Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α.Σ ΠΑΠΑΓΟΥ 1966
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
KEBAB
Εγω εχω ακουσει ενα cd που λεγεται "Μια Βραδια στα Νεα ΔΕΙΛΙΝΑ με τον Βασιλη Καρρα".
Εχει καμια σχεση;
Jabar
QUOTE(KEBAB @ May 22 2008, 17:00 ) *
Εγω εχω ακουσει ενα cd που λεγεται "Μια Βραδια στα Νεα ΔΕΙΛΙΝΑ με τον Βασιλη Καρρα".
Εχει καμια σχεση;

Δειλινό ,Δειλινά μικρή διαφορά η ουσία όμως?
aionio talento
QUOTE(KEBAB @ May 22 2008, 14:00 ) *
Εγω εχω ακουσει ενα cd που λεγεται "Μια Βραδια στα Νεα ΔΕΙΛΙΝΑ με τον Βασιλη Καρρα".
Εχει καμια σχεση;


Σοβαρευτειτε ρεεεεεεεε η ομαδα εχει φτασει στον πατο του βαρελιου και εσυ κανεις πλακα ? ? ?

του χρονου παλι θα βγαλουμε την φωνη μας για το τιποτα . . .
Jabar
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Το πλήρες όνομα της ομάδας.
KEBAB
QUOTE(Jabar @ May 23 2008, 00:39 ) *
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Το πλήρες όνομα της ομάδας.


Η ουσια, φιλε Jabar, για να ξεφυγουμε απο την πλακα και αφου γελασαμε με ...τα χαλια μας, ειναι οτι αφου ο προπονητης αποφασισε να φυγει απο μια ιστορικη ομαδα και να αναλαβει μια αλλη αγνωστη σε μικροτερη κατηγορια μαλλον αντιληφθηκε ή ενημερωθηκε οτι τα σχεδια για τη φετινη χρονια ειναι "μια απο τα ιδια".
Κοινως κοροιδια, απατηλες υποσχεσεις, μπατζετ για τα κλαμματα και ουδεμια διαθεση να συνετιστουμε απο τα λαθη του παρελθοντος και να οριοθετησουμε τους στοχους για το παρον και το μελλον της ομαδας.
Κατι γενικως ακουγεται για επιστροφη του Μιχαλη Υφαντη, δεν ξερω αν γνωριζει κατι ποιο συγκεκριμενο κανεις και το καταθεσει στο forum. Ομως και αυτη απο μονη της δεν αρκει αν δεν γινουν σωστες κινησεις και φυσικα δεν δαπανηθουν αξιολογα ποσα για μεταγραφες παιχτων.
Το πρωτο που οφειλει να γινει τωρα ειναι η ανευρεση νεου τεχνικου, ο οποιος να κοιταξει να στελεχωσει το ροστερ.
Δυσκολα τα πραγματα.....
aionio talento
QUOTE(KEBAB @ May 23 2008, 09:19 ) *
Η ουσια, φιλε Jabar, για να ξεφυγουμε απο την πλακα και αφου γελασαμε με ...τα χαλια μας, ειναι οτι αφου ο προπονητης αποφασισε να φυγει απο μια ιστορικη ομαδα και να αναλαβει μια αλλη αγνωστη σε μικροτερη κατηγορια μαλλον αντιληφθηκε ή ενημερωθηκε οτι τα σχεδια για τη φετινη χρονια ειναι "μια απο τα ιδια".
Κοινως κοροιδια, απατηλες υποσχεσεις, μπατζετ για τα κλαμματα και ουδεμια διαθεση να συνετιστουμε απο τα λαθη του παρελθοντος και να οριοθετησουμε τους στοχους για το παρον και το μελλον της ομαδας.
Κατι γενικως ακουγεται για επιστροφη του Μιχαλη Υφαντη, δεν ξερω αν γνωριζει κατι ποιο συγκεκριμενο κανεις και το καταθεσει στο forum. Ομως και αυτη απο μονη της δεν αρκει αν δεν γινουν σωστες κινησεις και φυσικα δεν δαπανηθουν αξιολογα ποσα για μεταγραφες παιχτων.
Το πρωτο που οφειλει να γινει τωρα ειναι η ανευρεση νεου τεχνικου, ο οποιος να κοιταξει να στελεχωσει το ροστερ.
Δυσκολα τα πραγματα.....



Εχει δικιο σε ολα ο δικηγορος του διαβολου ! !

Εκτος απο ενα ! δεν πηγε σε ομαδα μικροτερης κατηγοριας !

Τα Δειλινα ανεβηκαν φετος Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ !

Εμεις φτασαμε στα τοπικα και εχει και συνεχεια . . .
pcl
QUOTE(aionio talento @ May 23 2008, 13:16 ) *
Εχει δικιο σε ολα ο δικηγορος του διαβολου ! !

Εκτος απο ενα ! δεν πηγε σε ομαδα μικροτερης κατηγοριας !

Τα Δειλινα ανεβηκαν φετος Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ !

Εμεις φτασαμε στα τοπικα και εχει και συνεχεια . . .



Καθε δειλινο κοιτω τον ουρανο τον γαλανο
και μια φωνη εκει σαν χαδι κι απειλη
κοντα της με καλει.
Καθε Κυριακη μου λεει να παω εκει
μου ταζει ωκεανους, κομητες μακρινους
και ο,τι βαζει ο νους.
aionio talento
QUOTE(pcl @ May 23 2008, 10:28 ) *
Καθε δειλινο κοιτω τον ουρανο τον γαλανο
και μια φωνη εκει σαν χαδι κι απειλη
κοντα της με καλει.
Καθε Κυριακη μου λεει να παω εκει
μου ταζει ωκεανους, κομητες μακρινους
και ο,τι βαζει ο νους.




