Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πρωτοι μας τηλεοπτικοι ερωτες!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3
yorgos
QUOTE(natouralistis @ Aug 9 2015, 03:10 ) *
Η Τίφανι Τίσεν ή αλλιώς Βάλερι από το Μπέβερλι Χιλς



με έκανε να καταλάβω πως τα κορίτσια δεν υπάρχουν για να τα κλωτσάμε. . .

Αυτή έπαιζε και στο "πριν χτυπήσει το κουδούνι" όπου έκανε την Κέλι Καπόφσκι. Εκεί έπαιζε επίσης μια αλόγα αλλά και μια μαυρούλα πολύ έκφυλη, ονόματι Λίζα.
Germany96
QUOTE(yorgos @ Aug 9 2015, 06:31 ) *
Αυτή έπαιζε και στο "πριν χτυπήσει το κουδούνι" όπου έκανε την Κέλι Καπόφσκι. Εκεί έπαιζε επίσης μια αλόγα αλλά και μια μαυρούλα πολύ έκφυλη, ονόματι Λίζα.

Η Thiessen ήταν για πολλά χρόνια μπόμπα αλλά τελευταία έχει στρουμπουλέψει επικίνδυνα:


Η "Λίζα" πέρασε ένα εμφανισιακό roller coaster:


Την πιο ενδιαφέρουσα ιστορία την είχε ο "Σκριτς" που θυμάμαι ότι είχε καταλήξει φυλακή γιατί είχε μαχαιρώσει κάποιον σε μπαρ icon_drunk.gif
yorgos
QUOTE(Germany96 @ Aug 9 2015, 07:05 ) *
Η Thiessen ήταν για πολλά χρόνια μπόμπα αλλά τελευταία έχει στρουμπουλέψει επικίνδυνα:


Η "Λίζα" πέρασε ένα εμφανισιακό roller coaster:


Την πιο ενδιαφέρουσα ιστορία την είχε ο "Σκριτς" που θυμάμαι ότι είχε καταλήξει φυλακή γιατί είχε μαχαιρώσει κάποιον σε μπαρ icon_drunk.gif

Σε συμπαθούσα που σε συμπαθούσα εσένα λόγω στατιστικών, μου προέκυψες και τυμβωρύχος πατσουρεμένων γκομενών... 77.gif
Μήπως να μας βρεις τι απέγινε και η κόρη του Αλ Μπάντι;

QUOTE
Διαχρονικά είμαι του στηθους και έχω φάει τρελές καταστροφές στην ζωη μου λόγω αυτής της αδυναμίας. rolleyes.gif

Εάν είσαι του φυσικού και σου αρέσουν και ολίγον χρωματιστές, ντουγρού για Άγιο Δομίνικο. Εάν δε σε ενοχλεί η τεχνολογική ενίσχυση, μετακόμισε Κολομβία με τη μία (θα σου σύστηνα Βενεζουέλα που είναι και μπασκετοχώρα, αλλά φαντάζομαι την αγαπάς τη ζωή σου). Μιλάμε για χώρες-πηγή όπου θα είσαι περιζήτητος όντας λευκός, μη χοντρομπαλάς άνω του 1.70. Τις καταστροφές θα τις παθαίνουν οι κοπέλες για σένα και όχι τούμπαλιν. Όχι άλλες καστροφές. Όχι σκουπιδια-πλαστικά σε θάλασσες κι ακτές.
Germany96
QUOTE(yorgos @ Aug 9 2015, 14:21 ) *
Μήπως να μας βρεις τι απέγινε και η κόρη του Αλ Μπάντι;

H Christina Applegate για την ηλικία της μια χαρά κρατιέται (της έχουν πετύχει και τα πλαστικότσιτωματα στο πρόσωπο). Σε καμια δεκαριά χρόνια αν συνεχίσει να τραβιέται θα επανέλθω με τηλεοπτικό lookalike με την Nicole Kidman όπου λογικά ως τότε θα έχουν γίνει φτυστές.



