Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πρωτοι μας τηλεοπτικοι ερωτες!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3
eftychia
Ειναι ωρα να εκτεθειτε κανοντας εξευτελιστηκές αποκαλυψεις για το παρελθόν σας και ειδικά για το πρωτο "crush" που ειχατε για διασημους(όταν ήσασταν μικροι ή ακομα και μεγαλυτεροι). Κανω λοιπόν την αρχή (νιώθωντας ιδιαιτερα ταπεινωμένη)! Το top 3 μου ήταν:
1. Καρβέλας (επί εποχής τραγουδιού "Διαβολάκι, διαβολάκι δως μου ενα φιλάκι")
2. Σταθης Ψαλτης (ειχα δει ολες τις βιντεοταινιες, με ιδιαιτερη βαση το "Ελα να αγαπηθουμε νταρλινγκ")
3. Δε θυμαμαι το ονομα του αλλα όσοι τον εχετε δει στο "Ροδα τσαντα και κοπανα 1,2,3" ήταν ο "'Αρης Χαλιας"
Ναι, λοιπόν, το ομολογώ ήμουν μια κακόγουστη (βέβαια μου άρεσε τρελά και ο Γαρδέλης ακκλα αυτός ήταν όντως ωραίος).

Περιμένω και από εσάς!
sofofan
QUOTE(eftychia @ Jun 27 2007, 08:31 AM) *
Ειναι ωρα να εκτεθειτε κανοντας εξευτελιστηκές αποκαλυψεις για το παρελθόν σας και ειδικά για το πρωτο "crush" που ειχατε για διασημους(όταν ήσασταν μικροι ή ακομα και μεγαλυτεροι). Κανω λοιπόν την αρχή (νιώθωντας ιδιαιτερα ταπεινωμένη)! Το top 3 μου ήταν:
1. Καρβέλας (επί εποχής τραγουδιού "Διαβολάκι, διαβολάκι δως μου ενα φιλάκι")
2. Σταθης Ψαλτης (ειχα δει ολες τις βιντεοταινιες, με ιδιαιτερη βαση το "Ελα να αγαπηθουμε νταρλινγκ")
3. Δε θυμαμαι το ονομα του αλλα όσοι τον εχετε δει στο "Ροδα τσαντα και κοπανα 1,2,3" ήταν ο "'Αρης Χαλιας"
Ναι, λοιπόν, το ομολογώ ήμουν μια κακόγουστη (βέβαια μου άρεσε τρελά και ο Γαρδέλης ακκλα αυτός ήταν όντως ωραίος).

Περιμένω και από εσάς!


Τον θυμάσαι τον Παπαμηχαήλ στο "Η κόρη μου η σοσιαλίστρια" , ακριβώς στην φάση που χόρευε ζεϊμπέκικο; Τον είχα δεί μικρή και έπεσα ξερή!!! Είναι αλήθεια οτι δεν έχω δεί μέχρι σήμερα καλύτερο ζεϊμπέκικο . Δεν ξέρω πώς τό κάνει ρε γαμώτο ειδικά αυτή τη φιγούρα που χοροπηδάει μονοκόματα σαν να είναι χεσμένος !!!
Pierce
1) Anna Chlumsky. το ξερω το ονομα της δεν σας θυμιζει τιποτα. για θυμηθείτε μια ταινια που επαιζε συχνα το μεγκα ''το κοριτσι μου'' ναι εκεινη η μικρη ξανθια με συμπρωταγωνιστή τον οχι-αλλο-καρβουνο-home-alone Macaulay Culkin . πρεπει να ημουν περιπου 10 οταν την ειδα την ταινια και μπορω να πω οτι εκοβα φλεβες.

Click to view attachment

2)rachel bilson .- πρωταγωνιστει στο OC , μαλλον στα 15 μου ημουν οταν ξεκινησε η σειρα. δεν βαζω ολοσωμη φωτο, γιατι λιγο η ζεστη ,λιγο η φωτο τα εγκεφαλικά θα χτυπανε πορτες.(παντως εχω ποσταρει καπου μεσα στο φορουμ και ολοκληρη 38.gif )


Click to view attachment

3) ρενια λουιζιδου w00t.gif

πετρος και τα κοριτσια του (με τον φιλιππιδη ) αρχες με μεσα του 90 , καμια σχεση με το πως ειναι τωρα(οχι οτι ειναι ασχημη αλλα...) θυμαμαι ειχε ψηφιστει ως η πιο σεξυ ελληνιδα.