HHHHHHHHHMΑΑΑΡΤΤΟΟΟΟΟΟΟΝΝΝΝ ! ! !
KEBAB
QUOTE(aionio talento @ May 23 2008, 13:36 ) *
HHHHHHHHHMΑΑΑΡΤΤΟΟΟΟΟΟΟΝΝΝΝ ! ! !


Sorry ρε aionio talento, αλλα που να ξερω οτι τα Δειλινα ανεβηκαν Γ' Εθνικη. Κατι τετοια μαθαινω και θεωρω την καταντια μας ακομα μεγαλυτερη. Τελικα μηπως αδικα κοπιαζουμε και ξελαρυγγιαζομαστε τοσα χρονια? Ενταξει δεν θεωρω οτι τοσα χρονια πηγαν στο βροντο, αλλα καποιοι δεν σεβονται ειτε εμας ειτε περισσοτερο την ιστορια του συλλογου.
Αλλα ας προσεχουν ορισμενοι διοτι ο κοσμος ειναι μικρος και θα ξανασυναντηθουμε... Οταν μαθευτουν τα γεγονοτα, εννοω της απομακρυνσης ή φυγης του κ. Μυκονιατη, και γινει αντιληπτο ποιος ηταν ο υπευθυνος, τοτε θα ακονισω τις φωνητικες μου χορδες και θα αρχισω τις γνωστες ατακες...
Εγινα σαφης??
aionio talento
QUOTE(KEBAB @ May 23 2008, 15:25 ) *
Sorry ρε aionio talento, αλλα που να ξερω οτι τα Δειλινα ανεβηκαν Γ' Εθνικη. Κατι τετοια μαθαινω και θεωρω την καταντια μας ακομα μεγαλυτερη. Τελικα μηπως αδικα κοπιαζουμε και ξελαρυγγιαζομαστε τοσα χρονια? Ενταξει δεν θεωρω οτι τοσα χρονια πηγαν στο βροντο, αλλα καποιοι δεν σεβονται ειτε εμας ειτε περισσοτερο την ιστορια του συλλογου.
Αλλα ας προσεχουν ορισμενοι διοτι ο κοσμος ειναι μικρος και θα ξανασυναντηθουμε... Οταν μαθευτουν τα γεγονοτα, εννοω της απομακρυνσης ή φυγης του κ. Μυκονιατη, και γινει αντιληπτο ποιος ηταν ο υπευθυνος, τοτε θα ακονισω τις φωνητικες μου χορδες και θα αρχισω τις γνωστες ατακες...
Εγινα σαφης??



Σαφεστερος δεν γινεται . . .
GENERALISSIMO
[size=7]Παιδια χαλαρώστε...Δεν τρέχει και τίποτα που έφυγε ο Μυκονιάτης.Θα έρθει σύντομα άλλο προπονητής.Μην φέρνουμε την καταστροφή.Η ομάδα είναι καταδικασμένη να ανέβει και θα ανέβει!ΤΕΛΟΣ!!
aionio talento
QUOTE(GENERALISSIMO @ May 25 2008, 06:11 ) *
[size=7]Παιδια χαλαρώστε...Δεν τρέχει και τίποτα που έφυγε ο Μυκονιάτης.Θα έρθει σύντομα άλλο προπονητής.Μην φέρνουμε την καταστροφή.Η ομάδα είναι καταδικασμένη να ανέβει και θα ανέβει!ΤΕΛΟΣ!!



Οταν ανεβει αλλαξε πλευρο !
GENERALISSIMO
Νεος προπονητης του Α.Σ ΠΑΠΑΓΟΥ ο Γκανάς
aionio talento
QUOTE(GENERALISSIMO @ May 27 2008, 07:51 ) *
Νεος προπονητης του Α.Σ ΠΑΠΑΓΟΥ ο Γκανάς



Τις Σαμπανιες να τις ανοιξω τωρα η μετα ? ? ?

Εσεις εκει στα γραφεια που εχουν αραχνιασει οι καρεκλες που καθεστε εδω και 20 χρονια ( και βαλε ) εχετε

βαλθει να παιξετε με τα νευρα μας ? ?

ποιος Γκανας ? ξερετε τι σοι προπονητης ειναι αυτος ? τι μπασκετ εχει παιξει ? που εχουν καταληξει σημερα οι

ομαδες της ΕΣΚΑ που ανεβασε τρενο ? ? ?


