Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑΝΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
leonkalf
Ξεκινάμε το topic για την Δ' κατηγορία της ΕΣΚΑΝΑ.

Πλέον, ποστάρετε εδώ ότι έχει σχέση με το πρωτάθλημα, τα φιλικά προετοιμασίας και ότι άλλο μέχρι να ξεκινήσει το πρωτάθλημα οπότε και θα μπούμε στο κυρίως μέρος..


Οι ομάδες που συμμετέχουν στην κατηγορία είναι οι εξής :

1)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
2)ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3)ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
4)ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
5)ΣΑΡΩΝΙΔΑ
6)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7)ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ
8)ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
9)ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
10)Γ.Α.Σ.Ε
11)ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12)ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ



bball.gif Η έναρξη του Πρωταθλήματος ορίζεται στις 5/10/2009 και η λήξη στις 26/04/2010.

bball.gif Η κλήρωση των αγώνων θα γίνει στην Αθήνα στα γραφεία της Ένωσης στον περιβάλλοντα χώρο του ΣΕΦ, την Δευτέρα 17/8/2009 και ώρα 19.30.


Ελπίζω να κάνουμε όλη τη χρονιά χρήσιμες συζητήσεις, να μαθαίνουμε τα νέα των ομάδων και πληροφορίες για τα παιχνίδια χωρίς εντάσεις και κακόβουλα σχόλια.


Καλή αγωνιστική χρονιά σε όλους!!


Την προκήρυξη του πρωταθλήματος μπορείτε να την βρείτε ΕΔΩ
leonkalf
To πρόγραμμα των 13 αγωνιστικών έχει ως εξής:


05/10/09 1η Αγωνιστική 18/01/10
ΚΛ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ"
ΚΛ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ"
ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο. Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

12/10/09 2η Αγωνιστική 25/01/10
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ
ΚΛ." Α΄ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ" Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ" ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο.
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΡΕΠΟ Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

19/10/09 3η Αγωνιστική 01/02/10
ΚΛ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ"
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο. Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΡΕΠΟ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΡΕΠΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ

26/10/09 4η Αγωνιστική 08/02/10
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο. Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ"
ΚΛ." Α΄ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ" Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ" Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΡΕΠΟ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ
ΡΕΠΟ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ

02/11/09 5η Αγωνιστική 22/02/10
ΚΛ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ"
ΡΕΠΟ Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΡΕΠΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο.

09/11/09 6η Αγωνιστική 01/03/10
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο. Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΡΕΠΟ Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ"
ΡΕΠΟ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ"

16/11/09 7η Αγωνιστική 08/03/10
ΚΛ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΚΛ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο.
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΛ." Α΄ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ" Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ" Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ"

23/11/09 8η Αγωνιστική 15/03/10
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ
ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ"
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ"
ΡΕΠΟ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ

30/11/09 9η Αγωνιστική 22/03/10
ΚΛ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο.
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ." Α΄ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ" Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ" ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΡΕΠΟ Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΡΕΠΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ

07/12/09 10η Αγωνιστική 29/03/10
ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ"
ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο. Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ"
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΕΠΟ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ
ΡΕΠΟ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.

14/12/09 11η Αγωνιστική 12/04/10
ΚΛ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΛ." Α΄ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ" Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ" ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο.
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΡΕΠΟ Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΡΕΠΟ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ

21/12/09 12η Αγωνιστική 19/04/10
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ
ΚΛ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ"
ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΡΕΠΟ Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ"
ΡΕΠΌ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο.

11/01/10 13η Αγωνιστική 26/04/10
ΚΛ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΚΛ." Α΄ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ" Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ" Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο.
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ
spiliosa
Ρε παιδιά αφού είναι ζυγές οι ομάδες, γιατί μας έχουν βάλει 4 ρεπό;
leonkalf
H μόνη εξήγηση που μπορώ να σκεφτώ τώρα είναι για να μην τελειώσει γρήγορα το πρωτάθλημα.
Αν είχε πλήρη αγωνιστική κάθε Δευτέρα, θα έφτανε στις 22 αγωνιστικές σύνολο. Με τα ρεπό πάει στις 26.
Αν είναι κάποιος άλλος ο λόγος δεν ξέρω.. όποιος ξέρει ας ποστάρει σχετικά.
samios25
kaneis apo Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ???
magic jonhson
επειδη εχω πολυ καιρο να μπω στο forum μπορει να μου πει καποιος εαν ο πουτος συνεχιζει στον τελαμωνα?
Εχω ακούσει επίσης οτι εχει δυναμωσει πολυ το ικόνιο και ο γασε .Γνωρίζει κανεις κατι σχετικο?


Σταχυοφόρος
Τι έχεις μάθει για ΓΑΣΕ;
warrior_bsk
Θα μας φαει το χιλιομετρο φετος...
spiliosa
QUOTE(magic jonhson @ Aug 24 2009, 12:36 ) *
επειδη εχω πολυ καιρο να μπω στο forum μπορει να μου πει καποιος εαν ο πουτος συνεχιζει στον τελαμωνα?
Εχω ακούσει επίσης οτι εχει δυναμωσει πολυ το ικόνιο και ο γασε .Γνωρίζει κανεις κατι σχετικο?

