Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MΕΤΑΓΡΑΦΕΣ - Β' ΕΣΚΑ 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4
Steryios
QUOTE(ambulas @ Jun 18 2008, 00:53 ) *
πολυ καλη μεταγραφη εκανε ο καο γερακας.εκλεισε τον γιγαντα παπαγιαννακη απο αταλλο.ενας πλευ μεικερ ρακετας,δυνατος κ πολυ καλος συμπαικτης.μπιλακο ευχομαι οτι καλυτερο στην καινουργια σου ομαδα!!

Βασίλη ξέχασες να αναφέρεις και το σπουδαιότερο.Ένα παιδί με τον πιο ακέραιο χαρακτήρα που έχω γνωρίσει.Τυχεροί όσοι τον έχουν για συμπαίκτη τη νέα σαιζόν.
Και για να μην ξεχνιόμαστε κάτι άκουσα για τη μεγάλη(BIG)επιστροφή σου στον Άτταλο μετά την χθεσινοβραδυνή προπόνηση στο παλατάκι της ν.Φιλ/φειας,με τις υπογραφές των...αφοι Μαστρακούλη,βροντόσαυρος Πράς,he's back Ρομωσιός,κατσαρίδας Τσακίρης,speedman Βιδάκης κ.ά.
Ψήνεσαι φιλαράκο?
ambulas
QUOTE(Steryios @ Jun 18 2008, 09:25 ) *
Βασίλη ξέχασες να αναφέρεις και το σπουδαιότερο.Ένα παιδί με τον πιο ακέραιο χαρακτήρα που έχω γνωρίσει.Τυχεροί όσοι τον έχουν για συμπαίκτη τη νέα σαιζόν.
Και για να μην ξεχνιόμαστε κάτι άκουσα για τη μεγάλη(BIG)επιστροφή σου στον Άτταλο μετά την χθεσινοβραδυνή προπόνηση στο παλατάκι της ν.Φιλ/φειας,με τις υπογραφές των...αφοι Μαστρακούλη,βροντόσαυρος Πράς,he's back Ρομωσιός,κατσαρίδας Τσακίρης,speedman Βιδάκης κ.ά.
Ψήνεσαι φιλαράκο?

χα χα!!ο κατσαριδας!!χαρηκα ρε φιλε που σε ειδα να τρεχεις στο γηπεδο παλι..
assistant
Στις Κουκου θα αγωνιζεται του χρονου ο Χρηστος Χανιωτης που τα τελευταια 4 χρονια επαιζε στην ομαδα του Μαρκοπουλου στην α εσκα.
Επισης πηραμε ενα παιδι απ τους 3 Αστερες αγνωστων λοιπων στοιχειων σε μενα που ομως εχω ακουσει πολυ καλα λογια.
Μαλλον εκλεισε το ροστερ για φετος εκτος αν κατσει κατι εξαιρετικο την τελευταια στιγμη..........
ambulas
QUOTE(assistant @ Jun 20 2008, 00:30 ) *
Στις Κουκου θα αγωνιζεται του χρονου ο Χρηστος Χανιωτης που τα τελευταια 4 χρονια επαιζε στην ομαδα του Μαρκοπουλου στην α εσκα.
Επισης πηραμε ενα παιδι απ τους 3 Αστερες αγνωστων λοιπων στοιχειων σε μενα που ομως εχω ακουσει πολυ καλα λογια.
Μαλλον εκλεισε το ροστερ για φετος εκτος αν κατσει κατι εξαιρετικο την τελευταια στιγμη..........

δημητρη ειδα σημερα εναν παικτη σου να πινει καφε εξω απο το γηπεδο της πευκης με εναν τυπο σαν εφορος ομαδας εμοιαζε..ρουφιανος δεν γινομαι αλλα επρεπε να στο πω..
assistant
QUOTE(ambulas @ Jun 20 2008, 01:36 ) *
δημητρη ειδα σημερα εναν παικτη σου να πινει καφε εξω απο το γηπεδο της πευκης με εναν τυπο σαν εφορος ομαδας εμοιαζε..ρουφιανος δεν γινομαι αλλα επρεπε να στο πω..