Εντυπωσιακή πορεία στο πέρασμα του χρόνου έχει διανύσει κι η April O'neil που κάθε δεκαετία που περνά αυξάνεται και το νούμερο του σουτίεν της:


Στις ταινίες η πρόοδος της βελτίωσής της γίνεται εκθετική:
salonikatasos
κι άλλες μου άρεσαν παλαιότερα σε ταινίες,αλλά με την μέγκαν φοξ έφαγα τρελό κόλλημα μετά τα transformers

salonikatasos
QUOTE (salonikatasos @ Aug 10 2015, 02:27 ) *
μιας και την είδα από πάνω με τα χελωνονιντζάκια...
κι άλλες μου άρεσαν παλαιότερα σε ταινίες,αλλά με την μέγκαν φοξ έφαγα τρελό κόλλημα μετά τα transformers


pk13
Τωρα τυχαια βρηκα το thread...Μιας και ειμαι 18 εχω πιο προσφατα κολληματα...

Απο ελληνιδες πορωση ειχα με την Μενεγακη κλασσικα...

Δυνατη ηταν και η Μελετη ειδικα οταν τα πεταγε εξω μπας και ανεβασει τηλεθεαση(αλλα πραγματα τα ανεβαζε σιγουρα)....

Στο γυμνασιο ερωτας η Ελενα Παπαβασιλειου...Ποσα πρωινα εχανα την πρωτη ωρα για να τη δω που εκανε πρωινο...Φοραγε συνηθως κατι φορεματα που εμοιαζαν σαν μπλουζα...Εφθαναν με το ζορι στο μπουτι..(αχ)

Τιμια ηταν και η Βασω Λασκαρακη στη πολυκατοικια,ηταν και ξανθια...

Απο ξενες,λατρεια η Σκαρλετ Γιοχανσον, η Τζενιφερ Λοπεζ και η Ευα Μεντες...

Επισης ειχα παθει κοκομπλοκο με την Σαρα απο τον Τσακ,κατα κοσμον Yvonne Strahovski...

Τρελο κολλημα επισης με Κειτ Απτον....
rankin
QUOTE(yorgos @ Jul 9 2015, 06:55 ) *
4. Είχα πάθει χοντρό κόλλημα με τη γκόμενα του Τομ Κρουζ στο κοκτέιλ (την ξανθιά, όχι τη γριέντζο), αλλά πρόσφατα τα έφτιαξα με τη δίδυμη αδερφή της από τη Βενεζουέλα και μου πέρασε.

Η Ελίζαμπεθ μεγάλωσε και έπαιξε και στο Leaving Las Vegas, οπου ηταν δυναμίτης!

Η Κακαβά μαν, δε ξέρω πως ηταν μικρή, αλλά έχει πλούσια τα ελέη! ρισπεκτ να ουμε
QUOTE(natouralistis @ Aug 9 2015, 02:10 ) *
Η Τίφανι Τίσεν ή αλλιώς Βάλερι από το Μπέβερλι Χιλς

Οτι καλύτερο για τον έφηβο των 90s...
Σε νοιώθω αδερφέ!

QUOTE(pk13 @ Nov 9 2015, 17:45 ) *
Δυνατη ηταν και η Μελετη ειδικα οταν τα πεταγε εξω μπας και ανεβασει τηλεθεαση(αλλα πραγματα τα ανεβαζε σιγουρα)....
Τιμια ηταν και η Βασω Λασκαρακη στη πολυκατοικια,ηταν και ξανθια...

Μελέτη πάντα αγαπάμε
Η Λασκαράκη ειναι για σχέση και γάμο.. Ρισπεκτ στον σύντροφο Τσιμιτσέλη

Εμείς οι ολντ σκουλ τύποι μεγαλώσαμε με την Χριστίνα Παππά και την Βινα Ασίκη (!!!!)
Έπαιζε στο κανάλι 29 Βινα Ασίκη και τα παρατάγαμε ολα...

Επίσης, Molly Ringwald, το πιο χαρακτηριστικό 80s κορίτσι. Ακόμα και σήμερα τη βλέπω και μου βγάζει μια γλυκιά σέξι φλωριά..

QUOTE(Dwyane ''the flash'& @ Jul 7 2013, 13:11 ) *
σαρον στοουν μεγαλος ερωτας απο παλια!!

Τόσο, μα τόσο αλήθεια....

