Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2018
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4
polykos
QUOTE(Gkos @ May 30 2018, 22:09 ) *
Έγινε και μια σύντομη (υποτονική) απονομή, κόλλυβα δεν είχαν να μας μοιράσουν ,τελείωσαν την Κυριακή στην κεντρική σάλα του ΟΑΚΑ.

xaxxaxxaxxxaxaxaxaxax
Ivan_o_Tromeros
QUOTE (Gkos @ May 30 2018, 22:09 ) *
ΠΑΟ-Πανιώνιος 35-54 (12-14,12-25 ,14-41,19-50,35-54 )

Προχτές είχε σασπένς,χτες ειχε εστω κο Καλαιτζη να μας ψυχαγωγήσει,το σημερινό δεν παλευόταν ούτε με 2 μπουκάλια βότκα .
Αλλα δεν γκρινιάζω,το ξέραμε από πριν.
Νο further comments.

Έγινε και μια σύντομη (υποτονική) απονομή, κόλλυβα δεν είχαν να μας μοιράσουν ,τελείωσαν την Κυριακή στην κεντρική σάλα του ΟΑΚΑ.



Από ότι έμαθα δεν έπαιζαν δύο καλοί παίχτες του ΠΑΟ αλλά δεν νομίζω να άλλαζε το αποτελσμα ίσως να γινόταν πιο καλό παιχνίδι .Για την απονομή δηλαδή τι έκαναν και τι περίμενες να κάνουν;Βλέπεις πράσινο νομίζω και βγάζεις σπυριά.καλο λογο δεν λες.
Hip
QUOTE (Gkos @ May 30 2018, 22:09 ) *
Προχτές είχε σασπένς,χτες ειχε εστω κο Καλαιτζη να μας ψυχαγωγήσει,το σημερινό δεν παλευόταν ούτε με 2 μπουκάλια βότκα .

Αστα να πανε. Κανανε μια προσπαθεια στην αρχη οι διαιτητες να δωσουν καποιο ενδιαφερον, αλλα γρηγορα το πηραν κι αυτοι αποφαση. Απο κει και περα, παιχνιδι επιδειξης. 3 on 3 να μας δει και κανα ματι να ουμε.
Οσο για τους δυο που δεν επαιζαν ,απο σκορ οχι οτι θα ειχε κανενα ενδιαφερον παλι, αλλα ισως να αναγκαζοταν καμια ομαδα να παιξει λιγο κανονικο μπασκετακι.
ΥΓ Βοτκα απο τις βαριες τις ρωσικες.....
Gkos
QUOTE (Ivan_o_Tromeros @ May 31 2018, 01:13 ) *
Από ότι έμαθα,δεν έπαιζαν δύο καλοί παίχτες του ΠΑΟ .


Πολύ σωστά έμαθες αγαπητέ φίλε.
Τραυματιστηκαν στις αρχές του αγώνα της Δευτέρας μάλιστα😱

QUOTE (Ivan_o_Tromeros @ May 31 2018, 01:13 ) *
. . .ισως να γινόταν πιο καλό παιχνίδι. . .


Το τελευταιο καλάθι εντος πεδιας του ΠΑΟ ήταν τελη 1ης περιόδου και το επόμενο μεσα 4ης περιόδου.
20 κάτι λεπτά,με μερικές βολές...

QUOTE (Ivan_o_Tromeros @ May 31 2018, 01:13 ) *
Για την απονομή δηλαδή τι έκαναν και τι περίμενες να κάνουν;


Δεν ξέρω ,κάτι παραπάνω το ήθελε .
Τίποτα χαρτάκια ,μια Θέλξη έστω ,κάτι.
Όχι ότι δεν είμαστε φαν της Στεφανίας.Κάθε άλλο.👌

QUOTE (Ivan_o_Tromeros @ May 31 2018, 01:13 ) *
Βλέπεις πράσινο νομίζω και βγάζεις σπυριά.καλο λογο δεν λες.

Το έχω παρατηρήσει και γω αυτό και πρέπει να το συζητήσω με τον ψυχίατρο μου .
Μήπως να αλλάξω το "Εξάστερος" στα αριστερά,με "Αντιπαναθηναικός" ; 🤔🤔
Δόκτωρα που είσαι;

QUOTE (Hip @ May 31 2018, 02:08 ) *
Αστα να πανε. Κανανε μια προσπαθεια στην αρχη οι διαιτητες να δωσουν καποιο ενδιαφερον, αλλα γρηγορα το πηραν κι αυτοι αποφαση.


