Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μεταγραφές για τη σεζόν 2013-2014
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4
rchos
QUOTE(Dreamerpanos @ Jul 5 2013, 22:37 ) *
Ο Τζαγουάι στη Γαλατά για 2 χρόνια σύμφωνα με τους Τούρκους...


Πέρσι πήραν τον Ντονγκ από Μπάρτσα και φέτος τον Τζαβάι.

Αν πάει ο Σπανούλης εκεί σε τρία χρόνια είναι δικός τους...
sni79per
Η αλήθεια για το συμβόλαιο του Ομπράντοβιτς

Η ηλεκτρονική έκδοση της τουρκικής εφημερίδας «milliyet» αποκάλυψε τι περίπου προβλέπει το συμβόλαιό του εν όψει των δύο επόμενων σεζόν.

Συγκεκριμένα, σημειώνει, θα πάρει 1,350 εκατ. Ευρώ για καθένα από τα δύο χρόνια στα οποία θα είναι στην ομάδα. Ωστόσο μαζί με τα μπόνους (ευρωλίγκα, πρωτάθλημα κτλ) η συμφωνία για δύο έτη μπορεί να αγγίξει το ποσό των 3,7 εκατ. Ευρώ! Είναι χαρακτηριστικό πως το μπόνους πρωταθλήματος ανέρχεται στα 400 χιλ. Ευρώ.
Zoys
Επισημοποιήθηκε του Μέχρι στη Ρεάλ.
QUOTE
Τη συμφωνία της με τον Σαλάχ Μέχρι επισημοποίησε η Ρεάλ Μαδρίτης.

Ο Τυνήσιος... «γίγαντας» (γενν. το 1986, ύψος 2,17μ.) αγωνίστηκε φέτος στην ACB με την Ομπραντόιρο. Ο Σαλάχ Μέχρι σημείωνε 9,4 πόντους και κατέβαζε 5,3 πόντους κατά μέσο όρο ανά αγώνα και η Ρεάλ Μαδρίτης τον απέκτησε, προκειμένου να γίνει ακόμα πιο ισχυρή κοντά στο καλάθι. Οι «Μαδριλένοι» ανακοίνωσαν επίσημα τη συμφωνία τους με τον Τυνήσιο σέντερ.

| gazzetta.gr

Ο νέος μας... δεινόσαυρος νομίζω ότι θα αποτελέσει αναβάθμιση σε σχέση με τον Μπέγκιτς. Όμως με προβληματίζει ο σχεδιασμός στη θέση 5. Θα πάμε δηλαδή με Σλότερ-Μέχρι-Χετσχέιμερ;
tuareg
QUOTE (Zoys @ Jul 8 2013, 14:05 ) *
Επισημοποιήθηκε του Μέχρι στη Ρεάλ.

Ο νέος μας... δεινόσαυρος νομίζω ότι θα αποτελέσει αναβάθμιση σε σχέση με τον Μπέγκιτς. Όμως με προβληματίζει ο σχεδιασμός στη θέση 5. Θα πάμε δηλαδή με Σλότερ-Μέχρι-Χετσχέιμερ;


οχι βεβαια biggrin.gif


Μία ανάσα από τη Ρεάλ ο Μπουρούσης

http://www.sport24.gr/Basket/SpainBasket/m...hs.2325058.html
Zoys
QUOTE(tuareg @ Jul 8 2013, 21:46 ) *
οχι βεβαια biggrin.gif


Μία ανάσα από τη Ρεάλ ο Μπουρούσης

http://www.sport24.gr/Basket/SpainBasket/m...hs.2325058.html

Και λέω κι εγώ τι ξεχνάω; rolleyes.gif
SG3ptshooter
QUOTE(Zoys @ Jul 8 2013, 14:05 ) *
Ο νέος μας... δεινόσαυρος νομίζω ότι θα αποτελέσει αναβάθμιση σε σχέση με τον Μπέγκιτς. Όμως με προβληματίζει ο σχεδιασμός στη θέση 5. Θα πάμε δηλαδή με Σλότερ-Μέχρι-Χετσχέιμερ;

http://www.sportando.net/eng/europe/spain/...eal-madrid.html
Ένα κείμενο που ομολογώ δεν έχει linkαρισμένη πηγή, αλλά δύσκολο να μην έχει κάποια.

