Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πρωτοι μας τηλεοπτικοι ερωτες!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3
mgg
Ελεος με τη Μαρια την ασχημη, παιζουν ολοι οι αταλαντοι ηθοποιοι. Τραγικο χιουμορ και πολυ ψευτικο παιξιμο.
rchos
μου ηρθε λοιπον!
πρωτος μοναδικος τηλεοπτικος μου ερωτας η θεα τανια καψαλη!καμια σαν αυτη! wink.gif
liolias
Επειδη δεν θυμαμαι σιγουρα την πρωτη σας λεω την τωρινη.. Φαιη Σκορδα





eftychia
με ξενερωνει και βρισκω ακρως αποκρουστικο είτε αντρας είτε γυναικα να εχει γουβα στο πιγουνι. Η συγκεκριμενη κοπελα εκτος απο γουβα μου βγαζει και κατι δευτερο. Τες παντων γουστα ειναι αυτα!
Gravedigger
QUOTE(eftychia @ Jul 4 2007, 12:00 PM) *
με ξενερωνει και βρισκω ακρως αποκρουστικο είτε αντρας είτε γυναικα να εχει γουβα στο πιγουνι. Η συγκεκριμενη κοπελα εκτος απο γουβα μου βγαζει και κατι δευτερο. Τες παντων γουστα ειναι αυτα!

Κρατιόμουνα να μην την σχολιάσω χθες αλλά αφού την σχολίασες και εσύ...! biggrin.gif Και εμένα μου το βγάζει το δεύτερο,άσε που δεν μ'αρέσει καθόλου...
liolias
QUOTE(eftychia @ Jul 4 2007, 03:00 PM) *
με ξενερωνει και βρισκω ακρως αποκρουστικο είτε αντρας είτε γυναικα να εχει γουβα στο πιγουνι. Η συγκεκριμενη κοπελα εκτος απο γουβα μου βγαζει και κατι δευτερο. Τες παντων γουστα ειναι αυτα!


Τι ειναι γουβα?
Ginobili
Την πρωτοείδα το 1992 στο αριστουργηματικό:Dracula του Κόπολα...από τότε δεν έχω χάσει ταινία της...!!!
Μάλιστα δεν ντρέπομαι να παραδεκτώ...ότι θα απαρνιόμουνα και τον Τζινόμπιλι και τους Σπέρς για χάρη της!!!!(Αν και δεν νομίζω ότι θα χρειαστεί... tongue.gif )

WINONA RYDER !!!!



http://www.youtube.com/watch?v=sBDxnItsCoI...related&search=




Υ.Γ Πράγματι..και μένα, αυτό το πράγμα από πάνω... η Σκόρδα μου την σπάει πολύ
man10
QUOTE(Ginobili @ Jul 31 2007, 09:13 PM) *
Την πρωτοείδα το 1992 στο αριστουργηματικό:Dracula του Κόπολα...από τότε δεν έχω χάσει ταινία της...!!!
Μάλιστα δεν ντρέπομαι να παραδεκτώ...ότι θα απαρνιόμουνα και τον Τζινόμπιλι και τους Σπέρς για χάρη της!!!!(Αν και δεν νομίζω ότι θα χρειαστεί... tongue.gif )

WINONA RYDER !!!!

http://www.youtube.com/watch?v=sBDxnItsCoI...related&search=
Υ.Γ Πράγματι..και μένα, αυτό το πράγμα από πάνω... η Σκόρδα μου την σπάει πολύ

Την κακια μου να την πω...δν μου αρεσε! 19.gif
Ginobili
QUOTE(man10 @ Aug 1 2007, 06:56 AM) *
Την κακια μου να την πω...δν μου αρεσε! 19.gif

Για μένα είναι πιο όμορφη από την Σακίρα... 19.gif

tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(liolias @ Jul 10 2007, 11:38 AM) *
Τι ειναι γουβα?

γουβα ειναι μια περιοχη στο παγκρατι...δηλαδη εκει που ηταν το σχολειο μου.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
αν καταλαβα καλα παντως εννοουν το λακακι στο πιγουνι...το βαθουλομα....
geosider
QUOTE(Ginobili @ Aug 1 2007, 10:12 AM) *
Για μένα είναι πιο όμορφη από την Σακίρα... 19.gif

tongue.gif

πάμε για νέες συγκρίσεις; εγώ είμαι με την σακίρα βέβαια
B for Basketball
κ εγω ειμαι με την μονικα λεβινσκι...εεεε μπελουτσι εννοωω tongue.gif
Igor
Σακιρα ή Μπιγιονσε ?? Off-topic αλλα δεν πειραζει !!
B for Basketball
QUOTE(Igor @ Aug 2 2007, 12:02 PM) *
Σακιρα ή Μπιγιονσε ?? Off-topic αλλα δεν πειραζει !!