Click to view attachment
eftychia
QUOTE(sofofan @ Jun 27 2007, 12:25 PM) *
Τον θυμάσαι τον Παπαμηχαήλ στο "Η κόρη μου η σοσιαλίστρια" , ακριβώς στην φάση που χόρευε ζεϊμπέκικο; Τον είχα δεί μικρή και έπεσα ξερή!!! Είναι αλήθεια οτι δεν έχω δεί μέχρι σήμερα καλύτερο ζεϊμπέκικο . Δεν ξέρω πώς τό κάνει ρε γαμώτο ειδικά αυτή τη φιγούρα που χοροπηδάει μονοκόματα σαν να είναι χεσμένος !!!


Απο οτι μου εχουν πει στο σπιτι μου(γιατι προφανως ημουν πολυ μικρη και δε το θυμαμαι), ο Παπαμιχαηλ ηταν ο πρωτος πρωτος που μου αρεσε, και μια μερα τον ειχε συνεντευξη ενας δημοσιογραφος και με φωναξε η μαμα μου να τον δω πως ειχε γινει και απο τοτε μου γκρεμιστηκε ο μυθος.
Παντως ενταξει Παπαμιχαηλ, Ρειτσελ Μπιλσον, Αννα Κλαμσκι, ηταν οντως ωραιοι. Εγω μιλαω για ταπεινωτικη κακογουστια!!!!!
(ασχετο παντως pierce 21 στο "my girl" ημουν κι εγω κολλημενη με τον Καλκιν (κι επειτα στο "Home alone"), αφισες και κακο από τη Μανινα και την Κατερινα!
morfi
Jennifer Aniston. Το Τζενιφεράκι όπως την αποκαλούσα. Όταν ήμουν μικρός (στη τρίτη λυκείου banana.gif) ήμουν τρελά ερωτευμένος μαζί της. Mέσα στη τάξη, στο πίνακα, στα βιβλία μου, παντού ζωγράφιζα μία καρδιά και μέσα έγραφα "Βασίλης + Jennifer". Μίλαγα σε όλους για αυτήν, έγραφα σε κασσέτες όλα τα αφιέρωματα που έδειχαν στη τηλεόραση, κράταγα τα εξώφυλλα και τις φωτογραφίες της σε ένα φάκελο και πέρναγα πολλές ώρες μέσα στη τουαλλέτα. Μόνο καλά πράγματα έχω να θυμάμαι. icon_joy.gif

Αυτή που μου έχει κλέψει τώρα τη καρδιά είναι η Reese Witherspoon. Παρά λίγο να βάλω τα κλάμματα στο Just Like Heaven. sad-smiley-009.gif

QUOTE(eftychia @ Jun 27 2007, 02:44 PM) *
αφισες και κακο από τη Μανινα και την Κατερινα!

Κορυφαία έντυπα. 56.gif
Keyser_Soze
Εγώ ήμουν τρελά ερωτευμένος με την Μαρία Χοακίνα από το Καρουζέλ. Ξέρω ότι ήταν μια στριμμένη στρίγγλα αλλά εγώ τη γούσταρα γιατί πίστευα ότι θα μπορούσα να την αλλάξω (καναδυό σφαλιάρες και θα ήταν σούζα). Επίσης μου άρεσε η δεσποινίς Σιμένα από την ίδια σειρά που έκανε τη δασκάλα των παιδιών.

QUOTE
Τον θυμάσαι τον Παπαμηχαήλ στο "Η κόρη μου η σοσιαλίστρια" , ακριβώς στην φάση που χόρευε ζεϊμπέκικο; Τον είχα δεί μικρή και έπεσα ξερή!!! Είναι αλήθεια οτι δεν έχω δεί μέχρι σήμερα καλύτερο ζεϊμπέκικο . Δεν ξέρω πώς τό κάνει ρε γαμώτο ειδικά αυτή τη φιγούρα που χοροπηδάει μονοκόματα σαν να είναι χεσμένος !!!
Δεν έχεις δει εμένα να χορεύω γι' αυτό το λες tongue.gif laugh.gif icon_drunk.gif
Gravedigger
Πρώτη πρώτη ήταν η Charlize Theron αλλά τώρα μου πέρασε!




Τώρα είμαι ερωτευμένος με την Mandy Moore....