*Φόρος τιμής και στην εκλιπούσα Μπρίτανι Μέρφι.. Κορίτσαρος
**Ξανανοιξα το thread μετά απο 1 χρόνο αδράνειας του... Ναι.. Δεν έχω τι να κάνω
aegeansheed
QUOTE(rankin @ Nov 28 2016, 12:52 ) *
**Ξανανοιξα το thread μετά απο 1 χρόνο αδράνειας του... Ναι.. Δεν έχω τι να κάνω


O Epi απάντησε?
rankin
QUOTE(aegeansheed @ Nov 28 2016, 13:14 ) *
O Epi απάντησε?

Απαντάει απογεύματα 4 με 6.. Ας περιμένουμε να δουμε! biggrin.gif

Εγώ απο την άλλη, κρατάω τη δραστηριότητα μου σε υψηλά επίπεδα tongue.gif
Zephyr
Yasmine Bleeth από Baywatch (Thumbs up στα συντρόφια Manu7, Zoys και Τσάντλερ από Φιλαράκια που την αναφέρουν thumbsup.gif !).

Ledas
Ηθελα να παντευτω Αρετή κετιμε όταν την είδα πρωτη φορά στην τηλεοραση όταν ήταν ακόμα παιδάκι (όπως και εγώ). ερωτας με τις ματάρες της. Αργότερα ειχα σκάλωμα με Λεχου, Μποτση,τζενη καρεζη. Απο ξένες ναταλι πορτμαν , ζόι ντεσανελ αλλά ήμουν προφανώς πιο μεγάλος.
MaJesty23
QUOTE(Ledas @ Feb 22 2017, 01:41 ) *
Ηθελα να παντευτω Αρετή κετιμε όταν την είδα πρωτη φορά στην τηλεοραση όταν ήταν ακόμα παιδάκι (όπως και εγώ). ερωτας με τις ματάρες της. Αργότερα ειχα σκάλωμα με Λεχου, Μποτση,τζενη καρεζη. Απο ξένες ναταλι πορτμαν , ζόι ντεσανελ αλλά ήμουν προφανώς πιο μεγάλος.



Πολύ αισθηματικός μας βγήκες...πολύ girls next door! smiley.gif .


Εμένα μου αρέσει και η Σίσσυ Χρηστίδου.Πολλά κυβικά...αλλά τα έχει με την μισοριξιά .Κορμάρα με καμπυλάρες,προσωπάρα.

Katy Perry επίσης !Χαζοχαρούμενη μεν,ιππεύσιμη δε. tongue.gif

Εχω ένα θέμα με το στήθος...το εντοπίσατε φαντάζομαι. 19.gif
shtarkws
Letitia Casta
Liv Tyler
Ledas
QUOTE (MaJesty23 @ Feb 22 2017, 09:42 ) *
Πολύ αισθηματικός μας βγήκες...πολύ girls next door! smiley.gif .


Εμένα μου αρέσει και η Σίσσυ Χρηστίδου.Πολλά κυβικά...αλλά τα έχει με την μισοριξιά .Κορμάρα με καμπυλάρες,προσωπάρα.

Katy Perry επίσης !Χαζοχαρούμενη μεν,ιππεύσιμη δε. tongue.gif

Εχω ένα θέμα με το στήθος...το εντοπίσατε φαντάζομαι. 19.gif


Εγώ κοιτάω μόνο τα μάτια και τον εσωτερικο κόσμο μιας γυναίκας. Τιποτα άλλο. Ορκίζομαι. Γκουχου...

Ξεχασα την ελενη λουκα. Σορρυ παίδες. την πρόλαβα.

ΕΝΤΙΤ: τις επιλογες του shtarkws δεν της ήξερα καν. Πολύ δυνατές. Ειδικά η tyler. Εχει κάτι στο πρόσωπο που αλλοι τα λένε ατέλειες αλλά είναι όλη η γοητεία. Ολες οι άλλες είναι σα πλαστικές κουκλες αψεγαδιαστες και δε ξεχωρίζουν. Τωρα μάλλιστα. Μιλάμε σωστα. προσθέτω και cotillard.
BasketZilla
QUOTE(man10 @ Jun 29 2007, 10:31 ) *
Eνας φιλος μου ειχε τεραστιο κολλημα με την Μενεγακη,δεν μπορειται να φανταστειτε ποσο κολλημενος ηταν μαζι της...




smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.