μπιγιονσε!!!!!
man10
Ρωτατε κιολας?Σακιρα... 77.gif 77.gif
liolias
Σακιρα δαγκωτο!!
mojotzotzo
QUOTE(Igor @ Aug 2 2007, 14:02 ) *
Σακιρα ή Μπιγιονσε ?? Off-topic αλλα δεν πειραζει !!


θα προτιμουσα και τις δυο μαζι... 69.gif 69.gif
αλλα αμα πρεπει να διαλεξω τοτε Σακιρα 77.gif
captain charisma
εμενα πιο πολυ απο ολες μ αρεσε η τζενιφερ ανιστον για παρτη μονο και μονο βλεπω τα φιλαρακια τοσα χρονια....γιατι εχω φαει πολυ κολλημα μαζι της icon_drunk.gif icon_drunk.gif
απο τις νεες μου αρεσει η κιρα κναιτλι και ειναι μολις 22....
οι αδερφες ολσεν αλλο φρουτο και αυτες...
και η παμ.... peace.gif
PanosIlio
Λοιπόν πρώτος τηλεοπτικός έρωτας ήταν αυτή:



Και αργότερα φυσικά η ΘΕΑ Σοφία Αλιμπέρτη biggrin.gif biggrin.gif
nikefalin
QUOTE(PanosIlio-G7 @ Dec 19 2007, 14:01 ) *
Λοιπόν πρώτος τηλεοπτικός έρωτας ήταν αυτή:



Και αργότερα φυσικά η ΘΕΑ Σοφία Αλιμπέρτη biggrin.gif biggrin.gif

α, δεν πρόλαβες τη Νόρα Βαλσάμη στις τηλεοπτικές μεταφορές του Ρηγόπουλου (αναδυομένη κλπ) στα τέλη της δεκαετίας του 70 σε ασπρόμαυρη TV biggrin.gif biggrin.gif
PanosIlio
Ε όχι, παιδί των 80'ς είμαι tongue.gif με εφηβεία στα 90'ς

Η candy candy ήταν από τα πρώτα πρόσωπα που είδα biggrin.gif biggrin.gif

Και μετά βιντεοκασέτα και άγιος ο θεός και φυσικά δέσποζε η Αλιμπέρτη στα πολύ νέα της smile.gif
nikefalin
QUOTE(PanosIlio-G7 @ Dec 19 2007, 14:15 ) *
Και μετά βιντεοκασέτα και άγιος ο θεός και φυσικά δέσποζε η Αλιμπέρτη στα πολύ νέα της smile.gif

καλά τώρα δείχνει λίγο νεώτερη biggrin.gif biggrin.gif
PanosIlio
Λίγο όμως εε?? tongue.gif
pegasus_no_12
Και τώρα μια βουτιά στο κενο...... Andie Mcdowell 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Τρελός και παλαβος έρωτας κατά τα παιδικά χρονια!!!! ( απο τοτε το είχα το κόλλημα με τις μεγαλύτερες)
center
Orlando Bloom... (legolas)
Matthew Perry (Chandler, Friends)!!! biggrin.gif
dizzy_fingers
QUOTE(pegasus_no_12 @ Dec 20 2007, 19:12 ) *
Και τώρα μια βουτιά στο κενο...... Andie Mcdowell 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Τρελός και παλαβος έρωτας κατά τα παιδικά χρονια!!!! ( απο τοτε το είχα το κόλλημα με τις μεγαλύτερες)

Ω ρε φίλε, τρελό κόλλημα κι εγώ κάποτε με αυτήν....ωστόσο τώρα τη βλέπω και σκέφτομαι "τί είχα τότε?" huh.gif
Zoys
Ο πρώτος και παντοτινός μου έρωτας παραμένει η Γκουίνεθ Πάλτροου. Ανέκαθεν την θεωρούσα ως την ηθοποιό με τα ομορφότερα χαρακτηριστικά και με κέρδισε από την πρώτη στιγμή που την είδα. Μέχρι και γλυκανάλατες αισθηματικές ταινίες (Ερωτευμένος Σαίξπηρ) παρακολούθησα για χάρη της. Παρ' ότι έχει κλείσει τα 40 παραμένει πανέμορφη μέχρι σήμερα.

wub.gif
HLR CENATION
Οντως Zoys πολυ ομορφη.Χθες ειχε μια ταινια το σταρ τον τελιο φονο.

