Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Α2 Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4
Anes
Αλλά αντ' αλλά , της Παρασκευης το γάλα. Αλλά λόγια να αγαπιόμαστε. Για ακόμη μια φορά αναλυτικοτατες και ακριβεστατες απαντήσεις στα καίρια και κρίσιμα ερωτήματα.
gate14
QUOTE(Anes @ Jul 1 2010, 18:22 ) *
Αλλά αντ' αλλά , της Παρασκευης το γάλα. Αλλά λόγια να αγαπιόμαστε. Για ακόμη μια φορά αναλυτικοτατες και ακριβεστατες απαντήσεις στα καίρια και κρίσιμα ερωτήματα.


smiley.gif
Eye Of The Courts
Κάποιο νεότερο από ΕΘΝΙΚΟ;;..Σιγή Ιχθύος, από διοίκηση και φιλάθλους...Κάτι ακούγεται..αλλά τίποτα νεότερο...
Υ.Γ : Να σταματήσουν οι κόντρες μέσα από το φόρουμ..'Εξω από εδώ... smiley.gif
gate14
QUOTE(Eye Of The Courts @ Jul 2 2010, 02:26 ) *
Κάποιο νεότερο από ΕΘΝΙΚΟ;;..Σιγή Ιχθύος, από διοίκηση και φιλάθλους...Κάτι ακούγεται..αλλά τίποτα νεότερο...
Υ.Γ : Να σταματήσουν οι κόντρες μέσα από το φόρουμ..'Εξω από εδώ... smiley.gif


Υπομονη τα νεα ειναι ΠΟΛΥ καλα και θα ανακοινωθουν ΣΥΝΤΟΜΑ icon_drunk.gif
Point_Guard
bball.gif Ανυπομονεί ο κόσμος..φίλε gate14.... smiley.gif bball.gif
pinezakos14
ΩΧ! ΩΧ! ΕΣΚΑΣΕ ΑΠΡΟΟΠΤΟ....! ΧΟΝΤΡΟΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤΜΠΟΛΙΣΤΑΣ! ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΕΓΓΟΣ !ΑΚΑΤΕΡΓΑΣΤΗ ΚΟΡΗ! ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟΣ! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ... ΨΕΥΤΟΓΙΑΤΡΟΣ!!! ΡΕ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΑΚΙ! ΤΟ ΠΑ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ... ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΤΟ...
Anes
Πάντως ακόμα απορούν οι πάντες και οι γνωστες της κατάστασης, πως γίνεται να ξεκινάει σχεδιασμός νέας περιόδου χωρίς πρώτα να έχουν μηδενιστεί οι ήδη υπάρχουσες ΜΕΓΑΛΕΣ εκρεμμοτητες της διοίκησης προς τρίτους;; Τελικα η ατιμωρησία δε μένει μόνο στους πολιτικούς....
gate14
Αισθανεσαι μονος?Αισθανεσαι μονη ?
Προθυμα γαλανολευκα αγορια ειναι ετοιμα να ικανοποιησουν και την πλεον τρελλη σου φαντασιωση

Ηθελες να γινει δικηγορος?Δεν στο επετρεψαν οι συνθηκες?

Θες να διατηρησεις την ανωνυμια σου και να χαρακτηρισεις οποιον θελεις οπως θελεις ?

Θα ηθελες να εισαι ο μεγας τιμωρος?Ο Ρομπεν των Εσκανιτων ?

Για ολα τα παραπανω υπαρχει λυση

BASKETFORUM.GR/ΑΝΔΡΙΚΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ/ΕΣΚΑΝΑ /ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ....ΜΠΕΣ ΤΩΡΑ και FEEL FREE
Gate 14
Ρε φιλαράκι Anes,πήγαινε να γράψεις πουθενά αλλού...αν έχεις να πεις κάτι πες το ΕΠΩΝΥΜΑ,μην κρύβεσαι πίσω από το pc-ακι σου.ΆντΕ γιατί ξέφυγες..
ΕΘΝΙΚΑΡΑ πάμε για μεγάλα πράγματα,ΤΡΕΛΑΑΑ..
Anes
Όπως βλέπεις φιλτατε ούτε χαρακτήρισα κανέναν στο προηγούμενο post ούτε κατηγόρησα κάποιον. Μάλλον όμως υπάρχει και επιλεκτική όραση εκτός από επιλεκτική μνήμη. Άλλωστε χωριό που φαίνεται κολαουζο δε θέλει. Τουλάχιστον από το να αναρτωνται αστεία posts θα ήταν καλύτερα αν υπήρχαν στη θέση τους ουσιώδεις απαντήσεις. Μιας και από όσο θυμάμαι δεν έχω κατηγορηθεί από κάποιον μέχρι τώρα ότι αναφέρομαι σε ψευδή γεγονοτα και ουτοπική κατάσταση, καλό θα ήταν να απαντούσε κάποιος που να έχει τουλάχιστον μια στοιχιωδη ορθολογική σκέψη. ΥΓ. Προκλητικε φίλε μου, σε ανάλογες καταστάσεις που ενδεχομένως (σαφώς και το απευχομαι) και να συμβούν σε κοντινά σου πρόσωπα, μακάρι να διατηρησεις την εώς τώρα συμπεριφορά σου και το χιούμορ σου βέβαια, αφού φαίνεται ότι μιλάς πολυ και γελας εύκολα και εκ του ασφαλούς εις βάρος εξαπατημενων παιδιών. Συγχαρητήρια αδερφε. Τελικα εσυ πρεπει να είσαι και πολύ μάγκας.
gate14
QUOTE(Anes @ Jul 2 2010, 14:33 ) *
Όπως βλέπεις φιλτατε ούτε χαρακτήρισα κανέναν στο προηγούμενο post ούτε κατηγόρησα κάποιον. Μάλλον όμως υπάρχει και επιλεκτική όραση εκτός από επιλεκτική μνήμη. Άλλωστε χωριό που φαίνεται κολαουζο δε θέλει. Τουλάχιστον από το να αναρτωνται αστεία posts θα ήταν καλύτερα αν υπήρχαν στη θέση τους ουσιώδεις απαντήσεις. Μιας και από όσο θυμάμαι δεν έχω κατηγορηθεί από κάποιον μέχρι τώρα ότι αναφέρομαι σε ψευδή γεγονοτα και ουτοπική κατάσταση, καλό θα ήταν να απαντούσε κάποιος που να έχει τουλάχιστον μια στοιχιωδη ορθολογική σκέψη. ΥΓ. Προκλητικε φίλε μου, σε ανάλογες καταστάσεις που ενδεχομένως (σαφώς και το απευχομαι) και να συμβούν σε κοντινά σου πρόσωπα, μακάρι να διατηρησεις την εώς τώρα συμπεριφορά σου και το χιούμορ σου βέβαια, αφού φαίνεται ότι μιλάς πολυ και γελας εύκολα και εκ του ασφαλούς εις βάρος εξαπατημενων παιδιών. Συγχαρητήρια αδερφε. Τελικα εσυ πρεπει να είσαι και πολύ μάγκας.


