Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - Β' ΕΣΚΑ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4
loufer
QUOTE(Peritri @ Jul 2 2008, 23:34 ) *
Λοιπόοοοοοοοον, τα Βριλήσσια πήραν τον Α Σ, τον Δ Γ, τον Η Ε, τον Β Τ και παλεύουν για τον Κ Μ.

Όχι, για να μην λένε ότι δεν γράφω για την ομάδα μου. Οκ, Α Σ;

icon_drunk.gif

ΥΓ: loufer & pepe, ανοίχτε τα χαρτιά σας όπως έκανα κει εγώ για την ομάδα μου tongue.gif


Ο ΚΑΟ πήρε τους:
Απ.Σαπ.
Β.Παπ.
Β.Σ.
Βικ.Μπ.
Κ.Α.
Α.Σιδ.
Χ.Τσ...???

και περιμένει εναγωνίως μήπως ο Μάρκος Κολώκας δεν βρει ομάδα στην Α1 ( 69.gif 69.gif 69.gif ), και καταφέρει και τον κλείσει και αυτόν. Όλα τα παιδιά πιστεύουμε ότι μπορεί και να μας βοηθήσει στην προσπάθειά μας, εξάλλου δείχνει αξιομνημόνευτο ζήλο στις προπονήσεις, και έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης...
assistant
Γεια χαρα.Μηπως ξερει κανεις που θα παιζει του χρονου ο Τολιος της Ιριδας,γιατι μπορει η ομαδα του να υποβιβαστηκε αλλα αυτο το παλικαρι νομιζω αξιζει κατι καλυτερο απο γ εσκα.
basket-fun
QUOTE(assistant @ Jul 3 2008, 12:59 ) *
Γεια χαρα.Μηπως ξερει κανεις που θα παιζει του χρονου ο Τολιος της Ιριδας,γιατι μπορει η ομαδα του να υποβιβαστηκε αλλα αυτο το παλικαρι νομιζω αξιζει κατι καλυτερο απο γ εσκα.


Από ότι γνωρίζω η μεγάλη αυτή παιχτούρα θα παίξει την νέα περίοδο με την φάνελα του Άρη Πετρούπολης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλά καλάθια GEORGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wos_sport3.gif


smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
stefan
QUOTE(assistant @ Jul 3 2008, 12:59 ) *
Γεια χαρα.Μηπως ξερει κανεις που θα παιζει του χρονου ο Τολιος της Ιριδας,γιατι μπορει η ομαδα του να υποβιβαστηκε αλλα αυτο το παλικαρι νομιζω αξιζει κατι καλυτερο απο γ εσκα.


Καλησπερα.Καινουριος και εγω.
Απο οτι παρακολουθω assistant γραφεις για τις Κουκουβαουνες.Εκτος απο Χανιωτη εχετε κανει αλλη μεταγραφη?
taper
QUOTE(loufer @ Jul 3 2008, 10:49 ) *
Ο ΚΑΟ πήρε τους:
Απ.Σαπ.
Β.Παπ.
Β.Σ.
Βικ.Μπ.
Κ.Α.
Α.Σιδ.
Χ.Τσ...???

και περιμένει εναγωνίως μήπως ο Μάρκος Κολώκας δεν βρει ομάδα στην Α1 ( 69.gif 69.gif 69.gif ), και καταφέρει και τον κλείσει και αυτόν. Όλα τα παιδιά πιστεύουμε ότι μπορεί και να μας βοηθήσει στην προσπάθειά μας, εξάλλου δείχνει αξιομνημόνευτο ζήλο στις προπονήσεις, και έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης...


και κράτησαν και το μεγάλο αστέρι της κατηγορίας ΣΧ smiley.gif
assistant
QUOTE(stefan @ Jul 3 2008, 16:29 ) *
Καλησπερα.Καινουριος και εγω.
Απο οτι παρακολουθω assistant γραφεις για τις Κουκουβαουνες.Εκτος απο Χανιωτη εχετε κανει αλλη μεταγραφη?