Εμενα απο την ταινια στρητ φαιτερ ειναι η Καιλι Μινογκ μεχρι και σημερα οπως επειδη ημουν και φαν της σειρας χτοποκαρδια στο Μπεβερλι χιλς μου αρεσε η Μπρεντα(Σανον Ντοχερτι).

Zoys
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 7 2013, 13:55 ) *
Οντως Zoys πολυ ομορφη.Χθες ειχε μια ταινια το σταρ τον τελιο φονο.

Ναι, την είδα. smile.gif
επαθα λαστιχο
Με την Παπουλια απο τους 2 ξενους την ειχα κανει λαστιχο.Το ομολογω,λιθοβοληστε με

τωρα για την ντεκαβλε γκουινεθ,απορω το πως ο πιο ωραιος αντρας του κοσμου ξοδευοταν μαζι της.απο τις πιο υπερτιμημενες γκομενικα ηθοποιους,οπως και ο ντεπ
Dwyane ''the flash'' Wade
σαρον στοουν μεγαλος ερωτας απο παλια!!απο τις τωρινες σκαρλετ γιοχανσον και τα μυαλα στα καγκελα!!
Zoys
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Jul 7 2013, 14:10 ) *
Με την Παπουλια απο τους 2 ξενους την ειχα κανει λαστιχο.Το ομολογω,λιθοβοληστε με

Δεν νομίζω ότι είναι ακριβώς αυτό το νόημα του topic. tongue.gif

QUOTE(επαθα λαστιχο @ Jul 7 2013, 14:10 ) *
τωρα για την ντεκαβλε γκουινεθ,απορω το πως ο πιο ωραιος αντρας του κοσμου ξοδευοταν μαζι της.απο τις πιο υπερτιμημενες γκομενικα ηθοποιους,οπως και ο ντεπ

Απόψεις είναι αυτές. Πάντως εγώ πάντοτε θεωρούσα υπερτιμημένη την τωρινή του σύζυγο.
greeneyes13
απ ότι θυμάμαι μου άρεσε ο ντύλαν απ το μπέβερλι χίλς, αλλά όταν έφυγε έφαγα κόλλημα με τον ντέηβιντ (που τα είχε με την ντόνα), το τι θάψιμο είχαμε ρίξει με την κολλητή μου στην ντόνα δεν λέγεται χιχι
επίσης είχα τρελή αγάπη στον mark owen απ τους take that
και φυσικάααααααα κωνσταντίνος μαρκουλάκης, τον πρωτοείδα στο "λόγω τιμής" αλλά κόλλησα μαζί του ςστο σήριαλ που έπαιζε με τον παπακαλιάτη και είχαν ερωτευτεί την ίδια γυναίκα (δεν θυμάμαι τώρα τον τίτλο), όποιος δεν έχει δει την σκηνή που φέρνει τουμπα το τραπέζι ...χάνει biggrin.gif
HLR CENATION
βεβαια ο Ντιλαν μεγαλο αλανι.Ομορφοπαιδο.

Επισης ειχα φαει κολλημα και με την Κιμ Κατραλ του sex and the city.Tην Σαμανθα δηλαδη.

Απο ελληνιδες Πεγκυ Σταθακοπουλο απο ταυρος με τοξοτη,και Σμαραγδα Διαμαντιδου απο εμεις και εμεις.

Και φυσικα Καιτη Γαρμπη.
frenchman7
QUOTE(greeneyes13 @ Jul 7 2013, 22:46 ) *
και φυσικάααααααα κωνσταντίνος μαρκουλάκης, τον πρωτοείδα στο "λόγω τιμής" αλλά κόλλησα μαζί του ςστο σήριαλ που έπαιζε με τον παπακαλιάτη και είχαν ερωτευτεί την ίδια γυναίκα (δεν θυμάμαι τώρα τον τίτλο), όποιος δεν έχει δει την σκηνή που φέρνει τουμπα το τραπέζι ...χάνει biggrin.gif


Όχι κι εσύ μ' αυτόν τον υδροκέφαλο... όχι άλλο κάρβουνο... blink.gif
Manu7
Caroline από baywatch έχει γραφτεί? Μιλάμε για τρελαααααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααα....
Zoys
QUOTE(Manu7 @ Jul 8 2013, 13:40 ) *
Caroline από baywatch έχει γραφτεί? Μιλάμε για τρελαααααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααα....