Αυτο που δεν καταλαβαινουν μερικοι ειναι οτι πρεπει πρωτα να πιουν καφε μαζι μου και μετα αν αντεχουν κι αλλο τα νευρα τους να πιουν με παιχτη της ομαδας................Απ τους περσινους δε φευγει ΚΑΝΕΝΑΣ.
ambulas
QUOTE(assistant @ Jun 20 2008, 09:04 ) *
Αυτο που δεν καταλαβαινουν μερικοι ειναι οτι πρεπει πρωτα να πιουν καφε μαζι μου και μετα αν αντεχουν κι αλλο τα νευρα τους να πιουν με παιχτη της ομαδας................Απ τους περσινους δε φευγει ΚΑΝΕΝΑΣ.

xa xa ετοιμοπολεμος ο assistant!!πλακα εκανα φιλε ..καλο καλοκαιρι να εχεις
assistant
QUOTE(ambulas @ Jun 21 2008, 12:03 ) *
xa xa ετοιμοπολεμος ο assistant!!πλακα εκανα φιλε ..καλο καλοκαιρι να εχεις

Το ξερω ρε BILLαρα οτι εκανες πλακα,αφου τον τελευταιο καιρο εχεις κολλητηλικια με την dm.Απαντησα ομως για καποιους που δεν κανουν πλακα και νομιζουν οτι θα ψωνισουν απ το περιπτερο μας χωρις να ρωτησουν τον περιπτερα.Δεν ημαστε τοσο της πλακας ομαδα οσο μπορει να φαινομαστε.Καλο καλοκαιρι και σε σενα και σε ολους,
lamogio
Παιδια τα Καλυβια ακουγεται οτι παιρνουνε οτι καλο υπαρχει στην αγορα και θα χτυπησουν ανοδο τη νεα σεζον!Αν τα βρουνε και με τον Τσαντουλη που την περσινη χρονια τους ανεβασε μονος του-αλλα φετος δικαιολογημενα ζηταει παρα πολλα θα ειναι απολαυση τα παιχνιδια τους!(με Φραγγογιαννη προπονητη
θα ειναι σκετο show!!!)Μαλιστα θελανε και την μεγαλη παιχτουρα τον Χανιωτη Χρηστο πουειναι και πολυ καλο παιδι απο οσο εχω ακουσει.
Εμαθα οτι ενας νεοκοπος στρουμπουλος εφορος τα εβαψε μαυρα στην πρωην ομαδα του οταν τους ειπε πως θελει να αποχωρησει...
lebronjames
QUOTE(assistant @ Jun 17 2008, 10:34 ) *
Ω ρε νεκραμαρες.Οπως γραφει σημερα η GOAL στον Προμηθεα εκτος του κλεισμενου Φλωρου δοκιμαζεται κι ειναι ετοιμος να επιστρεψει στην ενεργο δραση κι ο Ντινος Αγγελιδης(39 χρονων).Φουλ για ανοδο η ομαδα του Χαλανδριου.



Φιλε ο Γιωργος Φλωρος δεν εχει κλεισει.Επισης για καποιον που ρωτησε, ναι ο Κλεομενιδης ειναι ο παλιος play maker του Ιωνικου Ν.Φ.
ambulas
QUOTE(assistant @ Jun 21 2008, 13:10 ) *
Το ξερω ρε BILLαρα οτι εκανες πλακα,αφου τον τελευταιο καιρο εχεις κολλητηλικια με την dm.Απαντησα ομως για καποιους που δεν κανουν πλακα και νομιζουν οτι θα ψωνισουν απ το περιπτερο μας χωρις να ρωτησουν τον περιπτερα.Δεν ημαστε τοσο της πλακας ομαδα οσο μπορει να φαινομαστε.Καλο καλοκαιρι και σε σενα και σε ολους,

δεν χρειαζεται να τους απαντησεις γιατι οι κουκου ειναι σοβαρο σωματειο κ αξιοπρεπεστατη ομαδα..η φιλη σου ειναι μεγαλο πειραχτηρι..χα χα!!
azeppos
καλησπερα και απο εμενα ενα νεο μελος smile.gif smile.gif

Καλος παιχτης και παιδι αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν τα βαψανε μαυρα για τον Χανιωτη...
lamogio
Σε παρακαλω... επιμενω φιλε μου!Καταμαυρα τα βαψανε για τον Χανιωτη!Δεν θα βρουνε ξανα τοσο ΚΑΛΟ παιδι εκει στο Μαρκοπουλο.Αλλα αυτο εκτιμησε η ομαδα και του εδωσε την ευχη της και την ελευθερας του και πηγε στις Κουκουβαουνες ,σε μια ομαδα που δεν θα πληρωνεται κανεις απο οσο ακουσα...
assistant
QUOTE(lamogio @ Jun 23 2008, 17:26 ) *
Σε παρακαλω... επιμενω φιλε μου!Καταμαυρα τα βαψανε για τον Χανιωτη!Δεν θα βρουνε ξανα τοσο ΚΑΛΟ παιδι εκει στο Μαρκοπουλο.Αλλα αυτο εκτιμησε η ομαδα και του εδωσε την ευχη της και την ελευθερας του και πηγε στις Κουκουβαουνες ,σε μια ομαδα που δεν θα πληρωνεται κανεις απο οσο ακουσα...

