Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α.Σ ΠΑΠΑΓΟΥ 1966
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
GENERALS 1966
ειμαστε αξιοι της μοιρας μας τελικα! απογοτηευση πληρης...
vosporos
QUOTE(GENERALS 1966 @ Mar 29 2010, 00:18 ) *
ειμαστε αξιοι της μοιρας μας τελικα! απογοτηευση πληρης...

τωρα εισαι ωραιος.....
aionio talento
QUOTE(GENERALS 1966 @ Mar 28 2010, 21:18 ) *
ειμαστε αξιοι της μοιρας μας τελικα! απογοτηευση πληρης...



Προς Παπαγιωτες :



ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ( ΠΑΛΕΥΕΙ ΝΑ ΣΩΘΕΙ ) ΕΧΑΣΕ ( ΕΚΤΟΣ ) 4 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 2ο ΤΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ( ΧΟΛΑΡΓΟ ) ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ 1ο ( ΑΜΑΛΙΑΔΑ ) ΕΝΤΟΣ - ΤΙΣ ΠΕΝΤΕ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ( ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ) ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ

ΑΠΑΝΤΑΩ wink.gif ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 5 ΚΥΡΙΑΚΕΣ !
vosporos
QUOTE(aionio talento @ Mar 30 2010, 03:50 ) *
Προς Παπαγιωτες :



ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ( ΠΑΛΕΥΕΙ ΝΑ ΣΩΘΕΙ ) ΕΧΑΣΕ ( ΕΚΤΟΣ ) 4 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 2ο ΤΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ( ΧΟΛΑΡΓΟ ) ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ 1ο ( ΑΜΑΛΙΑΔΑ ) ΕΝΤΟΣ - ΤΙΣ ΠΕΝΤΕ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ( ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ) ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ

ΑΠΑΝΤΑΩ wink.gif ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 5 ΚΥΡΙΑΚΕΣ !

βγηκαν τα μαχαιρια peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif
aionio talento
QUOTE(vosporos @ Mar 30 2010, 02:32 ) *
βγηκαν τα μαχαιρια peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif



Eδω μιλανε ανθρωποι που ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΝΕ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ


Οι περαστικοι ''κρυψινοι'' ας κανουν λιγο ησυχια !
vosporos
QUOTE(aionio talento @ Mar 30 2010, 13:53 ) *
Eδω μιλανε ανθρωποι που ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΝΕ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ


Οι περαστικοι ''κρυψινοι'' ας κανουν λιγο ησυχια !

κ γιατι τα λετε δημοσιως κ δεν πατε να πιειτε ενα καφεδακι?
aionio talento
QUOTE(vosporos @ Mar 30 2010, 14:23 ) *
κ γιατι τα λετε δημοσιως κ δεν πατε να πιειτε ενα καφεδακι?



Γιατι ετσι γουσταρουμε !

Μιλαμε στο topic μας
nikefalin
QUOTE(aionio talento @ Mar 30 2010, 16:49 ) *
Γιατι ετσι γουσταρουμε !

Μιλαμε στο topic μας


καταρχήν τα τόπικ δεν είναι ιδιοκτησία κανενός. Δικαίωμα στη γνώμη έχουν όλοι, αρκεί να την εκφράζουν με σεβασμό στον κανονισμό λειτουργίας που έχουν αποδεχτεί κατά την εγγραφή στο φόρουμ.

Εαν διαφωνεί κάποιος με αυτό , μπορεί είτε να στείλει τις ιδέες του για πιθανές αλλαγές είτε να αποχωρήσει.

Αν όμως συνεχίζει να γράφει εδώ αυτόματα σημαίνει αποδοχή των παραπάνω.

αυτό το τόπικ σαφώς και αφορά περισσότερο τους φίλους του Παπάγου , αλλά δεν αποτελεί "γκέτο".

Να το έχετε υπόψιν σας αυτό.


aionio talento
QUOTE(nikefalin @ Mar 30 2010, 14:51 ) *
καταρχήν τα τόπικ δεν είναι ιδιοκτησία κανενός. Δικαίωμα στη γνώμη έχουν όλοι, αρκεί να την εκφράζουν με σεβασμό στον κανονισμό λειτουργίας που έχουν αποδεχτεί κατά την εγγραφή στο φόρουμ.

Εαν διαφωνεί κάποιος με αυτό , μπορεί είτε να στείλει τις ιδέες του για πιθανές αλλαγές είτε να αποχωρήσει.

Αν όμως συνεχίζει να γράφει εδώ αυτόματα σημαίνει αποδοχή των παραπάνω.

αυτό το τόπικ σαφώς και αφορά περισσότερο τους φίλους του Παπάγου , αλλά δεν αποτελεί "γκέτο".

Να το έχετε υπόψιν σας αυτό.




Eπιτελους εμφανιστηκες !

