Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2010-11 (2ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4
aekaras
QUOTE(Roum @ Apr 18 2011, 12:34 ) *
... Special αφιερωση σε killmits και ntonrel, που ακομα και οταν γινοταν λιγο δυσκολη η κατασταση για εμας, φροντιζανε αυτοι να μας δινουν επιπλεον κινητρα για να συνεχιζουμε smile.gif

Χαχαχαχαχαχα... Που τους θυμήθηκες αυτούς ρε Roum!!! Εξαιρετικά αφιερωμένη η άνοδος σε αυτόν που έκανε χειρονομίες (ψηλός) προς την κερκίδα μας σε κάθε καλάθι που έβαζε!!! Τουμπεκιστάν now... Bye
tsolman
QUOTE(donrel_15 @ Feb 7 2011, 15:25 ) *
h alitheia einai oti den xerw na skaw tin mpala mwre...!!!perimenw na mou mathete alla....!!!krima pou den epaiza kai sto prwto mats kai vgalate kai glwssa!!!alla den peirazei....den tha xanakanw tripla,tha soutarw triponta gia na goustarete perisotero!!a!!oso gia tin diafora pou les.....apla gelaei o kosmos!!


Τελικα ειδες πως γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος?
Αντε γεια!
donrel_15
QUOTE(tsolman @ Apr 18 2011, 17:46 ) *
Τελικα ειδες πως γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος?
Αντε γεια!

kai poios sou eipe re filaraki oti egw den gelaw????eidika me ta sxolia sas akoma perisotero!!kala kanete kai xereste tin anodo sas,kai polu kala kanete kai tin afierwnete kai se mena....exallou egw sas ekana to dwraki foul sto telos kai exete kai milate twra h mallon o dietiths!!toulaxiston emena me thumountai oi opadoi sas,esas anarotiemai an sas xeroun estw kai san noumero!!den peirazei gia auto tha xanapesete giati eiste mikromualoi!krima pou den mou apodeixate poso arxidatoi eiste mesa sto paixnidi,egw sas to apedeixa kai sas ta EDEIXA kiolas!!xanalew,kriiima pou den epaixa estw kai traumatias sto prwto paixnidi.ante pigainte na ta pieite twra giati einai istoriki anodos auti,otan exeis paixei mono se delta eska....!!filakia paixtarades!
Roum
QUOTE(donrel_15 @ Apr 20 2011, 12:49 ) *
kai poios sou eipe re filaraki oti egw den gelaw????eidika me ta sxolia sas akoma perisotero!!kala kanete kai xereste tin anodo sas,kai polu kala kanete kai tin afierwnete kai se mena....exallou egw sas ekana to dwraki foul sto telos kai exete kai milate twra h mallon o dietiths!!toulaxiston emena me thumountai oi opadoi sas,esas anarotiemai an sas xeroun estw kai san noumero!!den peirazei gia auto tha xanapesete giati eiste mikromualoi!krima pou den mou apodeixate poso arxidatoi eiste mesa sto paixnidi,egw sas to apedeixa kai sas ta EDEIXA kiolas!!xanalew,kriiima pou den epaixa estw kai traumatias sto prwto paixnidi.ante pigainte na ta pieite twra giati einai istoriki anodos auti,otan exeis paixei mono se delta eska....!!filakia paixtarades!