Πως γίνεται να πιστεύεις εσύ η γνώστρια αγορίνα ότι υπάρχει περίπτωση να μείνει Μαδρίτη ο Hetts; ΟΚ, έχει Ισπανικό διαβατήριο. Δεν υπολογιζόταν ποτέ όμως. Δύο φορές έχει παίξει πάνω από 20 λεπτά στη σεζόν, τη μία οι Begic και Slaughter έχουν παίξει με foul trouble 10 λεπτά σύνολο και τη δεύτερη είναι σε ένα διασυρμό που έχει παίξει 8 λεπτά κι ο Hernangomez. Δεν είχε ρόλο πραγματικά ποτέ.

Eμείς τα αποπαίδια του Jordi στη Valencia πάλι πήραμε Van Rossom, πάμε για επιστροφή άμπαλου τζελ (Gelabale) και ο Latavious μένει ελεύθερος. Ελπίζω η άλλη "ποδοσφαιρική" ομάδα μου, οι απ' το παράθυρο βαλμένοι της Γερμανίας, να ακούνε. Αν και προβλέπω να περιμένει μέχρι τον Οκτώβρη και φέτος τους Thunder χωρίς λόγο και θα μείνει στην απέξω πάλι.
Zoys
QUOTE(SG3ptshooter @ Jul 8 2013, 22:11 ) *
Πως γίνεται να πιστεύεις εσύ η γνώστρια αγορίνα ότι υπάρχει περίπτωση να μείνει Μαδρίτη ο Hetts; ΟΚ, έχει Ισπανικό διαβατήριο. Δεν υπολογιζόταν ποτέ όμως. Δύο φορές έχει παίξει πάνω από 20 λεπτά στη σεζόν, τη μία οι Begic και Slaughter έχουν παίξει με foul trouble 10 λεπτά σύνολο και τη δεύτερη είναι σε ένα διασυρμό που έχει παίξει 8 λεπτά κι ο Hernangomez. Δεν είχε ρόλο πραγματικά ποτέ.

Σωστά. Για κάποιο λόγο (ανάμεσα σε αυτούς και το Ισπανικό διαβατήριο) πίστευα ότι μπορεί να δοθεί μια 2η ευκαιρία, αλλά αφού προτιμήθηκε ο Μέχρι λογικά αποχαιρετά.

Μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ προκατάληψης απέναντι στους Βραζιλιάνους παίκτες. tongue.gif
Dreamerpanos
http://www.sport-fm.gr/article/paei-gia-pe...-i-fener/686827

Excuse me?
A.CAB
QUOTE(Dreamerpanos @ Jul 9 2013, 18:23 ) *


http://www.gazzetta.gr/basketball/article/...-peko-sti-fener

68.gif Αν και κατευθείαν ανέβαζε επίπεδο τη Φενέρ, γούσταρα να δω τον Πέκοβιτς πάλι στην Ευρώπη.
Igor
QUOTE(A.CAB @ Jul 9 2013, 19:17 ) *
http://www.gazzetta.gr/basketball/article/...-peko-sti-fener

68.gif Αν και κατευθείαν ανέβαζε επίπεδο τη Φενέρ, γούσταρα να δω τον Πέκοβιτς πάλι στην Ευρώπη.


Παιδια μιλαμε για τοπ-10 σεντερ του ΝΒΑ. Συμφωνα με τις πληροφοριες οι Τ'Γουλβς θα του δινουνε πανω απο 10 εκατ. δολλαρια τον χρονο. Γιατι να γυρισει στην Ευρωπη...??
Dreamerpanos
Ο φόργουορντ της Κούτσα Λαμποράλ, Νεμάνια Μπιέλιτσα τα ΄χει βρει σ' όλα με τη Φενέρ που πληρώνει ένα εκατ. ευρώ στους Βάσκους για την ελευθέρας του.
SG3ptshooter
Κέλτες για Faverani, τανκάρει ο TWIsM κανονικά.
rchos
Ανακοίνωσε Ντιλέινι η Μπάγερν.

Αυτό τον παλίκαρο έπρεπε να τον βλέπουμε Γιουρολίγκ φέτος.