εγραψα : ''το topic μας''

οχι το ''site'' μας !


ουτε γκετο μας ασφαλως !



γραφουμε για την ομαδα μας και γνωριζομαστε μεταξυ μας ολοι !

το να εισχωρει ο καθενας και να γραφει μονο αρνητικα - γραφοντας μαλιστα ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΑΣ χωρις να ρωτησει ! !

( πραγμα που δεν σχολιασες ) ειναι κατι που δεν νομιζω οτι δεν εχουμε δικαιωμα εμεις να το καυτηριαζουμε !


Οσο η ομαδα μας ( με τα καλα και τα κακα της ασφαλως )

φιγουραριζε στην 5η θεση δεν ακουστηκε ποτε τιποτα ( ουτε θετικο - ουτε αρνητικο )

τωρα που εκανε μαζεμενες ηττες ( σχεδον ολες στον ποντο ) ολοι βγαζουν κακια !


Ο Λ Ο Ι

Παικτες ( μικρης και μεγαλης αξιας )

Προπονητες

Παραγοντες

Φιλαθλοι

Γειτονες ( οι οποιοι ανακαλυπτουν και κοντρα smiley.gif smiley.gif smiley.gif ) κλπ κλπ




ΟΙ 7 ΧΡΟΝΙΕΣ ΣΤΗΝ Α1

ΟΙ 2 ΕΞΟΔΟΙ ΣΤΗ ΕΥΡΩΠΗ

ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Α2

ΟΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΤΗΝ Α1 ( ΣΕ ΠΑΠΑΓΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ )



ΕΙΝΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΕΝΟΧΛΟΥΝ !
vosporos
QUOTE(aionio talento @ Mar 30 2010, 18:54 ) *
Eπιτελους εμφανιστηκες !

εγραψα : ''το topic μας''

οχι το ''site'' μας !


ουτε γκετο μας ασφαλως !



γραφουμε για την ομαδα μας και γνωριζομαστε μεταξυ μας ολοι !

το να εισχωρει ο καθενας και να γραφει μονο αρνητικα - γραφοντας μαλιστα ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΑΣ χωρις να ρωτησει ! !

( πραγμα που δεν σχολιασες ) ειναι κατι που δεν νομιζω οτι δεν εχουμε δικαιωμα εμεις να το καυτηριαζουμε !


Οσο η ομαδα μας ( με τα καλα και τα κακα της ασφαλως )

φιγουραριζε στην 5η θεση δεν ακουστηκε ποτε τιποτα ( ουτε θετικο - ουτε αρνητικο )

τωρα που εκανε μαζεμενες ηττες ( σχεδον ολες στον ποντο ) ολοι βγαζουν κακια !


Ο Λ Ο Ι

Παικτες ( μικρης και μεγαλης αξιας )

Προπονητες

Παραγοντες

Φιλαθλοι

Γειτονες ( οι οποιοι ανακαλυπτουν και κοντρα smiley.gif smiley.gif smiley.gif ) κλπ κλπ




ΟΙ 7 ΧΡΟΝΙΕΣ ΣΤΗΝ Α1

ΟΙ 2 ΕΞΟΔΟΙ ΣΤΗ ΕΥΡΩΠΗ

ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Α2

ΟΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΤΗΝ Α1 ( ΣΕ ΠΑΠΑΓΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ )



ΕΙΝΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΕΝΟΧΛΟΥΝ !

oλοι αναγνωριζουμε την ιστορια σας ,αμφισβητουμε το παρον κ το μελλον σας!τιποτα δεν θυμιζει την μεγαλη ομαδα του παρελθοντος.κανουν παρτι μεσα στο σαλουν οσοι γουσταρουν.μηπως λοιπον πρεπει να κανετε την αυτοκριτικη σας κ να αφησετε τους ψευτοτσαμπουκαδες???
aionio talento
QUOTE(vosporos @ Mar 30 2010, 18:05 ) *
oλοι αναγνωριζουμε την ιστορια σας ,αμφισβητουμε το παρον κ το μελλον σας!τιποτα δεν θυμιζει την μεγαλη ομαδα του παρελθοντος.κανουν παρτι μεσα στο σαλουν οσοι γουσταρουν.μηπως λοιπον πρεπει να κανετε την αυτοκριτικη σας κ να αφησετε τους ψευτοτσαμπουκαδες???



Πες ποιος εισαι πρωτα και ασε τα υπολοιπα !

και μην λες ψεματα για ψευτοτσαμπουκαδες !



Υπαρχει κοσμος που δεν ειναι στα παιχνιδια !
vosporos
QUOTE(aionio talento @ Mar 30 2010, 20:07 ) *
Πες ποιος εισαι πρωτα και ασε τα υπολοιπα !

