Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ ' ΕΣΚΑ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ 2015-16
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
yperixitikos
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ"
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
EAST END
QUOTE(yperixitikos @ Jun 26 2015, 11:52 ) *
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ"
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ


Τι γίνεται??/κανά νέο???
EAST END
QUOTE(EAST END @ Jul 22 2015, 16:27 ) *
Τι γίνεται??/κανά νέο???

azeppos
δημοσίευση Jul 8 2015, 20:50
Δημοσίευση #4


A1 (200~550)
Group Icon

Ομάδα: Players
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: 8-June 08
Αριθμός Μέλους: 4,669
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Αγαπημένη θέση: Small Forward



-

Η Ροδόπολη πήρε τη θέση του Κούρου στον όμιλο... bball.gif bball.gif
IBO
Κalimera se olous tous basketikous filous tou forum!!

Efxomai kali basketiki xronia, xoris travmatismous pano apo ola!!

Psaxno omada gia na agonisto stin D' ESKA dedomenou oti eimai eleftheros kai etsi an iparxei kapoia omada pou psaxnei

paikti na siblirosei to roster tis, as me enimerosei.

Agonizomai os diari, ilikia ano ton 30.

Efxaristo poli to forum gia to vima pou mou dinete.
Shorty
Εχουμε εικονα απο ροστερ ? Καμια προβλεψη ?
tommie1983
QUOTE (Shorty @ Sep 17 2015, 02:45 ) *
Εχουμε εικονα απο ροστερ ? Καμια προβλεψη ?

Συνολική εικόνα για τον όμιλο το θεωρώ πολύ δύσκολο να έχει κάποιος. Μόνο τα ελάχιστα από το κύπελλο(για όσους έπαιξαν) που πάντως δεν είναι αντιπροσωπευτικά συνήθως.
Εικόνα θα έχουμε μετά τις 2-3 πρώτες αγωνιστικές.Βάσει εμπειρίας και μόνο Β΄ και Γ' θα έλεγα Πολιτεία και Καματερό, δεν ξέρω καθόλου για Δία Χαιδαρίου, το Κρυονέρι θα είναι κ πάλι ψηλά μετά το περσινό μπαράζ και ο Ωρωπός είναι πάντα δυνατός ειδικά στην έδρα του. Το Καπανδρίτι κατεβαίνει μετά από αρκετά χρόνια και είναι ερωτηματικό. Εκάλη δεν θα κατέβει πιθανότατα. Για τους υπόλοιπους, μόνο αν έχουν ενισχυθεί σημαντικά θα παίξουν ρόλο για τις ψηλές θέσεις.
EAST END
QUOTE(tommie1983 @ Sep 30 2015, 17:13 ) *
Συνολική εικόνα για τον όμιλο το θεωρώ πολύ δύσκολο να έχει κάποιος. Μόνο τα ελάχιστα από το κύπελλο(για όσους έπαιξαν) που πάντως δεν είναι αντιπροσωπευτικά συνήθως.
Εικόνα θα έχουμε μετά τις 2-3 πρώτες αγωνιστικές.Βάσει εμπειρίας και μόνο Β΄ και Γ' θα έλεγα Πολιτεία και Καματερό, δεν ξέρω καθόλου για Δία Χαιδαρίου, το Κρυονέρι θα είναι κ πάλι ψηλά μετά το περσινό μπαράζ και ο Ωρωπός είναι πάντα δυνατός ειδικά στην έδρα του. Το Καπανδρίτι κατεβαίνει μετά από αρκετά χρόνια και είναι ερωτηματικό. Εκάλη δεν θα κατέβει πιθανότατα. Για τους υπόλοιπους, μόνο αν έχουν ενισχυθεί σημαντικά θα παίξουν ρόλο για τις ψηλές θέσεις.


Τι εννοείς Β΄ και Γ΄???Δεν το κατάλαβα σόρρυ...
tommie1983
QUOTE (EAST END @ Sep 30 2015, 17:18 ) *
Τι εννοείς Β΄ και Γ΄???Δεν το κατάλαβα σόρρυ...

Ναι έφαγα μία λέξη..."βάσει εμπειρίας από Β' και Γ'(ΕΣΚΑ)"...Πολιτεία και Καματερό είναι οι μόνες ομάδες από αυτόν τον όμιλο που ήταν σταθερά σε κατηγορία μεγαλύτερη της Δ'...Η Πολιτεία έπαιξε και Β' πριν 3 χρόνια ενώ τα τελευταία 10 τουλάχιστον ήταν στην Γ'..και το Καματερό εδώ και πολλά χρόνια στην Γ'...Βέβαια και αυτό από μόνο του δεν λέει τίποτα αν έχουν φύγει όλοι οι παίκτες- προπονητές κλπ από αυτές τις ομάδες...
tommie1983
Ας γράψουμε καμιά πρόβλεψη μήπως κινηθεί τίποτα εδώ...Για αρκετούς δεν έχω εικόνα, περισσότερα στις επόμενες αγωνιστικές.