Λαθος ακουσες...........
lamogio
Οτι το ακουσα το ακουσα!Γιατι ακουω και καλα!
Εκεινος που το ειπε μαλλον δεν μιλουσε καλα...Δεν μπορω να ξερω τι σκοπιμοτητες υπηρχαν βεβαια να το πει...
dm_7
QUOTE(lamogio @ Jun 23 2008, 20:03 ) *
Οτι το ακουσα το ακουσα!Γιατι ακουω και καλα!
Εκεινος που το ειπε μαλλον δεν μιλουσε καλα...Δεν μπορω να ξερω τι σκοπιμοτητες υπηρχαν βεβαια να το πει...


Στην ομάδα έχουν πέσει κουβαρντοσύνες, μέχρι και εγώ θα πληρώνομαι φέτος για pr! Οπότε ψάξε να βρεις τις σκοπιμότητες "εκείνου" που το είπε....
azeppos
Με μεγαλη τους χαρα δινουν την ελευθερας του χρηστακη και δεν ηταν καν στα πλανα τους και δεν στεναχωριουνται.....απλα εχει δημιουργηθει μια κοντρα με τον πρωην εφορο....
lamogio
Κοντρα?Τι ειδους κοντρα δηλαδη φιλε μου μπορει να εχει καποιος που εχει τιμησει την φανελα μιας ομαδας για 4 χρονια (και τωρα θελει να φυγει )με εναν πρωην εφορο?
azeppos
Απο τα 4 χρονια που ανηκει στην ομαδα εχει αγωνιστει μια ολοκληρη σεζον και 2 μισες....οσο για τν εφορο αποσο εχω καταλαβει ειναι και ο μοναδικος απο τη διοικηση που μαλλον θελει οικονομικα ανταλλαγματα και δεν τν αφηνουν ακομα ελευθερο....σημερα θα ξερουν
unknown
Απο τι ξέρω για τον Χανιώτη ολο προβλήματα ηταν στο Μαρκόπουλο . Κόντρα με τον πώην προπονητή Παπαθεωδόρου και τους εφόρους του τις τότε εποχής του Μαρκοπουλου , με τον Αποστολόπουλο σε κόντρα , με τον εφορο της προηγούμενης χρονιάς για αυτό δεν τον ήθελαν στην ομάδα . Η ομάδα ειχε δώσει λεφτά οταν τον πήρε απο τον Αγιο Θωμά . Τα τελευταία χρόνια πληρωθηκαν αρκετά χρηματα για την μέση του Αθλητή . shot.gif smiley.gif
lebronjames
Σε φιλικο χθες ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-Βριλησσια=70-70.Η ομαδα του Προμηθεα παρουσιαστηκε με σοβαρες ελλειψεις.Τα βλεματα τραβηξε ο Γιωργος Φλωρος που πραγματοποιησε την πρωτη ανεπισημη εμφανιση με τα χρωματα της ομαδας του Χαλανδριου.


PETRITI που εισαι?Περιμενα να ενημερωσεις.
Peritri
peritri lebron biggrin.gif

Τί να ενημερώσω; φιλικό σε μεταβατική περίοδο ήταν, τα σχόλια περιττεύουν.

Εκτός από Φλώρο οι υπόλοιποι μου ήταν γνώριμες φάτσες από τον Προμηθέα ή κάνω λάθος;

Κοίτα να δεις πως τα φέρνει η ζωή. Κάποτε πιτσιρικά με πήγαινε η αδελφή μου στο Μέτς και έβλεπα Α1 την ομαδάρα των Αμπελοκήπων με Τζανή, Αμάγια, Φράντεμπεργκ, Παναγιωταράκο κτλ. και τώρα έπαιξα με έναν εξ αυτών αντίπαλος. Καλή φάση biggrin.gif
paiktoura
Erwthsh se olo to topic

Poia omadaphre elefther paikth xwris na xodepsei tipota , o paikths traumatistike se agwna kai ton grapsane, tou xrwstane lefta kai den ton afhnoun elefthero na paixei basket allou.

sketh trella

Poia omada einai ??????????????