Κι εγώ έχω μάθει για το γασέ πως έχει ενισχυθεί πολύ και θα είναι από τα φαβορί της κατηγορίας. Για το ικόνιο, που αγωνίζομαι, δεν μπορώ να εκφέρω άποψη. ο χρόνος θα δείξει. Έχουμε πάρει καλούς μικρούς. ξέρει κανείς κάποιο νέο από τις υπόλοιπες ομάδες;
magickaminia
θα ηθελα αφου ευχηθω καλη χρονια σε ολα τα σωματεια να θεσω ενα ερωτημα . Υπαρχει καποια προβλεψη απο πλευρας ΕΣΚΑΝΑ για οποια καλυψη της οικονομικης δαπανης των σωματειων για την μεταφορα τους προς και απο την Αιγινα για τους αγωνες τους με τον Σαρωνικο; Στην περιπτωση που δεν γνωριζετε ακομη κι αν η ομαδα που θα παει στην Αιγινα εστω και χωρις αυτοκινητα μιας και το γηπεδο του μπασκετ ειναι στο Λιμανι διπλα στο γηπεδο του ποδοσφαιρου για 15 ατομα μινιμουμ αποστολη θα χρειασθει για το πηγαινε ελα ενα ποσο της ταξεως των 300 Ε. Επισης το χειμωνα η συνδεση της Αιγινας με τον Πειραια διακοπτεται πιο νωρις. Τι θα συμβει σε περιπτωση λοιπον που παει μια ομαδα στο νησι και το ματς αναβληθει ή συμβει κατι; Το ιδιο βεβαια ισχυει και για το Σαρωνικο. Τι ωρες πρεπει να παιζει εκτος Αιγινας για να μην εχει προβλημα με την επιστροφη του στο νησι; Ερωτηματα θετω προς σχολιασμο. blove.gif
spiliosa
QUOTE(magickaminia @ Sep 2 2009, 14:44 ) *
θα ηθελα αφου ευχηθω καλη χρονια σε ολα τα σωματεια να θεσω ενα ερωτημα . Υπαρχει καποια προβλεψη απο πλευρας ΕΣΚΑΝΑ για οποια καλυψη της οικονομικης δαπανης των σωματειων για την μεταφορα τους προς και απο την Αιγινα για τους αγωνες τους με τον Σαρωνικο; Στην περιπτωση που δεν γνωριζετε ακομη κι αν η ομαδα που θα παει στην Αιγινα εστω και χωρις αυτοκινητα μιας και το γηπεδο του μπασκετ ειναι στο Λιμανι διπλα στο γηπεδο του ποδοσφαιρου για 15 ατομα μινιμουμ αποστολη θα χρειασθει για το πηγαινε ελα ενα ποσο της ταξεως των 300 Ε. Επισης το χειμωνα η συνδεση της Αιγινας με τον Πειραια διακοπτεται πιο νωρις. Τι θα συμβει σε περιπτωση λοιπον που παει μια ομαδα στο νησι και το ματς αναβληθει ή συμβει κατι; Το ιδιο βεβαια ισχυει και για το Σαρωνικο. Τι ωρες πρεπει να παιζει εκτος Αιγινας για να μην εχει προβλημα με την επιστροφη του στο νησι; Ερωτηματα θετω προς σχολιασμο. blove.gif

Φίλε μου για οικονομική κάλυψη δεν γνωρίζω κάτι και πιστεύω πως δεν πρόκειται να γίνει τίποτα. Τα χρήματα αυτά θα βαρύνουν τις διοικήσεις των ομάδων μας ή τους ίδιους τους αθλητές. Αυτό που ξέρω είναι πως οι αγώνες του σαρωνικού, είτε εντός είτε εκτός, θα γίνονται Κυριακή γύρω στις 4 το μεσημέρι.
magic jonhson
QUOTE(Σταχυοφόρος @ Aug 25 2009, 05:01 ) *
Τι έχεις μάθει για ΓΑΣΕ;