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ- ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ- ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ- ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 1
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ- ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 1

Η Εκάλη πιθανότατα δεν κατεβαίνει, οπότε ρεπό για Άτταλο Καματερού.
EAST END
[quote name='tommie1983' date='Oct 7 2015, 10:30 ' post='738990']
Ας γράψουμε καμιά πρόβλεψη μήπως κινηθεί τίποτα εδώ...Για αρκετούς δεν έχω εικόνα, περισσότερα στις επόμενες αγωνιστικές.

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ- ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ- ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ- ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 1
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ- ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 1

Η Εκάλη πιθανότατα δεν κατεβαίνει, οπότε ρεπό για Άτταλο Καματερού.
[/quote

ΩΡΟΠΟΣ-ΚΡΥΟΝΕΡΙ 1 ΛΟΓΩ ΕΔΡΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2 ΛΟΓΩ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΦΟΙΒΟΣ-Ν.ΔΡΟΣΙΑΣ 2 ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ 1 ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ

Για να μην παραξηγηθώ δεν ξέρω καμία ομάδα οπότε απλά κάτι πρέπει να πώ!!!
North_gato
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ _ ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 48-64
dontshoottheref
απαράδεκτη συμπεριφορά η Εκάλη που απλά δεν εμφανίστηκε ποτέ αν και ...γηπεδούχος, αντίπαλοι, κριτές/διαιτητές παίζανε μονάκια....
North_gato
QUOTE (dontshoottheref @ Oct 10 2015, 01:34 ) *
απαράδεκτη συμπεριφορά η Εκάλη που απλά δεν εμφανίστηκε ποτέ αν και ...γηπεδούχος, αντίπαλοι, κριτές/διαιτητές παίζανε μονάκια....


Και δεν πληρωθηκαν κιολας... Αυτο δεν το ειπες.
dontshoottheref
θεωρητικά θα πληρωθούν από την ΕΣΚΑ.. κάποια στιγμή... δεν είναι αυτό το θέμα για μένα... απλά έλλειψη σεβασμού στο ίδιο το άθλημα....
tommie1983
Καλησπέρα και από εμένα..Δυστυχώς επιβεβαιώθηκε αυτό που είχα γράψει και η Εκάλη δεν κατέβηκε χωρίς να ειδοποιήσει κανέναν. Απαράδεκτο απλά...για τα παιδιά του Καματερού, για κριτές, διαιτητές, για την διοργάνωση την ίδια..για όλα...

Στα αγωνιστικά...ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ-ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ= 48-65. Μεγάλη νίκη, ο Ωρωπός πάντα δυνατός στο γήπεδό του και ελάχιστες ομάδες θα περάσουν από εκεί.
EAST END
QUOTE(tommie1983 @ Oct 12 2015, 15:30 ) *
Καλησπέρα και από εμένα..Δυστυχώς επιβεβαιώθηκε αυτό που είχα γράψει και η Εκάλη δεν κατέβηκε χωρίς να ειδοποιήσει κανέναν. Απαράδεκτο απλά...για τα παιδιά του Καματερού, για κριτές, διαιτητές, για την διοργάνωση την ίδια..για όλα...

Στα αγωνιστικά...ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ-ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ= 48-65. Μεγάλη νίκη, ο Ωρωπός πάντα δυνατός στο γήπεδό του και ελάχιστες ομάδες θα περάσουν από εκεί.



Πές μας αν έχεις εικόνα κάτι για το παιχνίδι γιατί αν είναι δυνατός και το ΚΡΥΟΝΕΡΙ περνάει με σχεδόν 20 τότε το ΚΡΥΟΝΕΡΙ είναι σούπερ!!!

Η Λυκόβρυση κέρδισε έμαθα σχετικά "εύκολα" αφού σε όλο το παιχνίδι σχεδόν περνούσε με 8-10 πόντους.
tommie1983


Για να μην παραξηγηθώ δεν ξέρω καμία ομάδα οπότε απλά κάτι πρέπει να πώ!!!
[/quote]
Αλοίμονο αν κάποιος παρεξηγείται από προγνωστικά που δίνουμε...ας το αφήσουμε τότε να μην γράφουμε τίποτα...την πλάκα μας κάνουμε να γίνει καμιά κουβέντα και για αυτόν τον όμιλο και για τους υπολοίπους...άλλωστε όλα στο γήπεδο κρίνονται.
EAST END
QUOTE(tommie1983 @ Oct 12 2015, 17:47 ) *
Για να μην παραξηγηθώ δεν ξέρω καμία ομάδα οπότε απλά κάτι πρέπει να πώ!!!

Αλοίμονο αν κάποιος παρεξηγείται από προγνωστικά που δίνουμε...ας το αφήσουμε τότε να μην γράφουμε τίποτα...την πλάκα μας κάνουμε να γίνει καμιά κουβέντα και για αυτόν τον όμιλο και για τους υπολοίπους...άλλωστε όλα στο γήπεδο κρίνονται.


Ξέρεις κάτι για τον Ωρωπό και τί έγινε εκεί???
tommie1983
QUOTE (EAST END @ Oct 12 2015, 17:54 ) *
Ξέρεις κάτι για τον Ωρωπό και τί έγινε εκεί???