H apanthsh ayrio gia na thn apofygoume oloi mas kai na phgainoume mono se omades pou kratane to logo tous
nikefalin
QUOTE(paiktoura @ Jun 25 2008, 23:59 ) *
Erwthsh se olo to topic

Poia omadaphre elefther paikth xwris na xodepsei tipota , o paikths traumatistike se agwna kai ton grapsane, tou xrwstane lefta kai den ton afhnoun elefthero na paixei basket allou.

sketh trella

Poia omada einai ??????????????

H apanthsh ayrio gia na thn apofygoume oloi mas kai na phgainoume mono se omades pou kratane to logo tous


παικτούρα ξαναδιάβασε τον κανονισμό λειτουργίας σε ότι αφορά τη χρήση greeklish !
assistant
QUOTE(paiktoura @ Jun 25 2008, 23:59 ) *
Erwthsh se olo to topic

Poia omadaphre elefther paikth xwris na xodepsei tipota , o paikths traumatistike se agwna kai ton grapsane, tou xrwstane lefta kai den ton afhnoun elefthero na paixei basket allou.

sketh trella

Poia omada einai ??????????????

H apanthsh ayrio gia na thn apofygoume oloi mas kai na phgainoume mono se omades pou kratane to logo tous

Ποιας ομαδας οι παραγοντες ειναι τοσο γυφτοι που κοστολογουν παιχτη της ομαδας τους που δεν υπολογιζουν εναντι πεντε(5) μπαλων προκειμενου να του δωσουν την αδεια να παιξει μπασκετακι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΕΛΕΟΣ κυριοι το αθλημα μας ειναι ανδρικο και πρεπει αυτοι που διοικουν τις ομαδες να φορανε παντελονια.
ambulas
πεζουλας(αενκ) εκλεισε στο κουκακι κ δρυμαλιτης (αενκ)στην πευκη.μιτζιας(πολιτεια) στον κρονο γερακα.
leonkalf
Στον Γέρακα θα συνεχίσει ο Κώστας Αλιμπέρτης (Βριλλήσια)
taper
πανμέγιστε που θα εισαι του χρόνου?
lamogio
Ποια ομαδα ποια ομαδα?
Ψαξε ψαξε δεν θα το βρεις!!!
Μπορω να σου πω καμια 10αρια να ταιριαζουν με την ιστορια που λες!!!
ΠΟΙΑ ΑΠ'ΟΛΕΣ λες εσυ???
azeppos
Φαβορι για ανοδο το Κορωπι.....Συμφωνησε με Κοκκινο,Καραβασιλη και Βλαχο....
cou-cou10
Καλησπερα κι απο μενα..Σιγουρα απο τα λεγομενα μου θα καταλαβετε ποιος ειμαι, θα ηθελα να αναφερθω σε καποια σχολια που εγιναν για το ατομο μου στο forum τα οποια καποιοι εκαναν χωρις να ξερουν καλα καποια πραγματα!Δε θα μπω συχνα στο site ουτε θα μπαινω συνεχεια για να απαντω...απλα θελω πω πως εχουν καποια πραγματα με το ονομα τους εντος και εκτος γηπεδων. Εμεινα 4 χρονια στο Μαρκοπουλο και προσφερα τα 2 γιατι πολυ απλα εχασα μιαμιση χρονια λογω στρατιωτικης θυτειας (ενω ειχα παρει δυο αναβολες για να παιξω στο Μαρκοπουλο). Οσον αφορα την ''κοντρα'' μου με τον Ηλια Παπαθεοδωρου δεν υφισταται και οσοι τον γνωριζουν μπορουν να τον ρωτησουν (επι ευκαιριας καλη τυχη στην Γ' εθνικη). Σιγουρα δεν εφυγα με τον καλυτερο τροπο απο τον ΑΟΜ αφου με τη νεα διοικηση φετος και τον προπονητη που διαδεχτηκε τον κυριο Κοντομηνα υπηρχαν καποια προβληματα.Ο...''coach'' Δημητρης Αποστολοπουλος, ενας νεος φιλοδοξος αλλα και πολυ απειρος για την κατηγορια προσπαθησε να πειθαρχησει την ομαδα αλλα καπου εχασ ετον ελεγχο γιατι μαλλον νομιζε οτι ηταν συνταγματαρχης και εδινε διαταγες,ενω συγκεκριμενα για το ατομο μου που ενω τον ξελασπωσα οταν ηρθε στις πρωτες αγωνιστικες επειτα επειδη μαλλον δε γουσταρε τη φατσα μου και τον τροπο που αντιδρουσα οταν με προσβαλε στις προπονησεις θελησε να μου κοψει το μπασκετ που παιζω απο τα 12 μου...!!!!