Μπράιαντ και Ντιλέινι οι δύο από τους τρεις καλύτερους παίχτες του περσινού Γιουροκάπ(Καλάθης ο MVP) στην Μπάγερν και οι δύο.
A.CAB
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=129434539

Τριπλό χτύπημα η Φενέρ. Με ανάμικτα συναισθήματα.
Μπιέλιτσα-Τεόντοσιτς (στη θέση του Μακάλεμπ)-Τελέτοβιτς (!)

Βλέποντας τους δύο πρώτους κυρίως σκέφτομαι μήπως τελικά κάποιος μπέρδεψε τη λίστα του Ζοτς με κάποια του Ντούντα.
Neondreamer
Ανανέωσε με Γαλατάσαραϊ ο Αρόγιο, για 1+1.

Τα περσινά του στατιστικά:
Eurocup: 12,4π. 3ρ., 4,8ασ.
TBL: 13,3π., 2,8ρ., 4,3ασ.
rchos
Καλό είναι να υπάρχουν παίχτες σαν τον Αρόγιο στην Ευρωλίγκα.

Αρόγιο-Ντιλέινι-Σλιμπ παίχτε που δίνουν στην διοργάνωση.

Να κλέίσει και Μπράουν πουθενά τώρα γιατί τον χρειαζόμαστε όλοι νομίζω και ας μην κάνει τίποτα η ομάδα του 100% αφού θα βασίζεται σε αυτόν.

Μακάμπι ανακοίνωσε Σοφο τριετίας και η κατρακύλα συνεχίζεται.Πέρσι τον έδιωξαν γιατί δεν τους έκανε υποτίθεται και φέτος του κάνουν τριετές?Πήραν και έναν 22χρονο Εβραίο σέντερ εντωμεταξύ και έχουν ήδη και τον Τζέιμς και έχουν και Τάιους που αν και πήγε για τεσάρι μπορεί να παίξει λίγο σέντερ ενώ αγνοείται και η τύχη του Πλάνινιτς που πήραν επίσης για σέντερ πέρι τον χειμώνα rolleyes.gif

Η Μπαρτσελόνα ξεκίνησε την αντεπίθεση με τον μικρό Σουλειμάνοβιτς από την Ολύμπια.Προφανώς είμαι ειρωνικός.

Περιμένοντας τις κινήσεις των Μπαρτσελόνα-Φενέρ-Τσσκα είναι το μέχρι τώρα μεταγραφικό καλοκαίρι.Ακούγονται άπειρα αλλά μόνο οι Ελληνικές μέχρι τώρα κάνουν σοβαρές κινήσεις από τις τοπ ομάδες.
SG3ptshooter
QUOTE(rchos @ Jul 10 2013, 22:54 ) *
ενώ αγνοείται και η τύχη του Πλάνινιτς που πήραν επίσης για σέντερ πέρι τον χειμώνα rolleyes.gif

Η Μπαρτσελόνα ξεκίνησε την αντεπίθεση με τον μικρό Σουλειμάνοβιτς από την Ολύμπια.Προφανώς είμαι ειρωνικός.

Πάει δανεικός στην Cibona.

Η Βarcelona έχει πάρει Todorovic, Hezonja και τώρα αυτόν. Κάποιος θα της βγει επαρκώς στο μέλλον.

Στα Ισπανικά της ημέρας, ο διεθνής πλέον Gabriel (Γκαμπριέλ διάολε) συμπλήρωσε την all-γηγενείς-παλαίμαχοι πεντάδα της Bilbao, o Spencer o Nelson έφυγε απ' τα Κανάρια που ήδη τον έχουν αντικαταστήσει με τον "Ιρλανδό" τον O' Leary που άρεσε σίγουρα πέρυσι, ενώ ο δικός μου καμμένος "Iρλανδός" ο Ηanley μοιάζει να οδεύει προς San Sebastian.
Dreamerpanos
http://www.gazzetta.gr/basketball/metagrafes-2013
SG3ptshooter
H Bilbao πήρε και Kavaliauskas, οι Blusens και Estudiantes θέλουν Mata, τον Αργεντινό ( rolleyes.gif ), και στις φήμες του πίνακα της ACB για το guard που ψάχνει η Barca προστέθηκε ο Hackett.