Το παιχνίδι κρίθηκε στα μέσα της τρίτης περιόδου, όταν και η διαφορά πήγε στους 15 και η τρίτη περίοδος έκλεισε στους 23.Στην τέταρτη ήταν τυπική διαδικασία. Η διαφορά πάντως δεν λέει κάτι. Ο Ωρωπός έχασε πάρα πολλές βολές και κάπου απογοητεύτηκε- το παράτησε. Έχει 3-4 ποιοτικούς παίκτες, ειδικά το 10 και τον ψηλό. Ούτε φυσικά είπαμε στο Κρυονέρι ότι γίναμε ομαδάρα για μία εκτός έδρα νίκη. Είναι πολύ νωρίς για οποιοδήποτε συμπέρασμα.

Έγραψα τις προάλλες ότι ο Ωρωπός είναι δυνατός ειδικά στην έδρα του.Αυτό το λέω με βάση τα αποτελέσματά του εκεί τα τελευταία 3-4 χρόνια, έχει λίγες ήττες και αυτές συνήθως με πολύ μικρές διαφορές. Επίσης έχει σταθερό κορμό παικτών. Αντιθέτως στα εκτός παρουσιάζεται αποδυναμωμένος με αρκετές απουσίες, μάλλον λόγω του ταξιδιού που χρειάζεται για οποιοδήποτε εκτός έδρας. Πιθανόν λοιπόν να παρουσιάσει και φέτος την ίδια εικόνα.
EAST END
QUOTE(tommie1983 @ Oct 13 2015, 00:09 ) *
Το παιχνίδι κρίθηκε στα μέσα της τρίτης περιόδου, όταν και η διαφορά πήγε στους 15 και η τρίτη περίοδος έκλεισε στους 23.Στην τέταρτη ήταν τυπική διαδικασία. Η διαφορά πάντως δεν λέει κάτι. Ο Ωρωπός έχασε πάρα πολλές βολές και κάπου απογοητεύτηκε- το παράτησε. Έχει 3-4 ποιοτικούς παίκτες, ειδικά το 10 και τον ψηλό. Ούτε φυσικά είπαμε στο Κρυονέρι ότι γίναμε ομαδάρα για μία εκτός έδρα νίκη. Είναι πολύ νωρίς για οποιοδήποτε συμπέρασμα.

Έγραψα τις προάλλες ότι ο Ωρωπός είναι δυνατός ειδικά στην έδρα του.Αυτό το λέω με βάση τα αποτελέσματά του εκεί τα τελευταία 3-4 χρόνια, έχει λίγες ήττες και αυτές συνήθως με πολύ μικρές διαφορές. Επίσης έχει σταθερό κορμό παικτών. Αντιθέτως στα εκτός παρουσιάζεται αποδυναμωμένος με αρκετές απουσίες, μάλλον λόγω του ταξιδιού που χρειάζεται για οποιοδήποτε εκτός έδρας. Πιθανόν λοιπόν να παρουσιάσει και φέτος την ίδια εικόνα.


Ναι δίκιο έχεις πάντα έτσι ήταν ο Ωρωπός...
tommie1983
Μετά το 4/4 από πρώτη αγωνιστική ας δώσουμε προβλέψεις και για την δεύτερη. Θα έχυομε περισσότερα συμπεράσματα για τον όμιλο μετά και την 3η αγωνιστική.

ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ- ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 2
ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ- ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 1
ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 1
ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ- ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1

Η Εκάλη δεν θα κατέβει λογικά ούτε αυτή την αγωνιστική, άρα ρεπό και για την Πολιτεία.
EAST END
QUOTE(tommie1983 @ Oct 15 2015, 13:18 ) *
Μετά το 4/4 από πρώτη αγωνιστική ας δώσουμε προβλέψεις και για την δεύτερη. Θα έχυομε περισσότερα συμπεράσματα για τον όμιλο μετά και την 3η αγωνιστική.

ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ- ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ 2
ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ- ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 1
ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 1
ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ- ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1

Η Εκάλη δεν θα κατέβει λογικά ούτε αυτή την αγωνιστική, άρα ρεπό και για την Πολιτεία.


ΔΡΟΣΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ Τοπικό ντέρμπυ γοήτρου ...ο χαμένος τα πεϊνιρλι..2
ΚΡΥΟΝΕΡΙ-ΦΟΙΒΟΣ Καλύτερη εικόνα έχω για τον γηπεδούχο ...1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Ντέρμπυ νομίζω ...Πάω με την έκπληξη...2
ΧΑΙΔΑΡΙ-ΩΡΩΠΟΣ Φαβορί οι γηπεδούχοι...1

Τommie1983 μάλλον μόνοι μας γράφουμε εδώ!!!!χαχαχαχα
tommie1983
EAST END αυτό βλέπω αλλά ακόμη ελπίζω, θα δείξει...