ΨΕΥΔΕΣΑΙ !!!!!!
Εχεις χαρακτηρισει λαμογια , τυχοδιωκτες εχει πει οτι καποιοι ψαχνουν τον καραφλα και θα του χαλασουν την μοστρα
ΟΚ ?
ΚΑΝΕΝΑ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ , ΚΑΝΕΙΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΝ ΕΞΑΠΑΤΗΘΗΚΕ
Σου εγραψα καποια πραγματα και εσυ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ να μιλας για εξαπατημενους
Επιμενεις και κουραζεις χωρις να λες για ποιον καιγεσαι.Βαζεις στο στομμα σου τους παντες την στιγμη που οι παντες συζητησαν με τον Εθνικο .Φερεσαι λες και οι 2 εφοροι του Εθνικου ειναι μαθημενοι στην εξαπατηση λες και οι 2 εφοροι αρεσκονται στο να εξαπατουν ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ , λες και οι 2 εφοροι του Εθνικου παιζουν με την τσεπη αθλητων λες και οι 2 εφοροι του Εθνικου δεν εχουν αισθηματα αλλα ειναι ΖΩΑ λες και οι δυο εφοροι του ΕΘνικου ειναι απατεωνες.
Δεν δεχτηκες αυτο που σου ειπα για τις δυο χορηγιες !!!!!!!
Αναρωτηθηκες ποτε σου , αν αυτοι οι ανθρωποι εκαναν διακοπες ?Αναρωτηθηκες ποτε αν αυτοι οι ανθρωποι παραταν την δουλεια τους για την μεγαλη τους αγαπη τον Εθνικο?
Αναρωτηθηκες ποτε σου αν ΕΣΥ θα εκανες τιςε θυσιες που κανουν αυτοι ?

ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΤΙΠΟΤΕ !!!!!!!
ΤΟ ΠΩΣ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ , ΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΙΟΙΚΟΥΝ , ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΥΣΤΕΡΗΜΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ
ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ , ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΤΖΙΦΡΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ
ΟΚ ?
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Anes
ΆΡΑ, για να ανακεφαλαιωσουμε και να το κλείσουμε: 1ον) Οι αθλητές του Εθνικου, έχουν εξοφληθεί όπως είχε ΠΡΟΣΥΜΦΩΝΗΘΕΙ. Και μάλιστα αυτό εγινε με τη λήξη και της μεταβατικής περιόδου (δε λέω του πρωταθλήματος γιατί αυτό δε γίνεται ποτέ και πουθενά το γεγονός ότι θα πάρουν(;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;) τα χρήματα τους 5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15 μήνες μετά την αρχική τους συμφωνία, δεν αποτελεί εξαπάτηση ούτε ψέμα και κυρίως ένδειξη παντελους έλλειψης σεβασμού προς τους οφειλομενους και τις μηνιαίες ανάγκες τους). ΆΡΑ ,αυτό είναι το πρώτο ψέμα μου. 2ον) Σε κανένα ταξίδι της επαρχίας , οι παίκτες δεν έβαλαν λεφτά από την τσέπη τους, ούτε και πήγαν με δικά τους αυτοκίνητα ,ΧΩΡΙΣ να πάρουν πίσω τις βενζίνες. Αλλά ξεχασα, αυτό ήταν μέσα στην αρχική συμφωνία, εεεε;;;;;; ΑΥΤΌ είναι το δεύτερο ψέμα μου. 3) Ο κύριος καραφλας ( τουλάχιστον) ουδέποτε κρυφτηκε και ουδέποτε ξεκαθάρισε ότι δεν θα συμμετέχει πλέον στο τμήμα καλαθοσφαίρισης ενώ πριν ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΑΝΟΙΚΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΕΤΩΠΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ. Πολλά ψέμματα λέω ο μπαγασας. Επειδή λοιπόν είναι αλήθεια ότι επαναλαμβανομαστε, με το σχετικό θέμα θα ξαναασχοληθω μόνο εάν προκληθω και μου το ζητήσει κάποιος, και ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΠΟΠΛΗΡΩΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ. Και θα δούμε τότε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ποσος καιρός μεσολάβησε και ποια ήταν η χρονική διάφορα από την αρχική συμφωνία του ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ 2009!!! Σας ευχαριστώ. Ο ψεύτης.
Gate 14
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ GATE 14 RULES...
nikoskoukos
χαιρετε!! ειμαι πρων παικτης του εθνικου και θελω να πω ετσι επειδη βλεπω οτι γινεται θεμα οτι ο καραφλας που αναφερεστε και ο συμπαθεστατος φιλος του με τα γυαλια που αν δε κανω λαθος ειναι εφορος μας ταζανε ολο το χρονο με δακρυβρεχτα σχολια οτι εμεις ειμαστε εθνικος και εχουμε μπεσα κτλπ οτι θα παρουμε τα λεφτα μας μεχρι τελευταιο ευρω αλλα τελικα μαλλον ξεχασαν την πειραιωτικη μπεσα τους και οτι ειναι εθνικοι και τελικα αυτους που φυγαμε και δε μειναμε στην ομαδα δε μας δωσανε τους τρεις τελευταιους μισθους...παρολες τις προσπαθιες και τα τηλεφωνα για να τους υπενθυμισω τη προαναφερομενη μπεσα μας λεγανε οτι δεν εχουν λεφτα κτλπ και ταυτοχρονα καναν μεταγραφες!! χωρις πολλα πολλα τους τα χαρισαμε τα λεφτα για να αλλαξουν τη καρνταρομπα τους και αντι για παντελονια να αγορασουν φουστες και φυσικα να αλλαξουν και ομαδα και απο εθνικος να γινουνε Α.Ο.Μυκονου γιατι ετσι τους αρμοζει!!! γεια σας!!!
Σταχυοφόρος
Anes θα ήθελα να σου δώσω μια συμβουλή ή παρ'το σαν φιλική παρατήρηση.