και μην λες ψεματα για ψευτοτσαμπουκαδες !



Υπαρχει κοσμος που δεν ειναι στα παιχνιδια !

διαβασε τις δημοσιευσεις του east and papagou κ θα καταλαβεις....
aionio talento
QUOTE(vosporos @ Mar 30 2010, 17:12 ) *
διαβασε τις δημοσιευσεις του east and papagou κ θα καταλαβεις....



Αστον αυτον τον ξερω ! καθοταν μπροστα μου την κυριακη και τα λεγαμε !





ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ !
vosporos
QUOTE(aionio talento @ Mar 30 2010, 20:13 ) *
Αστον αυτον τον ξερω ! καθοταν μπροστα μου την κυριακη και τα λεγαμε !





ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ !

πες μας πρωτα ποιος εισαι εσυ!απουσιολογος εισαι?δεν μου σχολιασες τις δημοσιευσεις του...
aionio talento
QUOTE(vosporos @ Mar 30 2010, 17:16 ) *
πες μας πρωτα ποιος εισαι εσυ!απουσιολογος εισαι?δεν μου σχολιασες τις δημοσιευσεις του...



Λεγε ! εμενα με ξερουν !

θα εμφανιστει ο πριονοκορδελλας και θα πει : ΛΥΣΤΕ ΤΟ ΜΕ PM κλπ

Αλλα ουτε εκει λες ποιος εισαι !

Να σε βρισω χαρακτητισω η οτι αλλο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ

ΟΠΟΤΕ ?

ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ !
vosporos
QUOTE(aionio talento @ Mar 30 2010, 20:21 ) *
Λεγε ! εμενα με ξερουν !

θα εμφανιστει ο πριονοκορδελλας και θα πει : ΛΥΣΤΕ ΤΟ ΜΕ PM κλπ

Αλλα ουτε εκει λες ποιος εισαι !

Να σε βρισω χαρακτητισω η οτι αλλο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ

ΟΠΟΤΕ ?

ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ !

bball.gif wos_sport5.gif για μπασκετακι θα μιλησεις??
aionio talento
QUOTE(vosporos @ Mar 30 2010, 18:30 ) *
bball.gif wos_sport5.gif για μπασκετακι θα μιλησεις??



Οχι με καποιον που δεν ξερω !

ΛΥΠΑΜΑΙ !
solomon
ΠΡΟΣ aionio talento,
που δημοσια λεω οτι ενω εχει καλη μπασκετικη αποψη, εχει κανει πολλα πραγματα για την ομαδα του, και ειναι απο τους ανθρωπους που πρεπει να βρισκονται στο χωρο, ΑΔΙΚΕΙ τον εαυτο του μπαινοντας σε αντιπαραθεσεις χωρις ουσια.
Το παρακατω κειμενο το ειχα γραψει πριν 12,13 ημερες. το επαναφερω με μονο στοχο να μιλησω μπασκετικα και τιποτα αλλο, οπως και οταν το εγραψα....αλλα παρεξηγηθηκα.

(('''.........Επρεπε απο καιρο να ''σημαδευεται'' ( εννοω να κερδισετε) τα παιχνιδια με τους συγκατοικους σας πρωτα, και οποια αλλη νικη εκτος προγραμματος ερχοταν θα ηταν καλοδεχουμενη. Αυτη την στιγμη σου λειπουν οι 2 νικες με βονιτσα και τηρωνα. Και αν ..... επαναλαμβανω αν.... πεσεις, θα εχεις πεσει απο αυτες τις ηττες και οχι επειδη δεν κερδισες λευκαδα, κοροιβο, χολαργο, και ψυχικο.
Υπαρχουν 3 εντος εδρας παιχνιδια (φαληρο, σπαρτη,εσπερο)που πρεπει παση θυσια να κερδισεις, και ειδικα τον εσπερο πρεπει να τον κερδισεις γιατι σε 3πλη υστερεις.Τελευταια αγων. πας αλιμο που κατα την γνωμη μου θα εχει πεσει αρα κερδιζεις, και χτυπας το παιχνιδι με εθνικο εξω. συνολο 4 η 5 νικ και πας στις 12 η 13 και μενεις.....αν βεβαια σου προκυψει και αλλη ....ακομα καλυτερα....
Ολα αυτα τα λεω με πολυ καλη προθεση, και σε καμια περιπτωση δεν αντιδικω μαζι σου......................'''''))

Ευχομαι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και ΥΓΕΙΑ σε ολους....!!!!
aionio talento
QUOTE(solomon @ Mar 30 2010, 17:36 ) *
ΠΡΟΣ aionio talento,
που δημοσια λεω οτι ενω εχει καλη μπασκετικη αποψη, εχει κανει πολλα πραγματα για την ομαδα του, και ειναι απο τους ανθρωπους που πρεπει να βρισκονται στο χωρο, ΑΔΙΚΕΙ τον εαυτο του μπαινοντας σε αντιπαραθεσεις χωρις ουσια.
Το παρακατω κειμενο το ειχα γραψει πριν 12,13 ημερες. το επαναφερω με μονο στοχο να μιλησω μπασκετικα και τιποτα αλλο, οπως και οταν το εγραψα....αλλα παρεξηγηθηκα.