O Ere μένει Varese, έχει μείνει και ο Σάκοτα, επίσης δε θέλω Euroleague χωρίς Έλλη Γιάχου, που έχει απορριφθεί από κάποιες ομάδες που αυτοπροτάθηκε μόλις έμεινε ελεύθερος απ' τη Maccabi (Armani θυμάμαι σίγουρα) και τώρα τον θέλει η Hapoel Jer.

Bέβαια, πιο σημαντικό,
QUOTE
BUDIVELNIK keeps star forward Drozdov

http://www.euroleague.net/euroleaguenews/t...s/i/114825/8177
gspara
Η Μακαμπι απεκτησε τον Ταιρις Ραις(παλιοτερα Πανιωνιο) απο την Μπαγερν.
rchos
QUOTE(gspara @ Jul 11 2013, 19:21 ) *
Η Μακαμπι απεκτησε τον Ταιρις Ραις(παλιοτερα Πανιωνιο) απο την Μπαγερν.


Την χρονιά του στον Πανιώνιο δεν με είχε αρέσει τόσο πολύ.

Φυσικά η πρώτη χρονιά ενός παίχτη στην Ελλάδα δεν είναι πάντα ενδεικτική
Dreamerpanos
Γράφεται έντονα ο Πόποβιτς για την Μπάγερν ως αντι-Χαλπερίν....κρίμα ρε γμτ γιατί είχα φτιαχτεί για Απόλλωνα tongue.gif
SG3ptshooter
QUOTE(Dreamerpanos @ Jul 12 2013, 00:11 ) *
Γράφεται έντονα ο Πόποβιτς για την Μπάγερν ως αντι-Χαλπερίν....κρίμα ρε γμτ γιατί είχα φτιαχτεί για Απόλλωνα tongue.gif

Υοu gotta narrow it down, αλλά φαντάζομαι/ελπίζω ότι εννοείς τον Τρελό, το Μάρκο (ντι Μάρκο). ΝIiice.
edit, το τσέκαρα, ναι.

Micah Downs->Budivelnik = Euroleague dunk of the year candidate

Δοκίμασε και φέτος στο summer league απ' ότι είδα τις μέρες.

Real ανακοινώνει Carroll μέχρι το 2017! Το παράδοξο της σχέσης μου με τους Μαδριλένους συνεχίζεται.
HLR CENATION
Ναι στην εφημεριδα διαβασα και εγω οτι ο Ποποβιτς της Ζαλγκιρις ηταν κοντα στον Απολλωνα και εμεινα εκπληκτος.
SG3ptshooter
Eπίσημα Bryce Taylor στη Bayern. Εγκρίνεται, έχω εκφραστεί ξανά θετικά.

Βέβαια είναι ένα ζήτημα το πως θα κυλήσει η συνύπαρξη στο σκοράρισμα με το Delaney, αλλά εμπιστεύομαι απόλυτα τον προπονητή. Κοντεύει η ώρα να βάλω και τη μπασκετική Bayern στις ομάδες μου αριστερά. biggrin.gif
gspara
QUOTE (SG3ptshooter @ Jul 12 2013, 13:35 ) *
Eπίσημα Bryce Taylor στη Bayern. Εγκρίνεται, έχω εκφραστεί ξανά θετικά.

Βέβαια είναι ένα ζήτημα το πως θα κυλήσει η συνύπαρξη στο σκοράρισμα με το Delaney, αλλά εμπιστεύομαι απόλυτα τον προπονητή. Κοντεύει η ώρα να βάλω και τη μπασκετική Bayern στις ομάδες μου αριστερά. biggrin.gif

Αστα αυτα και πες μας για Λαφαγιετ wink.gif
rchos
Η Ζαλγκίρις ανακοίνωσε τον Γιανκούνας.Άντε υπάρχει ζωή ακόμη εκεί.


sacarame
QUOTE(rchos @ Jul 13 2013, 00:12 ) *
Η Ζαλγκίρις ανακοίνωσε τον Γιανκούνας.Άντε υπάρχει ζωή ακόμη εκεί.