Για το ΓΑΣΕ έμαθα οτι έφυγε ο Αντωναρας ( το 4αρι ίσως να κάνω λάθως το όνομα) αλλά πήρε παίχτες από πανελευσινιακό και τις γειτονικές ομάδες πολύ ενισχυμένη είναι η δάφνη ( μάλλον το φαβορί της κατηγορίας ) η Νέα Σμύρνη εχει προβλημα με το γήπεδο γιατι την βγαζει έξω το ανδρικό του Πανιωνίου όπως και τις άλλες ομάδες της νέας σμύρνης έχασε αρκετούς παίχτες και ανέβασε μόνο εφηβους.Ακουσα καλά λόγια για το Ικόνιο και τον Τελαμώνα απλά δεν έχω μάθει εάν συνεχιζει εκει ο πούτος Τώρα με τις εκλογές που θα γίνουν στις 4 Οκτωβρη θα αλλάξει κάτι στην ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος?
braxamicity
Καλησπέρα! Παρακολουθώ εδώ και χρόνια το ε.σ.κα.ν.ανικό tongue.gif μπάσκετ και κυρίως τις τοπικές ομάδες του Αγ. Δημητρίου (ΚΡΟΝΑΡΑ για πάντα!) Ο ΓΑΣΕ όντως έχει ενισχυθεί φέτος, όσο ακούγεται; Φαβορί η Δάφνη καθως κράτησε τους καλύτερους περσινούς της παίκτες (Χατζόπουλο, Σπανό, Καλάβρια και Χατζηνάνο), ενώ ενισχύθηκε με νέους από την ομάδα του κρόνου + 2-3 πολύτιμες προσθήκες ακόμα! Καμια ομάδα που μπορεί να κάνει την έκπληξη φέτος ; Για κάποια άλλη ομάδα γνωρίζει κανείς τίποτα;
ΘΗΡΕΥΤΗΣ
QUOTE(magic jonhson @ Sep 3 2009, 14:42 ) *
Για το ΓΑΣΕ έμαθα οτι έφυγε ο Αντωναρας ( το 4αρι ίσως να κάνω λάθως το όνομα) αλλά πήρε παίχτες από πανελευσινιακό και τις γειτονικές ομάδες πολύ ενισχυμένη είναι η δάφνη ( μάλλον το φαβορί της κατηγορίας ) η Νέα Σμύρνη εχει προβλημα με το γήπεδο γιατι την βγαζει έξω το ανδρικό του Πανιωνίου όπως και τις άλλες ομάδες της νέας σμύρνης έχασε αρκετούς παίχτες και ανέβασε μόνο εφηβους.Ακουσα καλά λόγια για το Ικόνιο και τον Τελαμώνα απλά δεν έχω μάθει εάν συνεχιζει εκει ο πούτος Τώρα με τις εκλογές που θα γίνουν στις 4 Οκτωβρη θα αλλάξει κάτι στην ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος?


Καλησπέρα,

Απ΄ότι έμαθα ο Πούτος παίζει Ν.Πέραμο φέτος.
magic jonhson
QUOTE(ΘΗΡΕΥΤΗΣ @ Sep 3 2009, 20:36 ) *
Καλησπέρα,

Απ΄ότι έμαθα ο Πούτος παίζει Ν.Πέραμο φέτος.

Και εγω κατι τέτοιο άκουσα αλλά δεν ημουν σίγουρος .Ακουσα επίσης οτι και το play maker του Τελαμώνα ηθελε να φυγει αλλα δεν ξερω τελικα τι εγινε.Η αίγινα άκουσα ότι θα στηριχθει κυρίως σε μικρους αν και έκανε κρούσεις σε καποιους παίχτες.Το ίδιο λενε και για Σαρωνίδα και Απρόβλεπτους που ίσως επιστρεψει ο Μαυράκης ( πολύ μεγαλη βοηθεια για τους Απρόβλεπτους ).Δεν έχω ακούσει τίποτα για Ατρόμητο Πειραια και Κυρίαρχους .Ξέρει κανεις τίποτα?
Το πρωτάθλημα τελικα θα αρχίσει μια εβδομαδα αργότερα λόγω εκλογών
Σταχυοφόρος
QUOTE(magic jonhson @ Sep 3 2009, 14:42 ) *
Για το ΓΑΣΕ έμαθα οτι έφυγε ο Αντωναρας ( το 4αρι ίσως να κάνω λάθως το όνομα) αλλά πήρε παίχτες από πανελευσινιακό και τις γειτονικές ομάδες


Aπό Πανελευσινιακό κανέναν, μόνο έναν από ΟΚΕ με υποσχετική. Όπως δηλαδή έφυγε με υποσχετική στον ΟΚΕ ο Αντωνάρας.
magickaminia
QUOTE(magic jonhson @ Sep 4 2009, 14:04 ) *
Και εγω κατι τέτοιο άκουσα αλλά δεν ημουν σίγουρος .Ακουσα επίσης οτι και το play maker του Τελαμώνα ηθελε να φυγει αλλα δεν ξερω τελικα τι εγινε.Η αίγινα άκουσα ότι θα στηριχθει κυρίως σε μικρους αν και έκανε κρούσεις σε καποιους παίχτες.Το ίδιο λενε και για Σαρωνίδα και Απρόβλεπτους που ίσως επιστρεψει ο Μαυράκης ( πολύ μεγαλη βοηθεια για τους Απρόβλεπτους ).Δεν έχω ακούσει τίποτα για Ατρόμητο Πειραια και Κυρίαρχους .Ξέρει κανεις τίποτα?
Το πρωτάθλημα τελικα θα αρχίσει μια εβδομαδα αργότερα λόγω εκλογών

Απλα για ενημερωση σχετικα με τον Ατρομητο θα σας πω οτι γινεται μια νεα αρχη με νεα παιδια και με προπονητη τον Μανο Τσαπακη που ηταν πρωην αθλητης του συλλογου και περσι ηταν προπονητης στον Αρη Νικαιας. Ο μεσος ορος ηλικιας μειωθηκε σε σχεση με περσι και σαν βασικος στοχος ειναι μια καλυτερη πορεια σε σχεση με τα προηγουμενα χρονια. blove.gif
spiliosa
QUOTE(magickaminia @ Sep 5 2009, 13:43 ) *
Απλα για ενημερωση σχετικα με τον Ατρομητο θα σας πω οτι γινεται μια νεα αρχη με νεα παιδια και με προπονητη τον Μανο Τσαπακη που ηταν πρωην αθλητης του συλλογου και περσι ηταν προπονητης στον Αρη Νικαιας. Ο μεσος ορος ηλικιας μειωθηκε σε σχεση με περσι και σαν βασικος στοχος ειναι μια καλυτερη πορεια σε σχεση με τα προηγουμενα χρονια. blove.gif

