Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Το ειδωλλο μου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3
NBA-MANIAC
χεχε!!!μπορω να φτιαξω και εμενα δηλαδη με φανελα των σανς???ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gravedigger
QUOTE(NBA-MANIAC @ Apr 9 2007, 09:28 PM) *
χεχε!!!μπορω να φτιαξω και εμενα δηλαδη με φανελα των σανς???ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύκολα,αρκεί να έχεις μία φωτογραφία σου!!! wink.gif
kostasvc15
Ουτε εμενα μου μοιαζει με αληθινη η φωτο!
Το φωτοσοπ μαλλον εβαλε το χερακι του παλι! biggrin.gif
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 9 2007, 11:56 PM) *
Δεν μου μοιαζει με αληθινη η φωτο!
Το φωτοσοπ εβαλε το χερακι του μαλλον! biggrin.gif

Είναι 100% fake!Μόλις έγινε γνωστό οτι ο ΑΙ φεύγει όλοι τρελάθηκαν κ κυρίως οι οπαδοί των ομάδων που ακούγονταν περισσότερο ως πιθανοί προορισμοί!Έφτιαξαν αυτές τις φωτογραφίες κυρίως για πλάκα αλλά μερικοί του τις έστελναν κιόλας για να τον επηρεάσουν!Κ αν προσέξετε καλά την συγκεκριμένη φωτό ο Iverson μέσα από την φανέλα των T-Wolves φοράει πάλι την φανέλα τους αλλά των εκτός έδρας αγώνων!!!(Η άσπρη είναι των εντός,η μαύρη των εκτός!!!)
kostasvc15
Και εγω απο εκει το καταλαβα!Αν και νομιζω οτι φοραει φανελακι...
Gravedigger
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 10 2007, 12:33 AM) *
Και εγω απο εκει το καταλαβα!Αν και νομιζω οτι φοραει φανελακι...

'Iσως...Πάντως φαίνεται καθαρά ότι δν είναι αληθινή!
Georgie
Ο ένας και μοναδικός κατ εμέ, Penny Hardaway

zambon
ΓΕΩΡΓΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε Ο ΟΟΟΟΟΟΟΟ wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif evilmonkey.gif smiley.gif banana.gif banana.gif blech.gif blech.gif blech.gif 77.gif 77.gif 77.gif 71.gif 71.gif 41.gif 41.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif icon_headbang.gif dall2-sm.gif
man10
Παναγιωτης Γιαννακης 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Alexmei
εγώ έχω, MJ, Διαμαντίδη και Παπαλουκά wub.gif
mikri prasini ollandeza
τι smilie είναι αυτό καλέ Alexmei??
Εμένα είναι ο Μήτσος, ο Batiste και ο Wade!
Silver8
John Stoctοn: ένας από τους πιο έξυπνους παίκτες ever. Σήμερα Θοδωρής Παπαλουκάς. Το μυαλό του δουλεύει ακόμα και όταν κοιμάται. 41.gif
noumero6
ΜJordan 4 ever! και απο Ελληνες Πανγιώτης Γιαννάκης!!!
Air Canada
Από τους σημερινούς μπασκετικούς αστέρες Vince carter για τον τσαμπουκά και τα απίστευτα καρφώματά του και φυσικα Θοδωρής παπαλουκάς γιατί είναι παιχτάρα και πάνω από Έλληνας biggrin.gif ..
Απο το παρελθόν Mj , Larry Bird και Νίκος Γκάλης
mikri prasini ollandeza
QUOTE(noumero6 @ May 9 2007, 05:54 PM) *
ΜJordan 4 ever! και απο Ελληνες Πανγιώτης Γιαννάκης!!!