Μετά την πρόσληψη του "κομπιούτερ" μια νέα μέρα έχει ανατείλει εκεί στο Κάουνας.... cool.gif
Weekendman
QUOTE(gspara @ Jul 12 2013, 15:34 ) *
Αστα αυτα και πες μας για Λαφαγιετ wink.gif



Φαντάζομαι θα είναι ανακουφισμένος που με τον ερχομο των νέων παικτών , οι ποιντ-γκαρντ της Βαλένθια θα έχουν επαφή με το πλεχτο και απο μακρία σε αντίθεση με το πολύ πρόσφατο παρελθόν της εποχής Μάρκοβιτς...
sni79per
Τα βρήκαν Φενέρ-Ζόριτς


Σύμφωνα με το Turbasket, η Φενέρμπαχτσε τα βρήκε με τον Λούκα Ζόριτς! Πλέον εκκρεμεί η συμφωνία της Φενέρ με τη Μάλαγα γύρω από το μπάι άουτ. Εκτιμάται πως θα τα βρουν οι δυο ομάδες.
Weekendman
QUOTE(SG3ptshooter @ Jul 12 2013, 13:35 ) *
Eπίσημα Bryce Taylor στη Bayern. Εγκρίνεται, έχω εκφραστεί ξανά θετικά.

Βέβαια είναι ένα ζήτημα το πως θα κυλήσει η συνύπαρξη στο σκοράρισμα με το Delaney, αλλά εμπιστεύομαι απόλυτα τον προπονητή. Κοντεύει η ώρα να βάλω και τη μπασκετική Bayern στις ομάδες μου αριστερά. biggrin.gif


Για τον Delaney δεν τίθεται θέμα ομαδικότητας όπως έδειξε στο παρελθόν παραδείγματος χάρη στο Γαλλικό Κύπελλο...
http://www.youtube.com/watch?v=ZTukLF0M8Fs

Καλή μεταγραφή για να βρεί και ένα κίνητρο ο Τέιλορ γιατί στην Αρτλαντ υπήρχε πολύ ταλέντο ,αλλά και μια διεθφαρμένη νοοτροπία χαλαρότητας και διάθεσης αποφυγής στο να παλέψουν για οτιδήποτε...
Neondreamer
"Με γοργούς ρυθμούς συνεχίζει την μεταγραφική της ενίσχυση η Γαλατάσαραϊ η οποία ενόψει της συμμετοχής της στην Ευρωλίγκα και δε στον όμιλο του Ολυμπιακού, προσπαθεί να ισχυροποιηθεί.

Πρώτο μέλημα για την ομάδα του Εργκίν Αταμάν είναι η παραμονή του Μίλαν Μάτσβαν. Ο 24χρονος Σέρβος πάουερ φόργουορντ βοήθησε τα μέγιστα την "Γαλατά" ώστε να φτάσει στο πρωτάθλημα με την Τούρκικη ομάδα να του προσφέρει νέο συμβόλαιο συνεργασίας.

Μεγάλος στόχος ωστόσο φαντάζει να είναι η απόκτηση του Λίνας Κλέιζα. Ο Λιθουανός πρώην παίκτης των Τορόντο Ράπτορς σε δηλώσεις του τόνισε ότι ενδέχεται να επιστρέψει στην Ευρώπη... και έτσι αυτόματα ο 28χρονος φόργουορντ έγινε το "μήλον τις έριδος" για πολλά σωματεία."

Από basketworld.gr
sni79per
Η Γαλατά παίρνει Πλάνινιτς!
Η Γαλατασαράι πλησιάζει σε συμφωνία με τον Ζόραν Πλάνινιτς για συμβόλαιο 2 χρόνων, με ετήσιες αποδοχές 1εκ. δολάρια! Ο Πλάνινιτς να θυμίσουμε είχε αποχωρήσει απ’ την Κίμκι.

http://www.basketnet.gr/main/2/europe/arti...%BD%CE%B92.html
gspara
QUOTE (sni79per @ Jul 15 2013, 18:27 ) *
Η Γαλατά παίρνει Πλάνινιτς!
Η Γαλατασαράι πλησιάζει σε συμφωνία με τον Ζόραν Πλάνινιτς για συμβόλαιο 2 χρόνων, με ετήσιες αποδοχές 1εκ. δολάρια! Ο Πλάνινιτς να θυμίσουμε είχε αποχωρήσει απ’ την Κίμκι.

http://www.basketnet.gr/main/2/europe/arti...%BD%CE%B92.html

οσα παιρνει δλδ και ο Ουκιτς.
rchos
Η Γαλατά εδώ και ένα μήνα όλο κλείνει και κλείνει παίχτες και τελικά ανακοίνωση δεν έρχεται.