Ο Τσαπάκης είναι φοβερός προπονητής. Τον είχα 2 χρόνια στο ικόνιο. Θα κάνει πάρα πολύ καλή δουλειά.
spiliosa
Παιδιά ξέρει κανείς τελικά πότε θα αρχίσει το πρωτάθλημα;
leonkalf
H έναρξη πάει για τις 12 του Οκτώβρη. Λόγω των εκλογών θα αναβληθεί η προγραμματισμένη έναρξη στις 5 του μήνα.
magic jonhson
Δευτερη εβδομαδα χωρις γηπεδο οι ομαδες της νεας σμυρνης και οπως δειχνουν τα πραγματα αποκλειεται να μπουν στο γηπεδο πριν τον οκτωβριο
Ωραια οργανωση υπαρχει
κανενα νεο απο τις αλλες ομαδες? Εμαθα οτι στο ικονιο ειναι ετοιμοι να την πατησουν την ΑΣΗ αληθευει ?
spiliosa
QUOTE (magic jonhson @ Sep 15 2009, 13:54 ) *
Δευτερη εβδομαδα χωρις γηπεδο οι ομαδες της νεας σμυρνης και οπως δειχνουν τα πραγματα αποκλειεται να μπουν στο γηπεδο πριν τον οκτωβριο
Ωραια οργανωση υπαρχει
κανενα νεο απο τις αλλες ομαδες? Εμαθα οτι στο ικονιο ειναι ετοιμοι να την πατησουν την ΑΣΗ αληθευει ?


Το μόνο σίγουρο είναι πως, ευτυχώς, είμαστε από τις λίγες ομάδες που έχουμε γήπεδο καθημερινά. Εδώ κι ένα μήνα προπονούμαστε σκληρά με αρκετά φιλικά και ελπίζουμε να το βγάλουμε στο γήπεδο.
Andag
Μένω στη νέα σμύρνη και θέλω να ξεκινήσω προπόνηση μπάσκετ. είμαι 21 χρονων και παλιά είχα 1 ιδέα απο το άθλημα αλλα πρέπει να ξαναρχίσω απτην αρχή ουσιαστικά για να το βρω.. είδα μια ομάδα με όνομα νέα σμύρνη. μπορεί καποιος να μου δώσει διευθυνση ή τηλέφωνο? η οποιαδήποτε αλλη ομάδα εδώ κοντα είναι διαθέσιμη για να πάω. ευχαριστώ προκαταβολικά παιδιά
magic jonhson
QUOTE(Andag @ Sep 17 2009, 12:04 ) *
Μένω στη νέα σμύρνη και θέλω να ξεκινήσω προπόνηση μπάσκετ. είμαι 21 χρονων και παλιά είχα 1 ιδέα απο το άθλημα αλλα πρέπει να ξαναρχίσω απτην αρχή ουσιαστικά για να το βρω.. είδα μια ομάδα με όνομα νέα σμύρνη. μπορεί καποιος να μου δώσει διευθυνση ή τηλέφωνο? η οποιαδήποτε αλλη ομάδα εδώ κοντα είναι διαθέσιμη για να πάω. ευχαριστώ προκαταβολικά παιδιά

σου εστειλα ενα pm με καποιο τηλεφωνο επικοινωνησε για να ενσωματωθεις στην ομαδα .Απ ότι ξέρω καποια κενά στην ομαδα υπαρχουν επικοινωνησε μαζί μας και βλέπουμε
Andag
QUOTE(magic jonhson @ Sep 18 2009, 14:13 ) *
σου εστειλα ενα pm με καποιο τηλεφωνο επικοινωνησε για να ενσωματωθεις στην ομαδα .Απ ότι ξέρω καποια κενά στην ομαδα υπαρχουν επικοινωνησε μαζί μας και βλέπουμε


ok file wraios 41.gif
alalummm
Γνωρίζουμε λοιπόν ότι θα καθυστερήσει μια εβδομάδα το πρωτάθλημα λόγω εκλογών..
Δεν γνωρίζουμε όμως την ακριβή ώρα έναρξης των αγώνων,
όπως επίσης και τι μέρα κ ώρα θα παίζει η Αίγινα στο γήπεδο της αλλά και αν υπάρχει κάποια διαφοροποίηση στην ώρα και την μέρα για τα παιχνίδια που θα παίζει εκτός...
Υπάρχει κάποια απάντηση σε αυτό ή δεν έχει ξεκαθαριστεί ακόμα???????? rolleyes.gif
leonkalf
Δεν πρέπει να έχει ξεκαθαριστεί.