ΗΜΑΡΤΟΝ
[size=7]
KEBAB
Δεν θελω να παρω θεση απο τωρα, δηλωνω παντως οτι το ονομα του μου ειναι σχετικα αγνωστο. Περυσι ηταν στον Νεοπεντελικο.
Οποιος ξερει καποια αλλα στοιχεια του βιογραφικου του καλο θα ηταν να τα παρουσιασει στο forum.
Πρεπει να εχουμε υπομονη και πιστευω οτι στο τελος, αν ειμαστε ενωμενοι, κατι καλο θα γινει. Επαναλαμβανω οτι δεν πρεπει να βιαζομαστε στις κρισεις μας και προσθετω μια παρατηρηση απο το παρελθον. Οταν ημασταν στην Α2 την τελευταια χρονια πριν πεσουμε ξεκινησαμε με κοουτς τον Μηνα Γκεκο που εγω τουλαχιστον τον ειχα σε πολυ μεγαλη υποληψη. Τελικα θυμαμαι οτι οι μεταγραφες που εγιναν ηταν απογοητευτικες, το μπασκετ που επαιζε η ομαδα μετριο και τελικα αντικατασταθηκε απο τον............????(δεν θυμαμαι το ονομα του αυτη τη στιγμη) .
aionio talento
QUOTE(KEBAB @ May 27 2008, 13:16 ) *
Δεν θελω να παρω θεση απο τωρα, δηλωνω παντως οτι το ονομα του μου ειναι σχετικα αγνωστο. Περυσι ηταν στον Νεοπεντελικο.
Οποιος ξερει καποια αλλα στοιχεια του βιογραφικου του καλο θα ηταν να τα παρουσιασει στο forum.
Πρεπει να εχουμε υπομονη και πιστευω οτι στο τελος, αν ειμαστε ενωμενοι, κατι καλο θα γινει. Επαναλαμβανω οτι δεν πρεπει να βιαζομαστε στις κρισεις μας και προσθετω μια παρατηρηση απο το παρελθον. Οταν ημασταν στην Α2 την τελευταια χρονια πριν πεσουμε ξεκινησαμε με κοουτς τον Μηνα Γκεκο που εγω τουλαχιστον τον ειχα σε πολυ μεγαλη υποληψη. Τελικα θυμαμαι οτι οι μεταγραφες που εγιναν ηταν απογοητευτικες, το μπασκετ που επαιζε η ομαδα μετριο και τελικα αντικατασταθηκε απο τον............????(δεν θυμαμαι το ονομα του αυτη τη στιγμη) .



...Δικαιουλακο !

φιλε ξερω ΟΛΑ τα στοιχεια του βιογραφικου του και σου - σας λεω οτι ηταν Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ που θα

μπορουσε ( για μια ακομη φορα ) να κανει ο ΠΑΠΑΓΟΣ . . . αν περιμενουν να δουν προκοπη με αυτον τον

προπονητη εγω θα γινω παπας . . . οσοι ονειρευονται ανοδο ''τρενο'' και αμεση επιστροφη στις Εθνικες

Κατηγοριες καλυτερα να το γυρισουν στο . . . ταβλι ! Μαλλον προς ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ( που βολοδερνουν στη

Γ' ΕΣΚΑ ) μας βλεπω παρα να ανακαμψουμε ! Δικηγορε του διαβολου 19.gif παρε του χρονου που θα

αρχισει HALLS - FISHERMANS FRIEND - LIZOPINE - και οτι αλλο ξερεις απο καραμελες για το λαιμο γιατι

θα μας χρειαστουν σιγουρα !
KEBAB
QUOTE(aionio talento @ May 27 2008, 16:50 ) *
...Δικαιουλακο !

φιλε ξερω ΟΛΑ τα στοιχεια του βιογραφικου του και σου - σας λεω οτι ηταν Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ που θα

μπορουσε ( για μια ακομη φορα ) να κανει ο ΠΑΠΑΓΟΣ . . . αν περιμενουν να δουν προκοπη με αυτον τον

προπονητη εγω θα γινω παπας . . . οσοι ονειρευονται ανοδο ''τρενο'' και αμεση επιστροφη στις Εθνικες

Κατηγοριες καλυτερα να το γυρισουν στο . . . ταβλι ! Μαλλον προς ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ( που βολοδερνουν στη

Γ' ΕΣΚΑ ) μας βλεπω παρα να ανακαμψουμε ! Δικηγορε του διαβολου 19.gif παρε του χρονου που θα

αρχισει HALLS - FISHERMANS FRIEND - LIZOPINE - και οτι αλλο ξερεις απο καραμελες για το λαιμο γιατι

θα μας χρειαστουν σιγουρα !


Δεν εχω αποψη για τον κοουτς ποτε δεν μπορω να διαφωνισω με οσα γραφεις αφου εχεις προσωπικη αποψη.
Παντως ο Δικαιουλακος δνε αντικατεστησε τον Γκεκο, αλλα ηταν ο προπονητης με τον οποιο ξεκινησε η 1η χρονια στην Β Εθνικη ο οποιος αντικατασταθηκε απο τν Μαντη. Αυτος που ανελαβε μετα τον Γκεκο λογοταν Σταθατος (?) Σταθουλης (?) καπως ετσι αν θυμαμαι καλα. Για ακονισε λιγο τη μνημη σου μπας και θυμηθουμε, τσι για την ιστορικη αληθεια του θεματος....
GENERALISSIMO
QUOTE(KEBAB @ May 29 2008, 10:08 ) *
Δεν εχω αποψη για τον κοουτς ποτε δεν μπορω να διαφωνισω με οσα γραφεις αφου εχεις προσωπικη αποψη.
Παντως ο Δικαιουλακος δνε αντικατεστησε τον Γκεκο, αλλα ηταν ο προπονητης με τον οποιο ξεκινησε η 1η χρονια στην Β Εθνικη ο οποιος αντικατασταθηκε απο τν Μαντη. Αυτος που ανελαβε μετα τον Γκεκο λογοταν Σταθατος (?) Σταθουλης (?) καπως ετσι αν θυμαμαι καλα. Για ακονισε λιγο τη μνημη σου μπας και θυμηθουμε, τσι για την ιστορικη αληθεια του θεματος....