...την Rachel Bilson (για την οποία έχω και ανταγωνισμό... angry_red.gif PIERCE ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΠΡΩΤΟΣ!!!)




...και την Σοφία Πανάγου την οποία δεν πρόλαβα να δω φέτος στο θέατρο (που το σιχαίνομαι,αλλά θα πάω μόνο για αυτήν) αλλά θα πάω σίγουρα την επόμενη σεζόν!

eftychia
QUOTE(morfi @ Jun 27 2007, 02:52 PM) *
Κορυφαία έντυπα. 56.gif


Ναι δε το συζηταμε, αυτα και οι New York Times...
Keyser το θυμαμαι που το συζηταγαμε στο αμαξι! Α Επισης ερωτα τρελο ειχα με τον Ζακ απο το "Πριν χτυπησει το κουδουνι" (Μαρκ-Πολ Γκοσελαρ, καπως ετσι λεγεται)
Air Kef
Εδώ και 3,5 χρόνια, ο "έρωτας" μου με την Κίρα καίει δυνατά.Την είδα στο Love Actually λιγο μετά τα χριστούγεννα του 2003 προς 2004 και αυτο ηταν.. biggrin.gif

Στα πιο παλιά,θα πάρω κι εγώ τη Λουιζίδου,την Άννα Κουρή (η Βάνα στους Μεν και Δε) και βέβαια ΠΑΜΕΛΑ απο το Baywatch..!!

Αυτές μου έρχονται τώρα,ίσως θυμηθώ και κατι αλλο. smile.gif
Igor
QUOTE(pierce21 @ Jun 27 2007, 01:50 PM) *
1) Anna Chlumsky. το ξερω το ονομα της δεν σας θυμιζει τιποτα. για θυμηθείτε μια ταινια που επαιζε συχνα το μεγκα ''το κοριτσι μου'' ναι εκεινη η μικρη ξανθια με συμπρωταγωνιστή τον οχι-αλλο-καρβουνο-home-alone Macaulay Culkin . πρεπει να ημουν περιπου 10 οταν την ειδα την ταινια και μπορω να πω οτι εκοβα φλεβες.

Click to view attachment

2)rachel bilson .- πρωταγωνιστει στο OC , μαλλον στα 15 μου ημουν οταν ξεκινησε η σειρα. δεν βαζω ολοσωμη φωτο, γιατι λιγο η ζεστη ,λιγο η φωτο τα εγκεφαλικά θα χτυπανε πορτες.(παντως εχω ποσταρει καπου μεσα στο φορουμ και ολοκληρη 38.gif )
Click to view attachment

3) ρενια λουιζιδου w00t.gif

πετρος και τα κοριτσια του (με τον φιλιππιδη ) αρχες με μεσα του 90 , καμια σχεση με το πως ειναι τωρα(οχι οτι ειναι ασχημη αλλα...) θυμαμαι ειχε ψηφιστει ως η πιο σεξυ ελληνιδα.

Click to view attachment


Pierce, η Mischa Barton και αυτη απο OC ειναι πολυ ανωτερη..
error
εμενα μ'αρεσαν Φυσσας κ Γιουρκας...Τους εβλεπα τηλεοπτικως τοτε κ μου αρεσαν!!! biggrin.gif biggrin.gif

Τωρα μ'αρεσει ο Μαριος Αθανασιου...
Pierce
ειναι πολυ καλη οχι καλυτερη. θα σου απαντησει ο gravedigger πανω σε αυτο το θεμα cool.gif
Gravedigger
QUOTE(Igor @ Jun 27 2007, 07:26 PM) *
Pierce, η Mischa Barton και αυτη απο OC ειναι πολυ ανωτερη..

ΤΙ???Ο άχαρος σκελετός είναι πιο ωραίος από την Rachel Bilson????Δώστε της τίποτα να φάει της ψωνάρας!
Das Kapital
QUOTE(error @ Jun 27 2007, 11:43 PM) *
εμενα μ'αρεσαν Φυσσας κ Γιουρκας...Τους εβλεπα τηλεοπτικως τοτε κ μου αρεσαν!!! biggrin.gif biggrin.gif

Τωρα μ'αρεσει ο Μαριος Αθανασιου...


Και εγω νομιζα οτι εισαι αγορι.... 39.gif huh.gif
dizzy_fingers
Μπορεί ακόμα να είναι tongue.gif.