Γεια χαρα φιλε μου.Η ομαδα εκτος του Χανιωτη πηρε και 3 ακομα παιδια(οχι γνωστα ονοματα αλλα νεα παιδια με ταλεντο και ορεξη για μπασκετ) ενω κρατησε και ολους τους παλιους.
stefan
QUOTE(assistant @ Jul 3 2008, 19:41 ) *
Γεια χαρα φιλε μου.Η ομαδα εκτος του Χανιωτη πηρε και 3 ακομα παιδια(οχι γνωστα ονοματα αλλα νεα παιδια με ταλεντο και ορεξη για μπασκετ) ενω κρατησε και ολους τους παλιους.


Tου χρονου θα παιζετε στο ιδιο γηπεδο?Γιατι καποιος φιλος μου απο Μεταμορφωση μου ειπε οτι εχετε φτιαξει καινουριο.
assistant
QUOTE(stefan @ Jul 4 2008, 03:21 ) *
Tου χρονου θα παιζετε στο ιδιο γηπεδο?Γιατι καποιος φιλος μου απο Μεταμορφωση μου ειπε οτι εχετε φτιαξει καινουριο.

Ετοιμο ειναι το καινουριο γηπεδο αλλα εμεις θα παιζουμε στο παλιο
stefan
QUOTE(assistant @ Jul 4 2008, 10:48 ) *
Ετοιμο ειναι το καινουριο γηπεδο αλλα εμεις θα παιζουμε στο παλιο


Eυχαριστω για τις πληροφοριες.Ελπιζω να σας δω σε καποιο παιχνιδι φετος.
Συγνωμη για το off topic.
vk12
την θεση του Τυφωνα ποια ομαδα την πηρε?
loufer
Άκρα του τάφου σιωπή επικρατεί στο topic της Β' Έσκα...

Πληροφορίες για κανένα roster έχουμε??? Ή κρατάτε κρυφά τα χαρτιά σας???

Για να ξεθαρεύουμε λιγάκι.
kkary
QUOTE(loufer @ Jul 15 2008, 12:04 ) *
Άκρα του τάφου σιωπή επικρατεί στο topic της Β' Έσκα...

Πληροφορίες για κανένα roster έχουμε??? Ή κρατάτε κρυφά τα χαρτιά σας???

Για να ξεθαρεύουμε λιγάκι.


Ο Παναγιωτης Πλαγιανακος της Αγ.Παρασκευης,απο χθες,
ειναι με υποσχετικη, παιχτης του Κρονου Γερακα. 41.gif
Giwrgos_foa
ρε παιδια εκλεισαν τα ροστερ??απ οτι εμαθα τελειωσαν και οι αποδεσμευσεις??ρωταω γιατι ακομα δεν εχω κλεισει και ειμαι στο ψαξιμο...
Augmon
Από Παλατιανή κανένα νέο για ρόστερ ή μεταγραφές ξέρουμε???????? bball.gif bball.gif bball.gif
dominik
καλησπερα!
ο κρονος φαινεται να ισχυροποιειται σημαντικα με την αποκτηση πλαγιαννακου απο αγια παρασκευη και του παρχαριδη απο την παλληνη!
ALEKOS
Mεγαλη μεταγραφη για Παλατιανη-ο Γιαννης Ζακακης υπεγραψε και πανε φουλ για ανοδο
gkaps77
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΦΑΒΟΡΙ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΓΙΑ Α'ΕΣΚΑ?
Peritri
Βριλήσσια 2008/09:

In: Κίτσιος Ι. (δανεικός από Αγία Παρασκευή), Γεωργούσης Δ. (δανεικός από Νεοπεντελικό), Νταούντ (δανεικός από Νεοπεντελικό), Σκλαβούνος Α. (με ελευθέρας από Μαρκόπουλο), Τσιτσιλίδης Β. (με ελευθέρας από Περισσό)

Out: Στάμου Γ. (επέστρεψε Νεοπεντελικό), Γιαννακόπουλος Θ. (Πόλις Καλλιθέας), Αλιμπέρτης Κ. (ΚΑΟ Γέρακα)

Άρα το ρόστερ διαμορφώνεται ως εξής:

5: Σγουρίτσας, Αλεξόπουλος, Κουτσουρέλης
4: Τσιτσιλίδης, Γεωργούσης, Σαμπάνης
3: Σκλαβούνος, Τριανταφύλλης, Κολλιόπουλος
2: Παπαθεοδώρου, Νταούντ
1: Κίτσιος Δ., Κίτσιος Ι.

Κόουτς: Σπηλιωτόπουλος Μ.