ΣΤΑΘΟΎΛΗς ΑΠΌ εΡΜΉ σΧΗΜΑΤΑΡΊΟΥ ΤΌΤΕ,ΠΑΛΙΌΤΕΡΑ ΓΙΑ ΧΡΌΝΙΑ ΣΤΟΝ ηΛΥΣΙΑΚΌ
dirk10
παιζει να γινει ενωση του παπαγου με καποια ομαδα?
aionio talento
Πολλα ευχαριστω στον Χρηστο Δεδε για την 2 ετη προσφορα του στην ομαδα ! ενα παιδι κατω απο τα 2 μετρα

που επαιζε 4 . . . και πολλες φορες λογω τραυματισμων και στο 5 ! ! ! πολυ καλο παιδι - αριστη μπασκετικη

νοοτροπια - και καθολου ''καβαλημενος'' ! προπονητης δεν ειμαι παραγοντας επισης οχι (για να μπορω να κρινω)

αλλα δεν νομιζω οτι ο παικτης αυτoς δεν χωρουσε στο ροστερ της επομενης χρονιας ! ο χρονος θα με δικαιωσει

η θα με διαψευσει . . . καλη συνεχεια χρησταρα σε οποια ομαδα επιλεξεις να πας και καλη τυχη στην

καινουργια επαγγελματικη σου προσπαθεια !



τις ιδιες ευχες και σε Χριστοφορο Ζαχαρη !
PROKA
Παιδια ενημερωτικα σας λεω οτι ο Γκανας ανεβασε αητητη την ΑΕΦ Περιστεριου σε Α ΕΣΚΑ και μετα δουλεψε σε ΑΡΗ ΝΙΚΑΙΑΣ που τον ανεβασε Γ ΕΘΝΙΚΗ και μετα εφυγε γιατι διαφωνησε με τον παικτη -- προεδρο της ομαδας ως προς τον σχεδιασμο.Ειναι ενας αξιολογος τεχνικος που αν τον αφησουν--τε να δουλεψει με τους δικους του ορους θα βοηθησει.Βεβαιως δεν ξερω τι στοχους εχει ο Παπαγος αλλα σιγουρα θα παρουσιασει καλυτερο προσωπο απο περυσι.
aionio talento
QUOTE(PROKA @ Jun 27 2008, 08:55 ) *
Παιδια ενημερωτικα σας λεω οτι ο Γκανας ανεβασε αητητη την ΑΕΦ Περιστεριου σε Α ΕΣΚΑ και μετα δουλεψε σε ΑΡΗ ΝΙΚΑΙΑΣ που τον ανεβασε Γ ΕΘΝΙΚΗ και μετα εφυγε γιατι διαφωνησε με τον παικτη -- προεδρο της ομαδας ως προς τον σχεδιασμο.Ειναι ενας αξιολογος τεχνικος που αν τον αφησουν--τε να δουλεψει με τους δικους του ορους θα βοηθησει.Βεβαιως δεν ξερω τι στοχους εχει ο Παπαγος αλλα σιγουρα θα παρουσιασει καλυτερο προσωπο απο περυσι.




Μηπως θελεις να μας πεις μετα την αηττητη ανοδο τι απεγινε η ΑΕΦ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ?


Επισης εντελως φιλικα . . . οταν γραφεις για το βιογραφικο ενος προπονητη πρεπει να τα γραφεις ΟΛΑ και

οχι μονο τα καλα ! παρολο που οτι εγραψες ειναι 100% αληθεια γιατι δεν γραφεις οτι πηρε 2 ομαδες φετος

( ωροπο - νεοπεντελικο ) και δεν τελειωσε την χρονια με καμια απο τις 2 ? γραψε μας για το μπασκετ που

εχει παιξει ? απο που ξεκινησε την προπονητικη του καριερα ? ποιον εχει μανατζερ ? κλπ !

το να γραφουμε μονο τις επιτυχιες του προπονητη δεν κανουμε καλο σε κανεναν . . . ουτε καν στον ιδιο ! ! !
PROKA
QUOTE(aionio talento @ Jun 27 2008, 15:21 ) *
Μηπως θελεις να μας πεις μετα την αηττητη ανοδο τι απεγινε η ΑΕΦ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ?
Επισης εντελως φιλικα . . . οταν γραφεις για το βιογραφικο ενος προπονητη πρεπει να τα γραφεις ΟΛΑ και

οχι μονο τα καλα ! παρολο που οτι εγραψες ειναι 100% αληθεια γιατι δεν γραφεις οτι πηρε 2 ομαδες φετος

( ωροπο - νεοπεντελικο ) και δεν τελειωσε την χρονια με καμια απο τις 2 ? γραψε μας για το μπασκετ που

εχει παιξει ? απο που ξεκινησε την προπονητικη του καριερα ? ποιον εχει μανατζερ ? κλπ !

το να γραφουμε μονο τις επιτυχιες του προπονητη δεν κανουμε καλο σε κανεναν . . . ουτε καν στον ιδιο ! ! !