Λοιπόν.
Για όσους δεν το ξέρουν,το ματσάκι ξεκίνησε λίγα λεπτά νωρίτερα.
Μπαίνω μέσα 20:29 και είναι στις βολές ο Παναθηναικός.
Και τρελάθηκα .Ξέμεινε από την Δευτέρα να εκτελεί βολές ο μικρός;

Δεν τον ενημέρωσε κανείς ότι έληξε το ματς;

QUOTE (Hip @ May 31 2018, 02:08 ) *
Οσο για τους δυο που δεν επαιζαν ,απο σκορ οχι οτι θα ειχε κανενα ενδιαφερον παλι, αλλα ισως να αναγκαζοταν καμια ομαδα να παιξει λιγο κανονικο μπασκετακι.

Αυτό που είπες ήταν πολύ σοφό μπράτε, σου βγάζω το καπέλο.

Με εκείνα και με τα άλλα νομίζω το σημερινό ήταν το τελευταίο των τελευταίων σε διοργάνωση υποδομών στην Αθήνα(μένει το Αγρίνιο),οπότε να ευχηθούμε καλό καλοκαίρι και καλά μυαλά σε γονείς και παιδιά !
Να συνεχίσουν να κάνουν αυτό που αγαπάνε,και να κλείνουν τα αυτιά (και τα τηλέφωνα) σε σειρήνες smile.gif

Υ.γ. Χωρις πλάκα πάρα πολυ δυνατή ομάδα αυτή των 2004 του Πανιωνίου.
Πάρα πολύ.
Μήπως να την στέλνανε Αγρίνιο αντί των 2002 σκεφτόμουνα.
Δεν είμαι σίγουρος αν οι παίδες τους νικάνε τους μικρούς.
Καλά, οι 2003 ,σίγουρα όχι.



G.

m-papous
QUOTE (Gkos @ May 31 2018, 05:00 ) *
Υ.γ. Χωρις πλάκα πάρα πολυ δυνατή ομάδα αυτή των 2004 του Πανιωνίου.
Πάρα πολύ.
Μήπως να την στέλνανε Αγρίνιο αντί των 2002 σκεφτόμουνα.


Μπα μάλλον γι' αλλού ξεκίνησαν
polykos
QUOTE(m-papous @ May 31 2018, 08:03 ) *
Μπα μάλλον γι' αλλού ξεκίνησαν

Εχεις υπόψιν σου που θα γίνουν τα 2 επόμενα Πανελλήνια Παίδων?
m-papous
QUOTE (polykos @ May 31 2018, 09:18 ) *
Εχεις υπόψιν σου που θα γίνουν τα 2 επόμενα Πανελλήνια Παίδων?

Καλό smiley.gif

Για να μην τρέχεις τελευταία στιγμή και δεν βρίσκεις όπως στο Αγρίνιο. icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Doctor Snitch
QUOTE (m-papous @ May 31 2018, 08:03 ) *
Μπα μάλλον γι' αλλού ξεκίνησαν


Με τα πόδια;
m-papous
QUOTE (Doctor Snitch @ May 31 2018, 12:18 ) *
Με τα πόδια;

Μπορεί να'ναι και λεωφορείο. Και μπορεί και τζάμπα.
Doctor Snitch
QUOTE (Gkos @ May 31 2018, 05:00 ) *
Το έχω παρατηρήσει και γω αυτό και πρέπει να το συζητήσω με τον ψυχίατρο μου .
Μήπως να αλλάξω το "Εξάστερος" στα αριστερά,με "Αντιπαναθηναικός" ; 🤔🤔
Δόκτωρα που είσαι;


G.



Μια χαρά είσαι, να μην αλλάξεις τίποτε και για κανέναν. rolleyes.gif



QUOTE (m-papous @ May 31 2018, 12:26 ) *
Μπορεί να'ναι και λεωφορείο. Και μπορεί και τζάμπα.