Μ.Ο. ηλικίας 23,6 (Σγουρίτσα κόψ'το μας χαλάς το Μ.Ο. biggrin.gif)

Μετά από αυτό το ποστ, περιμένω κάτι ανάλογο από Στέλιο & Σπύρο για Γέρακα & Άγιο Θωμά αντίστοιχα. Ανοίξτε τα χαρτιά σας, μην ντρέπεστε tongue.gif . Το ίδιο ισχύει και για τους υπόλοιπους βέβαια, που δεν γνωρίζω προσωπικά smile.gif bball.gif

Α! και τα παιδιά από το μπατερφλάι γκάρντεν ας μας πουν τα νέα τους! Ο λαός τους περιμένει να πληροφορηθεί τι θα γίνει ο johnny το κανόνι και η παρέα του.
loufer
Μου άρεσε πολύ η ανάλυση του Peritri για αυτό σαν κλασικός Ελληνάρας θα κάνω κόπι-πέιστ...

In: Μπρατσιώτης Β. (δανεικός από Εθνικό Ελληνορώσων, έπαιζε πέρυσι στον ΑΟΚ Χαλανδρίου), Παπαγιαννάκης Β. (με ελευθέρας από Άτταλο Ν.Φ.), Σαπλαούρας Τόλης (με ελευθέρας από Άγιο Θωμά), Αλιμπέρτης Κ. (με ελευθέρας από Βριλήσσια), Σαπλαούρας Β. (με ελευθέρας από Νέα Μάκρη), Τσομώκος Χ. (με ελευθέρας από Νέα Μάκρη), Τσίτουρας Μ. (με ελευθέρας από Γ.Σ. Χαλανδρίου), Τσομώκος (με ελευθέρας από ομάδα Β΄ΕΚΑΣΘ), Σιδερίδης Α. (γενικά ελεύθερος), ΚΟΛΩΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ (συμβόλαιο 1 έτους, μεταγραφή από Α.Ε.Λ.)

Out: Στεργίου Π. (επέστρεψε Φιλαθλητικό), Κοτσιλίνης Θ. (o tripontopirounas θα βομβαρδίζει το saloon με την Ολυμπιάδα Παπάγου), Εξαρχόπουλος Ε. (το ' κοψε), Νεράτζης Σ. (το 'κοψε), Καρακώστας Ο. (το ' κοψε, ασχολείται με στοίβο)

Άρα το ρόστερ διαμορφώνεται ως εξής:

5: Χατζησωκράτης (taper), Ελ Γκάλι, Παπαγιαννάκης
4: Ζήσης, Σαπλαούρας Τόλης, Καραγιάννης
3: Μπρατσιώτης, Κολώκας, Τσίτουρας, Τσομώκος
2: Λουφόπουλος, Σαπλαούρας Β., Σιδερίδης, Δεδούσης
1: Πανταζής, Τσομώκος Χρήστος, Αλιμπέρτης

Κόουτς Α΄: Σκαρλάτος Δημήτρης
Κόουτς Β΄: Γιαννακόπουλος Άκης

Μ.Ο. ηλικίας ''άγνωστος'', είπαμε ρε Πέρι μη τα βγάλουμε και όλα στη φόρα...
ADMIRAL14
QUOTE(loufer @ Jul 21 2008, 09:37 ) *
ΚΟΛΩΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ (συμβόλαιο 1 έτους, μεταγραφή από Α.Ε.Λ.)

3: Μπρατσιώτης, Κολώκας, Τσίτουρας, Τσομώκος

Αν είναι αλήθεια πρόκειται για τεράστια μεταγραφή! Πρόκειται για εκπληκτικό παίχτη και άνθρωπο, βέβαια για την κατηγορία είναι 5άρι και όχι 3 που παιζε Α1. 77.gif
katso
Καλησπέρα και από μένα,

Ελπίζω να έχετε ένα καλό καλοκαίρι και σας εύχομαι να περάσετε ακόμα καλύτερα το υπόλοιπο.

Μια ομάδα που θα ανέβει φέτος από Β - Α εσκα, θα είναι η Νέα Μάκρη....

Ψάξτε τις υπόλοιπες....