(('''.........Επρεπε απο καιρο να ''σημαδευεται'' ( εννοω να κερδισετε) τα παιχνιδια με τους συγκατοικους σας πρωτα, και οποια αλλη νικη εκτος προγραμματος ερχοταν θα ηταν καλοδεχουμενη. Αυτη την στιγμη σου λειπουν οι 2 νικες με βονιτσα και τηρωνα. Και αν ..... επαναλαμβανω αν.... πεσεις, θα εχεις πεσει απο αυτες τις ηττες και οχι επειδη δεν κερδισες λευκαδα, κοροιβο, χολαργο, και ψυχικο.
Υπαρχουν 3 εντος εδρας παιχνιδια (φαληρο, σπαρτη,εσπερο)που πρεπει παση θυσια να κερδισεις, και ειδικα τον εσπερο πρεπει να τον κερδισεις γιατι σε 3πλη υστερεις.Τελευταια αγων. πας αλιμο που κατα την γνωμη μου θα εχει πεσει αρα κερδιζεις, και χτυπας το παιχνιδι με εθνικο εξω. συνολο 4 η 5 νικ και πας στις 12 η 13 και μενεις.....αν βεβαια σου προκυψει και αλλη ....ακομα καλυτερα....
Ολα αυτα τα λεω με πολυ καλη προθεση, και σε καμια περιπτωση δεν αντιδικω μαζι σου......................'''''))


Ευχομαι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και ΥΓΕΙΑ σε ολους....!!!!




Ωραια ειναι αυτα - καλα τα λες και σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια !

Οτι εγραψες για τις εναπομειναντες αγωνιστικες δειχνει να μη τι αλλο ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ !


Απο εκει και περα ο λογος που ( κακως ) απανταω

Ειναι για τον τροπο ορισμενων ! ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ . .


Ο ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ !

μπορει ( βασει προγραμματος ) να κανει 5/5 και να μεινει μπορει και 0/5 και να πεσει !

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ !



ΤΟΥΣ '' ΑΝΩΝΥΜΟΥΣ ΕΞΥΠΝΟΥΣ'' δεν μπορω !


Η ομαδα εχει Εναν παικτη ΑΡΧΗΓΟ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ

1 - 2 Εμπειρα παιδια και βασιζεται σε πιτσιρικαδες ( οπου καποιοι απο αυτους εχουν βγει απο Υποδομες )

εμπιστευεται στον παγκο της ΝΕΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΕ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΑΚΡΩΣ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟ

ο οποιος εχει φορεσει την φανελα της ομαδας σε Α1 - Α2 - επισης Νεαρους ανθρωπους στην διοικηση να τρεχουν

καθε μερα ! αυτοι που βρισκονται στην κερκιδα ειναι λιγοι και καλοι που ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ

και ο χωρος ( b. forum ) δεν μου επιτρεπει να γραψω τι εχουν κανει για την ομαδα και ποσο την αγαπανε !


ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ !


ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΣΠΗΛΩΝΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑΣ

Ο ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟΣ - ΑΝΩΝΥΜΟΣ - ΑΓΝΩΜΟΝ - ΞΑΔΕΡΦΟΣ - ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΝΟ ( 5 )

ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟΝ Α.Ο. ΚΑΤΣΑΒΡΑΧΑ . .. ( ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΟΝΟΜΑ ΦΕΤΙΝΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ . . )

ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑΝ 2-3 ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΕΒΡΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΤΟΥΣ

nikefalin
QUOTE(aionio talento @ Mar 30 2010, 20:53 ) *
ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟΝ Α.Ο. ΚΑΤΣΑΒΡΑΧΑ . .. ( ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΟΝΟΜΑ ΦΕΤΙΝΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ . . )

ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΑΝ 2-3 ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΕΒΡΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΤΟΥΣ

[/b]


αμ να τι είναι σοβαρό ...για ποιό λόγο να υποβιβάζεις την αξιοπρέπεια σου και να αρχίζεις να βρίζεις τον άλλον ?

γιατί
α) ο σκοπός αγιάζει τα μέσα ?

Λάθος τρόπο διαλέγεις

β) γιατί μας τα κάνουν οι αλλοι όπου πάμε ?