Να προσέχετε μη μπει εκλεκτής στο λεωφορείο και δεν έχετε τα απαιτούμενα έγγραφα. Όσο για το τζάμπα..... rolleyes.gif
Gkos
QUOTE (Doctor Snitch @ May 31 2018, 13:02 ) *
Μια χαρά είσαι, να μην αλλάξεις τίποτε και για κανέναν.  rolleyes.gif


 https://youtu.be/3aVQRYGdYt0

QUOTE (Doctor Snitch @ May 31 2018, 13:02 ) *
Να προσέχετε μη μπει εκλεκτής στο λεωφορείο και δεν έχετε τα απαιτούμενα έγγραφα. Όσο για το τζάμπα.....  rolleyes.gif


Μπα δεν έχει ελεγκτή στα σχολικά.
Ξέρουν τι λένε . . .
Hip
QUOTE (Gkos @ May 31 2018, 13:32 ) *
Μπα δεν έχει ελεγκτή στα σχολικά.
Ξέρουν τι λένε . . .


https://www.youtube.com/watch?v=uwBdU1kSfOM smile.gif
m-papous
QUOTE (Hip @ May 31 2018, 15:36 ) *

https://www.youtube.com/watch?v=lBNrmKVp-pw
Gkos
Με ενημέρωσαν από το κοντρόλ πως δεν τελειώσαμε ακόμα !!!!!
Υπάρχει ακόμα το F4 στο τουρνουά του Εσπέρου στους 2003 !
Οπου μάλιστα συμμετεχουν και οι 2004 του Πανιωνιου ως Πανιώνιος Β . . .

Σήμερα 20:30 στο Βαρίκας ο 1ος ημιτελικός,μεταξυ ΓΣΠ και ΠΑΟ,των ομαδων δηλαδή που κατέλαβαν την 2η και την 3η θέση αντιστοιχα ,στο τουρνουά της ΕΣΚΑ.
Φετος εχουν αναμετρηθει δις στο ιδιο τουρνουα με εκαστη ομαδα να μετραει απο μια εντός εδρας επιτυχία.
Ο ετερος ημιτελικος μεταξύ των Πανιωνιων θα γίνει μεταξύ τους(δεν θα μου λυθει η απορία που είχα δηλαδή),μα τελικό θα παίξει ο Πανιώνιος Α.

Επισης υπάρχει και αυτο του τουρνουα του Ιωνικου Νικαιας το καλοκαιρινο που μας ειχε ποσταρει και ένας φίλος.
Όταν παμε ημιτελικά θα το τσεκάρουμε.
Όχι νωρίτερα😂
Ivan_o_Tromeros
QUOTE (Gkos @ Jun 2 2018, 18:14 ) *
Με ενημέρωσαν από το κοντρόλ πως δεν τελειώσαμε ακόμα !!!!!
Υπάρχει ακόμα το F4 στο τουρνουά του Εσπέρου στους 2003 !
Οπου μάλιστα συμμετεχουν και οι 2004 του Πανιωνιου ως Πανιώνιος Β . . .

Σήμερα 20:30 στο Βαρίκας ο 1ος ημιτελικός,μεταξυ ΓΣΠ και ΠΑΟ,των ομαδων δηλαδή που κατέλαβαν την 2η και την 3η θέση αντιστοιχα ,στο τουρνουά της ΕΣΚΑ.
Φετος εχουν αναμετρηθει δις στο ιδιο τουρνουα με εκαστη ομαδα να μετραει απο μια εντός εδρας επιτυχία.
Ο ετερος ημιτελικος μεταξύ των Πανιωνιων θα γίνει μεταξύ τους(δεν θα μου λυθει η απορία που είχα δηλαδή),μα τελικό θα παίξει ο Πανιώνιος Α.

Επισης υπάρχει και αυτο του τουρνουα του Ιωνικου Νικαιας το καλοκαιρινο που μας ειχε ποσταρει και ένας φίλος.
Όταν παμε ημιτελικά θα το τσεκάρουμε.
Όχι νωρίτερα😂


Νικητής ο ΠΑΟ και μάλιστα με 2 βασικούς εκτός

Από τη σελίδα του παο

Στον τελικό του Τουρνουά υποδομών το Παμπαιδικό 2003 αφού επικράτησε σήμερα το βράδυ στον ημιτελικό του ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ με 56-50

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2003

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο 50-56

Τα δεκάλεπτα:13-11,27-20,36-32,50-56

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Καντζιλιέρης): Καμηλιέρης 4, Καστίγιο 10, Πατρινός 21, Κιοσελλάρι , Λαϊνάς 7, Πουλάκης 3(1), Σαλάππας 6, Μαϊλάι 1, Μουρτίδης , Σεπεντζής , Τσελεπίδης 4, Μακαλαλάντ.