Κατ αρχας να εισαι σιγουρος οτι δεν κανω σε κανεναν αβαντες.Οχι οτι αφησες κατι τετοιο να ενοηθει αλλα για να μην υπαρξει παρεξηγηση.Οσον αφορα τον Ωροπο και Νεοπεντελικο ο μεν πρωτος ξεκινησε με διαφορετικες προυποθεσεις και στην πορεια τα πραγματα στραβωσαν.Ως προς τον ΝΑΟ ανεκαθεν η κατασταση ηταν περιεργη και αυτο ηταν το προβλημα αυτης της ομαδας διαχρονικα.Αλλωστε και ο Κακαλιας για τους ιδιους λογους αποχωρησε.Οσο για μανατζερ κτλπ αυτα δεν τα ξερω και δεν νομιζω οτι εχουν να κανουν με την ικανοτητα του προπονητη η του παικτη.Και τελος την ΑΕΦ την εξαφανισε αυτος που την αγορασε και νομισε οτι μεσω της ομαδας θα εβγαζε και χρηματα.Αυτα πληροφοριακα και μπηκα σε αυτην την διαδικασια επειδη ειμαι συμπαθων τον Παπαγο και ειναι κριμα να ξεκιναει μια προσπαθεια με πολλες οικονομικες θυσιες απο καποιους που δεν ανεχθηκαν την πτωση στην ΕΣΚΑ με γκρινια.Απ οτι δε διαβαζω και οι παικτες που κλεινουν στην ομαδα σας ειναι πολυ αξιολογοι.
DORIAN
QUOTE(PROKA @ Jun 30 2008, 11:07 ) *
Κατ αρχας να εισαι σιγουρος οτι δεν κανω σε κανεναν αβαντες.Οχι οτι αφησες κατι τετοιο να ενοηθει αλλα για να μην υπαρξει παρεξηγηση.Οσον αφορα τον Ωροπο και Νεοπεντελικο ο μεν πρωτος ξεκινησε με διαφορετικες προυποθεσεις και στην πορεια τα πραγματα στραβωσαν.Ως προς τον ΝΑΟ ανεκαθεν η κατασταση ηταν περιεργη και αυτο ηταν το προβλημα αυτης της ομαδας διαχρονικα.Αλλωστε και ο Κακαλιας για τους ιδιους λογους αποχωρησε.Οσο για μανατζερ κτλπ αυτα δεν τα ξερω και δεν νομιζω οτι εχουν να κανουν με την ικανοτητα του προπονητη η του παικτη.Και τελος την ΑΕΦ την εξαφανισε αυτος που την αγορασε και νομισε οτι μεσω της ομαδας θα εβγαζε και χρηματα.Αυτα πληροφοριακα και μπηκα σε αυτην την διαδικασια επειδη ειμαι συμπαθων τον Παπαγο και ειναι κριμα να ξεκιναει μια προσπαθεια με πολλες οικονομικες θυσιες απο καποιους που δεν ανεχθηκαν την πτωση στην ΕΣΚΑ με γκρινια.Απ οτι δε διαβαζω και οι παικτες που κλεινουν στην ομαδα σας ειναι πολυ αξιολογοι.


Τιποτε στον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ δεν ειναι περιεργο.Ψαξε να βρεις το προβλημα αλλου.
PROKA
QUOTE(DORIAN @ Jun 30 2008, 11:32 ) *
Τιποτε στον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ δεν ειναι περιεργο.Ψαξε να βρεις το προβλημα αλλου.

Αγαπητε μου εαν δεν ειναι περιεργο το γεγονος οτι επερυσι η ομαδα αλλαξε 3 προπονητες οτι οι παικτες μεταξυ τους προς το τελος δεν ειχαν και τις καλυτερες σχεσεις και μετα απο καθε ηττα το Forum επαιρνε φωτια για δυο--τρεις βδομαδες με τις κατηγοριες να αγγιζουν και παικτες που ειχαν φυγει τοτε ενταξει παω πασο.Μαλλον ο γυαλος ειναι στραβος και εσεις αρμενιζεται ισια.
DORIAN
QUOTE(PROKA @ Jun 30 2008, 13:54 ) *
Αγαπητε μου εαν δεν ειναι περιεργο το γεγονος οτι επερυσι η ομαδα αλλαξε 3 προπονητες οτι οι παικτες μεταξυ τους προς το τελος δεν ειχαν και τις καλυτερες σχεσεις και μετα απο καθε ηττα το Forum επαιρνε φωτια για δυο--τρεις βδομαδες με τις κατηγοριες να αγγιζουν και παικτες που ειχαν φυγει τοτε ενταξει παω πασο.Μαλλον ο γυαλος ειναι στραβος και εσεις αρμενιζεται ισια.


Aπ΄ οτι καταλαβαινω εισαι οπαδος του ΠΑΠΑΓΟΥ αντι να ασχολησε με τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ δεν ασχολησαι καλυτερα με την βαρια ασθενεια της ομαδας σου που πληρωσε χρηματα για να μεινει στην κατηγορια απο την οποια επεσε κυριως για οικονομικους λογους αντι να προσπαθησει να εξυγειανθει πληρωνοντας τα χρεη της.
Και προσεχε ενας απο τους δυο και οχι τρεις προπονητες που αλλαξαμε ηταν αυτος που πηρατε φετος εσεις.
Φτου να μη σας ματιασουμε, καλη πορεια και του χρονου στη Β'ΕΘΝΙΚΗ. 68.gif
GENERALISSIMO
QUOTE(DORIAN @ Jul 1 2008, 09:52 ) *
Aπ΄ οτι καταλαβαινω εισαι οπαδος του ΠΑΠΑΓΟΥ αντι να ασχολησε με τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ δεν ασχολησαι καλυτερα με την βαρια ασθενεια της ομαδας σου που πληρωσε χρηματα για να μεινει στην κατηγορια απο την οποια επεσε κυριως για οικονομικους λογους αντι να προσπαθησει να εξυγειανθει πληρωνοντας τα χρεη της.
Και προσεχε ενας απο τους δυο και οχι τρεις προπονητες που αλλαξαμε ηταν αυτος που πηρατε φετος εσεις.
Φτου να μη σας ματιασουμε, καλη πορεια και του χρονου στη Β'ΕΘΝΙΚΗ. 68.gif

Ρε αδερφε ενα παράδειγμα εφερε ο άνθρωπος.Τι να ασχοληθεί ο ΠΑΠΑΓΟΣ με τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ...Ημαρτον.Σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι...Και μη φοβάσαι...ο Α.Σ ΠΑΠΑΓΟΥ έχει φανέλα και για Β και για πιο ψηλά.Αντίθετα άλλοι έχουν ποτισμένη στη φανέλα τους την μιζέρια των τοπικώνκατηγοριών.ΜΙΑ ΣΑΙΖΟΝ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕΕ!
nikefalin
QUOTE(GENERALISSIMO @ Jul 1 2008, 12:29 ) *
Ρε αδερφε ενα παράδειγμα εφερε ο άνθρωπος.Τι να ασχοληθεί ο ΠΑΠΑΓΟΣ με τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ...Ημαρτον.Σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι...Και μη φοβάσαι...ο Α.Σ ΠΑΠΑΓΟΥ έχει φανέλα και για Β και για πιο ψηλά.Αντίθετα άλλοι έχουν ποτισμένη στη φανέλα τους την μιζέρια των τοπικώνκατηγοριών.ΜΙΑ ΣΑΙΖΟΝ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕΕ!