λάθος ερώτηση απαντάς, το θέμα είναι τι κάνεις εσύ. Αν εχεις μεγαλείο συλλόγου, έχεις αξιοπρέπεια κλπ, δεν θα φτάσεις ποτε στο σημείο να κάνεις ότι δεν θελεις να σου κάνουν οι άλλοι

γ) γιατί δεν μπορείς να ελέγξεις το πάθος σου, τον εαυτό σου κλπ ?

Εδώ μπαίνει θέμα καθαρά προσωπικής αξιοπρέπειας , όταν για ένα χόμπυ φτάνεις σε τέτοιο σημείο.


Για να μην ερμηνεύσετε διαφορετικά όλα αυτά,δεν αφορουν μόνο ένα σωματείο με 5-10 ανθρώπους θερμόαιμους. Τετοιες περιπτώσεις υπάρχουν δυστυχώς πολλές, με περισσότερο ή λιγότερο κόσμο και με σωματεία με περισσότερη ή λιγότερη ιστορία. Ας πούμε π.χ. το "δικό μου" το σωματείο ( ΑΕΚ) έχει πέσει σε πολύ χειρότερη λούμπα.

Αν μπορέσετε να δείτε όλοι σας διαφορετικά το άθλημα κι όχι να το δείτε σαν ένα καθρέπτη της περιέργης νεοελληνικής ιδιοσυγκρασίας , ίσως να κάνουμε μια μέρα περισσότερο κεφάτη.

GENERALS 1966
QUOTE(aionio talento @ Mar 30 2010, 02:50 ) *
Προς Παπαγιωτες :



ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ( ΠΑΛΕΥΕΙ ΝΑ ΣΩΘΕΙ ) ΕΧΑΣΕ ( ΕΚΤΟΣ ) 4 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 2ο ΤΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ( ΧΟΛΑΡΓΟ ) ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ 1ο ( ΑΜΑΛΙΑΔΑ ) ΕΝΤΟΣ - ΤΙΣ ΠΕΝΤΕ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ( ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ) ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ

ΑΠΑΝΤΑΩ wink.gif ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 5 ΚΥΡΙΑΚΕΣ !

Ξεφευγεις και χανεις το νοημα των λεγομενων μου. Απογοητευση υπαρχει και στους ιδιους τους παικτες. Ολοι το ιδιο νιωθουμε αλλα παλευουμε μεχρι τελους. Διαβασε ολα τα posts μου κι αν βρεις λεγομενα μου που να δικαιολογουν τον παραπανω σου υπαινιγμο...εδω ειμαι προς διαλευκανση αυτου. Τωρα για το που θα ειμαι τις 5 Κυριακες...ασχολιαστο!
aionio talento
QUOTE(nikefalin @ Mar 30 2010, 18:06 ) *
αμ να τι είναι σοβαρό ...για ποιό λόγο να υποβιβάζεις την αξιοπρέπεια σου και να αρχίζεις να βρίζεις τον άλλον ?

γιατί
α) ο σκοπός αγιάζει τα μέσα ?

Λάθος τρόπο διαλέγεις

β) γιατί μας τα κάνουν οι αλλοι όπου πάμε ?

λάθος ερώτηση απαντάς, το θέμα είναι τι κάνεις εσύ. Αν εχεις μεγαλείο συλλόγου, έχεις αξιοπρέπεια κλπ, δεν θα φτάσεις ποτε στο σημείο να κάνεις ότι δεν θελεις να σου κάνουν οι άλλοι

γ) γιατί δεν μπορείς να ελέγξεις το πάθος σου, τον εαυτό σου κλπ ?

Εδώ μπαίνει θέμα καθαρά προσωπικής αξιοπρέπειας , όταν για ένα χόμπυ φτάνεις σε τέτοιο σημείο.


Για να μην ερμηνεύσετε διαφορετικά όλα αυτά,δεν αφορουν μόνο ένα σωματείο με 5-10 ανθρώπους θερμόαιμους. Τετοιες περιπτώσεις υπάρχουν δυστυχώς πολλές, με περισσότερο ή λιγότερο κόσμο και με σωματεία με περισσότερη ή λιγότερη ιστορία. Ας πούμε π.χ. το "δικό μου" το σωματείο ( ΑΕΚ) έχει πέσει σε πολύ χειρότερη λούμπα.

Αν μπορέσετε να δείτε όλοι σας διαφορετικά το άθλημα κι όχι να το δείτε σαν ένα καθρέπτη της περιέργης νεοελληνικής ιδιοσυγκρασίας , ίσως να κάνουμε μια μέρα περισσότερο κεφάτη.



Αυτο που δεν μπορεις να καταλαβεις ειναι οτι : ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΡΜΟΑΙΜΟΙ ! Ετσι θελουν να φαινομαστε ορισμενοι

το να γραψω τι εννοω με αληθινα παραδειγματα σε σενα ( που αντιθεση με καποιους αλλους εδω μεσα ) τουλαχιστον . .

ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ! ! δεν εχει αξια γιατι θα ευλογησουμε τα γενια μας !



QUOTE(GENERALS 1966 @ Mar 30 2010, 19:07 ) *
Ξεφευγεις και χανεις το νοημα των λεγομενων μου. Απογοητευση υπαρχει και στους ιδιους τους παικτες. Ολοι το ιδιο νιωθουμε αλλα παλευουμε μεχρι τελους. Διαβασε ολα τα posts μου κι αν βρεις λεγομενα μου που να δικαιολογουν τον παραπανω σου υπαινιγμο...εδω ειμαι προς διαλευκανση αυτου. Τωρα για το που θα ειμαι τις 5 Κυριακες...ασχολιαστο!



Nαι ρε men και ξερω καλα ποιος εισαι που θα εισαι ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ αν ειναι δυνατον !

οταν χανεις συνεχεια στον ποντο τι θα υπαρχει ? ? ΕΥΦΟΡΙΑ ? ? ? Σιγουρα οχι αλλα μη το παμε και στο αλλο ακρο !

ας τελειωσει η χρονια να δουμε τι καναμε και μετα τα υπολοιπα !
nikefalin
QUOTE(aionio talento @ Mar 30 2010, 21:17 ) *
Αυτο που δεν μπορεις να καταλαβεις ειναι οτι : ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΡΜΟΑΙΜΟΙ ! Ετσι θελουν να φαινομαστε ορισμενοι

το να γραψω τι εννοω με αληθινα παραδειγματα σε σενα ( που αντιθεση με καποιους αλλους εδω μεσα ) τουλαχιστον . .

ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ! ! δεν εχε αξια γιατι θα ευλογησουμε τα γενια μας !


μάλλον πρέπει να περάσω από κει κάποια στιγμή για να χω και προσωπική άποψη.
east end papagou
Για ΟΠΟΙΟΝ εχει ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ προβλημα ΕΞΩΓΗΠΕΔΙΚΟ μαζι μου, εδω ειμαι!!!
Δεν κρυβομαι ουτε εχω σκοπο να κρυφτω...
Υπαρχουν ΚΑΙ ΤΑ PM!!!!!!!!!!!!!

vosporos
QUOTE(east end papagou @ Mar 30 2010, 22:33 ) *
Για ΟΠΟΙΟΝ εχει ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ προβλημα ΕΞΩΓΗΠΕΔΙΚΟ μαζι μου, εδω ειμαι!!!
Δεν κρυβομαι ουτε εχω σκοπο να κρυφτω...
Υπαρχουν ΚΑΙ ΤΑ PM!!!!!!!!!!!!!

αδιορθωτος....... 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
farasi
QUOTE(east end papagou @ Mar 30 2010, 22:33 ) *
Για ΟΠΟΙΟΝ εχει ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ προβλημα ΕΞΩΓΗΠΕΔΙΚΟ μαζι μου, εδω ειμαι!!!
Δεν κρυβομαι ουτε εχω σκοπο να κρυφτω...
Υπαρχουν ΚΑΙ ΤΑ PM!!!!!!!!!!!!!

Γιατι εφτασες σε αυτο το σημειο?Αυτό ειναι καταντια!!!Ησουν πολυ καλος παιχτης, κρατησε ενα επιπεδο αναλογο του ονοματος σου! Δεν χρειαζεται να τσακώνεσαι, να χτυπας και βαζεις δαχτυλα στους αλλους παιχτες!Κριμα γιατι σε ειχα πολυ ψηλα μεσα στο μυαλο μου και σε ειδα σε 2 αγωνες, με ΕΑΠ και ΚΟΡΟΙΒΟ και εχασα πασα ιδεα!!!
east end papagou
QUOTE(farasi @ Apr 1 2010, 18:50 ) *
Γιατι εφτασες σε αυτο το σημειο?Αυτό ειναι καταντια!!!Ησουν πολυ καλος παιχτης, κρατησε ενα επιπεδο αναλογο του ονοματος σου! Δεν χρειαζεται να τσακώνεσαι, να χτυπας και βαζεις δαχτυλα στους αλλους παιχτες!Κριμα γιατι σε ειχα πολυ ψηλα μεσα στο μυαλο μου και σε ειδα σε 2 αγωνες, με ΕΑΠ και ΚΟΡΟΙΒΟ και εχασα πασα ιδεα!!!