Είμαι οπαδός του μπάσκετ, ούτε δικαστής είμαι, ούτε οι αντεγκλήσεις μ'αρέσουν. Μπάινω εδώ μέσα να μάθω, να προσφέρω, να, να, να. Δε θέλω το παίξω κριτής, αλλά. Είσαι μέσα στο φόρουμ 4 μέρες ενώ ο gate14 είναι 2,5 χρόνια. Έχεις γράψει 10 ανώνυμα ποστ και ο gate14 300τόσα επώνυμα. Είτε έχεις είτε δεν έχεις δίκιο, από τη στιγμή που μιλάς ανώνυμα, δεν έχουν ειδικό βάρος τα λεγόμενα σου. Ειλικρινά σου μιλάω, χαίρομαι όταν ασκείται κριτική σε κάποια διοίκηση, αλλά η λάσπη δε μου αρέσει. Κουράζεις πολύ κόσμο (το ξαναλέω και δίκιο να έχεις) και το ακόμα χειρότερο, κάνεις το σωματείο που "υποστηρίζεις" να φαίνεται μικρό και αναξιόπιστο.

Φιλικότατα Σταχυοφόρος (aka Παντελίδης Ιωάννης)
gate14
QUOTE(nikoskoukos @ Jul 2 2010, 16:28 ) *
χαιρετε!! ειμαι πρων παικτης του εθνικου και θελω να πω ετσι επειδη βλεπω οτι γινεται θεμα οτι ο καραφλας που αναφερεστε και ο συμπαθεστατος φιλος του με τα γυαλια που αν δε κανω λαθος ειναι εφορος μας ταζανε ολο το χρονο με δακρυβρεχτα σχολια οτι εμεις ειμαστε εθνικος και εχουμε μπεσα κτλπ οτι θα παρουμε τα λεφτα μας μεχρι τελευταιο ευρω αλλα τελικα μαλλον ξεχασαν την πειραιωτικη μπεσα τους και οτι ειναι εθνικοι και τελικα αυτους που φυγαμε και δε μειναμε στην ομαδα δε μας δωσανε τους τρεις τελευταιους μισθους...παρολες τις προσπαθιες και τα τηλεφωνα για να τους υπενθυμισω τη προαναφερομενη μπεσα μας λεγανε οτι δεν εχουν λεφτα κτλπ και ταυτοχρονα καναν μεταγραφες!! χωρις πολλα πολλα τους τα χαρισαμε τα λεφτα για να αλλαξουν τη καρνταρομπα τους και αντι για παντελονια να αγορασουν φουστες και φυσικα να αλλαξουν και ομαδα και απο εθνικος να γινουνε Α.Ο.Μυκονου γιατι ετσι τους αρμοζει!!! γεια σας!!!



Δημοσιεύθηκε στις: Jun 3 2010, 01:41


rookie (3~20)


Ομάδα: Players
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 17-March 10
Αριθμός Μέλους: 9,431



ειμαι παικτης μπασκετ Β εθνικης και πραγματικα το σημερινο ηταν οτι πιο εμετικο εχω δει ποτε μου...απορω γιατι συνεχιζουμε οι φιλαθλοι του ολυμπιακου και μπαινουμε στη σοδομαζοχιστικη διαδικασια να παρακολουθουμε αυτους τους αγωνες...

Το παραπανω κειμενο γραφτηκε απο σενα αγαπητε μου φιλε στις 3 Ιουνιου του 2010
Επαιζε ο Εθνικος Β ΕΘΝΙΚΗ πριν μερικους μηνες και δεν το ξεραμε ?
Και ο συμπαθεστατος φιλος με τα γυαλια ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ναι ηταν ο εφορος σου
Και αν παλι δεν κανει λαθος , αν ησουν παικτης του Εθνικου νομιζω πως θα γνωριζες και πως λεγεται
nikoskoukos
οταν καποιος σου λεει οτι ειναι πρωην παικτης εσυ καταλαβαινεις οτι ειναι ντε και καλα της χρονιας που τελειωσε...μεγαλος γατος εισαι...και φυσικα και ξερω πως τον λενε απλα δε θελω να βριζω μεσημεριατικα και να φαω και κανα ban...
gate14
Παικτης που επαιζε Β Εθνικη την χρονια που περασε και να επαιξε στον Εθνικο τα τελευταια 6 χρονια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
Καλο καλοκαιρι
nikoskoukos
ok φιλε μου...ετσι δε μαζευεις τα ασυμαζευτα δυστυχως για σενα γι αυτο ψαξου λιγο καλυτερα...καλα μπανια...
gate14
QUOTE(nikoskoukos @ Jul 2 2010, 16:51 ) *
ok φιλε μου...ετσι δε μαζευεις τα ασυμαζευτα δυστυχως για σενα γι αυτο ψαξου λιγο καλυτερα...καλα μπανια...