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Παύλος): Αναστόπουλος 2, Παπανδρέου 8, Μανιάς 8, Κακάβουλας 8(1), Γρηγορόπουλος 10, Σελούλης 2, Ασλάν 4, Λειβαδίτης, Παρδακίδης 6, Κουστένης 2, Γουλοσπύρος, Αλιγιζάκης.
Gkos
QUOTE (Ivan_o_Tromeros @ Jun 3 2018, 02:41 ) *
Νικητής ο ΠΑΟ και μάλιστα με 2 βασικούς εκτός


Και με ανατροπη . . .
mlprds
QUOTE (Gkos @ Jun 2 2018, 18:14 ) *
Με ενημέρωσαν από το κοντρόλ πως δεν τελειώσαμε ακόμα !!!!!
Υπάρχει ακόμα το F4 στο τουρνουά του Εσπέρου στους 2003 !
Οπου μάλιστα συμμετεχουν και οι 2004 του Πανιωνιου ως Πανιώνιος Β . . .

Σήμερα 20:30 στο Βαρίκας ο 1ος ημιτελικός,μεταξυ ΓΣΠ και ΠΑΟ,των ομαδων δηλαδή που κατέλαβαν την 2η και την 3η θέση αντιστοιχα ,στο τουρνουά της ΕΣΚΑ.
Φετος εχουν αναμετρηθει δις στο ιδιο τουρνουα με εκαστη ομαδα να μετραει απο μια εντός εδρας επιτυχία.
Ο ετερος ημιτελικος μεταξύ των Πανιωνιων θα γίνει μεταξύ τους(δεν θα μου λυθει η απορία που είχα δηλαδή),μα τελικό θα παίξει ο Πανιώνιος Α.

Επισης υπάρχει και αυτο του τουρνουα του Ιωνικου Νικαιας το καλοκαιρινο που μας ειχε ποσταρει και ένας φίλος.
Όταν παμε ημιτελικά θα το τσεκάρουμε.
Όχι νωρίτερα😂

Ναι φιλε Gkos είχα γράψει για το "7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ" και κανόνισα με φιλαράκι να πάμε να δούμε μαζί κανένα ματσάκι την Κυριακή αν και όπως μου είπε το Περιστέρι που θα είχε και ενδιαφέρον λόγο των μεταγραφών του το είχαν Σάββατο.
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
03/06 Ίκαρος Καλλιθέας - Δραπετσώνα
03/06 ΑΕΝ Κηφισιάς - Μίλωνας
03/06 Πρωτέας Βούλας - Πειραϊκός
02/06 Περιστέρι - Ιωνικός Νίκαιας

Μεταξύ μας, λόγο διαφοράς δυναμικότητας το μονο αμφίρροπο θα ήταν το ΑΕΝ Κηφισιάς - Μίλωνας και με μεγάλο ενδιαφέρω για να δουμε τυχών κινήσεις τις Κηφισιάς μετά τις ραγδαίες εξελίξεις εκει.
Αλλα πολύ ενδιαφέρον θα είχαν και τα νέα roster του Πρωτέα και του Ικαρου K. λόγο δυνατών μεταγραφών που ακούστηκε ότι έγιναν σε αυτές.
Αλλα έλα που την προηγουμενη μέρα ο Ιωνικός ανέβαλε όλους τους αγώνες της Κυριακής (οι ομάδες ειδοποιήθηκαν την προοηγούμενη μέρα το Σάββατο αν είναι δυνατόν...) τι μπορεί να έγινε κύριοι του Ιωνικού, έπεσε η οροφή του γηπέδου η πλημμύρισε το γήπεδο την Παρασκευή βραδυ???
Σοβαρότης μηδέν !! σε μια περίοδο που οι 2001-2002 γραφουν εξετάσεις και οι περισσότεροι εχουν καθημερινά φροντιστήρια!!
Και τους φίλους του Ιωνικού τους κάνει ακόμα πιο απαράδεχτους (επιεικώς χαρακτηρισμός) το ότι δεν ειδοποίσαν μέσα από το site του τουρνουά και ακόμα έως και τώρα έχουν αναρτημένο το παλιό πρόγραμμα...
Gkos
Το Σαββατο το πρωι που έπαιζε το Περιστέρι,πήγαν τα παιδιά ,κάνανε ζέσταμα και μετά τους ενημέρωσαν ότι το γήπεδο δεν θα ήταν διαθέσιμο και. . . έφυγαν !
Ομως το ακούς!
Απίστευτο !