Ο Τσάντλερ κι εγώ συμφωνούμε! biggrin.gif

bballbill
Άννα Κουρή(η κυρία Δάγκα)
Μαίρη Μηλιαρέση.
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Jul 8 2013, 10:36 ) *
Όχι κι εσύ μ' αυτόν τον υδροκέφαλο... όχι άλλο κάρβουνο... blink.gif


χαχαχα είχες κι άλλα περιστατικά;
frenchman7
QUOTE(greeneyes13 @ Jul 9 2013, 09:06 ) *
χαχαχα είχες κι άλλα περιστατικά;


Ναι έχετε πέσει πολλές θύματά του!
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Jul 9 2013, 10:53 ) *
Ναι έχετε πέσει πολλές θύματά του!


άρα κάτι είχε το παληκάρι και μας τράβαγε tongue.gif
SteveNashidis


Evangeline lilly από το Lost .

Άγγελος είναι ή αλλιώς freckles όπως την φώναζαν στο serial !
yorgos
Τώρα ανακάλυψα, λόγω κρίσης, ότι έχουμε και μη μπασκετικά θέματα. Κάλλιο αργά παρά ποτέ λοιπόν και μπαίνω δυναμικά για να αναβιώσει το καλτ θρεντ. Πρώτοι έρωτες:
1. Τσιτάρα από τους Θάντερκατς. Φωνάρα και αθλητικιά, μπούτουλας.
2. Η Κέλι, η κόρη του Αλ Μπάντι. Παίδαρος, εύκολη κι έκφυλη.
3. Άννα Μαρία Λογοθέτη. Ομολογώ ότι στο φάιναλ φορ του Τελ Αβίβ, που ο ημιτελικός των αιωνίων έγινε μεσημέρι, έχασα το πρώτο πεντάλεπτο του πρώτου ημιχρόνου διότι στο 3,2,1 έκανε πρεμιέρα η Άννα Μαρία με το σινγκλάκι της "είμαι τρελή για σένα, για σένα μόνο, είμαι τρελή για σένα και το δηλώωωνω" χοροπηδώντας με ένα μαύρο τοπ από όπου ξεχείλιζαν τα καλούδια της. Βολκόφ και Μπακατσιά, αν έχασα κανά καλάθι σας, συγχωράτε με. Αλλά και σεις στη θέση μου το ίδιο θα κάνατε.
4. Είχα πάθει χοντρό κόλλημα με τη γκόμενα του Τομ Κρουζ στο κοκτέιλ (την ξανθιά, όχι τη γριέντζο), αλλά πρόσφατα τα έφτιαξα με τη δίδυμη αδερφή της από τη Βενεζουέλα και μου πέρασε.
5. Εκείνη η μαυρούλα που έκανε τη Ρωξάνη του Μεγαλέξανδρου στην ταινία-έκτρωμα του Όλιβερ Στόουν. Άγρια, ατίθαση, με έκφυλο στόμα. Παιδί για γάμο.
6. Στο δημοτικό τα είχα με τη Ναταλί Κάκκαβα. Τότε μου άρεσε περισσότερο, παρότι χοντρή, μελαχρινή και με μαλλί σφουγγαρίστρα μετά από ηλεκτροσόκ.
7. Πολλές πορνοστάρ. Νομίζω το επίπεδο του φόρουμ δεν επιτρέπει περεταίρω λεπτομέρειες, αλλά η Ρομπέρτα Πέντον που είναι ρετρό πρέπει να επιτρέπεται.
8. Δε θυμάμαι πώς την έλεγαν, αλλά μια Ελληνιδα που έπιαζε σε σαπίλες των 80ς και παντρεύτηκε τον Κολντεμπέλα.
9. Το μόνο μα μόνο μιλφόνι που μου έχει αρέξει ποτέ: η Γιατζόγλαινα. Γυναικάρα με τα όλα της, ξεζούμισέ με γιαγιάκα μου.
10. Υπήρχε ένα βιντεοκλιπ του DJ bobo που έπαιζε το Τζερόνιμο Γκρούβι την εποχή των heartbreakers (είπαμε, θα πέσω πολύ χαμηλά σε αυτό το θρεντ!), στο οποίο εμφανιζόταν μια ξανθοβυζαρού για περίπου 3''. Είχα μάθει με ποια σειρά έπαιζε τα κλιπάκια ο σταθμός και περίμενα αγωνιωδώς για αυτά τα τρία δεύτερα. DJ Bobo, είσαι μεγάλος, ρε.
Dwyane ''the flash'' Wade
@yorgos
Στο 4 θα εννοεις την Ελιζαμπεθ Σου και στο 8 την διαχρονικη Χριστινα Παππα. smiley.gif