Το εχω ψαξει μην ανησυχεις και ο ΣΤΑΧΥΟΦΟΡΟΣ που γνωριζει απο Β Εθνικη μπορει να το επιβεβαιωσει ....οποιος εφυγε απο τον Εθνικο Α ΕΣΚΑΝΑ το πολυ ......
Παμε στον επομενο εθελοντη που θελει να ασχοληθει με το λαμογιο και τον καραφλα τωρα........
Gate 14
Ρε παλικαράκια..πηγαίντε κάντε κανά μπανάκι που μάθατε όλοι και λέτε τις παρόλες σας.Ο ΕΘΝΙΚΟΣ είναι μεγάλος και δεν μπορεί να τον σπηλώσει κανένας..Είμαι σίγουρος ότι βρίσκεστε σε ανοιχτή ομιλία κουκος-anes..Ρεε δεν μασάει ο ΕΘΝΙΚΟΣ...καταλάβετέ το.Έγινε μια στραβή μ'ένα χορηγό και δημιουργήθηκε πρόβλημα και φταίει η διοίκηση αμέσως..
Μάλλον δεν ξέρετε το τί συμβαίνει σ'άλλες ομάδες...Ο ΕΘΝΙΚΟΣ μια ζωή ήταν φερέγγυος και σε μια στραβή βγήκαν κοράκια;;..Όση λάσπη και να ρίξετε δεν καταφέρνετε τίποτα..ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΦΕΤΟΣ...
ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΜΑΣ...
Anes
QUOTE(Gate 14 @ Jul 2 2010, 17:07 ) *
Ρε παλικαράκια..πηγαίντε κάντε κανά μπανάκι που μάθατε όλοι και λέτε τις παρόλες σας.Ο ΕΘΝΙΚΟΣ είναι μεγάλος και δεν μπορεί να τον σπηλώσει κανένας..Είμαι σίγουρος ότι βρίσκεστε σε ανοιχτή ομιλία κουκος-anes..Ρεε δεν μασάει ο ΕΘΝΙΚΟΣ...καταλάβετέ το.Έγινε μια στραβή μ'ένα χορηγό και δημιουργήθηκε πρόβλημα και φταίει η διοίκηση αμέσως..
Μάλλον δεν ξέρετε το τί συμβαίνει σ'άλλες ομάδες...Ο ΕΘΝΙΚΟΣ μια ζωή ήταν φερέγγυος και σε μια στραβή βγήκαν κοράκια;;..Όση λάσπη και να ρίξετε δεν καταφέρνετε τίποτα..ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΦΕΤΟΣ...
ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΜΑΣ...

Άλλος ένας πολύ μάγκας και ακριβοδικαιος. Όχι φίλε μου δε φταιει κανείς από τον Εθνικο. Φταίνε μόνο οι παίκτες που ζητούν τα δεδουλευμένα τους. Όσο για τα μπανακια που λες εγώ φιλτατε θα πάω αλλά γενικα πρέπει πρώτα κάποιος να έχει χρήματα για να κάνει κάτι τέτοιο. Προφανώς ΕΣΥ και οι ομοιοι σου ,εχετε και ξέρεις που τα βρήκατε. Οι παίκτες δεν ξέρω που θα τα βρουν αφού κάποιοι άλλοι θα κάνουν καλές διακοπές με αυτά. ΥΓ. Πραγματικά τον φίλο δεν τον ξέρω( το πιστεύετε δεν το πιστεύετε , δε με πολυνοιαζει όπως επίσης και τον air1 που τοποθετήθηκε κάποια στιγμή) και αυτό δίνει ακόμα μεγαλύτερο βάρος σε όσα λέω τόσες μέρες. Καιρός ηταν να ακουστεί και η αλήθεια.
Gate 14
QUOTE(Anes @ Jul 2 2010, 17:40 ) *
Άλλος ένας πολύ μάγκας και ακριβοδικαιος. Όχι φίλε μου δε φταιει κανείς από τον Εθνικο. Φταίνε μόνο οι παίκτες που ζητούν τα δεδουλευμένα τους. Όσο για τα μπανακια που λες εγώ φιλτατε θα πάω αλλά γενικα πρέπει πρώτα κάποιος να έχει χρήματα για να κάνει κάτι τέτοιο. Προφανώς ΕΣΥ και οι ομοιοι σου ,εχετε και ξέρεις που τα βρήκατε. Οι παίκτες δεν ξέρω που θα τα βρουν αφού κάποιοι άλλοι θα κάνουν καλές διακοπές με αυτά. ΥΓ. Πραγματικά τον φίλο δεν τον ξέρω( το πιστεύετε δεν το πιστεύετε , δε με πολυνοιαζει όπως επίσης και τον air1 που τοποθετήθηκε κάποια στιγμή) και αυτό δίνει ακόμα μεγαλύτερο βάρος σε όσα λέω τόσες μέρες. Καιρός ηταν να ακουστεί και η αλήθεια.