ρε σεις σαν τις φωτιές είστε, σβήνει μια εστία, ανάβει αλλού, τι μας περάσατε , πυροσβεστική ή δασική υπηρεσία ?

Λοιπόν, οι dorian & generalissimo έχουν λίαν επιεικώς από ένα φάουλ, και αν το συνεχίσουν θα υπάρχουν κι άλλα.
Εχουμε πει τόσες φόρες πως αν νομίζετε πως θίγεστε από ένα πόστ πατάτε το κουμπάκι με το report ωστέ να λαμβάνουμε γνώση οι moderator (μιας και μεις έχουμε κανονικές δουλειές και δεν είμαστε σαν τα πυροσβεστικά αεροπλάνα 24 ώρες On alert). το να ξεκινάτε ή να συνεχίζετε μια διαμάχη δίχως ουσία και με"επιχειρήματα" που το μόνο που κάνουν είναι να θίγουν ,να την λένε, στον άλλον/άλλη δεν οδηγεί πουθενά, παρά μόνο στη...γκιλοτίνα της κορδέλας tongue.gif
για αυτό λίγη ηρεμία, να σκέφτεστε πριν απαντήσετε κάτι, και αν υπάρχει (επαναλαμβάνω) κάποιος που θίγεται, πατάτε το report.
PROKA
QUOTE(DORIAN @ Jul 1 2008, 09:52 ) *
Aπ΄ οτι καταλαβαινω εισαι οπαδος του ΠΑΠΑΓΟΥ αντι να ασχολησε με τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ δεν ασχολησαι καλυτερα με την βαρια ασθενεια της ομαδας σου που πληρωσε χρηματα για να μεινει στην κατηγορια απο την οποια επεσε κυριως για οικονομικους λογους αντι να προσπαθησει να εξυγειανθει πληρωνοντας τα χρεη της.
Και προσεχε ενας απο τους δυο και οχι τρεις προπονητες που αλλαξαμε ηταν αυτος που πηρατε φετος εσεις.
Φτου να μη σας ματιασουμε, καλη πορεια και του χρονου στη Β'ΕΘΝΙΚΗ. 68.gif

Αγαπητε μου να εισαι σιγουρος οτι δεν ειμαι οπαδος του Παπαγου αλλα σαφως ειναι μια ομαδα που δεν της παει η ΕΣΚΑ.η τοποθετηση μου εγινε μονον για τον προπονητη και συμβουλευτικα προτεινα να κριθουν αυτος και οι επιλογες του απο τα αποτελεσματα.Οσον αφορα τον ΝΑΟ μια συμβουλη .Αντι να περιφερεται τις αντιπαλοτητες σας στα sites και να ψαχνεται παντου να βρειτε εχθρους καθειστε και βρειτε τα γιατι δεν ειναι και το ποιο κομψο ανθρωποι που προσφεραν στον συλλογο ειτε μεσα στο παρκε ειτε εκτος μολις αποχωρησουν να γινονται δεκτες κακοβουλων χαρακτηρισμων.Τελος δεν ειναι δυνατον και εγω προσωπικα ζητω συγνωμη να μιλαμε για τον ΝΑΟ ΚΑΙ στο topic αλλης ομαδας.Ημαρτον ρε παιδια αυτο κατανταει αρωστεια!!!!
GENERALISSIMO
QUOTE(nikefalin @ Jul 1 2008, 12:38 ) *
ρε σεις σαν τις φωτιές είστε, σβήνει μια εστία, ανάβει αλλού, τι μας περάσατε , πυροσβεστική ή δασική υπηρεσία ?

Λοιπόν, οι dorian & generalissimo έχουν λίαν επιεικώς από ένα φάουλ, και αν το συνεχίσουν θα υπάρχουν κι άλλα.
Εχουμε πει τόσες φόρες πως αν νομίζετε πως θίγεστε από ένα πόστ πατάτε το κουμπάκι με το report ωστέ να λαμβάνουμε γνώση οι moderator (μιας και μεις έχουμε κανονικές δουλειές και δεν είμαστε σαν τα πυροσβεστικά αεροπλάνα 24 ώρες On alert). το να ξεκινάτε ή να συνεχίζετε μια διαμάχη δίχως ουσία και με"επιχειρήματα" που το μόνο που κάνουν είναι να θίγουν ,να την λένε, στον άλλον/άλλη δεν οδηγεί πουθενά, παρά μόνο στη...γκιλοτίνα της κορδέλας tongue.gif
για αυτό λίγη ηρεμία, να σκέφτεστε πριν απαντήσετε κάτι, και αν υπάρχει (επαναλαμβάνω) κάποιος που θίγεται, πατάτε το report.

