το κάτι παραπάνω για να βοηθήσουν την ομάδα που ταλαιπωρείτε από τραυαματισμούς.

bball.gif
babakasb
QUOTE(terastios @ Feb 8 2010, 18:51 ) *
Περαστικά στον Μανιάτη και γρήγορη επάνοδο !!!

Λείπει το πάθος και οι υπόλοιποι πρέπει να κάνουν το κάτι παραπάνω για να βοηθήσουν την ομάδα που ταλαιπωρείτε από τραυαματισμούς.

:bball:


Ρε παιδιά συγνώμη που θέτω άσχετο με τα προηγούμενα σχόλιά σας ερώτημα αλλά είναι το μοναδικό θέμα που βρήκα για το Νεοπεντελικό. Αν κάνω λάθος πείτε μου να το ανοίξω σαν ξεχωριστό θέμα.
Μένω Βριλήσσια και ψάχνω σύλλογο να γράψω το γιό μου (10 χρονών) στην περιοχή Βριλήσσια, Μελίσσια Πεντέλη. Για τα τμήματα υποδομών μήπως έχετε άποψη εσείς οι παίκτες του συλλόγου; Έχω ακούσει οτι οι περισότεροι δε χρησιμοποιούν καν προπονητές με άδεια. Επίσης έχω ακούσει πρόσφατη συνέντευξη του Κώστα Μίσσα που λέει οτι στα παιδικά και μινι τμήματα γενικά στη χώρα δεν ασχολούνται αρκετά με την ατομική τεχνική. Τι ξέρετε για Νεοπεντελικό και τους άλλους της περιοχής;

Ευχαριστω
neopen32
QUOTE(babakasb @ Mar 16 2010, 19:45 ) *
Ρε παιδιά συγνώμη που θέτω άσχετο με τα προηγούμενα σχόλιά σας ερώτημα αλλά είναι το μοναδικό θέμα που βρήκα για το Νεοπεντελικό. Αν κάνω λάθος πείτε μου να το ανοίξω σαν ξεχωριστό θέμα.
Μένω Βριλήσσια και ψάχνω σύλλογο να γράψω το γιό μου (10 χρονών) στην περιοχή Βριλήσσια, Μελίσσια Πεντέλη. Για τα τμήματα υποδομών μήπως έχετε άποψη εσείς οι παίκτες του συλλόγου; Έχω ακούσει οτι οι περισότεροι δε χρησιμοποιούν καν προπονητές με άδεια. Επίσης έχω ακούσει πρόσφατη συνέντευξη του Κώστα Μίσσα που λέει οτι στα παιδικά και μινι τμήματα γενικά στη χώρα δεν ασχολούνται αρκετά με την ατομική τεχνική. Τι ξέρετε για Νεοπεντελικό και τους άλλους της περιοχής;

Ευχαριστω


1.Υπάρχουν και άλλοι στην περιοχή?...
2.Δεν απαντώ, γιατί απευθύνεσαι σε παίκτες.

Πάντως κάτι φαίνεται να ξέρεις
dion
QUOTE(babakasb @ Mar 16 2010, 19:45 ) *
Ρε παιδιά συγνώμη που θέτω άσχετο με τα προηγούμενα σχόλιά σας ερώτημα αλλά είναι το μοναδικό θέμα που βρήκα για το Νεοπεντελικό. Αν κάνω λάθος πείτε μου να το ανοίξω σαν ξεχωριστό θέμα.
Μένω Βριλήσσια και ψάχνω σύλλογο να γράψω το γιό μου (10 χρονών) στην περιοχή Βριλήσσια, Μελίσσια Πεντέλη. Για τα τμήματα υποδομών μήπως έχετε άποψη εσείς οι παίκτες του συλλόγου; Έχω ακούσει οτι οι περισότεροι δε χρησιμοποιούν καν προπονητές με άδεια. Επίσης έχω ακούσει πρόσφατη συνέντευξη του Κώστα Μίσσα που λέει οτι στα παιδικά και μινι τμήματα γενικά στη χώρα δεν ασχολούνται αρκετά με την ατομική τεχνική. Τι ξέρετε για Νεοπεντελικό και τους άλλους της περιοχής;

Ευχαριστω


Ο NAO ειναι η μοναδικη, η εστω απο τις ελαχιστες ομαδες Α ΕΣΚΑ, που πρωταγωνιστει καθε χρονο στο πρωταθλημα βασιζομενη σε γηγενεις παικτες ενω δικοι της παικτες ειναι και η βαση της ομαδας των ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ, που φετος πρωταγωνιστει στο πρωταθλημα Β ΕΣΚΑ, καθως και αλλοι παικτες που αγωνιζονται δανικοι σε ομαδες μικροτερων κατηγοριων.
Στο εφηβικο πρωταθλημα τερματισε πρωτος στον ομιλο του κερδισε τον πρωτο αγωνα της β φασης και εχασε την ανοδο στην Α κατηγορια εφηβων σε αγωνα μπαραζ απο τον ΑΡΓΟΝΑΥΤΗ με 6 ποντους στις λεπτομερειες.
Στις μεταγραφες του περασμενου καλοκαιριου παραχωρηθηκε στον ΑΜΥΝΤΑ και αγωνιζεται στην Α2 ΕΘΝΙΚΗ ο Θ Τζεμης ενα παιδι απο τα σπλαχνα του Συλλογου .
Σημερα τα τμηματα υποδομης αριθμουν 120 παιδια και πιστευω οτι γινεται πολυ καλη δουλεια . Παντα ομως υπαρχει το καλυτερο.
Αν αυτα σου λενε κατι και αν το παιδι σου δεν ειναι ηδη στον ΝΑΟ,δοκιμασε ΣΑΒΒΑΤΟ -ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00 icon_wave.gif
Και κατι αλλο ελα να δεις κανενα αγωνα της ανδρικης .
babakasb
QUOTE(dion @ Mar 16 2010, 23:11 ) *
Ο NAO ειναι η μοναδικη, η εστω απο τις ελαχιστες ομαδες Α ΕΣΚΑ, που πρωταγωνιστει καθε χρονο στο πρωταθλημα βασιζομενη σε γηγενεις παικτες ενω δικοι της παικτες ειναι και η βαση της ομαδας των ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ, που φετος πρωταγωνιστει στο πρωταθλημα Β ΕΣΚΑ, καθως και αλλοι παικτες που αγωνιζονται δανικοι σε ομαδες μικροτερων κατηγοριων.
Στο εφηβικο πρωταθλημα τερματισε πρωτος στον ομιλο του κερδισε τον πρωτο αγωνα της β φασης και εχασε την ανοδο στην Α κατηγορια εφηβων σε αγωνα μπαραζ απο τον ΑΡΓΟΝΑΥΤΗ με 6 ποντους στις λεπτομερειες.
Στις μεταγραφες του περασμενου καλοκαιριου παραχωρηθηκε στον ΑΜΥΝΤΑ και αγωνιζεται στην Α2 ΕΘΝΙΚΗ ο Θ Τζεμης ενα παιδι απο τα σπλαχνα του Συλλογου .
Σημερα τα τμηματα υποδομης αριθμουν 120 παιδια και πιστευω οτι γινεται πολυ καλη δουλεια . Παντα ομως υπαρχει το καλυτερο.
Αν αυτα σου λενε κατι και αν το παιδι σου δεν ειναι ηδη στον ΝΑΟ,δοκιμασε ΣΑΒΒΑΤΟ -ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00 icon_wave.gif
Και κατι αλλο ελα να δεις κανενα αγωνα της ανδρικης .


Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Έχω ήδη δει προπονήσεις. Δυστυχώς οι ώρες δε βολεύουν. Συμφωνώ οτι πάντα υπάρχει το καλύτερο.

Μπ.
General Manager
NAO - ΔΑΣΑΛ 77-47
Ενα μεγάλο ευχαριστώ στους φιλάθλους της ομάδος και κυρίως τους μικρούς αθλητές των ακαδημιών που σε ένα κρίσιμο παιχνίδι έδωσαν δυναμικό παρόν και μέσα σε αθλητικά πλαίσια βοήθησαν την ομάδα. Τους θέλουμε κοντά μας και στα επόμενα παιχνίδια.
Ενα μπράβο στους παίκτες και στον προπονητή που έδειξαν χαρακτήρα σε δύσκολο παιχνίδι και εκτός από τη νίκη επαιξαν και καλό μπάσκετ αποζημιώνοντας τον πολύ κόσμο που ήρθε στο γήπεδο.

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!! bball.gif
dion
ΕΦΟΑ-ΝΕΟΠΕΝΤΕΛ[ΚΟΣ 64-72
Μετα το αποτελεσμα αυτο ο ΝΑΟ εξασφαλισε την παραμονη του στην Α ΕΣΚΑ, μια χρονια με παρα πολλα προβληματα
General Manager
Νεοπεντελικος - Φιλαθλητικός 70-72
Πολύ καλό παιχνίδι από την ομάδα που χωρίς άγχος κατάφερε να δείξει ότι δεν έχει να ζηλεψει σε τίποτα την ομάδα που θα βγει πρώτη.
Αν σε κάποια παιχνίδια είμασταν πιο σοβαροί και πιο ομαδικοί δεν θα είμασταν σίγουρα σε αυτή τη θέση.

10/5 με τον ΑΕΤΟ στου στρέφη 21.30
και 17/5 με Αρη Πετρουπολης στο γήπεδο μας για το τελευταίο παιχνίδι της σεζόν. Πρέπει όλοι να είμαστε στο γήπεδο για να στηρίξουμε την ομάδα και να χειροκροτήσουμε τους παίκτες.

Όσον αφορά τη διαιτησία του παιχνιδιού κανένα σχόλιο από τόν επίσημο Νεοπεντελικό μέχρι το τελος της περιόδους.

όλοι στο γήπεδο Δευτέρα 17/5 ώρα 21.00
DORIAN
QUOTE(General Manager @ May 4 2010, 23:46 ) *
Νεοπεντελικος - Φιλαθλητικός 70-72
Πολύ καλό παιχνίδι από την ομάδα που χωρίς άγχος κατάφερε να δείξει ότι δεν έχει να ζηλεψει σε τίποτα την ομάδα που θα βγει πρώτη.
Αν σε κάποια παιχνίδια είμασταν πιο σοβαροί και πιο ομαδικοί δεν θα είμασταν σίγουρα σε αυτή τη θέση.

10/5 με τον ΑΕΤΟ στου στρέφη 21.30
και 17/5 με Αρη Πετρουπολης στο γήπεδο μας για το τελευταίο παιχνίδι της σεζόν. Πρέπει όλοι να είμαστε στο γήπεδο για να στηρίξουμε την ομάδα και να χειροκροτήσουμε τους παίκτες.

Όσον αφορά τη διαιτησία του παιχνιδιού κανένα σχόλιο από τόν επίσημο Νεοπεντελικό μέχρι το τελος της περιόδους.

όλοι στο γήπεδο Δευτέρα 17/5 ώρα 21.00

Δεν ξερω αν κανει καλα ο επισημος ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ και αν υπαρχει καποια σκοπιμοτητα .
Παντως τον προεδρο τον ειδα εξαγριωμενο και πιστευα οτι θα υπαρξει καποια επισημη αντιδραση.
Εκτος αν ενοεις οτι οι αντιδρασεις μετατιθενται μετα το τελος της περιοδου.
General Manager
QUOTE(DORIAN @ May 5 2010, 21:02 ) *
Δεν ξερω αν κανει καλα ο επισημος ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ και αν υπαρχει καποια σκοπιμοτητα .
Παντως τον προεδρο τον ειδα εξαγριωμενο και πιστευα οτι θα υπαρξει καποια επισημη αντιδραση.
Εκτος αν ενοεις οτι οι αντιδρασεις μετατιθενται μετα το τελος της περιοδου.