Υ.γ. Ο Ικαρος θα ειναι δυνατος;
Γιατι εγώ να φευγει κόσμος ξέρω,όχι να έρχεται.

Καλη βδομαδα.

QUOTE (Ivan_o_Tromeros @ Jun 3 2018, 02:41 ) *
Νικητής ο ΠΑΟ και μάλιστα με 2 βασικούς εκτός


Τώρα πως γίνεται να παιζουν η ομάδα που πριν μια βδομαδα εχασε 2 από PAO BC και αυτη που εχασε 30,και να νικαει αυτη που εχασε 30, και έπαιζε και χωρις δυο βασικότατους,ε τι να πω ,το ερευνα η επιστήμη.
Τεταρτη/Πέμπτη ο τελικός. . .

Doctor Snitch
QUOTE (Gkos @ Jun 4 2018, 12:12 ) *
Τώρα πως γίνεται να παιζουν η ομάδα που πριν μια βδομαδα εχασε 2 από PAO BC και αυτη που εχασε 30,και να νικαει αυτη που εχασε 30, και έπαιζε και χωρις δυο βασικότατους,ε τι να πω ,το ερευνα η επιστήμη.
Τεταρτη/Πέμπτη ο τελικός. . .


Στη παρούσα φάση όλα έχουν την ερμηνεία τους. Και για το Περιστέρι και για τον ΠΑΟ.
Έρχονται επώδυνες καταστάσεις.....υπομονή και πραγματικά εύχομαι να βγω ψεύτης.
mlprds
QUOTE (Gkos @ Jun 4 2018, 12:12 ) *
Το Σαββατο το πρωι που έπαιζε το Περιστέρι,πήγαν τα παιδιά ,κάνανε ζέσταμα και μετά τους ενημέρωσαν ότι το γήπεδο δεν θα ήταν διαθέσιμο και. . . έφυγαν !
Ομως το ακούς!
Απίστευτο !

Υ.γ. Ο Ικαρος θα ειναι δυνατος;
Γιατι εγώ να φευγει κόσμος ξέρω,όχι να έρχεται.

Καλη βδομαδα.

Καλή βδομάδα, εκεί τους χρειάζεται να αποσυρθούν οι ομάδες από το τουρνουά να τους κανεις ρεζίλι, κανένας σεβασμός!! δεν είναι η αναβολή, αυτά τυχαίνουν αλλα άλλους να μην του ειδοποιείς καθόλου και άλλους την τελευταία στιγμή, είναι πραγματικά "απαραδεδεχτο" για να μην πω κάτι πολύ πιο χοντρο.

Ναι ο Ίκαρος K. χάνει διεθνη του παίχτη 2001 που φαίνεται ότι κλείνει εξωτερικό και Ευρώπη (καλή του τύχη) αλλα στα γκάρντ έχει πολλούς και καλους παίχτες. Χάνει και έναν ψύλλο 2001 που πάει για Πρωτέα, αλλα παίρνει παίχτη από Ολυμπιακό 2.10 με καλή τεχνική λίγο αδύνατος φυσικά αλλα δεν πιστεύω ότι πολλές ομάδες στην "ΕΣΚΑΝΑ" θα μπορέσουν να τον ματσάρουν. Ακόμα ακούγεται για παιδί γύρο στο 2.00 τεσσάρι που θα πάει για εκεί... και με δεδομένο ότι από Ολυμπιακό δεν ξέρουμε κάτι εκτος από αποχωρήσεις, σίγουρα ο Ίκαρος K. μαζί με Πανιώνιο θα είναι πολύ δυνατοί ...και μην ξεχνάμε ότι ο Ίκαρος από πέρυσι έπαιζε σχεδων αποκλιστηκα με 2001, ενώ στον Πανιωνίο ο κορμός ήταν οι 2000.
m-papous
QUOTE (Doctor Snitch @ Jun 4 2018, 12:46 ) *
Έρχονται επώδυνες καταστάσεις.....υπομονή και πραγματικά εύχομαι να βγω ψεύτης.