Η ομαδα εμεινε απο 10 παιχτες που ηταν οταν την ανελαβε με 7..οσοι ξερουν τους συμπαιχτες μου μπορουν να μαθουν ποιοσ εχει δικιο στην υποθεση μου!Οσον αφορα τη διοικηση ενω δηλωσα κολλημα δουλειας για 10 μερες ο προπονητης το βρηκε σαν αφορμη να επηρεασει τη διοικηση να στραφει εναντιον μου και να με διωξει απο την ομαδα (δεν εφυγα...με διωξανε!)...με βαλανε στον παγο μεχρι τη ληξη του πρωταθληματος χωρις να μ'ενημερωσουν οτι βρισκομαι σε τιμωρια,ενω περιμενα τηλ απο τον εφορο μου για να απολογηθω στο ΔΣ..γιατι δεν εγινε?γιατι ετσι βολευε...για να γλυτωσει ο κυριος Μακρυγιαννης 2000 ευρω σε μισθους μονο σε μενα..για να μην αναφερθω στα χρεη απεναντι στους συμπαιχτες μου τα οποια ειναι αρκετα..!!!Δεν εφτανε αυτο...η συμφωνια που εκανα καθε καλοκαιρι ετσι και το προηγουμενο στο οτι παραμενω ελευθερος απο το συλλογο..δεν τηρηθηκε,αντιθετως μου ζητηθηκαν λεφτα για να φυγω..γιατι?για να καλυψουν φυσικα τις οικονομικες τρυπες που αφησε ο υπευθυνος του συλλογου απεναντι στους συμπαιχτες μου.Ετσι συμπεριφερονται σε αθλητες που εχουν τιμησει τη φανελα για 4 χρονια..τετοιο ανθρωποι κανουν κακο στο χωρο του μπασκετ ασχετως κατηγοριας και πρεπει γρηγορα να φυγουν, οπως και θα γινει γιατι μαλλον δεν αντεχουν τις ευθυνες και την πιεση!
Επειδη δεν ειναι ολοι ανανδροι και απληστοι στον ΑΟΜ θα'θελα να ευχαριστησω τις παλιοτερες διοικησεις του ΑΟΜ που ηταν αψογοι απεναντι μου οπως και τα τεχνικα team και θελω να ευχηθω καλη τυχη στην καινουρια προσπαθεια του ΑΟΜ να...καθαρισει επιτελους η ομαδα σε ολους τους τομεις!
Οσον αφορα εμενα...ξεκινας με τισ καλυτερες προδιαγραφες σε ολους τους τομεις στην ομαδα που ανδρωθηκα πριν 8 χρονια, στις Κουκουβαουνες και ευχομαι να κανουμε αξιοσεβαστη πορεια στη Β Εσκα...
Υ.Σ. Πιστευω πως οφειλα να αναφερθω σε ολα αυτα γιατι θεωρω οτι αδικηθηκα και δε μου αξιζε μια τετοια συμπεριφορα...
Καλο καλοκαιρι σε ολους και επιστροφη στα γηπεδα τον Αυγουστο...
unknown
Χρηστάκη θα πρέπει να ευχαριστείς για την αψογη συμπεριφορά των εφόρων του ΑΟΜ για τα προηγούμενα χρόνια αλλά και για φέτος .
Πέρσι που πηγαινες και εκανες προπονήσεις οταν προπονητής ηταν ο Παπαθεωδόρου!!!!!!!! Γιατί εκανες προπονήσεις σε αλλη ομάδα Ο Σύλλογος το ηξερε . Η απόφαση για την μεταγραφή σου να παρθούν χρήματα ηταν απόφαση των εφόρων που σε εφεραν στην ομάδα και τους οποίους εσυ τους ευχαριστείς (αυτοί τα ειχαν πληρώσει ) . Στα 4 χρόνια στον ΑΟΜ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΙΣΟ επαιξες . Την μία ησουν φαντάρος και τις αλλες ..............
Αυτή ειναι η προσφορά σου sad.gif sad.gif
ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
ΤΙΜΗ ΣΤΟΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ 7 ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΣΩΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ
assistant
QUOTE(cou-cou10 @ Jun 27 2008, 18:41 ) *