Φίλε dorian αλλα και υπολοιποι φίλοι της ομάδος θα πρέπει να γνωρίζετε ότι ωφελιμο για την ομάδα είναι η διοίκηση να μην αντιδρά εν θερμό.
Οταν λαμβάνεις μέρος σε ένα πρωτάθλημα πρέπει να γνωρίζεις τους κανόνες του παιχνιδιου και το μόνο που μπορώ να σε διαβεβαιώσω είναι ότι η διοίκηση ξερει πολύ καλά τους κανόνες και θα ενεργήσει με γνωμονα το καλό της ομάδος, όταν και όπως πρέπει.

Παρατηρήσατε την αυξημενη κίνηση του forum όταν το θέμα αφορά την ομάδα μας ? Κρίνετε μόνοι σας τι την βοηθάει και τι όχι.
Ποιοι ειναι οι φίλοι και ποιοι οι "αντικειμενικοί".



DORIAN
QUOTE(General Manager @ May 6 2010, 00:20 ) *
Φίλε dorian αλλα και υπολοιποι φίλοι της ομάδος θα πρέπει να γνωρίζετε ότι ωφελιμο για την ομάδα είναι η διοίκηση να μην αντιδρά εν θερμό.
Οταν λαμβάνεις μέρος σε ένα πρωτάθλημα πρέπει να γνωρίζεις τους κανόνες του παιχνιδιου και το μόνο που μπορώ να σε διαβεβαιώσω είναι ότι η διοίκηση ξερει πολύ καλά τους κανόνες και θα ενεργήσει με γνωμονα το καλό της ομάδος, όταν και όπως πρέπει.

Παρατηρήσατε την αυξημενη κίνηση του forum όταν το θέμα αφορά την ομάδα μας ? Κρίνετε μόνοι σας τι την βοηθάει και τι όχι.
Ποιοι ειναι οι φίλοι και ποιοι οι "αντικειμενικοί"


Με καλυψες απολυτα.
digital
QUOTE(DORIAN @ May 5 2010, 21:02 ) *
Δεν ξερω αν κανει καλα ο επισημος ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ και αν υπαρχει καποια σκοπιμοτητα .
Παντως τον προεδρο τον ειδα εξαγριωμενο και πιστευα οτι θα υπαρξει καποια επισημη αντιδραση.
Εκτος αν ενοεις οτι οι αντιδρασεις μετατιθενται μετα το τελος της περιοδου.

Φίλε DORIAN εσύ μονο τον πρόεδρο ειδες εξαγριωμένο??? εδώ ολο το γήπεδο ηταν ετοιμο να κατασπαράξει τους διαιτητές.
Πάντως και εγώ περίμενα μία αντίδραση απο την Διοίκηση ,που δεν ειδα ,και δεν ξέρω τι σκοπιμότητα υπάρχει ,αν δεν χτυπήσουν τώρα που ειναι νωπο το θέμα ολα θα ξεχαστούν και αντε πάλι απο την αρχή ,Αν η σημερινή διοίκηση εχουν α........ θα πρέπει επιτέλους να πρωτοστατήσουν στην κάθαρση ,να φύγουν ολα τα λαμόγια και οι εγκάθετοι που τόσα χρόνια λιμένονται το κακόμοιρο το μπάσκετ και που κάθε χρόνο το κοντένουν το κάνουν μικρότερο.
Να εισαι σίγουρος οτι σε αυτήν την προσπάθεια θα βρούν πολλούς συμπαραστάτες και ολους εμας τους αγνούς φιλάθλους που θέλουμε να βλέπουμε τους παίκτες να ειναι πρωταγωνιστές και τα λαμόγια να φευγουν απαρατήρητοι,να κερδίζει ο καλλίτερος και η ομάδα να παλευει το κάθε παιχνίδι από την αρχή εως το τέλος.
neopen32
QUOTE(digital @ May 7 2010, 16:49 ) *
Φίλε DORIAN εσύ μονο τον πρόεδρο ειδες εξαγριωμένο??? εδώ ολο το γήπεδο ηταν ετοιμο να κατασπαράξει τους διαιτητές.
Πάντως και εγώ περίμενα μία αντίδραση απο την Διοίκηση ,που δεν ειδα ,και δεν ξέρω τι σκοπιμότητα υπάρχει ,αν δεν χτυπήσουν τώρα που ειναι νωπο το θέμα ολα θα ξεχαστούν και αντε πάλι απο την αρχή ,Αν η σημερινή διοίκηση εχουν α........ θα πρέπει επιτέλους να πρωτοστατήσουν στην κάθαρση ,να φύγουν ολα τα λαμόγια και οι εγκάθετοι που τόσα χρόνια λιμένονται το κακόμοιρο το μπάσκετ και που κάθε χρόνο το κοντένουν το κάνουν μικρότερο.
Να εισαι σίγουρος οτι σε αυτήν την προσπάθεια θα βρούν πολλούς συμπαραστάτες και ολους εμας τους αγνούς φιλάθλους που θέλουμε να βλέπουμε τους παίκτες να ειναι πρωταγωνιστές και τα λαμόγια να φευγουν απαρατήρητοι,να κερδίζει ο καλλίτερος και η ομάδα να παλευει το κάθε παιχνίδι από την αρχή εως το τέλος.