Πολύ ενδιαφέρουσα η πρόβλεψη για ντέρμπυ και πιθανό, έστω ως έκπληξη, διπλό της Λυκόβρυσης. Μιλάω με βάση πάντα την εικόνα της τα τελευταία 3-4 χρόνια, με μετρημένες νίκες στα εκτός έδρας. Πάντως πέρσυ στο δεύτερο μισό ήταν σαφώς βελτιωμένη. Και ξέρουμε όλοι ότι σε τέτοιες κατηγορίες 1-2 καλές προσθήκες μπορεί να κάνουν την διαφορά. Εξάλλου ούτε για Καματερό έχω εικόνα. Ενώ η σχετικά εύκολη νίκη της Λυκόβρυσης επί του Καπανδριτίου δεν λέει κάτι αφού το Καπανδρίτι είχε χρόνια να κατεβάσει ανδρικό τμήμα και δεν ξέρω πόση εμπειρία θα έχει.
Dwyane ''the flash'' Wade
Η Εκάλη δεν κατεβαίνει ούτε σήμερα με την Πολιτεία ούτε ποτέ ξανά φέτος στο πρωτάθλημα.
tommie1983
QUOTE (Dwyane ''the flash'& @ Oct 16 2015, 11:36 ) *
Η Εκάλη δεν κατεβαίνει ούτε σήμερα με την Πολιτεία ούτε ποτέ ξανά φέτος στο πρωτάθλημα.

Ακριβώς. Στην ουσία τα παιδιά που ήταν να κατέβουν ως Εκάλη κατεβαίνουν τελικά ως Νίκη Δροσιάς. Δεν πρέπει ποτέ να υπήρξαν 2 διαφορετικές ομάδες. Ενδεχομένως να έγινε λόγω έλλειψης παιδικού της Εκάλης και βέβαια σημαντικό ρόλο έπαιξε η παρουσία του Νίκου Λινάρδου στην Νίκη Δροσιάς.
Daflr
Καλησπέρα και απο μένα blink.gif
Να κανω κι εγώ τις προβλέψεις μου...ολα τα ματς ασσο!
Καλη αγωνιστική να εχουμε bball.gif
Daflr
Διας χαιδαριου - Ωρωπός 90-72
Με σκορ απο α1 shot.gif
tommie1983
Στα άλλα 2 ματς που ξέρω...

ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ- ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ= 64-68
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ- ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ= 61-68
EAST END
QUOTE(tommie1983 @ Oct 17 2015, 01:37 ) *
Στα άλλα 2 ματς που ξέρω...

ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ- ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ= 64-68
ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ- ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ= 61-68

2πλο κ η Λυκοβρυση μου είπαν
tommie1983
QUOTE (EAST END @ Oct 18 2015, 14:31 ) *
2πλο κ η Λυκοβρυση μου είπαν

Και όχι απλά διπλό όπως βλέπω στο σάιτ της ΕΣΚΑ...+20!!!Πολύ ανεβασμένη φαίνεται η Λυκόβρυση με 2/2, για Καματερό θα δείξει..
EAST END
QUOTE(tommie1983 @ Oct 20 2015, 13:32 ) *
Και όχι απλά διπλό όπως βλέπω στο σάιτ της ΕΣΚΑ...+20!!!Πολύ ανεβασμένη φαίνεται η Λυκόβρυση με 2/2, για Καματερό θα δείξει..



ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΟ - ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 (Αν σταματήσουν τον ψηλό του Καματερού και αντέξουν στο "ξύλο")
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (Ντέρμπυ, όπως είναι στην βαθμολογία, πάω με την έδρα)
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 (Νομίζω έχει ένα μικρό προβάδισμα λόγω έδρας)
Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" - ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2 (Ντέρμπυ μου φαίνεται...κάτι μου λέει 2πλο)
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ +20
Ο Ωρωπός ξεκουράζεται!!!
Αγωνιστική που θα έχουμε μετά μια καλύτερη εικόνα των ομάδων
tommie1983
QUOTE (EAST END @ Oct 20 2015, 16:08 ) *
ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΟ - ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 (Αν σταματήσουν τον ψηλό του Καματερού και αντέξουν στο "ξύλο")
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (Ντέρμπυ, όπως είναι στην βαθμολογία, πάω με την έδρα)
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2 (Νομίζω έχει ένα μικρό προβάδισμα λόγω έδρας)
Α.Σ.Ο.Χ. "ΦΟΙΒΟΣ" - ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2 (Ντέρμπυ μου φαίνεται...κάτι μου λέει 2πλο)
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ +20
Ο Ωρωπός ξεκουράζεται!!!
Αγωνιστική που θα έχουμε μετά μια καλύτερη εικόνα των ομάδων

Για το ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΚΡΥΟΝΕΡΙ λες μικρό προβάδισμα λόγω έδρας αλλά δίνεις 2πλό!?

Και ναι συμφωνώ,τώρα θα έχουμε μία συνολική καλύτερη εικόνα,με όλες τις ομάδες να έχουν παίξει από 2 τουλάχιστον παιχνίδια και αρκετές 3.
tommie1983
Και ας δώσω και εγώ τα προγνωστικά μου.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ- ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1
Έπεσα απολύτως έξω για τον Άτταλο με την εντός έδρας ήττα και κυρίως την διαφορά από την Λυκόβρυση. Και οι 2 έχουν παίξει ένα ματς και το έχουν χάσει από την Λυκόβρυση. Πάω με την έδρα.

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
Λόγω εμπειρίας. Λογικά θα πάει προς ντέμπυ. Αν πάντως κερδίσει η Λυκόβρυση γίνεται φαβορί για τα πολύ ψηλά.