Νομίζω οττι απάντησα ευπρεπέστατα.¨οτι έγραψα είναι μια πραγματικότητα που προκύπτει από την ιστορία του ελληνικού μπάσκετ.Δεν έθιξα κανέναν.Αν είναι το φορουμ να είναι τόσο ευθικτο τότε καλύτερα να πάω να συζητάω στην ένωση φιλοπ΄τωχων κυριών.Προς θεού ρε παιδια!
nikefalin
QUOTE(GENERALISSIMO @ Jul 1 2008, 13:23 ) *
Νομίζω οττι απάντησα ευπρεπέστατα.¨οτι έγραψα είναι μια πραγματικότητα που προκύπτει από την ιστορία του ελληνικού μπάσκετ.Δεν έθιξα κανέναν.Αν είναι το φορουμ να είναι τόσο ευθικτο τότε καλύτερα να πάω να συζητάω στην ένωση φιλοπ΄τωχων κυριών.Προς θεού ρε παιδια!

αν σε εκφράζει καλύτερα αυτή η ενώση, δεν σε κρατάει κάτι. έστειλα πμ, τα υπόλοιπα λοιπόν με πμ.
EAST END
QUOTE(aionio talento @ Feb 22 2008, 17:06 ) *
σαν γεγονος το θυμαμαι ! δεν ειχα βρεθει ομως μεσα γιατι ημουν δημοτικο και δεν με αφηναν ....................

να βγαινω ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

ΦΙΛΕ ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΩΡΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΟΙ - ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΓΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΣΤΟΝ 1ο ΑΓΩΝΑ ΣΤΟ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΕ 4 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΣΤΑ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΑ ΗΤΑΝ ΈΝΑ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ,Η ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ HAMILTON.ΤΡΕΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ Α1 ΜΕ ΜΙΣΣΑ.ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΠΑΛΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΥΠΟΣΧΕΤΙΚΗ.ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ;;;ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΪΖ.....!!!Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΕΡΚΙΔΑΣ ΜΕ ΞΕΡΕΙ...
aionio talento
QUOTE(EAST END @ Jul 1 2008, 13:42 ) *
ΦΙΛΕ ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΩΡΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΟΙ - ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΓΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΣΤΟΝ 1ο ΑΓΩΝΑ ΣΤΟ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΕ 4 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΣΤΑ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΑ ΗΤΑΝ ΈΝΑ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ,Η ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ HAMILTON.ΤΡΕΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ Α1 ΜΕ ΜΙΣΣΑ.ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΠΑΛΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΥΠΟΣΧΕΤΙΚΗ.ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ;;;ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΪΖ.....!!!Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΕΡΚΙΔΑΣ ΜΕ ΞΕΡΕΙ...



ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΕΑΣ !

κανα δυσκολο quiz υπαρχει γιατι αρχισα να . . . βαριεμαι !
GENERALISSIMO
ΝΕΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΤΟΥ ΑΣ>ΠΑΠΑΓΟΥ Ο ΧΑΡΗΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ
aionio talento
QUOTE(GENERALISSIMO @ Jul 8 2008, 13:49 ) *
ΝΕΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΤΟΥ ΑΣ>ΠΑΠΑΓΟΥ Ο ΧΑΡΗΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ


Εκτος απο το οτι τα νεα σου για τις μεταγγραφες ειναι ''μπαγιατικα'' ( γνωστη η μεταγραφη εδω και μερες ! )

απο ποιον πηρες αδεια για να ανοιξεις topic που αφορα τον Παπαγο ? ? ?

ασε που εμαθα οτι απο του χρονου αλλαζεις ποστο και απο την κερκιδα μαζι μας θα μεταφερθεις ''απεναντι''

οποτε καταλαβαινεις τι εχεις να ακουσεις ! ! !
Jabar
Λόγω του ότι δεν πήρε άδεια από εσένα ,τα ποστς μετεφέρθησαν στο σωστό τόπικ και το άλλο τόπικ διεγράφει.
GENERALISSIMO
QUOTE(aionio talento @ Jul 8 2008, 18:23 ) *
Εκτος απο το οτι τα νεα σου για τις μεταγγραφες ειναι ''μπαγιατικα'' ( γνωστη η μεταγραφη εδω και μερες ! )

απο ποιον πηρες αδεια για να ανοιξεις topic που αφορα τον Παπαγο ? ? ?

ασε που εμαθα οτι απο του χρονου αλλαζεις ποστο και απο την κερκιδα μαζι μας θα μεταφερθεις ''απεναντι''

οποτε καταλαβαινεις τι εχεις να ακουσεις ! ! !

Εδώ ήθελα να γρ'αψω και απο λάθος ανοιξα τοπικ.Ειμαστε που είμαστε πέντε κώλοι,σιγά μην έκανα και διάσπαστικό τόπικ.Ξέρεις τι λένε για τους αριστερούς?Αν είναι δύο κάνουν κόμμα.Αν γίνουν τρείς κάνουν διάσπαση.Όσο για του χρόνου σου δίνω το ελέυθερο όπως και στον kebab να μου χώνετε φουλ!!
aionio talento
Κανενας ψηλος εκει στο sallon θα κατεβει να παιξει ? ? ?

η θα πιασω εγω και ο δικηγορος κανεναν απο τις ακρες να τον τραβηξουμε μπας και φτασει απο 1.95 - 210 ? ? ?

Μην βιαζεστε παντως μεχρι . . . αυριο που ληγουν οι προθεσμιες εχουμε απλετο χρονο μπροστα μας ! ! !
Lepida
QUOTE(aionio talento @ Jul 8 2008, 18:23 ) *
Εκτος απο το οτι τα νεα σου για τις μεταγγραφες ειναι ''μπαγιατικα'' ( γνωστη η μεταγραφη εδω και μερες ! )

απο ποιον πηρες αδεια για να ανοιξεις topic που αφορα τον Παπαγο ? ? ?