Επειδή είσαι αγνος φίλαθλος, απλώς απέκτησε και πάλι την ηρεμία σου. Όλα αυτά τα περί καθαρσης κλπ σε αυτή τη φάση δείχνουν αυτοκτονική διάθεση (ιδεασμό). Προφανώς όλοι θέλουμε τα παιχνίδια να παίζονται στις 4 γραμμές, αλλα να κοντράρεις την παραγκούπολη τώρα, μπορει να κοστίσει στην ομάδα. Επίσης, πρέπει να τονίσω, ότι είμαι ενάντια στις προσωπικές ύβρεις προς τους διαιτητές και οποιοδήποτε κρυφορατσιστικό σχόλιο. Ειδικά, οι επώνυμες ύβρεις προς τους διαιτητές, ποτέ δεν έχουν ωφελήσει την ομάδα απο την οποία φαίνονται ότι προέρχονται οι ύβρεις. Μπορείς να τον χαρακτηρίσεις λαμόγιο, προσοχή μην τον χαρακτηρίσεις κοντό, αδερφή, σκυλομούρη, φαλακρό κλπ.
Απο τη μικρή εμπειρία μου πρέπει να σου πω ότι ο καλλιτέχνης εκτελεστής δεν γίνεται αντιληπτός από την εξέδρα, πολλές φορές και απο τον πάγκο.
Άρα η αντίδραση του GM, ιδιαίτερα τώρα είναι η ενδεδειγμένη.
General Manager
ΑΕΤΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 58-60
Για ένα ακόμα παιχνίδι η ομάδα παρουσιάσθηκε σοβαρή και ακολουθώντας το ρυθμό των τελευταίων αγώνων κατάφερε να κερδίσει. Αν μπορούσε να κρατήσει το ρυθμό του 1ου δεκαλέπτου σίγουρα θα είχε τελειώσει το παιχνίδι από την αρχή. το τέχνασμα του προπονητη στην αμυντική λειτουργία στο τέλος αλλά και το πάθος στα τελευταία λεπτά εδωσαν τη νίκη.


Δευτέρα 17/5/2010 21.00 με τον Αρη Πετρούπολης το τελευταίο παιχνίδι της χρονιάς στο γήπεδο μας.
Ελάτε να χειροκροτήσουμε την ομάδα μας.
General Manager
Νεοπεντελικός – Άρης Πετρούπολης 77 – 76.
Πολύ ωραίο παιχνίδι που κρίθηκε στις 2 τελευταίες φάσεις.
Τελευταίος αγώνας με νίκη και κλείσιμο μιας δύσκολης χρονιάς. Όλοι ήξεραν ότι θα πέσουν πάνω από 5 ομάδες οπότε κανένα παιχνίδι δεν θα έπρεπε χαθεί. Ατυχίες αλλά και λάθη οδήγησαν την ομάδα να έχει ως βασικό στόχο να μη κινδυνέψει πράγμα που τελικά το κατάφερε. αφού τερματισε στη 8η θέση με 16-14 νίκες.

Ένα μπράβο στους παίχτες, στους προπονητές, στη διοίκηση αλλά και στους φίλους της ομάδας που όλο αυτόν τον καιρό την στήριξαν ο καθένας με τον τρόπο του. Δεν αναφέρω ονόματα μήπως και αδικήσω κάποιον αλλά όλοι ανεξαιρέτως βοήθησαν να διατηρηθεί η ομάδα στην κατηγορία και τελικά να παίξει και ωραίο basket , που ευχαριστήθηκαν οι παίκτες αλλά και οι φίλαθλοι της ομάδας.
Ένα δύσκολο πρωτάθλημα που ήθελε διάρκεια για να επιβιώσεις ή να πρωταγωνιστήσεις. Ο Φιλαθλητικός και η Ραφήνα σίγουρα διέθεταν τις καλύτερες ομάδες και γενικά δίκαια ανεβαίνουν. Τα δίκαια παράπονα για τη διαιτησία σε συγκεκριμένα παιχνίδια δεν πρέπει να χαλάσουν την συνολική εικόνα. Οι διοικήσεις των ομάδων σε συνεργασία με την ΕΣΚΑ πρέπει να βοηθήσουν να γίνει το νέο πρωτάθλημα με τα play off ακόμα πιο ανταγωνιστικό και περισσότερο ανεπηρέαστο από τρίτους.
Καλή ξεκούραση σε όλους και γεμίστε μπαταρίες για τη νέα χρονιά.
DORIAN
Την Τεταρτη αρχιζει για τους παικτες του ΝΑΟ η μεταβατικη περιοδος.Ταυτοχρονα θα πρεπει ο coach Kατσουνης μαζι με τη διοικηση, να κτισουν το νεο ροστερ.Ας προσεξουν κατι πολυ σημαντικο.
Ας κρατησουν τον βασικο κορμο.Οχι παλι σαρωτικες αλλαγες.Εξη μηνες αυτοι οι παικτες κατι πηραν απο την φιλοσοφια του coach.Ας ας μην αρχισουμε παλι απο την αρχη.Καλυτερα ομοιογενεια απο την αρχη
παρα καποιοι καλυτεροι παικτες που θα προσαρμοσθουν μετα τα Χριστουγεννα.
Με την ευκαιρια κρατηστε με νυχια και με δοντια Παναγιωτοπουλο και Λυγκεριδη.
Ας μη ξεχνατε την επιστροφη του Μανιατη που ολοι γνωριζουμε τι σημαινει για τον ΝΑΟ,τον Μαντζιο που με την εμπιστοσυνη που του εδειξε ο coach εδειξε τις δυνατοτητες του και τον Αττικο που πρεπει να αξιοποιηθει περισοτερο αλλα και να προσπαθησει περισοτερο.
Ακομη ο Πουλης σιγουρα δεν εχει πιασει ταβανι ενω οι νεαροι και φερελπιδες Μπιγκος και Ζερβολεας εχουν παρει εμπειριες και μπορουν να προσφερουν.Mια ειδικη περιπτωση αποτελει ο μεγαλος Κορβινγτον που αν συνεχισει το Μπασκετ μπορει να προσφερει περισοτερα.Τρεις καλοι παικτες στις θεσεις ,1 βασικος,3 σκορερ και 4 που να μπορει και 5 ειναι αρκετοι.Ακομη αξιοποιηση Παπαδημα Καρκανιδη και επιστροφη Νταουτ και Γεωργουση απο ΒΡΙΛΗΣΙΑ

Peritri
QUOTE(DORIAN @ May 22 2010, 08:21 ) *
...και επιστροφη Νταουτ και Γεωργουση απο ΒΡΙΛΗΣΙΑ