Καλησπερα κι απο μενα..Σιγουρα απο τα λεγομενα μου θα καταλαβετε ποιος ειμαι, θα ηθελα να αναφερθω σε καποια σχολια που εγιναν για το ατομο μου στο forum τα οποια καποιοι εκαναν χωρις να ξερουν καλα καποια πραγματα!Δε θα μπω συχνα στο site ουτε θα μπαινω συνεχεια για να απαντω...απλα θελω πω πως εχουν καποια πραγματα με το ονομα τους εντος και εκτος γηπεδων. Εμεινα 4 χρονια στο Μαρκοπουλο και προσφερα τα 2 γιατι πολυ απλα εχασα μιαμιση χρονια λογω στρατιωτικης θυτειας (ενω ειχα παρει δυο αναβολες για να παιξω στο Μαρκοπουλο). Οσον αφορα την ''κοντρα'' μου με τον Ηλια Παπαθεοδωρου δεν υφισταται και οσοι τον γνωριζουν μπορουν να τον ρωτησουν (επι ευκαιριας καλη τυχη στην Γ' εθνικη). Σιγουρα δεν εφυγα με τον καλυτερο τροπο απο τον ΑΟΜ αφου με τη νεα διοικηση φετος και τον προπονητη που διαδεχτηκε τον κυριο Κοντομηνα υπηρχαν καποια προβληματα.Ο...''coach'' Δημητρης Αποστολοπουλος, ενας νεος φιλοδοξος αλλα και πολυ απειρος για την κατηγορια προσπαθησε να πειθαρχησει την ομαδα αλλα καπου εχασ ετον ελεγχο γιατι μαλλον νομιζε οτι ηταν συνταγματαρχης και εδινε διαταγες,ενω συγκεκριμενα για το ατομο μου που ενω τον ξελασπωσα οταν ηρθε στις πρωτες αγωνιστικες επειτα επειδη μαλλον δε γουσταρε τη φατσα μου και τον τροπο που αντιδρουσα οταν με προσβαλε στις προπονησεις θελησε να μου κοψει το μπασκετ που παιζω απο τα 12 μου...!!!!Η ομαδα εμεινε απο 10 παιχτες που ηταν οταν την ανελαβε με 7..οσοι ξερουν τους συμπαιχτες μου μπορουν να μαθουν ποιοσ εχει δικιο στην υποθεση μου!Οσον αφορα τη διοικηση ενω δηλωσα κολλημα δουλειας για 10 μερες ο προπονητης το βρηκε σαν αφορμη να επηρεασει τη διοικηση να στραφει εναντιον μου και να με διωξει απο την ομαδα (δεν εφυγα...με διωξανε!)...με βαλανε στον παγο μεχρι τη ληξη του πρωταθληματος χωρις να μ'ενημερωσουν οτι βρισκομαι σε τιμωρια,ενω περιμενα τηλ απο τον εφορο μου για να απολογηθω στο ΔΣ..γιατι δεν εγινε?γιατι ετσι βολευε...για να γλυτωσει ο κυριος Μακρυγιαννης 2000 ευρω σε μισθους μονο σε μενα..για να μην αναφερθω στα χρεη απεναντι στους συμπαιχτες μου τα οποια ειναι αρκετα..!!!Δεν εφτανε αυτο...η συμφωνια που εκανα καθε καλοκαιρι ετσι και το προηγουμενο στο οτι παραμενω ελευθερος απο το συλλογο..δεν τηρηθηκε,αντιθετως μου ζητηθηκαν λεφτα για να φυγω..γιατι?για να καλυψουν φυσικα τις οικονομικες τρυπες που αφησε ο υπευθυνος του συλλογου απεναντι στους συμπαιχτες μου.Ετσι συμπεριφερονται σε αθλητες που εχουν τιμησει τη φανελα για 4 χρονια..τετοιο ανθρωποι κανουν κακο στο χωρο του μπασκετ ασχετως κατηγοριας και πρεπει γρηγορα να φυγουν, οπως και θα γινει γιατι μαλλον δεν αντεχουν τις ευθυνες και την πιεση!
Επειδη δεν ειναι ολοι ανανδροι και απληστοι στον ΑΟΜ θα'θελα να ευχαριστησω τις παλιοτερες διοικησεις του ΑΟΜ που ηταν αψογοι απεναντι μου οπως και τα τεχνικα team και θελω να ευχηθω καλη τυχη στην καινουρια προσπαθεια του ΑΟΜ να...καθαρισει επιτελους η ομαδα σε ολους τους τομεις!
Οσον αφορα εμενα...ξεκινας με τισ καλυτερες προδιαγραφες σε ολους τους τομεις στην ομαδα που ανδρωθηκα πριν 8 χρονια, στις Κουκουβαουνες και ευχομαι να κανουμε αξιοσεβαστη πορεια στη Β Εσκα...
Υ.Σ. Πιστευω πως οφειλα να αναφερθω σε ολα αυτα γιατι θεωρω οτι αδικηθηκα και δε μου αξιζε μια τετοια συμπεριφορα...
Καλο καλοκαιρι σε ολους και επιστροφη στα γηπεδα τον Αυγουστο...