εισαι γλοιωδης και εμετικος το λιγοτερο... Και λιγο αστειος μπορω να πω. Ολη αυτη τη χρονια δεν μπορω να αποφασισω ποια ειναι η πιο αστεια σου στιγμη... 1)το οτι εκανες ασεμνες χειρονομιες μπροστα στη μαπα των διαιτητων οι οποιοι,προκλητικα μπορω να πω, αρνιοντουσαν να σου δωσουν εστω τεχνικη ποινη, και στο τελος βγηκες και παραπονεμενος, ισχυριζομενος οτι αδικηθηκες;;; 2)το οτι μετα μας ελεγες ποσο γαματη ομαδα εχεις και οτι θα πας τραινο και θα παρεις την ανοδο, επειδη ριχνεις 20αρες σε ολες τις ομαδες;;; (θυμισε μου ξανα ποσα παιχνιδια τα κανατε ντερμπυ στο 2ο γυροwink.gif 3)το οτι μας εκραζες επειδη σας παιξαμε ζωνη μολις φορτωθηκαμε με φαουλ, και λιγες μερες μετα εκθειαζες τη Λεοντειο, ομαδα που παιζει 40 λεπτα ζωνη, ως πολυ καλη ομαδα;;; (Παρεπιπτοντως δεν εχω κατι με τη Λεοντειο, ουτε με ενδιαφερει πως παιζουνε, απλα επειδη εσυ εκανες ολοκληρη επιθεση πιο πριν για τη ζωνη, εμεινα λιγο ...μπερδεμενος απο αυτη την κωλοτουμπα σου). Εισαι τυχερος που εισαι πανω απο τον Οιωνο, ομαδα που κατα τη γνωμη μου αξιζε πολυ περισσοτερο απο σενα την 3η θεση. Απλα τα παιδια ισως και λογω της απειριας τους, δεν τα καταφεραν... Οσο για σενα: οπως λεει κ ο Αποστολό ''οταν την εχεις στο στομα,βουλωστο'' χαχαααχαχχα
KillMits
QUOTE(Roum @ Apr 20 2011, 14:15 ) *
εισαι γλοιωδης και εμετικος το λιγοτερο... Και λιγο αστειος μπορω να πω. Ολη αυτη τη χρονια δεν μπορω να αποφασισω ποια ειναι η πιο αστεια σου στιγμη... 1)το οτι εκανες ασεμνες χειρονομιες μπροστα στη μαπα των διαιτητων οι οποιοι,προκλητικα μπορω να πω, αρνιοντουσαν να σου δωσουν εστω τεχνικη ποινη, και στο τελος βγηκες και παραπονεμενος, ισχυριζομενος οτι αδικηθηκες;;; 2)το οτι μετα μας ελεγες ποσο γαματη ομαδα εχεις και οτι θα πας τραινο και θα παρεις την ανοδο, επειδη ριχνεις 20αρες σε ολες τις ομαδες;;; (θυμισε μου ξανα ποσα παιχνιδια τα κανατε ντερμπυ στο 2ο γυροwink.gif 3)το οτι μας εκραζες επειδη σας παιξαμε ζωνη μολις φορτωθηκαμε με φαουλ, και λιγες μερες μετα εκθειαζες τη Λεοντειο, ομαδα που παιζει 40 λεπτα ζωνη, ως πολυ καλη ομαδα;;; (Παρεπιπτοντως δεν εχω κατι με τη Λεοντειο, ουτε με ενδιαφερει πως παιζουνε, απλα επειδη εσυ εκανες ολοκληρη επιθεση πιο πριν για τη ζωνη, εμεινα λιγο ...μπερδεμενος απο αυτη την κωλοτουμπα σου). Εισαι τυχερος που εισαι πανω απο τον Οιωνο, ομαδα που κατα τη γνωμη μου αξιζε πολυ περισσοτερο απο σενα την 3η θεση. Απλα τα παιδια ισως και λογω της απειριας τους, δεν τα καταφεραν... Οσο για σενα: οπως λεει κ ο Αποστολό ''οταν την εχεις στο στομα,βουλωστο'' χαχαααχαχχα