Digger, μαζί σου αγόρι μου. Η Μπάρτον είναι άλλο ένα ξιπασμένο άγευστο κοριτσάκι που μας λανσάρουν ως ωραία.
rchos
να συμφωνησω και εγω με τους υπολοιπους!η Mischa Barton δεν υπαρχει προστα στην rachel bilson!ελεος δηλαδη τετοιες συγκρισεις!

η rachel εχει και την υποστηριξη των σοφων!
error
Μπαρηιν κ βαρα την την Μπαρτον...

ουτε εγω εχω αποφασισει τι ειμαι! icon_drunk.gif
NBAer
QUOTE(eftychia @ Jun 27 2007, 11:31 AM) *
2. Σταθης Ψαλτης (ειχα δει ολες τις βιντεοταινιες, με ιδιαιτερη βαση το "Ελα να αγαπηθουμε νταρλινγκ")


???? blink.gif blink.gif Ωραιο γουστο ειχες οταν ησουν μικρη.
71.gif 24.gif 24.gif 24.gif


Εμενα μου αρεσε ο Μαμρα απο τους Θαντερκατς. Ο κορυφαιος!
Ειχα παθει ψυχωση οταν μεγαλωσω να του μoιασω. Δεν ειναι φοβερος?


Επισης ηθελα να γινω οταν μεγαλωσω ο Μαικλ Ναιτ απο τη σειρα "Ο Ιπποτης της Ασφαλτου" και να εχω τον Κιτ! banana.gif Ημουν ερωτευμενος με τον Κιτ.
Τελικα δεν τα καταφερα απο οτι φαινεται να εχω τον Κιτ....

Και η Ρενια Λουιζιδου απο τους "Απαραδεκτους" ηταν και αυτη μεγαλη μου αγαπη καθως την θεωρουσα τοτε σαν την πιο ομορφη που υπηρχε! blink.gif ohmy.gif


Σαν παιδι πραγματι ημουνα χαζο. biggrin.gif Τουλαχιστον βεβαια δεν ειχα ερωτευτει τον Ψαλτη. 24.gif 24.gif 24.gif
dizzy_fingers
QUOTE
Πρωτοι μας τηλεοπτικοι ερωτες!

QUOTE(NBAer)
Εμενα μου αρεσε ο Μαμρα απο τους Θαντερκατς. Ο κορυφαιος!


Μεγάλε 24.gif.... tongue.gif

Δε θέλω να μάθω για τους υπόλοιπους έρωτές σου, αλλά αν τελικά κατάφερες να του μοιάσεις του Μάμρα, τότε έχω μάθει ποιός είσαι στην πραγματική σου ζωή:



smiley.gif
Igor
QUOTE(rchos7 @ Jun 28 2007, 12:36 AM) *
να συμφωνησω και εγω με τους υπολοιπους!η Mischa Barton δεν υπαρχει προστα στην rachel bilson!ελεος δηλαδη τετοιες συγκρισεις!

η rachel εχει και την υποστηριξη των σοφων!


Mεχρι τωρα σας ειχα σε εκτιμηση αλλα τωρα πεσατε πολυ στην υποληψη μου.

Η Rachel Bilson... Ποια ???

Mischa Barton rulzz.
http://imagecache2.allposters.com/images/p...ton-Posters.jpg

Για αυτο σας προκαλω να ανεβασετε poll με τις δυο και να δουμε ποιος θα κερδισει. Τι λετε ??
Gravedigger
OK.Η Mischa θα έχει 1 ψήφο από εσένα!!!Αν και ελπίζω να έχει περισσότερες για να μείνει η Rachel σε εμένα! 19.gif 19.gif 19.gif
Igor
Θες να το ετοιμασεις το τοπικ Gravedigger ??
Gravedigger
Δεν ξέρω να φτιάχνω poll....(Εντάξει μην κοροιδεύετε!) 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif
Das Kapital
Παιδια εγω δεν ηξερα καμια απο τις 2,αλλα απο οτι εψαξα στο γουγλη η Μπιλσον ειναι χαλαρα καλυτερη απο την αλλη,θεα,η αλλη σα καχεκτικο ειναι!!! tongue.gif
Air Kef
QUOTE(ΝΒΑερ)
Επισης ηθελα να γινω οταν μεγαλωσω ο Μαικλ Ναιτ απο τη σειρα "Ο Ιπποτης της Ασφαλτου" και να εχω τον Κιτ! banana.gif Ημουν ερωτευμενος με τον Κιτ.
Τελικα δεν τα καταφερα απο οτι φαινεται να εχω τον Κιτ....