Και ξέρετε ότι ο λόγος μου είναι συμβόλαιο...
originalsb
και εγώ μαζί σού Κατσό πάμε για άνοδο. καλό καλοκαίρι σε όλους κ καλή μπασκετική χρονιά cool.gif cool.gif
loufer
QUOTE(ADMIRAL14 @ Jul 21 2008, 10:03 ) *
Αν είναι αλήθεια πρόκειται για τεράστια μεταγραφή! Πρόκειται για εκπληκτικό παίχτη και άνθρωπο, βέβαια για την κατηγορία είναι 5άρι και όχι 3 που παιζε Α1. 77.gif


Προς αποφυγή παρεξηγήσεων φίλε Παπαγιανόοοοοοοοο, ο Μάρκος έκανε προπονήσεις ένα δίμηνο περίπου στον ΚΑΟ Γέρακα, χαριτολογώντας τον πρόσθεσα στο roster, δεν υπάρχει περίπτωση παίκτης 31 χρονών που παίζει Α1, να έρθει να παίξει ΕΣΚΑ, θα τον δούμε και φέτος στην Α1 (άγνωστο ακόμα που...)

Συγγνώμη εαν δημιούργησα αναστάτωση στο Forum, έκανα ένα αστείο με τον φίλο Peritri...
loufer
QUOTE(katso @ Jul 21 2008, 13:23 ) *
Καλησπέρα και από μένα,

Ελπίζω να έχετε ένα καλό καλοκαίρι και σας εύχομαι να περάσετε ακόμα καλύτερα το υπόλοιπο.

Μια ομάδα που θα ανέβει φέτος από Β - Α εσκα, θα είναι η Νέα Μάκρη....

Ψάξτε τις υπόλοιπες....

Και ξέρετε ότι ο λόγος μου είναι συμβόλαιο...


Με εσένα αγόρι μου η Νέα Μάκρη δεν πάει πουθενά, με το φιλαράκι σου τον Παγόπουλο ίσως smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Υ.Γ. : Πάλι στη μούρη θα τα τρως... αααα και βρήκα παραλία στην Αττική που πατώνω... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
ADMIRAL14
QUOTE(loufer @ Jul 21 2008, 14:09 ) *
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων φίλε Παπαγιανόοοοοοοοο, ο Μάρκος έκανε προπονήσεις ένα δίμηνο περίπου στον ΚΑΟ Γέρακα, χαριτολογώντας τον πρόσθεσα στο roster, δεν υπάρχει περίπτωση παίκτης 31 χρονών που παίζει Α1, να έρθει να παίξει ΕΣΚΑ, θα τον δούμε και φέτος στην Α1 (άγνωστο ακόμα που...)

Συγγνώμη εαν δημιούργησα αναστάτωση στο Forum, έκανα ένα αστείο με τον φίλο Peritri...

Μας κούφανες μ΄αυτό που έγραψες και μ΄έβαλες να παίρνω τηλέφωνα.. blink.gif
Πάντως ποτέ μη λες ποτέ καθώς κι ο Μέγας Σκόρερ της Α2 Σάββας Νικητάκης στα 31 πήγε Ταύρο.. wink.gif
katso
Loufer,

Κάνε ότι περνάει απο το χέρι σου για να μην πέσουμε στον ίδιο όμιλο.....
Όπως τα τελευταία μου 3 χρόνια στη Β εσκα έτσι και φέτος θα ανεβάσω την ομάδα που πάω....
Εγώ απλά σου λέω τί λεει η ιστορία.....

Τώρα αν μαγειέύω διαιτητές, αν πέρνω τους καλύτερους παίκτες αν αν αν δεν έχει σημασία....
Πάντα το Μάιο είμαι πάνω..... Και αυτό μετράει στο τέλος...
katso
Loufer,

Έχουμε ενα κενο στο 2.....

Μήπως μπορείς να το καλύψεις???