Φαρασι εχεις καταντησει γραφικος.
1ον Αυτος που λες πως ειμαι ειναι ΑΕΚ για ΟΣΟΥΣ ξερουν... Αρα ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με το ψευδωνυμο μου, για ΟΣΟΥΣ ξερουν...
2ον διαβασε ΟΛΑ τα ποστ μου και εξηγησε μου πως βγαζεις το συμπερασμα αυτο!!!
3ον για το ματσ με τον Κοροιβο επειδη κανεις τον ανηξερο(!!!!!!!) ο προπονητης σας μαζι με ολους τους παρατρεχαμενους που εχετε διπλα στο παγκο του την ειχατε πεσει... (ετσι εξηγουνται οι καβγαδες....)
4ον τον αγωνιστικο του χαρακτηρα μπορεις να τον δεις και εδω .....

http://www.youtube.com/watch?v=TT1UNt6Loe8

οποτε οτι και να λεμε εμεις οι 2 για τη Γ Εθνικη ειναι ποοοοοοολυ λιγο.......
jim 3
ποιοις εισαι east end;;;
aionio talento
QUOTE(jim 3 @ Apr 1 2010, 18:56 ) *
ποιοις εισαι east end;;;



Μαλλον κακως ανοιχτηκε ( απο εμενα ) αυτο το topic !

Για καθε μια σωστη ''μπασκετικη'' κουβεντα Αντιστοιχουν 4 - 5 ΡΟΥΚΕΤΕΣ ! ! !
jim 3
οκ ας σταματησουμε να μιλαμε για τα εξωγηπεδικα και ας μιλησουμε για μπασκετ
farasi
QUOTE(east end papagou @ Apr 1 2010, 19:40 ) *
Φαρασι εχεις καταντησει γραφικος.
1ον Αυτος που λες πως ειμαι ειναι ΑΕΚ για ΟΣΟΥΣ ξερουν... Αρα ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με το ψευδωνυμο μου, για ΟΣΟΥΣ ξερουν...
2ον διαβασε ΟΛΑ τα ποστ μου και εξηγησε μου πως βγαζεις το συμπερασμα αυτο!!!
3ον για το ματσ με τον Κοροιβο επειδη κανεις τον ανηξερο(!!!!!!!) ο προπονητης σας μαζι με ολους τους παρατρεχαμενους που εχετε διπλα στο παγκο του την ειχατε πεσει... (ετσι εξηγουνται οι καβγαδες....)
4ον τον αγωνιστικο του χαρακτηρα μπορεις να τον δεις και εδω .....

http://www.youtube.com/watch?v=TT1UNt6Loe8

οποτε οτι και να λεμε εμεις οι 2 για τη Γ Εθνικη ειναι ποοοοοοολυ λιγο.......

Ποιος μιλησε για τον αγωνιστικο σου χαρακτηρα? Ειναι σε ολους γνωστο το ποσο καλος παιχτης ησουν! Και μιλαω για το παρελθον γιατι καλος ή κακος τα χρονια περνουν...για αλλα πραγματα μιλησα...ΠΑΡΑΜΕΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΟΥΦΟΣ!Απλα μια συμβουλη!Φροντισε να διασωσεις κατι απο το ονομα σου!!!Στο τελος η αξιοπρεπεια μενει...
nikefalin
πάλι τα ίδια άγιες μέρες ? τι θα γίνει με σας βρε ? το τόπικ κλειδώνει μέχρι νεωτέρας
Jabar
Aνοιξα το τόπικ.Θα παρακαλούσα τους χρήστες που δεν υποστηρίζουν τον Παπάγο,χωρίς αυτό να είναι κανόνας η απαγόρευση να μην γράψουν, αφού τα παιδιά του Παπάγου θέλουν να λένε τα δικά τους ,για να χαίρονται το τόπικ τους και να μην αναγκαζόμαστε να το κλειδώνουμε.Τα παιδιά υποστηρίζουν με την ψυχή τους την ομάδα τους και δεν είναι υπεύθυνοι για επιλογές της διοίκησης, η για τα στραβά του ελληνικού μπάσκετ.Παρ'όλα αυτά αν κάποιος θέλει να γράψει μπορεί, απλά ισχύουν οι κανόνες του φόρουμ και ο σεβασμός στους συμφορουμίτες.
GENERALS 1966
ΕΛΑ ΠΑΠΑΓΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jim 3
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΓΟ 41.gif
ΝΙΚΗ ΜΕ 23 ΠΟΝΤΟΥΣ (80-57) ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ 30+ icon_drunk.gif
raghel7
Παμε γερά....4 αγώνες ακόμα κ του χρόνου ασ φτιαξουμε μια ομαδα αντάξια της ιστορίας της!!!!!!!!
jim 3
στα επομενα 4 παιχνιδια μπορουμε να παρουμε 3 νικες και να σωθουμε σιγουρα αλλα και με 2 κατι γινεται smiley.gif
vosporos
QUOTE(jim 3 @ Apr 15 2010, 18:33 ) *
στα επομενα 4 παιχνιδια μπορουμε να παρουμε 3 νικες και να σωθουμε σιγουρα αλλα και με 2 κατι γινεται smiley.gif

αμα παρεις δυο ετοιμασου για τον γυρο της αθηνας του χρονου...
aionio talento

Aνοιχτηκε ξανα το topic - και αρχισαν παλι οι ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΟΙ . . .

ΒΟΗΘΕΙΑ ! ! ! Ευτυχως τουλαχιστον τα γραπτα μενουν !
aionio talento
QUOTE(vosporos @ Apr 15 2010, 23:56 ) *
αμα παρεις δυο ετοιμασου για τον γυρο της αθηνας του χρονου...




Tου παρα χρονου ! ! !


ΑΠΛΑ . . .
GENERALS 1966
ΕΛΑ ΠΑΠΑΓΟΣ!!!
ΤΡΕΛΑ ΤΟ 2ΠΛΟ ΣΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΑΑΑ!!!!!
aionio talento


ΜΑΓΚΕΣ ! ! !

raghel7
Εθνικός-Παπάγος 74-81
Web only
19/04/2010 10:00
Το βάρος της φανέλας "μίλησε" και η ομάδα των Στρατηγών πέρασε μεσα από την δύσκολη έδρα της Δραπετσώνας επικρατώντας του Εθνικού με 74-81, ο οποίος κατα πάσα πιθανότητα αποχαιρετά τις εθνικές κατηγορίες .

Διαιτητές: Ντάβαρης - Μπούκας.

Τα δεκάλεπτα: 25-19, 43-36, 61-57, 74-81

ΕΘΝΙΚΟΣ (Κεφαλίδης): Παρίσος 21, Σίνος 12 (4), Παπαδημητρίου 7 (1), Χερκελετζής 3, Μακρής 20 (2), Φωτής 3 (1), Μπίκουλης 3, Διαμαντόπουλος 2, Ξιούρας 3 (1), Αρώνης, Φούκος.

ΠΑΠΑΓΟΥ (Κονδύλης): Παπαντωνίου, Σοφρωνάς 16 (2), Μουμπάρακ 8 (2), Μέντζος 1, Βασσάλος 1, Στεργάκης 27 (6), Κωστής, Μακρής, Υφαντής 16 (2), Κατσαντώνης 12 (3).

http://www.protothema.gr/sports/article/?aid=66169
jim 3
μπορει να γραψει καποιος το ροστερ με τον αριθμο του παικτη διπλα smiley.gif smiley.gif ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Υ.Γ. τα σπαει η φωτογραφια που ειναι κατα υψος(aionio talento)
jim 3
31 ποντοι στον σπαρτιατικο και με τους αναπληρωματικους να παιζουν για πολλη ωρα
86-55 το τελικο σκορ

το παιδι με το 16 ειναι παικταρας 77.gif
vosporos
QUOTE(aionio talento @ Apr 18 2010, 18:55 ) *
Tου παρα χρονου ! ! !


ΑΠΛΑ . . .

ΓΙΑ ΕΧΕ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....
aionio talento
[quote name='aionio talento' date='Mar 30 2010, 18:53 ' post='395898']



Ο ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ !

μπορει ( βασει προγραμματος ) να κανει 5/5 και να μεινει μπορει και 0/5 και να πεσει !

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ !




Eυτυχως τα γραπτα μενουν !

το παραπανω μου κειμενο ειναι για τα ''γατακια'' που θα βγαλουν χολη απο αυριο !







Point_Guard
QUOTE(raghel7 @ Apr 12 2010, 13:31 ) *
Παμε γερά....4 αγώνες ακόμα κ του χρόνου ασ φτιαξουμε μια ομαδα αντάξια της ιστορίας της!!!!!!!!

bball.gif Έπεσε τελικά...Ενώ είχε την τύχη στα χέρια του...δεν τα κατάφερε....κρίμα...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!! bball.gif
RUBI
QUOTE(Point_Guard @ May 17 2010, 14:34 ) *
bball.gif Έπεσε τελικά...Ενώ είχε την τύχη στα χέρια του...δεν τα κατάφερε....κρίμα...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!! bball.gif

τελικα επεσε η παιζει μπαραζ?
Nicosian
QUOTE(RUBI @ May 17 2010, 15:43 ) *
τελικα επεσε η παιζει μπαραζ?


Εάν σωθεί η Αγία πάτε σε μπαράζ με τη Νίκαια.
Η Αγία παίζει 2 ακόμα παιχνιδια.
Δες στο φορουμ Β.Εθνική

Τό προβλημα ειναι οι διαιτησίες
και η αλληλουποστηριξη των ομάδων της Θεσσαλονίκης
κατάλαβες ??
Αυτός που διορίζει τούς διαιτητές ειναι από Θεσ/κη και εχει και κουμπάρους

Γι αυτό η διοίκηση του ΑΣ πρέπει να ζητήσει σωστές διαιτησίες
smiley.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.