Ξέρεις ποιος είμαι και απευθύνεσαι στο πρόσωπό μου;..Λοιπόν επειδή ξέρω εγώ,πρόσεξε λίγο γιατί πολλά λες..
Αν θες να βρεις το δίκιο σου στα γραφεία στο ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ..κανείς δεν απαγόρευσε σε κανέναν να μιλήσει.
Εγώ σου είπα κάτι που γνωρίζω σε θέματα χορηγηγιών..τις γενικότητες προς όλους δεν θα τις ξαναπείς..
κατάλαβες;.
Υ.Γ Ας λήξουν το θέμα οι moderators του forum..Δεν οδηγεί πουθενά..Οι ανακρίβειες ΤΕΛΟΣ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ..
Anes
Κανείς δεν παίζει με τον Εθνικο. Έχεις δίκιο. Μόνο ο Εθνικος έχει δικαίωμα να παίζει με συμφωνίες και αθλητές. Σωστός.
leonkalf
Χθες έγραψα το παρακάτω, το υπενθυμίζω...


"Παιδιά, όταν θα γράφετε εδώ στο basketforum θα σέβεστε κάθε έναν συμφορουμίτη και κάθε έναν άνθρωπο στον οποίο αναφέρεστε!! Λόγια του στυλ "Ακούγεται ότι κάποιοι τον ψάχνουν. Κρίμα γιατί βγαίνει και στο γυαλί και μπορεί να του χαλάσει η μόστρα!!! " δεν έχουν θέση ούτε σαν αστείο..
Ειδικά όταν λέγονται για κάποιον που έχει ονοματεπώνυμο από κάποιον που δεν έχει.

Λοιπόν, αν θέλετε να συνεχίσετε να μιλάτε για την ομάδα σας, κάντε το στα πλαίσια του σωστού διαλόγου..
"


Βλέπω όμως ότι δεν εισακούστηκα. Λοιπόν, παίδες για να ξεκαθαρίζουμε κάποια πράγματα.. Εδώ δεν είναι χώρος που εκφράζεστε όπως γουστάρετε. Όταν γράφουμε κάτι εδώ, το κάνουμε σοβαρά και έχωντας απόλυτη συναίσθηση.
Όταν δε κάνουμε μια "καταγγελία', οποιαδήποτε μορφής βάζουμε από κάτω και το ονοματάκι μας.
Για τις χαζοαπειλές που γράφτηκαν του στυλ "έλα από εδώ να τα πούμε" κλπ ας μην αναφερθώ... ΔΕΝ ανήκουν αυτά σε χώρο μπασκετικό που θέλουμε να μιλάμε για αυτό που αγαπάμε!!! Αν θέλετε να το παίξετε κάποιοι μάγκες, αλλού, όχι εδώ.

Όσο για το θέμα που έχει κινήσει όλη αυτή την κουβέντα τελευταία, το οικονομικό δηλαδή, είναι κάτι γνωστό νομίζω (και από τον Εθνικό το έχουν παραδεχτεί και κάνουν τις προσπάθειές τους να το λύσουν) που το ξέρουν σχεδόν όλοι όσοι ασχολούνται. Φυσικά και το σωστό είναι όλες οι συμφωνίες να τηρηθούν!! Αναμφίβολα, και γω μαζί σας παιδιά. Αλλά δε μου αρέσει (και σαν Λεωνίδας και σαν moderator του forum) όλο αυτό το σκηνικό από χθες.

Θέλω να ελπίζω ότι ο Εθνικός θα κάνει πράξη το χρέος του, όπως το ελπίζω και για όλες τις ομάδες που χρωστάνε (δείτε σήμερα τη λίστα που έβγαλε ο ΠΣΑΚ για τις οφειλές των ομάδων σε Α1, Α2 και Β' Εθνική.. Σε πιάνει απελπισία..)

Καλή συνέχεια με περισσότερα μπασκετικά posts και posts που προτείνουν λύσεις και σκέψεις για καλυτέρευση του αθλήματος bball.gif
gate14
Να 'σαι καλα Λεωνιδα
pinezakos14
QUOTE(Anes @ Jul 2 2010, 17:40 ) *
Άλλος ένας πολύ μάγκας και ακριβοδικαιος. Όχι φίλε μου δε φταιει κανείς από τον Εθνικο. Φταίνε μόνο οι παίκτες που ζητούν τα δεδουλευμένα τους. Όσο για τα μπανακια που λες εγώ φιλτατε θα πάω αλλά γενικα πρέπει πρώτα κάποιος να έχει χρήματα για να κάνει κάτι τέτοιο. Προφανώς ΕΣΥ και οι ομοιοι σου ,εχετε και ξέρεις που τα βρήκατε. Οι παίκτες δεν ξέρω που θα τα βρουν αφού κάποιοι άλλοι θα κάνουν καλές διακοπές με αυτά. ΥΓ. Πραγματικά τον φίλο δεν τον ξέρω( το πιστεύετε δεν το πιστεύετε , δε με πολυνοιαζει όπως επίσης και τον air1 που τοποθετήθηκε κάποια στιγμή) και αυτό δίνει ακόμα μεγαλύτερο βάρος σε όσα λέω τόσες μέρες. Καιρός ηταν να ακουστεί και η αλήθεια.