Μην ασχολεισαι ρε Χρησταρα με τετοια πραγματα καλοκαιριατικα.Αυτοι που πρεπει ξερουμε ποιος εισαι.......Φετος θα τρελανουμε κοσμο στις Κουκουβαουνες.
dm_7
QUOTE(assistant @ Jun 27 2008, 20:55 ) *
Μην ασχολεισαι ρε Χρησταρα με τετοια πραγματα καλοκαιριατικα.Αυτοι που πρεπει ξερουμε ποιος εισαι.......Φετος θα τρελανουμε κοσμο στις Κουκουβαουνες.



φετος θα τρελαθει κοσμος και κοσμακης!! εχω κ εγω τις πληροφορίες μου... rolleyes.gif
alexas10
κατσε μην ανεβετε κ εσεις στην α εσκα στο τελος απο τις συγχωνευσεις που γινονται...Και τρεχει κ δεν φτανει μετα ο ανδριοπουλος.... rolleyes.gif
assistant
QUOTE(alexas10 @ Jun 28 2008, 00:01 ) *
κατσε μην ανεβετε κ εσεις στην α εσκα στο τελος απο τις συγχωνευσεις που γινονται...Και τρεχει κ δεν φτανει μετα ο ανδριοπουλος.... rolleyes.gif

που σαι ρε Αλεξαρα.Εριξες μαυρη πετρα πισω σου και δε γραφεις πια στο topic μας.Μη μα\ς ξεχνας κι εμας
paiktoura
Η ομαδα που δεν σεβεται τιποτα και πρεπει να προσεχουμε ειναι ο Αγ.Θωμας. ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ
dm_7
QUOTE(alexas10 @ Jun 28 2008, 00:01 ) *
κατσε μην ανεβετε κ εσεις στην α εσκα στο τελος απο τις συγχωνευσεις που γινονται...Και τρεχει κ δεν φτανει μετα ο ανδριοπουλος.... rolleyes.gif

και εγώ με αυτά που μαθαίνω έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι μήπως τόσο καιρό γραφούμε σε λάθος topic!!

paiktoura έχεις παράπονα από Θωμά??? Εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα!! Απορώ!!! smiley.gif
Giwrgos_foa
παιδια μακρυα απο αγιο θωμα!!!καλυτερα στη γειτονια σας στο ανοιχτο χαβαλε με τους κολλητους σας παρα στον αγιο θωμα!!!μιλαω απο προσωπικη εμπειρια!!!Μ Α Κ Ρ Υ Α
pepe
καλα κραζετε...αφου οι mods κοιμουνται..κανα μεταγραφικο θα πειτε?ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟΝ ΘΩΜΑ!!!
dm_7
Πάντως, από αυτά που ακούω και διαβάζω διαπιστώνω ότι ο καθένας κάτι άσχημο έχει να πει για κάποια ομάδα! Τελικά δεν μπορούν να είναι όλοι ευχαριστημένοι και είναι λογικό! Βέβαια, είναι γεγονός ότι σε πάρα πολλές περιπτώσεις υπάρχουν άσχημες συμπεριφορές παραγόντων. Όποιος έχει γερό στομάχι...ας αντέξει λοιπόν!

Pepe, τα μεταγραφικά μας τα είπαμε…
pepe
QUOTE(dm_7 @ Jun 28 2008, 11:54 ) *
Πάντως, από αυτά που ακούω και διαβάζω διαπιστώνω ότι ο καθένας κάτι άσχημο έχει να πει για κάποια ομάδα! Τελικά δεν μπορούν να είναι όλοι ευχαριστημένοι και είναι λογικό! Βέβαια, είναι γεγονός ότι σε πάρα πολλές περιπτώσεις υπάρχουν άσχημες συμπεριφορές παραγόντων. Όποιος έχει γερό στομάχι...ας αντέξει λοιπόν!

