Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 2016
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3
akis64
QUOTE (Gkos @ Jul 1 2016, 17:11 ) *
Ωραία!
Αμα συμβει αυτο θα ειναι τραγικο και αστειο(και αδικο για τα παιδια που ειναι τοσες μερες προετοιμασια) !

Και θα ειναι ενας ακομα λογος να παμε απατοι!

Εχεις απολυτο δικαιο, αλλα φταιει η ομοσπονδια για την καθυστερηση του Πανελληνιου. Αυτο ηταν τρικλοποδια και στα παιδια και στους προπονητες.
Gkos
QUOTE (keltis999 @ Jul 1 2016, 17:15 ) *
Εγω να ρωτησω κατι...ο Παπαγεωργιου γιατι δεν αγωνιζεται σχεδον καθολου σημερα??? Πειτε μου αν ειναι τραυματιας γιατι αν δεν συμβαινει αυτο τοτε ο Παταβουκας εχεις ως αποτερο σκοπο μαζι με τον Μανουσελη την μη αναδειξη του ως mvp ( και την αναδειξη Προισκου ή Αρσενοπουλου τελικα ως mvp) για να μην δημιουργηθουν αντιδρασεις για την μην κληση του πραγματικου mvp....

Aν ξερει καποιος οτι συμβαινει κατι αλλο και δεν παιζει σημερα πειτε το μου να μην κραζω ντζαμπα...ευχαριστω!



Αλλη δουλεια δεν ειχε ο Παταβουκας
να σαμποταρει Παπαγεωργιου παρεα με Μανουσελη...!

Μα τι γραφετε εδω μεσα ρε παιδια;;;;

Ειναι δυνατον να διαβαζουμε αυτα τα πραματα;

Τραυματιας ειναι,οπως τραυματιας παιζει και ο Αρσενοπουλος!


giorgos14
QUOTE(Gkos @ Jul 1 2016, 14:03 ) *
Φίλε Ακη ,η εθνική παμπαίδων είναι 10 μέρες τώρα προετοιμασία (μάλιστα εχτές κόπηκαν και κάποιοι) και στις 10 Ιούλη είναι το τουρνουά Φιλίας!
Τι σε κάνει να πιστεύεις (με τόση σιγουριά μάλιστα) ότι θα πάνε την Κυριακή κάποια παιδιά(όσο παικταράδες και να είναι) και θα κάνουν δυο προπονήσεις με την ομάδα και θα ταξιδέψουν;
Ούτε σε μια μπανανία σαν την χώρα μας ,δεν γίνονται αυτά!


Κατεβαίνουν όντως Αθήνα αύριο οι 3 αυτοί παίκτες και θα ενσωματωθούν στην εθνικη παμπαιδων. Δεν φταίνε σε κάτι τα υπόλοιπα παιδιά που κάνουν τόσο καιρό προπονήσεις αλλά δεν φταίνε σε κάτι και αυτά τα 3 παιδιά ώστε να χάσουν τη κλήση στην εθνική.
giorgos14
QUOTE(Gkos @ Jul 1 2016, 14:03 ) *
Φίλε Ακη ,η εθνική παμπαίδων είναι 10 μέρες τώρα προετοιμασία (μάλιστα εχτές κόπηκαν και κάποιοι) και στις 10 Ιούλη είναι το τουρνουά Φιλίας!
Τι σε κάνει να πιστεύεις (με τόση σιγουριά μάλιστα) ότι θα πάνε την Κυριακή κάποια παιδιά(όσο παικταράδες και να είναι) και θα κάνουν δυο προπονήσεις με την ομάδα και θα ταξιδέψουν;
Ούτε σε μια μπανανία σαν την χώρα μας ,δεν γίνονται αυτά!


Κατεβαίνουν όντως Αθήνα αύριο οι 3 αυτοί παίκτες και θα ενσωματωθούν στην εθνικη παμπαιδων. Δεν φταίνε σε κάτι τα υπόλοιπα παιδιά που κάνουν τόσο καιρό προπονήσεις αλλά δεν φταίνε σε κάτι και αυτά τα 3 παιδιά ώστε να χάσουν τη κλήση στην εθνική.
storm2
Η παραγωγικότητα των παικτών ανά ομάδα.


(ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ εώς 04η αγων) Τελ.Ενημέρωση 01/07/16
omadanet.gr/stats

Ομάδα Όνομα Αγώνες Συν.Πόντων Μέσος Ορος
Ακαδημία Αθηνών ----------------------------------
Αρσενόπουλος 4 67(8) 17(2)
Παπαγεωργίου 4 49(5) 12(1)
Προίσκος 4 41(4) 10(1)
Ηλιόπουλος Δ. 4 25 6
Γιαννόπουλος 4 20(4) 5(1)
Κολτήρης 4 13(2) 3(1)
Καραγιώργης 4 10 3
Ηλιόπουλος Ν. 4 9 2
Λουκαϊτης 3 7 2
Δήμος 2 2 1
Νάσσου 4 1 0
Γκικαπέππας 2 0 0

Άρης ----------------------------------
Αλτίνης 4 59(9) 15(2)
Σιδηροηλίας 4 59(7) 15(2)
Καλαϊτζίδης 4 30(4) 8(1)
Γουναρόπουλος 4 23 6
Χατζόπουλος 4 19 5
Τρετιάκοβ 4 17 4
Κογκαλίδης 4 15 4
Ζούντσας 4 8 2
Γκούθας 4 7(1) 2
Ιγγλέζος 4 3(1) 1
Λύσσελης 1 2 2
Κομνιανίδης 4 0 0

Ασπίδα Ξάνθης ----------------------------------
Κουρτίδης 4 88(10) 22(3)
Πάτσης 4 46(2) 12(1)
Ντεμάι 4 35(1) 9
Αρβανιτάκης 4 10 3
Τσέκης 4 10 3
Τσουράπας 4 9 2
Παυλάκης 4 6(1) 2
Καρανικολίδης 4 4 1
Ναλμπάντης 4 2 1
Σμυρλόγλου 4 2 1
Κυβρακίδης 4 0 0
Χατζηγεωργίου 4 0 0

ΟΦΗ ----------------------------------
Μαματζάκης 4 44 11
Βλαχάκης 4 31(5) 8(1)
Χρηστάκης 4 28(2) 7(1)
Γαλανάκης 4 27(3) 7(1)
Καλλέργης 4 25(2) 6(1)
Ερωτοκριτάκης 2 7(1) 4(1)
Πετροσιάν 4 7(1) 2
Καμπάκας 4 2 1
Ψαρίδης 4 2 1
Μαντουβεράκης 4 0 0
Χατζάκης 3 0 0

Πανιώνιος ----------------------------------
Ρουμελιώτης 4 60(8) 15(2)
Μωραϊτης 4 27(3) 7(1)
Δημητρακόπουλος 4 26(1) 7
Μοσόρας 4 26(1) 7
Κοπακάκης 4 23(5) 6(1)
Αρμάος 4 23(4) 6(1)
Κολοβέρος 4 23(1) 6
Μακαριάδης 4 19(2) 5(1)
Λουτριώτης 4 9 2
Γαλάνης 3 4 1
Μαυρομανωλάκης 2 3(1) 2(1)
Τσιμπούκης 3 3 1

Προμηθέας ----------------------------------
Σανδραμάνης 4 60(7) 15(2)
Πατσαντζόπουλος 4 48(3) 12(1)
Βλάσιος 4 38(5) 10(1)
Κατσουλάκος 4 28(4) 7(1)
Γκάτζιος 3 23 8
Μπαρδάκας 4 18 5
Μαντζούκας 3 5 2
Λιόλιος 3 2 1
Ματαράς Σαβ. 3 2 1
Αδαμόπουλος 1 1 1
Ματαράς Στ. 3 0 0
Φραγκισκάτος 2 0 0
Gkos
Τα χτεσινά!


http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/50...panionios-54-63



http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/50...a-athinon-35-57

http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/50...romitheas-52-64



Το πρόγραμμα σήμερα!