Όχιιιιιιιιιι μηηηηηηηηηη
lamar
QUOTE(DORIAN @ May 22 2010, 08:21 ) *
Την Τεταρτη αρχιζει για τους παικτες του ΝΑΟ η μεταβατικη περιοδος.Ταυτοχρονα θα πρεπει ο coach Kατσουνης μαζι με τη διοικηση, να κτισουν το νεο ροστερ.Ας προσεξουν κατι πολυ σημαντικο.
Ας κρατησουν τον βασικο κορμο.Οχι παλι σαρωτικες αλλαγες.Εξη μηνες αυτοι οι παικτες κατι πηραν απο την φιλοσοφια του coach.Ας ας μην αρχισουμε παλι απο την αρχη.Καλυτερα ομοιογενεια απο την αρχη
παρα καποιοι καλυτεροι παικτες που θα προσαρμοσθουν μετα τα Χριστουγεννα.
Με την ευκαιρια κρατηστε με νυχια και με δοντια Παναγιωτοπουλο και Λυγκεριδη.
Ας μη ξεχνατε την επιστροφη του Μανιατη που ολοι γνωριζουμε τι σημαινει για τον ΝΑΟ,τον Μαντζιο που με την εμπιστοσυνη που του εδειξε ο coach εδειξε τις δυνατοτητες του και τον Αττικο που πρεπει να αξιοποιηθει περισοτερο αλλα και να προσπαθησει περισοτερο.
Ακομη ο Πουλης σιγουρα δεν εχει πιασει ταβανι ενω οι νεαροι και φερελπιδες Μπιγκος και Ζερβολεας εχουν παρει εμπειριες και μπορουν να προσφερουν.Mια ειδικη περιπτωση αποτελει ο μεγαλος Κορβινγτον που αν συνεχισει το Μπασκετ μπορει να προσφερει περισοτερα.Τρεις καλοι παικτες στις θεσεις ,1 βασικος,3 σκορερ και 4 που να μπορει και 5 ειναι αρκετοι.Ακομη αξιοποιηση Παπαδημα Καρκανιδη και επιστροφη Νταουτ και Γεωργουση απο ΒΡΙΛΗΣΙΑ


Ελα που δεν θα εχετε τον Κατσουνη για κοουτς ομως.
DORIAN
QUOTE(lamar @ May 22 2010, 14:24 ) *
Ελα που δεν θα εχετε τον Κατσουνη για κοουτς ομως.


γνωριζει κατι σχετικο κανεις ?
Θα ηταν μεγαλη απωλεια για τον ΝΑΟ.
Αλλα εχει δωσει ραντεβου με τους παικτες την Τεταρτη. Τι μπορει να μεσολαβησε?
neopen32
QUOTE(DORIAN @ May 22 2010, 17:34 ) *
γνωριζει κατι σχετικο κανεις ?
Θα ηταν μεγαλη απωλεια για τον ΝΑΟ.
Αλλα εχει δωσει ραντεβου με τους παικτες την Τεταρτη. Τι μπορει να μεσολαβησε?

Μπορεί να έχει καλύτερη πρόταση
Μπορεί να μην συμφώνησε στο οικονομικό
Μπορεί να μην συμφώνησε στο συνολικο προυπολογισμό
Μπορεί ...

Ο Κατσούνης είναι συμπαθής σε παίκτες και διοίκηση, και απ'οτι βλέπω και στους οπαδούς, τα οικονομικά όμως της ομάδας, όπως και όλων άλλωστε, δεν μπορεί να είναι ανθηρά.
Πάντως μην αγχώνεσαι, είναι πολύ νωρίς για την ...προετοιμασία της νέας περιόδου.
DORIAN
Δυστυχως χθεσινοβραδυνη πληροφορια, απο πολυ θετικη πηγη επιβεβαιωνει οτι ΝΑΟ και coach Κατσουνης δεν τα βρηκαν στα οικονομικα και συγκεκριμενα στην αμοιβη του coach.Θα γινει ομως μια δευτερη προσπαθεια, γιατι υπαρχει αλληλοεκτιμηση και υπαρχει συγκρατημενη αισιοδοξια, γιατι στα υπολοιπα θεματα υπαρχει συμφωνια.
Περιμενουμε νεα για τις εξελιξεις απο τον General manager.Eλπιζουμε ευχαριστα.

προτεινω οτι νεα εχουμε για τον ΝΑΟ να τα γραφουμε στο συγκεκριμενο topic.
neopen32
QUOTE(DORIAN @ May 23 2010, 09:37 ) *
Δυστυχως χθεσινοβραδυνη πληροφορια, απο πολυ θετικη πηγη επιβεβαιωνει οτι ΝΑΟ και coach Κατσουνης δεν τα βρηκαν στα οικονομικα και συγκεκριμενα στην αμοιβη του coach.Θα γινει ομως μια δευτερη προσπαθεια, γιατι υπαρχει αλληλοεκτιμηση και υπαρχει συγκρατημενη αισιοδοξια, γιατι στα υπολοιπα θεματα υπαρχει συμφωνια.
Περιμενουμε νεα για τις εξελιξεις απο τον General manager.Eλπιζουμε ευχαριστα.

προτεινω οτι νεα εχουμε για τον ΝΑΟ να τα γραφουμε στο συγκεκριμενο topic.


Σε μια περίοδο διαπραγματευσεων με μερικους προπονητές, δεν είναι και η καλύτερη περίπτωση η δημοσιευση τους σε φορουμ. Μόλις συμφωνηθεί κάτι, θα το μάθεις.

{Οι πιό πολλές πιθανότητες είναι ο προπονητής της νέας περιόδου να είναι ο Κ.}
wizard23
QUOTE (neopen32 @ May 23 2010, 14:19 ) *
Σε μια περίοδο διαπραγματευσεων με μερικους προπονητές, δεν είναι και η καλύτερη περίπτωση η δημοσιευση τους σε φορουμ. Μόλις συμφωνηθεί κάτι, θα το μάθεις.