Όταν βγει το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής (με τις ώρες έναρξης) θα γίνει post εδώ και θα ενημερωθείτε. Όπως και για τις υπόλοιπες αγωνιστικές της χρονιάς.
Η Εσκανα έβγαζε μέχρι πέρσυ κάθε πέμπτη το πρόγραμμα.
magic jonhson
QUOTE(leonkalf @ Sep 21 2009, 12:26 ) *
Δεν πρέπει να έχει ξεκαθαριστεί.

Όταν βγει το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής (με τις ώρες έναρξης) θα γίνει post εδώ και θα ενημερωθείτε. Όπως και για τις υπόλοιπες αγωνιστικές της χρονιάς.
Η Εσκανα έβγαζε μέχρι πέρσυ κάθε πέμπτη το πρόγραμμα.

ακουσα οτι η αιγινα θα παιζει κυριακη μεσημερι γιατι δεν υπαρχει πλοιο επιστροφης την δευτερα το βραδυ,ακουσα επισης οτι για να καλυφθει η αγωνιστικη που θα χαθει λογω εκλογων θα γινουν παιχνιδια στις 4 Ιανουαριου.Αντε να δουμε με τι παιχτες θα γινουν εκεινη τη μερα οι αγωνες.
Εχουν γινει τοσα παιχνιδια κυπελλου και εχουν περασει ολα στα ψιλα γιατι δεν μπαινετε να γραψετε τις αποψεις σας για τις ομαδες και την δυναμικοτητα η τις προσδοκιες τους για φετος?Εδω το ΓΑΣΕ πηγε να νικησει τη ΒΑΡΗ και το ΙΚΟΝΙΟ την ΑΣΗ και κανεις σας δεν λεει τιποτα.Δεν ειναι κριμα να θαφτει η προσπαθεια αυτων των παιδιων?
spiliosa
QUOTE(magic jonhson @ Sep 22 2009, 18:58 ) *
ακουσα οτι η αιγινα θα παιζει κυριακη μεσημερι γιατι δεν υπαρχει πλοιο επιστροφης την δευτερα το βραδυ,ακουσα επισης οτι για να καλυφθει η αγωνιστικη που θα χαθει λογω εκλογων θα γινουν παιχνιδια στις 4 Ιανουαριου.Αντε να δουμε με τι παιχτες θα γινουν εκεινη τη μερα οι αγωνες.
Εχουν γινει τοσα παιχνιδια κυπελλου και εχουν περασει ολα στα ψιλα γιατι δεν μπαινετε να γραψετε τις αποψεις σας για τις ομαδες και την δυναμικοτητα η τις προσδοκιες τους για φετος?Εδω το ΓΑΣΕ πηγε να νικησει τη ΒΑΡΗ και το ΙΚΟΝΙΟ την ΑΣΗ και κανεις σας δεν λεει τιποτα.Δεν ειναι κριμα να θαφτει η προσπαθεια αυτων των παιδιων?

Φίλε μου να σου πω για το ικόνιο. Κάναμε το χειρότερο παιχνίδι μας από όλα τα φιλικά και παραλίγο να κερδίσουμε με 5 λεπτά πίεση. Η ΑΣΗ τραγική ομάδα και τραγική διαιτησία. Μόνο το νο6 ήταν πάρα πολύ καλός παίχτης. Τις άλλες ομάδες δεν τις έχω δει καθόλου.
Σταχυοφόρος
Το ΓΑΣΕ, εκτός από την Βάρη, είχε παίξει και πριν λίγες μέρες με ΝΕΜ και ΟΚΕ σε τοπικό τουρνουά της Ελευσίνας (μαζί και η Νέα Πέραμος). Όλα τα παιχνίδια τα χτύπησε και έπαιξαν πολύ καλά, αναλόγως την διαφορά των κατηγοριών. Ακόμα δεν έχουν δέσει, όμως θα δούμε καλό μπάσκετ απ'το ΓΑΣΕ φέτος.
magic jonhson
καλησπερα
Λεω να κανω την αρχη και να δωσω μια πρωτη εικονα του φετινου πρωταθληματος οπως την βλεπω εγω.
Οπως ειπα και πιο πανω θεωρω την Δαφνη την καλυτερη ισως ομαδα στην Δ Εσκανα και πολυ καλες το ΓΑΣΕ το Ικονιο και την Σαλαμινα ( με πολυ δυνατες εδρες και οι 4 ) Αυτες οι 4 κατα την αποψη μου θα κυνηγησουν τις 3 θεσεις της ανόδου .Οι υπολοιπες ομαδες μαλλον δεν αποτελουν κατι το ιδιαιτερο εκτος εαν οι πληροφοριες μου ειναι λαθος .
Περιμενω τις αποψεις σας για την νεα χρονια
alalummm
QUOTE(magic jonhson @ Sep 24 2009, 19:23 ) *
καλησπερα
Λεω να κανω την αρχη και να δωσω μια πρωτη εικονα του φετινου πρωταθληματος οπως την βλεπω εγω.
Οπως ειπα και πιο πανω θεωρω την Δαφνη την καλυτερη ισως ομαδα στην Δ Εσκανα και πολυ καλες το ΓΑΣΕ το Ικονιο και την Σαλαμινα ( με πολυ δυνατες εδρες και οι 4 ) Αυτες οι 4 κατα την αποψη μου θα κυνηγησουν τις 3 θεσεις της ανόδου .Οι υπολοιπες ομαδες μαλλον δεν αποτελουν κατι το ιδιαιτερο εκτος εαν οι πληροφοριες μου ειναι λαθος .
Περιμενω τις αποψεις σας για την νεα χρονια