Σάββατο 2 Ιουλίου

09.30 ΟΦΗ-Άρης

11.30 Προμηθέας Πάτρας-Πανιώνιος

13.30 Ακαδημία-Ασπίδα Ξάνθης

15.00 Τελετή Λήξης - Απονομές
level
Aυτό το Πανελλήνιο απέδειξε πολλά πράγματα.1) Δεν υπάρχουν μεγάλα ταλέντα αλλά πολλοί αριθμητικά καλοί παίκτες που εάν δεν έχουν γνωριμίες δεν νομίζω να κάνουν καρριέρα.2) Στις λεπτομέρειες καλύτερη η Ακαδημία λόγω πλήρους ρόστερ 12αδα με καλούς παίκτες και πολύ καλό προπονητή.3) Πολύς λόγος για Αρσενόπουλο που δεν του κάνει καλό, φορτώνεται με άγχος και βασικά νομίζω ότι δεν είναι 1σος αλλά 2-3άρι καλό.4) Οι 4 από τις ομάδες εάν βρεθούν στην μέρα τους μπορούν μεταξύ τους να φέρουν οποιοδήποτε αποτέλεσμα.5) ΟΦΗ ΚΑΙ ΑΣΠΙΔΑ είναι χειρότερες ομάδες από τις 7 της φετινής τελικής φάσης Β΄Παίδων ΕΣΚΑ και από τις 3 της Β΄ΕΣΚΑΝΑ που ανέβηκαν στην Α΄.
Αυτά διαπίστωσα εν συντομία και εύχομαι η πορεία της Εθνικής U16 να με διαψεύσει αλλά δεν το βλέπω.Κάθε πέρσι και καλύτερα.
taselen
Το επίπεδο του πανελληνίου παίδων είναι το ίδιο κάθε χρόνο, πάντα οι ομάδες της επαρχίας είναι πιο αδύναμες αλλά είναι λογικο. ίσα ίσα που ο προμήθειας εμφάνισε για επαρχιακή ομάδα ένα αρκετα ανταγωνιστικό σύνολο. Επίσης όταν μιλάμε για παίδων δεν περιμένουμε να δουμε εξωπραγματικά ταλεντα. Αναφορικά με τον Αρσενοπουλο, ασχετως της τρελής διαφήμισης που έχει πέσει λόγω μάνατζερ, είναι πάρα πολύ καλός και όσοι τον έχουν παρακολουθήσει με Δουκα και Παο έχουν δει τι μπορεί να κάνει. Δεν έκανε ομολογουμένως το καλύτερο τουρνουά αλλά αυτό δεν αναιρεί τίποτα. Μιλάμε για ένα παιδα, που συγκριτικά με παλια ταλεντα που παίζουν τώρα σε μεγάλες ομάδες στην αντίστοιχη ηλικία δείχνει πιο έτοιμος τεχνικά. Προσωπικά μου άρεσαν ο σιδηροηλιας του αρη, ο ψηλός του προμηθεα και ο κουρτίδης. Παρά πολύ καλός είναι και ρουμελιωτης με καταπληκτική χρόνια με πανιωνιο.

Gkos
Aνάπαυλα στο Κατσιμήδειο με τον Προμηθέα να προηγείται 34-17 του Πανιωνιου...
Λογω ωρας και εξελιξης δεν πολυπαρακολουθω!


Ετσι εκτος συγκλονιστικου απροοπτου(ειτε στην τρεχουσα αναμετρηση ειτε στην επομενη) η καταταξη διαμορφωνεταο ως εξης:

ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ
ΞΑΝΘΗ
ΟΦΗ

*Σχετικα με την κορυφαια 5αδα που εγραφα εχτές,για τους 4 ειμαι σιγουρος και θα είναι σκανδαλο αν δεν ειναι ετσι,για τον 5το απο Προμηθεα εβαλα Κατσουλακο λογω του πολυ μεγαλου παιγχνιδιου που εκανε με ΑΡΗ και εβαλε και το νικητηριο τριπ(η μεγαλυτερη νικη του Προμηθεα στο τουρνουα) αλλα μπορει να ναι οποιοσδηποτε αλλος(Βλασιος,Σανδραμανης ή Πατσατζοπουλος) ...!
Flinafim
QUOTE (Gkos @ Jul 2 2016, 12:32 ) *
Aνάπαυλα στο Κατσιμήδειο με τον Προμηθέα να προηγείται 34-17 του Πανιωνιου...
Λογω ωρας και εξελιξης δεν πολυπαρακολουθω!