Οι επώδυνες αναφέρονται σε εγκυμοσύνη και τοκετό ή ακρωτηριασμό?
Gkos
Ειναι και άλλοι από Ίκαρο που την κάνουν . . .
Doctor Snitch
QUOTE (m-papous @ Jun 4 2018, 14:51 ) *
Οι επώδυνες αναφέρονται σε εγκυμοσύνη και τοκετό ή ακρωτηριασμό?


Χαχαχα, με αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι. Η πρώτη περίπτωση ανώδυνη, η τελευταία επώδυνη. Η μεσαία δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί !!!!

77.gif 77.gif 77.gif

Θα δείξει. Κοιτάζοντας τους φακέλλους με τους ασθενείς μου και το ιστορικό τους, είμαι ιδιαίτερα προβληματισμένος και όχι αισιόδοξος, θα έλεγα...

Πιστεύω όμως στην επιστήμη !!!!

smiley.gif
Ivan_o_Tromeros
QUOTE (Gkos @ Jun 4 2018, 12:12 ) *
Το Σαββατο το πρωι που έπαιζε το Περιστέρι,πήγαν τα παιδιά ,κάνανε ζέσταμα και μετά τους ενημέρωσαν ότι το γήπεδο δεν θα ήταν διαθέσιμο και. . . έφυγαν !
Ομως το ακούς!
Απίστευτο !

Υ.γ. Ο Ικαρος θα ειναι δυνατος;
Γιατι εγώ να φευγει κόσμος ξέρω,όχι να έρχεται.

Καλη βδομαδα.



Τώρα πως γίνεται να παιζουν η ομάδα που πριν μια βδομαδα εχασε 2 από PAO BC και αυτη που εχασε 30,και να νικαει αυτη που εχασε 30, και έπαιζε και χωρις δυο βασικότατους,ε τι να πω ,το ερευνα η επιστήμη.
Τεταρτη/Πέμπτη ο τελικός. . .


Και η Ρεάλ έχασε με 30+ από ΠΑΟ και μετά τα κέρδισε όλα
Άλλοι κανονισμοί στην ΕΣΚΑ άλλοι στο τουρνουά με πεντάδες .Αν δεν κάνω λάθος μέχρι τα μέσα της τρίτης περιόδου παο και τριπλή ήταν Χ μετά συνεχόμενα λάθη και ευστοχία από τα 6.75 ανέβασαν τη διαφορά .
Hip
Για οποιον μπορει να ενδιαφερεται,
Σαββατο, γηπεδο Εσπερου ο μικρος τελικος του τουρνουα υποδομων(2003)
19,15 Πανιωνιος Β-Περιστερι
και σημερα 20,00 Κλειστο Μποθου ο μεγαλος τελικος
Πανιιωνιος Α- Παναθηναικος
polykos
QUOTE(Hip @ Jun 8 2018, 19:10 ) *
και σημερα 20,00 Κλειστο Μποθου ο μεγαλος τελικος
Πανιιωνιος Α- Παναθηναικος


Οι 2003 του πανιωνίου αφού πήραν την εσκανα πήραν και τον άτυπο τίτλο της Αττικής, νικώντας 76-63 τον Παο.

QUOTE(Hip @ Jun 8 2018, 19:10 ) *
Για οποιον μπορει να ενδιαφερεται,
Σαββατο, γηπεδο Εσπερου ο μικρος τελικος του τουρνουα υποδομων(2003)
19,15 Πανιωνιος Β-Περιστερι

Να σημειώσω και να κεντρίσω λίγο το ενδιαφέρον οτι ο Πανιώνιος Β σε αυτό το πρωταθλημα των 2003, αποτελείται αμιγώς απο παιδιά 2004.
Hip
QUOTE (polykos @ Jun 9 2018, 01:08 ) *
Οι 2003 του πανιωνίου αφού πήραν την εσκανα πήραν και τον άτυπο τίτλο της Αττικής, νικώντας 76-63 τον Παο.