έτυχε να παρακολουθήσω την δάφνη και δείχνει ομάδα που μπορεί άνετα να ανέβει.
αν συνεχίσουν να προπονούνται όπως πρέπει νομίζω θα είναι ένα πολύ καλό σύνολο.
δυστυχώς οι άλλες ομάδες που ανέφερες είναι λίγο μακριά μου αλλά έχω ακούσει πολλά για ικόνιο και ΓΑΣΕ και εγώ.
κανένας να ξέρει????

το πρωτάθλημα 12 Οκτώβρη ξεκινάει...
braxamicity
Πραγματικά η Δάφνη στον αγώνα με Πόλις τουλάχιστον στο 1ο ημιχρονο και ειδικα τα πρώτα 15' έδειξε πολύ καλα στοιχεία. Έχει μια 5-7αδα που θα μπορούσε να σταθεί μέχρι και τη Β' ΕΣΚΑΝΑ! Πρέπει να γίνουν τρελά πράγματα για να μην ανέβει φέτος!!! shot.gif
sothrakhss13
ο προπονητης της δαφνης εχει κατι θεματα εγκεφαλικης φυσεως αλλα η ομαδα ειναι αρκετα ανταγωνιστικη για την δ'
i_like_it
QUOTE(sothrakhss13 @ Sep 29 2009, 04:12 ) *
ο προπονητης της δαφνης εχει κατι θεματα εγκεφαλικης φυσεως αλλα η ομαδα ειναι αρκετα ανταγωνιστικη για την δ'



Για κάτσε ρε μεγάλε γιατί λες λες λες και δεν σου μιλάει κανένας τόσο καιρό.
πώς το συμπέρανες αυτό? επειδή μπορεί να νευρίασε σε έναν αγώνα?
Αν της Δάφνης έχει θέματα εγκεφαλικής φύσεως όπως λες τότε ο δικός σας τι ΈΧΕΙ???????
Μη μιλάς χωρίς να ξέρεις και να βγάζεις συμπεράσματα επειδή άκουσες κάτι και επειδή είδες κάτι ΜΙΑ φορά...
Πολλά λες

( χωρίς να ξέρω τι έγινε στον αγώνα και με αυτά που διαβάζω μόνο τα λέω αυτά αλλά δεν μπορείς να κρίνεις έτσι γιατί δεν τον ξέρεις τον άνθρωπο. ρώτα καλύτερα για να μάθεις και μη λες ότι σου κατέβει )
magickaminia
QUOTE(magic jonhson @ Sep 24 2009, 19:23 ) *
καλησπερα
Λεω να κανω την αρχη και να δωσω μια πρωτη εικονα του φετινου πρωταθληματος οπως την βλεπω εγω.
Οπως ειπα και πιο πανω θεωρω την Δαφνη την καλυτερη ισως ομαδα στην Δ Εσκανα και πολυ καλες το ΓΑΣΕ το Ικονιο και την Σαλαμινα ( με πολυ δυνατες εδρες και οι 4 ) Αυτες οι 4 κατα την αποψη μου θα κυνηγησουν τις 3 θεσεις της ανόδου .Οι υπολοιπες ομαδες μαλλον δεν αποτελουν κατι το ιδιαιτερο εκτος εαν οι πληροφοριες μου ειναι λαθος .
Περιμενω τις αποψεις σας για την νεα χρονια

Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις κατι για την ενδεχομενη διαλυση της Δ ΕΣΚΑΝΑ στο τελος της περιοδου και την υπαρξη μονο Γ ΕΣΚΑΝΑ; Σ αυτη την περιπτωση μαλλον το πρωταθλημα θα ειναι καθαρα διαδικαστικου χαρακτηρα. Επισης θα ηθελα να τονισω οτι θα ηταν καλο σε μια τετοια περιπτωση η ΕΣΚΑΝΑ στα προτυπα του ποδοσφαιρου με ΕΠΣΑΔΑ κσι ΕΠΣΑΝΑ να χωρισει τις ομαδες σε ομιλους αναλογα με την περιοχη. Δηλ. οι ομαδες της Δυτ.Αττικης σε ενα ομιλο και της Ανατ. πλευρας σε αλλο. Ειναι δυσκολο για αμιγως ερασιτεχνικα σωματεια να κανουν μετακινησεις απο το Πειραια σε Ελευσινα, Σαλαμινα , Αιγινα και Καλυβια. blove.gif
nsmirni
Tελικα παιζουμε η οχι την Δευτερα την επομενη των εκλογων?