Ετσι εκτος συγκλονιστικου απροοπτου(ειτε στην τρεχουσα αναμετρηση ειτε στην επομενη) η καταταξη διαμορφωνεταο ως εξης:

ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ
ΞΑΝΘΗ
ΟΦΗ

*Σχετικα με την κορυφαια 5αδα που εγραφα εχτές,για τους 4 ειμαι σιγουρος και θα είναι σκανδαλο αν δεν ειναι ετσι,για τον 5το απο Προμηθεα εβαλα Κατσουλακο λογω του πολυ μεγαλου παιγχνιδιου που εκανε με ΑΡΗ και εβαλε και το νικητηριο τριπ(η μεγαλυτερη νικη του Προμηθεα στο τουρνουα) αλλα μπορει να ναι οποιοσδηποτε αλλος(Βλασιος,Σανδραμανης ή Πατσατζοπουλος) ...!

Από αυτούς που αναφέρεις ο Σανδραμανης εμφανώς...
Gkos
Νομιζω αυτος θα ειναι αν και εξηγησα την σκεψη μου(ειναι και 2001ρος ο Κατσουλακος)!

Τελος παντων!

Ευρεια νικη του Προμηθεα με 26 ποντους με τον Πανιωνιο να καταληγει τριτος με οριακα θετικο συντελεστη ποντων!
level
Mετά και τα σημερινά νοιώθω απόλυτα δικαιωμένος άλλωστε από το τελευταίο παιχνίδι δεν περιμένω κάτι το διαφορετικό. Γράφω λοιπόν για τελευταία φορά. Η άποψη ότι το επίπεδο είναι κάθε χρόνο το ίδιο, προσωπικά την θεωρώ σαν παρηγοριά στον άρρωστο. Δεν μίλησα για Προμηθέα διότι θεωρώ την Πάτρα σαν μεγάλη μπασκετόπολη που είναι σε καλό πρωτάθλημα.Θα επιμείνω στις απόψεις μου ότι αυτή η φουρνιά έχει πολλούς καλούς παίκτες.μεταξύ τους και ο Αρσενόπουλος(ο οποίος ξαναλέω ότι παίρνει τις μισές προσπάθειες μίας πολύ καλής ομάδας), αλλά πολύ λίγα ταλέντα ανάμεσά τους.Καί χωρις να παρεξηγηθώ θέλω να πώ όπως η γνωστή διαφήμιση: Ποιός ΟΦΗ και ποιά ΑΣΠΙΔΑ?Οχι μόνο οι ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ-Θεσσαλονίκη είναι καλύτερες αλλα και Αστακός Αιτ/νίας. ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά. ΟΧΙ και ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΑΙΔΩΝ.Έτσι θα πάμε μπροστά?
barbarosa
Κακό σε γενικές γραμμές το θέαμα, με υπαίτιους τους ανθρώπους της Ομοσπονδίας που όρισαν την τελική φάση ενάμιση μήνα μετά το τέλος των πρωταθλημάτων των ενώσεων.
Ούτε επαγγελματίες παίκτες δεν θα μπορούσαν να ανταπεξέλθουν, όχι παιδιά που ακόμα καλά καλά δεν έχουν ξεκινήσει να παίζουν.
Καμμία σχέση το θέαμα που παρουσιάσανε με αυτό που δείξανε οι ομάδες πρίν 1-2 μήνες
Gkos
Μολις ειδα κορυφαια 5αδα του τουρνουα και mvp!

Βασικα πριν 25 λεπτα την ειδα ,αλλα με επιασε σκοτοδινη και τωρα συνηλθα!!!!

Απλα ντροπη στους προπονητες που ψηφισαν!
Ντροπή!
Τιποτα αλλο!

Λογικα τα ειχαν ψηφισει πριν την εναρξη του τουρνουα,μονο ετσι εξηγειται....
giorgos14
QUOTE(Gkos @ Jul 2 2016, 17:55 ) *
Μολις ειδα κορυφαια 5αδα του τουρνουα και mvp!

Βασικα πριν 25 λεπτα την ειδα ,αλλα με επιασε σκοτοδινη και τωρα συνηλθα!!!!

Απλα ντροπη στους προπονητες που ψηφισαν!
Ντροπή!
Τιποτα αλλο!

Λογικα τα ειχαν ψηφισει πριν την εναρξη του τουρνουα,μονο ετσι εξηγειται....