{Οι πιό πολλές πιθανότητες είναι ο προπονητής της νέας περιόδου να είναι ο Κ.}

Φίλοι του ΝΑΟ ειναι καιρός να κάνετε την αυτοκριτική σας και να δειτε τι φταίει που η ομάδασας καθε χρόνο ξεκινα με ονειρα και φιλοδοξίες και μέχρις εκει γιατί προσπάθεια γίνεται η θέση σας αυτή τη σαιζον δεν τιμα ουτε τους παίκτες την διοίκηση και τον προπονητή σας.Μήπως πρέπει να αλλάξετε ρότα και να δείτε λίγο και τις υποδομές σας και τους γηγενείς παικτες σας.Απο την ομάδασας εχουν περάσει πολυ καλοι παικτες αλλα και παίκτες αναμφιβόλου αξίας που σας σερβίρησαν επιδέξια οι μανατζαραίοι και οι οι προπονητές που θέλησαν δια μέσου της ομάδας σας να εξοφήσουν καποιες υποχρεώσεις η κάποια ληξηπρόθεσμα γραμμάτεια.
Και τι εχετε κάνει με αυτήν την πολιτικήσας ???το μόνο που καταφέρατε κάποια δικά σας παιδιά να παραγκονίζονται και να ειναι αναπληρωματικοί παικτων που επρεπε να εχουν συμμετοχή εστω και αν ηταν χειρότεροι απο τα δικάς σας παιδι'α .
Τα παιδιά σας και πολυ καλοί παικτες ειναι και με πλούσιο ταλέντο και μεγάλη θέλησηγια προσφορά και με ελάχιστα οδοιπορικά εν αντιθεσει με τους μισθοφόρους που απομιζούν το Σύλλογο.Αλλά και το σπουδαιότερο να δέχονται αδιαμαρτύρητα τον παραγκονισμο και την αισθηση του παγκίτη και οι προπονητές να βολευονται αφου ετσι κιαλλιως ειναι δικάς σας παιδιά.Βρεςτε ενα προπονητη φιλόδοξο με ορεξη για δουλεια να εμπιστευτεί τα παιδιά σας να φέρει και κάποια αλλα παιδιά να τεριάζουν και να δείτε οτι θα πάτε πολυ καλλίτερα.
neopen32
QUOTE(wizard23 @ May 23 2010, 22:29 ) *
Απο την ομάδασας εχουν περάσει πολυ καλοι παικτες αλλα και παίκτες αναμφιβόλου αξίας που σας σερβίρησαν επιδέξια οι μανατζαραίοι και οι οι προπονητές που θέλησαν δια μέσου της ομάδας σας να εξοφήσουν καποιες υποχρεώσεις η κάποια ληξηπρόθεσμα γραμμάτεια.


Αν ήταν αναμφιβόλου αξίας, χαλάλι τα λεφτά που δώσαμε smiley.gif

Στόχος της ομάδας, τη χρονιά που πέρασε, δεν ήταν η άνοδος αλλα η ευπρόσωπη παρουσία. Προσωπικά, θεωρώότι ο στόχος επιτευχθει.

<Αν και η γραμματική και το συντακτικό σου χρειάζονται επεξεργαστή> θέλεις η ομάδα να χρησιμοποιήσει περισσότερο τους "γηγενείς" παίκτες της. Ο Νεοπεντελικός είναι απο τις λίγες ομάδες της κατηγορίας που διατηρούν τόσους παίκτες απο τις ακαδημίες τους. Με τα οικονομικά προβλήματα που αντιμετωπίζουν όλοι, οι παίκτες αυτοί θα γίνουν περισσότεροι. Ανάγκα και θεοι πείθονται.
wizard23
QUOTE(neopen32 @ May 23 2010, 22:56 ) *
Αν ήταν αναμφιβόλου αξίας, χαλάλι τα λεφτά που δώσαμε smiley.gif

Στόχος της ομάδας, τη χρονιά που πέρασε, δεν ήταν η άνοδος αλλα η ευπρόσωπη παρουσία. Προσωπικά, θεωρώότι ο στόχος επιτευχθει.

<Αν και η γραμματική και το συντακτικό σου χρειάζονται επεξεργαστή> θέλεις η ομάδα να χρησιμοποιήσει περισσότερο τους "γηγενείς" παίκτες της. Ο Νεοπεντελικός είναι απο τις λίγες ομάδες της κατηγορίας που διατηρούν τόσους παίκτες απο τις ακαδημίες τους. Με τα οικονομικά προβλήματα που αντιμετωπίζουν όλοι, οι παίκτες αυτοί θα γίνουν περισσότεροι. Ανάγκα και θεοι πείθονται.

Εχεις απόλυτο δίκαιο σε οτι αφορα το γραμματικό σκέλος αλλα δεν συμφωνώ με τις επιλογες σας και με το οτι δεν πηγαίνετε για ανοδο τότε γιατί ξοδευεται τόσα χρήματα.Θα ηταν ευκαιρία να στηρηχθείτε στα δικά σας παιδια και ειμαι σήγουρος οτι θα τα καταφερναν καλλίτερα.
Επίσης να σου πω οτι χαίρομαι που συνομιλώ μαζί σου γιατί δεν εισαι εριστικός και εχεις τεκμηριωμένη γνώμη για το μπάσκετ.κάποιοι αλλοι οσα δίκαια και αν εχουν οταν ποστάρουν κάνουν περισσότερο κακό στην ομάδα παρά καλό οπως ο
DORIAN (απαράδεκτος) O DIGITAL O DION O TERASTIOS κ.λ.π.
lamar
QUOTE(neopen32 @ May 23 2010, 15:19 ) *
{Οι πιό πολλές πιθανότητες είναι ο προπονητής της νέας περιόδου να είναι ο Κ.}


Εξυπνο αυτο που εγραψες. Οντως κατα ενα πολυ μεγαλο ποσοστο το επιθετο του προπονητη θα αρχιζει απο Κ.
DORIAN
QUOTE(wizard23 @ May 23 2010, 23:36 ) *
Εχεις απόλυτο δίκαιο σε οτι αφορα το γραμματικό σκέλος αλλα δεν συμφωνώ με τις επιλογες σας και με το οτι δεν πηγαίνετε για ανοδο τότε γιατί ξοδευεται τόσα χρήματα.Θα ηταν ευκαιρία να στηρηχθείτε στα δικά σας παιδια και ειμαι σήγουρος οτι θα τα καταφερναν καλλίτερα.
Επίσης να σου πω οτι χαίρομαι που συνομιλώ μαζί σου γιατί δεν εισαι εριστικός και εχεις τεκμηριωμένη γνώμη για το μπάσκετ.κάποιοι αλλοι οσα δίκαια και αν εχουν οταν ποστάρουν κάνουν περισσότερο κακό στην ομάδα παρά καλό οπως ο
DORIAN (απαράδεκτος) O DIGITAL O DION O TERASTIOS κ.λ.π.


Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειμαι απαραδεκτος αλλα το αντιπαρερχομαι.
Σε οτι αφορα τους γηγενεις παικτες εχω κι' εγω την δικη σου αποψη, ομως τη χρονια που περασε η διοικηση προσπαθησε προς την κατευθυνση αυτη.Ηδη προς το τελος του πρωταθληματος πηρε ικανοποιητικη συμμετοχη ο Ζερβολεας αλλα και ο Πουλακακης ενω ετοιμαζονται δυο ακομη παιδια του εφηβικου.Οι πιο εμπειροι ειχαν σημαντικη παροσια. Η παρουσια γηγενων παικτων θα ηταν βεβαια πολυ πλουσιοτερη αν ο Χαρτοματσιδης, εν οψει στρατευσης, δεν επελεγε τα ΒΡΙΛΗΣΙΑ και ο Τζεμης δεν επαιρνε την ελευθερας του για τον ΑΜΥΝΤΑ που ηταν μια σημαντικη ευκαιρια γι' αυτον και ερεπε ο ΝΑΟ να τον βοηθησει,οπως και εγινε.
Τωρα προεχει το θεμα του προπονητη και πιστευω οτι πρεπει να γινει μια προσπαθεια ακομη για Κατσουνη.
neopen32
QUOTE(DORIAN @ May 24 2010, 01:34 ) *
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειμαι απαραδεκτος αλλα το αντιπαρερχομαι.
Σε οτι αφορα τους γηγενεις παικτες εχω κι' εγω την δικη σου αποψη, ομως τη χρονια που περασε η διοικηση προσπαθησε προς την κατευθυνση αυτη.Ηδη προς το τελος του πρωταθληματος πηρε ικανοποιητικη συμμετοχη ο Ζερβολεας αλλα και ο Πουλακακης ενω ετοιμαζονται δυο ακομη παιδια του εφηβικου.Οι πιο εμπειροι ειχαν σημαντικη παροσια. Η παρουσια γηγενων παικτων θα ηταν βεβαια πολυ πλουσιοτερη αν ο Χαρτοματσιδης, εν οψει στρατευσης, δεν επελεγε τα ΒΡΙΛΗΣΙΑ και ο Τζεμης δεν επαιρνε την ελευθερας του για τον ΑΜΥΝΤΑ που ηταν μια σημαντικη ευκαιρια γι' αυτον και ερεπε ο ΝΑΟ να τον βοηθησει,οπως και εγινε.
Τωρα προεχει το θεμα του προπονητη και πιστευω οτι πρεπει να γινει μια προσπαθεια ακομη για Κατσουνη.

Αυτό τώρα με τη διπλή δημοσιευση, πως το κατάφερες (01.34 του Αγίου Πνευματος, όλα γίνονται).
Πρώτα απ'όλα, ξεπέρνα τον Κατσούνη. Καλός αλλα ακριβός και δεν είναι καιρός για ανοίγματα. Ο Κα...... είναι επίσης πολύ καλός και μπορεί να είναι προπονητής για τα επόμενα 3+ χρόνια (μακράς πνοής).
Απο την αρχή της περσινής χρονιάς, προπονούνταν με την ανδρική, ο Πουλακάκης και αρκετοί έφηβοι. Επίσης, ο Μπίκος, μπορεί να θεωρηθεί ντόπιος σαν Πεντελιώτης που είναι.
Οι ευκαιρίες που δόθηκαν στο Γιάννη Ζερβολέα (1991), από τον Κατσούνη, κατά τη γνώμη μου δεν ήταν ικανοποιητικές. Ενώ το παιδί έβγαζε μάτια, μόλις έκανε λάθος απειρίας, ξεχνιότανε στον πάγκο. Μετά τον τραυματισμό του Μανιάτη, ο Γιάννης έπρεπε να έχει ακόμη μεγαλύτερο χρόνο συμμετοχής. Ελπίζω γα τα επόμενα 1-2 χρόνια που ο Ζερβολέας θα είναι μαζί μας (πριν μας τον τσιμπήσουνε απο μεγάλη κατηγορία) να αξιοποιηθεί και μαζί με τον Άρη να αποτελέσουν την καλύτερη επιλογή στο sm fwd.
Ο Πουλακάκης (1990) χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα, και πιστευω ότι πρέπει να κάνει πολλή προσωπική δουλειά.
Ο Παπαδήμας (1991) χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα, σαν 4ρι. Επίσης, πρέπει να κάνει πολλή προσωπική προπόνηση και να αξιοποιήσει τα προσόντα του.
Ο Καρκανίδης (1993), που είχε παίξει και σαν παις πριν απο δυό χρόνια με το ανδρικό, χρησιμοποιήθηκε πολύ λίγο, με εξαίρεση το ματς στο Γαλάτσι, που μπήκε στο κρισιμότερο σημείο του αγώνα και ανταποκρίθηκε με επιτυχία (αν και μάλλον φαινόταν σαν αυτοκτονική επιλογή.
Φέτος πιστευω ότι και άλλα παιδιά της εφηβικής θα προπονούνται με την ανδρική και ίσως έχουν και τις αγωνιστικές ευκαιρίες τους



lykanthrwpos
QUOTE(neopen32 @ May 24 2010, 19:11 ) *
Πρώτα απ'όλα, ξεπέρνα τον Κατσούνη. Καλός αλλα ακριβός και δεν είναι καιρός για ανοίγματα. Ο Κα...... είναι επίσης πολύ καλός και μπορεί να είναι προπονητής για τα επόμενα 3+ χρόνια (μακράς πνοής).