Να σημειώσω και να κεντρίσω λίγο το ενδιαφέρον οτι ο Πανιώνιος Β σε αυτό το πρωταθλημα των 2003, αποτελείται αμιγώς απο παιδιά 2004.

Και να προσθεσω προβοκατορικα ισως, πως ο Πανιωνιος Β δεν εχασε (ουτε βεβαια νικησε) στον ημιτελικο.
Δεν λεω οτι σημαινει κατι αυτο απαραιτητα, αλλα να πουμε πως ειναι η ομαδα με τις λιγοτερες ηττες (μια) σ αυτο το τουρνουα μεχρι αυριο.
Gkos
QUOTE (polykos @ Jun 9 2018, 01:08 ) *
Να σημειώσω και να κεντρίσω λίγο το ενδιαφέρον οτι ο Πανιώνιος Β σε αυτό το πρωταθλημα των 2003, αποτελείται αμιγώς απο παιδιά 2004.


Το έχουμε ξαναγράψει ,και δεν νομίζω ότι αρκει αυτό για να παει καποιος Σαββατο βραδυ Ιουνιου να δει μικρό τελικό ενός τουρνουά. . .
Ούτε εγώ δεν ψήθηκα σκεψου 😋
Κάνε μια επίκληση στο συναίσθημα(να θυμηθουμε τα νιάτα μας στην έκθεση-το πρώτο μάθημα των πανελληνίων εχτες btw) ότι αυτη θα είναι η τελευταία φορά που θα παίξουν μαζι αυτα τα παιδιά,μπας και συγκινήσεις κανέναν smile.gif

Χμ,τώρα που το σκέφτομαι αυτό δεν επρεπε να το πω.🤔
Hip
Πανιωνιος Β-Περιστερι 69-59
Καλο καλοκαιρι!!!
Gkos
Δεν είναι έκπληξη για μένα wink.gif
Λαό ειχε ;
Hip
QUOTE (Gkos @ Jun 9 2018, 21:47 ) *
Δεν είναι έκπληξη για μένα wink.gif
Λαό ειχε ;

Μεταξυ μας Μεταξα
Gkos
Ούτε οι "ενδιαφερόμενοι "δεν ήρθαν; 🤔
Hip
QUOTE (Gkos @ Jun 9 2018, 22:14 ) *
Ούτε οι "ενδιαφερόμενοι "δεν ήρθαν; 🤔

Δεν προσεξα, κοιταγα στο παρκε. tongue.gif
m-papous
QUOTE (Gkos @ Jun 9 2018, 22:14 ) *
Ούτε οι "ενδιαφερόμενοι "δεν ήρθαν; 🤔

Όσοι ήταν να ενδιαφερθούν, ενδιαφέρθηκαν. Γιατί να τρέχουν τώρα μεσ' τη ζέστη. Θα αλλάξουν γνώμη?
Gkos
Μπορει να υπαρχουν αρκετοι ενδιαφερομενοι για καποιον και να μην εχει αποφασισει ποιον θα προτιμησει😘
Hip
Καλα λεει ο Παππους. Οι καλες δουλειες γινονται απ τον Μαη. Το θεμα βεβαια ειναι ποτε τελειωνουν. Εδω θα απαντησει η νομικη επιστημη
Gkos
Χτες βραδυ έγινε ο τελικός της προκριματικης φαση του International Tournament Youth Basketball στους 2004 ( http://www.ibyt.gr/el/pages/q )

και ο Απόλλωνας αντιμετώπισε PAO BC,σε μια ρεβάνς του ημιτελικού της ΕΣΚΑ(αμφότεροι ειχαν προκριθει στην τελικη φαση ήδη) .

