Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Eurobasket 2011 off topic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες > Older Tournaments > Eurobasket 2011
Pages: 1, 2, 3
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Sep 1 2011, 16:53 ) *
προσωπικα εχω λογαριασμο στη betfair . Απροβληματιστα ολα τα streams , ενταξει δεν εχει καμια τεραστια αναλυση, αλλα το βλεπεις ανετα το παιχνιδι smile.gif


Eβλεπα το Μουντομπασκετ απο κει. Καλη εικονα, δεν κολλουσε, αγγλικος σχολιασμος, οποτε τουλαχιστον καταλαβαινες τα παντα, αλλα δε μεγαλωνε το παραθυρο κι ημουν αναγκασμενος να βλεπω καθισμενος μπροστα στον υπολογιστη.
Μονο που δεν εχω λεφτα στο λογαριασμο της betfair πια. Θα μπορουσα να βαλω. Το κακο ειναι οτι εγω δεν παιζω πλεον(πλην λιγων περιπτωσεων) και περσι εβλεπα χαρη στα λεφτα που ειχε βαλει ενας φιλος μου για να παιζει εκεινος.
Παντως κι εγω δεν εχω αντιρρηση για τη betfair, αρκει να μην ενοχλει το παραθυρο που δε μεγαλωνει.
qspock
QUOTE(pierce21 @ Sep 1 2011, 16:53 ) *
προσωπικα εχω λογαριασμο στη betfair . Απροβληματιστα ολα τα streams , ενταξει δεν εχει καμια τεραστια αναλυση, αλλα το βλεπεις ανετα το παιχνιδι smile.gif

ok thanks, ποσα θελει για να δουμε ολο το euro?
δε μεγαλωνει ε, κακο αυτο...
Pierce
τίποτα , μόνο την ελάχιστη κατάθεση (15 με κάρτα, 10 με paypal νομίζω ), μετά βλέπεις ότι θες για... πάντα . (έχει και τα δικαιώματα απο την acb αν θυμάμαι καλά )
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Sep 1 2011, 17:19 ) *
τίποτα , μόνο την ελάχιστη κατάθεση (15 με κάρτα, 10 με paypal νομίζω ), μετά βλέπεις ότι θες για... πάντα . (έχει και τα δικαιώματα απο την acb αν θυμάμαι καλά )


Kαι 0,23 προμηθεια καταθεσης ανα 15 ευρω. tongue.gif
Pierce
ε τι, κλεφτες θα γινουν οι bookηδες; icon_drunk.gif Να μην βγαλουν μια προμηθεια; tongue.gif
baskethood
QUOTE (pierce21 @ Sep 1 2011, 18:03 ) *
ε τι, κλεφτες θα γινουν οι bookηδες; icon_drunk.gif Να μην βγαλουν μια προμηθεια; tongue.gif

Οι bookηδες βγαζουν απ την γκανιοτα,δε χρειαζεται προμηθεια.Τωρα,στην betfair υπαρχει προμηθεια γιατι οι πραγματικοι
bookηδες ειναι οι παικτες. wink.gif
SG3ptshooter


από το 24
boumtze-boumtze
Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο τοπικ,αλλα θελώ να εκφρασω την απογοητευση μου,οταν βλεπω εθνικες ομαδες,με μαυρους Αμερικανους στην συνθεση τους....
Για τον ξενο προπονητη,το καταπινω αλλα ξενοι παιχτες?
Ο Κελατι Πολωνος,ο Μακαλεμπ Σκοπιανος,τι'ν αυτα ρε?
Ειδικα οι Σκοπιανοι ειναι εθνικοφρωνες μονο οπου τους παιρνει....
lakersdynasty
QUOTE(boumtze-boumtze @ Sep 2 2011, 19:56 ) *
Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο τοπικ,αλλα θελώ να εκφρασω την απογοητευση μου,οταν βλεπω εθνικες ομαδες,με μαυρους Αμερικανους στην συνθεση τους....
Για τον ξενο προπονητη,το καταπινω αλλα ξενοι παιχτες?
Ο Κελατι Πολωνος,ο Μακαλεμπ Σκοπιανος,τι'ν αυτα ρε?
Ειδικα οι Σκοπιανοι ειναι εθνικοφρωνες μονο οπου τους παιρνει....