Ενα ενα μας τα δινεις τα γραμματα ψυχοβγαλτη.
lamar
QUOTE(lykanthrwpos @ May 25 2010, 00:56 ) *
Ενα ενα μας τα δινεις τα γραμματα ψυχοβγαλτη.

Ας δωσω και εγω αλλα 2. ΡΑ!
DORIAN
QUOTE(lamar @ May 25 2010, 14:01 ) *
Ας δωσω και εγω αλλα 2. ΡΑ!


ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ το βρηκα μεγαλε !
dion
Περιμενουμε αμεση ενημερωση απο τον GENERAL MANAGER, αν υπαρχει καποιο νεο.

Jabar
QUOTE(DORIAN @ May 25 2010, 15:25 ) *
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ το βρηκα μεγαλε !

Τ Ο ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Τ.Πάντως ενδιαφέρον θα είχε.
dion
QUOTE(Jabar @ May 25 2010, 16:35 ) *
Τ Ο ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Τ.Πάντως ενδιαφέρον θα είχε.

Tότε ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ τώρα είμαι σιγουρος και ησύχασα ρε παιδιά.
lamar
QUOTE(dion @ May 25 2010, 17:00 ) *
Tότε ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ τώρα είμαι σιγουρος και ησύχασα ρε παιδιά.


Εισαι μακριααααααα!!!! Ο Jabar το εχει καλυτερα. Βαλε τα δυο γραμματα του neopen32, ΚΑ βαλε τα δυο δικα μου,ΡΑ, βαλε και το ενα του Jabar Τ, βαλτα με τη σειρα και βρες την καταληξη.......
dion
QUOTE(lamar @ May 25 2010, 17:33 ) *
Εισαι μακριααααααα!!!! Ο Jabar το εχει καλυτερα. Βαλε τα δυο γραμματα του neopen32, ΚΑ βαλε τα δυο δικα μου,ΡΑ, βαλε και το ενα του Jabar Τ, βαλτα με τη σειρα και βρες την καταληξη.......


Μήπως ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ??? icon_wave.gif
pusher
Να του ευχηθούμε καλή επιτυχία, γιατί είναι νέος και έχει όρεξη για δουλειά. Και το τελείωμα της χρονιάς που έκανε, δείχνει πως έχει αρχές. Σε αντίθεση με άλλες ομάδες, η ομάδα του προσπάθησε να διατηρήσει την αξιοπιστία του πρωταθλήματος.
Τις καλύτερες ευχές μου...
wizard23
Να ευχηθώ στον φίλο μου τον Καρατζα καθε επιτυχία στην ομάδα της Πεντέλης και ειμαι σίγουρος οτι θα πετύχει οπως πέτυχε οπου και αν ασχολήθηκε ειτε σαν παίκτης ειτε σαν προπονητής.εχει την τύχει να πάει σε μια ομάδα που πολλοί προπονητές θα ηθελαν να δουλέψουν, μια ομάδα με φανταστικές υποδομές και μία σταθερή και σοβαρή διοίκηση,και το μέλλον θα ειναι δικό του.Στην Πεντέλη υπάρχει ο βασικός κορμός των γηγενών καθώς και τα παιδιά πυ ανεβαίνουν απο το εφηβικό και με την παραμονή του Λυγερίδη ,Κόρβιγκτον,Παναγιωτόπουλου και με δύο τρείς προσθήκες στην περιφέρια η ομάδα θα πρωταγωνιστήσει .
dion
icon_wave.gif
QUOTE(wizard23 @ May 26 2010, 12:56 ) *
Να ευχηθώ στον φίλο μου τον Καρατζα καθε επιτυχία στην ομάδα της Πεντέλης και ειμαι σίγουρος οτι θα πετύχει οπως πέτυχε οπου και αν ασχολήθηκε ειτε σαν παίκτης ειτε σαν προπονητής.εχει την τύχει να πάει σε μια ομάδα που πολλοί προπονητές θα ηθελαν να δουλέψουν, μια ομάδα με φανταστικές υποδομές και μία σταθερή και σοβαρή διοίκηση,και το μέλλον θα ειναι δικό του.Στην Πεντέλη υπάρχει ο βασικός κορμός των γηγενών καθώς και τα παιδιά πυ ανεβαίνουν απο το εφηβικό και με την παραμονή του Λυγερίδη ,Κόρβιγκτον,Παναγιωτόπουλου και με δύο τρείς προσθήκες στην περιφέρια η ομάδα θα πρωταγωνιστήσει .


icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
General Manager
Η διοίκηση θέλει να ευχαριστήσει τον Σάββα Κατσούνη για τις πολύτιμές υπηρεσίες του, που βοήθησαν την ομάδα σε μια δύσκολη καμπή του πρωταθλήματος. Ηταν πραγματικά μεγάλη τιμή για την ομάδα η συνεργασία με τον Σάββα και του ευχόμαστε τα καλύτερα.
Νέος προπονητής της ομάδος θα είναι για τη νέα περίοδο ο Αλέξης Καρατζάς.
KOKO
QUOTE(General Manager @ May 26 2010, 19:37 ) *
Η διοίκηση θέλει να ευχαριστήσει τον Σάββα Κατσούνη για τις πολύτιμές υπηρεσίες του, που βοήθησαν την ομάδα σε μια δύσκολη καμπή του πρωταθλήματος. Ηταν πραγματικά μεγάλη τιμή για την ομάδα η συνεργασία με τον Σάββα και του ευχόμαστε τα καλύτερα.
Νέος προπονητής της ομάδος θα είναι για τη νέα περίοδο ο Αλέξης Καρατζάς.

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.