Τι να σας πω,στον δικο μου τα ειπα κατ'ιδιαν,στους υπολοιπους μπορω μονο εδω..Παιζουμε γιατι γουσταρουμε πρωτα απολα κ να το ευχαριστηθουμε...Ο καλυτερος η' οι καλυτεροι στο τελος ανεβαινουν κ εκει τελειωνει το παραμυθι...δεν παιζουμε κ α1 διαολε να παρουμε τα εκατομυρια κ να σκοτωθουμε ελεος...Διαφωνω οτι ο Οιονος ειναι η 3η ομαδα κ διαφωνω οτι κ η ομαδα μου ειναι 3η καθως ισοβαθμισαμε κ μας θεωρω ισαξιους,αφου αυτο λεει η βαθμολογια κ αυτη ποτε δε λεει ψεματα...το τι αποψη μπορει να χω για τη ποιοτητα του ροστερ που ειχαμε μεχρι καποιο σημειο φετος ειναι δικο μου-υποκειμενικο-θεμα.ομως το να μιλαμε ασχημα τοσους μηνες μετα την ενταση εκεινης της ημερας ειναι καταρχας μικροτητα απο μερους μας κ κατα 2ον κομπλεξισμος απο μερους σας...απλα τα πραγματα...με 4 ηττες τελειωσαμε κ οι 2 μαγγες,μακαρι να ανεβουμε κ οι 2 κ μακαρι να μην ειμαστε κ στο ιδιο γκρουπ του χρονου γιατι προβλεπω ασχημες καταστασεις δυστυχως...να ηρεμησετε ολοι κ να ξεκουραστειτε αφου ολα τελειωσαν κ να ετοιμαστειτε για του χρονου να μη το κανουμε κ οι 2 ανσασερ...αυτα ειχα να πω,απτην ΑΕΚ μπορει να ειρωνευτουν απο μας μπορει να απορησουν μαυτα που λεω ομως αυτη ειναι η γνωμη μου κ σιγουρα δε θα απαντησω σε αναλογης ποιοτητας κ τυπου ποστ απο την ΑΕΚ οπως τα προηγουμενα με κυριο δλδ γνωμονα την ειρωνια προς αλλη ομαδα κ οχι τη χαρα για τη καλη πορεια της δικια μας...αυτα!
donrel_15
QUOTE(Roum @ Apr 20 2011, 14:15 ) *
εισαι γλοιωδης και εμετικος το λιγοτερο... Και λιγο αστειος μπορω να πω. Ολη αυτη τη χρονια δεν μπορω να αποφασισω ποια ειναι η πιο αστεια σου στιγμη... 1)το οτι εκανες ασεμνες χειρονομιες μπροστα στη μαπα των διαιτητων οι οποιοι,προκλητικα μπορω να πω, αρνιοντουσαν να σου δωσουν εστω τεχνικη ποινη, και στο τελος βγηκες και παραπονεμενος, ισχυριζομενος οτι αδικηθηκες;;; 2)το οτι μετα μας ελεγες ποσο γαματη ομαδα εχεις και οτι θα πας τραινο και θα παρεις την ανοδο, επειδη ριχνεις 20αρες σε ολες τις ομαδες;;; (θυμισε μου ξανα ποσα παιχνιδια τα κανατε ντερμπυ στο 2ο γυροwink.gif 3)το οτι μας εκραζες επειδη σας παιξαμε ζωνη μολις φορτωθηκαμε με φαουλ, και λιγες μερες μετα εκθειαζες τη Λεοντειο, ομαδα που παιζει 40 λεπτα ζωνη, ως πολυ καλη ομαδα;;; (Παρεπιπτοντως δεν εχω κατι με τη Λεοντειο, ουτε με ενδιαφερει πως παιζουνε, απλα επειδη εσυ εκανες ολοκληρη επιθεση πιο πριν για τη ζωνη, εμεινα λιγο ...μπερδεμενος απο αυτη την κωλοτουμπα σου). Εισαι τυχερος που εισαι πανω απο τον Οιωνο, ομαδα που κατα τη γνωμη μου αξιζε πολυ περισσοτερο απο σενα την 3η θεση. Απλα τα παιδια ισως και λογω της απειριας τους, δεν τα καταφεραν... Οσο για σενα: οπως λεει κ ο Αποστολό ''οταν την εχεις στο στομα,βουλωστο'' χαχαααχαχχα