Αν δεν δω ανακοινώσεις δεν πιστεύω τίποτα πια.

Μ'ονο Γκιουλέρ νομίζω ανακοίνωσε ώς τώρα και ανανέωση του Αρόγιο.

Η βδομάδα έχει ξεκινήσει χαλαρά.
Ανανέωσε ο Χέντριξ με Κουμπάν.
Dancing Madly Backwards
Μετά το fail με Σπανούλη, η Μπαρτσελόνα κάνει μέρος του ονείρου της (να γίνει Ολυμπιακός) πραγματικότητα και κλείνει Ντόρσι.
mixalisgate7
QUOTE(Dancing Madly Backwards @ Jul 17 2013, 14:45 ) *
Μετά το fail με Σπανούλη, η Μπαρτσελόνα κάνει μέρος του ονείρου της (να γίνει Ολυμπιακός) πραγματικότητα και κλείνει Ντόρσι.


Ανακοινώθηκε επίσημα http://www.fcbarcelona.es/baloncesto/barca...oxima-temporada
rchos
Ο Ρακόσεβιτς αποσύρθηκε από την ενεργό δράση.

Κρίμα θα ήταν ωραίο μία σαιζόν να έπαιζε με την αγαπημένη του ομάδα στην Ευρωλίγκα.
Πλήγμα και για τον Αστέρα.
sni79per
Dreamerpanos
Διάβασα κάπου ότι η Μπάρτσα πάει για το μπαμ με Νέιτ Ρόμπινσον blink.gif
Zoys
QUOTE
Την απόκτηση του Γιασίν Ιντμπίχι για δύο χρόνια ανακοίνωσε η Μπάγερν Μονάχου, αντίπαλος του Ολυμπιακού στην πρώτη φάση της Ευρωλίγκας.

Ο 34χρονος σέντερ αγωνιζόταν μέχρι πρότινος στην Άλμπα Βερολίνου. Τη σεζόν που τελείωσε μέτρησε 9,1 πόντους και 4,8 ριμπάουντ κατά μέσο όρο στο γερμανικό πρωτάθλημα, ενώ στην Ευρωλίγκα σημείωνε 7,4 πόντους και κατέβαζε 3,9 «σκουπίδια» ανά αγώνα.

| gazzetta.gr
Dreamerpanos
Αυτοανακοινώθηκε ο Βασιλειάδης στην Εφές....
Dreamerpanos
Την απόκτηση του Νέιτ Τζαβάι ανακοίνωσε το μεσημέρι της Κυριακής η Γαλατασαράι.
sni79per
sni79per
HLR CENATION
Eνας καλος παικτης,σκορερ, λιγο απειθαρχος βεβαια στο παιχνιδι του ,ο Στογκλιν πρωην του Ηλυσιακου θα συνεχισει την καριερα του στην Σολε.
sacarame
QUOTE
Μια ακόμη μεταγραφή φόργουορντ, μετά από αυτή του Κώστα Παπανικολάου, έκανε η Μπαρτσελόνα. Οι Καταλανοί συμφώνησαν για δύο χρόνια με τον Μπόστιαν Νάχμπαρ.

Ο 33χρονος Σλοβένος αγωνίστηκε φέτος στην Μπάμπεργκ με την οποία είχε 16,1 πόντους και 3,4 ριμπάουντ κατά μέσο όρο στην Ευρωλίγκα, ενώ στο γερμανικό πρωτάθλημα είχε 13,4 πόντους και 3,6 ριμπάουντ ανά αγώνα.



Πηγη: sport-fm.gr


Χμμμ....
giorgos14
QUOTE(sacarame @ Jul 22 2013, 21:51 ) *
Πηγη: sport-fm.gr


Χμμμ....



μαζευε μαζευε....φροντισε να πετας μεχρι και το f4 και εκει ξερεις..αναλαμβανουμε εμεις... wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.