Ο Απολλωνας κατεβασε και τους 2004ρους που δεν κατέβαζε στην ΕΣΚΑ και νικησε...72-36!!!!
Και επειδη ξερω τι σκέφτεστε,ναι ο PAO BC ηταν πλήρης,το έχω διπλοτσεκάρει ...
Αυτα να τα βλεπει ο Hip,που ο Πανιώνιος νικησε 20τόσους πόντους μόλις 😘

m-papous
QUOTE (Gkos @ Jun 11 2018, 10:14 ) *
Χτες βραδυ έγινε ο τελικός της προκριματικης φαση του International Tournament Youth Basketball στους 2004 ( http://www.ibyt.gr/el/pages/q )

και ο Απόλλωνας αντιμετώπισε PAO BC,σε μια ρεβάνς του ημιτελικού της ΕΣΚΑ(αμφότεροι ειχαν προκριθει στην τελικη φαση ήδη) .

Ο Απολλωνας κατεβασε και τους 2004ρους που δεν κατέβαζε στην ΕΣΚΑ και νικησε...72-36!!!!
Και επειδη ξερω τι σκέφτεστε,ναι ο PAO BC ηταν πλήρης,το έχω διπλοτσεκάρει ...
Αυτα να τα βλεπει ο Hip,που ο Πανιώνιος νικησε 20τόσους πόντους μόλις 😘

Θέλαν να δώσουν μια τελευταία χαρά ατον Απόλλωνα. Στον πάγκο ήταν ο Καλαϊτζής?
Gkos
Δεν ήμουνα αλλα ποιος θα ήταν ;

Υ.γ. Θα ξαναπαιξουν σε έναν μήνα στην τελική φάση με τις ξένες ομάδες .
m-papous
QUOTE (Gkos @ Jun 11 2018, 10:38 ) *
Δεν ήμουνα αλλα ποιος θα ήταν ;

Αν το είχαν καταλάβει οι του Απόλλωνα θα τους κατέβαζαν και ΕΣΚΑ και θα το πέρναν στο σπίτι τους.
Hip
QUOTE (Gkos @ Jun 11 2018, 10:14 ) *
Αυτα να τα βλεπει ο Hip,που ο Πανιώνιος νικησε 20τόσους πόντους μόλις 😘

Ηταν θεμα Ξενιου Δια, αφου το ειδες tongue.gif

ΥΓ Περασμενα μεγαλεια
Hip
Παναξιακο αθλητικο τριημερο-Τουρνουα μπασκετ παιδων

Σαββατο

Πανναξιακος 2003- Πανιωνιος 2004 16-75

Α.Ο Παρου 2003- Κρονος 2004 38-74

Κυριακη

Τελικος

Πανιωνιος-Κρονος 77-51
Hip

«Η διοικούσα επιτροπή της Ακαδημίας μπάσκετ και όλα τα στελέχη της, με σεβασμό στην μνήμη του ΜΑΚΗ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ και τιμώντας την μακρόχρονη προσφορά του στο φυτώριο του μπάσκετ που οραματίστηκε ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ, διοργανώνουν το 1ο τουρνουά "ΜΑΚΗΣ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ", διάρκειας 3 ημερών και με την συμμετοχή 8 ομάδων Παμπαίδων (γεννηθέντες 2004).
Η Ακαδημία Μπάσκετ του Πανιωνίου Γ.Σ. σας προσκαλεί να παρευρεθείτε το τριήμερο 21-23/12/2018 στο 1ο τουρνουά "ΜΑΚΗΣ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ" που θα διεξαχθεί στο κλειστό "ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ", με τη συμμετοχή 8 ομάδων Παμπαίδων (γεννηθέντες 2004).
Η παρουσία σας θα μας δώσει ιδιαίτερη χαρά.
TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TOY 1oυ ΤΟΥΡΝΟΥΑ "ΜΑΚΗΣ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ"
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/12/2018
16.00 μμ Γ.Σ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(2) (Α)
17.45 μμ ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (1) (Β)
19.30 μμ OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΟΤΟΥ (Γ)
21.15 μμ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Δ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018
10.00 πμ ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β (Ζ)
11.45 πμ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β (Η)
13.30 μμ ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΝΙΚΗΤΗΣ Δ (Θ)
15.15 μμ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Δ ( Ι )
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/12/2018
10.00 πμ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Ι
11.45 πμ ΝΙΚΗΤΗΣ Η-ΝΙΚΗΤΗΣ Ι
13.30 μμ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Ζ-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Θ
15.15 μμ ΝΙΚΗΤΗΣ Ζ-ΝΙΚΗΤΗΣ Θ (ΤΕΛΙΚΟΣ)».
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.