το site της ΕΣΚΑΝΑ εχουν σκοπο να το ανανεωσουν??
magic jonhson
QUOTE(magickaminia @ Oct 1 2009, 11:45 ) *
Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις κατι για την ενδεχομενη διαλυση της Δ ΕΣΚΑΝΑ στο τελος της περιοδου και την υπαρξη μονο Γ ΕΣΚΑΝΑ; Σ αυτη την περιπτωση μαλλον το πρωταθλημα θα ειναι καθαρα διαδικαστικου χαρακτηρα. Επισης θα ηθελα να τονισω οτι θα ηταν καλο σε μια τετοια περιπτωση η ΕΣΚΑΝΑ στα προτυπα του ποδοσφαιρου με ΕΠΣΑΔΑ κσι ΕΠΣΑΝΑ να χωρισει τις ομαδες σε ομιλους αναλογα με την περιοχη. Δηλ. οι ομαδες της Δυτ.Αττικης σε ενα ομιλο και της Ανατ. πλευρας σε αλλο. Ειναι δυσκολο για αμιγως ερασιτεχνικα σωματεια να κανουν μετακινησεις απο το Πειραια σε Ελευσινα, Σαλαμινα , Αιγινα και Καλυβια. blove.gif

Εχει ακουστει κατι τετοιο αλλα και παλαιοτερα που το ειχανε ξαναπει δεν εγινε.Βεβαια τωρα οι ομαδες εχουν μαλλον λιγοστεψει οποτε οι πιθανοτητες ειναι περισσοτερες.Θα δουμε υπομονη.
και επειδη υπογραφεις με αυτο το ονομα να συμπληρωσω το προηγουμενο ποσταρισμα μου και να βαλω και τον Ατρομητο Πειραια στις δυνατες ομαδες που απο οτι εμαθα εχει παρει 2-3 παιδια απο το ελληνικο τα οποια τον εχουν ενισχυσει πολυ.
Επισης η Σαλαμινα εχει κανει μια πολυ μεγαλη μεταγραφη αυτη του νανου (με σημετοχες σε Β Εθνικη με ολυμπιακο βολου ) εχει κρατησει και τον περσυνο play maker και ισως τελικα και τον πουτο που σημαινει περιφερεια φωτια.
Το πρωταθλημα θα ξεκινησει 12 /10 και νομιζω οτι τα προγραμματα ειναι στο site της ΕΣΚΑΝΑ
alalummm
QUOTE(nsmirni @ Oct 1 2009, 18:00 ) *
Tελικα παιζουμε η οχι την Δευτερα την επομενη των εκλογων?

το site της ΕΣΚΑΝΑ εχουν σκοπο να το ανανεωσουν??



το site της ΕΣΚΑΝΑ είναι ανανεωμένο και έχει βγει το πρόγραμμα εδώ και μέρες.
το πρωτάθλημα όπως λέω και πιο πάνω αν κοιτάξεις ξεκινάει 12 Οκτώβρη και 11 για την Αίγινα...
nsmirni
QUOTE(alalummm @ Oct 1 2009, 20:40 ) *
το site της ΕΣΚΑΝΑ είναι ανανεωμένο και έχει βγει το πρόγραμμα εδώ και μέρες.
το πρωτάθλημα όπως λέω και πιο πάνω αν κοιτάξεις ξεκινάει 12 Οκτώβρη και 11 για την Αίγινα...

που την ειδες φιλε την ανανεωση αφου ακομα και σημερα γραφουν για την τελευταια αγωνιστικη της προηγουμενης σαιζον?
alalummm
QUOTE(nsmirni @ Oct 2 2009, 20:09 ) *
που την ειδες φιλε την ανανεωση αφου ακομα και σημερα γραφουν για την τελευταια αγωνιστικη της προηγουμενης σαιζον?


με το που μπαίνεις λέει με μεγάλα γράμματα σε ένα πλαίσιο που αλλάζει ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ 2009-2010 ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ 2009-2010 μπλα μπλα μπλα... αν κοιτάξεις προσεκτικά στο πλαίσιο αυτό στην δεξιά του μεριά έχει αυτές τισ επιλογές που σου λέω...πατάς για περισσότερα κ βγαίνει ένα καινούριο παράθυρο που λέει ΌΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΌΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ... στην δεξιά στήλη με τα προγράμματα είναι το αρχικό πρόγραμμα και στην αριστερή στήλη που λέει ακριβώς τα ίδια αν κοιτάξεις είναι η ανανεωμένη στήλη με τα προγράμματα των αγώνων με τα γήπεδα κ τις ώρες ακριβώς...κοίτα προσεκτικά κ θα τα βρεις...
αν δεν κοιτάς προσεκτικά δε θα το βρεις.
nsmirni
QUOTE(alalummm @ Oct 2 2009, 20:31 ) *
με το που μπαίνεις λέει με μεγάλα γράμματα σε ένα πλαίσιο που αλλάζει ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ 2009-2010 ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ 2009-2010 μπλα μπλα μπλα... αν κοιτάξεις προσεκτικά στο πλαίσιο αυτό στην δεξιά του μεριά έχει αυτές τισ επιλογές που σου λέω...πατάς για περισσότερα κ βγαίνει ένα καινούριο παράθυρο που λέει ΌΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΌΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ... στην δεξιά στήλη με τα προγράμματα είναι το αρχικό πρόγραμμα και στην αριστερή στήλη που λέει ακριβώς τα ίδια αν κοιτάξεις είναι η ανανεωμένη στήλη με τα προγράμματα των αγώνων με τα γήπεδα κ τις ώρες ακριβώς...κοίτα προσεκτικά κ θα τα βρεις...
αν δεν κοιτάς προσεκτικά δε θα το βρεις.