tha apantisw se ena mono pragma to opoio einai to mono isws pou mporei na me prosvalei giati gia ola ta alla den xreiazetai na asxolithw kan!!file mou paizoun 2 endexomena!h den exeis katalavei poios eimai kai me mperdeveis me allon h den irthes kan sto gipedo kai apla sta eipane!!sugekrimena egw den gurisa pote stin exedra na kanw xeironomies!gia na se prolavw milaw gia oooolo to paixnidi ektos apo to telos!apo tin arxi tou paixnidiou epeidi exw enan ilithio tropo na diamartirome stous diaithtes gia na min tous vrisw,giati pote mou den to ekana,mou fonazai olo to gipedo klapse klapse!fusika kai den eimai atomo pou tha asxolithw me tin exedra!pote mou den to ekana,kai pistepse me eixa polles eukairies!exallou kala kanoun, efoson den me vrisane sugekrimena,apla upostirizane me kathe tropo tin omada tous!sto telos tou paixnidiou pou evala to triponto sfirixe time out amesws kai egw apo tin kaula mou eixa sikwsei to sortsaki!einai h prwth fora pou gurisa kai koitaxa stin exedra!ououote kan milisa oute kan evrisa!kai gia na min xareis oti sou dikaiologoume.....pragmatika adiafwrw gia auta pou les alla edw diavazoun kai alloi kai dimiourgeis entupwseis!pote mou den exw vristei me exedra,oute kan me paixth entos gipedou!opote psaxe mallon auton o opoios vrizotane ontws me tin exedra!
gk65
Στο www.eska.gr/protathlimata.htm θα βρειτε στην ενοτητα YΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Δ ΑΝΔΡΩΝ, ΜΠΑΡΑΖ Δ ΑΝΔΡΩΝ ωρες και ημερες των αγωνων ποτ θα γινουν.
labomba-7-
QUOTE(Roum @ Apr 20 2011, 14:15 ) *
εισαι γλοιωδης και εμετικος το λιγοτερο... Και λιγο αστειος μπορω να πω. Ολη αυτη τη χρονια δεν μπορω να αποφασισω ποια ειναι η πιο αστεια σου στιγμη... 1)το οτι εκανες ασεμνες χειρονομιες μπροστα στη μαπα των διαιτητων οι οποιοι,προκλητικα μπορω να πω, αρνιοντουσαν να σου δωσουν εστω τεχνικη ποινη, και στο τελος βγηκες και παραπονεμενος, ισχυριζομενος οτι αδικηθηκες;;; 2)το οτι μετα μας ελεγες ποσο γαματη ομαδα εχεις και οτι θα πας τραινο και θα παρεις την ανοδο, επειδη ριχνεις 20αρες σε ολες τις ομαδες;;; (θυμισε μου ξανα ποσα παιχνιδια τα κανατε ντερμπυ στο 2ο γυροwink.gif 3)το οτι μας εκραζες επειδη σας παιξαμε ζωνη μολις φορτωθηκαμε με φαουλ, και λιγες μερες μετα εκθειαζες τη Λεοντειο, ομαδα που παιζει 40 λεπτα ζωνη, ως πολυ καλη ομαδα;;; (Παρεπιπτοντως δεν εχω κατι με τη Λεοντειο, ουτε με ενδιαφερει πως παιζουνε, απλα επειδη εσυ εκανες ολοκληρη επιθεση πιο πριν για τη ζωνη, εμεινα λιγο ...μπερδεμενος απο αυτη την κωλοτουμπα σου). Εισαι τυχερος που εισαι πανω απο τον Οιωνο, ομαδα που κατα τη γνωμη μου αξιζε πολυ περισσοτερο απο σενα την 3η θεση. Απλα τα παιδια ισως και λογω της απειριας τους, δεν τα καταφεραν... Οσο για σενα: οπως λεει κ ο Αποστολό ''οταν την εχεις στο στομα,βουλωστο'' χαχαααχαχχα

Φιλε μου Ρουμ μολις ξελασκαρω απο την δουλεια θα γραψω και γω καποια πραγματακια για τους 50% αποδοτικους παιχτες τησ Μ.Ε.Ν...Γιατι ειχαν δικιο....Αν παιζανε με το 80% των δυνατοτητων τους μπορει και να τερματιζαν πεμπτοι η' εκτοι...ΠΡΟΣΕΧΩΣ.............
top_thanos_90
QUOTE(labomba-7- @ May 1 2011, 17:39 ) *
Φιλε μου Ρουμ μολις ξελασκαρω απο την δουλεια θα γραψω και γω καποια πραγματακια για τους 50% αποδοτικους παιχτες τησ Μ.Ε.Ν...Γιατι ειχαν δικιο....Αν παιζανε με το 80% των δυνατοτητων τους μπορει και να τερματιζαν πεμπτοι η' εκτοι...ΠΡΟΣΕΧΩΣ.............

Αυτό το ποστ περίμενα τόσο καιρό ρε labomba αν κ μετά τα σημερινά δεν έχει μεγάλο νόημα δυστυχώς.....
Roum
QUOTE(donrel_15 @ Apr 20 2011, 22:59 ) *
pragmatika adiafwrw gia auta pou les alla edw diavazoun kai alloi kai dimiourgeis entupwseis!