ΟΙ ΔΟΙΗΚΟΥΝΤΕΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΕΤΑΞΑΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5-6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΠΕΡΟΓΚΑ ΠΟΣΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ( ΟΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ) ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ Η ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΡΑΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΒΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΓΙ ΑΥΤΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ. ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΟΡΟΪΔΑ.
Gate 14
ENΔΕΙΚΤΙΚΑ:

Α1 ΑΝΔΡΩΝ:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΚΑΒΑΛΑ- ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - 4.5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΑΡΗΣ - 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΑΕΚ - 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΤΡΙΚΑΛΑ - 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΠΑΟΚ - 7 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΜΑΡΟΥΣΙ - 7 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - 7 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ:
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΑΜΥΝΤΑΣ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΚΑΟΔ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - 1 ΜΗΝΑ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ & 1 ΜΙΣΘΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ
ΟΦΗ - 1 ΜΙΣΘΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ
ΕΡΜΗΣ/ΠΕΡΑΜΑ -2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ & 1 ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΤΙΜΟ
ΝΗΑΡ ΗΣΤ - 1.5 ΜΙΣΘΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - 3.5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - 4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΞΑΝΘΗ - 4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΔΑΦΝΗ - 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ - 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ - 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΑΙΓΑΛΕΩ - 7 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

Β' ΕΘΝΙΚΗ:
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ- ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΛΑΥΡΙΟ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΑΜΙΑ ΟΦΕΙΛΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ/ΑΡΧΕΛΑΟΣ - 1 ΜΗΝΑ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1 ΜΗΝΑ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ - 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ - 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΑΝΑΓΓΕΝΗΣΗ/ΦΛΟΓΑ - 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - 3.5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΔΟΥΚΑΣ- 4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΜΕΝΤ - 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ - 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ - 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ

ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΡΕΕ...ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕΓΑΛΟΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΥΣ-ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΕΧΕΙ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ...ΜΠΕΣΑ ΠΕΙΡΑΙΩΤΙΚΗ..ΤΟ ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ...
ΥΓ: Mην ξαναδώ ανάλογο ποστ σας........ shot.gif shot.gif
Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΦΕΤΟΣ....Gate 14

QUOTE(pinezakos14 @ Jul 2 2010, 22:00 ) *
ΟΙ ΔΟΙΗΚΟΥΝΤΕΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΕΤΑΞΑΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5-6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΠΕΡΟΓΚΑ ΠΟΣΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ( ΟΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ) ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ Η ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΡΑΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΒΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΓΙ ΑΥΤΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ. ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΟΡΟΪΔΑ.

EΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ = ΜΠΕΣΑ ΠΕΙΡΑΩΤΙΚΗ

GATE 14
Gate 14
Φίλοι του Εθνικού Πειραιά, μετά το πέρας όλων των αγωνιστικών υποχρεώσεων όλων των τμημάτων και τις επιτυχίες που με χαρά όλοι μας ζήσαμε, το ΔΣ προσκαλεί όλους τους φίλους του Εθνικού,να συζητήσουμε ΚΑΙ να συναποφασίσουμε την μελλοντική πορεία της αγαπημένης μας ομάδας, με στόχο ένα νέο και βιώσιμο μοντέλο διοίκησης..ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ
Gate 14
Οι Χορηγίες και Δωρεές προς τον Όμιλο μας δίνουν τη δυνατότητα να βελτιώνουμε διαρκώς το αθλητικό επίπεδο των υπηρεσιών που προσφέρουμε. Τα αθλητικά τμήματα, η γραμματειακή υποστηριξη, η μηχανοργάνωση, η έκδοση του λευκώματος και περιοδικού, η συντήρηση της Λέσχης, η λειτουργία της ιστοσελίδας και η διοργάνωση εκδηλώσεων υψηλού επιπέδου, απαιτούν κονδύλια που δεν καλύπτονται από την συνδρομή που πληρώνει ένας σχετικά μικρός αριθμός μελών.
'Οσοι πιστοί...
Οι χορηγοί διακρίνονται σε :

Κύριους Χορηγούς (χορηγίες € 50.000 και άνω)
Χορηγούς υποστήριξης (€ 10.000 έως 50.000)
Χορηγούς επικοινωνίας


www.ethnikos.org

YΓ: (Και η προηγούμενη ανακοίνωσή μου, είχε προωθητικό χαρακτήρα-προβολής..από το site μας..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!)
Gate 14
EΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ


Δυναμικά φέτος, να ξαναπάμε τον ΕΘΝΙΚΟ εκεί που του Αξίζει...
gate14
O ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ανακοινώνει τα εξής :

α/ Ανανέωσε την συνεργασία του με τους παρακάτω αθλητές :

Φούκο Πέτρο
Παπαδημητρίου Παναγιώτη
Μπίκουλη Αντώνη
Μακρή Νίκο
Ζώτο Παναγιώτη
Κονόμι Ντέιβιντ

β/ Επιστρέφουν από δανεισμό οι :
Καψοκόλης Παναγιώτης ( από Προφήτη Ηλία)
Σαραντάκος Θέμης (από Ικόνιο)

γ/ Απέκτησε τους :

Μοσχοβίτη Πέτρο από Κρόνο Γέρακα
Ανδρεαδάκη Χρήστο από ΠΕΡΑ
Καρυπίδη Αλέξανδρο από Ίκαρο Νέας Σμύρνης (την χρονιά που πέρασε αγωνίσθηκε δανεικός στον Πορφύρα)
Στασινόπουλο Λευτέρη από Νίκη Αμαρουσίου
Μπαλτσαβιά Παναγιώτη από Πορφύρα

δ/ Έφυγαν οι :

Συρόγλου Νίκος
Διαμαντόπουλος Γιώργος
Αρώνης Γιώργος
Φωτής Μπάμπης
Σίνος Γιώργος
Χερκελεντζής Χρήστος

Επίσης ,
Ο αθλητής Ξιούρας Βασίλης επέστρεψε στον ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ και ο Γιώργος Παρίσος εγκατέλειψε την ενεργό δράση.