Εγω πιστευω οτι απλα εκνευριστικες επειδη εσυ (boumtze-boumtze) δεν ειχες καποια προταση απο Ευρωπαϊκη Εθνικη ομαδα για να συμμετασχεις στο Eurobasket smiley.gif

Δικαιο εχεις αλλα καλως ή κακως συνηθισαμε πια. Δεν εχει να κανει απλα με διευκολυνση χωρων. Διευκολυνονται και οι παικτες που εχουν περισοτερες επιλογες για να κλεισουν καπου διευκολυνονται και οι συλλογοι.

Οποτε ειναι ενα φαινομενο που μονο χειροτερο μπορει να γινει. rolleyes.gif
rchos
εγω θα ηθελα να ρωτησω αν τελικα sacarame και sg3ptshooter ειναι το ιδιο προσωπο και μας δουλευουν...
SG3ptshooter
QUOTE(rchos @ Sep 2 2011, 20:33 ) *
εγω θα ηθελα να ρωτησω αν τελικα sacarame και sg3ptshooter ειναι το ιδιο προσωπο και μας δουλευουν...


I'm crazy, ban me. smiley.gif

έχω και το μανού7 μην ξεχνάμε για όταν είμαι Ολυμπιακός κάτι βράδια Τρίτης, σίγουρα ο Φλας είναι μια περσόνα μου που ενεργοποιείται τις στιγμές που θέλω να αποκτήσω μοντερικό κύρος ενώ ποτέ δεν αναρωτηθήκατε πως γίνεται να υπάρχει άνθρωπος που ακούει τα (your words, not mine) απαράδεκτα τραγούδια που ποστάρουμε στη χάση και στη φέξη με το Phil Laak..

What was your first clue? Ότι παίζω και πόκερ ονλάιν;
rchos
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 3 2011, 13:54 ) *

I'm crazy, ban me. smiley.gif

έχω και το μανού7 μην ξεχνάμε για όταν είμαι Ολυμπιακός κάτι βράδια Τρίτης, σίγουρα ο Φλας είναι μια περσόνα μου που ενεργοποιείται τις στιγμές που θέλω να αποκτήσω μοντερικό κύρος ενώ ποτέ δεν αναρωτηθήκατε πως γίνεται να υπάρχει άνθρωπος που ακούει τα (your words, not mine) απαράδεκτα τραγούδια που ποστάρουμε στη χάση και στη φέξη με το Phil Laak..

What was your first clue? Ότι παίζω και πόκερ ονλάιν;



πιναμε παλι πρωινιατικο ε? tongue.gif
SG3ptshooter
QUOTE(rchos @ Sep 3 2011, 14:23 ) *
πιναμε παλι πρωινιατικο ε? tongue.gif

χτες βράδυ μόνο μία κάιζερ. για προχτές βράδυ που ακολούθησε το επόμενο ξύπνημα μου και το εν λόγω ποστ κανείς δεν είναι σίγουρος..
ενιγουέι ποστάρω για το:
QUOTE(Air Kef @ Sep 4 2011, 16:12 ) *
Αγωνιστικό μακελειό το Σκόπια - Φινλανδία

τι κάλυψη έχει το ι μπι στην αφιλόξενη μπασκετικά Αγγλεταίρα μεσιέ Κεφ;
Air Kef
Μονο το ΝΒΑ ειναι μπάσκετ εδώ.

links ρεεε χαχαχα
morrison
Υπαρχουν αγωνες καταταξης για τις ομαδες που δεν θα περασουν την πρωτη φαση?
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 4 2011, 23:59 ) *
Υπαρχουν αγωνες καταταξης για τις ομαδες που δεν θα περασουν την πρωτη φαση?


Οχι, οι ομαδες που αποκλειονται γυριζουν σπιτια τους. Εδω δεν παιζουν αγωνες καταταξης αυτες που θα αποκλειστουν στο δευτερο γυρο για τις θεσεις 9-12.
SG3ptshooter
QUOTE(rchos @ Sep 4 2011, 22:33 ) *
πανιγυρτζηδες

magic.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 5 2011, 00:02 ) *
Οχι, οι ομαδες που αποκλειονται γυριζουν σπιτια τους. Εδω δεν παιζουν αγωνες καταταξης αυτες που θα αποκλειστουν στο δευτερο γυρο για τις θεσεις 9-12.