Θεωρώ αδικία να μην βρίσκεται ο Προισκος στη 5αδα. Τον θεωρώ mvp του τουρνουα. Ποιόν θα έβγαζες από τους 5 για να μπει?
storm2
Δείτε εδώ ΟΛΟΥΣ τους σκόρερς του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παίδων
http://omadanet.gr/stats/831a/
polykos
Εφτασα πριν λίγο, και ξεκινάω με την 8άδα μου.Τις υπόλοιπες σκέψεις μου σε άλλο χρόνο.

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΑΝΔΡΑΜΑΝΗΣ

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΟΙΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

και απο ΟΦΗ το νο 12 (συγγνώμη δεν συγκράτησα το όνομα) που ξέρει πολλά καντάρια μπασκετ κι αν είναι 01 είναι σούπερ
Flinafim
QUOTE (polykos @ Jul 4 2016, 02:07 ) *
Εφτασα πριν λίγο, και ξεκινάω με την 8άδα μου.Τις υπόλοιπες σκέψεις μου σε άλλο χρόνο.

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΑΝΔΡΑΜΑΝΗΣ

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΟΙΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

και απο ΟΦΗ το νο 12 (συγγνώμη δεν συγκράτησα το όνομα) που ξέρει πολλά καντάρια μπασκετ κι αν είναι 01 είναι σούπερ
τι είναι αυτη η οκτάδα;;;δώσε μας εναν τιτλο....οι 8 σαμουράι,και οι 8 ηταν καθάρματα....κατι τελος παντων...


QUOTE (polykos @ Jul 4 2016, 02:07 ) *
Εφτασα πριν λίγο, και ξεκινάω με την 8άδα μου.Τις υπόλοιπες σκέψεις μου σε άλλο χρόνο.

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΑΝΔΡΑΜΑΝΗΣ

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΟΙΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

και απο ΟΦΗ το νο 12 (συγγνώμη δεν συγκράτησα το όνομα) που ξέρει πολλά καντάρια μπασκετ κι αν είναι 01 είναι σούπερ
τι είναι αυτη η οκτάδα;;;δώσε μας εναν τιτλο....οι 8 σαμουράι,και οι 8 ηταν καθάρματα....κατι τελος παντων...
polykos
Τα πρωταθλήματα πρέπει να τελειώνουν το Πασχα, είναι έγκλημα αυτό που γίνεται με τα παιδιά να παίζουν 5 μέρες μέσα σε κακές συνθήκες.
Αφού πάμε για το αποτέλεσμα και ενώ απο του χρόνου θα πηγαίνουμε ακόμα περισσότερο για το αποτέλεσμα, αλλιώς καρριέρες θα καταστραφούν, να απαγορευτούν όσα αμυντικά συστήματα δεν είναι ζώνη. Να εντρυφήσουν τα παιδία σε δερμάτινες, πλαστικές, καμηλό, βαμβακερές ζώνες.
Να υπάρχει ευχέρεια στους διαιτητές να συναποφασίζουν με τους προπονητές, παράγοντες, διαιτητοπαράγοντες πως θα σφυρίζουν στα ματς. Ακόμα να διατίθεται πέρα απο το ημίχρονο και τεχνικό ταιμ αουτ για το λόγο αυτό, έτσι ώστε να βελτιώνεται ο τρόπος στην πορεία του ματς.
Να καταργηθούν οι κυρώσεις για λεπτομέρειες των κανονισμών, όπως 3 δεύτερα στην ρακέτα, τρόπος επαναφοράς απο πλα΄για θέση κλπ, έτσι ώστε να γίνει πιο ανταγωνιστικό το άθλημα.
Να απαγορεύεται στους προπονητές εθνικών ομάδων να έρχονται στους αγώνες, ετσι θα υπάρξει καλύτερο κίνητρο για αρτιότερες τηλεοπτικές μεταδόσεις των αγώνων.
Ο MVP και η καλύτερη πεντάδα να ανακυρρήσεται πριν την τελική φάση. Ο καλύτερος σκόρερ δυστυχώς πρέπει να βγαίνει μετά τους αγώνες.

Αυτά τα δύσπεπτα προς το παρόν!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.