ασε που εμαθα οτι απο του χρονου αλλαζεις ποστο και απο την κερκιδα μαζι μας θα μεταφερθεις ''απεναντι''

οποτε καταλαβαινεις τι εχεις να ακουσεις ! ! !

Δεν ξερω αν ειναι φρεσκο η μπαγιατικο νεο αλλα κανατε μια πολυ εξυπνη μεταγραφη .Ντασης απο Σπατα ειχε παιξει κορωπι κλπ πολυ καλος παικτης πιστευω θα βοηθησει πολυ με την εμπειρια του και την ποιοτητα του.
pitbull
QUOTE(Lepida @ Jul 18 2008, 20:44 ) *
Δεν ξερω αν ειναι φρεσκο η μπαγιατικο νεο αλλα κανατε μια πολυ εξυπνη μεταγραφη .Ντασης απο Σπατα ειχε παιξει κορωπι κλπ πολυ καλος παικτης πιστευω θα βοηθησει πολυ με την εμπειρια του και την ποιοτητα του.

ρε τον παππου αντι να παει σε κανενα γηροκομειο ακομα παιζει μπασκετ! 77.gif 20 χρονια ειναι αυτα, σχεδον ιδια ηλικια με τον φαιδωνα ματθαιο εχει.
Basket-time
QUOTE(pitbull @ Jul 19 2008, 10:35 ) *
ρε τον παππου αντι να παει σε κανενα γηροκομειο ακομα παιζει μπασκετ! 77.gif 20 χρονια ειναι αυτα, σχεδον ιδια ηλικια με τον φαιδωνα ματθαιο εχει.


Και πιστεύω θα παίζει αρκετά ακόμα! 77.gif
Πολύ καλή μεταγραφή πάντως,ο Παναγιώτης είναι πανέξυπνος,μπορεί να βοηθήσει και σε 1(που ο Παπάγος έχει έλλειψη) και σε 2.
kkary
QUOTE(Basket-time @ Jul 19 2008, 11:21 ) *
Και πιστεύω θα παίζει αρκετά ακόμα! 77.gif
Πολύ καλή μεταγραφή πάντως,ο Παναγιώτης είναι πανέξυπνος,μπορεί να βοηθήσει και σε 1(που ο Παπάγος έχει έλλειψη) και σε 2.


Ο Ντασης ειναι οντως πολυ καλος παιχτης και θα βοηθησει αρκετα,
αλλα 77.gif Καρβουνης 77.gif δεν ειναι.....
apoka
Mηπως εχει κανεις ολοκληρωμενο το ροστερ του ΠΑΠΑΓΟΥ?
GENERALISSIMO
Με Κονδύλη
Του Αλέξανδρου Πρίφτη
11/06/2009 (15:58)

Ο Νότης Κονδύλης θα είναι ο άνθρωπος που θα καθίσει την επόμενη αγωνιστική περίοδο στον πάγκο του Παπάγου. Οι διοικούντες του συλλόγου αποφάσισαν να καλύψουν την αποχώρηση του Σάββα Συμεωνίδη εκ των έσω, καθώς έδωσαν το χρίσμα του πρώτου προπονητή στον -μέχρι πρότινος- άμεσο συνεργάτη του...

Πλέον οι "στρατηγοί" ξεκινούν τον προγραμματισμό τους εν όψει της νέας σεζόν, αφού μέσα στις επόμενες ημέρες θα γίνουν οι πρώτες εισηγήσεις του νεαρού προπονητή
basketblog.gr

Του Αλέξανδρου Πρίφτη
12/06/2009 (19:08)

Η παρουσία του Σάββα Συμεωνίδη στον πάγκο του Παπάγου βοήθησε τον σύλλογο να παραμείνει στην κατηγορία. Οι δρόμοι των δύο πλευρών χώρισαν πριν από μερικές ημέρες και ο έφορος του τμήματος μπάσκετ της ομάδας, Παναγιώτης Κανελλόπουλος ευχαρίστησε τον Έλληνα τεχνικό για τη συνεισφορά του.

Αναλυτικά τα όσα είπε ο τελευταίος:

"Ως άμεσος συνεργάτης του αυτή την αγωνιστική περίοδο, θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Σάββα Συμεωνίδη τόσο για την προσφορά του στην ομάδα του Α.Σ ΠΑΠΑΓΟΥ όσο και για την άψογη συνεργασία μας. Η παρουσία του coach στον πάγκο της ομάδας ανέτρεψε τα μέχρι τότε δυσμενή δεδομένα και με την σκληρή δουλειά με τους παίκτες μέσα στο γήπεδο, κερδίσαμε την παραμονή σε έναν όμιλο από τον οποίο υποβιβάστηκαν 6 ομάδες από τις συνολικά 14.

Εύχομαι στο Σάββα κάθε επιτυχία στην συνέχεια, και θα έχει πολλές, καθώς το αξίζει ως προπονητής αλλά και ως άνθρωπος.
Coach, ευχαριστoύμε!

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ
Α.Σ ΠΑΠΑΓΟΥ"
basketblog.gr
jim 3
που πηγατε ολοι; smiley.gif
jim 3
ψυχικο-παπαγος 86-63 68.gif 22 ποντους ο 77.gif υφαντης 77.gif

bball.gif στις 21 του μηνος παιζουμε με βονιτσα.θα νικησουμε στανταρ bball.gif
jim 3
blove.gif
jim 3
παπαγου-βονιτσα 66-78.κριμα.... sad.gif
GENERALS 1966
κριμα...πολυ κριμα...! ενα δικο μας παιχνιδι χαμενο!
jim 3
οντως. η βονιτσα ειναι και στις τελευτεαιες θεσεις. την ειχαμε νικησει και εκτος...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.