Τhanks αν και με ξενερωσες γιατι θα βλεπαμε ματσαρες. smiley.gif

υγ: γραψε κανα wweιστικο να ξεσκουριασουμε ρε...
Τα ματς της Μανια ας πουμε...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 5 2011, 00:08 ) *
Τhanks αν και με ξενερωσες γιατι θα βλεπαμε ματσαρες. smiley.gif

υγ: γραψε κανα wweιστικο να ξεσκουριασουμε ρε...
Τα ματς της Μανια ας πουμε...



Αυριο θα δουμε το πρωτο.
Joachim Noah vs Nenad "the chair" Krstic.(ειναι σαν τον Jake "the snake" Roberts).
Μαζι με τον Krstic θα βγει στο ρινγκ και η Vickie Guerrero. smiley.gif
Στο τραπεζι των σχολιαστων Michael Cole, Booker T(με τους fav five του) και Dimitris Chatzigeorgiou!

Την Τριτη που θα εχει κενο το Ευρωμπασκετ ισως καταφερω(με την ευκαιρια και του RAW) να γραψω τιποτα. Aν και για να ειμαι ειλικρινης, φετος δεν εχω καταφερει να δω τοσο μακρια. Ειμαστε σε μεταβατικο σταδιο και κανεις δεν ξερει τι μας ξημερωνει οχι σε 7 μηνες, που ειναι η Mania, αλλα σε 2,5 στο Survivor Series.

Παντως τωρα που το λες, ενα ματς Βελγιο-Πορτογαλια θα ηταν οτι πρεπει για να ξεκινας τη μερα σου. Και συνεχεια με Λετονια-Βουλγαρια και Ισραηλ-Μαυροβουνιο...
benchwarmer
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 5 2011, 00:06 ) *
magic.gif


Ασ' τα αυτα εσυ και σχολιασε λιετουβα cool.gif cool.gif
rchos
QUOTE(benchwarmer @ Sep 5 2011, 06:46 ) *
Ασ' τα αυτα εσυ και σχολιασε λιετουβα cool.gif cool.gif


αστον
μετα απο τετοια ηττα πουνα βρει κουραγιο tongue.gif
sacarame
Μην νομίζετε ότι έχουμε κρυφτεί οι Λιετουβο-φαν...Βλέπω την χαρά ορισμένων για το χτεσινό παιχνίδι...Θα τοποθετηθώ μόλις επιστρέψω από την δουλειά... shot.gif
mephisto22
http://www.youtube.com/user/DejanBodyAgain#p/u
Ολοκληροι οι αγωνες του Ευρωμπασκετ εδω
Areianara_S3
Μπραβο σ'αυτον που φτιαχνει αυτο το τοπικ http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...showtopic=12971 πολυ καλη δουλειά
pete7
http://www.gazzetta.gr/article/item/221503...oume-eurobasket
Η Δευτερη φαση θα ειναι ζωντανα ολα τα ματς
sacarame
Παιδιά επειδή λογικά δεν θα προλάβω να έχω τους νέους ομίλους και τα προγράμματα έτοιμα σήμερα, θα μπουν τα νέα τόπικς αύριο...
T.W.Is.M.
QUOTE(pete7 @ Sep 5 2011, 21:53 ) *
http://www.gazzetta.gr/article/item/221503...oume-eurobasket
Η Δευτερη φαση θα ειναι ζωντανα ολα τα ματς


Γιατι ολα τα ματς πλεον γινονται στο ιδιο γηπεδο, οποτε δεν εχουν παραπανω εξοδα. wink.gif
aegeansheed
2-3 σχόλια:

Μπράβο στην Τουρκική ομάδα για την μεγάλη νίκη. Πρέπει να έπαιξε καλή άμυνα σήμερα, για να κέρδισε την Ισπανία. Ομάδα με προσωπικό στυλ παιχνιδιού, θα ήταν κρίμα για τη συνέχεια του Τουρνουά να μείνει έξω από μια ήττα από την Πολωνία. Μεγάλη μαγκιά και καλό για το Πρωτάθλημα η παρουσία της στη 2η φάση.