Tον Γιαννάκη ως προπονητή ή παίχτη???
(Μαρκάκη #5 δεν ειναι ειδωλο...την έχεις ξεπεράσει!!!!)
kostasvc15
QUOTE(Air Canada @ May 9 2007, 06:22 PM) *
Από τους σημερινούς μπασκετικούς αστέρες Vince carter για τον τσαμπουκά και τα απίστευτα καρφώματά του

Δικος μου εισαι!Τρεχα να ψηφισεις στα πολλ! tongue.gif
kobra
Εγώ θα διαφωνήσω με μερικούς και θα διαλέξω τον μέγα Ντράζεν Πέτροβιτς (ο Θεός να τον έχει καλά εκεί που βρίσκεται)..Το παλικάρι ήταν μια ομάδα μόνος του..Παντού..Και ήταν η πρώτη φορά που συγκινήθηκα τόσο για τον χαμό κάποιου αθλητή..Ειδικά όταν έβλεπα στην τηλ το λαικό προσκύνημα που γινόταν στην Γιουγκοσλαβία..
Από την νεώτερη ιστορία τώρα θα έλεγα ότι το μυαλό,το ήθος και τα μπασκετικά προσόντα του Διαμαντίδη τον κάνουν είδωλο από μόνα τους..Άν και πιτσιρικάς και παρόλο που έχει κατακτήσει σχεδόν τα πάντα,και σαν πρωταγωνιστής μάλιστα,είναι πολύ προσγειωμένος και δουλευταράς..Μακάρι να είναι καλά να πάρει και άλλα τόσα και να μείνει στην ιστορία του ευρωπαικού μπάσκετ ως ένας εκ των κορυφαίων όλων των εποχών..
noumero6
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ May 9 2007, 07:03 PM) *
Tον Γιαννάκη ως προπονητή ή παίχτη???
(Μαρκάκη #5 δεν ειναι ειδωλο...την έχεις ξεπεράσει!!!!)

ως παίκτη...αλλά και ως προπονητη...(Μαρκακη #5 δεν είναι είδωλο...είναι ιδανικό! tongue.gif wos_sport5.gif wav.gif 77.gif smiley.gif )
merlin1
Les ke den kserete gia mena LARRY LEGEND 33 blove.gif
mikri prasini ollandeza
QUOTE(noumero6 @ May 10 2007, 03:01 PM) *
ως παίκτη...αλλά και ως προπονητη...(Μαρκακη #5 δεν είναι είδωλο...είναι ιδανικό! tongue.gif wos_sport5.gif wav.gif 77.gif smiley.gif )

Σκέφτεσαι να γίνεις προπονήτρια??Στο λύκειο?
(Eίσαι ανώτερη..ξέρω από προσωπική πείρα!!)
liolias
QUOTE(Air Canada @ May 9 2007, 09:22 PM) *
Από τους σημερινούς μπασκετικούς αστέρες Vince carter για τον τσαμπουκά και τα απίστευτα καρφώματά του και φυσικα Θοδωρής παπαλουκάς γιατί είναι παιχτάρα και πάνω από Έλληνας biggrin.gif ..
Απο το παρελθόν Mj , Larry Bird και Νίκος Γκάλης



Φιλε εχεις το σωστο ειδωλλο biggrin.gif
hagi
Νίκος Γκάλης..Θα είναι πάντα στην καρδιά μου..
Das Kapital
QUOTE(hagi @ May 17 2007, 03:07 PM) *
Νίκος Γκάλης..Θα είναι πάντα στην καρδιά μου..


Και σε ολων μας!!! smile.gif
Igor
Ειδωλο μου παντα ηταν και θα ειναι ο Ντεγιαν Μποντιρογκα.
KinG_L3bRoN
Τρία είναι τα είδωλα μου. Λεμπρόν Διαμαντίδης και Κόμπε! blove.gif
Gravedigger
Ρε παιδιά εμένα ποτέ δν μου άρεσε ο Γκάλης!Μην πέσετε να με φάτε!!!Δν αμφιβάλλω ότι ήταν μεγάλος παίχτης αλλά ποτέ δν τον είχα ως είδωλο!Μάλλον τον αντιπαθούσα!Γούστα είναι αυτά βέβαια!
kostasvc15
QUOTE(merlin1 @ May 10 2007, 03:47 PM) *
Les ke den kserete gia mena LARRY LEGEND 33 blove.gif