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ- ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ- ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2
Θα πάω με το 2πλό ..Ο Φοίβος έκανε πολύ μεγάλη νίκη την προηγούμενη αγωνιστική έστω και αν τον ευνόησαν οι συνθήκες(2 σημαντικές απουσίες και αποβολές 3 βασικών του Κρυονερίου όταν ήταν στο -8 με -10) αλλά παρουσίασε τεράστια μαχητικότητα και πολύ καλή περιφέρεια για την κατηγορία. Μάλλον όμως με τρόμαξαν οι 90 του Δία...Οριακά 2πλό...
Daflr
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ- ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ- ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ- ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2

Δύσκολα τα προγνωστικά για αυτή την αγωνιστική με αμφίρροπα παιχνίδια. Καλή αγωνιστική να έχουμε bball.gif bball.gif
EAST END
QUOTE(tommie1983 @ Oct 20 2015, 17:01 ) *
Για το ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΚΡΥΟΝΕΡΙ λες μικρό προβάδισμα λόγω έδρας αλλά δίνεις 2πλό!?

Και ναι συμφωνώ,τώρα θα έχουμε μία συνολική καλύτερη εικόνα,με όλες τις ομάδες να έχουν παίξει από 2 τουλάχιστον παιχνίδια και αρκετές 3.


Λάθος της βιασύνης...1

QUOTE(tommie1983 @ Oct 20 2015, 17:22 ) *
Και ας δώσω και εγώ τα προγνωστικά μου.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ- ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1
Έπεσα απολύτως έξω για τον Άτταλο με την εντός έδρας ήττα και κυρίως την διαφορά από την Λυκόβρυση. Και οι 2 έχουν παίξει ένα ματς και το έχουν χάσει από την Λυκόβρυση. Πάω με την έδρα.

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
Λόγω εμπειρίας. Λογικά θα πάει προς ντέμπυ. Αν πάντως κερδίσει η Λυκόβρυση γίνεται φαβορί για τα πολύ ψηλά.

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ- ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ- ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2
Θα πάω με το 2πλό ..Ο Φοίβος έκανε πολύ μεγάλη νίκη την προηγούμενη αγωνιστική έστω και αν τον ευνόησαν οι συνθήκες(2 σημαντικές απουσίες και αποβολές 3 βασικών του Κρυονερίου όταν ήταν στο -8 με -10) αλλά παρουσίασε τεράστια μαχητικότητα και πολύ καλή περιφέρεια για την κατηγορία. Μάλλον όμως με τρόμαξαν οι 90 του Δία...Οριακά 2πλό...


Δώσε και μια ανάλυση για το ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΚΡΥΟΝΕΡΙ.....δεν το σχολίασες!!!
tommie1983
QUOTE (EAST END @ Oct 21 2015, 10:10 ) *
Λάθος της βιασύνης...1



Δώσε και μια ανάλυση για το ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΚΡΥΟΝΕΡΙ.....δεν το σχολίασες!!!

2πλό εύκολα ή δύσκολα...Κανονικά δεν πρέπει να δίνεις προγνωστικά όταν αυτό που πιστεύεις μπλέκει με αυτό που θέλεις...το Κρυονέρι έχει σαφώς πιο ποιοτικές μονάδες αλλά μένει να αποδειχτεί στο γήπεδο.
Daflr
Φοίβος - Διας χαιδαριου 46-62
tommie1983
Αναβολή στο ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ-ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ. Λόγω πλημμύρας και βραχυκυκλώματος στο ολοκαίνουριο κατά τα άλλα κλειστό του Διονύσου..

Όποιος ξέρει τι έγινε σε Λυκόβρυση και Καπανδρίτι ας ενημερώσει.
North_gato
QUOTE (tommie1983 @ Oct 24 2015, 12:27 ) *
Αναβολή στο ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ-ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ. Λόγω πλημμύρας και βραχυκυκλώματος στο ολοκαίνουριο κατά τα άλλα κλειστό του Διονύσου..

Όποιος ξέρει τι έγινε σε Λυκόβρυση και Καπανδρίτι ας ενημερώσει.



Νικη της Λυκοβρυσης με 62-54 επι της Πολιτειας, πιο δυσκολα απ οτι φανερωνει το τελικο αποτελεσμα. Το πρωτο ημιχρονο ανηκε στην Πολιτεια, αν θυμαμαι καλα προηγηθηκε με 32-26, αλλα ξεχασε να ξαναβγει στο γηπεδο μετα., οπου παρα τις μεμονωμενες προσπαθειαες μερικων παικτων δεν αντεξε στο σκληρο παιγχνιδι της Λυκοβρυσης και στην αδυναμια να παρουν ριμπαουντ πραγμα που εδινε σχεδον στην πλειοψηφια την κατοχη στους αντιπαλους, με οτ ι αυτο συνεπαγεται.. Η Λυκοβρυση εχει παικτες δυνατους, μεγαλης ηλικιας αλλα συνολικα ειναι αργη ομαδα και ατεχνη. Βασιζεται κυριως στο παιγχνιδι ρακετας και στο τελειωμα των φασεων κυριως απο τους δυνατους ψηλους παρα σε πολυπλοκες συνεργασιες. Μονο ενας παικτης της κατ εμενα ξεχωρισε. Βεβαια με τα αυτα τα δεδομενα θα παρει την ανοδο.
Daflr
Απο τη σελίδα του Δια στο φέισμπουκ