Pepe, τα μεταγραφικά μας τα είπαμε…


συντομα θα ακουσετε ποιος ΔΕΝ παει στο Θωμα...
paiktoura
Ημουνα παλια (με Κρασσα παλι)και μου φαγανε λεφτα. Το τι γινότανε στην ομαδα δεν λέγεται .Να μην μείνει άντερο απο τα γέλια . Εχω σταματησει το μπάσκετ εδω και τρια χρόνια και τα μαθαίνω απο μεσα γιατι έχω ακομα πολύ καλούς φίλους εκεί.Τα παιδιά που παίζουν είναι super,αλλα δεν τα αφήνουν να φύγουν με τίποτα.
Αγ.Θωμας = Ανατολική Γερμανία ,αν ανοίξει η πόρτα θα μείνει μόνο ο Κρασσας με το γιό του
nikefalin
QUOTE(paiktoura @ Jun 28 2008, 18:57 ) *
Ημουνα παλια (με Κρασσα παλι)και μου φαγανε λεφτα. Το τι γινότανε στην ομαδα δεν λέγεται .Να μην μείνει άντερο απο τα γέλια . Εχω σταματησει το μπάσκετ εδω και τρια χρόνια και τα μαθαίνω απο μεσα γιατι έχω ακομα πολύ καλούς φίλους εκεί.Τα παιδιά που παίζουν είναι super,αλλα δεν τα αφήνουν να φύγουν με τίποτα.
Αγ.Θωμας = Ανατολική Γερμανία ,αν ανοίξει η πόρτα θα μείνει μόνο ο Κρασσας με το γιό του


ρε παλικάρια δεν αφορά το τόπικ των μετεγγραφών η προσωπική ιστορία του καθενός.
Υπάρχουν τόπικ, ή αν θέλετε ΕΠΩΝΥΜΑ, ανοίξτε ένα τόπικ για ότι σας προβλημάτιζε , ή σας προβληματίζει.
Αλλά παρακαλώ πολύ να λήξει εδώ αυτό το θέμα,
andreas konstantos
QUOTE(azeppos @ Jun 27 2008, 16:30 ) *
Φαβορι για ανοδο το Κορωπι.....Συμφωνησε με Κοκκινο,Καραβασιλη και Βλαχο....


ακομα με βελυζιοτη (χολαργου) τσιλιβακο ( ελευ. μοσχατου) παππαδοπουλο ( επιστροφη απο μαρουσι) και επεται συνεχεια
azeppos
Ξερει κανεις ποτε γινεται η κληρωση των ομιλων? blove.gif
EAST END
QUOTE(andreas konstantos @ Jun 30 2008, 16:06 ) *
ακομα με βελυζιοτη (χολαργου) τσιλιβακο ( ελευ. μοσχατου) παππαδοπουλο ( επιστροφη απο μαρουσι) και επεται συνεχεια

KAI ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΠΑΠΑΔΕΑ ΑΠΟ ΜΕΛΛΙΣΙΑ(ΠΑΛΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ)
andreas konstantos
QUOTE(EAST END @ Jul 1 2008, 17:14 ) *
KAI ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΠΑΠΑΔΕΑ ΑΠΟ ΜΕΛΛΙΣΙΑ(ΠΑΛΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ)



To κορωπι ΔΕΝ μιλαει ουτε μιλαγε φετος με παππαδεα
Peritri
Λοιπόοοοοοοοον, τα Βριλήσσια πήραν τον Α Σ, τον Δ Γ, τον Η Ε, τον Β Τ και παλεύουν για τον Κ Μ.

Όχι, για να μην λένε ότι δεν γράφω για την ομάδα μου. Οκ, Α Σ;

icon_drunk.gif

ΥΓ: loufer & pepe, ανοίχτε τα χαρτιά σας όπως έκανα κει εγώ για την ομάδα μου tongue.gif
assistant
Ξερω οτι ειμαι εκτος topic μεταγραφων απλα σημερα πληροφορηθηκε η ομαδα μου απ την εσκα οτι η κληρωση των ομιλων που ηταν προγραμματισμενη για την προηγουμενη εβδομαδα μετατεθηκε για το τελος Αυγουστου λογω του χαμου που γινεται σ ολες τις κατηγοριες εξ αιτιας των συγχωνευσεων και των διαλυσεων καποιων ομαδων.Οποτε υπομονη μεχρι τοτε για να δουμε ποιος θα παιζει με ποιον.
EAST END
QUOTE(andreas konstantos @ Jul 2 2008, 23:18 ) *
To κορωπι ΔΕΝ μιλαει ουτε μιλαγε φετος με παππαδεα

τι να σου πω;ισως να ξερεις καλυτερα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.