δεν πηγα να δημιουργησω εντυπωσεις... στην ειρωνεια σας ομως, και τις προσβολες σας, απαντησα με τον ιδιο τροπο. αμα το θεωρεις ακομψο, ισως να πρεπει να ριξεις μια ματια στις δημοσιευσεις που κανατε αυτο το χρονο εσυ και ο killmits. θα δεις πολλες ομοιοτητες με τα δικα μου posts. ελα στη θεση μου και θα καταλαβεις γιατι "φορτωσα", και γιατι γελαω στο τελος με τις κωλοτουμπες σας. ουτε ο καρατζαφερης ετσι... εγω τουλαχιστον αυτα που λεω/γραφω... αμα δεν βγουν σωστα, εχω τα @@ να βγω και να πω οτι εκανα λαθος, να ζητησω συγνωμη ισως!;! εκει φαινονται τα @@, οχι για να τα δειχνουμε στις κερκιδες. εσυ οχι μονο δεν παραδεχεσαι καποια πραγματα τα οποια φαινονται ξεκαθαρα αμα ανατρεξεις σε προηγουμενες σελιδες αυτου του thread (verba volant, scripta manent), αλλα βγαινεις και απο πανω, κατηγορωντας με οτι θελω να δημιουργησω εντυπωσεις. Εχει ληξει το θεμα για μενα... πραγματικα. η χρονια τελειωσε για μενα, καλως η κακως η ομαδα σου παιζει μπαραζ αν δεν κανω λαθος, ευκαιρια σου να αποδειξεις τουλαχιστον οτι ο ομιλος μας ηταν δυνατος...
καλο καλοκαιρι θελω να ευχηθω σε ολους. καλη επιτυχια επισης και στο μαρουσι ενοψει μπαραζ
labomba-7-
QUOTE(Roum @ May 3 2011, 01:25 ) *
δεν πηγα να δημιουργησω εντυπωσεις... στην ειρωνεια σας ομως, και τις προσβολες σας, απαντησα με τον ιδιο τροπο. αμα το θεωρεις ακομψο, ισως να πρεπει να ριξεις μια ματια στις δημοσιευσεις που κανατε αυτο το χρονο εσυ και ο killmits. θα δεις πολλες ομοιοτητες με τα δικα μου posts. ελα στη θεση μου και θα καταλαβεις γιατι "φορτωσα", και γιατι γελαω στο τελος με τις κωλοτουμπες σας. ουτε ο καρατζαφερης ετσι... εγω τουλαχιστον αυτα που λεω/γραφω... αμα δεν βγουν σωστα, εχω τα @@ να βγω και να πω οτι εκανα λαθος, να ζητησω συγνωμη ισως!;! εκει φαινονται τα @@, οχι για να τα δειχνουμε στις κερκιδες. εσυ οχι μονο δεν παραδεχεσαι καποια πραγματα τα οποια φαινονται ξεκαθαρα αμα ανατρεξεις σε προηγουμενες σελιδες αυτου του thread (verba volant, scripta manent), αλλα βγαινεις και απο πανω, κατηγορωντας με οτι θελω να δημιουργησω εντυπωσεις. Εχει ληξει το θεμα για μενα... πραγματικα. η χρονια τελειωσε για μενα, καλως η κακως η ομαδα σου παιζει μπαραζ αν δεν κανω λαθος, ευκαιρια σου να αποδειξεις τουλαχιστον οτι ο ομιλος μας ηταν δυνατος...
καλο καλοκαιρι θελω να ευχηθω σε ολους. καλη επιτυχια επισης και στο μαρουσι ενοψει μπαραζ