ΦΟΙΒΟΣ - ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 46 - 62 (2η αγωνιστική)

Νικηφόρα ήτανε η πρώτη έξοδος για το Δία στο Ολυμπιακό Χωριό επί του Φοίβου με σκόρ 46-62. Η ομάδα του coach Σιγούνα μπήκε αρκετά διαβασμένη στο πάρκε με αποτελεσμα να μην αφήσει ελπίδες στο Φοίβο για το ροζ φύλλο. Τα πρώτα λεπτά ήταν υπέρ του Φοίβου αφού προηγήθηκε με σκόρ 6-0. Η συνέχεια άνηκε ολοκληρωτικά στο Δια με απότελεσμα να κλείσει το ημίχρονο με σκόρ 19-32. Στην επανάληψη δεν άλλαξε το σκηνικό. Εκτός από κάποια ξεσπάσματα του Φοίβου, οι παίχτες του Δία δεν έδειχναν διατεθημένοι να αφήσουν τη νίκη και το τελικό 46-62. Από το Δία πολυτιμότερος παίχτης αναδείχτηκε ο Ανδρικόπουλος καθώς σημείωσε 29π. Πολύ καλοί και οι Γιουμερτάκης(7π.), Μιχαλόπουλος(7π.), Καμπούρογλου(7π.).
Επόμενος αγώνας στις 30/10 με τον Διόνυσο στις 21:45 στο Χρ. Αγγουράκης.
tommie1983
QUOTE (North_gato @ Oct 24 2015, 18:54 ) *
Νικη της Λυκοβρυσης με 62-54 επι της Πολιτειας, πιο δυσκολα απ οτι φανερωνει το τελικο αποτελεσμα. Το πρωτο ημιχρονο ανηκε στην Πολιτεια, αν θυμαμαι καλα προηγηθηκε με 32-26, αλλα ξεχασε να ξαναβγει στο γηπεδο μετα., οπου παρα τις μεμονωμενες προσπαθειαες μερικων παικτων δεν αντεξε στο σκληρο παιγχνιδι της Λυκοβρυσης και στην αδυναμια να παρουν ριμπαουντ πραγμα που εδινε σχεδον στην πλειοψηφια την κατοχη στους αντιπαλους, με οτ ι αυτο συνεπαγεται.. Η Λυκοβρυση εχει παικτες δυνατους, μεγαλης ηλικιας αλλα συνολικα ειναι αργη ομαδα και ατεχνη. Βασιζεται κυριως στο παιγχνιδι ρακετας και στο τελειωμα των φασεων κυριως απο τους δυνατους ψηλους παρα σε πολυπλοκες συνεργασιες. Μονο ενας παικτης της κατ εμενα ξεχωρισε. Βεβαια με τα αυτα τα δεδομενα θα παρει την ανοδο.

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Περίμενα και εγώ νίκη της Πολιτείας, καθώς ξέρω από εκεί παίκτες πολύ ποιοτικούς για την κατηγορία. Αλλά Δ' ΕΣΚΑ είμαστε, τον πρώτο λόγο έχει η δύναμη και το ποιος το θέλει περισσότερο. Βέβαια δεν ξέρω τι και πόσες προσθήκες έχει κάνει η Λυκόβρυση. Για άνοδο,δηλαδή πρωτιά είναι πολύ δύσκολο να μιλήσουμε από τόσο νωρίς, για μπαράζ σίγουρα θέτει σοβαρή υποψηφιότητα. Για πρωτιά θα βάλω πιο ψηλά τον Δία Χαιδαρίου, και την Πολιτεία, ακόμη και αν έχασε.
tommie1983
QUOTE (Daflr @ Oct 24 2015, 19:56 ) *
Απο τη σελίδα του Δια στο φέισμπουκ

ΦΟΙΒΟΣ - ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 46 - 62 (2η αγωνιστική)

Νικηφόρα ήτανε η πρώτη έξοδος για το Δία στο Ολυμπιακό Χωριό επί του Φοίβου με σκόρ 46-62. Η ομάδα του coach Σιγούνα μπήκε αρκετά διαβασμένη στο πάρκε με αποτελεσμα να μην αφήσει ελπίδες στο Φοίβο για το ροζ φύλλο. Τα πρώτα λεπτά ήταν υπέρ του Φοίβου αφού προηγήθηκε με σκόρ 6-0. Η συνέχεια άνηκε ολοκληρωτικά στο Δια με απότελεσμα να κλείσει το ημίχρονο με σκόρ 19-32. Στην επανάληψη δεν άλλαξε το σκηνικό. Εκτός από κάποια ξεσπάσματα του Φοίβου, οι παίχτες του Δία δεν έδειχναν διατεθημένοι να αφήσουν τη νίκη και το τελικό 46-62. Από το Δία πολυτιμότερος παίχτης αναδείχτηκε ο Ανδρικόπουλος καθώς σημείωσε 29π. Πολύ καλοί και οι Γιουμερτάκης(7π.), Μιχαλόπουλος(7π.), Καμπούρογλου(7π.).
Επόμενος αγώνας στις 30/10 με τον Διόνυσο στις 21:45 στο Χρ. Αγγουράκης.