Ποιος ειναι αυτος;;; blink.gif







Πλακα κανω ε...! tongue.gif
NBAholic
QUOTE
Ρε παιδιά εμένα ποτέ δν μου άρεσε ο Γκάλης!Μην πέσετε να με φάτε!!!Δν αμφιβάλλω ότι ήταν μεγάλος παίχτης αλλά ποτέ δν τον είχα ως είδωλο!Μάλλον τον αντιπαθούσα!Γούστα είναι αυτά βέβαια!


Digger, είσαι λευκός ή μαύρος;
morfi
QUOTE(NBAholic @ May 17 2007, 11:18 PM) *
Digger, είσαι λευκός ή μαύρος;

Ωχ μωρέ, τα ίδια λέγατε και για μένα rolleyes.gif . Ούτε εμένα με ενθουσίασε ο Γκάλης, ούτε κανένας ευρωπαίος. Οι επιρροές μου ήταν όλες made in USA. And I'm proud of it. cool.gif
NBAholic
QUOTE
Ωχ μωρέ, τα ίδια λέγατε και για μένα . Ούτε εμένα με ενθουσίασε ο Γκάλης, ούτε κανένας ευρωπαίος. Οι επιρροές μου ήταν όλες made in USA. And I'm proud of it.


Καλά όλα αυτά, αλλά πρέπει να μου απαντήσετε.
Με έχει ταράξει στα ΠΜ ένας τύπος που θέλει να φάει τον Gravedigger, αλλά ο γιατρός του του επιτρέπει να τρώει μόνο λευκό κρέας. 69.gif
morfi
QUOTE(NBAholic @ May 17 2007, 11:36 PM) *
Καλά όλα αυτά, αλλά πρέπει να μου απαντήσετε.
Με έχει ταράξει στα ΠΜ ένας τύπος που θέλει να φάει τον Gravedigger, αλλά ο γιατρός του του επιτρέπει να τρώει μόνο λευκό κρέας. 69.gif

Λευκός είμαι και κρίμα που δεν είμαι μαύρος. Εντάξει είσαι τώρα ? dry.gif

QUOTE(NBAholic @ May 17 2007, 11:36 PM) *
Με έχει ταράξει στα ΠΜ ένας τύπος που θέλει να φάει τον Gravedigger, αλλά ο γιατρός του του επιτρέπει να τρώει μόνο λευκό κρέας. 69.gif

XAXA δεν ήξερα ότι οι λευκοί έχουν χιούμορ. banana.gif
suspect
magic.

just magic.
kostasvc15
QUOTE(morfi @ May 17 2007, 08:28 PM) *
Οι επιρροές μου ήταν όλες made in USA.

Mine too!
Gravedigger
Λευκός είμαι ρε παιδιά απλά το Ευρωπαικό μπάσκετ μπορεί να το παρακολουθώ με πολύ ενδιαφέρον αλλά δν μου προσφέρει παίχτες είδωλα.Εκτός από την τρέλα που έχω για τον Nowitzki ποτέ δν είχα καμιά τρομερή συμπάθεια για τους Ευρωπαίους...Κ ο Dirk αν έπαιζε στην Ευρώπη δν νομίζω να μου άρεσε.Είναι το στυλ τέτοιο!Για μένα έχει μεγάλη διαφορά να βλέπεις τον Carter κ τον Smith( tongue.gif ) να καρφώνουν τρελά από το να βλέπεις πχ τον Navarro να κάνει Bombites.Καμία σχέση τώρα,μην το συζητάμε!
error
Batiste:ο τύπος είναι τέλειος!
Διαμαντίδης:Φτιάχνει ομάδα!
Ντελκ:για ατομικό παιχνίδι είναι καλός!Μόνο γι΄αυτό κ για το άλμα του!
Das Kapital
QUOTE(error @ May 18 2007, 10:32 AM) *
Batiste:ο τύπος είναι τέλειος!