Εμείς σε θέλουμε!!!!
Peritri
QUOTE(Peritri @ Jul 21 2008, 02:00 ) *
Βριλήσσια 2008/09:

In: Κίτσιος Ι. (δανεικός από Αγία Παρασκευή), Γεωργούσης Δ. (δανεικός από Νεοπεντελικό), Νταούντ (δανεικός από Νεοπεντελικό), Σκλαβούνος Α. (με ελευθέρας από Μαρκόπουλο), Τσιτσιλίδης Β. (με ελευθέρας από Περισσό)

Out: Στάμου Γ. (επέστρεψε Νεοπεντελικό), Γιαννακόπουλος Θ. (Πόλις Καλλιθέας), Αλιμπέρτης Κ. (ΚΑΟ Γέρακα)

Άρα το ρόστερ διαμορφώνεται ως εξής:

5: Σγουρίτσας, Αλεξόπουλος, Κουτσουρέλης
4: Τσιτσιλίδης, Γεωργούσης, Σαμπάνης
3: Σκλαβούνος, Τριανταφύλλης, Κολλιόπουλος
2: Παπαθεοδώρου, Νταούντ
1: Κίτσιος Δ., Κίτσιος Ι.

Κόουτς: Σπηλιωτόπουλος Μ.

Μ.Ο. ηλικίας 23,6 (Σγουρίτσα κόψ'το μας χαλάς το Μ.Ο. biggrin.gif)

Μετά από αυτό το ποστ, περιμένω κάτι ανάλογο από Στέλιο & Σπύρο για Γέρακα & Άγιο Θωμά αντίστοιχα. Ανοίξτε τα χαρτιά σας, μην ντρέπεστε tongue.gif . Το ίδιο ισχύει και για τους υπόλοιπους βέβαια, που δεν γνωρίζω προσωπικά smile.gif bball.gif

Α! και τα παιδιά από το μπατερφλάι γκάρντεν ας μας πουν τα νέα τους! Ο λαός τους περιμένει να πληροφορηθεί τι θα γίνει ο johnny το κανόνι και η παρέα του.


Ξέχασα άλλη μία μεταγραφή!

Στο 1 πήραμε και τον Μαντζούνη από τη Νέα Μάκρη, νομίζω με ελευθέρας.

Ωραίος Στέλιο, και εγώ ψάρωσα με Κολώκα tongue.gif
loufer
QUOTE(katso @ Jul 21 2008, 15:17 ) *
Loufer,

Έχουμε ενα κενο στο 2.....

Μήπως μπορείς να το καλύψεις???

Εμείς σε θέλουμε!!!!


A. Αν μου βρεις παραλία στη Νέα Μάκρη που να πατώνω, 172 εκατοστά είναι πολλάαααααααααα
Β. Αν μου βρεις και κανένα γκομενάκι να μου κάνει μασάζ μετά τα παιχνίδια γιατί όλα στον taper πάνε που μου ρίχνει 30 πόντους ...στο ύψος έτσι, γιατί στο άλλο δε με φτάνει ούτε με προσθετικές... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
loufer
QUOTE(ADMIRAL14 @ Jul 21 2008, 14:57 ) *
Μας κούφανες μ΄αυτό που έγραψες και μ΄έβαλες να παίρνω τηλέφωνα.. blink.gif
Πάντως ποτέ μη λες ποτέ καθώς κι ο Μέγας Σκόρερ της Α2 Σάββας Νικητάκης στα 31 πήγε Ταύρο.. wink.gif



Όντως μεγάλη έκπληξη η μεταγραφή του Νικητάκη στον ταύρο αλλά ο Κολώκας είναι σαφώς πιο ηχηρό όνομα και πιο σπάνιο να καταλήξει σε ομάδα Β Έσκα...
nikefalin
QUOTE(loufer @ Jul 21 2008, 20:04 ) *
A. Αν μου βρεις παραλία στη Νέα Μάκρη που να πατώνω, 172 εκατοστά είναι πολλάαααααααααα
Β. Αν μου βρεις και κανένα γκομενάκι να μου κάνει μασάζ μετά τα παιχνίδια γιατί όλα στον taper πάνε που μου ρίχνει 30 πόντους ...στο ύψος έτσι, γιατί στο άλλο δε με φτάνει ούτε με προσθετικές... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

Mην ξεφύγουμε πολύ , οκ ?
deksi_pag
γνωριζουμε τιποτα για την ηλιουπολη?