Μήπως γνωρίζεις που αγωνίζονταν πέρυσι οι Ανδρικόπουλος και Μιχαλόπουλος?
Daflr
Ανδρικόπουλος στη Νίκη Αθηνών Δ εσκα και ο Μιχαλόπουλος ΑΕ Ρεντη Γ εσκανα bball.gif
Air_Jordan84
QUOTE (tommie1983 @ Oct 24 2015, 19:39 ) *
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Περίμενα και εγώ νίκη της Πολιτείας, καθώς ξέρω από εκεί παίκτες πολύ ποιοτικούς για την κατηγορία. Αλλά Δ' ΕΣΚΑ είμαστε, τον πρώτο λόγο έχει η δύναμη και το ποιος το θέλει περισσότερο. Βέβαια δεν ξέρω τι και πόσες προσθήκες έχει κάνει η Λυκόβρυση. Για άνοδο,δηλαδή πρωτιά είναι πολύ δύσκολο να μιλήσουμε από τόσο νωρίς, για μπαράζ σίγουρα θέτει σοβαρή υποψηφιότητα. Για πρωτιά θα βάλω πιο ψηλά τον Δία Χαιδαρίου, και την Πολιτεία, ακόμη και αν έχασε.


Να πω και γω με τη σειρα μου τι πιστευω για τον ομιλο αυτον, επειδη εχω παρακολουθησει αρκετα παιχνιδια. Φαβορι για ανοδο για μενα ειναι ο Διας, εχοντας μια αρκετα καλη ομαδα που επιθετικα εχει αποδειξει οτι μπορει να απειλησει για τα δεδομενα της Δ', η Λυκοβρυση, εχοντας πολυ δυνατα κορμια και εμπειρους σε ηλικια παιχτες μπορει να χτυπησει πολλα παιχνιδια, επικεντρωνοντας το παιχνιδι της κατα κυριο λογο στη ρακετα. Στη συνεχεια η Πολιτεια ειναι μεγαλο φαβορι, ηταν χρονια στην Γ αλλα και στη Β. Διαθετει νεους παιχτες με ορεξη και ταλεντο. Ισως της στοιχισε ο τραυματισμος του Playmaker της απο το πρωτο παιχνιδι με τον Διονυσο, αλλα σιγουρα αποτελει δυνατη ομαδα για τις υπολοιπες. Τελος, κραταω μια πισινη και για το Φοιβο χωρις να ξερω πολλα για το ροστερ της ομαδας φετος. Για τον Ωροπο παρολο που ειναι πολυ δυνατη στην εδρα τους, δυστυχως στα εκτος παιχνιδια παρουσιαζουν πολλες απουσιες λογω της αποστασης.
tommie1983
QUOTE (Air_Jordan84 @ Oct 25 2015, 11:07 ) *
Να πω και γω με τη σειρα μου τι πιστευω για τον ομιλο αυτον, επειδη εχω παρακολουθησει αρκετα παιχνιδια. Φαβορι για ανοδο για μενα ειναι ο Διας, εχοντας μια αρκετα καλη ομαδα που επιθετικα εχει αποδειξει οτι μπορει να απειλησει για τα δεδομενα της Δ', η Λυκοβρυση, εχοντας πολυ δυνατα κορμια και εμπειρους σε ηλικια παιχτες μπορει να χτυπησει πολλα παιχνιδια, επικεντρωνοντας το παιχνιδι της κατα κυριο λογο στη ρακετα. Στη συνεχεια η Πολιτεια ειναι μεγαλο φαβορι, ηταν χρονια στην Γ αλλα και στη Β. Διαθετει νεους παιχτες με ορεξη και ταλεντο. Ισως της στοιχισε ο τραυματισμος του Playmaker της απο το πρωτο παιχνιδι με τον Διονυσο, αλλα σιγουρα αποτελει δυνατη ομαδα για τις υπολοιπες. Τελος, κραταω μια πισινη και για το Φοιβο χωρις να ξερω πολλα για το ροστερ της ομαδας φετος. Για τον Ωροπο παρολο που ειναι πολυ δυνατη στην εδρα τους, δυστυχως στα εκτος παιχνιδια παρουσιαζουν πολλες απουσιες λογω της αποστασης.

Ξέρεις μήπως τι μεταγραφές έχει κάνει η Λυκόβρυση?Δεν μας είχε συνηθίσει σε τέτοια ξεκινήματα τα προηγούμενα χρόνια...
tommie1983
Στην ΕΣΚΑ γράφει ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ- ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ= 22-81!!!!

Να υποθέσω ότι κάποιο λάθος έχει γίνει?
gspara
QUOTE (tommie1983 @ Oct 26 2015, 11:03 ) *
Στην ΕΣΚΑ γράφει ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ- ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ= 22-81!!!!

Να υποθέσω ότι κάποιο λάθος έχει γίνει?

Διορθωθηκε.....ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ 51-53.
tommie1983
QUOTE (gspara @ Oct 26 2015, 15:20 ) *
Διορθωθηκε.....ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ 51-53.