αυτα τα εχω δει.Απλως δεν εχουν ανανεωσει το κυριως site.
πχ να βαλουν τις ομαδες, τις κατηγοριες, τα παιδικα-εφηβικα, κλπ
Αυτο εννοω λεγοντας για ανανεωση.
alalummm
QUOTE(nsmirni @ Oct 3 2009, 19:41 ) *
αυτα τα εχω δει.Απλως δεν εχουν ανανεωσει το κυριως site.
πχ να βαλουν τις ομαδες, τις κατηγοριες, τα παιδικα-εφηβικα, κλπ
Αυτο εννοω λεγοντας για ανανεωση.


αφου τα εχεις δει τοτε γιατι το θεμα σου ειναι για το ποτε ξεκιναμε?
αφου το γραφει ξεκαθαρα: 12 Οκτωβρη...

απο εκει κ περα ΝΑΙ δεν εχει γινει ανανεωση...
ZEKO
Η λέξη ΝΤΡΟΠΗ είναι πλέον λίγη για να προσδιορίσει αυτό που συμβαίνει με το κλειστό των Καμινίων,τόσες ομάδες (αντρικές-γυναικίες)έχουν μείνει άστεγες και κανείς δεν ασχολείται!!!Απορώ με τον Δήμαρχο της πόλης που προέρχεται απο το μπάσκετ πώς δείχνει τέτοια αδιαφορία....Κάντε κάτι ξεκίνησαν τα πρωταθλήματα ΕΛΕΟΣ....
alalummm
QUOTE(ZEKO @ Oct 4 2009, 22:34 ) *
Η λέξη ΝΤΡΟΠΗ είναι πλέον λίγη για να προσδιορίσει αυτό που συμβαίνει με το κλειστό των Καμινίων,τόσες ομάδες (αντρικές-γυναικίες)έχουν μείνει άστεγες και κανείς δεν ασχολείται!!!Απορώ με τον Δήμαρχο της πόλης που προέρχεται απο το μπάσκετ πώς δείχνει τέτοια αδιαφορία....Κάντε κάτι ξεκίνησαν τα πρωταθλήματα ΕΛΕΟΣ....


Μιλαμε για αυτο που βρισκεται Μουτσοπουλου & Υμηττού???
ακόμα παλεύεται?
με τα παιχνίδια τι θα γινει?δεν εχετε περαιτερω ενημερωση για κατι?
αν θα φιλοξενηθείτε καπου?
πραγματικα ΕΛΕΟΣ
magickaminia
QUOTE(alalummm @ Oct 5 2009, 02:25 ) *
Μιλαμε για αυτο που βρισκεται Μουτσοπουλου & Υμηττού???
ακόμα παλεύεται?
με τα παιχνίδια τι θα γινει?δεν εχετε περαιτερω ενημερωση για κατι?
αν θα φιλοξενηθείτε καπου?
πραγματικα ΕΛΕΟΣ

Το κλειστο των Καμινιων δυστυχως ειναι τρανταχτο παραδειγμα του ποσο ανοργανωτος ειναι ο Δημος Πειραια αλλα και η Νομαρχια μας. Οι εργασιες του δαπεδου εχουν ολοκληρωθει βεβαια με την τοποθετηση παρκε μεν αλλα ελαστικου δαπεδου κολλητου πανω στο παλιο πλαστικο δαπεδο. Τα δε εργα υποδομης υδραυλικα, ηλεκτρικα και οικοδομικα εκτελουνται με ρυθμους χελωνας. Πεσαν και οι εκλογες αδελφια αστα να πανε. Παντως πριν το τελος της επομενης εβδομαδας δεν βλεπω να ανοιγει το γηπεδο για να μην πω το χειροτερο σεναριο που λεει οτι το γηπεδο θα ανοιξει ανημερα της γιορτης μου δηλαδη 8 Νοεμβριου. Αντιστοιχα ο Δημος Ρεντη εκανε ολες τις εργασιες συντηρησης του τους μηνες Ιουνιο και Ιουλιο και τωρα εξυπηρετουνται ολοι κανονικα στα αγωνιστικα τμηματα. Ελπιζω καποια μερα ο Δημος Πειραια να παρει μαθηματα απο τον Δημο Ρεντη. blove.gif
braxamicity
Καλησπέρα! Κανένα προγνωστικό ;
spiliosa
Παιδιά, ξέρει κανείς το αποτέλεσμα σαρωνικός- αμφιάλη;
alalummm
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ο. - Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 2
Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ - Α.Ο.Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ - Α.Ο.Κ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 1
Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. - Γ.Α.Σ. "ΕΛΕΥΣΙΣ" 2
Α.Ε. "ΑΙΞΩΝΗ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. 1
T.x.s.v.
tsivioglou girna ston espero-ikaro.. gia A2 eisai oxi gia d eskana 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.