Προπονητής της ομάδας αναλαμβάνει ο κύριος Κώστας Κλιγκόπουλος
Υπεύθυνος ακαδημιών αναλαμβάνει ο κύριος Άγγελος Γεωργάκης
PINEZAS
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ!!!!
ΤΟ ΖΗΤΑΩ ΕΥΓΕΝΙΚΑ!!!!!!
ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΩΣΤΟΥΣ ΑΛΛΑ.......
ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΥΠΟΤΙΜΙΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ!!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΩ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ!!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ!!!

ΑΠ΄ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ TOPICS ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ!!!
ΔΕΝ ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΩ ΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ!!!!
ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ!!!
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΠΙΟ ΚΟΣΜΙΑ!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!
Eye Of The Courts
QUOTE(gate14 @ Jul 11 2010, 22:09 ) *
O ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ανακοινώνει τα εξής :

α/ Ανανέωσε την συνεργασία του με τους παρακάτω αθλητές :

Φούκο Πέτρο
Παπαδημητρίου Παναγιώτη
Μπίκουλη Αντώνη
Μακρή Νίκο
Ζώτο Παναγιώτη
Κονόμι Ντέιβιντ

β/ Επιστρέφουν από δανεισμό οι :
Καψοκόλης Παναγιώτης ( από Προφήτη Ηλία)
Σαραντάκος Θέμης (από Ικόνιο)

γ/ Απέκτησε τους :

Μοσχοβίτη Πέτρο από Κρόνο Γέρακα
Ανδρεαδάκη Χρήστο από ΠΕΡΑ
Καρυπίδη Αλέξανδρο από Ίκαρο Νέας Σμύρνης (την χρονιά που πέρασε αγωνίσθηκε δανεικός στον Πορφύρα)
Στασινόπουλο Λευτέρη από Νίκη Αμαρουσίου
Μπαλτσαβιά Παναγιώτη από Πορφύρα

δ/ Έφυγαν οι :

Συρόγλου Νίκος
Διαμαντόπουλος Γιώργος
Αρώνης Γιώργος
Φωτής Μπάμπης
Σίνος Γιώργος
Χερκελεντζής Χρήστος

Επίσης ,
Ο αθλητής Ξιούρας Βασίλης επέστρεψε στον ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ και ο Γιώργος Παρίσος εγκατέλειψε την ενεργό δράση.

Προπονητής της ομάδας αναλαμβάνει ο κύριος Κώστας Κλιγκόπουλος
Υπεύθυνος ακαδημιών αναλαμβάνει ο κύριος Άγγελος Γεωργάκης

Πολύ καλή προσθήκη πραγματοποιήσε ο ΕΘΝΙΚΟΣ με τον Πέτρο Μοσχοβίτη, όπου υπήρχε ενδιαφέρον από ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑ και Π.ΦΑΛΗΡΟ...Καθώς και του Μπαλτσαβιά Παναγιώτη ...
Gate 14
ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΚΙΣΟΥΜΕ ΡΕΕΕ...ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΙΜΗΣΟΥΝ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟΚΤΗΜΑΤΑ....
Gate 14
Εθνικός Πειραιώς: Μεταγραφές, Eπιστροφές, Aνανεώσεις!!..

Οι ''κυανόλευκοι" έχουν εντάξει στο δυναμικό τους πέντε αθλητές!

Σε πέντε συνολικά μεταγραφικές κινήσεις έχουν προβεί οι άνθρωποι του Εθνικού Πειραιώς, εν όψει του επόμενου Πρωταθλήματος, προκειμένου να ενισχύσουν το έμψυχου δυναμικό των ‘κυανόλευκων’! Οι παράγοντες του τμήματος μπάσκετ έχουν προχωρήσει στην απόκτηση Πέτρου Μοσχοβίτη από τον Κρόνο Γέρακα, του Χρήστου Ανδρεαδάκη από την Πέρα Κλουμπ, του Αλέξανδρου Καρυπίδη από τον Ίκαρο Νέας Σμύρνης, ο οποίος αγωνίστηκε την τελευταία σεζόν στον Πορφύρα με τη μορφή δανεισμού, τον Λευτέρη Στασινόπουλο από τη Νίκη Αμαρουσίου και τον Παναγιώτη Μπαλτσιαβιά από τον Πορφύρα!

Επίσης, σύμφωνα με τους ανθρώπους της ομάδας, ο νεαρός ταλαντούχος γκαρντ, Πέτρος Μοσχοβίτης (21ετών-1,92μ.), αλλά και ο Λευτέρης Στασινόπουλος αποτελούν σπουδαίες προσθήκες για τον Εθνικό Ο.Φ.Π.Φ...
Επιπλέον, την συνεργασία τους με τους ανθρώπους της ομάδας έχουν ανανεώσει οι αθλητές, Πέτρος Φούκος, Παναγιώτης Παπαδημητρίου, Αντώνης Μπίκουλης, Νίκος Μακρής, Παναγιώτης Ζώτος και Ντέιβιντ Κονόμι! Ακόμα, στο δυναμικό του Εθνικού Πειραιώς έχουν επιστρέψει ο Παναγιώτης Κοψοκόλης από τον Προφήτη Ηλία και ο Θέμας Σαραντάκος από το Ικόνιο, ενώ έχουν αποχωρήσει ο Νίκος Συρόγλου, ο Γιώργος Διαμαντόπουλος, ο Γιώργος Αρωνης, ο Μπάμπης Φώτης, ο Γιώργος Σίνος και ο Χρήστος Χερκελεντζής.
Προπονητής της ομάδας αναλαμβάνει ο Κώστας Κλιγκόπουλος, ενώ υπεύθυνος ακαδημιών αναλαμβάνει ο Άγγελος Γεωργάκης.
Ακόμα , ο αθλητής Ξιούρας Βασίλης επέστρεψε στον ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ και ο Γιώργος Παρίσος έχει εγκαταλείψει την ενεργό δράση.