Έτσι εντάξει...Το προηγούμενο σκορ θα το κόλλησαν από κάποιο παιδικό.
EAST END
QUOTE(tommie1983 @ Oct 25 2015, 15:01 ) *
Ξέρεις μήπως τι μεταγραφές έχει κάνει η Λυκόβρυση?Δεν μας είχε συνηθίσει σε τέτοια ξεκινήματα τα προηγούμενα χρόνια...


Να γράψω λοιπόν και εγώ μιας και βρέθηκα στην κερκίδα στο κλειστό της Πεύκης να δώ το ντέρμπυ λόγω βαθμολογίας.
Η Πολιτεία ξεκίνησε πιο καλά και συγκεντρωμένα το παιχνίδι με πολύ καλά ποσοστά αφού τα παιδαριώδη λάθη της άμυνας της Λυκόβρυσης τους έδινε το δικαίωμα αυτό.Η Λυκόβρυση είναι πιο δυνατή ομάδα σε κορμιά και άμυνα και αυτό φάνηκε ,παρόλο τον τραυματισμό του ενός ψηλού της γρήγορα (πρίν) το α 10λεπτο, και μπόρεσε και έκλεισε σχετικά κοντά το σκόρ.
Η Πολιτεία είχε αρκετή κίνηση στα διάστημα αυτό και έβρισκε λύσεις είτε από συνεργασίες 2-2 στο πλάι είτε από λάθη και αιφνιδιασμούς.Όποτε χρειάστηκε είχε και κάποια μακρινα σουτ και φαινόταν ότι θα είχε προβάδισμα για την νίκη.
Στο β 10λεπτο η Λυκόβρυση έγινε πιο δυνατή στην άμυνα της και εκμεταλλεύτηκε τα άστοχα πλέον σουτ του αντιπάλου της και με πόντους από μέσα έκλεισε το ημίχρονο στους -5.
Από το 3 10λεπτο φάνηκε οτι πλέον αλλάζουν τα δεδομένα με ακόμα πιο κλειστή άμυνα -ριμπάουντ από Λυκόβρυσης και γρήγορα ισοφάρισε και πέρασε μπροστά.Εδώ να πώ οτι κατά την άποψη μου η Λυκόβρυση εκμεταλλεύτηκε το κενό στην ρακέτα της Πολιτείας και αν έπαιρνε και τα φάουλ που γίνονταν στον ψηλό της θα είχε ανοίξει ακόμα πιο πολύ την διαφορά.
όσο περνούσε η ώρα φαινόταν η αδυναμία της Πολιτείας να δείξει κάτι διαφορετικό και έτσι η εμπειρία κάποιον παικτών της Λυκόβρυσης έδωσε την νίκη.
Κατά την διάρκεια 3 τραυματισμοί παικτών της Λυκόβρυσης έτυχαν της φροντίδας της ιατρικής εθελοντικής ομάδας που έχουν φροντίσει να έχουν οι διοικούντες της ομάδας σε όλα τα εντός έδρας παιχνίδια τους.
Κάτι πολύ σημαντικό αφού στο επίπεδο αυτό δεν υπάρχει δυστυχώς γιατρός στο γήπεδο και μακάρι να ΜΗΝ χρειαστεί ποτέ για κάτι ΣΟΒΑΡΟ.
Και οι δύο ομάδες έδειξαν οτι θα έχουν καλή πορεία αλλά το πού θα φτάσουν θα το δείξει η διάρκεια και μόνο.
Γεμάτη ομάδα η Λυκόβρυση μου έκανε εντύπωση η οργάνωση της γενικά αφου στον πάγκο έχουν από ιατρό μέχρι και στατιστικά.Ομάδα που δείχνει οτι έχει αφήσει πίσω το παρελθόν και βαδίζει με σωστά βήματα από την νέα όπως μου είπαν διοίκηση.Εντύπωση μου έκανε ένας μικρός έφηβος που μπήκε να παίξει και έδωσε λύσεις και επίσης τα νούμερα 14,7,10 που είχαν ρόλους.

Δύσκολο το πέρασμα από την ομάδα της Αγ.Τριάδας......
must_win
Οι μονες ομαδες για τις οποιες εχω εικονα ειναι Λυκοβρυση και Πολιτεια απο το μεταξύ τους ματσ. Χωρις να εχω δει τους υπολοιπους, προκειται για δυο καλες ομαδες δεδομενης της κατηγοριας.

Λυκοβρυση αρκετα εμπειρη ομαδα με εναν τρομερο ψηλο που αν δεν το σταματησεις το πληρωνεις ακριβα. Οσοι καταφερουν να τον σταματησουν παντως δεν θα αντιμετωπισουν άλλα ιδιαιτερα προβληματα παροτι σαν ομαδα εβγαλε ομορφες συνεργασιες σε καποια σημεια. Η Πολιτεια εχει ενα ροστερ με νεους και ορεξατους παικτες. Ενας-δυο περιφερειακοι που ξεχωρισαν και απο πισω τους οι υπολοιποι σε ενα γενικα ομοιογενες και ετοιμοπολεμο συνολο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.