Ααααχχχ..Ολοι οταν ήμαστε μικροί θέλαμε να εχουμε τον Κιτ!Ολοι ειχαμε ερωτευτεί εκεινο το αυτοκίνητο..Μάλιστα,μου το ειχαν παρει σε τηλεκατευθυνόμενο οι δικοί μου!!!!
Καποια περίοδο,ειχα και την φοβερή εκεινη μουσική,ρινγκτοουν στο κντ μου.. biggrin.gif

QUOTE(Ιγκορ)
Για αυτο σας προκαλω να ανεβασετε poll με τις δυο και να δουμε ποιος θα κερδισει. Τι λετε ??


Ειναι καμια απο τις δύο Αγγλίδα; biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Edit:
Η Mischa ειναι απο το Χαμερσμιθ του Λονδίνου,οπότε βαλτε κι αλλη ψήφο και θεωρήστε δεδομένη τη νικη της.! biggrin.gif
reignman
πρωτος μου παιδικος και τηλεοπτικος ερωτας ηταν η "Kelly" tiffanie amber thiesen απο το saved by the bell



69.gif w00t.gif cool.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
eftychia
QUOTE(NBAer @ Jun 28 2007, 01:36 AM) *
Σαν παιδι πραγματι ημουνα χαζο. biggrin.gif Τουλαχιστον βεβαια δεν ειχα ερωτευτει τον Ψαλτη. 24.gif 24.gif 24.gif

Ναι μου αρεσει που σου κανει εντυπωση ο Ψαλτης κι οχι ο Χαλιας ή ο Καρβελας! Ακομα με κοροϊδεύουν στο σπιτι μου για το γουστο μου.

Εγω μεχρι πολυ προσφατα υποστηριζα Ρειτσελ Μπιλσον, αλλα τωρα τελευταια μου τη σπαει, γι αυτο λεω Μίσα!

Πολυ χαιρομαι reignman που το εβλεπε κι αλλος το "Πριν χτυπησει το κουδουνι"
αεκτζού
O πρώτος μου έρωτας ήταν ο Steven Tyler των Aerosmith.Μετά ήταν ο Axl Rose,o θεός,ο ένας και μοναδικός! smiley.gif
Pierce
QUOTE(Igor @ Jun 28 2007, 02:09 AM) *
Mεχρι τωρα σας ειχα σε εκτιμηση αλλα τωρα πεσατε πολυ στην υποληψη μου.

Η Rachel Bilson... Ποια ???

Mischa Barton rulzz.
http://imagecache2.allposters.com/images/p...ton-Posters.jpg

Για αυτο σας προκαλω να ανεβασετε poll με τις δυο και να δουμε ποιος θα κερδισει. Τι λετε ??



challenge accepted παω να το κανω σε λιγο
geosider
οι πρώτοι μας;
ήταν σίγουρα η κέλι από την αμερικάνικη σειρά "πριν χτυπήσει το κουδούνι"
και η τραγουδίστρια η βικτώρια χαλκίτη, πολύ ωραίο κοριτσάκι ήταν τότε, μα πως μπάζεψε έτσι τώρα;

αυτές για αρχή
Pierce
QUOTE(NBAer @ Jun 28 2007, 01:36 AM) *
Επισης ηθελα να γινω οταν μεγαλωσω ο Μαικλ Ναιτ απο τη σειρα "Ο Ιπποτης της Ασφαλτου" και να εχω τον Κιτ! banana.gif Ημουν ερωτευμενος με τον Κιτ.
Τελικα δεν τα καταφερα απο οτι φαινεται να εχω τον Κιτ....


ποιος δεν το ονειρευτηκε αυτο? ο ΚΙΤΤ (pontiac trans am) βγηκε πριν κανα δυο μηνες σε δημοπρασια με τιμη εναρξης 150 000 $ . το τραγουδι μαλιστα ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου. θυμαμαι μαλιστα στα μεσα τις δεκαετιας του 90 υπηρχε μια αλλη σειρα αντιστοιχη που πρωταγωνιστουσε μια VIPER , στον ΑΝΤ1 τα μεσημερια του σαββατου πρεπει να ηταν.

''ΑΡΧΑΙΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ''
Respect 77.gif
spysta
δεν ειχα ποτε καποιο τετοιο κολλημα μικροτερος....το επαθα ομως τωρα μεγαλυτερος tongue.gif tongue.gif !!με την Evangeline Liily....την Κειτ του LOST!!!!ειναι θεα,κουκλα πανεμορφη και τα εχει φτιαξει στην πραγματικοτητα με τον Τσαρλι απο τη σειρα επισης....οχι ρε Βαγγελιω...ΟΧΙ!!!Οχι μ'αυτον.. βρες καναν Τζακ τουλαχιστον...η' ελα απο Ελλαδα μερια.. 69.gif 69.gif !!!!
man10
Eνας φιλος μου ειχε τεραστιο κολλημα με την Μενεγακη,δεν μπορειται να φανταστειτε ποσο κολλημενος ηταν μαζι της...
geosider
QUOTE(man10 @ Jun 29 2007, 08:24 AM) *
Eνας φιλος μου ειχε τεραστιο κολλημα με την Μενεγακη,δεν μπορειται να φανταστειτε ποσο κολλημενος ηταν μαζι της...

μου αρέσει αυτό το ένας φίλος tongue.gif tongue.gif ......
μήπως είσαι εσύ και ντρέπεσαι ρε 19.gif
error
γιατι να μην εχει κολλημα?εγω ως εμφανιση, μια χαρα τη βρισκω...
(ειναι παντρεμενη εδω κ χρονια πες στο φιλο σου! tongue.gif )
IlyaZ
Εγώ τώρα δεν ξέρω αν πρέπει να ντραπώ, αλλά ήμουν καψούρα με τον Πλατινί. Δε θυμάμαι αν ήταν ο πρώτος πλατωνικός νεανικός έρωτάς μου, γιατί καψουρευόμουν κι εύκολα, το σκασμένο... icon_drunk.gif
iratus
QUOTE(geosider @ Jun 29 2007, 09:36 AM) *
μου αρέσει αυτό το ένας φίλος tongue.gif tongue.gif ......
μήπως είσαι εσύ και ντρέπεσαι ρε 19.gif

oxi autos exei kolhma me thn...
des to avatar tongue.gif
geosider
QUOTE(iratus @ Jun 30 2007, 03:58 AM) *
oxi autos exei kolhma me thn...
des to avatar tongue.gif

η Σακίρα είναι; γιατί δεν φαίνεται και πολύ καλά
καλά για αυτήν σηκώνω τα χέρια ψηλά αλλά την γνώρισα μεγάλος όχι μικρός laugh.gif
man10
QUOTE(geosider @ Jun 29 2007, 09:36 AM) *
μου αρέσει αυτό το ένας φίλος tongue.gif tongue.gif ......
μήπως είσαι εσύ και ντρέπεσαι ρε 19.gif

Οχι ρε,θα το λεγα αν ειχα εγω το κολλημα... Αφου στον φιλο μου αρεσει τρελα,τι να πω ψεμματα οτι αρεσει σε μενα.

Επισης,δεν θα ντρεπομουν μια χαρα ειναι η Μενεγακη για την ηλικια της. wink.gif
sarounas
QUOTE(man10 @ Jun 30 2007, 11:17 AM) *
Οχι ρε,θα το λεγα αν ειχα εγω το κολλημα... Αφου στον φιλο μου αρεσει τρελα,τι να πω ψεμματα οτι αρεσει σε μενα.

Επισης,δεν θα ντρεπομουν μια χαρα ειναι η Μενεγακη για την ηλικια της. wink.gif

πόσο να 'ναι αυτή; για 40άρα την κάνω

ώρα να εκτεθώ και ΄γω biggrin.gif
λοιπόν
1)η κοπέλα που έπαιζε την Τζίνα στο «the boy in the plastic bubble» με τον Τραβόλτα
2)η Γκαμπριέλα Σαμπατίνι, η τενίστρια από την Αργεντινή
3) η Λώρα από το μικρό σπίτι στο λιβάδι (μην πετάτε ντομάτες, όταν το έβλεπα ήμουν συνομήλικός της)
NBAholic
Mια απ'τις αγαπημένες μου ταινίες πιο παλιά ήταν αυτή που προβάλλει τώρα ο Αντένας: Το "χαμός στην Τσάινα Τάουν". Για κάποιο λόγο μου άρεσαν οι πολεμιστές με τα ψάθινα καπέλα που εκτόξευαν ακτίνες απ'τα χέρια τους.
Das Kapital
Καιρος να εκτεθω και εγω,απο οτι θυμαμαι μου αρεσαν/αρεσουν:Καρτσωνα,Παπαριζου,Longoria,Risteska(ηταν η τρελογκομενα που τραγουδουσε για τα σκοπια περσυ στην εξωβυζιον tongue.gif )και η τραγουδιστρια απο pussycat dolls μου αρεσει,αυτες νομιζω