Φιλε roum συμφωνω απολυτα σε οσα προειπες και στην τελευταια αλλα και στην προηγουμενη δημοσιευση σου...Θα φανω και λιγο εως πολυ ειρωνικος-προκλητικος-καυστικος η οπως αλλιως θελουν ας με χαρακτηρισουν..Ετσι κι αλλιως δεν κρυβομαι...Ουτε πισω απο διαιτητες για να βριζω και να κανω χειρονομιες στους αντιπαλους μου ουτε φασκω και αντιφασκω στις αποψεις μου....Μετα το τελος του παιχνιδιου με την Μ.Ε.Ν στο κλειστο της ομαδας μου''Α.Ε.Κ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ'' γραφτηκαν στο συγκεκριμενο post πολλα απο καποιους παιχτες της Μ.Ε.Ν!!!Στο συγκεκριμενο παιχνιδι λοιπον καλως η κακως το παιχνιδι το χασαμε ΕΜΕΙΣ!!Δεν το κερδισε η Μ.Ε.Ν.....Ας ειναι καλα και οι ρεφερι που στα 2 εκεινα 'κολλητα' ντερπι εσπρωχναν τους αλλους και οχι εμας....Παρ'ολα αυτα ομως και τ χιλια δυο προβληματα μας (τραυματισμοι και μικρομουρμουρες στην ομαδα)καταφεραμε να δειξουμε ποσο μεγαλα τα 'χουμε......Και μαλιστα ειναι τοσο μεγαλα σαν την ανοδο που καταφεραμε και κερδισαμε......Οσο για τους παιχτες της Μ.Ε.Ν που κατα δηλωση τους παντα σε αυτο το post,καλα κανανε και δεν παιζανε με το 80 και με το 90% των δυνατοτητων τους και κρατησανε δυναμεις γιατι παιζουν μπαραζ τωρα.....Αν και η πρωτη μερα των αγωνων εδειξε οτι μαλλον δεν πρεπει να βρεθηκαν σε τοσο καλη μερα και μαλλον πρεπει να επαιξαν με το 47,52% των δυνατοτητων τους και γι'αυτο εχασαν μονο με 17 ποντους....Εν κατακλειδι καλα θα κανουν τωρα να μην μιλανε πολυ που την εχουν στο στομα για να μην πνιγουν........Αυτα τα ολιγα και τωρα φευγω γιατι οπως ειχε πει καποτε και ενας ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑΣ φευγω τωρα γιατι εχουμε αργησει και ξεκιναμε και τα play-off........
HIGHLANDER
Πουρο-βετεράνος ηλικίας 40φευγα.. και βάλε “σάλταρε ” και ψάχνει ομάδα Δ’ ΕΣΚΑ να ανεχτεί τα γέρικα κοκκαλά του έστω μόνο για προπονήσεις. Αν υπάρχει κάποιο “φιλάνθρωπο” σωματείο να δώσει την χαρά να “πεθάνουμε σε παρκέ” απ το να σαπίζω αργά και σταθερά απ την ακινησία μπορεί να επικοινωνήσει στο indep.nt@gmail.com
aekaras
Θρήνος στο αθηναϊκό μπάσκετ...
"Εφυγε" ο σέντερ του ΚΑΟ Λυκόβρυσης Γ. Αλεξόπουλος...
Πληροφορίες από τα blog junior-coach.blogspot.com και athlisi.com
Γράφει ο junior-coach.blogspot.com
"Το χουμε ξαναγράψει και θα το λέμε πάντα...ωραίο το μπάσκετ και ο αθλητισμός αλλά στην ζωή υπάρχουν πολύ σημαντικότερα πράγματα...
Θέλαμε να γράψουμε για το ελπιδοφόρο ξεκίνημα της σημερινής (χτεσινής) πρώτης συγκέντρωσης του ανδρικού μας τμήματος στην οποία το παρών έδωσαν 24(!) άτομα αλλά η είδηση του άδικου χαμού του (συν) αθλητή Γιώργου Αλεξόπουλου της ομάδας μπάσκετ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ δεν μας επιτρέπει να αναφέρουμε τίποτα άλλο.
Χωρίς να υπάρχει καμία προσωπική σχέση,θα θέλαμε εκ μέρους όλου του αντρικού τμήματος της ομάδας μπάσκετ της ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ να εκφάσουμε τα συλληπήτηρια μας προς την οικογένεια του και την ομάδα της Λυκόβρυσης για την απώλεια του...βρεθήκαμε πρώτη φορά φέτος αντίπαλοι για 80 λεπτά στο παρκέ αλλά η είδηση του χαμού του δεν μπορεί παρά να μας προβληματίσει όλους.
Καλό ταξίδι φίλε! "
Aias

Να δώσω τα συγχαρητήρια μου για την άνοδο σας στα σαλόνια της Γ' ΕΣΚΑ και να ευχηθώ να έχετε μια καλή χρονιά!

Αγωνίζομαι στο ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ, χάσαμε την άνοδο στην ισοβαθμία στον 3ο όμιλο. Θα συνεχίσουμε κάποιες προπονήσεις

ακόμα πριν σταματήσουμε για το καλοκαίρι. Ψάχνουμε για κάποια φιλικά.

Ενημέρωσε τον προπονητή σου και άν μπορείτε, ενημέρωσε με στο 6973390040. (Άρης)

Υ.Γ. Να εκφράσω και εγώ απο την πλευρά μου τα θερμά μου συλληπητήρια για τον χαμό του παιδιού στην οικογένεια του

καθώς και στην οικογένεια της Λυκόβρυσης. Σοκαρίστηκα πραγματικά, το ήξερα το παιδί, είχαμε παίξει πολλά φιλικά με τη

Λυκόβρυση. Αιώνια η μνήμη του!!
basketman
Καλησπερα ,αφου τελειωσαν τα πρωταθληματα και τα μπαραζ εχω να κανω μια ερωτηση
Ποια εντυπωση σας εδωσε το φετινο πρωταθλημα με την υποχρεωτικη παρουσια 1ος μικρου στην πενταδα!!
Θα θελα την γνωμη και παικτων και προπονητων αλλα και σοσων απλως βλεπαν καποια παιχνιδια!
blove.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.