Ωραίο το στιγμιότυπο με κάποιον Γάλλο παίκτη να παρηγορεί τον Savanovic, που είχε μείνει αποσβωλομένος από τη συναισθηματική διαχείριση της προσωπικής του αποτυχίας στο τελευταίο σουτ.

Συγχαρητήρια στην Ελληνική ομάδα: η σημερινή νίκη ήταν η σημαντικότερη έως τώρα, αφού σηματοδοτεί την πρώτη επιτυχία αυτού του νέου συνόλου. Είναι σημαντικό να χαρούν οι παίκτες και το τιμ τη νίκη σήμερα, ως αποτέλεσμα της προσπάθειας και της χημείας που έχουν καταφέρει ως τώρα. Πιστεύω στη συνέχεια θα παίξουν πιο ελεύθερα, ήδη είδαμε να λύνεται ο Βασιλειάδης και ο Ζήσης να είναι επιτέλους κινητικός. Λίγο καλύτερα σκρηναρίσματα από τους ψηλούς περιμένω να δω ως φυσική πρόοδο αυτής της ομάδας και να μη φοβόμαστε να τρέξουμε και να πηγαίνουμε στην επαφή (ειδικά το τελευταίο, νομίζω ότι μας έδωσε πολλές ελέυθερες βολές σήμερα και την ευκαιρία για easy score).

Καλημέρα!
joi
QUOTE(arianara_g3 @ Sep 5 2011, 18:25 ) *
Μπραβο σ'αυτον που φτιαχνει αυτο το τοπικ http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...showtopic=12971 πολυ καλη δουλειά


Να πω και εγώ ένα μπράβο. Αν και δεν εκφράζετε πολύς κόσμος για να ευχαριστήσει, παιδιά να ξέρετε ότι η προσπάθεια σας εκτιμάται βαθύτατα.
baskethood
Ειναι πολυ ευχαριστο που θα παρακολουθησουμε ολα τα παιχνιδια τηλεοπτικα,απο εδω και περα.Ειδικα ο ενας ομιλος εχει
τεραστιο ενδιαφερον.
zorba
Μια απορία: Γιατί ο Κέσελ όταν παίζει για τη Σερβία είναι παικταράς; 19.gif
KingCrimson
QUOTE(zorba @ Sep 7 2011, 00:01 ) *
Μια απορία: Γιατί ο Κέσελ όταν παίζει για τη Σερβία είναι παικταράς; 19.gif


ναι και εχει 16/26 στα 3π, νομιζω δευτερος σε ευστοχια σε ολο το τουρνουα!!! εχω την εντυπωση οτι 16 3π δε πρεπει να βαλε με Ολυμπιακο ουτε ολη τη χρονια!
zorba
QUOTE(KingCrimson @ Sep 7 2011, 12:15 ) *
ναι και εχει 16/26 στα 3π, νομιζω δευτερος σε ευστοχια σε ολο το τουρνουα!!! εχω την εντυπωση οτι 16 3π δε πρεπει να βαλε με Ολυμπιακο ουτε ολη τη χρονια!


Η πλάκα είναι ότι έχει και τον ίδιο προπονητή...
Air Kef
Η πλάκα είναι που εχουμε μπλέξει τα μπούτια μας και το φαινόμενο Κεσελ εχει συζητηθεί πλέον σε 4 διαφορετικά τόπικ! 71.gif
Myria
Το δορυφορικο πιατο στο αφτι του Ντουντα υπηρχε παντα ή το πηρε τωρα με τις προσφορες που εβγαλε η NOVA?
21.gif
xristos_metal
QUOTE(Myria @ Sep 7 2011, 23:21 ) *
Το δορυφορικο πιατο στο αφτι του Ντουντα υπηρχε παντα ή το πηρε τωρα με τις προσφορες που εβγαλε η NOVA?
21.gif

Φιλε Myria τι εννοεις?
Myria
QUOTE(xristos_metal @ Sep 7 2011, 23:24 ) *
Φιλε Myria τι εννοεις?