41.gif 41.gif 41.gif

Συμφωνω, τον Παναθηναικο τον συμπαθω περισσοτερο στην Ελλαδα λογω Μπατιστ!!!
Achilleas13
Iverson 77.gif Nash 77.gif Kidd 77.gif
Das Kapital
QUOTE(Achilleas13 @ May 19 2007, 04:04 PM) *
Iverson 77.gif Nash 77.gif Kidd 77.gif


Εκτος PG ?
Bell
QUOTE(Igor @ May 17 2007, 06:36 PM) *
Ειδωλο μου παντα ηταν και θα ειναι ο Ντεγιαν Μποντιρογκα.


file me vriskeis apoluta sumfwnw..mou fainetai pws exoume arxisei na ksexname ton dejan...proswpika pistevw pws itan ipsistos paiktis kai den nomizw na ksanadoume paikti me toso talento ksana.
man10
Πραγματι,ο Ντεγιαν ηταν και πολυ παικτουρα! 77.gif 77.gif 77.gif
Achilleas13
QUOTE(lebron15 @ May 19 2007, 05:11 PM) *
Εκτος PG ?


Ginobili,Duncan,Anthony,Karl Malone
Alex Acker
The best Manu Ginobili.Ειναι τρελος ο Αργεντινος 77.gif
King-James
Θοδωρής Παπαλουκάς βεβαια.Δεν νομίζω πως υπάρχει καλύτερος παίκτης στην ευρώπη από αυτόν.Γενικά είναι εξαιρετικός χαρακτήρας και μέσα αλλα και έξω από το γήπεδο. bball.gif bball.gif smiley.gif
xsot
QUOTE(King-James @ Oct 30 2007, 22:54 ) *
Θοδωρής Παπαλουκάς βεβαια.Δεν νομίζω πως υπάρχει καλύτερος παίκτης στην ευρώπη από αυτόν.Γενικά είναι εξαιρετικός χαρακτήρας και μέσα αλλα και έξω από το γήπεδο. bball.gif bball.gif smiley.gif


Respect................................. 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
MELAS11
77.gif Kobe Bryant 77.gif (απο αντρες)
77.gif 41.gif Μαργαριτα Μαλαμα 41.gif 77.gif(απο γυναικες)
B for Basketball
Aπο ΝΒΑ Kobe Bryant
Aπο Ευρωπη Θοδωρης Παπαλουκας...
Απο παλιους Ντομινικ Γουιλκινς
κ να μην ξεχασω τον Φραγγι Κινγκ...
Ο τελευταιος ηταν για μενα τρελα τοτε...θυμαμαι με τα παιδια που λεγαμε εγω θα ειμαι αυτος κτλ...εγω παντα ελεγα φραγγι κινγ οταν ηταν στα μερη μας!
Ginobili
Ε,θέλει και ρώτημα..? biggrin.gif Ποιός άλλος..? Ο Τρελλάρας,άνθρωπος διάσυση....Μανού Τζινόμπιλι... 77.gif
captain charisma
ντιρκ νοβιτσκι και σακιλ ο'νιλ απο νβα
undertaker απο wwe
αυτα προς το παρων peace.gif
k_sal_15
Vince Carter και για κάτι πιο ελληνικό Παναγιώτη Βασιλόπουλο και Γιώργο Πρίντεζη...
theov
QUOTE(MELAS11 @ Dec 31 2007, 01:55 ) *
77.gif Kobe Bryant 77.gif (απο αντρες)
77.gif 41.gif Μαργαριτα Μαλαμα 41.gif 77.gif(απο γυναικες)


Ποιά είναι αυτή η Μαργαριτα Μαλαμα;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.