blink.gif
Steryios
Kαλημέρα σε όλους.
Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος για την παρακάτω ανακοίνωση...
Σας ανακοινώνω με μεγάλη μου χαρά την επιστροφή της σημαίας της ομάδας μου(Άτταλος),του μέγιστου
Σειταρίδη Παναγιώτη.Η προσθήκη του δίνει το κάτι παραπάνω στην ομάδα αφού εκτός από πολύ καλός παίχτης
είναι και άρτιος χαρακτήρας.Ίσως ο καλύτερος αμυντικός παίκτης που έχω γνωρίσει(ο Βουρτζούμης στην Ερυθραία την χρονιά της Α' ΕΣΚΑ πέρασε δύσκολες στιγμές απέναντί του),ο οποίος βάζει πάντα την ομάδα πρώτα από όλα.
Θεωρώ ότι αν και έλειψε καιρό από τον χώρο με τη βοήθεια του κόουτς Δεσποτάκη και με το πάθος που τον διακρίνει θα είναι πανέτοιμος στην έναρξη του πρωταλήματος να προσφέρει τα μέγιστα.
KOKO
Η ΑΤΤΑΛΑΡΑ ΠΑΕΙ ΦΟΥΛ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ!ΤΖΟ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΑ ΝΕΑ...........ΑΛΛΑΞΕ ΓΝΩΜΗ!!!
Steryios
QUOTE(KOKO @ Jul 23 2008, 15:33 ) *
Η ΑΤΤΑΛΑΡΑ ΠΑΕΙ ΦΟΥΛ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ!ΤΖΟ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΑ ΝΕΑ...........ΑΛΛΑΞΕ ΓΝΩΜΗ!!!

Φουλ για άνοδο δε ξέρω φίλε μου γιατί εξαρτάται κι από άλλους παράγοντες(πλην του ρόστερ).Το μόνο σίγουρο είναι ότι η ομάδα θα έχει μια αξιοπρεπέστατη και ανταγωνιστική παρουσία.
Και μην ξεχνάμε...πάνω και πρώτα από όλα η υγεία μας...
KOKO
ΣΤΕΡΥΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ smiley.gif
KOKO
ΑΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ!!!!!ΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧ 19.gif
KOKO
Ο ΤΣΕΚ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΘΗΚΕ.......
dm_7
QUOTE(KOKO @ Jul 23 2008, 16:07 ) *
Ο ΤΣΕΚ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΘΗΚΕ.......



O ΤΣΕΚ έχει πολλές δουλειές αυτή τη περίοδο! Ότι θέλετε μπορείτε να το πείτε σε 'μενα να του το μεταφέρω! Τι σόι manager είμαι! rolleyes.gif
lamar
QUOTE(KOKO @ Jul 23 2008, 15:33 ) *
Η ΑΤΤΑΛΑΡΑ ΠΑΕΙ ΦΟΥΛ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ!ΤΖΟ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΑ ΝΕΑ...........ΑΛΛΑΞΕ ΓΝΩΜΗ!!!

κοιταξτε πρωτα να σωσετε την ομαδα και η ανοδος ας περιμενει λιγο, αλλωστε και ο προπονητης σας αυτο τον στοχο εχει θεσει, αφου ετσι και αλλιως μονο το γυναικειο τον νοιαζει που θελει να το παει Α1. αυτο δεν το λεω μονο εγω ειναι προφανες κιολας.
και μια ερωτηση. τον καρατζα ποιος τον εφαγε? γιατι τον φαγανε κανονικοτατα!!!
KOKO
QUOTE(lamar @ Jul 24 2008, 10:43 ) *
κοιταξτε πρωτα να σωσετε την ομαδα και η ανοδος ας περιμενει λιγο, αλλωστε και ο προπονητης σας αυτο τον στοχο εχει θεσει, αφου ετσι και αλλιως μονο το γυναικειο τον νοιαζει που θελει να το παει Α1. αυτο δεν το λεω μονο εγω ειναι προφανες κιολας.
και μια ερωτηση. τον καρατζα ποιος τον εφαγε? γιατι τον φαγανε κανονικοτατα!!!

ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΖΑ
ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ!! 68.gif
lamar
QUOTE(KOKO @ Jul 24 2008, 16:23 ) *
ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΖΑ
ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ!! 68.gif

το θεμα δεν ειναι ποιος ειμαι, αλλα αν σε αυτα που εγραψα κανω καποιο λαθος? δεν τον φαγανε τον καρατζα? αν οχι γιατι του ανακοινωσαν την λυση της συνεργασιας μια μερα μετα την συναντηση του Δ.Σ με τον νεο σας κοουτς? κανω λαθος που λεω οτι αυτο που τον ενδιαφερει πανω απο ολα ειναι η ανοδος των γυναικων στην Α1? ειμαι ανενημερωτος? αν ναι διορθωσε με!!!
ambulas
QUOTE(dm_7 @ Jul 23 2008, 19:52 ) *
O ΤΣΕΚ έχει πολλές δουλειές αυτή τη περίοδο! Ότι θέλετε μπορείτε να το πείτε σε 'μενα να του το μεταφέρω! Τι σόι manager είμαι! rolleyes.gif

αψογη στα καινουργια σου καθηκοντα.!!!μπραβο γιωτα μου!!
ambulas
QUOTE(lamar @ Jul 24 2008, 16:37 ) *
το θεμα δεν ειναι ποιος ειμαι, αλλα αν σε αυτα που εγραψα κανω καποιο λαθος? δεν τον φαγανε τον καρατζα? αν οχι γιατι του ανακοινωσαν την λυση της συνεργασιας μια μερα μετα την συναντηση του Δ.Σ με τον νεο σας κοουτς? κανω λαθος που λεω οτι αυτο που τον ενδιαφερει πανω απο ολα ειναι η ανοδος των γυναικων στην Α1? ειμαι ανενημερωτος? αν ναι διορθωσε με!!!

ηρεμια παιδια!!η ζωη σθνεχιζεται.ο καρατζας θα την βρει την ακρη γιατι ειναι πολυ καλοςπροπονητης κ ανθρωπος κ ο αταλλος εχει τον δεσποτακη που ειναι μια χαρα κ δουλευει πολυ στην προπονηση.μην ξυνουμε πληγες..καντε διακοπες κ τον χειμωνα θα δουμε ποιος παει για ανοδο κ ποιος για να σωθει.οοο ατταλαρα !!!!
assistant
Ηρθε κι εμενα η ωρα μου να εγκαταλειψω την Αθηνα.Ευχομαι σε ολους σας καλο καλοκαιρι και να γυρισουμε πισω υγιεις και ξεκουραστοι.Ραντεβου σ ενα μηνα λοιπον,γεια χαρα.
KOKO
ΗΛΘΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ.ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!! smiley.gif icon_drunk.gif
originalsb
καλό μήνα! τελικά όλα πήγαν καλά για εμένα,και χαίρομαι γιατί θα παίξω σε μια ομάδα που δύσκολα θα χάσει...... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif στην Ν.Μακρη.καλό υπόλοιπο καλοκαίρι σε όλους.και μετά από το πολύ ξενύχτι κ ποτό εύχομαι καλή προετοιμασία κ καλή μπασκετική χρονιά icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
ΜJ23
QUOTE(ALEKOS @ Jul 18 2008, 19:23 ) *
Mεγαλη μεταγραφη για Παλατιανη-ο Γιαννης Ζακακης υπεγραψε και πανε φουλ για ανοδο

μεγαλος παιχτης και με εμπειρια σε πιο πανω κατηγοριες,εκανε το μπαμ η παλατιανη..... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
tasos5
QUOTE(loufer @ Jul 3 2008, 11:49 ) *
Ο ΚΑΟ πήρε τους:
Απ.Σαπ.
Β.Παπ.
Β.Σ.
Βικ.Μπ.
Κ.Α.
Α.Σιδ.
Χ.Τσ...???

και περιμένει εναγωνίως μήπως ο Μάρκος Κολώκας δεν βρει ομάδα στην Α1 ( 69.gif 69.gif 69.gif ), και καταφέρει και τον κλείσει και αυτόν. Όλα τα παιδιά πιστεύουμε ότι μπορεί και να μας βοηθήσει στην προσπάθειά μας, εξάλλου δείχνει αξιομνημόνευτο ζήλο στις προπονήσεις, και έχει πολλά περιθώρια βελτίωσης...



Τον Χ.Τσ τον ξερω πολυ καλα.........Θα μου πει τα παντα
tasos5
QUOTE(loufer @ Jul 21 2008, 20:06 ) *
Όντως μεγάλη έκπληξη η μεταγραφή του Νικητάκη στον ταύρο αλλά ο Κολώκας είναι σαφώς πιο ηχηρό όνομα και πιο σπάνιο να καταλήξει σε ομάδα Β Έσκα...



μαγκες κατι ακουσα για lebron james και kobe bryant........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.