Λιγες ε? tongue.gif
thrylos7
Αυτοί είναι οι πρώτοι σου τηλεοπτικοί έρωτες; tongue.gif

Εμένα θυμάμαι μου άρεσε η Κέιτ Χολμς στις νεανικές ανησυχίες... για πιο πριν χρειάζεται λίγος χρόνος να θυμηθώ...
geosider
QUOTE(sarounas @ Jun 30 2007, 04:23 PM) *
πόσο να 'ναι αυτή; για 40άρα την κάνω

ώρα να εκτεθώ και ΄γω biggrin.gif
λοιπόν
1)η κοπέλα που έπαιζε την Τζίνα στο «the boy in the plastic bubble» με τον Τραβόλτα
2)η Γκαμπριέλα Σαμπατίνι, η τενίστρια από την Αργεντινή
3) η Λώρα από το μικρό σπίτι στο λιβάδι (μην πετάτε ντομάτες, όταν το έβλεπα ήμουν συνομήλικός της)

χαχαχα smiley.gif νικολάκη μήπως ήσουνα φλωράκι μικρός; icon_drunk.gif ακούς εκεί, μα έβλεπες το μικρό σπίτι στο λιβάδι; ohmy.gif
iratus
emena to numero 1 einai h Jessica Alba alla nobody is perfect (ektos apo mena dld tongue.gif) kai misw thn fwnh ths den kserw me ksenerwnei :S
sarounas
QUOTE(geosider @ Jul 1 2007, 02:34 PM) *
χαχαχα smiley.gif νικολάκη μήπως ήσουνα φλωράκι μικρός; icon_drunk.gif ακούς εκεί, μα έβλεπες το μικρό σπίτι στο λιβάδι; ohmy.gif

άντε ρε tongue.gif
έβλεπα και Ντιουξ, Κιτ, Μαγκάιβερ, με αυτά μήπως γίνομαι μάγκας; blech.gif
Flash
QUOTE
Posted 3 hours ago
QUOTE(geosider @ Jul 1 2007, 02:34 PM)

χαχαχα νικολάκη μήπως ήσουνα φλωράκι μικρός; ακούς εκεί, μα έβλεπες το μικρό σπίτι στο λιβάδι;


Η εύστοχη ερώτηση θα ήταν : "Καλά ρε Νικολάκη εδώ η Μαίρη ακόμα και τυφλή ήταν θεά και εσένα σου άρεσε η Λώρα;" tongue.gif
geosider
QUOTE(sarounas @ Jul 1 2007, 08:05 PM) *
άντε ρε tongue.gif
έβλεπα και Ντιουξ, Κιτ, Μαγκάιβερ, με αυτά μήπως γίνομαι μάγκας; blech.gif

laugh.gif δεν σε εξιλεώνει τίποτα

QUOTE(Flash @ Jul 1 2007, 11:08 PM) *
Η εύστοχη ερώτηση θα ήταν : "Καλά ρε Νικολάκη εδώ η Μαίρη ακόμα και τυφλή ήταν θεά και εσένα σου άρεσε η Λώρα;" tongue.gif

ειναι θεμα γουστου και αμα είναι στραβος ο ανθρωπος πως να το εκτιμησει; smiley.gif
tsitum
Ηταν ειναι κ θα ειναι ΜΙΑ












Η ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

Μαρια μην ομορφυνεις ποτε

μεινε οπως εισαι

ΜΑΡΙΑ τα δοντια ακομα δεν ισιωσαν????????

ΜΑΡΙΑ για παντα ασχημη
Gravedigger
QUOTE(tsitum @ Jul 2 2007, 11:54 AM) *
Η ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ

ΜΠΛΙΑΧ...Σιχαίνομαι την σειρά,σιχαίνομαι την ηθοποιό (βασικά όλους τους ηθοποιούς της σειράς αλλά περισσότερο αυτήν!) Από τις χειρότερες σειρές ever στην TV... 68.gif 68.gif 68.gif


Βέβαια καταλαβαίνω ότι κάνεις πλάκα! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.