Χρηστο για κοιτα..ερχομαι?? smiley.gif
pmam
Ο Μαρκ δεν έχει τα αντιπαθητικά μούτρα του αδερφού του!
Nuntius
QUOTE (pmam @ Sep 14 2011, 18:30 ) *
Ο Μαρκ δεν έχει τα αντιπαθητικά μούτρα του αδερφού του!


Είναι λίγο σαν χνουδωτό αρκουδάκι εδώ που τα λέμε.
benchwarmer
Ο Τσεκοφσκι ειναι ο Σκοπιανος ξαδερφος του Τσεκου?
pantaloni
QUOTE (benchwarmer @ Sep 14 2011, 21:27 ) *
Ο Τσεκοφσκι ειναι ο Σκοπιανος ξαδερφος του Τσεκου?

Tου πετσαρσκι smiley.gif
sacarame
Παιδιά ετοιμάζω τα νέα τόπικ για τα αυριανά ματς..Μην αρχίσετε να σφάζεστε ακόμα... tongue.gif


Όσο για τον λόγο για τον οποίο δεν άνοιξε τόπικ για το Λιθουανία-Σλοβενία, είναι προφανές ότι για όλους μας η πορεία της Λιθουανίας σε αυτό το Ευρωμπάσκετ τελείωσε χτες... smiley.gif
T.W.Is.M.
Φανταζομαι ομως οτι θα ανοιξει κανονικα τοπικ για τον αυριανο μεσημεριανο πολεμο, ετσι?
Και το Σαββατο ενα πανηγυρικο φιλικο για την 5η θεση μεταξυ Ελλαδας και Λιθουανιας... rolleyes.gif
kseplenhs
Ο μπουρούσης άυριο θα σκάσει με μπλουζάκι "free Big Mac" αν σέβεται την ιστορία του
T.W.Is.M.
Συνεντευξη του Γιαννακη.
2 σχολια μονο:
1)Να αλλη μια ενδειξη γιατι δεν μπορουμε να παιξουμε καλο μπασκετ ως Ελλαδα. Πανω απ ολα η τακτικη και η νικη με καθε κοστος. Αντι να κρατησουμε μια ισορροπια(καλυτεροι τακτικα οι Ευρωπαιοι, αλλα πολυ πιο προικισμενοι και ταλαντουχοι οι Αμερικανοι ή κατι τετοιο) θα βγαλουμε καλυτερο το Διαμαντιδη απο το Λεμπρον Τζειμς ετσι οπως παμε.
2)Που ηταν η υπομονη??? smiley.gif
benchwarmer
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 17 2011, 15:45 ) *
Συνεντευξη του Γιαννακη.
2 σχολια μονο:
1)Να αλλη μια ενδειξη γιατι δεν μπορουμε να παιξουμε καλο μπασκετ ως Ελλαδα. Πανω απ ολα η τακτικη και η νικη με καθε κοστος. Αντι να κρατησουμε μια ισορροπια(καλυτεροι τακτικα οι Ευρωπαιοι, αλλα πολυ πιο προικισμενοι και ταλαντουχοι οι Αμερικανοι ή κατι τετοιο) θα βγαλουμε καλυτερο το Διαμαντιδη απο το Λεμπρον Τζειμς ετσι οπως παμε.
2)Που ηταν η υπομονη??? smiley.gif


Εγω παντως δεν βλεπω να αναφερεται επι λεξη μεσα στη συνεντευξη αυτο που γραφεται στον τιτλο...

Η πληρης συνεντευξη εδω http://www.sport-fm.gr/article/501725

vastravoud
Κλασική περίπτωση ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗΣ δημοσιογραφίας. Ντροπή......
Anubis
Που μπορω να δω στατιστικα για τους αγώνες?
Razorblade Fish
QUOTE(Anubis @ Sep 17 2011, 18:41 ) *
Που μπορω να δω στατιστικα για τους αγώνες?

http://www.eurobasket2011.com/en/default.asp
j-kidd13
QUOTE(Anubis @ Sep 17 2011, 18:41 ) *
Που μπορω να δω στατιστικα για τους αγώνες?

http://www.eurobasket2011.com/en/

tournament και μετα stats
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.