Εγω πάλι σαν πιτσιρικας ειχα παθει χοντρη πλακα με τη Τανια Τρυπη. Την ειχα δει σε ενα επεισοδιο στην ''ανατομια ενος εγληματος'' στον Αντ1 να κανει κανει σεξοπορνοδιαστροφικα και ειχα τρελαθει! Μια απο τα ιδια και με τη Βερονικα Αργεντζη στο τμημα ηθων.
Την ιδια περιπου εποχη μου αρεσε πολυ η Ολγα Βολιωτη αλλα φυσικα ο υπερτατος παιδικος μου ερωτας ηταν η Μυρτω Αλικακη και παραμενει μεχρι σημερα!!
Απο ξενες θεα για μια ζωη η Σαρον Στοουν ενω ειχα φαει επισης τρελο κολλημα με την Κλαιρ απο το Μπεβερλι Χιλς(αργοτερα την ξαναειδα στο Boss).
Αυτα τα δικα μου, αν ξεχασα κατι θα επανελθω!! smiley.gif
Dreamerpanos
Λοιπόν,λοιπόν έχουμε και λέμε:

1)Τζένιφερ Άνιστον aka Ρέιτσελ

2)Υπερτρελό κόλλημα με την Κέιτ Γουίνσλετ όταν με έσυραν με το ζόρι στον Τιτανικό (το κόλλημα παραμένει)

3) All time classic Μενεγάκη,έχει μεγαλώσει γενιές και γενιές

4) ΣΑΜΠΡΙΝΑ (δεν ειναι τηλεοπτική ή κινηματογραφική παρουσία αλλά δεν μπορούσα να της το κάνω αυτό)

5) Μεταγενέστερη κλείνει την 5αδα αλλά δεν σηκώνω κουβέντα κι ας μην ήταν απ τις πρώτες αγάπες.Λυδία Παπαιωάννου.
MaJesty23
-Elizabeth shue και τα μυάλα στα μπλέντερ οταν ήμουν μικρός...αχ!!!Γλυκιά φατσούλα,girl next door.
-Με Αννα Μαρία Λογοθέτη ,ανακαλύψαμε τον ευατο μας! smiley.gif
-Επίσης ενω δεν έβλεπα φανατικά Beverly Hills ,είχα δει στον υπνο μου ,οντας λύκειο οτι τα είχα με Κέλλυ!Και της έλεγα έλα απο σχολείο να πουλήσω μούρη ,στα τσουτσέκια 19.gif
-Λίγο πιο μετά ,αρρώστησα με την Τζένη Μπότση.Μιλάμε για τορπίλλες... rolleyes.gif .Διαχρονικά είμαι του στηθους και έχω φάει τρελές καταστροφές στην ζωη μου λόγω αυτής της αδυναμίας. rolleyes.gif
-Μου αρέσει πολύ αυτή την εποχή ,η πρωταγωνίστρια του The Americans.Μιλάμε για ερωτεύσιμο μωρό!

HLR CENATION
QUOTE(MaJesty23 @ Aug 4 2015, 14:41 ) *
-Μου αρέσει πολύ αυτή την εποχή ,η πρωταγωνίστρια του The Americans.Μιλάμε για ερωτεύσιμο μωρό!


Απο την συγκεκριμενη σειρα ξεχωριζουν δυο κοπελες.Εκτος απο την Ελιζαμπεθ,που ειναι πανεμορφη,εντυπωσιακη ειναι και η Νινα.
MaJesty23
QUOTE(HLR CENATION @ Aug 4 2015, 17:33 ) *
Απο την συγκεκριμενη σειρα ξεχωριζουν δυο κοπελες.Εκτος απο την Ελιζαμπεθ,που ειναι πανεμορφη,εντυπωσιακη ειναι και η Νινα.


HLR εισαι μερακλής !Και η νίνα δυναμίτης!!! 77.gif
natouralistis
QUOTE
Πρωτοι μας τηλεοπτικοι ερωτες


Η Τίφανι Τίσεν ή αλλιώς Βάλερι από το Μπέβερλι Χιλς



με έκανε να καταλάβω πως τα κορίτσια δεν υπάρχουν για να τα κλωτσάμε. . .
επαθα λαστιχο
QUOTE(MaJesty23 @ Aug 4 2015, 14:41 ) *
-Λίγο πιο μετά ,αρρώστησα με την Τζένη Μπότση.Μιλάμε για τορπίλλες... rolleyes.gif .Διαχρονικά είμαι του στηθους και έχω φάει τρελές καταστροφές στην ζωη μου λόγω αυτής της αδυναμίας. rolleyes.gif

Εννοείται και δέχομαι π.μ. με όλες(μα όλες) τις λεπτομέρειες
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.