ΠΗΓΗ:www.Athlisi.com
gate14
Ημουν διακοπες επεστρεψα και ενημερωνω πως παικτες του Εθνικου ειναι επισης οι ...
Μαριος Βαθρακοκοιλης απο τον Αμυντα και Παναγιωτης Τσατσανης απο την Αναγεννηση Πετραλωνων
Gate 14
EΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. 1923 - Εthnikos Piraeus since 1923


Tώρα και δική μας FaceBook Page...: Visit My Website


ΟΜΑΔΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ..ΜΟΝΟ ΕΘΝΙΚΟΣ -GATE 14-
Gate 14
18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ: ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ...


@ OfficiaL FaceBook PaGe @

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001281922624
gate14
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Ο ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. ξεκινά τμήματα ακαδημιών μπάσκετ στο Κλειστό Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας ηλικίας 8-15 ετών.
Οι προπονήσεις ξεκινούν τον Σεπτέμβρη από έμπειρους προπονητές και παράγοντες. Τα τμήματα που θα δημιουργηθούν θα έχουν αγωνιστικό χαρακτήρα, δίνοντας στα παιδία την ευκαιρία να αθληθούν και να συμμετέχουν ενεργά στην εξέλιξη της αγαπημένης τους ομάδας.
Οι εγγραφές ξεκίνησαν. Μηνιαία συνδρομή 20€.
Πληροφορίες: κα Ζώτου Μαρία 6947 936 105, Γραφεία Εθνικού Ο.Φ.Π.Φ. 210 4170 637
Gate 14
Συνεχίζεται εντατικά η προετοιμασία της ΟΜΑΔΑΣ μας...Με στίβο-τρέξιμο-ενδυνάμωση, τις πρωινές ώρες στις αθλητικές εγκαταστάσεις ΦΛΟΙΣΒΟΥ-ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟY..Ενώ προπονήσεις πραγματοποιούνται στο κλειστό Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ στο ΠΕΡΑΜΑ.


ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ
gate14
Σε φιλικο που εγινε σημερα στην Καλλιθεα ....
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. - ΕΘΝΙΚΟΣ Π. 57 -68
Gate 14
QUOTE(gate14 @ Sep 3 2010, 00:24 ) *
Σε φιλικο που εγινε σημερα στην Καλλιθεα ....
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. - ΕΘΝΙΚΟΣ Π. 57 -68

Με καλή παρουσία απ' όλα τα παιδιά...

Σήμερα: ΦΙΛΙΚΟ: ΑΝΑΓ. ΠΕΤΡΑΛΩΝ. - ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ ΣΤΙΣ 20:15

OΛΟΙ ΕΚΕΙ!!...


ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ GATE 14
gate14
46-62 , νικη του Εθνικου στα Πετραλωνα
gate14
AONA - ΕΘΝΙΚΟΣ 52-69 σε φιλικο που τελειωσε πριν λιγο .
Ο Εθνικος αγωνισθηκε χωρις τους Μακρη - Μπαλτσαβια εδειξε ομως οτι μπορει να υπολογιζει σε ολα τα παιδια
gate14
H oμαδας συνεχισε τις πολυ καλες τις εμφανισεις ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (ακομα και αν αγωνιστηκε χωρις τους Μακρη , Μπαλτσαβια , Τσατσανη και τον Ανδρεαδακη που αγωνιστηκε για ενα ημιχρονο λογω τραυματισμου)
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ 63-75 και συνεχιζουμε
lefkadian
Kαλη επιτυχια και γρηγορη επανοδο στην Γ΄εθνικη. Πιο ωριμοι (οπαδοι - διοικηση), αλλα και πιο δυνατοι. Και να θυμαστε: Μπασκετ παιζουν οι παιχτες και την ομαδα την οδηγει ο προπονητης. Στηριξη στον εκαστοτε προπονητη, υπομονη και οι στοχοι αργα ή γρηγορα θα επιτευχθουν. Καλο χειμωνα...
Gate 14
Συνεχίστηκαν οι καλές εμφανίσεις από την ομάδα μας , όπου επικράτησε χθες στη Δραπετσώνα επί της τοπικής ομάδας...
Τελικό Σκορ: ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ 63 - 75
Πολύ καλή παρουσία απ'όλα τα παιδιά!!...
Στα (-) του αγώνα..πολλές άστοχες βολές για την ομάδα μας...


ΕΘΝΙΚΟΣ O.Φ.Π.Φ. GATE 14
gate14
Σε φιλικο που εγινε χτες
Κυριαρχοι - Εθνικος 29-67

Σε φιλικο που εγινε σημερα
Κουκουβαουνες -Εθνικος 21-51
Gate 14
Φιλική Ήττα στο χθεσινό παιχνίδι στη Δραπετσώνα επί της τοπικής ομάδας.Η Ομάδας μας δεν παρουσίασε καλό αγωνιστικό πρόσωπο,παρότι στην αρχή του αγώνα είχε πάρει μεγάλη διαφορά...Πολλές άστοχες βολές και εκνευρισμός. Αρκετές ήταν βέβαια και οι απουσίες..Ο Μπαλτσαβιάς μετά το τραυματισμό του δεν έχει επιστρέψει ακόμα ενεργά,ο Ανδρεαδάκης δεν έχει βρει ακόμα τα πατήματα του,από τον τραυματισμό, ο Μοσχοβίτης ταλαιπωρείται από ίωση, καθώς κι αυτός ψάχνει να βρει τα πατήματα του.
ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ: ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ 67-59
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.